موسسه وکیل تلفنی

  • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی با کارشناس تخصصی خانواده

مشاوره حقوقی با کارشناس تخصصی خانواده

مشکلات و اختلافات بین اعضای خانواده به دلایل مختلفی مانند، تفاوت ها و فاصله های زیاد بین حقوق زن و مرد، طلاق و یا تقسیم ارث و ... بوجود می آیند؛ با فرزند آوری و گسترش خانواده این اختلافات افزایش پیدا می کنند؛ گاهی حل مشکلات نیازمند بهره گیری از یک مشاور و یا کارشناس خانواده می باشد؛ مشاوره حقوقی با کارشناس تخصصی خانواده، راه حل های زیادی برای طیف گسترده ای از مشکلات حقوقی به اشخاص ارائه می کند؛ با ما همراه باشید تا مشخصات دریافت یک مشاوره حقوقی خوب با کارشناس حقوقی خانواده را بررسی نماییم.

 

توصیه های یکی از بانوان وکیل ما در خصوص یکی از ابهامات رایج بانوان

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

کارشناس تخصصی خانواده در موسسه حقوقی وکیل تلفنی چه مدرکی دارد؟

 

family professional specialist of conflists

تماس فوری و 24 ساعته با کارشناس تخصصی خانواده

 

کارشناسان تخصصی مشاوره به خانواده در این موسسه همگی از وکلای پایه یک دادگستری و بعضاً دارای مدارک معتبر بین المللی نیز هستند؛ وکلا به دلیل آگاهی بیشتر و دقیق تری که نسبت به قوانین دارند و همچنین به دلیل تجربه در حضور و دفاع در مراجع قضایی به ارائه راه حل های مختلفی به موکل خود می پردازند و با انتخاب بهترین راه حل در مواردی حتی بدون نیاز به مراجعه به مراجع قضایی مشکلات را حل کنند.

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره حقوقی از این عزیزان، به راحتی مشکلات حقوقی خانواده خود را حل نمایید.

 

مشاوره حقوقی با کارشناس تخصصی خانواده چه مزایایی دارد؟

از آنجایی که حقوق خانواده بسیار گسترده و عمیق می باشد گرفتن مشاوره حقوقی با کارشناس تخصصی خانواده امری ضروری محسوب می شود؛ کمک گرفتن از یک کارشناس تخصصی خانواده که به قوانین جدید و تخصص های مورد نیاز تاثیر به سزایی در گرفتن بهترین نتیجه در زمان بسیار کوتاهی دارد، یک کارشناس خانواده متخصص و مجرب می تواند با درک درست و مشورت های حرفه به حل مشکلات بین طرفین در صلح و آرامش بپردازد.

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره حقوقی آنلاین با کارشناس فوری امور خانوادگی و اورژانس 24 ساعته آنلاین امور خانواده طی کمترین زمان ممکن ارتباط برقرار کنید.

 

در مورد چه مشکلاتی می توان به کارشناسان تخصصی خانواده مراجعه کرد؟

 

the problems that we can refer to family specialist

وکیل ارزان و تضمینی دعاوی خانوادگی 24 ساعته

 

می توان درباره انواع دعاوی حقوقی از قبیل، حضانت فرزند و موارد مربوط به سلب حضانت فرزند، شرایط و قوانین طلاق، مراحل طلاق توافقی و مزایای آن، مهریه در ازدواج دائم و موقت، تعیین مهریه، استحقاق زن به مهریه، نفقه زن و حمایت همسر، حمایت از کودک، خیانت و چند همسری و انواع مشکلات دیگر از این قبیل، راهنمایی و کمک گرفت.

شما می توانید از طریق دریافت پرسش و پاسخ فوری حقوقی با کارشناس تخصصی 24 ساعته خانواده برای حل مشکلات حقوقی خانوادگی ارتباط برقرار کنید.

 

بزرگترین اجتماع کارشناسان متخصص خانواده در ایران چه بنیادی می باشد؟

موسسه وکیل تلفنی صاحب بزرگترین اجتماع آنلاین کارشناسان حقوقی متخصص خانواده در سراسر ایران با جمعی متشکل از 1000 وکیل پایه یک دادگستری می باشد؛ وکیل تلفنی با ایجاد امکان برقراری ارتباط با وکلا و مشاورین متخصص به صورت آنلاین، توانایی ارائه خدمات حقوقی مورد نیاز به ایرانیان مقیم خارج از کشور را نیز دارد.

شما می توانید از طریق دریافت تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی با بنیاد آنلاین کارشناسان خانواده و یا کارشناس تخصصی مشاوره به خانواده و پیگیری امور مربوط به حل مشکل به صورت 24 ساعته و از سراسر دنیا ارتباط برقرار کنید.

 

کارشناس تخصصی خانواده در وکیل تلفنی چه مسئولیت هایی دارد؟

 

concept of family specialist lawyer

تماس فوری با وکیل خانم 24 ساعته آنلاین

 

مشاوره حقوقی با کارشناس تخصصی خانواده در مواقع مواجه با مشکلات حقوقی خانواده بصورت داد خواهانه و مدد کارانه به حل مشکل بطور توافقی بین اعضای خانواده می پردازد و در صورت حل نشدن مشکل به صورت توافقی درباره مراحل و اقدامات لازم برای رسیدگی به مشکل به طور قانونی و در مراجع قضایی با اطلاعات کامل اشخاص را راهنمایی و همراهی می کند.

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته با اورژانس 24 ساعته کارشناسان متخصص خانواده ارتباط برقرار کنید.

 

وکیل حق التنصیف فوری و 24 ساعته

طلاق فوری به علت فساد اخلاقی

بررسی طلاق عاطفی و نتیجه آن

لزوم مشاوره حقوقی قبل از خواستگاری

طلاق به خاطر غیرت و تعصب بی مورد

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های خانوادگی

نگارش فوری و 24 ساعته دادخواست طلاق

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام و تشکر از موسسه وزین وکیل تلفنی بخاطر ارائه مقالات بسیار مفید و کاربردی
سلام، به قول قدیمی ها کار را باید به کاردان سپرد. این حرف اینجا معنا پیدا می کند. در دعاوی خانواده باید موضوع را برای کسی بیان نمود و گفت و راه حل خواست که متخصص در این امور بوده و سردی و گرمی این کار را چشیده باشد. لذا وکلای دادگستری بهترین راهنما و مشاور در این اور هستند و می توانند با توجه به علم و تخصص و تجر به شان این امور را به راحتی هدایت نموده و رای بگیرند. موسسه وکیل تلفنی همیشه در دسترس و با قیمت مناسب در سرا سر جهان خدمات حقوقی به هموطنان عزیز ارائه خواهد نمود. کارشناس متخصص خانواده کسی است که عمری را صرف حل و فصل دعاوی خانواده قرار داده و تجربه کسب کرده است.
سلام. وقت بخیر این بار در خصوص مشاور حقوقی میخوام صحبت نمایم. مشاور حقوقی شخصی است که به واسطه‌ی دانش خود نسبت به قوانین،اصول و خدمات حقوقی می‌تواند به شرکت‌ها و افراد در زمینه‌های حقوقی مانند امور قراردادها، حل اختلافات و دعاوی مشاوره دهد. در زمینه مسائل حقوقی برای جلوگیری از ضررهای احتمالی مشورت با یک مشاور حقوقی امری ضروری است. چنین فردی با تسلط به قوانین و تجربه‌ای که دارد کمک می‌کند تا افراد انتخاب‌های درستی داشته باشند و از ورود خسارت به آن‌ها جلوگیریمی‌کند.فارغ‌التحصیلان رشته‌ی حقوق در تمامی مقاطع می‌توانند در شرکت‌ها و سازمان‌های خصوصی و دولتی به‌عنوان مشاوره حقوقی به فعالیت بپردازند. وکلا و مشاورین حقوقی در زمینه های مختلف با تبحر نسبت به قوانین میتوانند در حل مشکلات حقوقی شما کاربران عزیز کمک شایسته ای نمایند.
سلام وقت بخیر . مباحث حقوقی شاید بتوان گفت مهم ترین موضوع در مشکلات حقوقی است و ای کاش واقعا مردم قبل از ازدواج با یک وکیل متخصص خانواده مشاوره داشته باشند و از حقوق و تکالیف خود کاملا آگاه شوند و سپس عقد کنند . ممنون از زحمات شما عزیزان بابت اطلاع رسانی و کمک وکلای خوبتان به مردم .
ضمن عرض سلام و ادب و احترام خدمت همه كاربران و همكاران گرامي و معزز توصيه مي شود در ابتداي هرگونه معامله ، تنظيم قرارداد ، و مشكل اعم از حقوقي ، كيفري ، ثبتي ، خانواده و تجاري و غيره با وكيلي متخصص و مجرب در مورد مبحث مطروحه مشورت داشته باشيد تا با اطلاع از كم و كيف قضيه بهترين حركت و واكنش را پيرو مسئله حادث شده داشته باشيد و البته در صورت نياز به وكيل دادگستري هماهنگي هاي لازم را انجام دهيد تا ان شاءالله نتيجه مطلوب حاصل شود كه مجموعه وكيل تل دسترسي سريع و آسان به وكلاي متخصص و مجرب را براي شما كاربران عزيز و بزرگوار فراهم آورده است و در بيست و چهار ساعت شبانه روزي وكلاي مذكور آماده جهت ارائه مشاوره و خدمات حقوقي به شما بزرگواران مي باشند هيچ موقع فراموش نكنيد كه (حق دادني نيست بله حق گرفتني است) در پناه خداوند متعال هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شما شيخي
سلام وقت بخیر و خداقوت بابت تولید محتوای ارزشمندی که در سایت قرار میدهید. مشکلات مربوط به دعاوی خانواده از دو جنبه افراد را درگیر میکند. فرد هم دچار مشکلات و ابهامات حقوقی و قانونی است و از طرفی نیاز به مشاوره های خانواده از دیدگاه روحی و روانی نیز دارد. مشاورین مجرب شما علاوه بر پاسخگویی متعهدانه به تمام سوالات حقوقی من، از دیدگاه روحی نیز بسیار دلسوزانه مانند یکی از اعضای خانواده ام مرا همراهی کردند و کمک کردند از مشکل عبور کنم. براتون آرزوی موفقیت فراوان دارم.
سلام وقتتون بخیر از سایت وکیل تلفنی نهایت تشکروقدردانی رو دارم که باوجود مشغله زیاد وکلا همچنان وکلای باسابقه و باسوادی رو کنار هم جمع کردن برای خدمت به مردم و با هزینه کم وقت گرانبهاشونو در اختیار ما برای حل مشکلاتمون میدارند.سپاسگزارم
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .آنجایی که حقوق خانواده بسیار گسترده و عمیق می باشد گرفتن مشاوره حقوقی با کارشناس تخصصی خانواده امری ضروری محسوب می شود؛ کمک گرفتن از یک کارشناس تخصصی خانواده که به قوانین جدید و تخصص های مورد نیاز تاثیر به سزایی در گرفتن بهترین نتیجه در زمان بسیار کوتاهی دارد، یک کارشناس خانواده متخصص و مجرب می تواند با درک درست و مشورت های حرفه به حل مشکلات بین طرفین در صلح و آرامش بپردازد. شما می توانید از طریق دریافت مشاوره حقوقی آنلاین با کارشناس فوری امور خانوادگی و اورژانس ۲۴ ساعته آنلاین امور خانواده طی کمترین زمان ممکن ارتباط برقرار کنید.
با سلام و عرض ادب، مشکلات و اختلافات بین اعضای خانواده به دلایل مختلفی مانند، تفاوت ها و فاصله های زیاد بین حقوق زن و مرد، طلاق و یا تقسیم ارث و ... بوجود می آیند؛ با فرزند آوری و گسترش خانواده این اختلافات افزایش پیدا می کنند؛ گاهی حل مشکلات نیازمند بهره گیری از یک مشاور و یا کارشناس خانواده می باشد؛ مشاوره حقوقی با کارشناس تخصصی خانواده، راه حل های زیادی برای طیف گسترده ای از مشکلات حقوقی به اشخاص ارائه می کند؛اینجانب سحر نیک پور، جهت مشاوره تخصصی خانواده، در خدمت شما عزیزان می باشم. 0

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی