موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

وکیل معاملات

وکیل معاملات

وکیل معاملات، از کارشناسان متخصص حقوقی در امور معاملات و قراردادها است؛ از آنجا که معاملات واجد مسائل و جوانب پیچیده­ ای از قرارداد نویسی گرفته تا انجام تعهدات، ضمانت اجراها، طرح دعاوی مرتبط و مشکلات متعاقب آن و غیره هستند، تنگناها و چالش­ های بسیاری را نیز به همراه خود دارند؛ هم­چنین موضوعات حقوقی دیگری چون معامله به قصد فرار از دین، دزدی، ... سلب اطمینان و کاهش اعتبار تجاری-اقتصادی و از این دست نیز بر لزوم اخذ مشاوره از وکیل معاملات، مُهر صحه می گذارد؛ از این روست که موسسه حقوقی ما بر آن شده تا شما را با وکیل متخصص معاملات آشنا نماید و از این طریق، یاری رسان شما در دعاوی معاملات باشد که نحوه ارتباط با این وکیل گرامی در ادامه مقاله مورد شرح قرار خواهد گرفت؛

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

وکیل معاملات کیست و مشاوره با ایشان چه مزایایی دارد؟

 

who is Transaction lawyer & legal advice with him

وکیل امور معاملات آنلاین و فوری 24 ساعته کاملاً ارزان

 

وکیل معاملات، کارشناسی حقوقی است که واجد عنوان وکالت پایه یک دادگستری بوده، پس از سپری نمودن مدت‌های مدید جهت کسب تجربه، نظارت و حضور در معاملات مختلف، کارآزمودگی و اِشراف کافی نسبت به جنبه ­های پیچیده معاملات را نیز به دست آورده است؛ که سبب برخورداری او از تجربه­ای شگرف در انواع معاملات گردیده است.

اخذ مشاوره از ایشان مزایای کثیر ذیل را سبب می­ گردد:

 1. متعاملین، از معاملات پربازده­ ای در آینده برخوردار می ­شوند.

 

 1. ضرر و زیان معاملات به طرز چشمگیری کاهش می ­یابد؛(در ادامه به تفصیل به این موضوع می­پردازیم).

 

 1. در مقابلِ منافعِ حاصل از این مشاوره، بسیار مقرون به صرفه و ارزان است.

 

 1. به صورت 24 ساعته است.

 

 1. بدون محدودیت زمانی-مکانی می­ توان با وکیل متخصص معاملات در تماس بود؛ حتی اگر معاملاتی خارج از ساعت اداری صورت پذیرد، در این خصوص می ­توانید به مدد وکیل معاملات متخصص، مسائل معاملات خود را رفع نموده و مشاوره حقوقی تلفنی یا آنلاین دریافت نمایید.

 

 1. امکان طرح سوالات حقوقی به طور نامحدود وجود دارد.

 

 1. اخذ مشاوره مذکور از ضمانت کیفیت و اطمینان مجموعه وکیل تلفنی برخوردار است.

 

 1. در انتخاب روش اخذ مشاوره گزینه­ های متعددی ممکن است.

 

 1. و ...

 

روش­ های مشاوره با وکیل معاملات چیست و کدام روش بهتر است؟

 

جهت مشاوره با وکیل معاملات، روش ­های آنلاین، تلفنی و حتی حضوری امکان­ پذیر است؛ روش­ های مذکور، همگی در بروز ترین حالت­ های ممکن به هم­وطنان عزیز و گرامی عرضه می­ گردد و این بدین معنا است که شما سروران گرامی می ­توانید ضمن دسترسی به شبکه ­های مجازی، برای مثال: تماس صوتی واتساپی، داشته و با وکیل معاملات مدنظر خود مشاوره حقوقی تلفنی ارزان و 24 ساعته داشته باشید.

توجه: در خصوص اخذ بهترین روش مشاوره، پیشنهاد مجموعه حقوقی وکیل تلفنی، مشاوره حقوقی تلفنی است؛ چراکه بسیار ارزان و به صرفه است و هم­چنین بسیار فوری و در سریع ­ترین زمان ممکن، صورت می ­  پذیرد؛ به علاوه، این امکان وجود دارد که بدون محدودیت، هرگونه سوال حقوقی خود را طرح نموده و از وکیل معاملات، به طور کامل، مشاوره موثر و متناسب با مسئله و پرونده مدنظرتان را دریافت نمایید.

 

تاثیر پیشگیرانه مشاوره حقوقی در کاهش ضرر و زیان معاملات چیست؟

 

Preventive influence of legal advice

پیشگیری آنلاین از دعاوی احتمالی در معاملات

 

علاوه بر مطالب فوق­ الذکر، زمانی که افراد جهت انجام امور خود، به متخصصان و کارشناسان کاردان و مجرب مراجعه نموده و از ایشان مشاوره اخذ می ­نمایند، این عمل سبب می ­گردد تا مراحل اقدام تا اجرای امر مورد نظر به موثرترین و بهترین روش ممکن صورت پذیرد؛ چراکه نصایح، مشورت ­ها و اقدامات جایگزینی که کارشناسان در یک حوزه تخصصی ارائه می ­نمایند سبب می ­شود تا ضمن تحقق امر مطلوب و کسب بهترین نتایج و پیامدهای ممکن، شیوه صحیح انجام و تحقق آن امر نیز یادگیری شود.

بنا بر دلیل فوق، متعاملین در انجام معاملات خود، چگونگی پیشبرد معاملات پیش روی خود را جهت کسب نتیجه مطلوب و مختوم به خیر شدن پیامدهای حاصل از آن، یادگیری می ­نمایند و این امری است که سبب کاهش ورود ضرر و زیان و یا پیشگیری از تحقق آن می ­شود.

 

آیا امکان رفع اشکال آنلاین معاملات بین طرفین، توسط وکیل وجود دارد؟

 

درخواست مشاوره حقوقی فوری با وکیل دادگستری

 

بله؛ انواع روش ­های مشاوره یا ارتباط با وکیل معاملات، به صورت 24 ساعته و شبانه­  روزی است؛ شما می­ توانید در هر ساعت از شبانه ­روز به یکی از روش ­های تلفنی یا آنلاینِ صوتی و تصویری و حتی به صورت حضوری، وکیل را در معاملات خود دخیل نموده تا وی از طریق نظارت بر معاملات شما، اشکالات حقوقی معامله مطروحه را برطرف ساخته و رفع مسئله نماید.

جهت برقراری تماس و اخذ انواع مشاوره حقوقی مدنظر خود، هم­اکنون با وکیل معاملات آنلاین ارزان و یا وکیل تلفنی معاملات 24 ساعته، از طریق راهنمای وب­سایت وکیل تلفنی در ارتباط باشید؛ توجه داشته باشید که کلیه مشاوره­ های حقوقی که توسط وکلای متخصص و کارآزموده مجموعه ما عرضه می­ گردند، از ضمانت کیفیت و اطمینان مجموعه وکیل تلفنی برخوردار است.

جهت کسب آگاهی بیشتر در این خصوص و در رابطه با امکان رفع اشکال آنلاین معاملات، نسبت به اخذ مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی آنلاین اقدام فرمایید.

 

وکیل معاملات چه خدمات معاملاتی دیگری به غیر از مشاوره حقوقی را ارائه می­ دهد؟

 

immediate legal advice with Transaction lawyer

مشاوره فوری با وکیل معاملات آنلاین و 24 ساعته

 

وکیل معاملات می ­تواند به صورت آنلاین، تلفنی و حتی حضوری در معاملات بین متعاملین حضور داشته و در آن نظارت داشته باشد؛ هم­چنین در خصوص نحوه نگارش و تنظیم قراردادها، می ­تواند به گونه­ای نسبت به تنظیم آن اقدام نماید که منافع طرفین معامله حفظ گردیده و هیچ ضرری به اطراف معامله وارد نشود.

از سوی دیگر، او م ی­تواند متونی را که متعاملین شخصاً به جهت انجام معامله، به عنوان قرارداد نگارش نمودند، ملاحظه و بررسی نماید و ایرادات و اشکالات حقوقی آن را رفع سازد.

هم­چنین این امکان نیز وجود دارد تا در خصوص معاملات وصول نشده خود، در رابطه با معاملات سابق، حتی اگر امیدی جهت وصول مطالبات نمی ­رود، با استفاده از مفاد و آرایه ­های حقوقی و با تکیه بر موازین قانونی موجود، مطالباتتان را وصول نماید.

 

توجه (مهم): در خصوص وصول مطالبات نیز تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی، در تمامی مراحل قانونی، شما سروران گرامی را همراهی خواهد نمود.

 

 

فسخ معامله فوری به صورت 24 ساعته

ابطال فوری و 24 ساعته انواع فروشنامه

ابطال فوری و 24 ساعته تمامی سند ها به صورت آنلاین و تلفنی

همه چیز در خصوص دستور موقت

نکات قابل توجه در پش فروش و پیش خرید آپارتمان ها

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های  حقوقی

وکیل حامی مستأجران

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره و راهنمایی به صورت تخصصی و حتی با حقوقدانانی که سابقه قضایی را دارند فراهم آورده است‌.
سلام به مدیریت محترم و وکلای عزیز موسسه وکیل تلفنی عمده مباحثی که مردم با آنها درگیر هستند بی اطلاعی از نگارش یک قرارداد دقیق است مچکر از شما بابت به روز بودنتان و همینطور آگاه کردن مردم.
سلام خدمت دوستان عزیز. واقعا خیلی مهمه که قبل از اقدام به معامله حتما با یک وکیل یا مشاور حقوقی مشورت کنیم و حتی الامکان در زمان معامله و تنظیم قرارداد هم سعی کنیم یه وکیل باتجربه همراهمون باشه تا قرارداد با نهایت دقت منعقد بشه که بعدا مشکلی پیش نیاد.
سلام وقت بخیر از خدمات وکیل تلفنی که به صورت غیر حضوری ارائه میشود و هزینه ای بسیار معقول و مناسب دارد که موجب دسترسی عامه مردم به اطلاعات و متخصصین حقوقی میشود کمال تشکر ورضایت را دارم. برای تیم وکیل تلفنی آرزوی موفقیت میکنم
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
سلام؛وقت بخیر.وکیل تلفنی سایتی متشکل از وکلای مجرب و متخصص جهت ارائه مشاوره و خدمات حقوقی در اراستای اعتلای موفقیت در پرونده های مطروحه شما آماده خدمت رسانی ۲۴ ساعته میباشد.امیدواریم با اعتماد خود جهت تسریع در حل مشکلات حقوقی خود گام‌ بردارید.
با سلام خدمت کاربران گرامی.اصولا قرارداد های مهم می بایست زیر نظر یک حقوقدان که ترجیجا وکیل دادگستری هم باشد منعقد گردد ولی متاسفانه چون در کشور ما ایران اصلا بودن وکیل در هیچ زمینه ای مثل سایر کشور ها اجباری نشده بسیاری از مشکلات حقوقی ناخواسته بوجود می آید که نتیجه آن این نرخ سرسام آور پرومده ها در دادگستری است حال با این خلا مهم باید فرهنگ به کارگیری از وکیل در انعقاد معاملات بوجود آید .امیدوارم این روند با بالا رفتن فرهنگ استفاده مردم از وکیل بالا رود.موفق باشید.مسیح آقاداودی وکیل موسسه
سلام وقت به خیر در خصوص موضوع معاملات وقراردادها،کاربران زیادی در مشاوره های حقوقی مطرح می کنند که اقدام به فروش ملک خود نموده اند اما متاسفانه چک های خریدار پاس نشده است و ما اکنون می خواهیم معامله را فسخ کنیم آیا می توانیم ؟با بررسی مبایعنامه آنها مشاهده می شود فسخ در صورت پاس نشدن چک ها به عنوان شرط در نظر گرفته نشده و فروشنده از این جهت خیار فسخ ندارد وباید به معامله خود پایبند باشد ومشکلات وسختی های متعاقب را در رسیدن به پول خود تحمل کند این البته نمونه کوچکی از موارد مبتلابه در بحث املاک است ضرورت مشاوره در نگارش قرارداد معاملات که نکات وظرایف بسیاری دارد امری مسلم وقطعی است.دکتر محمد ابراهیم داودآبادی فراهانی برای ارائه انواع خدمات حقوقی مشاور شماست۰۹۱۲۴۵۱۸۶۵۰
سلام. من دیشب آخر وقت با سایت شما ارتباط گرفتم. و یک مشاوره حقوقی تلفنی نیم ساعته درخواست کردم.عالی بود. الان خواستم ازتون تشکر کنم و به طور ویژه از خانم وکیلی که دیشب صحبت کردیم قدردانی کنم. آخر شب بود و دیروقت و ایشون علی رغم خستگی زیاد با حوصله من رو راهنمایی کردن. آخه تازه چند دقیقه قبلش متوجه شده بودم شریکم ملکمو بدون اجازه من داره میفروشه. این بود که اون ساعت مزاحم وقت شریفتون شدم. واقعا وکلا روشنی بخش هستند.
بسیارعالی
سلام وقت بخیر شما وکیلی دارید زمان معامله ملکی در املاک همراه ما حضور داشت باشد و معامله را از نظر حقوقی بررسی کند؟
مطالب سایتتون بسیار عالیه

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی