موسسه وکیل تلفنی

 • امید علمداری گرامی : پرونده حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۱:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
 • امید علمداری گرامی : پرونده حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۵۶:۴۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
 • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۲۲:۳۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
 • وکیل علیرضا محمدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۵۷:۱۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۵۰:۱۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۴۹:۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۴۷:۳۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
 • ف م گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۱:۵۸:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۷
 • وکیل عادل محمودی مرکید گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۵:۴۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۷
 • امید علمداری گرامی : پرونده حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۵:۶:۴۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۷
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی کسب و کار اینترنتی

مشاوره حقوقی کسب و کار اینترنتی

کسب و کار هایی که از طریق اینترنت منجر به کسب درآمد می شوند را کسب و کار های اینترنتی می گویند؛ امروزه روش های متنوعی برای کسب درآمد آنلاین مانند راه اندازی کسب و کار در شبکه های اجتماعی وجود دارد و تامین امنیت این کسب وکار ها از ابتدای فعالیت اهمیت فراوانی دارد زیرا به دلیل جدید بودن این فضا، کلاهبرداری، سواستفاده به راحتی صورت می گیرد و جرائم رایانه ای امروزه به شدت افزایش یافته است.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 20.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 90.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 150.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم بذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

یکی از پر درآمد ترین شبکه های اجتماعی برای راه اندازی کسب و کار ایجاد یک صفحه بیزینس در اینستاگرام است. افراد در مراحل مختلف شروع کسب و کار تا کسب درآمد به یک مشاور حقوقی  آگاه و با تجربه نیازمندند.

 

امروزه کسب و کار اینستاگرام یکی از مورد توجه ترین کسب و کار آنلاین در تمام کشور ها می باشد. افراد با ایجاد یک بیزینس پروفایل علاوه بر راه اندازی کسب و کار در اینستاگرام می توانند به امکانات ویژه ای در مدیریت صفحه خود دسترسی پیدا کنند و صاحب بیزینس اینستاگرام خود شوند.

از بهترین و راحت ترین راه های درآمد زایی از طریق اینستاگرام می توان به فروش آنلاین لباس اشاره کرد. امکان اشتغال زایی در اینستاگرام ده برابر شبکه های اجتماعی دیگر مانند توییتر می باشد و درآمد اینستاگرامی بعضی از افراد به میلیون در هفته می رسد که البته در این میان جرم های اینستاگرامی زیادی هم اتفاق می افتد.

 

"با لمس تصویرک زیر شما این امکان را خواهید داشت تا با وکیل متخصص در امور راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی یا حل مشکل حقوقی در کسب و کار های اینترنتی تماس تلفنی برقرار کنید و از اصول و قواعد اینکار مطلع گردید"

 

آیا کسب و کار های اینترنتی نیاز به مشاوره حقوقی دارند؟

 بله، کسب و کار آنلاین قوانین مخصوص خود را دارد. افراد در مراحل مختلف از ابتدای راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود نیاز دارند که دقیق و سنجیده عمل کنند. بهترین راه برای انجام این امر کمک گرفتن از یک مشاور حقوقی می باشد که اولین مرحله برای کمک گرفتن، عقد قرارداد مشاوره است.

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته کسب و کار های اینترنتی در مراحل مختلف از جمله تکمیل پرونده، کسب مجوز، عقد قرارداد با کارمندان یا شرکا و واریز حقوق آنها, پیگیری شکایات و انواع مسائل حقوقی خاص هر شغل به افراد کمک می کند.

 

online legal advice for online businesses

مشاوره حقوقی 24 ساعته بیزینس آنلاین

 

بهترین مشاوره حقوقی برای کسب و کار های اینترنتی

هر کسب و کاری متناسب با موضوع فعالیت و بنابر شرایط خود به مشاوره های حقوقی خاصی نیاز، پیدا می کند. بکار گرفتن دانش مشاوره حقوقی و سطح تخصص و تجربه او در زمینه های مختلف از شروع فعالیت می تواند نقش به سزایی در پیشرفت یک کسب و کار داشته باشد.

از ویژگی بهترین مشاور حقوقی می توان به داشتن تسلط به قانون و مقررات، آگاهی به مسائل بانکی و مالیاتی و همچنین مسئولیت های کیفری اشاره کرد.

 

آیا برای گرفتن مجوز کسب و کار های اینترنتی نیاز به مشاوره حقوقی است؟

اولین و مهمترین قدم در مشاوره حقوقی کسب و کار اینترنتی گرفتن مجوز از مرکز توسعه تجارت الکترونیک و اتحادیه صنفی کسب و کار مجازی است.

 

مجوز های لازم برای این کسب و کارها شامل دو دسته عمومی و اختصاصی می گردند:

 

 • دریافت مجوز های عمومی برای تمامی کسب و کار های آنلاین ضرورت دارد، مانند: نماد اعتماد الکترونیکی، که از مرکز توسعه تجارت الکترونیک گرفته می شود.

 • اما مجوز های اختصاصی، خاص هر کسب و کار باید از وزارت مربوط خود گرفته شوند و انجام این کار ها به کمک یک فرد آگاه در این زمینه موجب تسریع انجام کارها و جلوگیری از اتلاف وقت و سرمایه می شود.

 

آیا کسب و کار های اینترنتی برای تشکیل پرونده در دارایی (مالیات) نیاز به مشاوره حقوقی با وکیل یا متخصص دارند؟

طبق قوانین هر شخص حقوقی به اندازه درآمدی که کسب می کند باید مبلغی از آن را به عنوان مالیات (دارایی) بپردازد.

صاحبان کسب و کار های آنلاین، بر اساس اطلاعیه سازمان امور مالیاتی باید ظرف چهار ماه اول شروع فعالیت خود مراحل قانونی تشکیل پرونده در دارایی را در اداره امور مالیاتی محل شغل خود به صورت کتبی انجام دهند، در غیر این صورت مشمول جرایم قانونی خواهند بود.

افراد برای تشکیل پرونده در اداره امور دارایی به یک فرد آگاه و متخصص در این زمینه نیاز دارند تا علاوه بر جلوگیری از هزینه و مشکل هایی که  به دلیل نداشتن اطلاعات حقوقی کافی ممکن است برایشان ایجاد شود از اتلاف وقت هم جلوگیری کنند.

 

rules of online business

قوانین و مسائل حقوقی بیزینس آنلاین

 

مشاوره حقوقی برای کسب و کار های اینترنتی شامل چه مواردی می باشد؟

برای موفقیت در زمینه کسب و کار های اینترنتی افراد باید به دستورالعمل ها، قوانین و مقررات آگاهی داشته باشند. همه قوانین وضع شده ی خاص این کسب و کار ها باید اجرا شوند و امکان تخلف در انجام این اوامر امکان پذیر نمی باشد.

 

انواع قوانین کسب کار های اینترنتی که نیاز به مشاوره حقوقی دارند عبارتند از:

 

 • قانون تجارت الکترونیک: این قانون مجموعه ای از اصول ها و قواعد هایی است که با استفاده از سیستم های ارتباطی جدید برای مبادله ایمن تر و آسان تر اطلاعات در واسطه های الکترونیکی به کار می رود.

 

 • قانون حمایت از حقوق مصرف کننده: این قانون مجموعه امتیازاتی است که مصرف کننده در قبال خرید کالا یا دریافت خدمات از فروشنده دریافت و در صورت بروز هرگونه اشکال می تواند برای جبران خسارت خود از آن استفاده کند.

 

 • قانون جرائم رایانه ای: شامل جرائم رایانه ای، اینترنتی سایبری است که همگی مجموعه ای از جرایمی هستند که به وسیله رایانه و ابزار های الکترونیکی انجام می شوند.

 

مشاوره حقوقی تلفنی و حضوری برای قرارداد های استارتاپی

استارتاپ، پروژه هایی به شکل کار آفرینی می باشد که در جریان آن یک ایده خام از طرف یک فرد یا یک شرکت نوپا با کمک و تلاش های یک گروه عملی می شود.

داشتن یک مشاور حقوقی به صورت تلفنی یا حضوری از ابتدای فعالیت استارتاپ ها برای رعایت کردن قوانین از جمله: قوانین بستر الکترونیک، قوانین کار و تجارت، قوانین سرمایه گذاری و همچنین قوانین کارگری و همچنین عقد قرارداد های استارتاپی ضروری است.

 

مشاوره حقوقی کسب و کار های اینترنتی برای تاسیس شرکت اینترنتی

ثبت یک شرکت تاثیر مثبتی در فعالیت درون چارچوب قوانین و مقررات، روابط بین شرکا و مخاطبین و مشتریان خواهد داشت. اولین قدم برای تشکیل یک شرکت عقد قرارداد ثبت شرکت  است، این قرارداد به دلیل ویژگی هایش، تابع قواعد خاصی می باشد. به علاوه برای ثبت، شرکت باید دارای موضوع مشروعی باشد.

بنابراین افراد برای ثبت و راه اندازی شرکت به یک وکیل آگاه در زمینه های حقوقی نیاز دارند تا در مراحل مختلف از جمله نام گذاری و ثبت برند به آنها کمک کند.

 

online legal advice for online companies

مشاوره حقوقی اینترنتی برای تاسیس شرکت اینترنتی

 

مشاوره حقوقی برای اخذ کد کارگاهی در سازمان تامین اجتماعی

بعد از ثبت شرکت (حدود 15 روز اول) یکی از مهم ترین کارها، مراجعه به سازمان تامین اجتماعی برای اخذ کد کارگاهی است. برای گرفتن این کد دو دسته از مدارک می توانند ارائه شوند که این تقسیم بندی بر اساس دو دسته اشخاص حقوقی و اشخاص حقیقی انجام می شود.

افراد برای کسب آگاهی و مدارک لازم از جمله نامه اعلام تاسیس شرکت، پروانه کسب، اصل و عکس تمام صفحه اساسنامه و انواع دیگر مدارک خاص کسب و کار خود به یک مشاور حقوقی نیازمند هستند تا امور بدون هزینه های اضافی و اتلاف وقت انجام شوند.

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

جهت پرداخت بر روی تصویر کلیک نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی