موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد ابراهیم داوددآبادی فراهانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۲۱:۳۹ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۵
 • جواد فدایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۸:۲۲:۲ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۵
 • مهدی دوستی مهدی دوستی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۳۹:۱۲ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۵
 • وکیل زهرا سمیع زاده گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۱۷:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۴
 • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۶:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۴
 • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۲۵:۲۹ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۴
 • مهسا علیزاده گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۸:۴۹:۴۹ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۳
 • شیرین امینی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۶:۹:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۳
 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۳۶:۴۰ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۳
 • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۳۸:۱۵ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۳
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی ارز دیجیتال

مشاوره حقوقی ارز دیجیتال

در مشاوره حقوقی ارز دیجیتال باید توجه شود که منظور از ارز، سند بانکی یا پولی است که ارزشمند در نظر گرفته می شود و برای خرید، فروش یا هرگونه داد و ستدی باید از ارز مثل اسکناس ها و ... استفاده کرد؛ دیجیتال نیز در لغت به معنای سیگنال یا دستگاهی است که تغییر می کند. با پیشرفت علم، فناوری های در دسترس بشر دچار تغییر و تحول شده است و آثار خود را بر روی ارز ها نیز برجا گذاشته است؛ چراکه امروزه شاهد انواع ارز ها دیجیتال و فراگیر شدن آن ها در جوامع بشری، هستیم؛ برای آشنایی کامل با انواع ارز های دیجیتال و نحوه درآمد زایی از آنها با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

 

اورژانس 24 ساعته ارز دیجیتال (معرفی خدمات آنلاین ارز دیجیتال موسسه حقوقی وکیل تلفنی)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"از آنجا که ارز های دیجیتال امروزه بازار داغی را به خود اختصاص داده اند و در سرتاسر دنیا منبع درآمد بسیاری از افراد گشته اند، لذا همواره مشکلات حقوقی فراوانی هم در کسب درآمد از این راه وجود داشته که در این رابطه شما می توانید با لمس تصویرک زیر به صفحه تماس تلفنی با وکیل مجرب در حوزه توسعه تجارت الکترونیک رفته و با او تماس تلفنی برقرار نمایید"

 

 

مفهوم ارز دیجیتال چیست؟

در مشاوره حقوقی ارز دیجیتال به بررسی لغوی ارز دیجیتال نیز باید توجه شود، منظور از ارز سند بانکی یا پولی است که ارزشمند در نظر گرفته می شود و برای خرید و فروش و داد و ستد باید از ارز مثل اسکناس ها و ... استفاده کرد، دیجیتال نیز در لغت به معنای سیگنال یا دستگاهی است که تغییر می کند. ارز دیجیتال یعنی ارزها و پول هایی که به صورت دیجیتال استفاده می شود و شما می توانید با راهکار حقوقی تلفنی از وکیل مجرب در توسعه و تجارت الکترونیک بین المللی تمامی مفاد لازم برای راه اندازی یک کسب و کار با محوریت ارز دیجیتال را بیاندازید یا اینکه بدانید آنها را چطور ماین (استخراج) کنید.

 

concept of digital currencies

مفهوم ارز دیجیتال

 

موفق ترین ارز های دیجیتال در سال 2021

بریده ای از نصایح دکتر هادی توکلی (اولین وکیل استارتاپ در ایران و از وکلای وکیل تلفنی) من باب ارز های دیجیتال

 

 

مشاوره حقوقی ارز دیجیتال یعنی بررسی حقوقی ارز های دیجیتال و ارز دیجیتال به ارزی گفته می شود که به صورت الکترونیکی و آنلاین در رایانه ها یا سیستم های الکترونیکی دیگر ذخیره و جا به جا می شود.

به ارزهای دیجیتالی، رمز ارز، پول دیجیتال، پول اینترنتی و یا کریپتوکارنسی نیز می گویند. زمینه و بستر جابه جایی و معاملات ارزهای دیجیتال آنلاین است. از انواع ارزهای دیجیتال، معاملات دیجیتال و زمینه ی جابه جایی آن ها می توان از پرفکت مانی، پول اینترنتی، ویزا کارت، مستر کارت، پی پال و... نام برد. در رمز ارزها واسطه های معاملات حذف شده اند و افراد می توانند برای داد و ستد و تجارت در یک بستر دیجیتالی بدون واسطه ای مثل بانک ها خرید و فروش های خود را انجام دهند. ارز های دیجیتال ماده ای فیزیکی مثل اسکناس های دلار یا تومان نیستند و خرید و فروش و معامله با آن ها متفاوت است. برای استفاده از ارزهای فیات مانند دلار، تومان و.... شما باید یک اسکناس را در خرید تحویل دهید و مرکزی که برای نگهداری اسکناس ها در نظر گرفته می شود بانک است، بانک در واقع میان خریدار و فروشنده یک واسطه است که باید پول را رد و بدل کند.

در مشاوره حقوقی ارز دیجیتال خرید و فروش ارز در بستر اینترنت صورت می پذیرد؛ تراکنش ها و برداشت و دریافت پول با استفاده از رمز ارزها سریع تر شده است. ارزهای دیجیتال پول های بدون واسطه و غیر متمرکز هستند، منظور از غیر متمرکز بودن این ارزها این است که هیچ نهاد، دولت و یا حاکمیتی در تراکنش ارز ها دخالت ندارد و این سیستم و فناوری نوظهور تحت کنترل شخص خاصی نیست. کریپتوکارنسی ها انواع مختلفی دارند مثل بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، بیت کوین کش، مونرو و ... اولین شبکه ی پرداخت همتا به همتا و بدون واسطه ی تولید شده در مشاوره حقوقی ارز دیجیتال بیت کوین بوده است.

 

بیت کوین چیست؟

 

Bitcoin is one of the digital currencies

یکی از انواع ارزهای دیجیتال بیت کوین است

 

بیت کوین یکی از انواع خاص ارزهای دیجیتال است، برای دریافت بیت کوین شیوه های گوناگونی وجود دارد اما بهترین راه دریافت بیت کوین صرافی های آنلاین است، شما در صرافی های مخصوص ارزهای دیجیتال می توانید بیت کوین را خریداری کنید، قیمت بیت کوین به عوامل زیادی بستگی دارد و اغلب این نرخ دچار نوسان می شود.

 

سوالات رایج درباره ی مشاوره حقوقی ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین به شرح زیر هستند:

پرسش (1): سوالی که اغلب برای افراد ایجاد می شود این است که آیا پولداری با بیت کوین امکان پذیر است؟

 • پاسخ به پرسش (1): برای مشاوره حقوقی ارز دیجیتال و بیت کوین باید گفت افرادی هستند که می توانند از این راه برای خود درآمدزایی کنند؛ اما نکته ی حائز اهمیت این است که باید آمار و داده های اطلاعاتی را دقیق بررسی کرد و پیشبینی نمود که آیا بیت کوین ثابت می ماند یا نرخ آن دچار نوسان می شود.

 

پرسش (2): آیا بیت کوین به تومان تبدیل می شود؟

 • پاسخ به پرسش (2): اغلب ارزهای دیجیتال قابل تبادل با یکدیگر هستند، می توانید در صرافی های آنلاین بیت کوین خود را به تومان تبدیل کنید و یا با تومان بیت کوین و دیگر ارز ها را خریداری کنید. اغلب صرافی ها می توانند اتریوم شما را به بیت کوین تبدیل کنند و یا بیت کوین را به تومان. یکی دیگر از شیوه های تبدیل بیت کوین به تومان معامله با بیت کوین و دریافت تومان است، شما می توانید در خرید و فروش خود بیت کوین استفاده کنید و با توافق از طرف مقابل تومان بگیرید.

 

پرسش (3): آیا استفاده از بیت کوین امن است؟

 • پاسخ به پرسش (3): مانند هر تجارت دیگری بیت کوین و ارزهای دیجیتال نیز با خطراتی روبرو هستند، یکی از خطرات در مشاوره حقوقی ارز دیجیتال هکر ها هستند، این فناوری چون در زمینه و بستر اینترنتی امکان پذیر می شود افراد هکر و سوء استفاده گری نیز وجود دارند که با هک کد ها و یا حساب کیف پول دیجیتال شما اقدام به برداشت از حساب می کنند، البته برای این افراد نیز ساز و کار هایی در نظر گرفته شده است، چون ارز های دیجیتال ارز هایی رمز نگاری شده هستند، تراکنش ها و برداشت و یا معامله با این ارز ها قابل ردیابی است.

 

پرسش (4): آیا در قانون ایران نگهداری رمز ارزها و یا ارز دیجیتال جرم انگاری شده است؟

 • پاسخ به پرسش (4): در اغلب کشور ها که رمز ارز ها بسیار مشهور تر هستند، جرایم صورت گرفته در این حوزه قابل شناسایی و پیگیری است و به تازگی برای افراد سوء استفاده گر در این زمینه مجازات در نظر گرفته شده است، با توجه به تازگی و نوظهور بودن این فناوری هنوز بسیاری از جرایم جرم انگاری نشده اند و قابل مجازات نخواهند بود.

 

نکته مهم: مشاوره حقوقی ارز دیجیتال در ایران خیلی متفاوت با دیگر کشور ها نیست، رمز ارز ها در ایران هنوز به طور قانونی قابل استفاده نیستند، اما هیچ نهادی آن را غیر قانونی نیز نپنداشته است. عمل خرید و فروش و معامله با ارز های دیجیتال در قانون جرم انگاری نشده است و به تبع در پی جرم انگاری نشدن یک عمل نمی توان برای آن مجازاتی در نظر گرفت البته برخی ممنوعیت ها نیز در این عرصه وجود دارد. در صورت هک و کلاهبرداری در این زمینه افراد می توانند با تقدیم دادخواستی به دادگاه خواهان پیگیری شوند.

 

پرسش (5): چرا بهتر است قبل از احداث کارگاه ارز دیجیتال، مشاوره حقوقی بگیریم؟

 • پاسخ به پرسش (5): برای مشاوره حقوقی ارز دیجیتال و احداث کارگاه برای ارزهای دیجیتال باید با فردی آگاه در این زمینه مشورت کرد، احداث کارگاه های دیجیتال شامل مقرراتی است که با مشاوره با وکلای کاردان می توان از تمام ابعاد حقوقی آن آگاه گشت.

 

پرسش (6): آیا وارد کردن دستگاه های مبدل ارز دیجیتال، قاچاق کالای ممنوعه محسوب می گردد؟

 پاسخ به پرسش (6): مشاوره حقوقی ارز دیجیتال بیان می دارد که وارد کردن دستگاه های مبدل ارز دیجیتال مشروط به اجازه و اذن از وزارت صنایع، معدن و تجارت است. اگر فردی بدون اذن اقدام به وارد کردن دستگاه ها کند به عنوان قاچاق کالا در نظر گرفته می شود. ورود این کالا ممنوع نیست اما نیاز به اجازه از وزارت خاص دارد و در غیر اینصورت نوعی از قاچاق است.

 

پرسش (7): آیا نگهداری دستگاه مبدل رمز ارزها مثل دستگاه ماینر در ایران جرم انگاری شده یا خیر؟

پاسخ به پرسش (7): نگهداری دستگاه های مربوط به ارزهای دیجیتال جرم انگاری نشده است اما وارد کردن این دستگاه ها باید با نظر و اجازه وزارت صنعت، معدن و تجارت باشد و در غیر اینصورت قاچاق است و نگهداری آن نیز جرم است. اما به توجه به اینکه با کسب اجازه می توان دستگاه را وارد نمود پس نگه داری آن نیز جرم نیست.

 

قوانین و آیین نامه مربوط به ارز دیجیتال در سال 99 در کشور ایران

 

rules of digital currencies in 2020

قوانین وآیین نامه های مربوط به ارز دیجیتال در سال 99

 

هیئت وزیران در آیین نامه ی خاص فرآیند استخراج و استفاده از ارز ها را تصویب کرده اند که در مشاوره حقوقی ارز دیجیتال به آن می پردازیم:

 

 • استفاده از ارزهای دیجیتال و مسئولیت آن به عهده ی خود افراد است، افراد باید از خطرات آن به طور کامل آگاه باشند.

 • برای ارزهای دیجیتال از طرف دولت و نظام بانکی حمایتی صورت نمی گیرد و استفاده از آن ها در بانک ها ممنوع است.

 • استخراج و ماین کردن ارزهای رمزنگاری شده با اخذ مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت امکان پذیر خواهد بود.

 • مراکز ماین کردن به عنوان یک واحد شناخته می شود و مشمول مقررات مالیات است.

 

وکیل تلفنی ارز دیجیتال

برای دریافت مشاوره حقوقی ارز دیجیتال می توانید از وکیل تلفنی مشورت بگیرید.

 • مشاوره حقوقی، مشاوره حقوقی تلفنی، مشاوره حقوقی تلفنی و 24 ساعته، مشاوره حقوقی آنلاین، مشاوره حقوقی در هر زمان و هر مکان،  مشاوره حقوقی تلفنی فوری، مشاوره حقوقی فوری، مشاوره حقوقی پیشگیرانه، مشاوره حقوقی فوری و تلفنی، مشاوره حقوقی سریع، مشاوره حقوقی شبانه روزی، مشاوره حقوقی ویژه تلفنی، مشاوره حقوقی آنلاین ویژه، مشاوره حقوقی تلفنی، مشاوره تلفنی حقوقی با وکیل، مشاوره با وکیل، مشورت با وکیل، مشورت با وکیل مرد،  مشورت با وکیل زن، مشورت تلفنی با وکیل 24 ساعته، مشورت تلفنی با وکیل، مشورت آنلاین با وکیل، راهکار حقوقی 24 ساعته، راهکار حقوقی تلفنی، راهکار حقوقی آنلاین، دریافت راهکار حقوقی آنلاین شماره تلفن بهترین وکیل تهران، بهترین وکیل تلفنی، وکیل تلفنی، وکیل تلفنی 24 ساعته، وکیل تلفنی ارزان، مشاوره با وکیل تلفنی، مشاوره حقوقی با وکیل تلفني، وكيل تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی، مکالمه تلفنی با وکیل، مکالمه تلفنی با وکیل آنلاین، راهکار آنلاین حقوقی، سوالات حقوقی، پرسش سوال حقوقی آنلاین، پرسیدن سوال حقوقی آنلاین، وكیل تمام وقت تلفنی، وکیل تلفنی تمام وقت.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین کافیست در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

کسب و کار اینترنتی راهی بهتر از بورس

مشاوره حقوقی به استارتاپ ها

مشاوره حقوقی به شرکت های تعاونی

مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی

حل مشکلات حفظ اسرار تجاری

مشاوره حقوقی تجارت الکترونیک

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

جهت پرداخت بر روی تصویر کلیک نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی