موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۹:۳۲ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۶:۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۲۷:۵۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
  • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۷:۴۲:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
  • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۱۴:۰ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
  • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۱۲:۱۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۵:۴ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۴:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
  • خدیجه محمدی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۵:۳۰:۲۵ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
  • علی علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۹:۲۳:۴۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی در محل کار و زندگیتان

مشاوره حقوقی در محل کار و زندگیتان

به قطع یقین در موضوعات حقوقی داشتن یک مشاور خوب در کنار خود می تواند در بسیاری از امور راهگشا باشد؛ اما در اکثر اوقات روزمرگی های مردم و همچنین رعایت پروتکل های بهداشتی باعث شده رفت و آمد مردم به حداقل برسد. در این یادداشت قصد داریم به شما بگوییم که به چه شکل می شود به صورت تلفنی یا آنلاین در محل کار خود یا خانه خود، مشاوره حقوقی بگیرید.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل در خصوص مشاوره حقوقی در هر زمان و هر مکان

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه هشت رقمی) 02147625900

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    20.000هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل   60.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 90.000هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"مشاوره حقوقی در محل کار و زندگیتان در حقیقت در هر زمان و مکانی که شما بخواهید صورت می گیرد؛ ضمن آنلاین و تلفنی بودن، این مشاوره با وکیل متخصص در زمینه مشکل حقوقی شما انجام می گیرد تا در وقت، هزینه و انرژی شما صرفه جویی شده و بهترین نتیجه دلخواه حاصل گردد؛ شما از طریق لمس تصویرک زیر می توانید با وکیل متخصص در زمینه دلخواهتان مشاوره حقوقی تلفنی داشته باشید"

 

 

چگونه می توان در محل کار مشاوره حقوقی دریافت کرد؟

 

receiving legal advice in workplace

مشاوره حقوقی فوری در هر زمان و هر مکان

 

در زندگی امروز که اکثر ساعت های مفید روزانه یک نفر، صرف کار کردن و حضور در محل کار می شود، امکان حضور در اکثر مکان ها و انجام دادن کارهای ضروری دیگر در ساعت های مفید روز از اشخاص سلب می شود و اشخاص مجبور هستند فقط به انجام کار معمول خویش بپردازند؛ این امر باعث می شود که افراد از اکثر کارهای شخصی و حتی ضروری خود نیز باز بمانند. علاوه بر این درگیری این روزهای مردم با ویروس کرونا باعث شده است که ارتباطات حضوری مردم به حداقل برسد و مشکلی بر مشکلات آنان بیفزاید؛ برای برطرف کردن مشکلات حقوقی هم، جستجو و پیدا کردن یک مشاور حقوقی خوب از این قضیه مستثنا نیست، اما اکنون شما به راحتی می توانید حتی در محل کارتان با کمترین وقت و هزینه مشکل حقوقی خودتان را با مشاور حقوقی مطرح نمایید و در محل کار و زندگیتان به راحتی مشاوره حقوقی دریافت نمائید.

 

آیا کیفیت مشاوره حقوقی که به من در محل کارم داده می شود می تواند متناسب با سطح تمرکز من در ساعات کاری ام باشد؟

معمولاً وقتی مشکلی شخصی برای شما پیش بیاید، در محل کارتان، نمی توانید به راحتی این مشکل را بر طرف نمائید و پاسخ های زیادی برای نپرداختن به حل مشکلتان در ذهن شما مطرح می شود، نمی شود به راحتی در محل کار به حل این مشکلات پرداخت؛ مخصوصاً اگر موضوع هم یک موضوع حقوقی باشد، از آنجایی که مسائل مربوط به حقوق، دارای پیچیدگی های خاص خود است و اکثر افراد در این وادی سردرگم هستند، باید برای آن یک وقت مناسب گذاشت؛ اما اگر الان بدانید که مشاور حقوقی شما این توانایی را دارد که مشاوره حقوقی در محل کار و زندگیتان به شما ارائه دهد، شاید مطمئن شوید که می توانید با توجه به سطح تجربه بالای مشاور و همچنین نوع حضور مشاور حقوقی تمرکز کافی را حتی در محل کار خودتان داشته باشید و بدون هیچ مشکلی مشاوره حقوقی تلفنی یا آنلاین در محل کار و زندگیتان دریافت نمائید.

 

آیا دریافت مشاوره حقوقی در محل کارم ایراد و خللی در روال کارم ایجاد نمی کند؟

 

legal advice in home and workplace

تماس فوری با 1000 وکیل متخصص در تمامی امور حقوقی

 

شاید تا حالا به داشتن یک وکیل در منزل یا یک وکیل همراه و وکیل اول یا به عبارتی یک مشاوره حقوقی خانگی یا مشاوره حقوقی تلفنی در منزل فکر کرده باشید؛ اگر مطمئن شوید که برای گرفتن مشاوره حقوقی کاری، مشاور خوب و با تجربه ای در محل کار شما منتظر شما می باشد و طبق آن زمان و ساعتی که شما به مشاور می دهید، او به شما مشاوره می دهد، (حتی مقدار بیشتری از مقداری که پول پرداخت کردید، مشاوره می گیرید) به راحتی می توانید با مدیریت زمان خوب و مناسب خود ساعت کاری خودتان و ساعات مناسب برای مشاوره، حتی میزان زمان مشاوره را تعیین نمایید. به این شکل نه تنها خللی به کار شما وارد نمی شود، بلکه می توانید یک مشاوره خوب و راحت دریافت نمائید؛ ضمن این که نیاز نیست وقت و هزینه خودتان را صرف رفت و آمد به دفتر مشاوره حقوقی بکنید.

 

مشاوره حقوقی در محل کار به چه روش هایی قابل انجام است؟

با توجه به شرایطی که گفته شد، اعم از روزمرگی های افراد و همچنین شرایطی که ویروس کرونا برای جامعه جهانی و همچنین مردم ایجاد کرده است که رعایت پروتکل های بهداشتی و سلامت خود و جامعه دارای اهمیت مضاعفی می باشد، شما جهت دریافت مشاوره حقوقی و حل مسائل حقوقی خودتان در محل کار به راحتی می توانید به صورت آنلاین یا تلفنی با مشاوران حقوقی مجرب و وکلای پایه یک دادگستری ارتباط برقرار کنید. می توانید عکس پرونده خودتان را برای آنان ارسال نمائید وقت بگیرید و آن ها بر اساس زمان مشخص شده با شما تماس می گیرند و به شما یک مشاوره حقوقی تلفنی یا یک مشاوره تلفنی آنلاین با کیفیت ارائه می دهند؛ ضمن اینکه با ثبت نام رایگان در سایت می توانید به راحتی به صورت آنلاین مشاوره حقوقی در محل کار و زندگیتان بگیرید.

 

چه موضوعات حقوقی را می توان در محل کار با وکیل آنلاین یا تلفنی مطرح کرد و پاسخ حقوقی دقیق گرفت؟

 

legal advice for any cases

مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته در ساعات اداری و غیر اداری

 

شما بعد از این که سوال خودتان را مطرح نمایید، براساس موضوع حقوقی که با آن درگیر هستید، سوال شما به وکیل مخصوص آن موضوع ارجاع داده می شود و وکیل تلفنی خانگی یا مشاور حقوقی متخصص آن موضوع در کمترین زمان ممکن با شما ارتباط می گیرد و به شما در زمینه موضوع مد نظرتان مشاوره می دهد؛ در واقع مشاوره حقوقی در خانه شما انجام می شود و این مشاوره حقوقی شبانه روزی در منزل می باشد، پس فرقی نمی کند که موضوع حقوقی که با آن درگیر هستید چه موضوعی است و از کدام مدل مسائل است، شما به راحتی می توانید به صورت آنلاین و تلفنی در تمام موضوعات از ظرفیت مشاوران با تجربه استفاده نمائید.

 

درخواست ارائه خدمات مشاوره حقوقی در محل کار و زندگیتان چقدر هزینه دارد؟

مشاوره گرفتن شما از سایت وکیل تلفنی به چند روش می باشد که نسبت به نوع روش هزینه های آن فرق دارد؛ اما نکته جذاب این سایت این می باشد که مشاوره آنلاین در آن رایگان می باشد. سایر انواع مشاوره مانند، مشاوره تلفنی و مشاهده پرونده و ... بسته به نوع مشاوره و روشی که انتخاب می کنید دارای قیمت های متفاوتی می باشد، ولی نکته حائز اهمیتی که در زمینه قیمت ها وجود دارد این می باشد که با توجه به بیماری همه گیر کرونا این سایت تلاش کرده است که قیمت و نرخ های منصفانه و ارزان را برای مخاطبین خود ارائه دهد؛ البته همانطور که گفته شد بحث مشاوره آنلاین آن به صورت رایگان می باشد و شما در مشاوره آنلاین و مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری می توانید در خواست مشاوره بدهید و به راحتی مشاوره حقوقی تلفنی در منزل و محل کار را تجربه نمائید.

 

ارائه خدمات مشاوره حقوقی در محل کار و زندگیتان شامل چه زمینه هایی از مشاوره حقوقی می باشد؟

 

benefits of legal advice at home & workplace

مشاوره حقوقی 24 ساعته به خانم های خانه دار

 

درباره مشاوره حقوقی در محل کار و زندگیتان شاید به این بیاندیشید که این مدل مشاوره شامل زمینه های خاصی می شود، اما بهتر است بدانیم که در تمامی زمینه ها شما می توانید درخواست مشاوره حقوقی بدهید و این موضوع فقط مربوط به یک زمینه خاص نمی شود، شما در هر زمینه ای که مشکل داشته باشید اعم از خانواده، شرکت ، حتی تمامی مشکلات امور اداری و ... می توانید برای آن درخواست مشاوره حقوقی بدهید و یک وکیل خانگی 24 ساعته و وکیل هوشمند را در اختیار خود داشته باشید و از مزایای مشاوره حقوقی در منزل بهره ببرید.

 

مزایای مشاوره حقوقی در محل کار و زندگیتان چه می باشد؟

مشاوره حقوقی در محل کار و زندگیتان یکی از محاسن این روز ها می باشد؛ شما اگر بخواهید برای پیدا کردن یک مشاور حقوقی خوب جستجو نمایید باید زمان زیادی در ترافیک خیابان صرف کنید؛ معطل شدن در دفتر وکیل را بر این نیز اضافه نمایید چیزی از زمان شما باقی نمی ماند و در بعضی مواقع دیده شده است که باید وقت کامل یک روز خودتان را صرف یک ساعت مشاوره آن هم با هزینه به مراتب بالاتر نمائید؛ در شرایط الان و حضور ویروس کرونا در بین مردم و شلوغی ها ممکن است حتی جان خودتان را هم به خطر بیندازید، در حالی که می توانید طبق روش هایی که در بالا گفته شد، به صورت کاملا آسان و با هزینه کمتر از خدمات مشاوره حقوقی خانگی ارزان و مشاوره حقوقی خانگی در کرونا بهره ببرید.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین کافیست در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

ارتباط فوری 24 ساعته با برترین وکلای مازندرانی

گارانتی مشاوره حقوقی در وکیل تلفنی

ویژگی های یک مشاوره حقوقی غیر حضوری

برترین وکلای استان تهران

تفاوت بین وکیل پایه یک و پایه دو

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

جهت پرداخت بر روی تصویر کلیک نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

[email protected]

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

[email protected]

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

[email protected]

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی