موسسه وکیل تلفنی

  • یوسف محبی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۶:۳۵ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۱۰:۲۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۹:۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۹:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
  • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۸:۳۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
  • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۷:۲۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷
  • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۰:۴۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

آموزش گام به گام طلاق فوری

آشنایی با آموزش گام به گام طلاق فوری

طلاق یک معضل اجتماعی است که افراد زیادی را به خود درگیر کرده است؛ امروزه طلاق گرفتن برای بسیار از افراد جامعه امری سرسام آور است، زیرا طی کردن مراحل اداری آن وقت بسیار زیادی از انسان می‌گیرد و حتی ممکن است سال‌ها طرفین را معطل خود کند؛ به نظر شما راهی برای طلاق فوری و بی‌دردسر وجود دارد؟ جالب است بدانید که امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی، حتی طلاق گرفتن هم آسان و بی‌ دردسر شده است؛ دلیل آن نیز روش های خدمت رسانی نوین و به روز وکیل تلفنی در این حوزه است که در ادامه این مطلب به معرفی این اقدامات خواهیم پرداخت؛ اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که نکات ویدئوی زیر را خوب به خاطر بسپارید و اگر لازم است از آن ها یادداشت برداری کنید.

 

بریده ای از سخنان بانوان وکیل ما در خصوص طلاق

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50000هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 75000هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 100000هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 150000هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

شاید باور نکردنی باشد بدانید که دلیل دلهره آور بودن کلمه طلاق، در حقیقت به خاطر روال اداری کند و زمانبر آن است که به نوبه خود به عدم آگاهی افراد از میانبر های طلاق فوری است؛ لب کلام این است که وکلای طلاقی در موسسه حقوقی وکیل تلفنی حضور دارند که بر تمامی این میانبر ها آشنایی داشته و به فوت و فن های طلاق در سال 1400 مسلط اند؛ از طرفی هم به صورت 24 ساعته در خدمت شما هستند تا تمامی این راهکار های به روز خود را طی ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته در اختیار شما قرار دهند؛ برای اطلاع از شرایط دریافت این مشاوره، تنها کافیست که تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

telephone legal advice button

 

دشواری‌های طلاق از قدیم ‌الایام تا کنون ...

 

difficulties of divorce from before and know on

مشاوره حقوقی طلاق فوری از وکیل تلفنی 24 ساعته

 

طلاق از گذشته تا کنون علاوه بر هزینه‌ی بالای آن، وقت بسیار زیادی را از زوجین می‌گیرد؛ تصور کنید که برای طلاق اقدام کرده‌اید، در این بین با طی کردن مراحل اداری و صرف زمان طولانی موفق به دریافت نوبت از دادگاه خواهید شد؛ جالب است بدانید که نوبت گرفتن از دادگاه تنها اول قضیه است!

اگر طلاق شما به صورت توافقی نباشد، لازم است در چندین جلسه دادگاه شرکت کرده و مراحل قانونی طلاق را طی کنید؛ بدیهی است که اگر شاغل باشید، قادر به پیمودن این مراحل نخواهید بود؛ زیرا مراحل طلاق زمان زیادی از شما خواهد گرفت؛ همچنین لازم به ذکر است که با انتخاب این نوع طلاق هزینه‌های زیادی را متحمل خواهید شد، اگر قصد گرفتن طلاقی بی‌ دردسر و فوری را دارید، ما به شما پکیج آموزشی طلاق فوری را پیشنهاد می‌کنیم؛ با این پکیج شما می‌توانید آموزش گام به گام طلاق فوری را تجربه کرده و در زمان و هزینه صرفه جویی کنید.

 

چرا باید طلاق گرفتن را آموزش ببینیم؟

 

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته از سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.