موسسه وکیل تلفنی

 • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوق کار

مشاوره حقوقِ کار

 

کارگر و کارفرما، با داشتن اطلاعات کافی از قوانین و مقررات می‌ توانند قراردادی را منعقد کنند که در آینده به هیچ مشکلی بر نخورند؛ این اطلاعات کافی می تواند از طریق مشاوره تلفنی، آنلاین و فوری توسط یک مشاوره حقوقی کار، به کارفرما و یا کارگر، داده شود؛ حقوق کار به مجموعه قواعد حاکم بر روابط کار پرداخته و در این صورت حق و حقوق کارگران و همچنین کارفرمایان را مورد ارزیابی قرار می دهد. در مشاوره حقوق کار، به موضوعات گوناگونی پرداخته می شود که اغلب این مسائل در رابطه با روابط کارگر و کارفرما است. در همین زمینه مشاوره حقوقی موسسه وکیل تلفنی به شما پیشنهاد می شود.

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

در تمامی کشور های دنیا، برای کار کردن شهروندان یکسری مقررات و قواعد خاص تنظیم شده است. زمانی که افراد اماده ورود به بازار کار می شوندبایستی با قوانین کار آشنایی داشته باشند

 

دامنه علم حقوق گسترده است که یکی از شاخه های در رابطه با امور کار است. حقوق کار، به طور کلی قواعد حاکم بر کار را مورد بررسی قرار داده و از این رو در بسیاری از مشاغل نیز قانون مربوطه در دستور کار قرار می گیرد. رابطه کارگری و کارفرمایی در بسیاری از مشاغل مشاهده می شود و کارگری و کارفرمایی که در قانون کار به آن اشاره شده است، در واقع اصطلاح کلی است و به افراد مختلفی نیز در این زمینه اطلاق می شود.

 

نقض مقررات قانون کار، می تواند منجر به بروز مشکلات عدیده ای در این زمینه شود و در نهایت رابطه کارگر با کارفرما دچار مشکلاتی می شود. رویکردی که برای قانون کار تعیین شده است، در واقع رویکرد حمایتی است و در اغلب مواقع به حمایت از قشر کارگر پرداخته است. در واقع مواد قانون کار به نحوی تنظیم گشته که عمدتا جنبه حمایتی از قشر کارگر دارد که البته این موضوع مورد انتقاد از سوی حقوقدانان قرار گرفته است. موضوعات مرتبط با حقوق کار، از جهات مختلفی بسیار حائز اهمیت هستند و در همین راستا اگر اختلافی بین کارگر و کارفرما به وجود آید، لازم است که از لحاظ حقوقی این موضوعات مورد بررسی قرار گیرند.

 

دعاوی کار بخش مجزایی از دعاوی حقوقی را تشکیل داده که ارائه مشاوره حقوقی برای موضوعات حقوق کار به صورت تخصصی صورت می گیرد. در همین راستا موسسه حقوقی وکیل تلفنی به صورت تخصصی به ارائه مشاوره می پردازد که برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی، در هر ساعت از شبانه روز با شماره 09212242670 تماس بگیرید.

 

 

موضوعات مورد بحث در مشاوره حقوق کار

مشاوره حقوق کار مستقیما در رابطه با دعاوی کارگر و کارفرما است. البته بهتر است به جای دعاوی واژه روابط بین به کار گرفته شود و در واقع حقوق کار به صورت تخصصی به رابطه بین کارگر و کارفرما می پردازد. در مشاوره حقوق کار، موضوعات مختلفی بحث می شوند که به همین مناسبت در این بخش به سوالات و مسائلی که بیشتر در مشاوره اداره کار مورد بحث قرار می گیرد، می پردازیم.

 

 • موضوعات مربوط به پرداخت حقوق و دستمزد
 • وظایف کارفرما در قبال کارگر
 • پرداخت عیدی و پاداش پایان سال از طرف کارفرما
 • بیمه شدن کارگران از طرف کارفرما
 • عواقب بیمه نشدن کارگران
 • قرارداد کار
 • فسخ قرارداد کار
 • شیوه تنظیم قرار داد کار
 • تخلفات کارگر در کارگاه
 • شیوه تنظیم شکایت کارگر و کارفرما علیه یکدیگر
 • مراجع صالح به رسیدگی اختلافات کارگر و کارفرما

 

 

 

 

the law ruling over the jobs

 

 

تعریف کارگر و کارفرما طبق قانون کار

با توجه به این که قانون کار به روابط بین کارفرما و کارگر پرداخته است، در همین راستا لازم است که با تعریف کارفرما و کارگر آشنا شویم. کارگر طبق قانون کار کسی است که برای کارفرما کار کرده و در ازای کار انجام شده، حق الزحمه مشخصی را دریافت می کند.

 

کارفرما نیز شخص حقیقی یا حقوقی است که کارگر برای او در محیط کارگاه کار می کند و وظایف مختلفی را در قبال کارگران دارد. وظایفی که قانون کار برای کارگر در نظر گرفته است، بیشتر از کارفرما می باشد. لازم به ذکر است که افراد مشمول قانون خدمات مدیریت کشور، شامل مقررات کارگر در قانون نیستند و نمی توان مقررات حقوق کار را برای آن ها در نظر گرفت.

 

 

قرارداد کار به صورت کتبی یا شفاهی؟

لازمه شروع روابط کاری، انعقاد قرارداد کار است. قرارداد کار می تواند به صورت کتبی یا شفاهی باشد و این موضوع در ماده 7 قانون کار به آن توجه شده است. در واقع قانون الزامی را برای آن که قرارداد به صورت کتبی یا شفاهی بسته شود، نیاورده است و این موضوع کاملا به اراده طرفین بستگی دارد.

 

البته تجربه ثابت کرده است که قرارداد شفاهی یکسری مشکلاتی را در ادامه روابط کاری به وجود می آورد و در همین راستا لازم است که قرارداد کار به صورت کتبی تنظیم شود.  برای دریافت مشاوره حقوقی با شماره 02147625900 تماس بگیرید.

 

 

وظایف کارفرما در قبال کارگر

کارفرما در قبال کارگران مشمول قانون کار، وظایف مختلفی را برعهده دارد که اهم آن ها به شرح زیر است:

 

 • پرداخت حقوق طبق میزان مصوب وزارت کار
 • پرداخت پادش و عیدی
 • پرداخت حق سنوات با در نظر گرفتن میزان سابقه کاری کارگر
 • بیمه کردن کارگران در بدو شروع کار
 • انعقاد قرارداد کتبی
 • ارائه خدمات رفاهی مناسب برای کارگر
 • و ...

 

 

شکایت از کارفرما به دلیل عدم پرداخت حق بیمه

یکی از وظایف اصلی کارفرمایان، بیمه نمودن کارگران است. با توجه به این که احتمال بروز خطراتی در محل کار وجود دارد، در همین راستا بیمه کردن کارگران جزو موارد ضروری است که کارفرمایان باید در بدو همکاری به آن توجه داشته باشند. بحث بیمه کردن کارگران از طرف کا فرمایان مورد توجه قانون کار و قانون بیمه تامین اجتماعی قرار گرفته است.

 

در صورتی که کارفرما از پرداخت حق بیمه کارگران خودداری کند، کارگر می تواند اقدام به ثبت شکایت علیه کارفرما نماید. در این صورت لازم است که رسیدگی های قانونی از طریق سازمان بیمه تامین اجتماعی و سپس اداره کار انجام شود.

 

 

 

benefits of legal advice with labor lawyer

 

 

 

حقوق قضایی حاکم بر مشاغل چیست و چه ضررهای جبران ناپذیری را در صورت اقدام نامناسب به ما وارد می کند؟

یکی از اصلی ترین دلایل دعواهای حقوقی بین کارگر و کارفرما، عدم آشنایی درست آن ها، با قوانین حقوقی کار است؛ زمانی که کارگر و کارفرما، شناخت دقیق و کافی، نسبت به قوانین و مقررات اداره کار نداشته باشند، شاهد اختلافات میان آن ها هستیم و برعکس به هر میزان که کارفرمایان و کارگران، به حقوق خود تسلط داشته باشند و شاهد عقد قراردادهای کاملاً قانونی و بدون مشکل و روابط حسنه بین آن ها هستیم و طرفین جهت رفاه و آسایش همدیگر، اقدامات موثر را انجام می‌دهند؛ اما متأسفانه برخی مواقع، شاهد هستیم که بعضی از کارفرمایان، به دلیل عدم آگاهی کارگران، از قوانین و مقررات اداره کار، از آن ها سوء استفاده می‌کنند و حق آن ها را پایمال می‌کنند.

 

از این رو، همواره لازم است تا هم کارگر و هم کارفرما، با کمک گرفتن از یک مشاوره حقوقی کار یا یک وکیل اداره کار، اطلاعات و دانش و تخصص خود را در زمینه های حقوقی مربوط به کارگر و کارفرما، بالا برده تا از حقوق خود دفاع کنند.

 

 

مشاوره حقوقی کار چیست و چگونه از ضررهای مالی و جانی مختلف به حقوق مشاغل جلوگیری می نماید؟

به ازای هر بند و کلمه که در قرارداد استخدام نوشته می شود، کارگر و کارفرما می‌توانند با استناد به آن، شکایت کنند؛ از این رو با وجود یک مشاور حقوقی قانون کار و تأمین اجتماعی، به خوبی می‌توان قرارداد مابین کارفرما و کارگر را تنظیم کرد؛ چرا که یک مشاوره حقوقی کار، آشنایی و تسلط کاملی بر شیوه نگارش قراردادها دارد.

 

مشاوران حقوقی کار همواره به کارفرمایان توصیه می‌کنند تا به منظور جلوگیری از هرگونه مشکل احتمالی به خاطر عدم توجه به قوانین اداره کار، از همان ابتدای فعالیت کارگران خود، امور پرسنلی را در محل کار خود تنظیم و پیاده سازی کنند. همچنین آیین نامه انضباطی کارگاه و آیین نامه حفاظت و ایمنی و بهداشت را در محیط کاری خود برای کارگران برقرار کنند. منظور از آیین نامه پرسنلی همان فرم هایی است که به رابطه کارفرما و کارگر مربوط می شود. آیین نامه انضباطی نیز باعث برقراری نظم در کارگاه‌ها و اعمال تشویق‌ها و تنبیه‌های کارگران به صورت قانونی خواهد شد؛ هرگونه تخلفات کارگری در این آیین نامه به تفکیک، توضیح داده شده است ...

 

 • مثلاً خیلی از کارگران در مورد سنوات کارگری خود اطلاعات کافی ندارند و نمی‌دانند چگونه سنوات کارگری محاسبه می‌شود؛ حق سنوات به ازای حداقل ۱ سال سابقه کار به کارگر باید پرداخت شود و مبلغ آن دقیقاً معادل یک پایه حقوق کارگر است. این قانون به موجب ماده ۲۱ قانون کار به کارگران (با قرارداد موقت، غیرموقت یا کار معین)، بر اساس تبصره ۴ ماده ۷ و همچنین ماده ۲۴ قانون کار، به عنوان مزایای پایان کار تعلق می گیرد و کارفرما ملزم به پرداخت آن است؛ حال برخی مواقع کارفرمایان این قسمت از حقوق کارگر را به کارگران نمی دهند. از این رو در صورتی که یک کارگر از این موضوع اطلاعی نداشته باشد، حقوق وی توسط کارفرما پایمال شده است؛ بنابراین با مشاوره وکالت قانون کار و مشاوره حقوقی می‌توانیم این مشکلات و مشکلات مشابه را پیگیری و برطرف کرد.

 

 

 

 

 

مشاوره حقوقی کار با وکیل متخصص امور کار و رفاه اجتماعی چه مزایایی دارد؟

 • بدون شک یک مشاوره حقوقی تلفنی کار می تواند اغلب سؤالات مربوط به هر گونه دعوا بین کارگر و کارفرما را به خوبی پاسخ دهد؛ چرا که مشاور حقوقی کار، تمام اطلاعات لازم در مورد قوانین کارگر و کارفرما را می‌داند و با استناد به آن ها می‌تواند از حقوق پایمال شده هر دو طرف دفاع کند.

 

مثلاً یکی از سؤالاتی که همواره به عنوان سؤال متداول کارگران مطرح می‌شود این است که اگر یک کارگر در حین مدت زمان قرارداد با کارفرما، متوجه شود که یکی از مفاد قرارداد، وجه قانونی ندارد و کارفرما حقش را پایمال کرده است، چه کار باید کند؟

 

 

 • مشاوره حقوقی آنلاین یا تلفنی اداره کار به این پرسش پاسخ می دهد.

قانون برای روابط حقوقی ناشی از انجام کار، نسبت به بین کارگر و کارفرما، قوانینی را تنظیم کرده است که هدف آن ها تأمین عدالت و نظم اجتماعی در رابطه بین کارگر و کارفرما است.

 

 

 

وکیل متخصص حقوق کار برای اختلافات مابین کارگر و کارفرما

اختلافات مابین کارگر و کارفرما عموماً به دو بخش بزرگ اختلافات فردی و اختلافات جمعی تقسیم کرد؛ اگر کارگر با کارفرمای خود در زمینه حقوق و مزایا و ... دچار اختلاف شود، اختلاف آن ها، اختلاف فردی و خصوصی است؛ اما اگر کارگران یا سازمان‌های کارگری با کارفرما یا سازمان‌های کارفرمایی خود اختلافی داشته باشند، این اختلاف جمعی و گروهی بود.

 

از طرف دیگر می توان با توجه به حقوقی یا صنفی بودن اختلاف نظرها، اختلافات بین کارگر و کارفرما را تقسیم بندی کرد ... هرگونه اختلاف نظر در اجرای قوانین مقررات و قراردادهایی که ما بین کارگر و کارفرما منعقد می شود، اختلاف حقوقی است، اما اگر گروهی یا جمعی از کارگران، با کارفرمایان خود در مورد حقوق و منافع جمعی، دچار مشکل داشته باشند، در آن صورت می‌توان گفت اختلاف صنفی است؛ مشاوره حقوقی کار به خوبی می تواند در این زمینه به هر دو طرف کمک کند.

 

 

 

 

way of solving the misunderstanding between worker and boss

 

 

مشاوره آنلاین و فوری ۲۴ ساعته حقوق کار معتبر و ارزان را از کجا دریافت نمایند؟

مشاوره آنلاین حقوق کار و مشاوره فوری حقوق کار را از وکیل تلفنی دریافت کنید؛ چرا که سایت وکیل تلفنی نماد اعتماد الکترونیکی دارد و برای تمامی خدمات حقوقی و مشاوره حقوقی کار، ضمانت قیمت و کیفیت لحاظ می‌ کنند.

 

 

استفاده از مشاوره حقوقی دعاوی کار در وکیل تلفنی

یکی از موسسات حقوقی که به صورت تخصصی و 24 ساعته، اقدام به ارائه انواع خدمات حقوقی می کند، وکیل تلفنی می باشد. این موسسه در ارتباط با دعاوی کار، اقدام به ارائه مشاوره حقوقی به صورت تلفنی می نماید که علاوه بر مشاوره تلفنی، امکان ارائه دریافت مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان نیز وجود دارد.

 

 

 

مشاوره حقوقی امور اداری یا دولتی

مشاوره حقوقی دورکاری

مشاوره حقوقی مشاغل سخت و زیان اور

مشاوره حقوقی کارگر و کارفرما

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام ممنون از ارتباطی که بین وکیل و موکل برقرار می کنید امید که روند رو به مثبتی داشته باشید و با ارجاع پرونده بیشتر به وکلا فعال موجبات خدمات حقوقی بهتر را فراهم کنید
بسیار عالی و جامع انشالله موفق باشید
سلام و عرض ادب از خدمات مشاوره ای وکیل تلفنی استفاده کردم. بسیار با حوصله و پیگیر و منظم بودند. و حتی خارج از ساعت اداری با من تماس گرفتند. از مدیریت مجموعه کمال تشکر دارم
برای هر شغلی قانونی وجود دارد که به آن قانون کار می گویند وخیلی از افراد جامعه با قانون وحقوق کار اشنا نیستند برای این منظور حتما باید با یک مشاور صحبت کنیم تا اشنا شویم سایت وکیل تلفنی با درج اطلاعاتی در مورد آن توانسته کمک زیادی به کاربران بکند سپاسگزاریم
سلام من دیشب مشاوره حقوقی تلفنی باوکیل تخصصی اداره کار خواستم ابتدا من رو به وکیلی وصل کردن که تخصصی اداره کاری نبود که بعد این مشکل رفع شد و وصل شدم. مرسی از توجهتتون
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی مقاله در خصوص روابط کارگر وکارفرما مقاله بسیار مفید وجالبی بوده وکمک شایانی به کاربران گرامی در جهت رفع مشکلات خود می نماید ونکته مهم در چنین مواقعی اطلاع کامل از قانون کار ورابط کارگر وکارفرما می باشد چون اگر طرفین از حقوق قانونی خود مطلع باشند هیچ وقت خصومت بین طرفین اینقدر شدید نمی شود
اینجور خدمات حقوقی نکته سنجی موسسه رو میرسونه موفق باشید
باسلام و عرض ادب.به نظرمن این اقدام شما بسیار عالیه چرا که همه افراد با هر موضوع دعوی و مسکلی که پیش میاد میتونن در سریعترین زمان و با کمترین هزینه به وکیل متخصص و با تجربه دسترسی پیدا کنند و مشاوره دریافت کنند.
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود در خصوص هرگونه اقدامي مرتبط به روابط كارگر و كارفرمايي با وكلاي مجرب و با سابقه درخشان در مجموعه وكيل مشورت نموده و در صورت نياز امور را به آنها بسپاريد موفق و پيروز باشيد
با سلام خدمت کاربران گرامی.دعاوی کارگر و کارفرمایی بخش اعظمی از دعاوی است که در اداره کار و بیمه تامین اجتماعی مطرح می گردد.هر کارگری باید قبل از استخدام تمامی مسائل استخدام در خصوص مزد و میزان آن و شرایط استخدام را با یک مشاور حقوقی یا وکیل در مزان بگذارد چرا که تبعات بعدی هر اختلافی ارتباط مستقیم با قراردادی دارد که کارگر با کارفرما منعقد نموده یا اصلا قرارداد مکتوبی نبوده و صرفا شفاهی بوده است حتی تضمین هایی را که کارفرما از کارگر به عنوان سفته یا چک دریافت می نمایند و اصل دریافت آنها و نحوه پر کردنشان موضوعاتی است که نیاز به مشاوره دارد بنابریان حتما کلرگران و کارفرمایان مشمول قانون کار با وکیل این حوزه مشورت نمایند.موفق باشید.مسیح آقاداودی وکیل موسسه
بسیار خوب

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی