موسسه وکیل تلفنی

  • هادی مجد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۳۵:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۷
  • ایلیا جمالزهی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۲:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۳۳:۵۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۸:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۷:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۷:۱۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل رسول خیابانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۵۷:۴۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • سید مسعود عربی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۳۷:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل مائده اسدپور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۲۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی ازدواج

مشاوره حقوقی ازدواج

هنگامی که صحبت در مورد مشاوره حقوقی فوری برای ازدواج می شود، شاید شما با خود فکر کنیدکه این نوع مشاوره دارای اهمیت زیادی نمی باشد و نیازی نیست تا افراد به آن مراجعه کنند اما حقیقت آن است که مشاور حقوقی فوری ازدواج در جهان امروز دارای اهمیت بسیار زیادی است و از وقوع مشکلات و چالش های پیش رو انسان ها در مسئله ی ازدواج تا حد زیادی جلوگیری می کند.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"در صورتیکه صرف نظر از احتساب تمامی خوبی ها و مزایای همسر آینده تان از ازدواج با او کمی نگرانید، این نگرانی صرفاً به خاطر ناآگاهی و  تصور ترس هایی است که شما احتمال می دهید خدایی نکرده بعد از ازدواج اتفاق بیافتد، در این موارد اطرافیان سعی می کنند که خیلی جانبدارانه به شما دلگرمی دهند، اما آیا واقعاً اتکا به این دلگرمی ها مؤثر تر است یا یک تماس تلفنی با وکیل متخصصی که سالهاست در امر ازدواج تحقیق و مطالعه کرده و تغریباً به تمامی جوانب روانشناختی و حقوقی بین زوجین آشناست و می تواند شما را از تمامی آن نگرانی ها و دلشورگی های قبل از ازدواج و مصیبت های پس از ازدواج نجات دهد؛ برای تماس تلفنی با وکیل متخصص در این امر کافیست تا تصویرک زیر را لمس کنید تا مقدمات تماس با وکیل متخصص در امور ازدواج برایتان فراهم گردد"

 

چرا مشاوره حقوقی فوری برای ازدواج؟

 

marriage legal advice

مشورت تلفنی 24 ساعته در خصوص خواستگار جدید و ازدواج با وکیل پایه یک دادگستری 

 

ازدواج جز یکی از مهم ترین و با ارزشترین مسائل زندگی انسانی می باشد. هنگامی که صحبت در مورد مشاوره حقوقی فوری برای ازدواج میشود، شاید شما با خود فکر کنیدکه این نوع مشاوره دارای اهمیت زیادی نمی باشد و نیازی نیست تا افراد به آن مراجعه کنند اما حقیقت آن است که مشاور حقوقی فوری ازدواج در جهان امروز دارای اهمیت بسیار زیادی است و از وقوع مشکلات و چالش های پیش رو انسان ها در مسئله ی ازدواج تا حد زیادی جلوگیری می کند. در ادامه ی مطلب به چند نوع از مهم ترین چالش هایی که در مسئله ی ازدواج، پیش روی افراد قرار گرفته است اشاره می کنیم تا با اهمیت مشاوره حقوقی فوری برای ازدواج در چنین مواقعی آشنا شوید.

 

مزایای مشاوره حقوقی اجازه ازدواج

در بسیاری از موارد پیش آمده است که دختر و پسری که به یکدیگر علاقه دارند و قصد ازدواج دارند، به دلایل مختلفی همچون نبود اذن پدر، تصمیم به جدایی می گیرند و فرایند ازدواج آنان با اخلال مواجه می شود. در چنین مواردی مشاوره حقوقی فوری برای ازدواج تا حدی اهمیت دارد که باعث نجات زندگی مشترک زوجین می شوند و آنها می تواند به کمک یک فرد تخصص برای دریافت اجازه نامه از سوی محاکم قانونی اقدام کنند.

در مواردی که پدر دختر به دلایلی غیر منطقی با ازدواج مخالفت کند و یا دلایل دیگری همچون مواردی که در ماده 1044 قانون مدنی آمده است، نتواند در محضر حضور یابد یا دخترش به راحتی عقد کند، دختر این اجازه قانونی را دارد تا برای کسب اجازه نامه از طریق محاکم قضایی و دادگاه ها اقدام کند. مشاوره حقوقی رایگان برای اجازه ازدواج در چنین مواردی به طرفین کمک می کند تا با آگاهی بیشتر نسبت به مسائل حقوقی اقدام کنند و از به هدر رفتن و وقت و هزینه ی خود نیز جلوگیری کنند.

 

 

مشاوره حقوقی اجازه ازدواج در چه مواردی می تواند به افراد کمک کند تا برای کسب اجازه نامه به عقد خود به دادگاه ها مراجعه کنند؟