موسسه وکیل تلفنی

  • علیرضا حیدری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • ایلار انکوتی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۲:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۱:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۵:۳۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۸:۴۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۷:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۵:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

وکیل تخصصی ملکی

وکیل تخصصی ملکی

وکیل تخصصی ملکی پرونده هایی که به محوریت ملک و املاک مطرح می شوند را پیگیری می نماید و به اشخاص کمک می کند که حق و حقوق خود را درباره اموال منقول و غیر منقول به خوبی بشناسند تا با طرح کردن درخواست حقوقی خود به شکل صحیح و قانونی از اتلاف وقت و هزینه جلوگیری کنند؛ حال با ما همراه باشید تا این مورد را به کل مورد بررسی قرار دهیم.

 

راه حل فوق حرفه ای یکی از وکلای ملکی خانم ما در خصوص دعویِ رایج ملکی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
 مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

professional property lawyer legal advice

اورژانس تخصصی دعاوی ملکی 24 ساعته و فوری

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"دعاوی ملکی شاخه های فراوانی دارد که می تواند در سه دسته حقوقی، کیفری و ثبتی مطرح شود؛ این سه مورد به وضوح دلیل دریافت راهکار های حقوقی از یک وکیل متخصص در هر سه حوزه را می طلبد که متأسفانه شما نمی توانید این عزیزان را در هر جایی پیدا نموده و از آنها مشاوره حقوقی دریافت نمایید؛ اما امروزه به لطف دنیای اینترنت و سخاوت الهی، این امکان بوجود آمده تا شما در هر زمان و مکانی که هستید، تنها با یک دسترسی ساده به اینترنت، با ما و وکلای متخصص ما در ارتباط باشید و از راهنمایی های آنان بهره مند گردید؛ البته یکی از روش های مشاوره حقوقی با وکلای تخصصی ملکی ما، مشاوره حقوقی تلفنی است که از طریق لمس تصویرک زیر برای شما عزیزان مهیا می گردد"

 

 

وکیل متخصص ملکی و دعاوی آن کیست؟ و چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ 

 

property professional lawyer concept and his specialties

وکیل آنلاین دعاوی ملکی 24 ساعته

 

دعاوی ملکی در واقع از ارتباط بین اشخاص و اموال غیر منقول سرچشمه می گیرد. اموال غیر منقول، اموالی است که امکان جا به جایی آن وجود نداشته باشد؛ در حقیقت این اموال شامل املاک و اراضی می شود و شخص مالک و شخص ثالث حق و حقوق مختلفی در رابطه با ملک دارند. 

مشاوره حقوقی تلفنی ملکی و تخصصی با وکیل تخصصی ملکی، انواع حقوق و تکالیف را برای شما روشن خواهد کرد و شما می توانید با دریافت مشاوره حقوقی تلفنی یا آنلاین، دعاوی حقوقی خود را بهتر پیگیری نمایید. 

دانستن این مورد نیز خالی از لطف نیست که مالک می تواند حق تصرف و سلطه بر ملک و اموال غیر منقول را داشته باشد، همچنین هر گونه تصرف وی با در نظر گرفتن قانون و عرف مجاز است.

در این میان اشخاص ثالث نیز می توانند دارای حق انتفاع، حق وقف و… باشند و درباره آن اقامه دعوا کنند. 

وکیل متخصص ملکی با داشتن دانش به روز و اطلاعات جامع از قوانین ثبتی و آرا وحدت رویه و دیوان عالی کشور، با صبر و تیزبینی، پرونده های مربوط به املاک، مانند تخلیه فوری ید، الزام به تسلیم سند، خلع ید، ابطال سند، تصرف عدوانی، فروش مال غیر، الزام به تخلیه و استرداد ملک و ... را پیگیری می نمایند. 

 

چگونه با وکیل متخصص ملکی، به حل فوری دعاوی ملکی بپردازیم؟ 

 

solving the property conflicts with property professional lawyer

مشاوره حقوقی ملکی تخصصی ارزان و تضمینی 24 ساعته

 

اولین اقدام در زمینه دعاوی ملکی مشورت با وکیل آگاه و مجرب است.

همانطور که گفته شد، آیین دادرسی دعاوی ملکی از ظرافت و پیچیدگی خاصی برخوردار است و تنها وکیلی که در این زمینه دارای تجربه فراوان است، می تواند راهگشا باشد.

مشاوره حقوقی ملکی آنلاین و تخصصی به شما کمک خواهد کرد که به حل فوری این قبیل پرونده ها بپردازید و از آنجایی که فوت وقت درباره املاک گاهی به توقیف یا مصادره آن منجر می شود، در سریع ترین زمان باید مشاوره حقوقی دریافت کنید و گام موثر قضایی را بردارید.

پرسش و پاسخ فوری حقوقی به سوالاتی که درباره دعاوی املاک وجود دارد، پاسخ کامل و جامعی می دهد و شما با دریافت نظر کارشناسی شده،  بی شک تصمیمات بهتری خواهید گرفت. 

 

روش های دریافت، مشاوره ارزان و تضمینی از وکیل متخصص ملکی چیست؟ 

با وجود سرعت انتقال داده در زمان حاضر، کمک گرفتن از روش های الکترونیک و آنلاین بهترین نتیجه را در پی دارد. سایت جامع وکیل تلفنی با داشتن دامنه وسیعی از وکلا در زمینه های گوناگون و همچنین تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی به شما کمک خواهد نمود تا در زمینه مد نظر خود فوراً مشاوره دریافت کرده و طی این مشاوره بهترین راهکار های حقوقی را دریافت کنید.

مشاوره حقوقی ملکی تخصصی از جمله مواردی است که نیاز به موشکافی و بررسی دقیق و کارشناسانه دارد.

وکیل تخصصی ملکی باید با در نظر گرفتن جنبه های مختلف پرونده ملکی تصمیمات محکمی اتخاذ کند. 

 

مزایای مشاوره با وکیل متخصص ملکی چیست؟ 

 

benefits of legal advice with professional property lawyer

تماس فوری با وکیل متخصص ملکی ارزان و تضمینی 24 ساعته

 

یکی از مهمترین مزایای مراجعه به وکیل تخصصی ملکی و دریافت مشاوره، سرعت بخشیدن به روند دادرسی است.

در دعاوی ملکی، زمان نقش تعیین کننده ای دارد، و افراد باید با سرعت عمل مناسب به این دعاوی ورود پیدا کرده، و به درستی احقاق حق نمایند؛ مشاوره حقوقی در این باره باعث می شود تا از اتلاف وقت و هزینه جلوگیری شود.

مزیت دیگر وکیل آنلاین و تخصصی ملکی ارزان و تضمینی 24 ساعته، اطمینان از علم و دانش وکیل است.

وکیل تخصصی ملکی باید بر قوانین ثبتی، آرای وحدت رویه، آرا مشورتی، آرا اصراری به خوبی اشراف داشته باشد، تا بتواند شما را راهنمایی کند.

وکیل ملکی تخصصی آنلاین و ارزان 24 ساعته می تواند در کمترین زمان مشاوره حقوقی آنلاین را به شما ارائه داده و اطلاعات گسترده ای از وضعیت فعلی ملک شما را در اختیارتان قرار دهد. 

مزیت دیگر مراجعه به وکیل تلفنی صرفه جویی در وقت و هزینه است.

انتخاب مسیرهای نادرست دادرسی باعث رد شدن دعوا و هدر رفتن هزینه و وقت افراد می شود، که مشورت با وکیل تخصصی ملکی مانع پیش آمدن چنین مشکلاتی خواهد شد. 

 

اورژانس تخصصی ملکی 24 ساعته چیست و چگونه می توان به آن دسترسی داشت؟

اورژانس تخصصی دعاوی ملکی 24 ساعته در واقع روشی برای ساده سازی و تفهیم مشکلات حقوقی بوده، که درباره ملک و املاک برای شما به وجود می آید؛ این اورژآنس شبانه روزی بوده و برترین وکلای متخصص ملکی به صورت 24 ساعته و شیفتی در آن آنلاین هستند و مشاوره حقوقی می دهند.

اولین اقدام وکیل تخصصی ملکی شفاف سازی موضوع پرونده برای موکل خود می باشد.

مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته توسط سایت وکیل تلفنی طراحی شده است که شما در هر نقطه و در هر ساعتی از شبانه روز با استفاده از وسایل هوشمند بتوانید پرونده های حقوقی خود را پیگیری کرده و آن را به وکیل تخصصی ملکی بسپارید.

اورژانس وکالت تخصصی ملکی 24 ساعته می تواند ارتباط بین وکیل و موکل را آسان تر کرده و بدون اتلاف وقت یا انرژی، دسترسی شما به خدمات حقوقی را میسر سازد.

 

property law concept

بنگاه حقوقی وکلای ارزان و تضمینی 24 ساعته

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین کافیست در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

مشاوره حقوقی ملکی 24 ساعته

وکیل آنلاین دعاوی ملکی

الزام به تنظیم سند رسمی

اثبات بیع فوری و 24 ساعته

مشاوره حقوقی اموال توقیفی

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۱۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۳۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حضوری ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین

درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی): ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670