موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

دستمزد مشاور حقوقی

دستمزد مشاور حقوقی

 

دستمزد مشاوره حقوقی چقدر است؟ چگونه می توانیم یک مشاور حقوقی کاربلد و کاردان را پیدا کنیم؟ دریافت خدمات مشاوره چه مزیتی برای ما دارد؟ آیا شما نیز به دنبال خدمات مشاوره ی حقوقی هستید؟ تردید نکنید هم اکنون با ما از طریق راههای ارتباطی موجود در تماس باشید تا بتوانید با یکی از بهترین مشاوران حقوقی ما راهنمایی لازم را به دست آورید. ما با سال ها تجربه و تخصص در این حوزه، خدمات مشاوره را به صورت تلفنی در اختیار مخاطبان خود قرار داده ایم. با ما می توانید پاسخ دقیق و راه چاره ی مطلوب برای همه ی مسائل حقوقی خود پیدا کنید.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.دستمزد مشاوره حقوقی یک مقدار ثابت نیست و با توجه به شرایط موجود، دستمزدی که یک مشاوره حقوقی دریافت می کند، متغیر است. قبل از اینکه فاکتورهای موثر در درآمد مشاوره حقوقی را مورد بررسی قرار دهیم، لازم است با معنی و مفهوم مشاوره حقوقی آشنا شویم. مشاوره حقوقی به توصیه و راهنمایی های حقوقی اطلاق می شود که توسط یک مشاور حقوقی یا وکیل ارائه می شود. برای حل اختلاف ها و دعاوی مختلف ما نیازمند دریافت خدمات مشاوره هستیم. یک مشاور حقوقی، فردی فارغ التحصیل از رشته ی حقوق است و با تجربه ای که دارد می تواند راهنمایی لازم را در اختیار شما قرار دهد.

 

 

چرا باید مشاوره حقوقی دریافت کنیم؟

مشاوره حقوقی می تواند مزیت فوق العاده ای را برای شما حاصل کند. البته دریافت خدمات مشاوره از هر فردی مطلوب نیست. به منظور دریافت مشاوره حقوقی تلفنی فوری می توانید از خدمات موسسه حقوقی وکیل تلفنی بهره مند شوید. شما در جلسه ی مشاوره می توانید به راه های قانونی مختلف پی ببرید. از آنجایی که افراد با حق و حقوق خود آشنا نیستند معمولا گرفتار دردسرهای زیادی می شوند. مشاوره حقوقی چه اهمیتی دارد؟ در صورتی که به قوانین حقوقی آشنا نیستید لازم است از خدمات مشاوره حقوقی غافل نباشید. دستمزد مشاوره حقوقی یک مقدار زیاد نیست. به همین دلیل نگران هزینه ی دریافت مشاوره نباشید.

 

دستمزد مشاوره حقوقی بر چه اساسی مشخص می شود؟ در صورتی که همه ی قوانین را مطالعه کرده اید ولی هنوز برای حل مسئله ی حقوقی خود با مشکل مواجه هستید. پس لازم است از مزیت مشاوره حقوقی غافل نباشید. برای اینکه بتوانید حق خود را بازپس بگیرید باید به خوبی بدانید که چه حق و حقوقی برای مسئله ی شما موجود است. یک مشاور حقوقی، با درایت و تجربه ی خود می تواند راهکارهای لازم را در اختیار شما قرار دهد.  توجه کنید همه ی قوانین با ادبیات حقوقی وضع شده اند، به همین دلیل لازم است تخصص کافی برای تفسیر و مطالعه ی قوانین را کسب کنید.

 

 

 

 

 

دستمزد مشاوره حقوقی به چه عواملی بستگی دارد؟

 

دستمزد مشاوره حقوقی، بنابر عوامل ذیل متفاوت می­ باشد:

 

 1. نوع و موضوع خدمات حقوقی: تعرفه و دستمزد کارشناس حقوقی بنابر اخذ مشاوره حقوقی و راهنمایی یا اعطای وکالت یا هردو و... و نوع خدمات و موضوع پرونده اعم از مالی، غیرمالی و... متفاوت است.

 

 

 1. تعدد موضوعات و نوع رسیدگی: بنابر تعدد موضوعاتِ مشاوره، پرونده­ های حقوقی و هم­چنین غیابی یا حضوری بودن رسیدگی در دادگاه، دستمزد مشاوره حقوقی متفاوت است.

 

 

 1. وکیل یا مشاور انتخابی: مشاوره حقوقی، امری تخصصی است که متاثر از سطح علمی، تجربی، کارآزمودگی و زبدگی کارشناس منتخب می ­باشد؛ بنابراین بدیهی است که بنابر موفقیت­ های متعدد و قابلیت­ های حقوقی کارشناس، دستمزد او نیز متفاوت باشد.

 

 

 1. روش اخذ مشاوره: معمولا هزینه مشاوره­ های غیرحضوری مناسب­تر است.

 

 

 1. حجم کار و مدت زمان مشاوره: هرچه زمان مشاوره طولانی ­تر باشد، بنابر تخصص مشاور حقوقی، دستمزد او نیز متفاوت است.

 

 

توجه: البته موسسه وکیل تلفنی، مطابق اهداف خود، هزینه خدمات حقوقی را به گونه ­ای مدنظر قرار داده تا در صورت مواجهه با مسائل حقوقی، همگان امکان دسترسی به خدمات کارشناسان حقوقی را داشته باشند.

 

 

 

 

legal advice dependent concept

 

 

 

چگونه یک مشاوره حقوقی با دستمزد ارزان را در وکیل تلفنی تجربه نماییم؟

 

مجموعه وکیل تلفنی، اولین و قدیمی­ ترین بنیاد حقوقی غیرانتفاعی و آنلاین ایران است که با هدف ایجاد امکان دسترسی به خدمات حقوقی کارشناسان، با ارزان­ ترین و منصفانه ­ترین هزینه ممکن، ضمن حفظ کیفیت خدمات حقوقی مذکور، تاسیس گردیده است.

 

بنابراین شما می ­توانید از خدمات حقوقی با کیفیتِ برجسته ­ترین وکلای خِبره و حاذق ایران، در این موسسه برخوردار گردیده و بدون اتلاف وقت و هزینه­ های گزاف، مشاوره حقوقی مدنظرتان را تجربه نمایید.

 

 • بدین جهت کافی است که از طریق وب­سایت یا شماره ­های تماس، با موسسه وکیل تلفنی در ارتباط باشید.

 

روش ­های متعددی برای اخذ مشاوره حقوقی و دیگر خدمات حقوقی، توسط وکیل تلفنی پیش­بینی گردیده است که در ادامه به آن ­ها می­پردازیم.

 

هزینه ­ها یا دستمزد مشاوره حقوقی هریک از روش­ های مذکور، بنابر اصول منصفانه، ضمن مدنظر داشتن شرایط اقتصادی تعیین گردیدند؛ هم چنین، برخی مشاوره ­ها نیز رایگان هستند.

 

مضاف بر موضوع ارزان و مناسب بودن حق ­المشاوره یا حق ­الوکاله، قطعا کیفیت و روش اخذ مشاوره نیز اهمیت دارد که در ادامه به آن می­ پردازیم.

 

 

 

 

 

 

آیا ارزان بودن دستمزد مشاوره حقوقی در وکیل تلفنی به معنای کیفیت پایین آن است؟

 

قاطعانه می ­توان بیان داشت: خیر.

لیکن در شرحی تفصیلی، جهت تحکیم اطمینان و آسودگی خاطر نسبت به کیفیت خدمات حقوقی وکیل تلفنی، علاوه بر نماد اعتماد و ضمانت کیفیت خدمات و ارائه گواهی حسن انجام کار، نکات ذیل به اثبات ادعای فوق مُهر صحه می­گذارد:

 

 1. با بررسی خدمات و موفقیت­ های متعدد پرونده ­ها و مشاوره­ ها، پیگیری­ ها و رسیدگی وکلای مجموعه وکیل تلفنی، کیفیت خدمات مشخص می ­گردد.

 

 1. گستردگی و سهولت دسترسی به خدمات حقوقی و همکاری بیش از 100 وکیل زن و مرد خبره با مجموعه نیز نشان از صحت این ادعا است.

 

 1. سطح علمی_تخصصی، تجربه و کارآزمودگی وکلای مزبور، نشان از کیفیت خدمات ایشان دارد.

 

 1. امکان بهره­ مندی از مشاوره حقوقی رایگان، فرصتِ اختصاصیِ تجربه سطحِ کیفیتِ خدمات موسسه وکیل تلفنی را فراهم می ­سازد.

 

 1. از مهم ­ترین دلایل مُثبِت این ادعا، اعتقاد و عمل‌گرایی اعضای وکیل تلفنی به اهداف موسسه و آرمان­ های والای وکالت است که عمل به فرایض اخلاقی چون انصاف، عدالت، امانت، عدم اتلاف وقت و هزینه موکلین و مراجع قضائی، رفع مسائل و چالش های حقوقی افراد و... را بر اهداف مادی و تمرکز بر دستمزد مشاوره حقوقی یا اجرت وکیل و... اولویت می­ بخشد.

 

 

paying the cost of legal advice

 

 

دستمزد مشاوره حقوقی در وکیل تلفنی چگونه پرداخت می­ شود؟

پرداخت هزینه ­ها یا دستمزد مشاوره حقوقی از طریق درگاه پرداخت آنلاین یا روش کارت به کارت ممکن است.

 

برای اطلاع بیشتر در خصوص دستمزد مشاوره حقوقی می ­توانید با مراجعه به وب­سایت وکیل تلفنی از طریق جدول هزینه ­ها، مشاوره مدنظر خود را بررسی نموده و مبلغ آن را به یکی از روش ­های فوق پرداخت نمایید تا وکیل مدنظرتان در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس گرفته و مشاوره حقوقی را در نهایت کیفیت مطلوب تجربه نمایید.

 

صِرف رویت و بررسی چارت مربوط به هزینه مشاوره­ ها کفایت می ­نماید تا در خصوص منصفانه و مقرون به صرفه بودنِ خدمات حقوقیِ وکیل تلفنی اطمینان حاصل نمایید.

 

مجموعه وکیل تلفنی مفتخر به حضور و همکاری وکلای منصف و خداشناسی است که خدمت به ایرانیان ارجمند را در حل مسائل و پرونده ­های حقوقی ایشان، فریضه خود و مرجح بر اهداف مادی قرار داده­ اند.

 

 

اجرت وکیل

هزینه نگارش انواع دادخواست طلاق و مهریه

وکیل معروف طلاق در مشهد

وکیل معروف طلاق در اصفهان

وکیل طلاق آنلاین و تضمینی

طلاق به خاطر غیرت و تعصب بی مورد

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های خانوادگی

نگارش فوری و 24 ساعته دادخواست طلاق

درباره ما

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با توجه به شرایط کرونایی در سطح کشور و هزینه های رفت و آمد حضوری به دفتر وکیل بهترین اقدام دریافت مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره آنلاین با وکلا هستش من از خدمات ارائه شده در سایت وکیل تلفنی بسیار راضی هستم سربلند و پیروز باشید
سلام چه بسیارند افرادی که هر روز صبح پس از روشن کردن لب تاب و ورود به سایت وکیل تلفنی وپنل کاربری وکیل سوالشان را از قبل ارسال کرده وبه طور رایگان در هر زمینه پاسخ خود را دریافت می کنند و برخی از آنها حتی خدا حافظی نیز نمی کنند.
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران معزز در خصوص مشاوره حقوقي توسط مجموعه وكيل تل با توجه به شرايط كرونايي امروزه بهترين روش براي اخذ مشاوره مجازي از طرق فضاي مجازي و تلفني است تا باعث بالابردن سطح آگاهي حقوقي شخص گردد و مناسب ترين هزينه را برخوردار است موفق و پيروز باشيد
سلام بسیار عالی، هزینه مناسب موسسه نشان از حرفه ای بودن دارد
سلام بسیار کار عالی انجام میده با توجه به استفاده گسترده افراد از فضای مجازی موسسه وکیل تلفنی تونسته با استفاده از این ظرفیت خدمات شایانی رو ارائه بده
سلام ودرود. بسیاری از افراد برای حل معضلات حقوقی خود یا مشاوره پیرامون پرونده های در جریان در دادگستری نیاز به کمک و راهنمایی مشاور حقوقی دارند. موسسه وکیل تلفنی ضمن برخورداری از مشاورین حقوقی مجرب در تک تک استان ها و به صورت محلی خدمات مشاوره خود را با هزینه به صرفه ای ارائه می دهد.
در سایت وکیل تلفنی همه ی هزینه های مشاوره تلفنی به صورت واضح گذاشته شده وهر کس بر اساس سوالات و نیازی که به مشاوره دارد می تواند تا یکی را انتخاب کند و پول مشاوره را واریز کند تا به مشاوره حقوقی متخصص وصل شود از موسسه سپاسگزاریم که این موقعیت را فراهم کرده است
بسیار به صرفه نسبت به خیلی جاها ممنون از شما
با سلام خدمت کاربران گرامی.بهترین خدمات حقوقی همیشه گرامترین انها نیستند و در موسسه وکیل تلفنی علت پایین بودن دستمزد ها نسبت با بیرون کیقیت پایین آن ها نیست بلکه متفاوت بودن آن ها است.و تا جای ممکن برای شما عزیزان تمامی مطالب جزئی و کلی حقوقی و کیفری و خانواده و... در سایت توضیح داده شده تا براحتی راهنمای شما عزیزان باشد.موفق باشید.مسیح آقاداودی از وکلای موسسه
بسیار خوب
سلام من یک کارگر هستم که با کارفرمای خودم به مشکل مالی خورده بودیم. ایشون نه حقوق منو کامل می دادند و نه اینکه بیمه رو برام درست کرده بودند. یک مرتبه اقدام کردم برای شکایت اما چون اطلاعی نداشتم شکست خوردم از طرفی منه کارگر که نون شبم رو هم نداشتم پول وکیل نداشتم. خداروشکر از طریق یکی از دوستانم با موسسه وکیل تلفنی آشنا شدم و مشاوره اولم رو به صورت آنلاین و رایگان انجام دادم وقتی دیدم که وکلاشون خیلی کاربلدن و ارزش اینو داره که هزینه کنم مشاوره حضوری گرفتم و خدا رو شکر با پرداخت یه هزینه جزئی تونستم به حق و حقوق خودم برسم.
با کمترین هزینه در ساعت 2 بامداد در خصوص موضوع خیلی مهم از وکیل متخصص مشاوره گرفتم وخیلی از استرسم کم شد ممنون از موسسه وکیل تلفنی بابت مشاوره حقوقی عالی

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی