موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

مرکز مشاوره حقوقی تلفنی

مرکز مشاوره حقوقی تلفنی

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که با زنگ پستچی از خواب بیدار شوید و با احضاریه دادگاه مواجه گردید، ممکن است همسرتان مهریه اش را به اجرا گذاشته یا شریک تان درخواست افراز ملک را داشته و یا حتی خانواده ملک پدری را برای انحصار وراثت معرفی کرده باشند؛ در چنین شرایطی حتماً سردرگم خواهید شد و نمی دانید از چه کسی باید کمک بخواهید و مشکل تان را با چه کسی در میان بگذارید؛ اما اگر مرکز مشاوره حقوقی تلفنی وکیل تلفنی را بشناسید، نگرانی شما کمتر خواهد شد؛ چراکه بهترین و به روز ترین راهکار حل و پیگیری اصولیِ مشکل حقوقی تان را در دست دارد و آن را به ارزان ترین قیمت در اختیار شما قرار می دهد، اما اینکه چگونه و به چه روش هایی می توان با مرکز مشاوره حقوقی تلفنی در ارتباط بود را در ادامه این مقاله مطرح نموده ایم؛ البته مشاهده ویدئوی زیر هم معرف خدمات حقوقی وکیل تلفنی است.

 

سخنان یکی از وکلای بانوان در خصوص موسسه حقوقی ما

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

مرکز مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته کجاست و چه کاری انجام می دهد؟

 

center of telephone legal advice

بنگاه مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکیل

 

امروزه با توجه به محدودیت وقت افراد و شلوغی شهرها و رعایت سایر دستورالعمل ها افراد ترجیح می دهند که از خدمات غیر حضوری استفاده نمایند.

سایت جامع وکیل تلفنی به عنوان بزرگترین مرکز مشاوره حقوقی تلفنی با راه اندازی سامانه دسترسی آسان به خدمات مشاوره حقوقی تلاش کرده است گامی مهم در این راستا بردارد. ارائه مشاوره حقوقی فوری از جمله اموری است که توسط وکیل تلفنی انجام می شود. این مرکز در نقاط مختلف ایران دارای شعبه بوده و برای تمامی شهرها و روستاها با معرفی وکیل مجرب به پیگیری امور حقوقی می پردازد. 

 

انواع خدماتی که در مرکز مشاوره حقوقی تلفنی انجام می شود؟

 

 

همانطور که گفته شد مرکز مشاوره حقوقی تلفنی تشکیلاتی است که خدمات حقوقی را سهل‌ الوصول خواهد کرد:

 

ارائه مشاوره حقوقی تلفنی

 • از مهم ترین دستاوردهای سایت جامع وکیل تلفنی، مشاوره غیر حضوری بوده که در کمترین زمان ممکن شما را به کارشناس مربوطه ارجاع می دهد.

 

خدمات نگارشی آنلاین و تلفنی

 • وکیل تلفنی با انجام مشاوره حقوقی آنلاین کمک می کند، تا افراد دادخواست خود را با دلایل قوی و محکمه پسند نگارش نمایند؛ تماس فوری با وکیل 24 ساعته بسیار ضروری است، زیرا متن دادخواست و لوایح در پیشبرد پرونده اثرگذار است.

 

مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری

 • دانش و تخصص وکیل در به انجام رساندن پرونده تاثیر خواهد داشت؛ وکیلی که دارای مدارج علمی بالا و تخصص کافی باشد، بر موضوع پرونده اشراف کامل داشته و در وکیل تلفنی ارتباط گرفتن با چنین وکلایی آسان و در دسترس خواهد بود. 

 

چه کسانی در مرکز مشاوره حقوقی تلفنی فعالیت می کند؟

 

personnel of telephone legal advice center

مرکز مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی 24 ساعته

 

در ابتدا شما می توانید با مشاوره حقوقی تلفنی ارتباط برقرار کنید، کارشناس مورد پرونده را ارزیابی می کند، سپس به وکیل مربوطه ارجاع خواهد داد. وکلایی که در مرکز مشاوره حقوقی تلفنی فعالیت دارند، دارای مدارک کارشناسی، ارشد و دکتری در زمینه حقوق خصوصی، حقوق جزا، حقوق بین الملل و حقوق عمومی هستند و با تسلط کافی در این باره مشاوره خواهند داد. 

در پرسش و پاسخ فوری حقوقی می توان مشاوره حقوقی رایگان از بهترین وکلای کارکشته وکیل تلفنی دریافت کرد؛ این افراد با بینش روانشناختی و جامعه شناختی می توانند با اقشار مختلف ارتباط برقرار کنند و با شناخت روحیات طرف مقابل تمام تلاش خود را برای احقاق حقوق موکل خود به کار گیرند بیان گویا و توانایی اقناع محکمه از دیگر ویژگی وکلایی است که با وکیل تلفنی همکاری دارند و توانسته اند این مجموعه را به عنوان بهترین مرکز مشاوره حقوقی تلفنی معرفی نمایند.

 

مزایای دریافت خدمات حقوقی از مرکز مشاوره حقوقی تلفنی در چیست؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

آگاهی بر مفاهیم حقوقی

 • اولین گام در پیگیری پرونده حقوقی آشنایی با اصطلاحات حقوقی است؛ بسیار پیش آمده است که شما بدون آن که معنای یک عبارت را در قرارداد یا سند حقوقی بدانید، نسبت به آن متعهد شده باشید و بعد از آن به دلیل اختلافات حقوقی ناچاراً به محاکم قضایی مراجعه کرده اید؛ مرکز مشاوره حقوقی تلفنی می تواند از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کند و کارشناسانی که در این مرکز حضور دارند، به طور دقیق و آشکار درباره سند و قراردادهایی که در پیش روی شماست با شما گفتگو خواهند کرد.

 

نگارش دادخواست حقوقی

 • برای موفقیت در یک پرونده ابتدا باید دادخواست مستدلی نوشته شود؛ وکلایی که در وکیل تلفنی خدمات حقوقی ارائه می کنند، در نگارش دادخواست تبحر بالایی دارند؛ اگر دادخواست نتواند طرح خواسته را در محکمه توجیه کند، چه بسا از طرف دادگاه رد شود، و موجب اطاله دادرسی گردد؛ بنابراین شما باید برای نوشتن دادخواست به مرکز مشاوره حقوقی تلفنی مراجعه کرده و از وکلای برجسته آن بهره مند شوید تا بتوانید به احقاق حق خود بپردازند.

 

صرفه جویی در وقت هزینه

 • در جریان رسیدگی و پیگیری پرونده های حقوقی ممکن است شما متحمل هزینه های زیادی شوید، و این موضوع وقتی تشدید می شود که پرونده خود را به یک وکیل غیر حرفه ای سپرده باشید؛ چنین وکلایی با خریدن زمان از شما، مدت بسیار زیادی را تعلل خواهند کرد و در آخر شما به حق بسیار ناچیزی راضی می شوید و عطاله دادرسی عادلانه را به لقاح آن می بخشید؛ درحالی که مراجعه به مرکز مشاوره حقوقی تلفنی تخصصی برای شما نوید بخش خواهد بود و در وقت و هزینه شما صرفه جویی کرده و کمک می کند که به سرعت به حق خود برسید. 

 

مشاوره حقوقی تلفنی در چه زمینه هایی صورت می گیرد؟

 

legal advice backgrounds

مرکز وکیل آنلاین و 24 ساعته

 

امور خانواده از جمله مسائل رایج در جامعه کنونی است، مسائلی همچون طلاق، پرداخت مهریه، تعیین نفقه زوجه، بر عهده گرفتن حضانت، انحصار وراثت، تعیین نسب، افراز ملک، فسخ نکاح و… که برای افراد سرنوشت ساز بوده و لازم است که وکیل خبره حقوق خصوصی این چنین پرونده هایی را پیگیری نماید. سایت جامع وکیل تلفنی با ارائه مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته کمک می کند که به آسانی با کارشناس حقوق خصوصی ارتباط برقرار نمایید. 

پرونده های کیفری که با قتل، ضرب و شتم، سرقت، جعل، کلاهبرداری و.. سر و کار دارند، جان، مال و آبروی افراد را تحت شعاع قرار می دهند، در مرکز مشاوره حقوقی تلفنی وکیل کیفری با سابقه درخشان چنین پرونده هایی را پیگیری می کند. لازم به ذکر است که در امور کیفری تجربه وکیل حرف اول را خواهد زد، و هر چه تعداد پرونده هایی که وکیل به سرانجام رسانده بیشتر باشد، سابقه بهتری برای وکیل محسوب می شود. 

امور بین الملل و دعاوی عمومی مرتبط با دستگاه های دولتی، شهرداری ها، کمیسیون صد و … از جمله مواردی است که در وکیل تلفنی به نحو احسن انجام خواهد گرفت.

 

 

مشاوره  حقوقی تلفنی با  وکیل  دادگستری

اورژانس وکالت 24 ساعته

استخدام غیر حضوری

گواهی حسن انجام کار

مشاوره حقوقی رایگان

سوالات حقوقی متداول

راهنمای سفارش آنلاین

آدرس شعب و نمایندگی

شماره حساب موسسه وکیل تلفنی

مشاوره  حقوقی  با  وکلای  دادگستری

مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری برای نگارش دادخواست

نگارش فوری تمامی دادخواست های حقوقی به صورت 24 ساعته

نگارش فوری انواع دادخواست طلاق

نگارش فوری دادخواست های مربوط به مهریه

نگارش دادخواست فرجام خواهی

نگارش دادخواست طلاق از طرف زن

وصول فوری مهریه

درباره ما

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

باسلام موسسه حقوقی وکیل تلفنی یک بنگاه حقوقی گسترده است که با در اختیار داشتن بیش از ۱۰۰۰ وکیل پایه یک، خدمات حقوقی مختلفی را به صورت آنلاین، رایگان،فوری و نیز نگارش کلیه اوراق حقوقی با ضمانت کیفیت به صورت شبانه روزی به عموم مردم ارائه میدهد. موسسه حقوقی وکیل تلفنی با اهداف غیرانتفاعی و کاهش آمار کلی دعاوی حقوقی در سطح کشور تاسیس گردید. ارائه خدمات مشاوره حقوقی آنلاین،تلفنی و حضوری کاملا تخصصی، تنها قسمتی از منشور وکیل تلفنی میباشد. در این موسسه حقوقی، انواع خدمات حقوقی به صورت کاملا تخصصی مثل:خانواده، املاک، مطالبات و...پرونده های کیفری همچون:قتل، ضرب و شتم، سرقت، جعل، کلاهبرداری و...پیگیری میشود. علاوه بر این، امور بین الملل و دعاوی مرتبط با دستگاههای دولتی، از جمله مواردی است که در این موسسه به نحو احسن انجام میگردد. درود بر شما
سلام و عرض ادب، موسسه حقوقی ما با همکاری برترین وکلای متخصص دادگستری از جای جای ایران تصمیم گرفته تا خدمات حقوقی متنوع و مختلفی را مثل مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان، بررسی فوری و آنلاین پرونده حقوقی از هر نوعی که باشد و همچنین نگارش تمامی اوراق حقوقی نادر و رایج را به صورت ۲۴ ساعته با ضمانت قیمت و کیفیت، برای هموطنان عزیزمان مهیا سازد؛ اما یکی از محبوب ترین خدمات حقوقی موسسه ما دریافت ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی است که به صورت شبانه روزی با وکیل متخصص در مشکل حقوقی شما صورت می گیرد.
سلام خسته نباشید عرض میکنم کلیه مردم و به ویژه پرسنل شریف و زحمتکش موسسه مردمی وکیل تلفنی ... یکی از موارد مهم در حقوق بحث حقوق خانواده و طلاق است که طلاق خلع یکی از انواع آن ها محسوب میشود ... طلاق خلع، طلاقی است که در آن زن از شوهر خود بیزار بوده و برای اینکه شوهر را راضی به اجرای صیغه طلاق نماید، مالی را به شوهر خود می بخشد، اعم از اینکه این مال خود مهریه بوده، معادل آن باشد، کمتر یا حتی بیشتر از مهریه . طلاق خلعی از نوع بائن می باشد. اما اگر زن نسبت به عوضی که برای طلاق به شوهر پرداخته رجوع کرده و آن را مرد مطالبه نماید، طلاق خلع به طلاق رجعی تبدیل گردیده و مرد نیز می تواند رجوع نماید .
بسم الله الرحمن الرحیم امروزه دریافت خدمات الکترونیکی یکی از سریعترین و بهینه ترین و با م با مصرف ترین طرق برقراری ارتباطات بین اشخاص در جوامع مختلف می باشد در رابطه با علم حقوق نیز این مورد مستثنا نمانده و امروزه خدمات آنلاین حقوقی در سرتاسر کشور های پیشرفته و از جمله در کشور ایران و با اهتمام جدی موسسه حقوقی وکیل تلفنی در حال انجام میباشد و در رابطه با مواردی از جمله کاهش هزینه های رفت و آمد جلوگیری از واگیر بیماری های مسری مانند بیماری کرونا و همچنین رسیدگی به امور شخصی و انجام کارهای شخصی و رسیدگی به سایر کارهای روزمره موثر می باشد امروزه حتا در سطح داوری های بین المللی در قسمت دعاوی بین المللی نیز از طریق فضای مجازی انجام می‌گیرد و حتی در دعاوی داخلی نیز در اوج پاندمی کرونا برخی از جلسات دادگاه به صورت آنلاین برگزار می گردید لذا کاهش هزینه‌های جانبی و با بهره مندی و راندمان بهتر دریافت خدمات حقوقی از طریق موسسه وکیل تلفنی و سایر موارد آنلاین خدمات موسسه و نگارش لوایح حقوقی می توانید با استفاده از این مزایا با هزینه های بسیار پایین که البته ه هزینه های موسسه با تعرفه مناسب‌تر نسبت به موارد دیگر ل می باشد با نیل به اهداف حقوقی خود مشکلات حقوقی خود را حل و فصل نماید موسسه حقوقی وکیل تلفنی در سال ۸۴ با آغاز به این کار در حل مشکلات مردم نقش مهم داشته و خدمات حقوقی آنلاین ارائه می نماید می توانید با اعتماد به ما مشکلات خود را بدون طی مسافت و با یک تلفن ساده و از طریق اینترنت انجام دهید با آرزوی موفقیت برای شما
مشاور حقوقی شخصی است که به سبب داشتن دانش نسبت به قوانین و خدمات حقوقی قادر است به شرکت‌ها و افراد در مثلا امور قراردادها و دعاوی و حل اختلاف مشاوره ارائه کند. در مسائل حقوقی به منظور پیشگیری از زیان‌های احتمالی، مشورت با یک مشاور حقوقی الزامی می باشد. این فرد با اشراف به قوانین و با تجاربی که برخوردار است افراد را راهنمایی می کند تا گزینه‌های مناسبی داشته باشند و از ورود زیان به آن ها جلوگیری شود. وظایف مشاور حقوقی -مشاور حقوقی دارای وظایف متفاوتی می باشد. اما تکلیف اصلی مشاوره راهنمایی حقوقی می باشد. او باید اطلاعات لازم حقوقی را داشته باشد تا بتواند متن قرارداد را تنظیم نماید و بر شکل گیری عقد نظارت کند. - مشاور حقوقی در هر زمینه ای باید اطلاعات دقیق راجع به آن موضوع و استفاده صحیح از قوانین را در در روند کار خود قرار دهد. - مشاور حقوقی در امور حقوقی و کیفری راجع به روابط خصوصی افراد نقش پررنگی دارد. - مشاور حقوقی قادر است در مسائل کاری و اداری و مربوط به مهاجرت و امور تجاری و موضوعات بین الملل به افراد کمک کند. . امور راجع به معاملات و قراردادها - مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید. امور راجع به دعاوی کیفری مشاوره حقوقی این امکان را دارد که لایحه را تنظیم نموده و در پیگیری دعاوی به اشخاص راهنمایی و مشاوره بدهد.در شرایطی که پروانه وکالت داشته باشد قادر است به طور شخصی و مستقیم پرونده را به عهده بگیرد. مشاور در امر کیفری مثل قتل، اختلاس، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ،چک بلامحل و دیگر عناوین، نقش پررنگی دارد و بعد از آن که مشاور کار خود را به درستی انجام دهد با توجه به موضوع مورد دعوا قادر است موکل را به وکیل معرفی کند. مثلاً اگر کسی خواهان مشاوره در مورد دعوای چک می باشد و کیل چک قادر است به او کمک کند. خصوصیات مشاور حقوقی خوب سن و جنس مشاورحقوقی اثری در ارائه کیفیت مشاوره او نخواهد داشت. بلکه باید مسلط به قوانین و دارای تجربه باشد. البته نکته قابل توجه این که پیش از مشاوره گرفتن از یک مشاور حقوقی باید در مورد او تحقیق به عمل آورد و تبلیغات به تنهایی کفایت نمی کن.د باید سوابق مشاوره را مورد بررسی قرار داد و ملاحظه نمود که چه تعداد مراجعان قبلاً در اولین قدم باید به وکلای پایه یک دادگستری رجوع نمود. چون آن ها به مقررات و رویه قضایی مسلط هستند، قادرند به بهترین شکل افراد را راهنمایی کنند. یک مشاور حقوقی خوب فردی است با تجربه که به مسائل و مقررات حقوقی اشراف دارد و صادق و امانت دار و متعهد است و در زمان مناسبی اتخاذ تصمیم می نماید و با قدرت تجزیه و تحلیل ، نسبت به امور حقوقی آگاهی دارد.
با سلام و احترام، یکی از مولفه های مهم جهان امروز سریع بودن در امور مختلف هست. انسان ها دوست دارند در اسرع وقت نسبت به انعقاد معامله اقدام نمایند، در اسرع وقت ماشین خریداری کنند ، در اسرع وقت به سفر بروند و ... شاید یکی از دلایل این کار تورم افسار گسیخته ای باشد که گریبانگیر جامعه ما شده و مردم ما بیم آن را دارند که اگر معامله کالایی به جای امرور در فردا صبح صورت پذیرد متضرر شوند و نتوانند کاری را که نیت آن را داشته اند به نحو مطلوب انجام دهند. لذا داشتن مشاورینی که در اسرع وقت در دسترس بوده و توانایی ارائه انواع مشاوره ها را داشته باشند بسیار مهم و حیاتی است. ویژگی بسیار مهم این نوع مشاوره ها این است که که بعلت دسته بندی دقیق و اصولی صورت گرفته شما این اختیار را دارید تا در هر ساعتی از شبانه روز در ایام تعطیل یا غیر تعطیل با موسسه تماس گرفته و با اعلام نیاز خود مشاوره مطلوب خویش را دریافت نمایید. این مشاوره های نامحدود بوده و در هر ساعتی از شبانه روز قابل ارائه می باشد یعنی تفاوتی نمی کند که ساعت 6 صبح جمعه در فصل زمستان باشد یا عصر یک روز گرم تابستانی، این مشاوره ها به صورت 24 ساعته بوده و نتیجه مطلوبی را برای کابران پیش از انجام هر عمل و واقعه حقوقی در بر خواهد داشت.پس جهت تنظیم هر نوع دادخواست، لایحه دفاعیه، پیش نویس اولیه قرارداد، شکوائیه یا هر اقدام حقوقی دیگری کافی است نیاز خود را به موسسه اطلاع داده و خدمات فوق تخصصی را با نازل ترین قیمت و بالاترین کیفیت دریافت نمایید.
سلام خسته نباشید برای شخصی در شرایط من که حضور در دفاتر وکلا مستلزم وقت و هزینه های گزاف است کمک گرفتن و مشاوره با متخصصین جوان و مجرب موسسه شما بسیار مفید بود. راستش مدتی بود به خاطر نگرانی از عدم تمکن کافی برای پرداخت حق الوکاله های بالا به فکر گرفتن وکیل معاضدتی بودم که متاسفانه مقدور نشد و سردرگم بودم تا اینکه موسسه شمارو همسایه منزلمان به من معرفی کرد از مدیریت موسسه و کلیه همکارانتون ممنون و متشکرم
امروزه با توجه به محدودیت وقت افراد و شلوغی شهرها و رعایت سایر دستورالعمل ها افراد ترجیح می دهند که از خدمات غیر حضوری استفاده نمایند وکیل تلفنی جزو بهترین سایت ها برای انجام مشاورلت غیر حضوری است
با سلام ین و ۲۴ ساعته امور خانواده از جمله مسائل رایج در جامعه کنونی است، مسائلی همچون طلاق، پرداخت مهریه، تعیین نفقه زوجه، بر عهده گرفتن حضانت، انحصار وراثت، تعیین نسب، افراز ملک، فسخ نکاح و… که برای افراد سرنوشت ساز بوده و لازم است که وکیل خبره حقوق خصوصی این چنین پرونده هایی را پیگیری نماید. سایت جامع وکیل تلفنی با ارائه مشاوره حقوقی فوری و ۲۴ ساعته کمک می کند که به آسانی با کارشناس حقوق خصوصی ارتباط برقرار نمایید. پرونده های کیفری که با قتل، ضرب و شتم، سرقت، جعل، کلاهبرداری و.. سر و کار دارند، جان، مال و آبروی افراد را تحت شعاع قرار می دهند، در مرکز مشاوره حقوقی تلفنی وکیل کیفری با سابقه درخشان چنین پرونده هایی را پیگیری می کند.
سلام من مهتاب هستم 19 سالمه. یک دوست صمیمی داشتم که مثله خواهرم بود و همه چیزمو بهش می گفتم .من با یک پسری آشنا شدم که از همه نظر عالی بود. اوایل متوجه حسادت های دوستم شده بودم اما فکی نمی کردم در این حد پیش بره .یه روز خونه بودم دیدم زنگ خونه زده شد دیدم مامور هست با کلی استرس رفتم بیرون بهم ابلاغیه دادن . اصلا هیچی متوجه نمی شدم می ترسیدم خانوادم بفهمن . دوستم ازم به جرم پخش عکس هاش توی پروفایل پیجم شکایت کرده بود . و عکس های شخصی منو در پیج های غیراخلاقی ارسال کرده بود تا منو جلوی خانواده و دوست پسرم خراب کنه . نمی دونستم باید چیکار کنم نمی خواستم خانوادم بفهمن چون مطمئن بودم بابام سکته می کرد توی نت گشتم تا با موسسه وکیل تلفنی آشنا شدم با وکلای متخصص در این زمینه صحبت کردم و وکالتم را به اونها دادم و تمام کارها را پیگیری کردند و خداروشکر بی گناهی من اثبات شد و دوستم به مجازات رسید . ممنونم از اینکه شبانه روز کنار مردم هستید
سلام خیلی راحت تونستم ساعت ۱۴بامداد به علت استرس زیاد مشاوره حقوقی تلفنی برای پرونده ام داشته باشم چون در پرونده وکیل نداشتم و نیاز اضطراری مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل متخصص داشتم و از موسسه وکیل تلفنی تشکر میکنم که در اسرع وقت منو به وکیل متخصص وصل نمود
سلام من دیشب دخترم با دوست پسرش ساعت ۳ بامداد فرار کردن وقتی ما بیدار شدیم نمیدونستیم چیکار کنیم پسرم تو گوگل سرچ کرد و شمارو پیدا کرد و بصورت تلفنی با وکلا و سرپرست کارگاهان شما مشاوره داشتیم و تونستیم که از مسیر قانونی امروز ظهر دخترم را پیدا کنیم واقعا ازتون ممنونم که کمکمون کردین تا بچم دوباره به خونه برگرده

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی