موسسه وکیل تلفنی

  • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
  • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
  • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی در تهران

مشاوره حقوقی تلفنی در تهران 

در یادداشت مشاوره حقوقی در تهران قصد داریم، اولاً شما را با اهمیت دریافت مشاوره حقوقی با کسی که اهل شهر و منطقه خودتان باشد آشنا نمائیم و سپس شما را با موسسه وکیل تلفنی آشنا می کنیم که به صورت آنلاین و تلفنی به شهروندان تهرانی و کل مردم ایران به صورت منصفانه، خدمات حقوقی ارائه می دهد.

 

توصیه های یکی از وکلای خانم تهرانی ما در خصوص مشاوره حقوقی

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

به چه دلایلی یک وکیل تهرانی برای یک شهروند تهرانی موثر تر است؟

 

legal advice in tehran

وکیل تهرانی آنلاین ارزان و تضمینی 24 ساعته

 

رسم و عرف در هر منطقه از ایران متفاوت از منطقه دیگری است؛ این عرف ها در قانون ایران دارای جایگاه ارزنده ای می باشد، چون در قانون مدنی رجوع به عرف برای حل مسئله حقوقی زیاد دیده شده است؛ قطعاً اگر شهروند تهران هستید یا اگر در تهران کسب و کاری دارید و به یک مشکل یا مسئله حقوقی بر خوردید.

برای مشاوره حقوقی در تهران تماس فوری با وکیل تهرانی 24 ساعته می تواند برای شما بسیار مثمر ثمر باشد. زیرا عرف، رسوم و فرهنگ هر منطقه به قدری در قانون ایران دارای جایگاه مهمی است که بی توجهی به آنان ممکن است باعث ضایع شدن حق شما شود. مشاوره حقوقی در تهران با وکیل تهرانی از آنجایی که علاوه بر این که به تمام قانون تسلط دارد، به عرف تهران هم آشنا است پس سریعتر و راحت تر می تواند شما را در احقاق حقوقتان یاری نماید. تجربه مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته را می توانید همین حالا با ورود به این صفحه داشته باشید.

 

مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین 24 ساعته با وکلای پایه یک خانم و آقای تهرانی چه مزایایی دارد؟

شما برای مشاوره حقوقی در تهران اگر با وکیل تهران به صورت آنلاین و تلفنی درخواست مشاوره نمائید، علاوه بر اینکه در وقت تان صرفه جویی گردید و خودتان را برای یک مشاوره حقوقی اسیر ترافیک و آلودگی هوا و قرار گرفتن در معرض کرونا قرار ندادید؛ در هزینه های مشاوره ای خودتان هم به شکل بسیار چشمگیری صرفه جویی کرده اید، ضمن اینکه همانطور که گفته شد، اگر ساکن تهران هستید یا کسب و کار شما در تهران است خیالتان راحت است که با کسی مشورت می نمایید که علاوه بر بار علمی بالا و تسلط خوب بر  قانون که دارد، به فرهنگ و رسم و رسوم و عرف تهران هم آگاه می باشد و می تواند به شما در زمینه های گوناگون حقوقی کمک نماید.

برای  دریافت مشاور حقوقی تلفنی و مشاور حقوقی آنلاین وکیل تلفنی بهترین ارگانی است که با نازلترین قیمت به شما مشاوره حقوقی تضمینی را ارائه می نماید.

وکلای پایه یک تهرانی خانم و آقا در چه زمینه هایی به صورت 24 ساعته مشاوره حقوقی می دهند؟

 

lawyers in tehran 24 hour online

وکیل متخصص پایه یک تهرانی و 24 ساعته

 

موسسه وکیل تلفنی توانسته است با جذب و استخدام وکلای پایه یک و مشاوران حقوقی متخصصی که در زمینه های مختلف حقوقی و کیفری تخصص دارند، تنوع  حقوقی زیادی را در موسسه خود ایجاد نماید تا هر شهروند تهرانی یا غیر تهرانی که در هر زمینه ی حقوقی مشکل دارد، بتواند به راحتی با وکیل و مشاور متخصص مشکل خود ارتباط بگیرد و در جهت حل مسئله حقوقی خود به راحتی و آنلاین با آنان به گفتگو بپردازید و مشاوره حقوقی در تهران با وکیل تهرانی 24 ساعته را تجربه نمایید.

یکی از ارزنده ترین خدمات حقوقی که توسط موسسه وکیل تلفنی در تهران و شهرستان ها ارائه می شود، وصول مطالبات است که طی آن تیم بزرگ وصول مطالبات، دست به کار شده و طلب های مرده شما را زنده می نمایند.

 

بزرگترین اجتماع و ارگان وکیل منصف و ارزان پایه یک تهرانی کجاست؟ و آیا امکان ارتباط آنلاین یا تلفنی با این وکلا نیز هست؟

همانطور که گفته شد موسسه وکیل تلفنی تلاش کرده برای راحتی و آرامش خاطر شهروندان تهرانی، قوه برترین وکلای متخصص و پایه یک دادگستری تهران را به کار گیرد.

وجود تعداد زیادی وکیل پایه یک که هر کدامشان در یک زمینه حقوقی مجرب و متخصص هستند، باعث شده است که این موسسه تمام مشکلات حقوقی شهروندان تهرانی تحت پوشش قرار دهد و برای حل آنان جامه عمل بپوشاند.

برای این که بتوانید از وکلای پایه یک و متخصص این موسسه مشاوره حقوقی 24 ساعته با وکیل دادگستری دریافت نمائید؛ برای مشاوره حقوقی در تهران علاوه بر مشاوره حضوری در شعب مرکزی هر شهر، می توانید از وکیل درخواست کنید که در محل مورد نظر شما، به شما خدمت رسانی نماید.

اگر هرگونه پرسش و پاسخ خاص حقوقی هم دارید می توانید با ورود به صفحه پرسش و پاسخ فوری حقوقی پرسش خودتان را مطرح نمائید.

 

هزینه مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین 24 ساعته با وکلای تهرانی خانم و آقا چقدر است؟ و چگونه باید آن را پرداخت نمود؟

 

instant legal advice in tehran with tehrani lawyer

شماره 909 مشاوره با وکیل تهرانی پایه یک

 

برای مشاوره حقوقی در تهران به صورت آنلاین نیاز به پرداخت وجه نمی باشد و شما می توانید به صورت رایگان بعد از ثبت نام در سایت وکیل تلفنی درخواست مشاوره حقوقی آنلاین خودتان را ثبت نمایید و به صورت رایگان جواب آن را دریافت نمایید.

 

مزایای مشاوره حقوقی از یک وکیل تهرانی چیست؟

رزرو مشاوه حقوقی فوق تخصصی با وکیل داد گستری

قدر مسلم ان است که همه ساکنین در کشور ایران تابع یک قانون می باشند و لزوماً فرقی ندارد مشاور حقوقی ساکن چه شهری باشد؛ ولی برخی از قوانین مختص به شهر خاص می باشد؛ مثلا برای صدور پروانه شهرداری برای هر شهری ضابطه خاص دارد و یا مثلاً در خصوص بزه توهین و فحاشی در خصوص برخی گویش واژگانی به کار برده می شود که اصولاً در قانون توهین محسوب می گردد؛ ولی همان واژگان در برخی از مناطق دیگر در ایران اصلاً توهین تلقی نمی گردد.

در اینجا لزوم مشاوره حقوقی برای همان شهر یا استان بیشتر احساس نیاز می شود و یا در مثال دیگر بررسی صلاحیت دادگاه اینکه شما ساکن یکی از شهر های استان تهران باشید، قطعاً برای اقامه دعوی اینکه به کدام مجتمع مراجعه نمایید قطعاً این آشنایی را مشاور حقوقی بومی تهران تسلط و آشنایی به این موضوع دارند؛ فلذا در این راستا وکیل تلفنی برای همکاری بیش از 1000 وکیل از سراسر کشور موضوع مشاور حقوقی اختصاصی برای شهر شما را فراهم نموده است و شما برای اخذ مشاوره حقوقی تلفنی از وکلای شهر خودتان می توانید به رزومه که در پایین وب سایت درج گردیده است مراجعه نمایید.

 

مشاوره حقوقی 24 ساعته در محل کار و زندگی شما

وکلای 24 ساعته آنلاین در قم

مشاوره حقوقی با وکلای مازندران

مشاوره حقوقی رایگان با وکلای دادگستری تهران

همه چیز در مورد سامانه ثنا

خدمات فوری نگارش تمامی متون و اوراق حقوقی در تهران

ساده ترین راه دریافت بیمه بیکاری در تهران

درباره ما

 

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام و عرض ادب، موسسه وکیل تلفنی توانسته است با جذب و استخدام وکلای پایه یک و مشاوران حقوقی متخصصی که در زمینه های مختلف حقوقی و کیفری تخصص دارند، تنوع حقوقی زیادی را در موسسه خود ایجاد نماید تا هر شهروند تهرانی یا غیر تهرانی که در هر زمینه ی حقوقی مشکل دارد، بتواند به راحتی با وکیل و مشاور متخصص مشکل خود ارتباط بگیرد و در جهت حل مسئله حقوقی خود به راحتی و آنلاین با آنان به گفتگو بپردازید و مشاوره حقوقی در تهران با وکیل تهرانی ۲۴ ساعته را تجربه نمایید.پایدار باشید.
با سلام وارادت خدمت همه ی عزیزان در موسسه خوب وکیل تلفنی بسیاری از افرادی که دچار مشکلات حقوقی می شوند، مایل هستند پیش از طرح شکایت یا دادخواست، با مشاور حقوقی متخصص گفتگو کرده و از زوایای حقوقی و قانونی موضوع مطلع شود. در واقع در بسیاری از موارد اخذ مشاوره حقوقی پیش از هر گونه اقدام حقوقی به فرد کمک می‌کند تا آثار عمل خود را بسنجد. همچنین در بسیاری از موارد افراد اطمینان دارند که اقدام حقوقی را انجام دهند اما به هر دلیل قصد دریافت خدمات وکالتی را ندارند و ترجیح می دهند پس از مذاکره با مشاور و اخذ راهنمایی خود اقدامات را راهبری نمایند. بعضا مواردی نیز وجود دارد که فرد پیش از سپردن پرونده خود برای وکالت، قصد دارد با دریافت مشاوره حقوقی و گفتگو با مشاور حقوقی، از درستی تصمیم خود مطمئن شود. ما که خانوادگی از خدمات خوب حقوقی شما استفاده میکنیم واقعا راضی هستیم ارزوی توفیق بیشتر برای همه ی شما عزیزان
سلام وقت بخیر ... دیدن از سایت شما برای بنده و دوستانم واقعا یک اتفاق جذاب و آموزنده است که به دانش حقوقی ما خیلی اضافه می کند . تشکر می کنم از مدیریت محترم و کارکنان عزیز و وکلای فهیم موسسه مردمی وکیل تلفنی . خسته نباشید .
با سلام و احترام سال نو همگی مبارک باشه امیدوارم هیچ کس در سال جدید دچار هیچگونه مشکل حقوقی نباشه اما در صورتی که خدایی ناکرده مشکلی برای شما ایجاد شددکه نیازمند مشاوره حقوقی بودید با موسسه وکیل تلفنی تماس بگیرید.وکیل تلفنی با داشتن تیمی مجرب در سریعترین زمان ممکن مشکل شما را رفع خواهد کرد.
سلام. مشاور حقوقی می‌تواند لوایح مورد نیاز را تنظیم کند و به افراد در پیگیری دعاوی کمک کند و به آن‌ها مشاوره دهد. در صورتیکه پروانه وکالت داشته باشد می تواند شخصا به طور مستقیم پرونده را در دست بگیرد. مشاور در امور کیفری مانند قتل، اختلاس، کلاهبرداری، خیانت در امانت، صدور چک بلامحل و سایر موضوعات نقش مهمی ایفا می کند و بعد از مشاوره حقوقی با توجه به مشکل موکل به یک وکیل ارجاع داده می‌شود. به طور مثال اگر خواهان مشاوره در رابطه با مسائل و مشکلات چک هستید، وکیل چک کمک به حل این مسئله خواهد کرد، اگر به دام کلاهبردان افتاده اید، وکیل کلاهبرداری و … سن یا جنسیت شخصی که به شما مشاوره حقوقی آنلاین می‌دهد، هیچ تاثیری در کیفیت مشاوره حقوقی ندارد. به عبارت دیگر آن‌چه که در مورد یک مشاور حقوقی آنلاین مهم است، تسلط او به قوانین و تجربه اوست.
رسم و عرف در هر منطقه از ایران متفاوت از منطقه دیگری است؛ این عرف ها در قانون ایران دارای جایگاه ارزنده ای می باشد، چون در قانون مدنی رجوع به عرف برای حل مسئله حقوقی زیاد دیده شده است؛ قطعاً اگر شهروند تهران هستید یا اگر در تهران کسب و کاری دارید و به یک مشکل یا مسئله حقوقی بر خوردید.
ضمن عرض سلام و ادب و احترام خدمت همه كاربران و همكاران گرامي و معزز توصيه مي شود در ابتداي هرگونه معامله ، تنظيم قرارداد ، و مشكل اعم از حقوقي ، كيفري ، ثبتي ، خانواده و تجاري و غيره با وكيلي متخصص و مجرب در مورد مبحث مطروحه مشورت داشته باشيد تا با اطلاع از كم و كيف قضيه بهترين حركت و واكنش را پيرو مسئله حادث شده داشته باشيد و البته در صورت نياز به وكيل دادگستري هماهنگي هاي لازم را انجام دهيد تا ان شاءالله نتيجه مطلوب حاصل شود كه مجموعه وكيل تل دسترسي سريع و آسان به وكلاي متخصص و مجرب را براي شما كاربران عزيز و بزرگوار فراهم آورده است و در بيست و چهار ساعت شبانه روزي وكلاي مذكور آماده جهت ارائه مشاوره و خدمات حقوقي به شما بزرگواران مي باشند هيچ موقع فراموش نكنيد كه (حق دادني نيست بله حق گرفتني است) در پناه خداوند متعال هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شما شيخي
سلام خسته نباشید واقعا سرعت در پاسخگویی در عین کیفیت سطح علمی مشاوره ها در موسسه وکیل تلفنی صرفا یک شعار نبود. من در زمانی کوتاه تر از ۵ دقیقه تماس داشتم از مشاور موسسه که بسیار نیز خوش اخلاق و پاسخگو بودند و برخلاف بسیاری از وکلا که حضورا به دفترشان مراجعه کرده بودم ، وکلای وکیل تلفنی بسیار باحوصله تک تک ابهامات مرا برطرف کردند و در نقابل هزینه های گزافی که تا امروز پرداخته بودم، هزینه های وکیل تلفنی بسیار بسیار مناسب بود. واقعا جای تقدیر و تشکر داره از جناب آقای دکتر توکلی بابت راه اندازی و تاسیس چنین موسسه به کمک این تیم وکلای جوان و باانگیزه. موفق باشید
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی . حقوقی در تهران اگر با وکیل تهران به صورت آنلاین و تلفنی درخواست مشاوره نمائید، علاوه بر اینکه در وقت تان صرفه جویی گردید و خودتان را برای یک مشاوره حقوقی اسیر ترافیک و آلودگی هوا و قرار گرفتن در معرض کرونا قرار ندادید؛ در هزینه های مشاوره ای خودتان هم به شکل بسیار چشمگیری صرفه جویی کرده اید، ضمن اینکه همانطور که گفته شد، اگر ساکن تهران هستید یا کسب و کار شما در تهران است خیالتان راحت است که با کسی مشورت می نمایید که علاوه بر بار علمی بالا و تسلط خوب بر قانون که دارد، به فرهنگ و رسم و رسوم و عرف تهران هم آگاه می باشد و می تواند به شما در زمینه های گوناگون حقوقی کمک نماید
با سلام در خدمت تمامی مخاطبان محترم و عزیز در موسسه وکیل تلفنی هستیم.وکیل تلفنی در سریع ترین زمان ممکن در خدمت تمام عزیزان است.مسیح آقاداودی کد وکیل ۲۰۵۵۴
با سلام خدمت تمامی مخاطبان عزیز و گرامی.تمامی عزیزانی که از خدمات موسسه بهره گرفتند سفیران ما هستند در معرفی این موسسه که در حقیقت موسسه خود شما عزیزان است بنابراین موسسه خودتان را به سایر دوستان و آشنایان معرفی کنید.در خدمت تمامی شما نازنینان هستم.مسیح آقاداودی کد ۲۰۵۵۴ از وکلای موسسه وکیل تلفنی
از دست اندر کاران وکیل تلفنی تشکر میکنم وکلای بسیار عالی با وقت گذاری مناسب و دانش کافی به تمام ابعاد سوالات حقوقی من تسلط داشتند و به سوالات پاسخ دادند خیلی ممنونم از شما امیدوارم همواره موفق باشید
سپاس بسیار عالی
با سلام خدمت عزیزان مجموعه وکیل تلفنی به نظر من استفاده از وکیل در همان شهری که پرونده مطروحه وجود دارد خیلی بهتر است مثلا برای پرونده در ساری یکی از وکلای همان شهر که بومی محل باشه بیشتر به آدم کمک میکنه تا از تهران بیان چون هم به شرایط شهر ودادگاه و.... اشراف بیشتری داشته وکمک زیادی در بهتر جلو رفتن پرونده وموفقیت در آن می کند
با سلام، مشاوره آنلاین در شرایط،کرونا بسیار حائز اهمیت و موثر در پیشگیری از بیماری یوده، هزینه های موسسه نیز مناسب میباشد از زحمات وکلای محترم بخصوص آقای والی بسیار متشکرم
سلام وقت بخیر خوبید ضمن تشکر و قدردانی از مجموعه وکیل تلفنی ، بنده از مجموعه شما بسیار راضی هستم و از آقای والی کد 11617 رضایت دارم، انشالله موفق و پیروز باشید
ضمن عرض سلام و احترام خدمت همه دوستان و بزرگواران باستحضار ميرساند در خصوص تخليه ملك استيجاري در شرايط كرونا تحت شرايطي امكانپذير هست يا خير!!!!
مشاوره حقوقی در سریع ترین زمان ممکن و دسترسی به وکیل متخصص و متبحر از مزایای ابن موسسه است که در راستای احترام به هزینه و وقت مراجهه کنندگان انجام شده است سپاس از موسسه وکیل تلفنی
سلام واحترام موسسه محترم وکیل تلفنی در واقع یک اورژانس حقوقی معتبر وعلمی ایجاد کرده است که خیلی سریع وبه موقع ودقیق در کمترین زمان مشکلات حقوقی کار بران رابا کمترین هزینه ونیز در بسیاری از اوقات به طور رایگان حل می کند حقیقتا باید ممنون بود
سلام. من یک هفتس که میخوام برم دفتر وکیلم و به دلیل بعد مسافت و ترافیک و نداشتن تایم صرف نظر کردم. تا اینکه بعد از یک سرچ کوتاه به موسسه وکیل تلفنی دست یافتم. و با شماره ای که در سایت بود ارتباط گرفتم و موضوعم رو با وکیل درمیان گذاشتم. واقعا دغدغم حل شد و متوجه شدم چه اتفاقی در انتظارم هست. خواستم بیام و این موضوع رو اعلام کنم که بقیه هم ببینن.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی