موسسه وکیل تلفنی

 • علی امینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۹ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۶
 • سعید کاووسی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۳۴:۲۱ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۶
 • احسان رضای گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۵۵:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۵
 • امیرحسین شیخی سنگ تجن گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۱۴:۱۴ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۵
 • میعاد حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۲:۴۸ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۵
 • علی گلمحمدی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۰:۲۴:۳۰ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۷:۴۶:۵ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۰:۴۸ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۲
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۱۹:۲۷ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۲
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۱۷:۴ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۲
انجمن وکیل تلفنی

خدمات نگارش

 خدمات نگارش اوراق قضایی

 

اوراق قضايی، اوراقی هستند که مهمترین محتویات و ادله را در اختیار مقام قضایی مربوطه قرار می دهند. این اوراق بایستی مستند و معتبر باشند. از مهمترین اوراق قضایی می توان به لایحه، اظهارنامه، دادخواست و ... اشاره نمود. از انجایی که محتوای این اوراق تاثیر بسزایی در روند پرونده و حتی حکم نهایی دارد؛  توصیه می شود نگارش این اوراق توسط افراد متخصصص انجام گردد.

 

علاوه براین با توجه به اینکه در دنیای علم حقوق هر کلمه بار حقوقی دارد و می تواند مسیر پرونده را به طورکلی تغییر دهد بهتر است نگارش توسط فردی انجام گردد که علاوه بر داشتن دانش حقوقی، ادبیات حقوقی نیز داشته باشد و از حاشیه نویسی بپرهیزد و نکات کلیدی و تاثیرگذار را ذکر نماید. وکلای متخصص موسسه حقوقی وکیل تلفنی به صورت شبانه روزی نگارش کلیه اوراق قضایی را انجام می دهند. جهت نگارش هر یک از موارد فوق توسط وکیل متخصص با شماره 09212242670 تماس بگیرید. 

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
30000 تومان
۱۰ دقیقه
50000  تومان
۱۵ دقیقه
70000 تومان
۲۰ دقیقه
100000  تومان
۳۰ دقیقه
150000  تومان
۱ ساعت
250000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 200.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 100.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

در قانون ایران تعریف مشخص و شفافی از اوراق قضایی نشده است و علی القاعده به شیوه تنظیم این اوراق پرداخته شده است. افرادی که اقدام به طرح دعوا در محاکم دادگستری نموده اند، تا حدودی با اوراق قضایی آشنایی دارند. وکلای دادگستری نیز به تبع حرفه وکالت، کاملا با نحوه نگارش این اوراق آشنا هستند. اوراق قضایی جزء موارد بسیار مهم در طرح انواع دعاوی در دادگاه ها و دادسراها محسوب می شوند و از این حیث نگارش آن ها باید به صورت اصولی انجام شود.

نگارش اوراق قضایی را می توان نوعی مهارت خاص در شاخه علم حقوق در نظر گرفت و طبیعتا اشخاص غیر حقوقی نمی توانند مانند حقوقدانان برجسته اقدام به تنظیم اینگونه اوراق نمایند. یکی از وظایف مهم وکلای دادگستری، نگارش اوراق قضایی طبق تشریفات قانونی است. در واقع تهیه و تنظیم اوراق قضایی، بخشی از حرفه وکالت محسوب شده که وکلا ماهر و متخصص، از توانایی کافی برای تنظیم این اسناد برخوردار هستند.

با این اوصاف، برای نگارش اوراق قضایی از قبیل دادخواست و شکواییه و سایر اوراق، طبق اصول و مقررات تعیین شده، می‌توانید با موسسه حقوقی وکیل تلفنی در ارتباط باشید. در هرصورت، جهت دریافت خدمات تنظیم اوراق قضایی از طریق شماره 09212242670 اقدام کنید.

 

 

 

 

 

منظور از اوراق قضایی چیست؟

با توجه به این که در قانون، تعریف معین و مجزا برای اوراق قضایی عنوان نشده است، اما می توان اوراق قضایی را مجموعه ای از اسناد که دارای سربرگ دادگستری و فرم چاپی مخصوصی هستند، در نظر گرفت. اوراق قضایی را نمی توان مانند یک برگه ساده تصور نمود و هر کدام از آن ها، دارای شکل ظاهری خاصی بوده و نحوه نگارش اوراق قضایی نیز متفاوت است. از آن جهت که سربرگ قوه قضاییه و دادگستری بر روی اوراق قضایی قرار دارد، جنبه رسمی بودن این اوراق در تنظیم آن نیز باید رعایت شود.

اوراق قضایی همانطور که از نام آن پیدا است، برگه های چاپی اختصاص یافته برای قوه قضایی بوده که کارایی آن در محاکم دادگستری است. مراجع قضایی بدون ارائه این اوراق، به درخواست های مطرح شده رسیدگی نمی کنند و از این جهت، باید تنظیم این اوراق توسط افراد ماهر و متخصص انجام شود. در واقع این امکان برای عموم افراد جامعه وجود ندارد که از طریق برگه ساده بتوانند اقدام به طرح شکایت کنند و این موضوع به لحاظ قانونی اعتبار ندارد.

یکی از تشریفات اصلی در اقامه دعاوی مختلف، نگارش اوراق قضایی براساس اصول تعیین شده می باشد. در ارتباط با برخی از اوراق قضایی نظیر دادخواست، قانونگذار توضیحات بیشتری را عنوان نموده است که قاعدتا باید در زمان نگارش دادخواست، مدت زمان بیشتری را صرف نمود.

 

 

 

written petition

 

 

در چه مواردی می توان از اوراق قضایی استفاده کرد؟

در بخش قبل با تعریف و مفهوم اوراق قضایی آشنا شدیم. حال در این بخش قصد داریم به بررسی این موضوع بپردازیم که استفاده از اوراق قضایی در چه مواردی کارایی دارد. استفاده اصلی در مورد انواع اوراق قضایی، در ارتباط با اقامه دعوا در محاکم قضایی است. از دیگر کارایی این اوراق می توان به دفاع از حقوق موکل در جریان رسیدگی به دعوا اشاره نمود.

اوراق قضایی کاربرد بسیار زیادی دارد و نمی توان صرفا استفاده آنها در مواردی مانند ثبت شکایت و انجام مراحل دفاعیات از حقوق موکل محدود کرد. تمامی این موارد به اهمیت نگارش اوراق قضایی می افزاید و برای قضات دادگاه ها بسیار مهم است که شیوه تنظیم اوراق قضایی چگونه انجام می گیرد.

 

 

عواقب نگارش غیر اصولی اوراق قضایی

نگارش اوراق قضایی می تواند توسط وکلای دادگستری یا حقوقدانان دیگر انجام شود اما آنچه که در این زمینه حائز اهمیت است، تنظیم اصولی انواع اوراق قضایی است. تصور کنید که فردی قصد تنظیم کردن اوراق قضایی را داشته اما از نحوه نگارش آن اطلاعی نداشته باشد. در این صورت نگارش غیر اصولی اوراق قضایی می تواند تبعات جبران ناپذیری برای وی به همراه داشته باشد.

اصلی ترین عواقب نگارش غیر اصولی اوراق قضایی، عدم رسیدگی توسط مرجع قضایی است. قانون آیین دادرسی مدنی صراحتا عنوان می کند که وجود ایراداتی در زمان نگارش اوراق قضایی، منجر به رد آن توسط مرجع رسیدگی کننده خواهد شد. تنظیم اوراق قضایی طبق اصول تعیین شده می تواند سرنوشت دعاوی را تغییر دهد و منجر به صدور رای به نفع طرف دیگر دعوا گردد. برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی با شماره 02147625900 تماس بگیرید

 

 

 

petition writer

 

 

هزینه نگارش هر یک از اوراق قضایی

در ارتباط با هزینه نگارش اوراق قضایی، باید عنوان کرد که هزینه های مربوطه براساس معیارهای مختلفی تعیین می شوند و نمی توان برای هر یک از این اوراق، نرخ ثابتی را در نظر گرفت. در واقع هزینه نگارش هر یک از اوراق قضایی، بسته به نوع موضوع مطرح شده و زمانی که وکلای دادگستری برای نگارش آن می گذارند، خواهد داشت.

در واقع شاید یک وکیل دادگستری برای نگارش اوراق قضایی، هزینه مشخصی را دریافت نموده و وکیل دیگر، هزینه متفاوت تری را اخذ کند. در موسسه حقوقی وکیل تلفنی، تنظیم هر یک از اوراق قضایی با هزینه های بسیار مناسب و با کیفیت مطلوب صورت می گیرد. هزینه تنظیم دادخواست با شکواییه متفاوت است و همچنین هزینه های متفاوتی را می توان برای تنظیم دادخواست با موضوعات مختلف در نظر گرفت.

 

 

مهمترین اوراق قضایی در ایران

اوراق قضایی انواع مختلفی دارد که از جمله مهم ترین آن می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • دادخواست
 • شکواییه
 • لایحه دفاعیه
 • اظهارنامه

 

 

دادخواست یکی از شناخته شده ترین انواع اوراق قضایی است که به منظور طرح دعاوی حقوقی مورد استفاده قرار می گیرد. شکواییه نیز از دیگر اوراق قضایی است که ثبت شکایت کیفری نیز از طریق آن انجام می شود. لایحه دفاعیه نیز برای تمکیل دفاعیات از موکل تنظیم می شود که نحوه نگارش آن در مقایسه با سایر اوراق قضایی، بسیار دشوار است. لایحه دفاعیه به صورت مکتوب در اختیار دادگاه قرار می گیرد. اظهارنامه نیز به عنوان ابزار قانونی برای اعلام خواسته خود به طرف مقابل نگارش می شود. تنظیم اظهارنامه برای مواقعی است که طرح دعوا صورت نگرفته و قبل از آن که شکایتی در مراجع قضایی مطرح شود، امکان مطالبه حق و حقوق خود از طریق این اوراق قضایی وجود دارد.

 

شیوه نگارش دادخواست در قانون آیین دادرسی مدنی و نحوه تنظیم شکواییه نیز در قانون آیین دادرسی کیفری ذکر شده است. در هر صورت، نگارش این اوراق باید براساس تشریفاتی که در قانون عنوان گردیده است، انجام شود. موضوع دیگر در نگارش اوراق قضایی، بحث مهارت وکیل در تنظیم این اوراق است که مجموعه این موارد سبب تهیه اوراق قضایی مطلوب و با کیفیت خواهد شد.

 

 

 

 

چگونگی نگارش اوراق قضایی در وکیل تلفنی

یکی از موسسات حقوقی شناخته شده جهت ارائه انواع خدمات نگارش اوراق قضایی، موسسه حقوقی وکیل تلفنی است. تنظیم اوراق قضایی در وکیل تلفنی، توسط وکلای دادگستری مجرب صورت گرفته و تمامی اصول و ضوابط مربوطه در زمان نگارش این اوراق رعایت می شود.

تنظیم دادخواست، شکواییه، لایحه دفاعیه و همچنین اظهارنامه، به بهترین شکل ممکن توسط موسسه وکیل تلفنی انجام می شود و از لحاظ کیفیت محتوایی این اوراق اطمینان خاطر کافی داشته باشید. برای بهره مندی از خدمات تنظیم اوراق قضایی می توانید از طریق شماره 09212242670 اقدام کنید. همچنین می توانید از مشاوره حقوقی انلاین و رایگان استفاده نمایید

پس از برقراری تماس تلفنی با یکی از وکلا و یا مشاورین حقوقی موسسه، نوع نگارش مورد نیاز توسط وکیل اعلام می گردد. پس ازآن هزینه نگارش را واریز می نمایید. مدارک مورد نیاز را از طریق واتس اپ یا تلگرام برای وکیل ارسال نموده و نگارش انجام شده  پس از 24 ساعت در قالب فایل word یا pdf برای شما ارسال می گردد..

 

 

 

راهنمای نگارش آنلاین دادخواست طلاق 
نگارش شکواییه
نگارش لایحه
نگارش فوری دادخواست
درباره ما 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

کلا از مکاتبه و در حقیقت مشاوره حقوقی از طریق واتس اپ با وکیل محترم راضی بودم توصیه هاشون بسیار اثر گذار و قابل تقدیر بود نکته سنجی در نگارش و اینکه فایل آماده ی نگارش شده رو تحویل گرفتیم و وکیل شما با صبر و حوصله اصلاحات کامل انجام دادن خیلیییییی راضی بودم
سلام بسیار عالی و جامع خداقوت
نگارش انواع دادخواست.لایحه.اظهار نامه و...مستلزم دانش وتجربه کافی وعلاوه بر اینها باید با صبر وحوصله لازم ومراجعه به مستندات قانونی وقوانین مربوط انجام شود همچنین وکیل باید از قدرت وتوان آیین نگارش صحیح ادبی وانشائی برخوردار باشد ودر متن نگارش یافته توسط وی اغلاط املایی وانشائی دیده نشود خدمات حقوق دانان متخصص دکتر محمد ابراهیم داودآبادی فراهانی کمک موثری به شماست
اینجانب مسیح آقاداودی از وکلای موسسه در خدمت شما عزیزان هستیم
با سلام دوستان گرامی و عزیز.قبل از نگارش هر گونه اوراقی با وکیل مشاوره کنید و نوشتن اوراق قضایی را ترجیحا بدست وکیل بسپارید
بسیار عالی و جامع ممنون
درخصوص جلسه اول باید توضیح بدهم با توجه به عدم حضور خواهان درجلسه اول باید خواهاان عذر موجهه بیاررود و قاضی محترم تجدید وقت نماید با وجود حضور خوانده درجلسه جلسه دادگاه تجدید شود در صورت عذر موجهه دادخواست ابطال میگردد

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی