موسسه وکیل تلفنی

 • فاطمه پوررستمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۱۹:۵۳ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶
 • عباس صفارزاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۱۷:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶
 • فیروز عباسی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۹:۱۶:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶
 • علیرضا ودود گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۴۸:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۵
 • محمدرضا قاسمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۴۰:۱۷ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۴
 • مهدی بالود گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۰:۴ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۳
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۸:۵۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۳
 • وحید نعمتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۵۰:۹ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲
 • امیر حسن فرامرزی اصل گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۵:۵۶ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵:۴۸ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی ازدواج

مشاوره حقوقی ازدواج

هنگامی که صحبت در مورد مشاوره حقوقی فوری برای ازدواج می شود، شاید شما با خود فکر کنیدکه این نوع مشاوره دارای اهمیت زیادی نمی باشد و نیازی نیست تا افراد به آن مراجعه کنند اما حقیقت آن است که مشاور حقوقی فوری ازدواج در جهان امروز دارای اهمیت بسیار زیادی است و از وقوع مشکلات و چالش های پیش رو انسان ها در مسئله ی ازدواج تا حد زیادی جلوگیری می کند.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

چرا مشاوره حقوقی فوری برای ازدواج؟

 

marriage legal advice

مشورت تلفنی 24 ساعته در خصوص خواستگار جدید و ازدواج با وکیل پایه یک دادگستری 

 

ازدواج جز یکی از مهم ترین و با ارزشترین مسائل زندگی انسانی می باشد. هنگامی که صحبت در مورد مشاوره حقوقی فوری برای ازدواج میشود، شاید شما با خود فکر کنیدکه این نوع مشاوره دارای اهمیت زیادی نمی باشد و نیازی نیست تا افراد به آن مراجعه کنند اما حقیقت آن است که مشاور حقوقی فوری ازدواج در جهان امروز دارای اهمیت بسیار زیادی است و از وقوع مشکلات و چالش های پیش رو انسان ها در مسئله ی ازدواج تا حد زیادی جلوگیری می کند. در ادامه ی مطلب به چند نوع از مهم ترین چالش هایی که در مسئله ی ازدواج، پیش روی افراد قرار گرفته است اشاره می کنیم تا با اهمیت مشاوره حقوقی فوری برای ازدواج در چنین مواقعی آشنا شوید.

 

مزایای مشاوره حقوقی اجازه ازدواج

در بسیاری از موارد پیش آمده است که دختر و پسری که به یکدیگر علاقه دارند و قصد ازدواج دارند، به دلایل مختلفی همچون نبود اذن پدر، تصمیم به جدایی می گیرند و فرایند ازدواج آنان با اخلال مواجه می شود. در چنین مواردی مشاوره حقوقی فوری برای ازدواج تا حدی اهمیت دارد که باعث نجات زندگی مشترک زوجین می شوند و آنها می تواند به کمک یک فرد تخصص برای دریافت اجازه نامه از سوی محاکم قانونی اقدام کنند.

در مواردی که پدر دختر به دلایلی غیر منطقی با ازدواج مخالفت کند و یا دلایل دیگری همچون مواردی که در ماده 1044 قانون مدنی آمده است، نتواند در محضر حضور یابد یا دخترش به راحتی عقد کند، دختر این اجازه قانونی را دارد تا برای کسب اجازه نامه از طریق محاکم قضایی و دادگاه ها اقدام کند. مشاوره حقوقی رایگان برای اجازه ازدواج در چنین مواردی به طرفین کمک می کند تا با آگاهی بیشتر نسبت به مسائل حقوقی اقدام کنند و از به هدر رفتن و وقت و هزینه ی خود نیز جلوگیری کنند.

 

 

مشاوره حقوقی اجازه ازدواج در چه مواردی می تواند به افراد کمک کند تا برای کسب اجازه نامه به عقد خود به دادگاه ها مراجعه کنند؟

 

permission note to marriage

بهترین راهکار های حقوقی برای دریافت اجازه نامه به عقد خود از دادگاه

 

در پاسخ به این سوال و با استناد به ماده 1044 قانون مدنی میتوان موارد زیر را جز مواردی دانست که دختر باید از طریق دادگاه اجازه نامه کسب کند و میتواند از مشاوره حقوقی فوری برای ازدواج استفاده کند :

 

 1. ولی در قید حیات نباشد.

 2. ولی حاضر باشد. اگر ولی مسافر یا غایب باشد، ولایت او ساقط و اذن او غیر لازم می شود.

 3. ولی باید اهلیت داشته باشد. پس ولی محجور حق دخالت ندارد.

 4. ولی باید در اذن دختر مصلحت شناسی کند، زیرا اختیار او محدود به مصلحت دختر است.

 5. ولی باید در رعایت مصلحت دلسوز باشد. ممانعت بی دلیل، ولایت ولی را ساقط می کند.

 

 راهکار سریع برای ازدواج دوم بدون اذن همسر اول

امروزه مشاوره حقوقی فوری برای ازدواج بسیار کارآمد و با اهمیت است. شاید در نگاه اول اینطور به نظر بیاید که بدون اذن همسر اول، به هیچ عنوان نمی توان انتظار داشت که مرد بتواند برای تجدید فراش و ازدواج دوم اقدام کند؛ اما شما باید به این نکته توجه داشته باشید که در ماده 16 و 17 قانون حمایت از خانواده مصوب سال 1353، شرایط خاصی برای ازدواج بدون اذن همسر اول برای آقایان پیش بینی شده است. بنابراین مردانی که قصد ازدواج مجدد، بدون اذن همسر اول خویش را دارند، می توانند به کمک مشاوره حقوقی تلفنی برای ازدواج اقدام کنند و از بهترین راهکار برای ازدواج دوم بهره مند شوند.

 

نکته ای در مورد مشاوره حقوقی فوری برای ازدواج:

 

notice about immediate marriages

نکات ضروری حقوقی که باید قبل از مراسم خواستگاری دانست

 

با استناد به مفاد قانون حمایت از خانواده به چند مورد از مواردی که مرد می تواند بدون اذن همسر اول خود ازدواج کند، اشاره می کنیم:

 

 • مورد یکم: تمکن مالی مرد یا توانایی مالی یعنی داشتن امکانات مالی لازم برای اداره کردن دو یا چند خانواده که شرط مزبور بایستی بر دادگاه احراز شود. بر این اساس دادگاه زمانی به مرد اجازه اختیار همسر دوم‏ خواهد داد که از لحاظ مالی بتواند از عهده، مخارج زندگی دو خانواده یا بیشتر بر آید.
 • مورد دوم: اعتیاد زن در صورتی مجوز اختیار زن جدید خواهد بود، که شرایطی داشته باشد. یعنی باید این اعتیاد مضر باشد، یعنی عادت‌ها و اعتیادهایی که انسان را به نابودی می‌کشاند و زیان‌های آشکاری دارد مجوز اختیار همسر برای مرد می‌شود.
 • مورد سوم: ترک زندگی خانوادگی زن مبین بی‌میلی و بی‌علاقه‌گی زن به شوهر و فرزندانش باشد کفایت می‌کند تا مرد بتواند ازدواج مجدد داشته باشد.

 

نکته مهم: در مواردی که هیچ یک از موارد بالا وجود نداشته باشد و مرد نیز بدون اذن همسر اول خود ازدواج کند و از دادگاه نیز اجازه نامه کسب نکرده باشد، ممکن است از جانب قانون محکوم شود و مجازات ازدواج بدون پروانه و ضمانت های اجرایی نیز به دلیل عدم رعایت قوانین حمایت از خانواده در انتظار او باشد. در چنین شرایطی نیز مشاوره حقوقی مجازات ازدواج دوم بدون اذن همسر اول، بسیار کارآمد است و آگاهی های لازم را به افراد ارائه می دهد؛ مشاوره حقوقی تلفنی برای ابطال ازدواج دوم نیز جز مواردی می باشد که امروزه در میان مردم جامعه ضروری و البته بسیار محبوب است و افراد می توانند از بهترین راهکار برای ابطال ازدواج دوم ارائه شده توسط یک وکیل خبره کمک بگیرند.

 

رزرو مشاوره حقوقی 24ساعته با وکیل

 بهترین مشاور حقوقی تلفنی برای تجویز ازدواج

مشاور حقوقی تلفنی برای ازدواج یکی از سریع ترین راهکارهای موجود برای آگاهی و کسب اطلاعات در جامعه مدرن می باشد. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و بهبود راه های ارتباطی، شرایط برای مشاوره حقوقی فوری برای ازدواج نیز مطلوب تر از گذشته شده است و افراد می توانند به سرعت با یک فرد متخصص ارتباط  آنلاین یا تلفنی بگیرند و سوالات و چالش های خود را در مورد مسئله ی ازدواج با این فرد در میان بگذارند و از راهنمایی های او استفاده کنند. با استفاده و بهره مندی از خدمات بهترین مشاوره حقوقی تلفنی برای ازدواج، افراد می توانند تا حد زیادی از مشکلات احتمالی جلوگیری کنند.

شما در هر زمان و مکانی که نیاز به مشاوره داشته باشید به راحتی می توانید با مرکز مشاوره حقوقی 24 ساعته اجازه ازدواج تماس بگیرید و مشکلات خود را با آنها در میان بگذارید. در برخی از موارد اهمیت و ضرورت استفاده از راهکارهای فوری برای حل مسائل و مشکلات، بسیار حیاتی و الزام آور می باشد.

 

 

افزایش چشمگیر آمار خیانت زنان و مردان متاهل در سال 99 به همدیگر و بهترین راه مقابله 
دلایلی که دادگاه فوراً دستور طلاق را صادر می کند
رحم اجاره ای در ایران و تصمیم قانون در مورد آن
شناسایی و بازداشت جوانان اجرا کننده چالش های غیراخلاقی اینستاگرامی در سال 99
واقعیت های علمی و حقوقی در مورد صیغه و ازدواج موقت

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

به نظرم در قسمت سئوالات این سئوال هن اضافه شود و بهش پاسخ داده بشه آیا با ثبت ازدواج محضری نصف داریی مرد به زن تعلق می‌گیرد؟

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران:

استان: مازندران، شهرستان : آمل، بخش : مرکزی، شهر: آمل، خیابان طالب آملی کوچه توحید4[نیما 3]کوچه توحید6[نیما4]، پلاک 36 طبقه اول واحد اول تلفن اداری:01144442509

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی