موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی زنا

مشاوره حقوقي در پرونده زنا 

تعریف جرم زنا: نزدیکی یا عمل زناشویی بین مرد و زنی که رابطه زوجیت بین ایشان نباشد، انجام شود را زنا گویند. در موارد ذیل نیز مجازات زنا اعدام می باشد:

 

 1. زنا با محارم.

 2. زنا با زن پدر.

 3. زنا با مرد غیر مسلمان با زن مسلمان که موجب اعدام مرد زانی می باشد.

 4. زنا به زور و اجبار که موجب اعدام فرد اجبار کننده می باشد.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

راه های اثبات زنا عبارتند از:

 

 1. زانی یا زانیه چهار بار در دادگاه اقرار کند.

 2. چهار مرد عادل شهادت بدهند که این زن و مرد را هنگام زنا دیده اند.

 3. به زنا با زن شوهر دار زنای محصنه گویند که حکم سنگسار دارد.

 

proof to adultery

شهادت دیگران یکی از راه های اثبات زناست

 

فرض جرم زنا با رابطه نامشروع چیست؟

زنا در قانون مجازات اسلامی اینگونه تعریف گردیده است جماع مرد و زنی که علقه زوجیت بین انها نبوده و ازموارد وطی به شبهه نیز نباشد و جماع عبارتند از دخول اندام تناسلی مرد به اندازه ختنه گاه در قبل و یا دبر زن محقق می شود.

مجازات زنا عبارتند از اگر زانی داری همسر و دارای شرایط احسان بوده باشد حکم زانی رجم می باشد؛ به  عبارت دیگر زانی را سنگسار می کنند.

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل پایه یک

در چه صورتی زانی را طبق قانون مجازات اسلامی سنگسار نمی کنند؟

در صورتی زانی سنگسار نمی شود که امکان اجرای رجم یعنی همان سنگسار وجود نداشته باشد؛ در این صورت با پیشنهاد دادگاه صادر کننده حکم قطعی و موافقت رئیس قوه قضاییه چنانچه جرم زنا با بینه ثابت شده باشد در این صورت بجای سنگسار زانی این فرد را  اعدام می کنند و در غیر اینصورت صرفا صد ضربه شلاق برای هریک اعم از مرد و زن نواخته می شود.

 

زنای محصنه برای دادگاه چگونه اثبات میگردد؟

طبق قانون مجازات اسلامی زنای محصنه با چهار مرتبه اقرار زانی و زاینه در چهار جلسه دادگاه اثبات می گردد و همچنین با شهادت چهار مرد نیز اثبات می گردد.

 

آیا با فیلم و عکس جرم زنا اثبات می گردد؟

با فیلم و عکس جرم زنای محصنه اثبات نمی گردد؛ چرا که جرم زنا محصنه جزو جرایم حدی می باشد که باید از ادله شرعی مندرج در قانون این جرم اثبات گردد و مقنن در خصوص این جرایم حدی به قدر متیقن اکتفا نموده و هرگونه تفسیری که دلالت برای تحقیق و تفحص برای جرایم حدی دارد را مقنن ممنوع اعلام نموده؛ لهذا با توجه به اینکه جرم زنای محصنه طبق ماده 241 قانون مجازات اسلامی جزو جرایم منافی عفت تلقی و مقنن در صورت نبود ادله قانونی بر وقوع این جرایم هرگونه تحقیق و بازجویی جهت کشف امور پنهان و مستور  از انظار را ممنوع  اعلام نموده است.

 

multimedia could be a proof for adultery

اثبات زنا از طریق فیلم و عکس

 

جرم رابطه نامشروع

عبارتند از طبق ماده 637 قانون مجازات اسلامی تعریف و تشریح گردیده است که عبارتند از هرگاه زن و مردی که بین انها رابطه  زوجیت نباشد مرتکب روابط نامشروع یا عمل منافیعفت غیر از زنا شوند از قبیل تقبیل و مضاجعه شوند به شلاق تا 99 ضربه محکوم می شوند انچه را که مققن در این ماده در خصوص جرم رابطه نامشروع  رابطه  نامشروع  تقنین نموده رفتار فیزیکی زن و مردی می باشد که رابطه زوجیت در بین نباشد و در عمل فیزیکی تقبیل و مضاجعه که همان لمس کردن همدیگر و یا بوسیدن باشد را انجام بدهند را قانون جرم انگاری نموده و در این جرم رابطه نامشروع زن مرد عمل زنا یعنی دخول یا رابطه زناشویی یا نزدیکی در این بزه  انجام نمی شود در  حالی که مقنن در جرم زنا رابطه از نوع دخول را جرم زنا دانسته است.

 

 

 

نگارش شکواییه زنا

درباره ما

مشاوره حقوقی فوری

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی

درخواست مشاوره حقوقی در پرونده زنا

 

 

 

 

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام وقت بخیر درزمان زوجیت زنی که شوهرش زندانی بوده وخرجی نداشته زن از رابطه نامشروط خرج دوتا بچه ای که داشته فراهم میکرده بچه ای رابطه نامشروط هم متولد کرده ماهی یکبار شوهرش مرخصی میامده ونزدیکی نداشت با شوهرش معتاد شیشه بوده حالا طلاق گرفته میشه بخاطر رابطه نامشروط زنای که کرده بچه دار شده با آزمایش دی ان آی زن را مجازات به اعدام کرد؟
با سلام. زنا عبارت است از اینکه علقه زوجیت بین زن مرد وجود نداشته باشد و مرتکب دخول در دبر یا قبل شود زنا متحقق می شود و مجازات جرم زنا در صورت احصان( دارای همسر دائمی) سنگسار و اگر یک طرف محصن باشد و طرف دیگر مجرد .محصن به سنگسار یا اعدام و مجرد به صد تازیانه محکوم می شود.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی یکی از جرایم که در زمره حدود قرار می گیرد جرم زنا بوده که به رابطه جنسی بین زن ومرد بدون رابطه زوجیت مربوط می شود واز جمله جرایمی است که خداوند متعال در قران به ان اشاره کرده ومجازات ان را که همان ۱۰۰ ضربه شلاق برای بار اول وبرای زنای غیر محصنه تعیین کرده است ودر زنای محصنه هم مجازات رجم یا سنگسار تعیین شده است اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره تکمیلی در این خصوص هستم
بهرنگ محبوبی: درود و سپاس از وب سایت خوب وکیل تلفنی و وکلای عزیز که با دانش و دقت بسیار بالا به پرسش ها و ابهامات ما در موارد حقوقی پاسخ میدین بسیار خرسندم که پایگاه دانش بنیان و معتبری همچون وکیل تلفنی با مشاوران و وکلای آگاه و معتقد بنده را آگاهانه برادرانه و خواهرانه راهنمایی میفرمایند از خدای بزرگ و مهربان آرزوی سلامتی برای تک تک شما عزیزان در موسسه وزین وکیل تلفنی خواستارم که برای طرح مشکلات حقوقی حتی در ساعت ۳ نیمه شب با ظرافت به لایه های پنهانی و مخفی مشکل طرح شده توجه دارند و برای هر مسئله ای راه حل و راهکار ارائه دارند خدا قوت آرزوی توفیق بیشتر ❤❤
با سلام خدمت کاربران گرامی.جرم زنا از جمله جرایم حق الله است که به ان جرای حدی گفته می شود حد مجازاتی است که در فقه و شریعت تعیین گردیده و در صورت اثبات مجازات مشخص دارد که قابل تبدیل و تخفیف نیست فقط در مواردی با توبه ویا عفو از بین می رود حتی با گذشت شاکی هم قابل عدول نیست بنابراین شدایط اثباتی آن سخت و دشوار استو هدف شارع مقدس در حقیقت عدم اشاعه و گسترش این گونه جرایم است بنابراین اثبات ان را دشوار نموده است.مثلا در جرم زنای محصنه شهادت ۴ شاهد عادل مرد که رابطه دخول را دیده باشند قرارداده اند که خود این شرایط سخت است.موفق باشید.مسیح آقاداودی
سلام و خسته نباشید از مطالب مفید و کاربردی که باعث افزایش آگاهی کاربران میشه ممنونم. از طریق پدرم که برای پیگیری پرونده ای که در زمینه کیفری در دادسرا داشت و از وکلای موسسه کمک گرفته بود با وکیل تلفنی آشنا شدیم و بسیار از خدمات وکیل تلفنی رضایت داشتیم. بارها خانواده مارو از اضطراب و نگرانی نجات دادند.
سلام. مواردی وجود داره که رابطه ای همچون زنا یا مادون زنا بین طرفین انجام میشود که بعد از مدتی آثارش گریبانگیر آنها میشود. متاسفانه موارد زیادی را میبینیم که بعد از اینکه دوران آشنایی و دوستی دو طرف به هر دلیلی به اتمام میرسد طرف دیگر اقدام به پخش فیلم و عکس شخص مقابل مینماید که ممکنه با اهداف متفاوتی این کار انجام شود. مواردی دیده شده پسری که با دختری ارتباط داشته از لحظه ارتباط فیلم گرفته و بعد از چندسال که دختر ازدواج کرده این فیلم رو برای شوهرش ارسال میکند
باسلامیکی از راههای اثبات رابطه نامشروع بین زن و مرد نامحرم،پرینت اسکرین شات پیامهای رد و بدل شده بین دو طرف میباشد.چنانچه‌پیامکها حاوی مضامینی که مبین رابطه نامتعارف باشد با ارائه این مدارک در کنار سایر مستندات میتوان جرم رابطه نامشروع را اثبات نمود.با احترام_فاطمه سلیمانی
باسلامیکی از راههای اثبات رابطه نامشروع بین زن و مرد نامحرم،پرینت اسکرین شات پیامهای رد و بدل شده بین دو طرف میباشد.چنانچه‌پیامکها حاوی مضامینی که مبین رابطه نامتعارف باشد با ارائه این مدارک در کنار سایر مستندات میتوان جرم رابطه نامشروع را اثبات نمود.با احترام_فاطمه سلیمانی
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره حقوقی به صورت تخصصی در کلیه موضوعات با حقوقدانانی که تحصیلات تخصصی عالیه در دانشگاه های سطح اول کشور و سابقه قضایی و تجربه عملی در خصوص موضوعات را دارند فراهم آورده است‌.
سلام خسته نباشید . خوشبختانه مطالبی که منتشر میکنید با توجه به نیاز جامعه هستش ؛ خیلی مفید و مبتلابه هستن این موارد . ممنون
با سلام وتشکر از وکلای سایت وکیل تلفنی بابت مطالب ارزشمندی که در سایت درج می کنند تا آگاهی هموطنان از انواع جرمها بالا برود در جامعه ی امروزه بشریت متاسفانه عواملی مثل ماهواره واینترنت باعث شده است که یک سری از افراد ساده لوح در دام گناهان الوده شوند ودست به عمل قبیح وزشت زنا بزنند که هم مورد لعن پروردگار و هم جامعه است. وقتی زن یا مردی احساس می کند در این مورد از طرف همسر خود مورد خیانت قرار گرفته است یا هر شخص دیگری که فهمیده که در حقش ظلم شده سعی می کند یک راه چاره پیدا کند تا خاءن را به سزای عملش برساند ودنبال کسی می گردد تا وی را یاری رساند. پس باید بدانیم که همیشه یک یا رو یاور کنارمان هست که در این امور با اطمینان خاطر و رازداری امدادرسانی می کند آن هم وکلای سایت وکیل تلفنی هست که با مشاوره هی دقیق خود به راحتی از عهده ی آن برمی آیند وتنها با یک تماس به صورت فوری وهزینه ی خیلی کم در خدمتگذاری حاضرند. باز هم سپاس از این عزیزان
سلام و درود عزیزان نکته: احتیاط کنید موقع اعلام جرم ،خودتون مجرم نشید یعنی چی یعنی شما اگر تشریف ببرید دادسرا بدون ادله کافی بدون دقیقا کلیه مدارک مثبت دعوایی که در این مقاله اومده حتی یک شاهد هم کم تر ببرید میشید مجرم مرتکب قذف حکمش هم شلاق هست احتیاط کنید تا جای ممکن اولا فقط در صورت ضرورت امر دوما با ادله کافی این جرائم را گزارش کنید
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی