موسسه وکیل تلفنی

  • مریم قاسمی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۴:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل بهرنگ محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۵۴:۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۲۶:۵۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۷:۲۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۵:۴۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۳:۲۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۳۸:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۶:۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۴۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
  • زینب نظرپور زینب نظرپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۰:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی در تهران

مشاوره حقوقی تلفنی در تهران 

در یادداشت مشاوره حقوقی در تهران قصد داریم، اولاً شما را با اهمیت دریافت مشاوره حقوقی با کسی که اهل شهر و منطقه خودتان باشد آشنا نمائیم و سپس شما را با موسسه وکیل تلفنی آشنا می کنیم که به صورت آنلاین و تلفنی به شهروندان تهرانی و کل مردم ایران به صورت منصفانه، خدمات حقوقی ارائه می دهد.

 

توصیه های یکی از وکلای خانم تهرانی ما در خصوص مشاوره حقوقی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

legal advice in Tehran concept

اورژانس وکلای 24 ساعته تهرانی

 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"در ادامه این مقاله، شرح اینکه به چه دلایلی باید مشاوره جویان از وکلای شهر خود مشاوره بگیرند، روشن خواهد شد؛ اما نکته ای که مد نظر است این است که در این شرایط کرونا چگونه باید این مشاوره حقوقی را دریافت کرد؛ آیا باید از ترس ابتلا به کرونا، قید حق و حقوق خود را بزنیم؟ خوشبختانه پاسخ منفیست، چراکه اولین راه برقراری ارتباط و دریافت مشاوره حقوقی با ضمانت کیفیت، لمس تصویرک زیر است؛ لمس این تصویرک این امکان را به شما می دهد تا با اپراتور تماس گرفته و با بیان مشکل حقوقی خود ایشان شما را فوراً به برترین وکیل متخصص در حوزه مشکل حقوقی شما که در شهر خودتان نیز سکونت دارد منتقل می نماید و شما می توانید به صورت 24 ساعته با او ارتباط آنلاین، تلفنی و حتی حضوری نیز داشته باشید"

 

 

به چه دلایلی یک وکیل تهرانی برای یک شهروند تهرانی موثر تر است؟

 

legal advice in tehran

وکیل تهرانی آنلاین ارزان و تضمینی 24 ساعته

 

رسم و عرف در هر منطقه از ایران متفاوت از منطقه دیگری است؛ این عرف ها در قانون ایران دارای جایگاه ارزنده ای می باشد، چون در قانون مدنی رجوع به عرف برای حل مسئله حقوقی زیاد دیده شده است؛ قطعاً اگر شهروند تهران هستید یا اگر در تهران کسب و کاری دارید و به یک مشکل یا مسئله حقوقی بر خوردید.

برای مشاوره حقوقی در تهران تماس فوری با وکیل تهرانی 24 ساعته می تواند برای شما بسیار مثمر ثمر باشد. زیرا عرف، رسوم و فرهنگ هر منطقه به قدری در قانون ایران دارای جایگاه مهمی است که بی توجهی به آنان ممکن است باعث ضایع شدن حق شما شود. مشاوره حقوقی در تهران با وکیل تهرانی از آنجایی که علاوه بر این که به تمام قانون تسلط دارد، به عرف تهران هم آشنا است پس سریعتر و راحت تر می تواند شما را در احقاق حقوقتان یاری نماید. تجربه مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته را می توانید همین حالا با ورود به این صفحه داشته باشید.

 

مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین 24 ساعته با وکلای پایه یک خانم و آقای تهرانی چه مزایایی دارد؟

شما برای مشاوره حقوقی در تهران اگر با وکیل تهران به صورت آنلاین و تلفنی درخواست مشاوره نمائید، علاوه بر اینکه در وقت تان صرفه جویی گردید و خودتان را برای یک مشاوره حقوقی اسیر ترافیک و آلودگی هوا و قرار گرفتن در معرض کرونا قرار ندادید؛ در هزینه های مشاوره ای خودتان هم به شکل بسیار چشمگیری صرفه جویی کرده اید، ضمن اینکه همانطور که گفته شد، اگر ساکن تهران هستید یا کسب و کار شما در تهران است خیالتان راحت است که با کسی مشورت می نمایید که علاوه بر بار علمی بالا و تسلط خوب بر  قانون که دارد، به فرهنگ و رسم و رسوم و عرف تهران هم آگاه می باشد و می تواند به شما در زمینه های گوناگون حقوقی کمک نماید.

برای  دریافت مشاور حقوقی تلفنی و مشاور حقوقی آنلاین وکیل تلفنی بهترین ارگانی است که با نازلترین قیمت به شما مشاوره حقوقی تضمینی را ارائه می نماید.

وکلای پایه یک تهرانی خانم و آقا در چه زمینه هایی به صورت 24 ساعته مشاوره حقوقی می دهند؟