موسسه وکیل تلفنی

 • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی دستور موقت

مشاوره حقوقی دستور موقت

هدف از درخواست دستور موقت، جلوگیری از وارد شدن ضرر غیر قابل جبران به شاکی پرونده ای می باشد که طرف شکایت ملزم به عدم اجرای عملی است که به شاکی پرونده ضرر غیر قابل جبرانی وارد می کند.

وجود این دستور به دلیل وجود حجم زیادی از پرونده های دادرسی و اجبارا تطویل دادرسی می باشد؛ زیرا ممکن است در طول این زمان متهم به هر طریقی مانند: نقل و انتقال اموال خود، دست به مخفی کردن اموال خود بزند.

تقاضای صدور دستور موقت را می توان در زمان ثبت شکایت و یا بعد از دادن حکم و قبل از اجرای آن مطرح کرد.

شما می توانید برای گرفتن مشاوره حقوقی دستور موقت با مشاوران مجرب و آگاه ما از طریق مشاوره حقوقی، ارتباط برقرار کنید.

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

 

دستور موقت چیست و در نظام حقوقی ایران به چه معناست؟

 

provisional order legal advice in 24-hour a day

مشاوره حقوقی دادرسی فوری به صورت 24 ساعته

 

دستور موقت، حکم انجام اقداماتی است که به منظور حفظ حقوق شاکی (خواهان) از طرف قاضی پرونده صادر می شود تا با اجرای آن از ایجاد مشکل در اجرای حکم صادره آینده جلوگیری شود؛ به دستور موقت، دادرسی فوری و دستور موقت دادگاه هم گفته می شود، زیرا این دستور از طرف قاضی و به تایید رییس حوزه قضایی صادر می شود.

 

 

دستور موقت و یا دادرسی فوری به سه قسمت تقسیم می شود؛ که عبارتند از:

 

 • دستور موقت مربوط به توقیف مال.
 • دستور موقت مربوط به اجبار به انجام یک یا چند عمل.
 • دستور موقت مربوط به منع از انجام یک یا چند عمل.

 

نکته: مشاوره حقوقی تلفنی دستور موقت، به افزایش آگاهی افراد نسبت به انواع دستور موقت و با ارائه راه حل برای حل مشکلات به آنها کمک می کند.

 

به طور کلی دستور موقت، دستوری است که به درخواست شاکی پرونده، به منظور ایجاد مانع برای نقل و انتقال اموال و یا مخفی کردن اموال به دست متهم و درنتیجه جلوگیری از بروز مشکلی در آینده که مانع از اجرای حکم می شود.

بر اساس مواد 311 و 318 قانون آئین دادرسی مدنی، دستور موقت یک امر تبعی می باشد؛ به این معنی که شاکی نمی تواند خواسته اصلی خود را یا همان خواسته دعوی خود را به صورت دستور موقت از دادگاه بخواهد، بنابراین باید توجه داشت که دستور موقت هیچ تاثیری بر روی اصل دعوی ندارد.

شما می توانید از طریق مشاوره حقوقی دستور موقت، آگاهی خود را در این زمینه افزایش و از وکلای مجرب و آگاه ما کمک بگیرید؛ از طریق لینک مشاوره حقوقی آنلاین، با مشاوران ما بصورت آنلاین در هر مکانی در ارتباط باشید.

 

انواع دستور موقت برای پرونده های حقوقی

 

provisional order petition in 24-hour a day

نگارش فوری و 24 ساعته انواع دستور موقت (دادرسی فوری) به صورت آنلاین و تلفنی

 

همانطور که گفته شد دستور موقت، به سه قسمت تقسیم می شود؛ در اینجا اقدام به توضیح جامع تری از انواع دستور موقت می کنیم: 

 

 1. دسته اول یا همان دستور موقت مربوط به توقیف مال؛ به عنوان مثال: اگر فردی تولید کننده، متوجه تولید و فروش نمونه های تقلبی از محصول خود رو به رو شود؛ در این صورت اولین و بهترین اقدام، درخواست دستور موقت مبنی بر توقیف، نساختن و نفروختن محصولات تقلبی که مشابه محصولات تولید کننده اصلی می باشد؛ این مشاوره می تواند به افراد برای گرفتن گواهی توقف تولید و فروش کمک کند.

 2. دستور موقت مربوط به اجبار انجام یک یا چند عمل؛ به عنوان مثال: اگر فردی در ملک همسایه خود دیواری بسازد، مالک آن زمین می تواند به دادگاه درخواست صدور دستور موقت بدهد و خواهان تقاضای تخریب دیوار شود؛ مشاوره حقوقی دستور موقت، می تواند به حل مشکل افراد در این باره بدون نیاز به شکایت و دادگاهی شدن پرونده کمک کند.

 3. دستور موقت مربوط به منع از انجام یک یا چند عمل؛ به عنوان مثال در مثال قبل، افراد می توانند قبل از پیش آمدن این مسائل و مشکلات، به منظور جلوگیری و منع از ساختن دیوار در ملکشان، دستور موقت بگیرند.

 

دستور موقت مربوط به منع از انجام یک یا چند عمل؛ به عنوان مثال در مثال قبل، افراد می توانند قبل از پیش آمدن این مسائل و مشکلات، به منظور جلوگیری و منع از ساختن دیوار در ملکشان، دستور موقت بگیرند.

از طریق لینک مشاوره حقوقی تلفنی، می توانید به صورت تلفنی در هر مکانی با اطمینان خاطر از مشاوران ما کمک بگیرید.

درخواست مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل

آیا در پرونده های کیفری دستور موقت به معنای عام کلمه داریم؟

معنی ساده و عامیانه دستور موقت، عبارت است از اقداماتی که به دلیل حفظ حقوق شاکی پرونده صدور می شود به این منظور که حکم صادره در آینده برای اجرا دچار مشکل نشود.

در ماده 310 قانون آیین دادرسی مدنی، قانونگذار به صورت کاملا صریح از عبارت دستور موقت استفاده و تعیین کرده است که در صورتی که فوریت پرونده ای تایید شد، دادگاه به درخواست شاکی حکم  دستور موقت را صادر می کند.

همچنین در تبصره 1 ماده 690 قانون مجازات اسلامی بخش تعزیرات مصوب 1375 به نوعی به دستور موقت اشاره کرده است و تعیین کرده است که مقام قضایی می تواند با تنظیم صورت جلسه، دستور موقت شدن عملیات متجاوز را تا زمان صدور حکم قطعی بدهد.

مشاوره حقوقی دستور موقت، می تواند به افراد در شناخت بیشتر قوانین مربوط به این دستور و طی مراحل قانونی کک کند.

شما می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته، در هر زمان و مکانی که با این مشکل مواجه شدید با اطمینان خاطر با مشاوران آگاه و مجرب ما ارتباط برقرار کنید.

 

شرایط صدور دستور موقت چیست؟

 

provisional order petition conditions

در چه شرایطی دستور موقت صادر می شود؟

 

در درجه اول برای اینکه دادگاه با درخواست دستور موقت موافقت کند باید فوریت این درخواست را تایید کند.

توجه داشته باشید که تشخیص و تایید دستور موقت، کاملا به صلاح دید قاضی صادر کننده حکم پرونده و دادگاه مربوطه بستگی دارد؛ بدین صورت که دادگاه ابتدا شروع به بررسی و تشخیص صلاحیت قاضی برای بررسی پرونده می کند و تشخیص لزوم دستور موقت بر اساس تجربه ، هوش و مصلحت اندیشی قاضی انجام می شود.

حکم و یا دستور، دستور موقت علاوه بر مواقعی که توسط شاکی درخواست می شود در مواردی هم طبق صلاحدید قاضی پرونده، مانند: مواقعی که مشکلاتی در اجرای حکم داده شده و یا در ثبت اسناد لازم الاجرای اداره ثبت احوال پیش می آید داده می شود.

در نهایت و بعد از تایید لزوم صدور حکم برای قطعی و اجرایی شدن این حکم گرفتن گواهی دستور موقت، افراد نیاز به تایید رئیس حوزه ی قضایی یا رییس مجتمع قضایی خواهند داشت؛ زیرا بدون تایید این مقام قضایی، دستور موقت قابل اجرا نمی باشد.

مشاوره حقوقی دستور موقت، می تواند به افراد در درخواست دستور و طی مراحل قانونی صدور تا اجرای آن کمک کند.

در مواد 34 تا 40 و همچنین ماده 73 قانون آیین دادرسی، موضوع صدور دستور موقت در دیوان عدالت اداری، بیان شده است.

مشاوره حقوقی دستور موقت می تواند به شما در آشنایی با این قوانین و مراحل مربوط به درخواست این دستور کمک کند؛ می توانید پاسخ سوالات خود در این باره را از طریق لینک
پرسش و پاسخ فوری حقوقی، از مشاوران ما دریافت کنید.

 

آیا باید برای دستور موقت وکیل داشته باشیم؟

در واقع دستور موقت یک اقدام احتیاطی است. باید توجه داشته باشید که افراد متخصص در زمینه های حقوقی مانند وکلا تاثیر به سزایی در تسریع روند شکایت و مراحل آن دارند.

با توجه به این مسائل وکلا به دلیل آگاهی و تجربه بیشتر در زمینه حقوقی و اینکه اکثر مردم از وجود این قانون بی خبر هستند و بدون مشورت ممکن است متحمل خسارت های سنگین شوند و نتوانند حقوق خود را به دست آورند؛ بهترین مشاوره حقوقی دستور موقت می باشند.

یک وکیل مجرب و متخصص می تواند در زمان مناسب برای درخواست دستور موقت فرد شاکی را آگاه و با انجام مراحل قانونی بدون اتلاف وقت به دلیل آگاهی و تجربه ای که دارد شاکی را راهنمایی و یا با گرفتن وکالت قانونی از شاکی برای گرفتن دستور موقتی دادگاه، اقدام کند.

مشاوره حقوقی تلفنی دستور موقت، شما را در آشنایی و مراحل درخواست تا صدور و اجرای دستور موقت و گرفتن حقوقتان یاری می کند.

 

آیا با داشتن وکیل صدور دستور موقت تسریع می گردد؟

 

provisional order,s lawyer hiring

انتخاب آنلاین بهترین وکیل دادرسی فوری از طریق مشاهده رزومه

 

همانطور که گفته شد وجود یک وکیل و گرفتن مشاوره و همراهی وکیل در مسائل حقوقی به دلیل آگاهی بیشتر او نسبت به قوانین و تجربه کاری که دارد در تسریع انجام مراحل قانونی صدور دستور موقت تاثیر به سزایی دارد؛ با توجه به این مسائل بهترین راهکار برای دستور موقت، گرفتن مشاوره از یک وکیل آگاه و با تجربه می باشد.

 

هزینه دستور موقت برای پرونده های ملکی چگونه است؟

برای رسیدگی به دادخواست دستور موقت باید مقدار صد هزار تومان به عنوان هزینه دادرسی پرداخت شود؛ وکیل دستور موقت، می تواند شما را در انجام مراحل قانونی راهنمایی و همراهی کند؛ از فایده های گرفتن مشاوره حقوقی دستور موقت علاوه بر جلوگیری از اتلاف وقت، جلوگیری از پرداخت هزینه های اضافی می باشد.

 

چرا باید وضعیت یک وکیل قبل از سپردن کامل پرونده مان بررسی کنیم
بهترین راهکار برای ورشکسته نشدن در بازار کساد کرونا
ترکه و بزرگترین اشتباهاتی که همه در تحریر ترکه انجام می دهند
تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام. خداییش وکلاتون خیلی باحوصله و پرانرژی هستند و دلسوزانه مشاوره ارائه میدهند.من راستش خیلی اعتماد به سایتتون نداشتم. و ابتدا مطالب سایت و پست های وبلاگ رو بررسی کردم و متوجه به روز بودن و فعالیت روزانه سایت شدم و به همین دلیل ارتباط گرفتم. جدا راضی بودم. خدا قوت بهتون
سلام دستور موقت از جمله موارد دادرسی فوری است که اگر به موقع انجام بشه از بسیاری خسارات جلوگیری بعمل میاد یکی از راهها گرفتن مشاوره از وکلا و کارشناسان خوب موسسه وکیل تلفنیه
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی دستور موقت یک امریه که خیلی از مواقعی که شخص امکان رسیدگی فوری به دادخواست وجود نداره و ممکن است حقوق وی تضییع بشه یا یک اتفاق ناگواری برای ایشان بیفته که غیر قابل جبران باشه مثلاً در مورد دستور قلع و قمع بنا که از سوی ارگانی صادر شده و خوانده میتواند تقاضای دستور موقت جهت جلوگیری از اجرای عملیات اجرایی را از دادگاه بخواهد یا مثلاً در مورد ملاقات فرزند که شخص تا زمان رسیدگی به درخواست حضانت میتونه درخواست ملاقات فرزند را بکنه و در این موارد دادگاه اقدام به صدور دستور موقت میکنه اینجانب فریبرز ذوالفقاری با کد اکالت ۱۵ ۲۱۴ آماده ارائه مشاوره در این خصوص هستم
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی موضوع دستور موقت از موارد بسیار مهم در نگارش دادخواست های حقوقی می باشد ودر زمانی که امکان از بین رفتن حقوق وی وجود دارد مثلا شخص دستور قلع وقمع بنا گرفته ویا مثلا در خصوص ملاقات فرزندو... وتا زمان رسیدگی به دادخواست ممکن است زمان طولانی بکشد ودر نتیجه شخص با دستور موقت می تواند دستور موقت جهت بر آورده شدن خواسته خود را از دادگاه بگیرد ودادگاه با این امر موافقت می کند اینجانب فریبرز ذوالفقاری با کد وکالت ۱۵۲۱۴ اماده ارایه مشاوره تخصصی در این زمینه هستم
با عرض ادب و احترام. همانطوری که از نامش پیداست دستور موقت در مواردی صورت می گیرد که ضرورت امری بر قاضی احراز گردد و لازم بداند برای جلوگیری از اتلاف یا عدم تضییع حقوق خواهان تا پایان دادرسی نسبت به موضوع مطروحه دستور موقتی مبنی بر توقیف مال( منقوق و غیر منقول) یاانجام عمل یا منع از امری باشد. لذا در خصوص مشکلی که وجود داشت با مشاوره با وکلای موسسه توانستم هم مدت زمان را بخرم هم در هزینه ها مدیریت کنم وکمتر متضرر شوم. با تشکر فراوان برای مدیریت محترم موسسه و سایر همکارن و وکلای محترم. دست مریزاد
سلام .دستور موقت را در نظام حقوقی ما باید به منزله شمشیری بران در دست خواهان دعوا دانست که با اعمال آن می تواند در سریع ترین زمان وقبل از شروع فرایند دادرسی به طور موقت به خواسته خود دست یابد ویا آنکه خوانده را از رسیدن به خواسته خود محروم نماید والبته این می تواند بسیاری از خسارات و صدمات احتمالی متعاقب را به نفع خواهان متوقف کند ودر صورتی که حکم به نفع خواهان صادر شود او علاوه بر تمام منافع ناشی از حکم از فرصت وزمان نیز حداکثر بهره را برده است.شما می توانید از خدمات حقوقی دکتر محمد ابراهیم داودآبادی فراهانی استفاده کنید۰۹۱۲۴۵۱۸۶۵۰
سلام قرارهای تامینی در مباحث حقوقی بسیااااار پر کاربرد و مهم هستند که بیشتر مردم از این موضوع بی خبرند.. ممنون بابت اطلاع رسانی.
سلام واقعا از خدمات وکیل تلفنی ممنونم. در پرونده ای که بسیار دچار مشکل بودم، با چند جلسه مشاوره تخصصی توانستم راه حلی برای باز شدن گره پرونده پیدا کنم و مشکلی که قریب به ۱ سال با آن درگیر بودم، حل شد. از مدیریت موسسه جناب دکتر توکلی و نیز کلیه همکاران و وکلای موسسه که بسیار با اخلاق و باحوصله و حرفه ای عمل میکنند کمال تشکر دارم. موفق باشید
با سلام و تشکر. باتوجه به اینکه دستور موقت به تنهایی قابل تجدیدنظرخواهی و اعتراض نیست، لذا باید توجه داشت که در زمان طرح درخواست، موضوع بطور کامل و روشن بیان و تمام دلایل و مدارک پیوست گردد تا با قرار رد مواجه نشویم. لذا لازم است قبل از اقدام حتما با یک وکیل مشورت شود
با عرض سلام وادب،ضمن تشکر از مدیریت و اعضاءمحترم سایت وکیل تلفنی به خاطر تلاش جهت ارائه اطلاعات مفید حقوقی به کاربران محترم توصیه می گردد از خدمات مشاوره ای همکاران در ۲۴ ساعت شبانه روز جهت کسب اطلاعات دقیق تر استفاده نمایند.با احترام.
با عرض سلام وادب،ضمن تشکر از مدیریت و اعضاءمحترم سایت وکیل تلفنی به خاطر تلاش جهت ارائه اطلاعات مفید حقوقی به کاربران محترم توصیه می گردد از خدمات مشاوره ای همکاران در ۲۴ ساعت شبانه روز جهت کسب اطلاعات دقیق تر استفاده نمایند.با احترام.
با سلام خدمت وکلای سایت وکیل تلفنی که با تلاش شبانه روزی خود، در خدمت رسانی به هموطنان خود خاطر هستند. دادن دادخواست دستور موقت نیاز به تنظیم ان دارد و برای نوشتن آن اگر از وکیل ویا مشاور کمک بگیریم خیلی موفق تر هستیم بنابراین بهتر است با هزینه ی کمتر وصرف وقت کمتر با سایت وکیل تلفنی تاس بگیریم واز وکلای این سایت کمک بگیریم.
با عرض سلام و ادب و احترام یکی از موارد مهم و مبتلابه امروزه در دادگاه های دادگستری بحث دستور موقت می باشد . بی شک تفاوت این نهاد حقوقی در دادرسی مدنی با نهاد تأمین خواسته امری حائز اهمیت می باشد لذا با شناخت هرچه بیشتر این نهاد حقوقی می توان از ناآگاهی های حقوقی در جامعه جلوگیری نمود
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره و راهنمایی به صورت تخصصی و حتی با حقوقدانانی که سابقه قضایی را دارند فراهم آورده است‌.
سلام. من به عنوان یکی از مشاورین حقوقی مشغول به فعالیت در سایت وکیل تلفنی به نوبه خودم افتخار میکنم میتوانم از همچین بستری خدمت رسانی نمایم.از مدیریت مجموعه و دوستان بزرگوار واحد اداری و همه دست اندرکاران این سایت کمال قدردانی رو دارم. چراکه میدانم اگر هریک از این زنجیره کارش را به درستی انجام ندهد ممکن است اختلال در کل مجموعه ایجاد گردد. امید است با مطالعه مداوم و بالابردن سطح سواد و دانش و ارتباط صحیح و مناسب با کاربران بتوانیم وظیفه خطیرمان را به بهترین نحو ممکن انجام دهیم. سپاس
بسمه تعالی_متن پر محتوا و مبتلا به بود.جا داره از زحمات شما و موسسه وکیل تلفنی نهایت قدردانی رو به جا بیاوریم.هم در قسمت مشاوره و لایحه نویسی و دادخواست نویسی خوش میدرخشید و هم از بابت متون و مقاله ها
با سلام خدمت کاربران عزیز.دستور موقت یکی از نهاد هایی است که به دادرسی فوری مشهور است.و اگاهی از آن باعث می گردد تا قبل از رسیدگی به دادرسی اقدامات احتیاطی انجام شود و از بروز مشکلات پیشگیری شود.قبل از هر اقدام حقوقی می بایست شما عزیزان مشورت های لازم را با یک وکیل بنمائید تا از بروز تبعات بعدی شوکه نشوید.مطالب موسسه در این خصوص بی نظیر و بسیار راهگشا است پس مطالعه آنرا فراموش نکنید.موفق باشید.مسیح آقاداودی کد ۲۰۵۵۴
با سلام.امروزه امکان مشاوره آنلاین در زمینه حقوقی صرفا در کشورهای پیشرفته جهان امکان‌پذیر می باشد که خوشبختانه موسسه وکیل تلفنی این امکان را برای مردم ایران هم فراهم نموده است.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی