موسسه وکیل تلفنی

 • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی ارز دیجیتال

مشاوره حقوقی ارز دیجیتال

در مشاوره حقوقی ارز دیجیتال باید توجه شود که منظور از ارز، سند بانکی یا پولی است که ارزشمند در نظر گرفته می شود و برای خرید، فروش یا هرگونه داد و ستدی باید از ارز مثل اسکناس ها و ... استفاده کرد؛ دیجیتال نیز در لغت به معنای سیگنال یا دستگاهی است که تغییر می کند. با پیشرفت علم، فناوری های در دسترس بشر دچار تغییر و تحول شده است و آثار خود را بر روی ارز ها نیز برجا گذاشته است؛ چراکه امروزه شاهد انواع ارز ها دیجیتال و فراگیر شدن آن ها در جوامع بشری، هستیم؛ برای آشنایی کامل با انواع ارز های دیجیتال و نحوه درآمد زایی از آنها با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

 

اورژانس 24 ساعته ارز دیجیتال (معرفی خدمات آنلاین ارز دیجیتال موسسه حقوقی وکیل تلفنی)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

مفهوم ارز دیجیتال چیست؟

در مشاوره حقوقی ارز دیجیتال به بررسی لغوی ارز دیجیتال نیز باید توجه شود، منظور از ارز سند بانکی یا پولی است که ارزشمند در نظر گرفته می شود و برای خرید و فروش و داد و ستد باید از ارز مثل اسکناس ها و ... استفاده کرد، دیجیتال نیز در لغت به معنای سیگنال یا دستگاهی است که تغییر می کند. ارز دیجیتال یعنی ارزها و پول هایی که به صورت دیجیتال استفاده می شود و شما می توانید با راهکار حقوقی تلفنی از وکیل مجرب در توسعه و تجارت الکترونیک بین المللی تمامی مفاد لازم برای راه اندازی یک کسب و کار با محوریت ارز دیجیتال را بیاندازید یا اینکه بدانید آنها را چطور ماین (استخراج) کنید.

 

concept of digital currencies

مفهوم ارز دیجیتال

 

موفق ترین ارز های دیجیتال در سال 2021

بریده ای از نصایح دکتر هادی توکلی (اولین وکیل استارتاپ در ایران و از وکلای وکیل تلفنی) من باب ارز های دیجیتال

 

 

مشاوره حقوقی ارز دیجیتال یعنی بررسی حقوقی ارز های دیجیتال و ارز دیجیتال به ارزی گفته می شود که به صورت الکترونیکی و آنلاین در رایانه ها یا سیستم های الکترونیکی دیگر ذخیره و جا به جا می شود.

به ارزهای دیجیتالی، رمز ارز، پول دیجیتال، پول اینترنتی و یا کریپتوکارنسی نیز می گویند. زمینه و بستر جابه جایی و معاملات ارزهای دیجیتال آنلاین است. از انواع ارزهای دیجیتال، معاملات دیجیتال و زمینه ی جابه جایی آن ها می توان از پرفکت مانی، پول اینترنتی، ویزا کارت، مستر کارت، پی پال و... نام برد. در رمز ارزها واسطه های معاملات حذف شده اند و افراد می توانند برای داد و ستد و تجارت در یک بستر دیجیتالی بدون واسطه ای مثل بانک ها خرید و فروش های خود را انجام دهند. ارز های دیجیتال ماده ای فیزیکی مثل اسکناس های دلار یا تومان نیستند و خرید و فروش و معامله با آن ها متفاوت است. برای استفاده از ارزهای فیات مانند دلار، تومان و.... شما باید یک اسکناس را در خرید تحویل دهید و مرکزی که برای نگهداری اسکناس ها در نظر گرفته می شود بانک است، بانک در واقع میان خریدار و فروشنده یک واسطه است که باید پول را رد و بدل کند.

در مشاوره حقوقی ارز دیجیتال خرید و فروش ارز در بستر اینترنت صورت می پذیرد؛ تراکنش ها و برداشت و دریافت پول با استفاده از رمز ارزها سریع تر شده است. ارزهای دیجیتال پول های بدون واسطه و غیر متمرکز هستند، منظور از غیر متمرکز بودن این ارزها این است که هیچ نهاد، دولت و یا حاکمیتی در تراکنش ارز ها دخالت ندارد و این سیستم و فناوری نوظهور تحت کنترل شخص خاصی نیست. کریپتوکارنسی ها انواع مختلفی دارند مثل بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، بیت کوین کش، مونرو و ... اولین شبکه ی پرداخت همتا به همتا و بدون واسطه ی تولید شده در مشاوره حقوقی ارز دیجیتال بیت کوین بوده است.

 

بیت کوین چیست؟

 

Bitcoin is one of the digital currencies

یکی از انواع ارزهای دیجیتال بیت کوین است

 

بیت کوین یکی از انواع خاص ارزهای دیجیتال است، برای دریافت بیت کوین شیوه های گوناگونی وجود دارد اما بهترین راه دریافت بیت کوین صرافی های آنلاین است، شما در صرافی های مخصوص ارزهای دیجیتال می توانید بیت کوین را خریداری کنید، قیمت بیت کوین به عوامل زیادی بستگی دارد و اغلب این نرخ دچار نوسان می شود.

 

سوالات رایج درباره ی مشاوره حقوقی ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین به شرح زیر هستند:

پرسش (1): سوالی که اغلب برای افراد ایجاد می شود این است که آیا پولداری با بیت کوین امکان پذیر است؟

 • پاسخ به پرسش (1): برای مشاوره حقوقی ارز دیجیتال و بیت کوین باید گفت افرادی هستند که می توانند از این راه برای خود درآمدزایی کنند؛ اما نکته ی حائز اهمیت این است که باید آمار و داده های اطلاعاتی را دقیق بررسی کرد و پیشبینی نمود که آیا بیت کوین ثابت می ماند یا نرخ آن دچار نوسان می شود.

 

پرسش (2): آیا بیت کوین به تومان تبدیل می شود؟

 • پاسخ به پرسش (2): اغلب ارزهای دیجیتال قابل تبادل با یکدیگر هستند، می توانید در صرافی های آنلاین بیت کوین خود را به تومان تبدیل کنید و یا با تومان بیت کوین و دیگر ارز ها را خریداری کنید. اغلب صرافی ها می توانند اتریوم شما را به بیت کوین تبدیل کنند و یا بیت کوین را به تومان. یکی دیگر از شیوه های تبدیل بیت کوین به تومان معامله با بیت کوین و دریافت تومان است، شما می توانید در خرید و فروش خود بیت کوین استفاده کنید و با توافق از طرف مقابل تومان بگیرید.

 

پرسش (3): آیا استفاده از بیت کوین امن است؟

 • پاسخ به پرسش (3): مانند هر تجارت دیگری بیت کوین و ارزهای دیجیتال نیز با خطراتی روبرو هستند، یکی از خطرات در مشاوره حقوقی ارز دیجیتال هکر ها هستند، این فناوری چون در زمینه و بستر اینترنتی امکان پذیر می شود افراد هکر و سوء استفاده گری نیز وجود دارند که با هک کد ها و یا حساب کیف پول دیجیتال شما اقدام به برداشت از حساب می کنند، البته برای این افراد نیز ساز و کار هایی در نظر گرفته شده است، چون ارز های دیجیتال ارز هایی رمز نگاری شده هستند، تراکنش ها و برداشت و یا معامله با این ارز ها قابل ردیابی است.

 

پرسش (4): آیا در قانون ایران نگهداری رمز ارزها و یا ارز دیجیتال جرم انگاری شده است؟

 • پاسخ به پرسش (4): در اغلب کشور ها که رمز ارز ها بسیار مشهور تر هستند، جرایم صورت گرفته در این حوزه قابل شناسایی و پیگیری است و به تازگی برای افراد سوء استفاده گر در این زمینه مجازات در نظر گرفته شده است، با توجه به تازگی و نوظهور بودن این فناوری هنوز بسیاری از جرایم جرم انگاری نشده اند و قابل مجازات نخواهند بود.

 

نکته مهم: مشاوره حقوقی ارز دیجیتال در ایران خیلی متفاوت با دیگر کشور ها نیست، رمز ارز ها در ایران هنوز به طور قانونی قابل استفاده نیستند، اما هیچ نهادی آن را غیر قانونی نیز نپنداشته است. عمل خرید و فروش و معامله با ارز های دیجیتال در قانون جرم انگاری نشده است و به تبع در پی جرم انگاری نشدن یک عمل نمی توان برای آن مجازاتی در نظر گرفت البته برخی ممنوعیت ها نیز در این عرصه وجود دارد. در صورت هک و کلاهبرداری در این زمینه افراد می توانند با تقدیم دادخواستی به دادگاه خواهان پیگیری شوند.

 

پرسش (5): چرا بهتر است قبل از احداث کارگاه ارز دیجیتال، مشاوره حقوقی بگیریم؟

 • پاسخ به پرسش (5): برای مشاوره حقوقی ارز دیجیتال و احداث کارگاه برای ارزهای دیجیتال باید با فردی آگاه در این زمینه مشورت کرد، احداث کارگاه های دیجیتال شامل مقرراتی است که با مشاوره با وکلای کاردان می توان از تمام ابعاد حقوقی آن آگاه گشت.

 

پرسش (6): آیا وارد کردن دستگاه های مبدل ارز دیجیتال، قاچاق کالای ممنوعه محسوب می گردد؟

 پاسخ به پرسش (6): مشاوره حقوقی ارز دیجیتال بیان می دارد که وارد کردن دستگاه های مبدل ارز دیجیتال مشروط به اجازه و اذن از وزارت صنایع، معدن و تجارت است. اگر فردی بدون اذن اقدام به وارد کردن دستگاه ها کند به عنوان قاچاق کالا در نظر گرفته می شود. ورود این کالا ممنوع نیست اما نیاز به اجازه از وزارت خاص دارد و در غیر اینصورت نوعی از قاچاق است.

 

پرسش (7): آیا نگهداری دستگاه مبدل رمز ارزها مثل دستگاه ماینر در ایران جرم انگاری شده یا خیر؟

پاسخ به پرسش (7): نگهداری دستگاه های مربوط به ارزهای دیجیتال جرم انگاری نشده است اما وارد کردن این دستگاه ها باید با نظر و اجازه وزارت صنعت، معدن و تجارت باشد و در غیر اینصورت قاچاق است و نگهداری آن نیز جرم است. اما به توجه به اینکه با کسب اجازه می توان دستگاه را وارد نمود پس نگه داری آن نیز جرم نیست.

 

قوانین و آیین نامه مربوط به ارز دیجیتال در سال 99 در کشور ایران

 

rules of digital currencies in 2020

قوانین وآیین نامه های مربوط به ارز دیجیتال در سال 99

 

هیئت وزیران در آیین نامه ی خاص فرآیند استخراج و استفاده از ارز ها را تصویب کرده اند که در مشاوره حقوقی ارز دیجیتال به آن می پردازیم:

 

 • استفاده از ارزهای دیجیتال و مسئولیت آن به عهده ی خود افراد است، افراد باید از خطرات آن به طور کامل آگاه باشند.

 • برای ارزهای دیجیتال از طرف دولت و نظام بانکی حمایتی صورت نمی گیرد و استفاده از آن ها در بانک ها ممنوع است.

 • استخراج و ماین کردن ارزهای رمزنگاری شده با اخذ مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت امکان پذیر خواهد بود.

 • مراکز ماین کردن به عنوان یک واحد شناخته می شود و مشمول مقررات مالیات است.

 

وکیل تلفنی ارز دیجیتال

برای دریافت مشاوره حقوقی ارز دیجیتال می توانید از وکیل تلفنی مشورت بگیرید.

 • مشاوره حقوقی، مشاوره حقوقی تلفنی، مشاوره حقوقی تلفنی و 24 ساعته، مشاوره حقوقی آنلاین، مشاوره حقوقی در هر زمان و هر مکان،  مشاوره حقوقی تلفنی فوری، مشاوره حقوقی فوری، مشاوره حقوقی پیشگیرانه، مشاوره حقوقی فوری و تلفنی، مشاوره حقوقی سریع، مشاوره حقوقی شبانه روزی، مشاوره حقوقی ویژه تلفنی، مشاوره حقوقی آنلاین ویژه، مشاوره حقوقی تلفنی، مشاوره تلفنی حقوقی با وکیل، مشاوره با وکیل، مشورت با وکیل، مشورت با وکیل مرد،  مشورت با وکیل زن، مشورت تلفنی با وکیل 24 ساعته، مشورت تلفنی با وکیل، مشورت آنلاین با وکیل، راهکار حقوقی 24 ساعته، راهکار حقوقی تلفنی، راهکار حقوقی آنلاین، دریافت راهکار حقوقی آنلاین شماره تلفن بهترین وکیل تهران، بهترین وکیل تلفنی، وکیل تلفنی، وکیل تلفنی 24 ساعته، وکیل تلفنی ارزان، مشاوره با وکیل تلفنی، مشاوره حقوقی با وکیل تلفني، وكيل تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی، مکالمه تلفنی با وکیل، مکالمه تلفنی با وکیل آنلاین، راهکار آنلاین حقوقی، سوالات حقوقی، پرسش سوال حقوقی آنلاین، پرسیدن سوال حقوقی آنلاین، وكیل تمام وقت تلفنی، وکیل تلفنی تمام وقت.

 

 

کسب و کار اینترنتی راهی بهتر از بورس

مشاوره حقوقی به استارتاپ ها

مشاوره حقوقی به شرکت های تعاونی

مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی

حل مشکلات حفظ اسرار تجاری

مشاوره حقوقی تجارت الکترونیک

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام وقت بخیر یک شرکتی هست به نامhttps://cryptosignalstrades.com/که از من ۲۰۰ دلار گرفت بعد گفت که ۳۰۰ دلار بعد گفت ۷۵۰ دلار ۷۵۰ دلار من واریز نکردم واریز کنم یا نه لطفاً راهنمایی کنید
بیت کوئن کیف پولم کلا فروختم تو ترکیه رفتیم صرافی پول زد برام صرافی ترکیه هم به صرافی ایران زده اونم به ریا ل به حسابم زده حالا حسابم مسدود شده باید چیکار کنم؟
بیت کوئن کیف پولم کلا فروختم تو ترکیه رفتیم صرافی پول زد برام صرافی ترکیه هم به صرافی ایران زده اونم به رئال به حسابم زده حالا حسابم مسدود شده باید چیکار کنم؟
با سلام و احترام؛ با رشد اقتصاد دیجیتال مفاهیم جدیدی به ادبیات تجاری و حقوقی ما وارد گردیده است که تا پیش از این نام و نشانی از آنها سراغ نداشتیم ؛ این مفاهیم با همان سرعتی که وارد کشور ما شده اند با همان سرعت نیز در حال گسترش بوده و فراگیر می شوند. اصطلاحی مانند ارز دیجیتال یا رمز ارز ها از جمله این مفاهیم می باشند. ارز های دیجیتال، جای خود را در اقتصاد امروز باز کرده اند و به تدریج جایگزین پول های فیزیکی گشته و آن را کنار می زنند. ارز دیجیتال را به زبان ساده می توان این گونه تعریف نمود : نوعی پول که هیچ گونه فرم فیزیکی نداشته و تراکنش های مربوط به آن با استفاده از رایانه یا کیف پول الکترونیکی متصل به اینترنت یا شبکه های خاص صورت می گیرد. در یک تقسیم بندی کلی ارز های دیجیتال به به سه بخش رمز ارز ، ارز مجازی و ارز دیجیتال بانک های مجازی تقسیم می گردند. رمز ارز یک سیستم پرداخت دیجیتالی است که برای تایید تراکنش ها به یک بانک متکی نیست . زمر ارز ها این توانایی را دارند که هرکسی را در هر جایی قادر به ارسال ارزشی معین می نمایند، اولین رمز ارز بازار نیز بیت کوین بوده که بیشترین حج بازار امروز را به خود اختصاص داده است. مفاهیم مربوط به ارز دیجیتال بسیار گسترده بوده و هر عقل سلیمی را واردا می نماید تا با دانش کامل به آن ورود نماید و این مهم به لطف موسسه ای قدرتمند و آگاه به نام وکیل تلفنی برای دنبال کنندگان این نوع تجارت، فراهم گردیده است.
با سلام .مشاوره حقوقی ارز دیجیتال یعنی بررسی حقوقی ارز های دیجیتال و ارز دیجیتال به ارزی گفته می شود که به صورت الکترونیکی و آنلاین در رایانه ها یا سیستم های الکترونیکی دیگر ذخیره و جا به جا می شود. به ارزهای دیجیتالی، رمز ارز، پول دیجیتال، پول اینترنتی و یا کریپتوکارنسی نیز می گویند. زمینه و بستر جابه جایی و معاملات ارزهای دیجیتال آنلاین است. از انواع ارزهای دیجیتال، معاملات دیجیتال و زمینه ی جابه جایی آن ها می توان از پرفکت مانی، پول اینترنتی، ویزا کارت، مستر کارت، پی پال و... نام برد. در رمز ارزها واسطه های معاملات حذف شده اند و افراد می توانند برای داد و ستد و تجارت در یک بستر دیجیتالی بدون واسطه ای مثل بانک ها خرید و فروش های خود را انجام دهند
سلام و عرض ادب با وکلای متخصص وکیل تلفنی میتوانید مشاوره در خصوص ارزهای دیجیتال و مشاوره در خصوص سرمایه گذاری حتی بیت کوین با وکیل مجرب مشاوره دریافت کنید و قبل از انجام هر کاری مشاوره دریافت و اقدام کنید . وکلای موسسه حقوقی وکیل تلفنی آماده ارائه خدمات ۲۴ ساعته هستند . تا احقاق حق شما در کنارتان هستیم .
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان موسسه وکیل تلفنی کار بسیار ارزشمندی را در دوران بیماری انجام دادن و سبب صرفه جویی در هزینه ها و وقت مردم شدن ونیاز به مراجعه حضوری رو به حداقل رساندند،پیشنهادمیکنم مردم حتما از این حرکت خیروخوب استفاده کنندوبه وکلای مجرب موسسه مراجعه کنند باتشکر
سلام، منظور از ارز، سند بانکی یا پولی است که ارزشمند در نظر گرفته می شود و برای خرید، فروش یا هرگونه داد و ستدی باید از ارز مثل اسکناس ها و ... استفاده کرد؛ دیجیتال نیز در لغت به معنای سیگنال یا دستگاهی است که تغییر می کند. با پیشرفت علم، فناوری های در دسترس بشر دچار تغییر و تحول شده است و آثار خود را بر روی ارز ها نیز برجا گذاشته است؛ چراکه امروزه شاهد انواع ارز ها دیجیتال و فراگیر شدن آن ها در جوامع بشری، هستیم. جهت اطلاعات بیشتر با موسسه وکیل تلفنی تماس حاصل فرمایید.
سلام وقتتون بخیر متاسفانه ارز دیجیتال چندان شناخته شده نیست اما با این حال بسیاری از مردم به خصوص جوانان با این موضوع درگیر هستند و خانواده های خود را دچار مشکل کرده اند. من امروز با یک مشاوره تخصصی در مورد این موضوع نکات ابهامی زیادی برایم روشن شد و از خدمات مشاوره موسسه وکیل تلفنی که بسیار راه گشا بود ممنونم امیدوارم همه مردم حداقل قبل از سرمایه گذاری با یک متخصص مشاوره کنند تا جلوی خیلی اتفاقات و مشکلات بعدی را بگیرند. موفق باشید
مشاوره پرونده حقوقی ارز دیجیتال لازم دارم

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی