موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

دفتر حقوقی 24 ساعته خانواده

دفتر حقوقی 24 ساعته خانواده

در جامعه ایرانی خانواده اهمیت زیادی دارد و همه ی نهادهای عمومی تلاش می کنند که با ارائه برنامه های مختلف در حفظ بنیان خانواده سهمی داشته باشند؛ مرکز خدمات حقوقی وکیل تلفنی با راه اندازی دفتر حقوقی 24 ساعته خانواده توانسته است گام مهمی در این راستا بردارد. ارائه مشاوره حقوقی در زمان بندی متنوع و تعرفه های مختلف یکی از اقداماتی است که از طرف کارشناسان خبره وکیل تلفنی به اجرا گذاشته شده است؛ ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته در بنیاد علمی - حقوقی وکیل تلفنی انجام می گیرد و افراد می توانند در اسرع وقت ابهامات حقوقی خود را برطرف نمایند؛ حال با ما همراه باشید تا به شرح و بررسی خدمات حقوقی این دفتر تخصصی خانواده بپردازیم؛ اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که ویدئوی کوتاه زیر را به هیچ وجه از دست ندهید.

 

وکیل آنلاین خانواده ارزان و تضمینی 24 ساعته (توصیات بانوان وکیل ما)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

دفتر حقوقی 24 ساعته خانواده چیست و در چه زمینه های خانوادگی خدمت رسانی می کند؟

 

online 24 hour family legal office

مشاوره فوری و تخصصی با وکیل خانواده 24 ساعته

 

دفتر حقوقی 24 ساعته خانواده تشکیلاتی است که در آن وکیل امور خانواده به بررسی پرونده های خانوادگی می پردازد؛ مشکلات و اختلافات خانوادگی که نیازمند طرح در محاکم عمومی و صدور حکم از طرف مقام قضایی است متنوع می باشد، برای نمونه در زیر به برخی از این موارد اشاره خواهد شد:

 1. طلاق: طلاق بزرگترین رویدادی است که بنیاد خانواده را تهدید می کند، با پیش آمدن مسئله طلاق خانواده از هم پاشیده می شود و سایر حقوق و تکالیف افراد مورد بحث قرار می گیرد.

 

 1. مهریه: در جامعه کنونی اختلاف بر سر پرداخت مهریه، توأمان با بحث طلاق خواهد بود؛ هرچند که مهریه از حقوق زن بوده و ممکن است زوجه بدون ارائه دادخواست طلاق، مهریه خود را طلب کند.

 

 1. حضانت: با جدا شدن پدر و مادر از یکدیگر مسئله حضانت و سرپرستی فرزند به میان می آید. و هر کدام از زوجین تقاضا دارند که حضانت فرزند را به عهده بگیرند، و این می تواند منشأ تشکیل پرونده های مربوط به طلاق و حضانت باشد.

 

 1. نفقه: پرداخت نفقه زن و تعیین تکلیف درباره حضانت و نفقه فرزند یکی از مواردی است که نیازمند رسیدگی قضایی است.

 

در هر کدام از مواردی گفته شده استفاده از مشاوره حقوقی تلفنی ضروری می باشد و افراد باید قبل از وارد شدن به این گونه پرونده ها با در دفتر حقوقی 24 ساعته خانواده با وکیل متخصص در امور خانواده گفتگو نمایند. 

 

درجه علمی کادر حقوقی خانواده در دفتر وکالت خانواده شبانه روزی چه می باشد؟

 

وکیلی که با دفتر حقوقی 24 ساعته خانواده همکاری می کند از بالاترین درجه وکالت برخوردار است. مدارج علمی معتبر یکی از امتیازات وکلایی است که به ارائه مشاوره حقوقی آنلاین خانواده در دفتر حقوقی 24 ساعته خانواده می پردازند؛ بهترین وکیل پایه یک دادگستری در وکیل تلفنی مشغول خدمت رسانی است، و با وجود سال ها تجربه می تواند افراد را در انواع پرونده های حقوقی راهنمایی کند. 

مشکلات خانوادگی از نظر روحی و عاطفی افراد را خسته و فرسوده خواهد کرد و نیاز دارند که با شخص باتجربه ای در این زمینه گفتگو کنند؛ تجربیات وکیل خانواده در دفتر حقوقی 24 ساعته خانواده می‌تواند باعث قوت قلب و آرامش افراد باشد. 

 

مزایای دریافت مشاوره حقوقی خانواده از وکیل خانواده تلفنی و آنلاین

 

Benefits of family legal advice from online family legal affice

ارزان ترین مشاوره حقوقی خانواده با وکیل خانواده متخصص

 

یکی از مزایای مهم استفاده از خدمات دفتر حقوقی 24 ساعته خانواده صرفه جویی در وقت می باشد. افراد در پرسش و پاسخ فوری حقوقی با وکیل آنلاین می توانند مشکلات خود را مطرح کنند و درباره ی اصطلاحات حقوقی و عبارت هایی که برای عموم نامفهوم نیست گفتگو نمایند. وکیل 24 ساعته به دقت به سوالات ایشان پاسخ خواهد می دهد، و این افراد می توانند بدون طی کردن مسافت های طولانی در هر نقطه ای که هستند با وکیل ارتباط برقرار کنند. 

صرفه جویی در هزینه یکی دیگر از مزایای دفتر حقوقی 24 ساعته خانواده است که به گونه ای طراحی شده که اقشار مختلف جامعه بتوانند از خدمات حقوقی استفاده کنند؛ تعرفه های مختلف با هزینه ها و زمان بندی متنوع در سایت جامع وکیل تلفنی ارائه می شود و کمک می کند که خدمات حقوقی در دسترس جامعه قرار بگیرد. 

 

هزینه خدمات دفتر مشاوره حقوقی طلاق

 

whatsapp dowry legal advice

 

همانطور که گفته شد خدمات حقوقی در دفتر حقوقی 24 ساعته خانواده بسیار به صرفه می باشد و مطابق استطاعت مالی افراد طراحی شده است. ارزان بودن این خدمات باعث می شود افراد بتوانند با بهترین وکلای دادگستری گفتگو کنند و از طریق اطلاعات که وکیل به ایشان می دهد نقطه امیدی برایشان روشن شود. 

در دفتر حقوقی 24 ساعته خانواده کیفیت خدمات حقوقی ضمانت خواهد شد و افراد می توانند با اطمینان کامل مشکلات خود را مطرح نمایند، و از مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته استفاده کنند؛ البته مشاوره حقوقی رایگان نیز در دفتر حقوقی خانواده با وکیل آنلاین و 24 ساعته نیز ارائه می شود، و تلاش شده است که از تمام افراد در پیگیری پرونده های حقوقی شان حمایت شود، و هیچ کدام از مشکلات ایشان بی پاسخ نماند. 

 

بررسی آنلاین و فوری پرونده حقوقی خانواده چگونه است؟

 

online document evaluating in vakiltel

وکیل برای پرونده حقوقی خانواده

 

کارشناسانی که در دفتر حقوقی 24 ساعته خانواده حضور دارند ابتدا به دقت مشکل مخاطبان خود را خواهند شنید و راهنمایی های لازم را به ایشان ارائه می دهند. پس از آن وکیل خبره دادگستری به آنها معرفی می شود. وکیل با بررسی دقیق پرونده، تنظیم دادخواست و نوشتن لایحه مستند و قوی کمک می کند که پرونده روند حقوقی خود را با سرعت بهتری طی کند، و هر چه زودتر موکل به نتیجه دلخواه خود برسد. برای ارتباط گرفتن با وکیل پایه یک دادگستری تنها کافی است که افراد به سایت جامع وکیل تلفنی مراجعه کنند و یکی از روش های گفتگو با کارشناس حقوقی را انتخاب نمایند.

 

 

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام و احترام و خسته نباشيد به پرسنل زحمت كش وكلاي محترم گروه واقعا موسسه وكيل تلفني أولويتش بيشتر با عموم مردم و اين از هزينه بسيار كمي كه مراجعان مشاوره ميپردازند كاملا مشهود است با تشكر
با سلام و عرض ادب خدمت همکاران گرامی.با توجه به اهمیت نهاد خانواده در جامعه در صورت بروز اختلاف بین زوجین ارگانهای ذیربط نهایت تلاش خود را در راستای جلوگیری از فروپاشی این بنیان اجتماعی به کار میبرند لیکن در صورت عدم موفقیت‌در حصول سازش،طرح دعاوی خانوادگی با توجه به‌گستردگی شاخه های مربوطه نیازمند مشاوره و همراه داشتن وکلای متخصص وخبره در زمینه مسائل خانوادگی است‌لذا به کاربران عزیز توصیه میگردد ضمن مراجعه‌به سایت وکیل تلفنی از مشاوره آنلاین و ۲۴ ساعته با وکلای خبره و کاربلد خانوادگی بهره مند گردند.با احترام
با سلام و عرض ادب، در جامعه ایرانی خانواده اهمیت زیادی دارد و همه ی نهادهای عمومی تلاش می کنند که با ارائه برنامه های مختلف در حفظ بنیان خانواده سهمی داشته باشند؛ مرکز خدمات حقوقی وکیل تلفنی با راه اندازی دفتر حقوقی، توانسته است گام مهمی در این راستابردارد.اینجانب سحر نیک پور جهت مشاوره در حوزه خانواده در خدمت شما عزیزان می باشم.
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي براي تضييع نشدن حق و حقوق خود و اينكه از تمامي حق و حقوق خود آگاه گرديد حتما با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد زيرا دفع ضرر و رعايت احتياط شرط عقل است كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است ضمن اينكه مجموعه وكيل تل در سراسر كشور با وكلائي مجرب و متخصص در حال همكاري است كه بر اساس موضوع مطروحه به شخص وكيل متخصص موضوع مذكور متصل شده و امكان ارائه خدمات حقوقي براي شما كاربر گرامي فراهم خواهد شد و اين موضوع را هميشه در نظر داشته باشيد به فرموده استادم: حقيقت را از دو شخص پنهان نكن يك طبيب و دو وكيل عدليه در پناه حق هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
سلام وقت همه دوستان بخیر و خوشی باشه انشاءالله ... یک خسته نباشید ویژه هم باید عرض کنم خدمت تیم مدیریت قوی و مردمی موسسه وکیل تلفنی که در این شرایط سخت اقتصادی و کرونایی که نه توان اقتصادی بالایی برای مراجعه حضوری برای همه اقشار وجود دارد و نه موضوع کرونا خیلی این اجازه را میدهد - به طرق مختلف به صورت روزانه و شبانه روزی به مردم خدمات رسانی میکنند . ممنون از زحمات شما عزیزان
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .جامعه ایرانی خانواده اهمیت زیادی دارد و همه ی نهادهای عمومی تلاش می کنند که با ارائه برنامه های مختلف در حفظ بنیان خانواده سهمی داشته باشند؛ مرکز خدمات حقوقی وکیل تلفنی با راه اندازی دفتر حقوقی ۲۴ ساعته خانواده توانسته است گام مهمی در این راستا بردارد. ارائه مشاوره حقوقی در زمان بندی متنوع و تعرفه های مختلف یکی از اقداماتی است که از طرف کارشناسان خبره وکیل تلفنی به اجرا گذاشته شده است
در هر مرحله از زندگی زناشویی که با مشکل برخورد کردید و نیاز به مشاوره حقوقی داشتید می تونید از مشاوره حقوقی وکلای متخصص وکیل تلفنی می توانید استفاده کنید تا در اسرع وقت مشاوره لازم را دریافت کنید.
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان موسسه وکیل تلفنی کار بسیار ارزشمندی را در دوران بیماری انجام دادن و سبب صرفه جویی در هزینه ها و وقت مردم شدن ونیاز به مراجعه حضوری رو به حداقل رساندند،پیشنهادمیکنم مردم حتما از این حرکت خیروخوب استفاده کنندوبه وکلای مجرب موسسه مراجعه کنند باتشکر
با سلام و تشکر از موسسه وکیل تلفنی، بخاطر درج محتواهای بسیار مفید و کاربردی. پیروز و پاینده باشید
سلام من برای نفقه و حضانت فرزندم مشاوره دریافت کردم واقعا مرسی از شما خیلی کامل بود و واقعا تشکر برای وقتی که برام گذاشتین
من اقدام به طلاق از شوهرم رو میخواستم کنم اما هیچ اطلاعاتی نداشتم و میدونستم حق طلاق باید با من باشه تا بتونم جدا بشم همسرم معتاد بود اما نمی‌دونستم دلیل برای جدا شدن از جانب من میشه یا نه مشکلم را با وکلای محترم موسسه وکیل تلفنی به صورت آنلاین در میان گذاشتم و مشاوره که دریافت کردم بسیار جامع بود و خیلی روشن شدم شما بهترین هستین از نظر بنده موفق و پیروز باشید
من برای روند درخواست اعسار از پرداخت مهریه نیاز به مشاوره داشتم و موسسه گرامی وکیل تلفنی طی شبانه روز پاسخگو به درخواست های مشاوره من بودن من خیلی متشکرم از شما و خیلی هم عالی بود و راضی بودم
سلام وقتتون بخیر من بارها پیش اومده که ساعت های نامناسبی نیاز به مشاوره داشتم و موسسه محترم وکیل تلفنی در هر ساعت شبانه روز پاسخگو به جواب سوالات و مشکل های من بودن بسیار عالی هستید
پدربزرگم فوت کرده بود و دایی های من نمیخواستم حق مادرم رو بهش بدن چون باهاش قهر بودن و مادر من خواهر دیگه ای نداشت و مادرم به من گفت که برم پیش وکیل و من این راه رو انتخاب کردم که از وب سایت وکیل تلفنی سوال خودم را مطرح کنم سوالم رو پرسیدم و در عرض چند لحضه جواب منو دادن من خیلی از شما متشکرم باعث شد که من به مادرم کمک کنم تا حقش ضایع نشه
پدربزرگم فوت کرده بود و دایی های من نمیخواستم حق مادرم رو بهش بدن چون باهاش قهر بودن و مادر من خواهر دیگه ای نداشت و مادرم به من گفت که برم پیش وکیل و من این راه رو انتخاب کردم که از وب سایت وکیل تلفنی سوال خودم را مطرح کنم سوالم رو پرسیدم و در عرض چند لحضه جواب منو دادن من خیلی از شما متشکرم باعث شد که من به مادرم کمک کنم تا حقش ضایع نشه
همسر من حق دیدار فرزندم را از من گرفته بود و خیلی اذیت شدم و همه بهم گفتن اینکه با یک وکیل ارتباط بگیرم و هزینه مشاوره حضوری را نداشتم و تصمیم گرفتم از موسسه وکیل تلفنی سوال خودم را آنلاین بپرسم با کمترین هزینه پاسخگوی سوال من بودن و ازشون مشاوره تلفنی هم دریافت کردم اطلاعات بسیار مهمانی رو خدمتم عرض کردن و من واقعععععععاً ازشون ممنونم
من بارها از موسسه خوب وکیل تلفنی مشاوره دریافت کردم در خصوص خانواده، ملکی و چک بسیار مورد پسند من قرار گرفتن به دوستان خودم معرفی کردم چون هر تایم از روز و شب پاسخگو مشکلات و سوالات من بودن
من بارها از موسسه خوب وکیل تلفنی مشاوره دریافت کردم در خصوص خانواده، ملکی و چک بسیار مورد پسند من قرار گرفتن به دوستان خودم معرفی کردم چون هر تایم از روز و شب پاسخگو مشکلات و سوالات من بودن
من به خاطر شیفت کاریم ساعت ۴ صبح دیروز دریافت مشاوره آنلاین رو کردم و از اینکه اون تایم برام وقت گذاشته بودن واقعا ممنونم و امروز میخواستم در مورد حضانت فرزندم مشاوره بگیرم همین موسسه را انتخاب کردم و مجدداً دریافت مشاوره کردم و خیلی عالی بودند
ماه گذشته در منزل خوابیده بودیم که صدایی بلند آمد و متوجه شدیم که دزد آمده است. موقع خروج از اتاقی که گاوصندوق در آن بود با دزد درگیر شدم و ناخواسته دزد را هل دادم و سرش به لبه تیز میز خورد و به شدت خون امد . خانمم از شدت ترس و خونی که دیده بود غش کرد و خودمم نمی دونستم چیکار کنم با وکیل تلفنی تماس گرفتم و خیلی فوری با وکیل صحبت کردم و بعد از آن هم راهنمایی کردند که چکار بکنم. خداروشکر دزد زنده بود و در حال حاضر پیگیر جرم سرقت او هستیم
سلام چندشب قبل بخاطر شرایط کاریم که شیفت هستم ساعت ۲ شب رسیدم خونه البته اون شب اصلا قرارنبود خونه برم اما مرخصی گرفتم تا شب رو کنار دخترم و همسرم باشم وقتی رسیدم خونه دیدم که بجز همسرم دو اقا و خواهرخانم من در منزل ما هستن که خانم بنده و خواهر خانمم با لباس های بسیار باز کنار این دو اقا نشسته اند و مشغول معاشقه و گفتمان هستند دخترمان دوسال و نیم است و خواب بود در بدو ورود رفتم که با این دو مرد درگیر بشوم اما باخودم گفتم اگه این دونفر هم از زندگی ما برن باز هم کلی مرد تو این جهان هست که زنم میتونه خیانت کنه بهتره که مشکل رو ریشه ای حل کنم همون لحظه از خونه اومدم بیرون و به موسسه وکیل تلفنی زنگ زدم و درخواست کردم فورا بنده را جهت دریافت مشاوره تلفنی به وکیل ارتباط بدهند در کمتر از ۵ دقیقه وکیل بامن تماس گرفت و بطور کامل بنده را راهنمایی کرد و من هم تصمیم گرفتم همه مراحل قانونی را طی کنم و امروز جلسه دادگاه حضانت فرزند بود که با کمک وکلا موسسه وکیل تلفنی مادر دخترم را سلب حضانت کردم و بخاطر فساد اخلاقی که داشت دادگاه حضانت دخترم را به‌ من سپرد سپاس از خدمات ۲۴ ساعته موسسه وکیل تلفنی نهایت تشکر را دارم

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی