موسسه وکیل تلفنی

  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

وکیل تخصصی ملکی

وکیل تخصصی ملکی

وکیل تخصصی ملکی پرونده هایی که به محوریت ملک و املاک مطرح می شوند را پیگیری می نماید و به اشخاص کمک می کند که حق و حقوق خود را درباره اموال منقول و غیر منقول به خوبی بشناسند تا با طرح کردن درخواست حقوقی خود به شکل صحیح و قانونی از اتلاف وقت و هزینه جلوگیری کنند؛ حال با ما همراه باشید تا این مورد را به کل مورد بررسی قرار دهیم.

 

راه حل فوق حرفه ای یکی از وکلای ملکی خانم ما در خصوص دعویِ رایج ملکی

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

وکیل متخصص ملکی و دعاوی آن کیست؟ و چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ 

 

property professional lawyer concept and his specialties

وکیل آنلاین دعاوی ملکی 24 ساعته

 

دعاوی ملکی در واقع از ارتباط بین اشخاص و اموال غیر منقول سرچشمه می گیرد. اموال غیر منقول، اموالی است که امکان جا به جایی آن وجود نداشته باشد؛ در حقیقت این اموال شامل املاک و اراضی می شود و شخص مالک و شخص ثالث حق و حقوق مختلفی در رابطه با ملک دارند. 

مشاوره حقوقی تلفنی ملکی و تخصصی با وکیل تخصصی ملکی، انواع حقوق و تکالیف را برای شما روشن خواهد کرد و شما می توانید با دریافت مشاوره حقوقی تلفنی یا آنلاین، دعاوی حقوقی خود را بهتر پیگیری نمایید. 

دانستن این مورد نیز خالی از لطف نیست که مالک می تواند حق تصرف و سلطه بر ملک و اموال غیر منقول را داشته باشد، همچنین هر گونه تصرف وی با در نظر گرفتن قانون و عرف مجاز است.

در این میان اشخاص ثالث نیز می توانند دارای حق انتفاع، حق وقف و… باشند و درباره آن اقامه دعوا کنند. 

وکیل متخصص ملکی با داشتن دانش به روز و اطلاعات جامع از قوانین ثبتی و آرا وحدت رویه و دیوان عالی کشور، با صبر و تیزبینی، پرونده های مربوط به املاک، مانند تخلیه فوری ید، الزام به تسلیم سند، خلع ید، ابطال سند، تصرف عدوانی، فروش مال غیر، الزام به تخلیه و استرداد ملک و ... را پیگیری می نمایند. 

 

چگونه با وکیل متخصص ملکی، به حل فوری دعاوی ملکی بپردازیم؟ 

 

solving the property conflicts with property professional lawyer

مشاوره حقوقی ملکی تخصصی ارزان و تضمینی 24 ساعته

 

اولین اقدام در زمینه دعاوی ملکی مشورت با وکیل آگاه و مجرب است.

همانطور که گفته شد، آیین دادرسی دعاوی ملکی از ظرافت و پیچیدگی خاصی برخوردار است و تنها وکیلی که در این زمینه دارای تجربه فراوان است، می تواند راهگشا باشد.

مشاوره حقوقی ملکی آنلاین و تخصصی به شما کمک خواهد کرد که به حل فوری این قبیل پرونده ها بپردازید و از آنجایی که فوت وقت درباره املاک گاهی به توقیف یا مصادره آن منجر می شود، در سریع ترین زمان باید مشاوره حقوقی دریافت کنید و گام موثر قضایی را بردارید.

پرسش و پاسخ فوری حقوقی به سوالاتی که درباره دعاوی املاک وجود دارد، پاسخ کامل و جامعی می دهد و شما با دریافت نظر کارشناسی شده،  بی شک تصمیمات بهتری خواهید گرفت. 

 

روش های دریافت، مشاوره ارزان و تضمینی از وکیل متخصص ملکی چیست؟ 

 

 

با وجود سرعت انتقال داده در زمان حاضر، کمک گرفتن از روش های الکترونیک و آنلاین بهترین نتیجه را در پی دارد. سایت جامع وکیل تلفنی با داشتن دامنه وسیعی از وکلا در زمینه های گوناگون و همچنین تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی به شما کمک خواهد نمود تا در زمینه مد نظر خود فوراً مشاوره دریافت کرده و طی این مشاوره بهترین راهکار های حقوقی را دریافت کنید.

مشاوره حقوقی ملکی تخصصی از جمله مواردی است که نیاز به موشکافی و بررسی دقیق و کارشناسانه دارد.

وکیل تخصصی ملکی باید با در نظر گرفتن جنبه های مختلف پرونده ملکی تصمیمات محکمی اتخاذ کند. 

 

مزایای مشاوره با وکیل متخصص ملکی چیست؟ 

 

benefits of legal advice with professional property lawyer

تماس فوری با وکیل متخصص ملکی ارزان و تضمینی 24 ساعته

 

یکی از مهمترین مزایای مراجعه به وکیل تخصصی ملکی و دریافت مشاوره، سرعت بخشیدن به روند دادرسی است.

در دعاوی ملکی، زمان نقش تعیین کننده ای دارد، و افراد باید با سرعت عمل مناسب به این دعاوی ورود پیدا کرده، و به درستی احقاق حق نمایند؛ مشاوره حقوقی در این باره باعث می شود تا از اتلاف وقت و هزینه جلوگیری شود.

مزیت دیگر وکیل آنلاین و تخصصی ملکی ارزان و تضمینی 24 ساعته، اطمینان از علم و دانش وکیل است.

وکیل تخصصی ملکی باید بر قوانین ثبتی، آرای وحدت رویه، آرا مشورتی، آرا اصراری به خوبی اشراف داشته باشد، تا بتواند شما را راهنمایی کند.

وکیل ملکی تخصصی آنلاین و ارزان 24 ساعته می تواند در کمترین زمان مشاوره حقوقی آنلاین را به شما ارائه داده و اطلاعات گسترده ای از وضعیت فعلی ملک شما را در اختیارتان قرار دهد. 

مزیت دیگر مراجعه به وکیل تلفنی صرفه جویی در وقت و هزینه است.

انتخاب مسیرهای نادرست دادرسی باعث رد شدن دعوا و هدر رفتن هزینه و وقت افراد می شود، که مشورت با وکیل تخصصی ملکی مانع پیش آمدن چنین مشکلاتی خواهد شد. 

 

اورژانس تخصصی ملکی 24 ساعته چیست و چگونه می توان به آن دسترسی داشت؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

اورژانس تخصصی دعاوی ملکی 24 ساعته در واقع روشی برای ساده سازی و تفهیم مشکلات حقوقی بوده، که درباره ملک و املاک برای شما به وجود می آید؛ این اورژآنس شبانه روزی بوده و برترین وکلای متخصص ملکی به صورت 24 ساعته و شیفتی در آن آنلاین هستند و مشاوره حقوقی می دهند.

اولین اقدام وکیل تخصصی ملکی شفاف سازی موضوع پرونده برای موکل خود می باشد.

مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته توسط سایت وکیل تلفنی طراحی شده است که شما در هر نقطه و در هر ساعتی از شبانه روز با استفاده از وسایل هوشمند بتوانید پرونده های حقوقی خود را پیگیری کرده و آن را به وکیل تخصصی ملکی بسپارید.

اورژانس وکالت تخصصی ملکی 24 ساعته می تواند ارتباط بین وکیل و موکل را آسان تر کرده و بدون اتلاف وقت یا انرژی، دسترسی شما به خدمات حقوقی را میسر سازد.

 

property law concept

بنگاه حقوقی وکلای ارزان و تضمینی 24 ساعته

 

 

مشاوره حقوقی ملکی 24 ساعته

وکیل آنلاین دعاوی ملکی

الزام به تنظیم سند رسمی

اثبات بیع فوری و 24 ساعته

مشاوره حقوقی اموال توقیفی

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام.با توجه به وضعیت کنونی جامعه و شیوع بیماری کرونا انجام خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی ،بسیار عالی می باشد
سلام واحترام در دعاوی ملکی مطلب قابل توجه اینکه باید رای وحدت رویه شماره۸۱۱ مورخه۱۴۰۰/۴/۱ دیوان عالی کشور را حقیقتا یگ گام به جلو در نظام حقوقی ما و در راستای کمک موثر به افرادی دانست که حق آنها در معرض تضیع قرار می گیرد این رای وحدت رویه به خصوص در شرایط تورمی فزاینده که ارزش پول به شدت رو به کاهش می گذارد بسیار راهگشا است فحوای این رای حکم بر پرداخت قیمت روز مبیع به خریداری است که به دلایل متعدد توجها به فعل بایع از دستیابی به مبیع، محروم می شود.شما می توانید قبل از اقدام به معامله ملک چه به عنوان خریدار وچه به عنوان فروشنده ونیز برای حل مشکلات پس از معامله از انواع خدمات حقوقی ؛ نگارش یک قرارداد جامع با لحاظ تمامی موارد چالشی احتمالی آن، همچنین انواع دادخواست ها، اظهارنامه،شکایت کیفری،لوایح بدوی وتجدید نظر و دریافت مشاوره وکیل دکتر محمد ابراهیم داودآبادی فراهانی بهرمند شوید۰۹۱۲۴۵۲۸۶۵۰
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
باسلام وخسته نباشید خدمت موسسه وکیل تلفنی.مشاوره حرفه ای با هزینه های مناسب مانع ضررهای بزرگترخواهد شد،بنده مشکل درزمینه خانواده داشتم و خانم وکیل بهاره توکلی پور منوبسیار باحوصله وحرفه ای راهنمایی کردند و راهکارهای خوبی بهم ارائه دادن.ممنون از موسسه خوبتون.
سلام خدمت تمام همکاران وکیل تلفنی برای الزام به تنظیم‌سند رسمی از مشاوره های تخصصی و بعد هم خدمات نگارش دادخواست وکیل تلفنی کمک گرفتم و بسیار از دقت و سرعت و همچنین قیمت های موسسه رضایت داشتم. همکاران همگی خوش اخلاق و خوش برخورد و باحوصله پاسخگو هستند. برای شما آرزوی موفقیت دارم
با سلام خدمت کاربران گرامی.در دعاوی ملکی شما با مسائل میچیده و متعددی روبرو هستید و حتی می توان گفت در مقایسه با دعاوی کیفری نباز به تسلط بر قوانین و دقت خیلی بیشتری دارد و حتی کوچکترین غفلت در تنظیم و نگارش دادخواست های ملکی می تواند با توجه به پرداخت هزینه دادرسی تبعات بالایی برای خواهان داشته بلشد مس حتما قبل آن با وویل مشورت کنید.موفق باشید.مسیح اقاداودی وکیل موسسه
عالی
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی مقاله فوق حاوی مطالب بسیار مهمی برای کاربران بوده چرا که داشتن وکیل تخصصی کمک بسیار زیادی به کاربران در پیروزی در دعاوی ملکی دارد .دعاوی ملکی دعاوی تخصصی بوده واشتباه در نگارش وتنظیم دادخواست موجب هدر رفتن زحمات شخص ودر نهایت هدر رفتن هزینه های صرف شده من جمله هزینه های دادرسی و... میگردد لذا کمک گرفتن از وکیل مجرب در این زمینه بسیار مفید است .اینجانب فریبرز ذوالفقاری با کد وکالت ۱۵۲۱۴ اماده ارائه مشاوره تخصصی در این زمینه هستم
عرض سلام و خسته نباشید خدمت تیم مدیریتی موسسه وکیل تلفنی و همچنین وکلا و مشاوران دلسوز شما که ۲۴ ساعته و در تمام ایام در این شرایط حاد کرونایی و اقتصادی مردم را از مباحث مهم حقوقی آگاه میکنید.تشکر
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره و راهنمایی به صورت تخصصی و حتی با حقوقدانانی که سابقه قضایی را دارند فراهم آورده است‌.
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی