موسسه وکیل تلفنی

  • علیرضا حیدری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۸:۵۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۷:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۳:۵۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۱:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۴۸:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
  • امیرحسین خان گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۳:۴۵:۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
  • رضا محمدوند رضا محمدوند گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۳۶:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۴۵:۱۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۴۴:۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی با کارشناس تخصصی خانواده

مشاوره حقوقی با کارشناس تخصصی خانواده

مشکلات و اختلافات بین اعضای خانواده به دلایل مختلفی مانند، تفاوت ها و فاصله های زیاد بین حقوق زن و مرد، طلاق و یا تقسیم ارث و ... بوجود می آیند؛ با فرزند آوری و گسترش خانواده این اختلافات افزایش پیدا می کنند؛ گاهی حل مشکلات نیازمند بهره گیری از یک مشاور و یا کارشناس خانواده می باشد؛ مشاوره حقوقی با کارشناس تخصصی خانواده، راه حل های زیادی برای طیف گسترده ای از مشکلات حقوقی به اشخاص ارائه می کند؛ با ما همراه باشید تا مشخصات دریافت یک مشاوره حقوقی خوب با کارشناس حقوقی خانواده را بررسی نماییم.

 

توصیه های یکی از بانوان وکیل ما در خصوص یکی از ابهامات رایج بانوان

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

family conflicts specialist

اورژانس وکالت خانواده 24 ساعته

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"مشاوره حقوقی با کارشناس تخصصی خانواده به احتمال بالای 75% مشکلات حقوقی خانوادگی شما را حل می نماید؛ چراکه تمامی این کارشناسان تخصصی خانواده، همگی از وکلای پایه یک دادگستری خانم و آقا بوده که تمامی دوران وکالت خود را صرف حل امور خانوادگی نموده اند، فلذا این عزیزان به راحتی می توانند مشکل حقوقی شما را حل نمایند؛ برای تماس 24 ساعته با این عزیزان می توانید تصویرک زیر را لمس کنید تا فوراً به صفحه تماس با ایشان منتقل گردید"

 

 

کارشناس تخصصی خانواده در موسسه حقوقی وکیل تلفنی چه مدرکی دارد؟

 

family professional specialist of conflists

تماس فوری و 24 ساعته با کارشناس تخصصی خانواده

 

کارشناسان تخصصی مشاوره به خانواده در این موسسه همگی از وکلای پایه یک دادگستری و بعضاً دارای مدارک معتبر بین المللی نیز هستند؛ وکلا به دلیل آگاهی بیشتر و دقیق تری که نسبت به قوانین دارند و همچنین به دلیل تجربه در حضور و دفاع در مراجع قضایی به ارائه راه حل های مختلفی به موکل خود می پردازند و با انتخاب بهترین راه حل در مواردی حتی بدون نیاز به مراجعه به مراجع قضایی مشکلات را حل کنند.

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره حقوقی از این عزیزان، به راحتی مشکلات حقوقی خانواده خود را حل نمایید.

 

مشاوره حقوقی با کارشناس تخصصی خانواده چه مزایایی دارد؟

از آنجایی که حقوق خانواده بسیار گسترده و عمیق می باشد گرفتن مشاوره حقوقی با کارشناس تخصصی خانواده امری ضروری محسوب می شود؛ کمک گرفتن از یک کارشناس تخصصی خانواده که به قوانین جدید و تخصص های مورد نیاز تاثیر به سزایی در گرفتن بهترین نتیجه در زمان بسیار کوتاهی دارد، یک کارشناس خانواده متخصص و مجرب می تواند با درک درست و مشورت های حرفه به حل مشکلات بین طرفین در صلح و آرامش بپردازد.

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره حقوقی آنلاین با کارشناس فوری امور خانوادگی و اورژانس 24 ساعته آنلاین امور خانواده طی کمترین زمان ممکن ارتباط برقرار کنید.

 

در مورد چه مشکلاتی می توان به کارشناسان تخصصی خانواده مراجعه کرد؟

 

the problems that we can refer to family specialist

وکیل ارزان و تضمینی دعاوی خانوادگی 24 ساعته

 

می توان درباره انواع دعاوی حقوقی از قبیل، حضانت فرزند و موارد مربوط به سلب حضانت فرزند، شرایط و قوانین طلاق، مراحل طلاق توافقی و مزایای آن، مهریه در ازدواج دائم و موقت، تعیین مهریه، استحقاق زن به مهریه، نفقه زن و حمایت همسر، حمایت از کودک، خیانت و چند همسری و انواع مشکلات دیگر از این قبیل، راهنمایی و کمک گرفت.

شما می توانید از طریق دریافت پرسش و پاسخ فوری حقوقی با کارشناس تخصصی 24 ساعته خانواده برای حل مشکلات حقوقی خانوادگی ارتباط برقرار کنید.

 

بزرگترین اجتماع کارشناسان متخصص خانواده در ایران چه بنیادی می باشد؟

موسسه وکیل تلفنی صاحب بزرگترین اجتماع آنلاین کارشناسان حقوقی متخصص خانواده در سراسر ایران با جمعی متشکل از 1000 وکیل پایه یک دادگستری می باشد؛ وکیل تلفنی با ایجاد امکان برقراری ارتباط با وکلا و مشاورین متخصص به صورت آنلاین، توانایی ارائه خدمات حقوقی مورد نیاز به ایرانیان مقیم خارج از کشور را نیز دارد.

شما می توانید از طریق دریافت تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی با بنیاد آنلاین کارشناسان خانواده و یا کارشناس تخصصی مشاوره به خانواده و پیگیری امور مربوط به حل مشکل به صورت 24 ساعته و از سراسر دنیا ارتباط برقرار کنید.

 

کارشناس تخصصی خانواده در وکیل تلفنی چه مسئولیت هایی دارد؟