موسسه وکیل تلفنی

 • عادل پوردرانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۴۹:۴۳ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۴
 • فاطمه علیجانی فاطمه علیجانی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۳۷:۴۴ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۴
 • زهرا رهبرنیا گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۸:۱:۵۱ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۴
 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۵:۱۲ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۳
 • آراسپ کاظمیان آراسپ کاظمیان گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۳:۲۸ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۳
 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۱:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۳
 • Mahdi Haghshenas Mahdi Haghshenas گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۴:۴۶ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۳
 • محمد عسگری محمد عسگری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۳۶:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۳
 • فرشید موبد فرشید موبد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۲۲:۴۹ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۳
 • وکیل الهه جمشیدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۳۴:۵۱ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۳
انجمن وکیل تلفنی

قانون آلودگی صوتی

قانون آلودگی صوتی

آلودگی صوتی یکی از انواع آلودگی ها می باشد و این آلودگی در همه جا وجود دارد، خانه یا محل کار، مکان های عمومی، جاده ها، فروشگاه ها، کنار ساحل، دریا و پارک و در هر مکان دیگری این آلودگی وجود دارد؛ آلودگی صوتی روی سلامت شهروندان تاثیراتی می گذارد که از آن ها می توان به کاهش تمرکز، اختلالات عصبی، افزایش فشار خون، استرس و اضطراب اشاره کرد؛ سر و صدا یا ایجاد آلودگی صوتی جرم محسوب شده و طبق قانون آلودگی صوتی، مجازات دارد مخصوص به خود را دارد که در ادامه این مقاله آن را به طور مفصل توضیح خواهیم داد؛ حال قبل از اینکه به ادامه مطلب بپردازیم به شما توصیه می کنیم که ویدئوی یکی دقیقه ای زیر را مشاهده فرمایید.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل در خصوص دعاوی آپارتمانی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

اینکه همسایه شما در روز جمعه کارگر سنگر تراش استخدام می کند و شما متحمل سر و صدای برش سنگ می شوید یا اینکه همسایه تان در شرایط کرونا تا ساعت 3 شب مراسم عروسی دخترش را برگزار می کند و شما را بی خواب می کند، می توانند عامل مناسبی باشد برای اینکه شما با وکیل تلفنی تماس بگیرید و طی ارزان ترین مشاوره تلفنی با وکیل متخصص آلودگی صوتی، بهترین راهکار قانونی در مقابله با این افراد را به دست آورید؛ برای اطلاع از شرایط دریافت فوری این مشاوره، تنها کافیست که تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

telephone legal advice button

 

راه های کاهش آلودگی صوتی

 

crime of making noise pollution

وکیل آنلاین دعاوی آلودگی صوتی 24 ساعته

 

از شناخته شده ترین و موثر ترین، راهکار ها برای کاهش آلودگی صوتی، نصب دیوار های صوتی در بزرگراه ها می باشد؛ این دیوار ها میانگین تراز صوت را حدود 10  تا 15 دسی بل کاهش می دهد، اما به دلیل معایبی که دارند نمی توان از این راهکار به صورت وسیع استفاده کرد. از جمله این معایب می توان به محدودیت ارتفاع دیوار های صوتی اشاره کرد.

معمولاً دیوار های صوتی شش متری هستند که به همیت دلیل فقط طبقات اول و دوم ساختمان ها را پوشش می دهند؛ از همین رو سایر طبقات بالایی در معرض صدایی بیش از حد استاندارد قرار خواهند داشت؛ در نتیجه این دیوار ها در مواردی که ساختمان های مجاور بزرگراه ارتفاع زیادی داشته باشند، موثر نخواهد بود؛ معمولا دیوار های صوتی هزینه بسیاری دارند.

مکان نصب این دیوار ها در مجاورت بزرگراه ها در مناطق مسکونی و یا کاربری های حساس می باشد؛ همچنین باید فضای کافی برای احداث فونداسیون برای نصب دیوار صوتی وجود داشته باشد. استفاده گسترده از دیوار های صوتی باعث برهم خوردن مناظر شهری می شود.

 

از سایر راهکار های کاهش آلودگی صوتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. استفاده از جذب کننده صدا در بدنه ساختمان ها و پنجره های دوجداره استاندارد.

 

 1. رعایت فاصله مناسب بین کاربری مسکونی با بزرگراه.

 

 1. استفاده از پوشش گیاهی به شکل تخصصی.

 

 1. افزایش سطح آگاهی و فرهنگ عمومی در ارتباط با آلودگی صوتی.

 

شما می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی  برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قانون آلودگی صوتی با بهترین وکیل قانون آلودگی صوتی در سایت وکیل تلفنی ارتباط برقرار کنید.

 

قانون آلودگی صوتی در قوانین کشور

 

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته از سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.