موسسه وکیل تلفنی

 • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

وکیل شبانه روزی

وکیل شبانه روزی

مواجه شدن با عبارت وکیل آنلاین شبانه روزی شاید برای خیلی از ما تعجب آور باشد؛ وقتی عمیق تر به جامعه نگاه می‌کنیم متوجه می‌ شویم برخی از مشکلات جامعه نیاز به چنین وکلایی دارد؛ وکیل آنلاین شبانه روزی آماده است تا هر لحظه از 24 ساعته شبانه روز را برای حل مشکلات ما وقت بگذارد، البته بسیاری افراد خودشان را وکیل آنلاین شبانه روزی معرفی می‌کنند؛ اما هنگامی که وارد وبسایت آن ها می شوید و اقدام به چت آنلاین می نمایید، بسیار پیش می آید که جواب پاسخ های پرسیده شده خود را که کاملاً به پاسخ اورژانسی نیاز داشتند، صبح روز بعد دریافت می کنید که گاهاً اصلاً پاسخی نیستند و صرفاً یک رفع تکلیف هستند، برای اینکه بگویند ما 24 ساعته ایم و از این طریق به حرفه خود شاخ و برگ دهند و آن را قدرتمند و ریشه دار نشان دهند؛ در صورتیکه ما در موسسه مان به صورت 24 ساعته و شیفتی کار می کنیم و از این مفتخریم که هموطنانمان روی ما حساب بازمی کنند و مسائل حقوقی خود را با ما در میان می گذارند، منظور از وکیل شبانه روزی نیز همین است؛ حال ما را تا ادامه این مطلب همراهی کنید تا مبحث مورد نظر را به طور مفصل شرح دهیم اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که ویدئوی کوتاه زیر را به هیچ وجه از دست ندهید.

 

مشاوره 24 ساعته با وکیل شبانه روزی در دسترس

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

وکیل شبانه روزی کیست و چرا شبانه روزی بیدار است و خدمات رسانی می کند؟

 

the concept of Boarding lawyer

اورژانس وکالت شبانه روزی (حتی در ایام تعطیل)

 

قطعاً انسان برای اهداف مادی تا حدی سختی را به خودش وارد می‌کند و حداقل آرامش و استراحت شب را از خودش سلب نمی کند؛ با این وصف قطعاً خود شما هم قبول می کنید که که حاضر است به صورت شبانه‌روزی خدمات‌رسانی کند و در هر لحظه از شبانه روز پاسخگوی موکلانش باشد به هیچ وجه آدم منفعت طلب و سودجو نیست. اکثر افرادی که به عنوان وکیل شبانه روزی فعالیت می کنند، بیشتر از آن که به دنبال اهداف مادی باشند، اهداف غیر مادی و معنوی را برای خودشان اولویت قرار می دهند؛ البته شاید بسیاری از آن ها باورهای دینی کمتری هم داشته باشند، اما بر این عقیده هستند که رفع مشکلات حقوقی مردم به آن ها احساس بهتری برای زندگی می دهد و در این راه از هیچ تلاشی مضایقه نمی کنند؛ وجود چنین افرادی قطعاً برای هر جامعه ای یک موهبت محسوب می شود؛ البته همانطور که در ابتدای مطلب هم خدمتتان عرض کردیم باید بین چنین افرادی و سودجویان و منفعت طلبان که در لباس آن ها به مردم آسیب وارد می کنند تمییز قائل شویم. برای این که با وکیل شبانه روزی بیشتر آشنا شوید می توانید به مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین ما مراجعه کنید.

 

چه مسائل حقوقی شب و روز نمی شناسند و نیاز به فوریت در رسیدگی دارد؟

 

 

درست است که وکیل شبانه روزی تمام وقت خودش را برای خدمات رسانی به ما در نظر گرفته است؛ اما بهتر است من و شما هم بیشتر برای مواردی که فوریت دارند وقت چنین وکلایی را بگیریم. از جمله پرونده هایی که نیاز به فوریت در رسیدگی دارند پرونده‌های مربوط به اعدام هستند.

ممکن است رسیدن یک مدرک در آخرین لحظات از اعدام یک بی گناه جلوگیری به عمل آورد و در چنین شرایطی است که اهمیت کار وکیل شبانه روزی بیشتر مشاهده می شود؛ دقت داشته باشید که اگر در چنین شرایطی من و شما برای موارد نه چندان مهم وقت ارزشمند وکیل آنلاین شبانه روزی را بگیریم و او نتواند به صورت فوری به مشکل مهم اعدام آن فرد رسیدگی کند، احتمالاً در مرگ آن بی گناه مقصر هستیم؛ از دیگر مواردی هم که برای رسیدگی نیاز به فوریت دارند مسائل مربوط به املاک می‌توانند باشند، مخصوصاً املاکی که حکم تخلیه آن ها صادر شده و با رسیدگی لحظه آخری ممکن است یک خانواده از بی خانمان شدن نجات پیدا کنند.

 

وکیل شبانه روزی چه خدمات حقوقی را ارائه می دهد؟

 

the legal services of 24 hour lawyer

ارتباط 24 ساعته با وکیل دادگستری پایه یک

 

از نظر ارائه خدمات هیچ تفاوتی بین وکیل شبانه روزی و دیگر وکلا وجود ندارد؛ اما او زمان بیشتری برای رسیدگی در پرونده‌ها در نظر می گیرد و طبیعتاً در زمان های اضطراری بیشتر کارایی دارد؛ در واقع تمامی خدماتی که یک وکیل و مشاوره حقوقی باید در اختیار مردم قرار دهد، وکیل آنلاین 24 ساعته نیز آنها را ارائه می کند.

نکته: البته وکیل های شبانه روزی هم در حوزه‌های تخصصی خودشان فعالیت می کنند و حوزه خدمات آن ها نیز مربوط به تخصصی است که که در زمینه های حقوقی دارند؛ مثلاً وکیل شبانه روزی کیفری و فقط پرونده های کیفری را مورد بررسی قرار می‌دهد یا وکیلی که به صورت 24 ساعته در مورد پرونده های املاک کار می کند حوزه خدمات عمومی مربوط به مسائل حقوقی مربوط به ملک است و البته طبیعتاً مهم ترین ویژگی که وکیل آنلاین شبانه روزی از آن برخوردار است و دیگران آن را ندارند و آمادگی پاسخگویی در هر لحظه است؛ برای اینکه در این زمینه اطلاعات بیشتری پیدا کنید می توانید از مشاوره حقوقی فوری و ۲۴ ساعته مجموعه ما بازدید به عمل آورید.

 

مزایای دریافت خدمات حقوقی از وکیل شبانه روزی چیست؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

اگر از وکیل شبانه روزی مجموعه ما کمک بگیرید مزایای زیر را برای شما به همراه خواهد داشت:

 1. امکان پرسش و پاسخ فوری حقوقی در هر ساعت از شبانه روز.

 2. هزینه پایین تر در مقایسه با خدماتی که ارائه می دهد.

 3. تخصصی عمل کردن و تجربه بالا.

 4. کمتر توجه کردن به منافع مالی و بیشتر در نظر گرفتن رضایت کاربران.

 5. دانش بالا و رزومه بسیار قوی در مقایسه با دیگر وکلا.

 6. امکان ارتباط گیری به شیوه های مختلف هم در وب سایت وکیل تلفنی و هم در پیام رسان هایی مثل واتساپ.

 

بهترین روش ارتباط گیری با وکیل شبانه روزی چیست و چه روش های دیگری نیز وجود دارد؟

 

ways of contacting with 24 hour lawyer

نگارش 24 ساعته و فوری تمامی اوراق حقوقی

 

مهم ترین روش هایی که برای ارتباط گرفتن با وکیل شبانه روزی وجود دارد به صورت وکیل آنلاین، وکیل تلفنی وکیل حضوری می باشد، اما در مورد اینکه بخواهیم بگوییم کدام یک از آن ها بهتر است به نظر می‌رسد با توجه به اینکه به صورت آنلاین و تلفنی راحت تر می توان در ساعات مختلف شبانه روز با وکیل ارتباط برقرار کرد مناسب تر می باشد؛ همچنین توجه داشته باشید که وکیل آنلاین و وکیل تلفنی ارزان‌ تر از وکیل حضوری هم هستند و از این نظر هم نسبت به وکیل حضوری مزیت دارد؛ در بین وکیل آنلاین و تلفنی هم اگر بخواهیم هزینه را در نظر نگیریم، استفاده از وکیل آنلاین مناسب تر است؛ چرا که هم امکان ارتباط تصویری در آن وجود دارد و هم امکان ارسال تصاویر و اسناد برای بررسی بهتر توسط حقوقدانان مورد نظر. در مجموع خود شما باید تصمیم بگیرید که با این شرایط کدام یک از شیوه ها برای ارتباط گرفتن با وکیل شبانه روزی مناسب تر می‌باشد.

 

وکلای شبانه روزی وکیل تلفنی در چه زمینه هایی به صورت ۲۴ ساعته حضور دارند؟

 

 

وکیل شبانه روزی آنلاین در مجموعه ما در تمامی زمینه های حقوقی فعالیت می کند؛ مثلا اگر شما در در مورد خدای نکرده طلاق، مهریه و یا حضانت فرزندان نیاز به مشاوره شبانه روزی داشته باشید می توانید از وکیل متخصص در این زمینه ها مشورت بگیرید؛ همچنین اگر پرونده کیفری دارید که نیاز به مشاوره کیفری دارد هم می توانید از وکیل شبانه روزی کیفری که به صورت تخصصی در این پرونده‌ها سال‌ها فعالیت کرده است مشورت دریافت کنید؛ از دیگر مشاوران حقوقی که در مجموعه ما حضور دارند و می توانید به آن ها مراجعه کنید مشاوران حقوقی هستند که در پرونده های مالی فعالیت می‌کنند و با توجه به اینکه سال هاست پروژه های بزرگی را به نتیجه رسانده اند پیشنهاد می کنیم حتماً خودتان را از مشورت با آن ها محروم نکنید؛ اگر علاقه دارید با دیگر زمینه های حقوقی که مجموعه ما در آن ها فعالیت می‌کند و همچنین عملکرد ما را در مورد آن ها مشاهده کنید پیشنهاد می‌کنیم به مجموعه عدل ایران و قسمت قوه قضاییه در آن مراجعه نمایید.

 

 

وکیل آنلاین اورژانسی

خدمات 24 ساعته آنلاین و تلفنی ثبت انواع شرکت ها

مشاوره حقوقی 24 ساعته تلفنی و آنلاین در تمامی زمینه های ملکی

درخواست مشاوره  حقوقی دیوان عدالت اداری

مشاوره حقوقی حضوری در تمامی شهر های ایران

درباره ما

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

Обратившись к магу Роману Петровичу с просьбой о "черном венчании", я не ожидала, что результат будет настолько потрясающим. Его талант и профессионализм оказали на меня большое впечатление. После проведенного ритуала я почувствовал, как наши отношения стали более стойкими и глубокими. Теперь я уверена, что мы связаны не только любовью, но и судьбой. Благодарю за помощь в изменении нашей судьбы, Роман Петрович! Контакты мастера можно найти на сайте https://nfkts545.ru Ему можно написать на ватсап 8 (984) 286-12-65 - Приворот гадание в Омске - заговоры и привороты на любовь мужчины читать сильные - Любовный приворот в Омске - Приворот сработал. Заказывала по ватсап 8 (984) 286-12-65 - приворот что такое - Белый приворот в Омске - приворот цветущее сердце что это - Приворот помог. Заказывала по ватсап 8 (984) 286-12-65 - У кого сделать приворот в Омске - заставить явиться любимого проверенный способ - Приворот жены в Омске - Настоящий маг. Делала приворотное заклинание удаленно по ватсап 8 (984) 286-12-65 . Очень довольна - черная любовная магия - Заказать приворот в Омске отзывы - мощный приворот девушки
باسلام رسالت مجموعه حقوقی وکیل تلفنی، گرد آوردن بیش از ۱۰۰۰ وکیل خانم و آقا جهت خدمت رسانی حقوقی به انواع روش های آنلاین، حضوری و رایگان در تمامی زمینه های حقوقی بصورت کاملا تخصصی با ضمانت قیمت و کیفیت میباشد. وکیل شبانه روزی یکی دیگر از انواع خدمات حقوقی این موسسه میباشد. از نظر ارائه خدمات،هیچ تفاوتی بین وکیل شبانه روزی و دیگر وکلا وجود ندارد ولی وکیل شبانه روزی، زمان بیشتری برای رسیدگی در پرونده ها درنظر میگیرد و طبیعتا در زمان های اضطراری بیشتر کارایی دارد.مثل مواردی که برای رسیدگی نیاز به فوریت دارند: املاک از جمله مسایل فوریتی میتوانند باشند، بخصوص املاکی که حکم تخلیه آنها صادر شده است. البته حوزه خدمات وکیل شبانه روزی، مربوط به تخصصی است که در زمینه های حقوقی دارند. مثل وکیل شبانه روزی کیفری. امکان پرسش و پاسخ فوری حقوقی در هر ساعت از شبانه روز، هزینه پایین تر نسبت به خدماتی که ارایه میدهد، تخصصی عمل کردن و تجربه بالا و...از جمله مزایای کمک گرفتن از وکیل شبانه روزی میباشد. مناسب ترین روش های ارتباط با وکیل شبانه روزی بصورت آنلاین و تلفنی است. چراکه راحت تر میتوان در ساعات مختلف شبانه روز با وکیل ارتباط برقرار نمود. درود بر شما.
سلام و عرض ادب، وکیل شبانه روزی همان وکیلی است که شما در همه جا می بینید و گاهاً نیز در بین آشنایان و حتی عزیزانتان نیز وجود دارد؛ با این تفاوت که در یک اورژانس وکالت ۲۴ ساعته و آنلاین گرد هم آمده و حاظر به خدمت رسانی حقوقی در تمامی زمینه های نادر و رایج حقوقی، می باشند؛ اما این خدمت رسانی حقوقی به انواع روش های آنلاین و رایگان یا ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی ۲۴ ساعته و با ضمانت قیمت و کیفیت صورت می گیرد؛
با سلام شدن با عبارت وکیل آنلاین شبانه روزی شاید برای خیلی از ما تعجب آور باشد؛ وقتی عمیق تر به جامعه نگاه می‌کنیم متوجه می‌ شویم برخی از مشکلات جامعه نیاز به چنین وکلایی دارد؛ وکیل آنلاین شبانه روزی آماده است تا هر لحظه از ۲۴ ساعته شبانه روز را برای حل مشکلات ما وقت بگذارد، البته بسیاری افراد خودشان را وکیل آنلاین شبانه روزی معرفی می‌کنند؛ اما هنگامی که وارد وبسایت آن ها می شوید و اقدام به چت آنلاین می نمایید، بسیار پیش می آید که جواب پاسخ های پرسیده شده خود را که کاملاً به پاسخ اورژانسی نیاز داشتند، صبح روز بعد دریافت می کنید که گاهاً اصلاً پاسخی نیستند و صرفاً یک رفع تکلیف هستند
با سلام ظرفیتی که توسط موسسه وکیل تلفنی فراهم شده است جای تقدیر دارد که در هر ساعت از شبانه روز امکان دسترسی به وکیل را فراهم نموده است
سلام خسته نباشید و خداقوت میگم به کادر موسسه وکیل تلفنی جای تقدیر و تشکر داره که موسسه حقوقی به طور شبانه روزی فعال باشه و در هرساعتی از روز یا شب پاسخگو باشه و افراد با هر شرایط و ساعت کاری میتوانند با وکلای مجرب و مشاورین متخصص شما مشورت داشته باشند موفق باشید
با سلام و احترام، یکی از مولفه های مهم جهان امروز سریع بودن امور مختلف هست. انسان ها دوست دارند در اسرع وقت نسبت به انعقاد معامله اقدام نمایند، در اسرع وقت ماشین خریداری کنند ، در اسرع وقت به سفر بروند و ... شاید یکی از دلایل این کار تورم افسار گسیخته ای باشد که گریبانگیر جامعه ما شده و مردم ما بیم آن را دارند که اگر معامله کالایی به جای امرور در فردا صبح صورت پذیرد متضرر شوند و نتوانند کاری را که نیت آن را داشته اند به نحو مطلوب انجام دهند. لذا داشتن مشاورینی که در اسرع وقت در دسترس بوده و توانایی ارائه انواع مشاوره ها را داشته باشند بسیار مهم و حیاتی است. ویژگی بسیار مهم این نوع مشاوره ها این بودئه که بعلت دسته بندی دقیق و اصولی صورت گرفته شما این اختیار را دارید تا در هر ساعتی از شبانه روز در ایام تعطیل یا غیر تعطیل با موسسه تماس گرفته و با اعلام نیاز خود مشاوره مطلوب خویش را دریافت نمایید. این مشاوره های نامحدود بوده و در هر ساعتی از شبانه روز قابل ارائه می باشد یعنی تفاوتی نمی کند که ساعت 6 صبح جمعه در فصل زمستان باشد یا عصر یک روز گرم تابستانی، این مشاوره ها به صورت 24 ساعته بوده و نتیجه مطلوبی را برای کابران پیش از انجام هر عمل و واقعه حقوقی در بر خواهد داشت پس فقط کافی است در هر جای ایران یا حتی خارج از کشور که هستید یک تماس ساده با موسسه داشته باشید و مشکل خودتان یا سوال تخصصی مورد نظر را با ایشان در میان بگذارید تا در سریع ترین زمان ممکن به یک وکیل یا کارشناس متخصص معرفی شوید.
سلام یکی از با ارزش ترین حرکات تا الان تاسیس همین موسسه می باشد که واقعا بخش اعظم از مشکلات با هزینه بسیار کم حل و فصل می گردد.
[url=https://molnupiravir.site/]can i buy Molnupiravir over the counter in uk[/url] can you buy Molnupiravir in mexico
سلام احترام.این یک امکان بسیار ارزشمند است که هموطنان در سراسر دنیا می توانند در هر ساعتی از شبانه روز مشکلات حقوقی خود را از وکیل سوال کنند این موضوع زمانی اهمیت مضاعف می یابد که توجه کنیم برخی از کاربران محترم ممکن است به دلیل مشغله های کاری نتوانند در طول روز با موسسه و وکیل تماس بگیرند همچنین افق بسیاری از کشورهای دنیا با ایران یکی نیست شما می توانید از خدمات حقوقی دکتر محمد ابراهیم داود آبادی فراهانی بهره مند شوید۰۹۱۲۴۵۱۸۶۵۰
با سلام امکان مشاوره در هر ساعت از شبانه روز برای افراد جامعه کمک بزرگی به حل مشکلات و دغدغه های حقوقی میکنه
با سلام خدمت کاربران گرامی.موسسه وکیل تلفنی مفتخر است که خدمات خود را به واقع به صورت شبانه روزی در اختیار کاربران عزیز قرار می دهد و تمامی کارمندان این مجموعه به صورت شیفت در حال فعالیت هستند تا پاسخگوی مشکلات شما عزیزان باشند و تا جایی که امکان دارد گره ای از معضلات و مشکلات شما بگشایند.موفق باشید.مسیح آقاداودی وکیل موسسه
سلام علیکم. یعنی واقعا کسی که همچین سایت پرمحتوا، مطالب به روز، را راه اندازی نموده چه قدر باید فکر و ذهن فعالی داشته باشد. یقینا شخصی که با این درایت این سایت را کنترل میکند در استخدام وکلا و مشاورین حقوقی هم نهایت حساسیت رو نشان میدهند . چراکه مشت نمونه خروار است. من در خصوص موضوع ملکی سوال داشتم و بعد از مشاوره تلفنی که با وکیل داشتم واقعا واقف شدم که هدف سایت شما خدمت و کمک و ارائه اطلاعات به مردم میباشد. مستدام باشید و همینجوری پرقدرت ادامه دهید. من از این به بعد حضورا به دفتر هیچ وکیلی نخواهم رفت و تمام مشکلات حقوقیم را با سایت شما در میان خواهم گذاشت.
بسیار ممنون به خاطر ارائه مطالب خیلییی مفید و راهگشا بارها شاهد ارائه خدماتتون به صورت شبانه روزی با وکلای خوش برخورد مهربان لحن صمیمی ،شنونده بسیار خوب با مهرات بالا به صورتی که در کمترین زمان پرونده را متوجه و راهکار های بسیار عالی ارائه میدن از تلاش و زحماتتون بسیار سپاسگزارم و امیدوارم هر روز موفق تر از دیروز باشید
سلام خسته نباشید من وکیل تلفنی را ماه هاست که میشناسم و برای مشاوره در زمینه های مختلف بارها از خدماتشان بهره بردم. اما جالب اینجاست که به یکی از نزدیکانم که خارج از کشور زندگی میکنند جهت پیگیری پرونده انحصار وراثتی که در ایران داشتند، معرفی کردم. ایشان هم بسیار از برخورد حرفه ای و نیز هزینه های متعارف وکیل تلفنی راضی بودند. از موسسه وکیل تلفنی بسیار سپاسگزارم. موفق باشید
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر رادارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره و راهنمایی به صورت تخصصی و حتی با حقوقدانانی که سابقه قضایی را دارند فراهم نموده است‌.
با سلامسلام وخسته نباشید خدمت شما وکلای سایت وکیل تلفنی که با تلاش شبانه روزی خود همیشه ودر هر ساعت که به مشاور نیاز داریم در خدمت رسانی حاضرید ما لهرا عنوان یک هموطن به شما افتخار می کنیم که از هر جای کشورمان که تماس بگیریم با صرف وقت کمتر و هزینه ی کمتر در دسترس هستید وبه خوبی با مشاوره های عالی به کمک مردم کشورتان می شتابید سپاسگزاریم
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
مشاوره با سایت شما بسیار عالی و دلسوزانه بود مرسی از سایت و وکیل خوبتون توضیحاتشون کامل و گویا در کنار ایجاد آرامش و اطمینان خیلیییییی ممنونم
سلام وقت بخیر قطعا امکان دسترسی به وکیل و متخصصین حقوقی در تمام ساعات شبانه روز و حتی ایام تعطیل در برطرف کردن نگرانی های مراجعین موسسه کمک شایانی خواهد کرد. چراکه عدم آگاهی از قوانین و حق و حقوق افراد بسیاری از مواقع موجب نگرانی و اظطراب فرد شده و دسترسی به وکیل هم در تمام ساعات ممکن نیست با تشکر از خلاقیت و نوآوری مفید موسسه وکیل تلفنی
کاربران گرامی می توانند ضمن تماس با موسسه وکیل تلفنی ‌ و بهره مندی از راهنمایی و مشاوره وکلا و مشاورین ‌حقوقی خبره گام هایی استوار درجهت حل معضلات و دعاوی حقوقی و کیفری خویش بردارند. کارشناس ارشد حقوق خانواده ملیکا محبوبی کد ۹۷۲۴.
ضمن عرض سلام و احترام خدمت دوستان و همكاران بزرگوارم باستحضار مي رساند وكيل شبانه روزي همانطور كه گفته شد مانند اورژانس بيست و چهار ساعته مي ماند يا به لفظ بهتر مانند يك قاضي كشيك مي ماند كه آمادگي مواجهه با هرگونه اتفاقي را داشته باشد و خدمات حقوقي لازم را خدمت شما بزرگواران ارائه دهد
سلام در مشاوره تلفنی با وکلای موسسه که حقیقتا وقت وتوان خود را برای رضایت کاربر اختصاص می دهند گاها مواردی پیش می آید که وکیل با نهایت تعهد پذیری اخلاقی سوالی خاص از سوی موکل راپس از بررسی همه جانبه ومطالعه نظریات مختلف وآرای وحدت رویه پاسخ می دهد واز جواب دادن بی سند وپشتوانه حقوقی اجتناب می کند
سلام ویژه خدمت اعضای هیئت مدیره سایت وکیل تلفنی. خواستم بگم خداوند اجرتان دهد. اولین بار که تبلیغات سایت رو دیدم فکر کردم که ممکنه تبلیغات واقعی نباشد ولی بعد از اینکه یک مشاوره ۱۰ دقیقه ای درخواست کردم و دیدم در عرض ۲ دقیقه وکیل با بنده تماس گرفت در همان لحظه اطمینانم جلب شد و در ادامه مسیر که مشکلم را مطرح نمودم و جواب هایی قاطع و هوشمندانه شنیدم دیگه کاملا به سایت شما و وکلاتون ایمان آوردم. به همین دلیل به رسم ادب خواستم تشکر کنم که به فکر مردم کشورتون هستید و سهل ترین راه رو برای حل مشکلات مردم در نظر میگیرید.
سلام خدمت همکاران گرامی استفاده از وکلای مجرب در طول شبانه روز برای از مردم با کمترین هزینه کمک بسیار شایانی به انها در رفع مشکلات حقوقی خود می نماید
با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز.پیشنهاد می کنم مطالب خوب موسسه را که حقیقتا برای آن زحمات زیادی انفورماتیک موسسه می کشد را حتما مطالعه کنید که جواب بسیاری از سوالات شماست.و در صورت هر گونه شبهه و قبل از هر اقدامی با وکلای موسسه حتما مشورت نمائید.مسیح آقاداودی از وکلای موسسه هستم.کد ۲۰۵۵۴
سلام من ساعت ۳بامداد تونستم مشاوره حقوقی با وکیل موسسه داشته باشم و بعد از تماس زیر پنج دقیقه وکیل با من تماس گرفت و با دقت نظر به من مشاوره دادند و لایحه دفاعیه هم برام نگارش نمودند چون ساعت ۸صبح جلسه دادگاه داشتم ممنونم از موسسه وکیل تلفنی
سلام.بنده از مشاوره تلفنی شما استفاده نمودم و بسیار موثر بود
سپاس از وب سایت عالی و پرمحتوا شما ممنونم از این تیم قوی چقدر عالی بصورت ۲۴ساعته کاملا پاسخگو هستید خداقوت
سلام پارسال من شاهد یک درگیری بودم که در اثر اون یک نفر کشته شد . من دیدم که چه کسی با چاقو به سینه مقتول ضربه زد اما از ترسم هیچی نگفتم چون طرف پسر یکی از افراد سرمایه دار بود که اگر اشاره می کرد منو از روی زمین حذف می کردند . چند وقتی اعتراف نکردم اما هرشب کابوس داشتم تا اینکه متوجه شدم همون موقع یکی از کارگرهای کارخونه که یه آدم بدبخت بود را جای قاتل اصلی معرفی کردند و قراره اعدامش کنن عذاب وجدان یه لحظه دست از سرم بر نمی داشت.حتی فیلم های مغازه ام هم بود اما من انکار کرده بودم .دو شب قبل از اینکه بخوان حکم اعدام را اجا کنن نتونستم تحمل کنم از اونطرف هم میترسیدم اگه بگم یه بلایی سر خودمو خانوادم بیارن .ساعت 3 نصفه شب با موسسه وکیل تلفنی تماس گرفتم و همه چیز را تعریف کردم و کمک کردند تا جرات پیدا کنم و بدون اینکه کسی متوجه بشه مدارک را نشون دادیم و جون یک ادم بی گناه را نجات دادیم خدا خیرشون بده که اونوقت شب هم به مردم کمک می کنند

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی