موسسه وکیل تلفنی

 • جواد فدایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۸:۳۶:۵۳ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
 • سمیه سوادکوهی سمیه سوادکوهی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۱۳:۳۸ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
 • فرنام ایزدی ثمرین گرامی : پرونده حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۸:۳:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
 • حمید ابوترابیان گرامی : پرونده حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۸:۲:۴۸ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
 • مهدی محمدپور مهدی محمدپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۳۷:۱۲ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
 • تینا راد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۴۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
 • سید محمد موسوی سید محمد موسوی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۲۷:۳۹ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
 • وکیل علیرضا محمدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۱۵:۲۸ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
 • بهمن غیاثوند بهمن غیاثوند گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۵۲:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
 • فرهاد محمدپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۲۹:۳۹ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
انجمن وکیل تلفنی

طلاق چیست؟

طلاق چیست؟

بر اساس آمار و اطلاعات بدست آمده در سال‌های اخیر می‌توان گفت که آمار طلاق روز به روز در حال افزایش است و تعداد کسانی که نیاز به مشاوره حقوقی با وکیل طلاق دارند، بسیار زیاد است؛ اما سوال اصلی آن است که دقیقاً در قانون کشور ما اثار حقوقی طلاق چیست؟ آیا می‌دانید در معنای لغوی، ریشه‌ی کلمه‌ی طلاق چیست؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که یکی از دلایلی که باعث می‌شود تا ازدواج منحل شود، طلاق است. طلاق در لغت همان ترک کردن یا جدایی است و در قانون کشور ما دارای ابعاد حقوقی مختلفی است؛ اما به نظر شما چرا تعداد زیادی از این افراد نمی‌ توانند از تضییع حقوق خود جلوگیری کنند؟ با ما همراه باشید تا این مورد را به طور مفصل توضیح دهیم؛ اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که دست به قلم شده و از نکات آموزشی ویدئوی زیر، نت برداری نمایید.

 

بریده ای از سخنان بانوان وکیل ما در خصوص طلاق

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

 

در ادامه مباحث، حقیقت آن است که عدم آگاهی و نداشتن اطلاعات کافی در مورد مبحث و رویه های طلاق، باعث می‌شود تا افراد در پرونده‌های حقوقی مذکور شکست بخورند و نتوانند برای احقاق حقوق خود کاری کنند؛ اما شما دیگر این مشکل را نخواهید داشت؛ چرا که در موسسه حقوقی ما بهترین وکلای تخصصی طلاق حضور دارند تا خدمات حقوقی طلاق خود از قبیل ارزان ترین مشاوره تلفنی طلاق را با کیفیتی تضمینی در اختیار شما قرار دهند و از این طریق طلاق فوری را برای شما میسر سازند؛ برای اطلاع از شرایط دریافت فوری این مشاوره، تنها کافیست که تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

telephone legal advice button

 

چگونه باید طلاق بگیرم؟

 

how to divorce

آموزش طلاق فوری و 24 ساعته

 

یکی دیگر از پاسخ‌هایی که می‌توان در پاسخ به سوال طلاق چیست ارائه داد، آن است که طلاق در صورت لزوم می‌تواند یک راه نجات برای زن و شوهر باشد.

این موضوع صحیح است که در بسیاری از موارد ممکن است دعاوی زناشویی با کمک مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین قابل حل باشد؛ اما در برخی از موارد نیز هیچ راهی برای ایجاد صلح و سازش میان زن و شوهر وجود ندارد؛ معمولا در چنین مواقعی، سلامت روح و روان زوجین و فرزندان آن‌ها دچار آسیب می‌گردد و این موضوع تا جایی ادامه پیدا می‌کند که حتی ممکن است سلامت جسم آنان نیز به خطر بیفتد؛ بنابراین در صورت وجود چنین اوضاع و احوالی در خانواده‌ها، می‌توان در پاسخ سوال طلاق چیست به این نکته اشاره کرد که طلاق یک راه نجات است.

 

هشدار: در اولین قدم برای طلاق گرفتن، باید دادخواست مبنی بر جدایی را به مراجع قانونی ارائه داد؛ بر اساس ماده ۱۱۳۳ قانون مدنی، مرد می‌تواند با رعایت شرایط مقرر در این قانون با مراجعه به دادگاه تقاضای طلاق همسرش را بنماید.

طلاق مخصوص عقد دائم است و زن منقطعه به انقضای مدت یا بذل آن از طرف شوهر از زوجیت خارج می‌شود؛ دیگر مراحل طلاق به طور خلاصه به موارد زیر تقسیم می‌شوند:

 1. ارجاع زوجین توسط دادگاه به مراکز مشاوره.

 

 1. اخذ گواهی عدم سازش.

 

 1. تعیین جلسه دادگاه.

 

 1. تعیین داوری.

 

 1. آزمایش بارداری (در صورت باردار بودن زن، روند رسیدگی قضایی پرونده طلاق به تعویق می‌افتد).

 

 1. صدور حکم دادگاه مبنی بر طلاق زن و شوهر.

 

 1. مراجعه به دفتر ازدواج و طلاق برای جاری شدن صیغه طلاق.

 

بهترین روش طلاق چیست؟

 

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته از سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.