موسسه وکیل تلفنی

 • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • بهرام چهرازی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۱۶:۴۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۷
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۵:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۵
انجمن وکیل تلفنی

هزینه وکیل طلاق

هزینه وکیل طلاق

 

طلاق، واژه ای که تا چند سال پیش ممنوعه ترین بود و لرزه بر جان ادم ها می انداخت اما امروزه یکی از رایج ترین کلماتی ست که در زندگی خود میشنویم.طلاق به عنوان آخرین راه چاره برای امید بخشیدن به افرادی است که به بن بست زندگی مشترک رسیده اند. برای برخی افراد در جریان پیگیری طلاق، هزینه وکیل طلاق اهمیت دارد و نیاز است که از مراحل و هزینه های آن اطلاع پیدا کنند

 

هزینه وکیل طلاق چقدر است؟ فاکتورهای مختلف در هزینه ی مورد نیاز برای گرفتن وکیل تاثیر گذار است. به همین دلیل نمی توان یک نرخ ثابت برای هزینه وکیل طلاق در نظر گرفت. از سوی دیگر تخصص و تجربه ی وکیل طلاق منتخب در هزینه ی لازم به مقدار قابل ملاحظه ای تاثیر گذار است. ممکن است یک وکیل کم تجربه، هزینه ی بسیاری کمتری را در مقایسه با یک وکیل با تجربه به شما پیشنهاد دهد. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا در این خصوص اطلاعاتی را کسب نمایید.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

قبل از بررسی عوامل موثر در هزینه وکیل طلاق می خواهیم ابتدا به تعریف طلاق و هر آنچه در مورد انتخاب یک وکیل حرفه ای و کاربلد لازم است بدانید را مورد بررسی قرار دهیم. انتخاب یک وکیل حرفه ای و کاربلد می تواند در پرونده ی طلاق شما بسیار مفید باشد. افراد زیادی هستند که به دلیل عدم آگاهی از حق و حقوق خود در بسیاری از پرونده های حقوقی گرفتار ضرر و زیان بسیاری شدند. به همین دلیل پیدا کردن یک وکیل مجرب یکی از مهمترین اقداماتی است که باید در اولویت قرار گیرد.

 

تعریف طلاق از زبان وکیل یعنی انحلال  نکاح دائم  است که به صورت تشریفاتی و البته با شرایط خاص انجام می شود. توجه کنید طلاق مخصوص نکاح دائم می باشد. بعد از طلاق زن از زوجیت خارج می شود.

 

 

وکیل کاربلد طلاق چه ویژگی هایی دارد؟

وکیل کاربلد طلاق باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟ وکیل طلاق وکیلی است که پروانه وکالت داشته و به صورت تخصصی در حوزه ی طلاق و خانواده فعالیت می کند. به منظور پیدا کردن یک وکیل خوب باید حساسیت کافی به خرج دهید. در موسسه حقوقی وکیل تلفنی می توانید لیست بهترین وکلای کشورمان را مشاهده کنید و به صورت تلفنی با آنها در تماس باشید. وکیل طلاق همچنین می تواند علاوه بر دنبال کردن پرونده طلاق در پیگیری پرونده ی حضانت فرزندان یا پرونده های مربوط به مسائل مالی موکل اظهار نظر داشته باشد.

 

وکیل طلاق کاربلد باید درایت لازم را داشته باشد تا بتواند بر اساس قوانین مندرج، حق و حقوق موکل را برای او مشخص کند. یک وکیل کاربلد لازم است مصلحت موکل خود را مراعات کند. انتخاب یک وکیل خوب با ویژگی های مطلوب همواره دردسرهای خاص خود را داشته است. از سوی دیگر هرگونه ندانم کاری در این مورد می تواند پرونده ی حقوقی شما را با شکست مواجه سازد. توجه کنید یک وکیل خوب قرار نیست برای شما معجزه کند. او با تجربه و تخصصی که دارد در انتخاب راه درست شما را کمک می کند و اختیارات شما را برایتان یادآور می شود.

 

 

 

divorce lawyer expenses paying

 

 

وکیل طلاق کاربلد را از کجا پیدا کنید؟

هزینه وکیل طلاق چقدر است؟ عوامل مختلفی در هزینه ی مورد نیاز برای انتخاب یک وکیل تاثیر گذار است. به عنوان مثال وکیل طلاق انتخاب شده، بیشترین تاثیر را در هزینه ی مورد نیاز برای پیشبرد یک پرونده ی طلاق را دارد. حال ممکن است بپرسید وکیل طلاق مجرب را از کجا پیدا کنیم؟ در حال حاضر وکلای مختلف با تخصص و تجربه ی متفاوت در این حوزه فعالیت می کنند. این امر حق انتخاب را برای کاربران دشوار ساخته است. البته برخی از سودجویان که تخصص لازم نیز ندارند در صحنه حضور داشته و با ترفندهایی به دنبال فریب افراد هستند.

 

به همین دلیل انتخاب یک وکیل کاردان بسیار مهم است. شما می توانید با بهره مندی از خدمات موسسه حقوقی وکیل تلفنی هم اکنون بهترین وکیل طلاق را انتخاب کنید و مشاوره ی لازم را به دست آورید. ما خدمات مشاوره تلفنی را برای شما فعال کرده ایم. تا بدون محدودیت بتوانید از مشاوره ی حرفه ای بهره مند شوید. به صورت 24 ساعته با شماره 09212242670  با ما در تماس باشید

 

 

 

 

cheapest ways of divorce

 

 

هزینه وکیل طلاق چقدر است؟

هزینه وکیل طلاق یکی از مهمترین نکاتی است که در انتخاب یک وکیل خوب می تواند تاثیر گذار باشد. قبل از اطلاع از شرایط پرونده نمی توان یک نرخ ثابت برای پیشبرد هرگونه پرونده ی طلاق در نظر گرفت. از سوی دیگر تجربه ی وکیل طلاق نیز در هزینه ی مورد نیاز موثر است. وکلای دلسوز و کاردان ما  در تلاش هستند که هزینه ای بسیار منصفانه ای را به شما پیشنهاد دهند. در جلسه ی مشاوره ای که به همراه شما و یکی از وکلای ما برگزار می شود می توانید برآورد مشخصی از هزینه وکیل طلاق را به دست آورید. حق الوکاله وکیل طلاق به صورت توافقی بین وکیل و موکل تعیین می گردد.

 

 

 

بعد از ارتباط با وکیل طلاق تضمینی ارزان و تضمینی 24 ساعته، کارشناس حقوقی برای شما مشخص خواهد نمود که در مسیر طلاق متحمل چه هزینه هایی خواهید شد:

 

 1. هزینه وکیل طلاق می تواند، به طور عمده به سه قسمت تقسیم شود؛ حق الوکاله وکیل یکی از این موارد است که با مشاوره حقوقی تلفنی می توانید درباره آن اطلاعات لازم را به دست آورید. وکیل طلاق کم خرج و تضمینی از جمله خدماتی است که از سوی اورژانس طلاق 24 ساعته وکیل تلفنی به شما ارائه خواهد شد.

 

 

 1. بخش دیگر هزینه ها به مشاوره طلاق اختصاص دارد؛ بسته به اینکه چه نوعی از طلاق را انتخاب کرده باشید، در دادگاه زوجین را به گذراندن جلسات مشاوره ارجاع می دهند که هزینه های مربوط به خود را دارد؛ خدمات ارزان و تضمینی طلاق 24 ساعته می تواند در اینباره راهگشای امورات طلاق شما باشد، همچنین مشاوره حقوقی غیر حضوری طلاق می تواند از بسیاری از هزینه های رفت و آمد و اتلاف وقت شما جلوگیری کند. 

 

 

 1. قسمت سوم هزینه به نگارش دادخواست های حقوقی طلاق ارتباط دارد. در پرسش و پاسخ فوری حقوقی شما می توانید از چگونگی تنظیم دادخواست طلاق اطلاعات کافی به دست آورید. بنیاد آنلاین طلاق ارزان و تضمینی 24 ساعته وکیل تلفنی تلاش کرده است، با کیفیت ترین و با صرفه ترین خدمات مربوط به طلاق را به شما ارائه دهد.

 

 

 

 

 

ارزانترین روش طلاق به صورت فوری

درگیری های عاطفی و خانوادگی ناشی از طلاق، صدمات زیادی به وجود می آورد، که لازم است در راستای همراهی با افراد آسیب دیده خدمات بیشتری ارائه شود؛ به همین دلیل مجموعه وکیل تلفنی تلاش کرده، هزینه وکیل طلاق را برای افراد تا حد امکان پایین بیاورد.

 

 

شما می توانید با دریافت مشاوره حقوقی تلفنی ارزان ابتدا به بررسی و چگونگی درخواست خود بپردازید. مشاوره حقوقی بسیاری از ابهامات شما را برطرف خواهد کرد و در نهایت با مراجعه به سایت جامع وکیل تلفنی در صفحه اصلی می توانید نرخ های مصوب برای مشاوره حقوقی ارزان و تضمینی طلاق را مشاهده کرده و خدمات مناسب خود را انتخاب کنید.

 

 

 

 

inexpensive professional lawyer for divorce

 

 

ارزان ترین وکلای طلاق تضمینی را در کجا پیدا کنیم؟ 

اورژانس طلاق ارزان و تضمینی 24 ساعته در اختیار شما قرار گرفته تا نگرانی بابت یافتن وکیل معتبر نداشته باشید؛ سایت بزرگ وکیل تلفنی با داشتن وکلای مجرب و مدیریت حرفه ای این امکان را برای شما فراهم می کند، که در هر زمینه ای چه طلاق و چه مسائل مالی که به تبع آن به وجود می آید، به آسانی بتوانید مشکل خود را حل کند.

 

وکیل وصول مهریه ارزان به شما کمک خواهد کرد که به تمامی حق و حقوقی خود در موضوع نفقه و مهریه دست یابید.

 

 

مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل طلاق

مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل طلاق را چگونه می توانم دریافت کنم؟ به منظور دریافت مشاوره حقوقی انلاین و رایگان میتوانید هم اکنون با استفاده از شماره های مندرج در وب سایت مان با ما در تماس باشید و راهنمای لازم را به دست آورید. موسسه حقوقی وکیل تلفنی با سال ها تجربه و تخصص در این حوزه در خدمت شما عزیزان است. با ما دیگر به نگرانی های خود برای انتخاب یک وکیل مجرب پایان دهید. ما مشاوره حقوقی لازم را به صورت تلفنی در اختیار شما قرار خواهیم داد. بعد از آن می توانید پرونده ی خود را به صورت اختصاصی زیر نظر یکی از وکلای حرفه ای ما پیش ببرید. به منظور اطلاع از هزینه وکیل طلاق نیز می توانید توضیحات لازم را از همکاران ما به دست آورید.

 

 

نگارش دادخواست طلاق

نگارش دادخواست طلاق از طرف زوجه

وکیل معروف طلاق در اصفهان

وکیل طلاق آنلاین و تضمینی

طلاق به خاطر غیرت و تعصب بی مورد

هزینه نگارش دادخواست طلاق

هزینه طلاق توافقی بدون وکیل

محکم ترین دلایل طلاق از نظر دادگاه

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

در ابتدا از آقای توکلی باید تشکر کنم بابت تاسیس چنین سایت خوب با محتوای عالیتون و تیم جوان و همه ی دست اندر کاران مجرب و باهوش وکیل تلفنی و وکلای متخصصی که به صورت شبانه روزی خدمات حقوقی ارائه میدن مشورت با وکلای شما باعث بهبود و آگاهی همه اقشار جامعه از قوانین میشه امیدوارم سلامت و پیروز باشید
سلام خسته نباشید من خانمی هستم که با شوهرم به خاطر مسئله ای کوچک که ناشی از دخالت های نا به جای خواهر شوهرم در زندگی ما بود به انتهای خط نزدیک شده بودم و در آستانه جدایی قرار گرفتم پس از تماس ما موسسه وکیل تلفنی با آقای دکتر فراهانی وقت مشاوره گرفتم ودر مورد حق وحقوق خود و چگونگی امکان طلاق با ایشان به مدت ۱ ساعت مشاوره کردم آقای دکتر فراهانی به طور مبسوط وکامل راجع به موضوعات مختلف وامکان وشرایط طلاق من راهنمایی مفید داشتند اما از همه اینها مهمتر اینکه ایشان با نهایت دلسوزی جلوی طلاق و ویرانی زندگی و نابودی عاطفی من وهمسرم را گرفت وما الان با تفاهم وگذشت دوباره با یکدیگر زندگی می کنیم وکانون زندگی ما گرم شده من شخصا از ایشان تشکر کرده ومی کنم
سلام من از طریق یکی از دوستانم که جهت انجام یک‌پرونده حقوقی خانوادگی با موسسه وکیل تلفنی ارتباط برقرار کردم و از خدمات مشاوره و وکالت این موسسه بسیار راضی بودم‌. تیم جوان و در عین حال متخصص با هزینه هایی بسیار منطقی از آقای توکلی سپاس گزارم موفق باشید
سلام ودرود. طلاق یکی از مسائل ناگواری است که ممکن است برای برخی اتفاق بیفتاد و در این بین نیاز به پیگیری مراحل و تشریفات آن در مرجع قضایی است. توصیه می شود برای طی این تشریفات و اسوده سازی خاطر خود من باب اینکه کلیه حقوق قانونی تان در این زمینه رعایت و اخذ شده است از راهنمایی و مشاوره متخصص امر که همان وکیل دادگستری و ومشاورین حقوقی است بهره بگیرید.
در هیچ جای کشور با این کیفیت و قیمت وکیل برای پرونده های خانوادگی پیدا نمیشه
درود و وقت بخیر بسیار جامع و عالی ممنون از شما
هزینه ی وکلا همیشه برای مردم سوال بوده واینکه وکیلی با هزینه ی کمتر وکار خوب پیدا کنند خیلی تلاش و جستجو می کنند از این رو انجمن وکیل تلفنی با داشتن این مجرب از وکلا که هر کدام درمورد زمینه ی تخصصی فعالیت می کنند وکیل هزینه ی کمتر وکار خوب در اختیار کاربر ان می گذارد
ضمن عرض سلام و احترام خدمت همه دوستان و همكاران معزز در خصوص طلاق توصيه مي شود حتما با شخص وكيل مجرب در اين موضوع مشاوره داشته باشيد تا راهنمايي لازم در خصوص نوع طلاق و نحوه اجراي آن آگاه شويد موفق و پيروز باشيد در پناه حق
بسیار خوب
با سلام خدمت کاربران گرامی.آنچه مسلم است طلاق یکی از مباحث مهم و پر کاربرد حقوقی است که ظرافت ها و پیچیدگی های خاص خود را در هر سه نوع توافقی،به درخواست مرد و به درخواست زوجه دارد که می بایست در اولویت اقدام وکیل اختیار نمود و یا در صورت عدم توانایی حدالامکان با یک وکیل این حوزه مشورت گرفت در موسسه وکیل تلفنی این فرصت مهیا شده که با وکلای مجرب در این حوزه ارتباط برقرار کنید با مبالغ حق المشاوره و حق الوکاله واقعا مناسب که قابل قیاس با مبالغ بیرون موسسه نیست.موفق باشید.مسیح آقاداودی.وکیل موسسه کد ۲۰۵۵۴

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی