موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۵۸:۴۵ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۵۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
 • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۲۶:۴۷ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
 • احمد رحمانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۴۱:۴۷ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۲:۳۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۱:۳۹ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۴:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • سیمین محمودی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۲۲:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۱
 • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۹:۱۶ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۱
 • سمکو محمدپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۰:۹ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

هزینه وکیل طلاق

هزینه وکیل طلاق

طلاق به عنوان آخرین راه چاره برای امید بخشیدن به افرادی است که به بن بست زندگی مشترک رسیده اند. برای برخی افراد در جریان پیگیری طلاق، هزینه وکیل طلاق اهمیت دارد و نیاز است که از مراحل و هزینه های آن اطلاع پیدا کنند؛ عوامل مختلفی در برآورد هزینه های طلاق اثرگذار که می تواند باعث اختلاف در هزینه های انجام طلاق شود که در اینجا درباره آن خواهیم گفت. 

 

رایج ترین دلیل طلاق در ایران (توصیات بانوی وکیل ما در خصوص این مورد)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 20.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30.000هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50.000هزارتومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 90.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 150.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"هزینه وکیل طلاق با توجه نرخ های مصوب و نوع طلاقی که افراد انتخاب کرده اند برآورد می شود و در کنار سایر هزینه ها ارائه می گردد؛ اما گاهی اوقات افراد فکر می کنند که هزینه ها از مقدار مورد انتظار بیشتر یا کمتر می شود و موجبات تردید در این امر فراهم می گردد؛ بنابراین اگر شما وکیلی را برای طلاق خود برگزیده اید که هزینه های معقولانه ای ندارد با ما تماس بگیرید تا این مورد را بررسی نماییم یا اگر درصدد اتخاذ کمک، مشاوره یا وکالت به یک وکیل طلاق ارزان و تضمینی هستید، تصویرک زیر را لمس نمایید تا این عزیزان را به شما معرفی نماییم"

 

 

هزینه های وکیل طلاق را چگونه باید داد؟ 

 

divorce lawyer expenses paying

وکیل ارزان طلاق تضمینی و 24 ساعته

 

بعد از ارتباط با وکیل طلاق تضمینی ارزان و تضمینی 24 ساعته، کارشناس حقوقی برای شما مشخص خواهد نمود که در مسیر طلاق متحمل چه هزینه هایی خواهید شد:

 1. هزینه وکیل طلاق می تواند، به طور عمده به سه قسمت تقسیم شود؛ حق الوکاله وکیل یکی از این موارد است که با مشاوره حقوقی تلفنی می توانید درباره آن اطلاعات لازم را به دست آورید. وکیل طلاق کم خرج و تضمینی از جمله خدماتی است که از سوی اورژانس طلاق 24 ساعته وکیل تلفنی به شما ارائه خواهد شد.

 

 1. بخش دیگر هزینه ها به مشاوره طلاق اختصاص دارد؛ بسته به اینکه چه نوعی از طلاق را انتخاب کرده باشید، در دادگاه زوجین را به گذراندن جلسات مشاوره ارجاع می دهند که هزینه های مربوط به خود را دارد؛ خدمات ارزان و تضمینی طلاق 24 ساعته می تواند در اینباره راهگشای امورات طلاق شما باشد، همچنین مشاوره حقوقی غیر حضوری طلاق می تواند از بسیاری از هزینه های رفت و آمد و اتلاف وقت شما جلوگیری کند. 

 

 1. قسمت سوم هزینه به نگارش دادخواست های حقوقی طلاق ارتباط دارد. در پرسش و پاسخ فوری حقوقی شما می توانید از چگونگی تنظیم دادخواست طلاق اطلاعات کافی به دست آورید. بنیاد آنلاین طلاق ارزان و تضمینی 24 ساعته وکیل تلفنی تلاش کرده است، با کیفیت ترین و با صرفه ترین خدمات مربوط به طلاق را به شما ارائه دهد.

 

ارزانترین روش طلاق به صورت فوری