موسسه وکیل تلفنی

  • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
  • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
  • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی در محل کار و زندگیتان

مشاوره حقوقی در محل کار و زندگیتان

به قطع یقین در موضوعات حقوقی داشتن یک مشاور خوب در کنار خود می تواند در بسیاری از امور راهگشا باشد؛ اما در اکثر اوقات روزمرگی های مردم و همچنین رعایت پروتکل های بهداشتی باعث شده رفت و آمد مردم به حداقل برسد. در این یادداشت قصد داریم به شما بگوییم که به چه شکل می شود به صورت تلفنی یا آنلاین در محل کار خود یا خانه خود، مشاوره حقوقی بگیرید.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل در خصوص مشاوره حقوقی در هر زمان و هر مکان

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

چگونه می توان در محل کار مشاوره حقوقی دریافت کرد؟

 

receiving legal advice in workplace

مشاوره حقوقی فوری در هر زمان و هر مکان

 

در زندگی امروز که اکثر ساعت های مفید روزانه یک نفر، صرف کار کردن و حضور در محل کار می شود، امکان حضور در اکثر مکان ها و انجام دادن کارهای ضروری دیگر در ساعت های مفید روز از اشخاص سلب می شود و اشخاص مجبور هستند فقط به انجام کار معمول خویش بپردازند؛ این امر باعث می شود که افراد از اکثر کارهای شخصی و حتی ضروری خود نیز باز بمانند. علاوه بر این درگیری این روزهای مردم با ویروس کرونا باعث شده است که ارتباطات حضوری مردم به حداقل برسد و مشکلی بر مشکلات آنان بیفزاید؛ برای برطرف کردن مشکلات حقوقی هم، جستجو و پیدا کردن یک مشاور حقوقی خوب از این قضیه مستثنا نیست، اما اکنون شما به راحتی می توانید حتی در محل کارتان با کمترین وقت و هزینه مشکل حقوقی خودتان را با مشاور حقوقی مطرح نمایید و در محل کار و زندگیتان به راحتی مشاوره حقوقی دریافت نمائید.

 

آیا کیفیت مشاوره حقوقی که به من در محل کارم داده می شود می تواند متناسب با سطح تمرکز من در ساعات کاری ام باشد؟

معمولاً وقتی مشکلی شخصی برای شما پیش بیاید، در محل کارتان، نمی توانید به راحتی این مشکل را بر طرف نمائید و پاسخ های زیادی برای نپرداختن به حل مشکلتان در ذهن شما مطرح می شود، نمی شود به راحتی در محل کار به حل این مشکلات پرداخت؛ مخصوصاً اگر موضوع هم یک موضوع حقوقی باشد، از آنجایی که مسائل مربوط به حقوق، دارای پیچیدگی های خاص خود است و اکثر افراد در این وادی سردرگم هستند، باید برای آن یک وقت مناسب گذاشت؛ اما اگر الان بدانید که مشاور حقوقی شما این توانایی را دارد که مشاوره حقوقی در محل کار و زندگیتان به شما ارائه دهد، شاید مطمئن شوید که می توانید با توجه به سطح تجربه بالای مشاور و همچنین نوع حضور مشاور حقوقی تمرکز کافی را حتی در محل کار خودتان داشته باشید و بدون هیچ مشکلی مشاوره حقوقی تلفنی یا آنلاین در محل کار و زندگیتان دریافت نمائید.

 

آیا دریافت مشاوره حقوقی در محل کارم ایراد و خللی در روال کارم ایجاد نمی کند؟

 

legal advice in home and workplace

تماس فوری با 1000 وکیل متخصص در تمامی امور حقوقی

 

شاید تا حالا به داشتن یک وکیل در منزل یا یک وکیل همراه و وکیل اول یا به عبارتی یک مشاوره حقوقی خانگی یا مشاوره حقوقی تلفنی در منزل فکر کرده باشید؛ اگر مطمئن شوید که برای گرفتن مشاوره حقوقی کاری، مشاور خوب و با تجربه ای در محل کار شما منتظر شما می باشد و طبق آن زمان و ساعتی که شما به مشاور می دهید، او به شما مشاوره می دهد، (حتی مقدار بیشتری از مقداری که پول پرداخت کردید، مشاوره می گیرید) به راحتی می توانید با مدیریت زمان خوب و مناسب خود ساعت کاری خودتان و ساعات مناسب برای مشاوره، حتی میزان زمان مشاوره را تعیین نمایید. به این شکل نه تنها خللی به کار شما وارد نمی شود، بلکه می توانید یک مشاوره خوب و راحت دریافت نمائید؛ ضمن این که نیاز نیست وقت و هزینه خودتان را صرف رفت و آمد به دفتر مشاوره حقوقی بکنید.

 

مشاوره حقوقی در محل کار به چه روش هایی قابل انجام است؟

با توجه به شرایطی که گفته شد، اعم از روزمرگی های افراد و همچنین شرایطی که ویروس کرونا برای جامعه جهانی و همچنین مردم ایجاد کرده است که رعایت پروتکل های بهداشتی و سلامت خود و جامعه دارای اهمیت مضاعفی می باشد، شما جهت دریافت مشاوره حقوقی و حل مسائل حقوقی خودتان در محل کار به راحتی می توانید به صورت آنلاین یا تلفنی با مشاوران حقوقی مجرب و وکلای پایه یک دادگستری ارتباط برقرار کنید. می توانید عکس پرونده خودتان را برای آنان ارسال نمائید وقت بگیرید و آن ها بر اساس زمان مشخص شده با شما تماس می گیرند و به شما یک مشاوره حقوقی تلفنی یا یک مشاوره تلفنی آنلاین با کیفیت ارائه می دهند؛ ضمن اینکه با ثبت نام رایگان در سایت می توانید به راحتی به صورت آنلاین مشاوره حقوقی در محل کار و زندگیتان بگیرید.

 

چه موضوعات حقوقی را می توان در محل کار با وکیل آنلاین یا تلفنی مطرح کرد و پاسخ حقوقی دقیق گرفت؟

 

legal advice for any cases

مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته در ساعات اداری و غیر اداری

 

شما بعد از این که سوال خودتان را مطرح نمایید، براساس موضوع حقوقی که با آن درگیر هستید، سوال شما به وکیل مخصوص آن موضوع ارجاع داده می شود و وکیل تلفنی خانگی یا مشاور حقوقی متخصص آن موضوع در کمترین زمان ممکن با شما ارتباط می گیرد و به شما در زمینه موضوع مد نظرتان مشاوره می دهد؛ در واقع مشاوره حقوقی در خانه شما انجام می شود و این مشاوره حقوقی شبانه روزی در منزل می باشد، پس فرقی نمی کند که موضوع حقوقی که با آن درگیر هستید چه موضوعی است و از کدام مدل مسائل است، شما به راحتی می توانید به صورت آنلاین و تلفنی در تمام موضوعات از ظرفیت مشاوران با تجربه استفاده نمائید.

 

درخواست ارائه خدمات مشاوره حقوقی در محل کار و زندگیتان چقدر هزینه دارد؟

مشاوره گرفتن شما از سایت وکیل تلفنی به چند روش می باشد که نسبت به نوع روش هزینه های آن فرق دارد؛ اما نکته جذاب این سایت این می باشد که مشاوره آنلاین در آن رایگان می باشد. سایر انواع مشاوره مانند، مشاوره تلفنی و مشاهده پرونده و ... بسته به نوع مشاوره و روشی که انتخاب می کنید دارای قیمت های متفاوتی می باشد، ولی نکته حائز اهمیتی که در زمینه قیمت ها وجود دارد این می باشد که با توجه به بیماری همه گیر کرونا این سایت تلاش کرده است که قیمت و نرخ های منصفانه و ارزان را برای مخاطبین خود ارائه دهد؛ البته همانطور که گفته شد بحث مشاوره آنلاین آن به صورت رایگان می باشد و شما در مشاوره آنلاین و مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری می توانید در خواست مشاوره بدهید و به راحتی مشاوره حقوقی تلفنی در منزل و محل کار را تجربه نمائید.

 

ارائه خدمات مشاوره حقوقی در محل کار و زندگیتان شامل چه زمینه هایی از مشاوره حقوقی می باشد؟

 

benefits of legal advice at home & workplace

مشاوره حقوقی 24 ساعته به خانم های خانه دار

 

درباره مشاوره حقوقی در محل کار و زندگیتان شاید به این بیاندیشید که این مدل مشاوره شامل زمینه های خاصی می شود، اما بهتر است بدانیم که در تمامی زمینه ها شما می توانید درخواست مشاوره حقوقی بدهید و این موضوع فقط مربوط به یک زمینه خاص نمی شود، شما در هر زمینه ای که مشکل داشته باشید اعم از خانواده، شرکت ، حتی تمامی مشکلات امور اداری و ... می توانید برای آن درخواست مشاوره حقوقی بدهید و یک وکیل خانگی 24 ساعته و وکیل هوشمند را در اختیار خود داشته باشید و از مزایای مشاوره حقوقی در منزل بهره ببرید.

 

مزایای مشاوره حقوقی در محل کار و زندگیتان چه می باشد؟

مشاوره حقوقی در محل کار و زندگیتان یکی از محاسن این روز ها می باشد؛ شما اگر بخواهید برای پیدا کردن یک مشاور حقوقی خوب جستجو نمایید باید زمان زیادی در ترافیک خیابان صرف کنید؛ معطل شدن در دفتر وکیل را بر این نیز اضافه نمایید چیزی از زمان شما باقی نمی ماند و در بعضی مواقع دیده شده است که باید وقت کامل یک روز خودتان را صرف یک ساعت مشاوره آن هم با هزینه به مراتب بالاتر نمائید؛ در شرایط الان و حضور ویروس کرونا در بین مردم و شلوغی ها ممکن است حتی جان خودتان را هم به خطر بیندازید، در حالی که می توانید طبق روش هایی که در بالا گفته شد، به صورت کاملا آسان و با هزینه کمتر از خدمات مشاوره حقوقی خانگی ارزان و مشاوره حقوقی خانگی در کرونا بهره ببرید.

 

ارتباط فوری 24 ساعته با برترین وکلای مازندرانی

گارانتی مشاوره حقوقی در وکیل تلفنی

ویژگی های یک مشاوره حقوقی غیر حضوری

برترین وکلای استان تهران

تفاوت بین وکیل پایه یک و پایه دو

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

باسلام در زندگی روزمره امروزی که اکثر وقت مردم، صرف کارکردن و حضور فیزیکی در محل کار می شود، افراد از اکثر کارهای شخصی و حتی ضروری خود نیز باز می مانند. درصورت بروز یک مشکل حقوقی، از آنجا که باید برای حل و فصل آن مشکل، وقت خاصی را اختصاص داد، شخص دچار سردرگمی میگردد. با داشتن یک مشاور حقوقی خانگی یا تلفنی در محل کار یا منزل، می توان با مدیریت زمان، یک مشاوره خوب و راحت دریافت نمود. دریافت این نوع مشاوره می تواند از طریق برقراری ارتباط آنلاین یا تلفنی با مشاوران حقوقی مجرب و وکلای پایه یک دادگستری باشد. بسته به نوع سوال حقوقی، شخص به وکیل مخصوص آن موضوع ارجاع داده می شود و وکیل تلفنی خانگی یا مشاوره حقوقی متخصص در کمترین زمان ممکن با شخص ارتباط برقرار نموده و در زمینه موضوع مطروحه مشاوره می دهد و این مشاوره به صورت شبانه روزی و هوشمند می باشد. صرفه جویی در وقت و انرژی ، دسترسی آسان به خدمات حقوقی و تحصیل نتیجه دلخواه از مهمترین مزایای مشاوره حقوقی در محل کار و زندگی می باشد و این مهم تنها از عهده مرجع توانمندی چون موسسه حقوقی وکیل تلفنی برمی آید. درود بر شما
سلام، در زندگی امروز که اکثر ساعت های مفید روزانه یک نفر، صرف کار کردن و حضور در محل کار می شود، امکان حضور در اکثر مکان ها و انجام دادن کارهای ضروری دیگر در ساعت های مفید روز از اشخاص سلب می شود و اشخاص مجبور هستند فقط به انجام کار معمول خویش بپردازند؛ این امر باعث می شود که افراد از اکثر کارهای شخصی و حتی ضروری خود نیز باز بمانند. علاوه بر این درگیری این روزهای مردم با ویروس کرونا باعث شده است که ارتباطات حضوری مردم به حداقل برسد و مشکلی بر مشکلات آنان بیفزاید؛ برای برطرف کردن مشکلات حقوقی هم، جستجو و پیدا کردن یک مشاور حقوقی خوب از این قضیه مستثنا نیست، اما اکنون شما به راحتی می توانید حتی در محل کارتان با کمترین وقت و هزینه مشکل حقوقی خودتان را با مشاور حقوقی مطرح نمایید و در محل کار و زندگیتان به راحتی مشاوره حقوقی دریافت نمائید.
مشاور حقوقی شخصی است که به سبب داشتن دانش نسبت به قوانین و خدمات حقوقی قادر است به شرکت‌ها و افراد در مثلا امور قراردادها و دعاوی و حل اختلاف مشاوره ارائه کند. در مسائل حقوقی به منظور پیشگیری از زیان‌های احتمالی، مشورت با یک مشاور حقوقی الزامی می باشد. این فرد با اشراف به قوانین و با تجاربی که برخوردار است افراد را راهنمایی می کند تا گزینه‌های مناسبی داشته باشند و از ورود زیان به آن ها جلوگیری شود. وظایف مشاور حقوقی -مشاور حقوقی دارای وظایف متفاوتی می باشد. اما تکلیف اصلی مشاوره راهنمایی حقوقی می باشد. او باید اطلاعات لازم حقوقی را داشته باشد تا بتواند متن قرارداد را تنظیم نماید و بر شکل گیری عقد نظارت کند. - مشاور حقوقی در هر زمینه ای باید اطلاعات دقیق راجع به آن موضوع و استفاده صحیح از قوانین را در در روند کار خود قرار دهد. - مشاور حقوقی در امور حقوقی و کیفری راجع به روابط خصوصی افراد نقش پررنگی دارد. - مشاور حقوقی قادر است در مسائل کاری و اداری و مربوط به مهاجرت و امور تجاری و موضوعات بین الملل به افراد کمک کند. . امور راجع به معاملات و قراردادها - مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید. امور راجع به دعاوی کیفری مشاوره حقوقی این امکان را دارد که لایحه را تنظیم نموده و در پیگیری دعاوی به اشخاص راهنمایی و مشاوره بدهد.در شرایطی که پروانه وکالت داشته باشد قادر است به طور شخصی و مستقیم پرونده را به عهده بگیرد. مشاور در امر کیفری مثل قتل، اختلاس، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ،چک بلامحل و دیگر عناوین، نقش پررنگی دارد و بعد از آن که مشاور کار خود را به درستی انجام دهد با توجه به موضوع مورد دعوا قادر است موکل را به وکیل معرفی کند. مثلاً اگر کسی خواهان مشاوره در مورد دعوای چک می باشد و کیل چک قادر است به او کمک کند. خصوصیات مشاور حقوقی خوب سن و جنس مشاورحقوقی اثری در ارائه کیفیت مشاوره او نخواهد داشت. بلکه باید مسلط به قوانین و دارای تجربه باشد. البته نکته قابل توجه این که پیش از مشاوره گرفتن از یک مشاور حقوقی باید در مورد او تحقیق به عمل آورد و تبلیغات به تنهایی کفایت نمی کن.د باید سوابق مشاوره را مورد بررسی قرار داد و ملاحظه نمود که چه تعداد مراجعان قبلاً در اولین قدم باید به وکلای پایه یک دادگستری رجوع نمود. چون آن ها به مقررات و رویه قضایی مسلط هستند، قادرند به بهترین شکل افراد را راهنمایی کنند. یک مشاور حقوقی خوب فردی است با تجربه که به مسائل و مقررات حقوقی اشراف دارد و صادق و امانت دار و متعهد است و در زمان مناسبی اتخاذ تصمیم می نماید و با قدرت تجزیه و تحلیل ، نسبت به امور حقوقی آگاهی دارد.
با سلام و احترام، یکی از مولفه های مهم جهان امروز سریع بودن و نیز در دسترس بودن نیازهای اولیه زندگی در امور مختلف هست. انسان ها دوست دارند در اسرع وقت نسبت به انعقاد معامله اقدام نمایند، در اسرع وقت ماشین خریداری کنند ، در اسرع وقت به سفر بروند و ... و نیز تمایل دارند در هرجایی که باشند این خدمات به صورت آنلاین و دائمی در اختیارشان باشد یعنی با لمس چند دکمه به تمام حوایج خود دست پیدا کنند . در امور حقوقی نیز چنین حالتی برای افراد وجود دارد ؛لذا داشتن مشاورینی که در اسرع وقت در دسترس بوده و توانایی ارائه انواع مشاوره ها را داشته باشند بسیار مهم و حیاتی است. ویژگی بسیار مهم این نوع مشاوره ها این بودئه که بعلت دسته بندی دقیق و اصولی صورت گرفته شما این اختیار را دارید تا در هر ساعتی از شبانه روز در ایام تعطیل یا غیر تعطیل با موسسه تماس گرفته و با اعلام نیاز خود مشاوره مطلوب خویش را دریافت نمایید. این مشاوره های نامحدود بوده و در هر ساعتی از شبانه روز قابل ارائه می باشد و می توانید در محل کار، در باشگاه و منزل و حتی در رختخواب تان نیز از این مشاوره ها بهره مند گردید پس فقط کافی است با یک تماس ساده این مزیت بزرگ را تجربه نمایید.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی