موسسه وکیل تلفنی

  • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

وکیل طلاق در تبریز

وکیل طلاق در تبریز

یکی از دعاوی مهم حقوقی که به وفور میان زوجین اتفاق می افتد و پرونده های زیادی را در دادگاه خانواده به خود اختصاص داده است، دعاوی طلاق می باشد که به نوبه خود در برگیرنده شاخه ها و زیر مجموعه های مختلفی است؛ همانگونه که اگر زوجین ساکن تبریز باشند دادگاه صالح برای اقامه طلاقشان دادگاه خانواده تبریز می باشد پس صلاحیت ماموریت اقدامات حقوقی، پیگیری و تشکیل پرونده نیز به وکیل طلاق در تبریز اطلاق می گردد، مسلماً وکیلی که در شهر و نزدیک محل زندگی زوجین اقامت دارد راحت تر می تواند پرونده طلاق را پیگیری و رسیدگی کند؛ از این رو موسسه وکیل تلفنی با همکاری برترین وکلای طلاق تبریز، اقدام به ارائه خدمات حقوقی متمایز خود به روش های تلفنی، آنلاین و حتی حضوری نموده است؛ حال قبل از اینکه به ادامه این مبحث بپردازیم، مشاهده ویدئوی یک دقیقه ای زیر را اکیداً به شما توصیه می کنیم.

 

وکیل طلاق تضمینی در تهران و ارتباط 24 ساعته با او (توصیات بانوی وکیل ما)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

بهترین وکیل طلاق در تبریز کیست؟ و به چه روش هایی می توان با او ارتباط داشت؟

 

divorce lawyer in Tabriz concept

تماس فوری با برترین وکلای طلاق تبریز

 

اگر بخواهید بهترین وکیل طلاق در تبریز را برای رسیدگی و پیگیری پرونده حقوقی خود انتخاب نمایید به شما توصیه می کنیم به موسسه وکیل تلفنی مراجعه کنید تا با وکلای حاذق و متخصص ما در این زمینه، آشنا شوید و با خیالی آسوده دادخواهی و رسیدگی به امور حقوقی طلاق خود را به دست وی بسپارید، برای این منظور کافی است که در سایت موسسه وکیل تلفنی ثبت نام کنید و از وکیل طلاق تبریز آنلاین و تضمینی ارزان مشاوره حقوقی دریافت کنید.

شایان ذکر است وکیل آنلاین تبریزی طلاق 24 ساعته از شیوه های مختلفی برای ارائه مشاوره حقوقی استفاده می کند، به عبارت دیگر وکیل طلاق در تبریز مشاوره حقوقی تلفنی نیز ارائه می دهد.

 

چگونه می توانیم با وکیل طلاق آنلاین تبریز، طلاق فوری و تضمینی بگیریم؟

 

اقدام زوجین نسبت به اقامه طلاق توسط وکیل طلاق در تبریز صورت می گیرد، وکیل طلاق تبریز آنلاین و تضمینی ارزان ابتدا با اذن شما و عقد وکالت وکیل و مامور رسیدگی به پرونده مطروحه خواهد شد وی ابتدا جهت تشکیل پرونده و تنظیم دادخواست طلاق به دفاتر الکترونیکی خدمات قضایی مراجعه می کند و دادخواست خود را تحت عنوان دادخواست طلاق در سیستم الکترونیکی خدمات قضایی ثبت می نماید و از این طریق دادخواست طلاق را به دادگاه تقدیم می کند.

بعد از مراحل فوق پرونده طلاق روال حقوقی خود را طی می کند و وکیل طلاق در تبریز نیز در راستای طلاق تضمینی بانوان تبریز تمام تلاش خود را می کند تا موکل یا موکلین خویش را به نتیجه مطلوب شان برساند.

 

مشاوره حقوقی تضمینی طلاق در تبریز از وکیل طلاق تبریزی، چگونه ممکن است؟

 

Divorce Legal advice in Tabriz

وکیل طلاق آنلاین و ارزان در تبریز

 

یکی از بی دغدغه ترین روش های دریافت مشاوره از وکیل طلاق در تبریز، مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته توسط تیم وکلای موسسه وکیل تلفنی نظیر وکیل طلاق تبریزی 24 ساعته، وکیل تضمینی تبریزی طلاق، وکیل آنلاین خانم تبریز طلاق تضمینی، وکیل 24 ساعته طلاق در تبریز و ... در شهر تبریز می باشد که به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی هستند و شما می توانید با مراجعه به سایت موسسه وکیل تلفنی به صورت آنلاین یا تلفنی با آنان ارتباط برقرار کنید و از مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی بهره مند شوید.

 

اورژانس وکلای طلاق 24 ساعته در تبریز، چگونه خدمات آنلاین طلاق تضمینی در تبریز را ارائه می دهد و به چه روش هایی می توان با این اورژانس ارتباط گرفت؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

اورژانس وکلای طلاق 24 ساعته در تبریز در موسسه وکیل تلفنی، گسترده ترین سامانه مشاوره حقوقی در ایران می باشد و معمولاً خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه می دهد، وکلای متخصص طلاق در این اورژانس با ارائه مشاوره، شما را با شیوه های اقامه طلاق فوری و 24 ساعته در تبریز  آشنا می سازند و روال حقوقی پرونده طلاق فوری و آنلاین در تبریز را برای شما شرح می دهند تا با تمام راهکار های حقوقی طلاق آشنا شوید.

در ادامه خدمتتان عارضیم که راه های ارتباطی با سامانه طلاق تبریز به صورت حضوری، آنلاین و تلفنی می باشد، برای ارتباط با وکیل طلاق در تبریز باید ابتدا به سایت موسسه وکیل تلفنی مراجعه نمایید و ارزان ترین مشاوره تلفنی با وکیل طلاق در تبریز را تجربه نمایید.

 

مشاوره حقوقی تضمینی و ارزان با وکیل آنلاین طلاق در تبریز، چه مزایایی دارد؟

 

Guaranteed legal advice in Tabriz with online divorce

مشاوره ارزان و تضمینی با وکیل طلاق تبریز

 

اولین و مهمترین مزیت مشاوره حقوقی تضمینی و ارزان با وکیل طلاق در تبریز مقرون به صرفه بودن هزینه و زمان آن می باشد؛ زیرا در کمترین زمان مشاوره حقوقی مفیدی دریافت خواهید کرد و با دریافت مشاوره حقوقی نیز، ابهامات ذهنی شما برطرف خواهد شد و نسبت به اقدامات حقوقی پرونده خود عالمانه و عاقلانه قدم بر می دارید.

مزیت دیگر مشاوره حقوقی تضمینی و ارزان با وکیل، مهارت، تخصص و تجربه وکیل طلاق در تبریز می باشد که در سرعت بخشیدن به روند پرونده طلاق کارساز خواهد بود؛ زیرا وی با علم کافی و وافی که دارا می باشد، مسیرهای درست دادرسی را انتخاب می کند و باعث اثرگذاری مثبت در روند حقوقی پرونده طلاق خواهد شد.

 

تماس فوری با وکیل طلاق ارزان و تضمینی در تهران

طلاق فوری به علت فساد اخلاقی

بررسی عده در انواع طلاق

بررسی طلاق عاطفی و نتیجه آن

طلاق مخفیانه به خاطر زود انزالی مرد

طلاق به خاطر غیرت و تعصب بی مورد

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های خانوادگی

نگارش فوری و 24 ساعته دادخواست طلاق

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام و عرض ادب، یکی از دعاوی مهم حقوقی که به وفور میان زوجین اتفاق می افتد و پرونده های زیادی را در دادگاه خانواده به خود اختصاص داده است، دعاوی طلاق می باشد که به نوبه خود در برگیرنده شاخه ها و زیر مجموعه های مختلفی است؛ همانگونه که اگر زوجین ساکن تبریز باشند دادگاه صالح برای اقامه طلاقشان دادگاه خانواده تبریز می باشد پس صلاحیت ماموریت اقدامات حقوقی، پیگیری و تشکیل پرونده نیز به وکیل طلاق در تبریز اطلاق می گردد، مسلماً وکیلی که در شهر و نزدیک محل زندگی زوجین اقامت دارد راحت تر می تواند پرونده طلاق را پیگیری و رسیدگی کند؛ از این رو موسسه وکیل تلفنی با همکاری برترین وکلای طلاق تبریز، اقدام به ارائه خدمات حقوقی متمایز خود به روش های تلفنی، آنلاین و حتی حضوری نموده است. اینجانب سحر نیک پور جهت مشاوره تکمیلی در خدمت شما عزیزان می باشم.
سلام وقت همه دوستان بخیر و خوشی باشه انشاءالله .... یکی از مزیت های بسیار مهم و تاثیر گذار موسسه وکیل تلفنی محدود نبودن آن به موقعیت جغرافیایی خاص است . اینکه این موسسه مردمی در تمام نقاط کشور دارای وکلای مجرب و متخصص است واقعا یک مزیت و امتیاز بزرگ برای مردم آن نقطه محسوب می شود . تشکر از شما بابت زحمات و اطلاع رسانی .
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .یکی از دعاوی مهم حقوقی که به وفور میان زوجین اتفاق می افتد و پرونده های زیادی را در دادگاه خانواده به خود اختصاص داده است، دعاوی طلاق می باشد که به نوبه خود در برگیرنده شاخه ها و زیر مجموعه های مختلفی است؛ همانگونه که اگر زوجین ساکن تبریز باشند دادگاه صالح برای اقامه طلاقشان دادگاه خانواده تبریز می باشد پس صلاحیت ماموریت اقدامات حقوقی، پیگیری و تشکیل پرونده نیز به وکیل طلاق در تبریز اطلاق می گردد، مسلماً وکیلی که در شهر و نزدیک محل زندگی زوجین اقامت دارد راحت تر می تواند پرونده طلاق را پیگیری و رسیدگی کند
از جمله مهم ترین حقوق مالی زن که به سبب عقد نکاح حاصل می گردد نفقه است نفقه زوجه مطابق ماده 1107 قانون مدنی عبارت است از همه ی نیاز های متعارف و متناسب با وضعیت زن از قبیل مسکن ،لباس،هزینه های درمانی و بهداشتی و ... که می بایست از جانب مرد پرداخت گردد. اهمیت پرداخت نفقه تا جایی است که قانونگذار برای عدم پرداخت آن ضمانت اجرای کیفری قرارداده است. بهزاد فولادی وکیل دادگستری و مشاور حقوقی
موسسه وکیل تلفنی با کادر مجرب و وکلای با سابقه هدفشان جهت احقاق حق و دسترسی سریع مردم به جهت جلوگیری از تضییع حق بوده و بسیار موفق عمل کرده و با تفاسیر و سابقه به جا گذاشته خود در چند سال متوالی توانسته برترین سایت حقوقی و مشاوره را کسب کند امیدوارم با تلاش های روز افزون و بی دریغ ریاست و کارمندان و وکلا سایت در سالهای آتی موفقیت های بیشتر را کسب کرده و تلاش خود در این حرفه و مسئولیت را جشن بگیرد به امید اینکه تمامی مردم با سایت آشنا بوده و در صورت نیاز با دوستان و آشنایان خود در میان گذارند با تشکر از مدیریت و همکاران محترم
انواع طلاق از جهت تاثیر اراده و توافق طرفین 1- طلاق یکطرفه الف) طلاق به درخواست مرد ب) طلاق به درخواست زن 2- طلاق توافقی دومین نوع طلاق بر اساس تاثیر اراده طرفین، که در قانون مدنی به آن اشاره ای نشده اما با توجه به اصل آزادی اراده ها و مستندا به ماده 10 قانون مدنی می توان آن را در ذیل انواع طلاق قرار داد طلاق توافقی است. به این صورت که زوجین با توافق بر سر تمام مسائلی که دارند و به صورت مشترک وارد مراحل طلاق می شوند بعد از رجوع به داوری و اخذ گواهی عدم امکان سازش صیغه طلاق جاری می شود. انواع طلاق از جهت درخواست کننده - پیشنهاد دهنده - متقاضی 1- طلاق خلع در طلاق خلع پیشنهاد از سوی زن مطرح می شود و مرد می تواند آن پیشنهاد را قبول بکند و نه. 2- طلاق مبارات در طلاق مبارات پیشنهاد و خواهان طلاق هر دوی زن و شوهر هستند. نکته : طلاق توافقی حسب مورد می تواند در قالب خلع یا مبارات انجام شود.
سلام وقتتون بخیر از سایت وکیل تلفنی نهایت تشکروقدردانی رو دارم که باوجود مشغله زیاد وکلا همچنان وکلای باسابقه و باسوادی رو کنار هم جمع کردن برای خدمت به مردم و با هزینه کم وقت گرانبهاشونو در اختیار ما برای حل مشکلاتمون میدارند.سپاسگزارم

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی