موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی مجازات رابطه با زن شوهردار

مشاوره حقوقی مجازات رابطه با زن شوهردار 

از نظر حقوقی وکیل های دادگستری و در کل جامعه ی حقوقی و شرعی، رابطه با یک زن شوهر دار گناه بزرگی است و در بسیاری از ادیان حتی غیر از اسلام نیز این نوع رابطه جایز نیست و جزء انحرافات جنسی به شمار می رود، در قانون و شرع اسلام نیز مجازات رابطه با زن شوهر دار مشخص گردیده است.

 

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

در چه صورتی رابطه با زن شوهر دار مشمول مجازات نمی شود؟

یک قاعده ی معروف وجود دارد که درباره ی بخشی از مجازات رابطه با زن شوهردار می توان به آن استنباط کرد.

طبق قاعده ی درأ تدرء الحدود بالشبهات می توان گفتی در برخی موارد خاص رابطه با زن شوهردار مشمول مجازات نمی شود. مثلا مردی با زنی رابطه برقرار می کند و به خیال اینکه همسر خودش است در این مورد مرد اصل را بر رابطه با زن و همسر خود گذاشته است، یا اینکه مرد به گمان اینکه زن موانع نکاح ندارد ازدواج کند و رابطه برقرار کند ولی زن مانع نکاح داشته است، یا جایی که طرفین به حکم زنا اطلاع نداشتند و نمی دانستند که یک کار حرام است به حرمت زنا آگاه نبودند، این موارد شامل زنای به شبهه است. در زنای به شبهه نمی توان مجازات اعدام را اعمال کرد.

 

adultery on a married woman

در چه صورتی رابطه با زن شوهر دار مشمول مجازات نمی شود

 

در مثال دیگری زن اطلاع از ایام عده نداشته و نمی داند که بعد از طلاق و فوت باید عده نگه دارد. در صورتیکه به طور کلی طرفین جهل به موضوع داشته باشند، جهل به موضوع خود از موانع مسئولیت کیفری است در اینگونه موارد گفته شده مجازات رابطه با زن شوهر دار برای افراد اعمال نخواهد شد.

 

 

انواع مجازاتی که برای زن در صورت خیانت به همسرش در نظر گرفته شده چیستند؟

 

برای مجازات رابطه با زن شوهر دار چند نوع خیانت در قانون نگاشته شده است که شامل موارد زیر است:

 

 • خلوت با نامحرم.

 • ارتباط نامشروع.

 • دون زناء مانند تقبیل مظاجعه مثل بوسیدن و بغل کردن.

این ها انواع خیانت هستند که موارد و شرایط آن در شرع و قانون مجازات گفته شده است، البته انواع زنا را می توان به این مبحث هم ارتباط داد که رابطه در حد زنا ممکن باشد.

خلوت با نامحرم از نوع مجازات تعزیر است و تعزیر مجازاتی است که مقدار و نوع آن در شرع مقدس نشده است بر خلاف حدود.

دون زنا یعنی شک به اینکه زنا است یا خیر، مجازات رابطه با زن شوهر دار اگر از نوع دون زنا باشد، تعزیر شرعی دارد. تعزیر شرعی یعنی بالاتر از تعزیر است و پایین تر از حدود، شلاق در تعزیر کمتر از 75 ضربه است و مجازات در تعزیر شرعی 99 ضربه شلاق است.

 

Adultery sample

مجازات هایی که برای خیانت زن زناکار در نظر گرفته می شود

 

مجازات رابطه با زن شوهر دار در مورد زنای محصنه یا غیر محصنه متفاوت است. مجازات رابطه با زن شوهر دار در مورد زنای محصنه یا غیر محصنه متفاوت است.

زنای زن و مرد متاهل اگر صورت بگیرد به یکی از دو حالت زیر است:

 

 •  محصنه: زن یا مرد به همسر خود دسترسی دارند و اقدام به برقراری رابطه با فرد نامحرم می کنند این زنا، زنای محصنه است و حدش اعدام.زن یا مرد به همسر خود دسترسی دارند و اقدام به برقراری رابطه با فرد نامحرم می کنند این زنا، زنای محصنه است و حدش اعدام.

 • غیر محصنه: اگر زن یا مرد دسترسی به همسر خود نداشته باشند و در نکاح و ازدواج یکی دیگر باشند و اقدام به برقراری رابطه با فردی دیگری بکنند در صورتی که در همان زمان زنا به همسر خود دسترسی نداشته باشند این زنای غیر محصنه محسوب می شود، برای مثال زن در یک شهر و مرد در شهر دیگری باشد. در همان لحظه ی زنا دسترسی به شوهر نیست و مجازات این جرم حکمش اعدام نیست 100 ضربه تازیانه است. اگر زن یا مرد دسترسی به همسر خود نداشته باشند و در نکاح و ازدواج یکی دیگر باشند و اقدام به برقراری رابطه با فردی دیگری بکنند در صورتی که در همان زمان زنا به همسر خود دسترسی نداشته باشند این زنای غیر محصنه محسوب می شود، برای مثال زن در یک شهر و مرد در شهر دیگری باشد. در همان لحظه ی زنا دسترسی به شوهر نیست و مجازات این جرم حکمش اعدام نیست 100 ضربه تازیانه است.

 

آیا می توان منکر ارتباط با یک زن شوهر دار شد؟

در پاسخ به سوال باید گفت برای مانع شدن از مجازات رابطه با زن شوهر دار، بله می شود منکر ارتباط با یک زن شوهر دار شد. به طور کلی شرع مقدس در حدود اصل را بر انکار و پوشش این نوع جرائم گذاشته است و نباید این نوع جرائم فاش شود. در آیین دادرسی کیفری هم آمده تحقیق در جرائم منافی عفت ممنوع است.

در زنای محصنه هر دو فرد با داشتن شرایط زنا اعدام می شوند اما اگر تجاوز به عنف باشد و این اتفاق برای زنی شوهردار افتاده باشد زن می تواند با اثبات و آوردن دلایل و ادله جرم را اثبات و زانی متجاوز مجازات خواهد شد.

 

اثبات اینکه زن شوهر دار مرد دیگری را برای رابطه با خود تحریک کرده، می تواند تاثیری در مجازات داشته باشد؟

در مجازات رابطه با زن شوهردار این امر که زن باعث تحریک زانی شده است تاثیری در مجازات ندارد، اما اگر مرد فاقد قوه ی اختیار بوده باشد حد از او برداشته می شود، مثل زنا با فرد مجنون. به طور کلی زنا عواقب حقوقی و مجازاتی در بردارد که البته می توان با مشاوره تلفنی و حقوقی با وکلای مجرب از نحوه خلاصی از آن آگاه گشت.

 

adultery simple sample

اثبات تحریک شدن مرد توسط زن شوهر دار

 

در بحث مجازات رابطه با زن شوهر دار می توانید از وکیل ها و مشاور های آگاه در این زمینه بهره بگیرید تا با شرایط و موانع مجازات زنا آشنا شوید.

با استفاده از مشاوره های آنلاین یا تلفنی با صرف هزینه و وقت کمتر می توانید از مشاوره های حقوقی در زمینه های گوناگون استفاده کنید.

 

رزرو مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل

 

اگر همسر یک زن از ارتباط او با مرد دیگری با خبر شود و از این موضوع سند داشته باشد، چه احتمالاتی وجود دارد؟

برای تعیین مجازات رابطه با زن شوهر دار مدارک هم باید بررسی شود؛ مثلاً مرد زن را مجبور به نوشتن سند می کند این سند هیچ تاثیری ندارد و با انکار زن فاقد اعتبار می شود. دوربین، نوشته، صدا و فیلم نمی تواند مدرک قطعی باشد (البته بهتر است از یک وکیل متخصص شخصاً بپرسید) فقط می تواند موجب علم قاضی شود این ها جزء ادله ی اثبات دعوا نیستند قرائنی هستند که موجب علم قاضی می شود و حدود الله با علم قاضی اثبات می شود. کمتر بودن شهود، وجود نوشته، فیلم و عکس فقط می تواند موجبات علم قاضی را فراهم کند، اگر قاضی علم را پیدا کند می تواند حکم مجازات را صادر کند.

 

از نظر قانون، مرد زناکار بیشتر مقصر است یا زن خیانتکار؟

در تعیین مجازات رابطه با زن شوهر دار، هر دو فرد به یک اندازه مسئولیت دارند مگر شرایطی باشد برای قاضی محرز شود یکی از طرفین دیگری را اغوا کرده است. گاهی اوقات اتفاق می افتد مردی به بهانه های مختلف که مثلا می گوید زنم بیمار است و طلاق بگیر با تو ازدواج می کنم و از این قبیل مسائل زن را با حیله مجبور به برقراری رابطه می کند و یا زنی که از آبروی خود می ترسد و مرد با او رابطه برقرار می کند، البته هرگونه عنف و اکراه طرف مقابل باعث قاعده ی درأ می شود.

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

باسلام و احترام ضمن تشکر از سایت خوبتون و زحمات زیادی که بابت گذاشتن مطالب در سایت میکشید و با تشکر مخصوص از خانم جانی کاربر آنلاین پاسخگو لطفاً برای استفاده بیشتر از اپلکشن ها و شبکه های ارتباطی اجتماعی داخلی ایران هم استفاده بفرمایید اولاً دست یافتن به اینیستاگرام و واتساپ و تلگرام فیلتر شده سخته و صبح تا غروب یکی دوبار وصل که میشیم اونم چند دقیقه تو توییتر میریم و درمیاییم اگه از ایتا و یا ،سروش ، بله ، ای گپ ، روبیکا که بیشتر شبیه اینیستاگرام هست ممنون میشم بتونیم استفاده بیشتری ببریم سپاسگزارم از همه وکلای مهربونتونم ممنونم که تا بحال با چهار نفر از اساتید ارتباط داشتم در اخلاق و حوصله و فهم و ادب ..بی نظیرند خداحافظ.
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره حقوقی به صورت تخصصی در کلیه موضوعات با حقوقدانانی که تحصیلات تخصصی عالیه در دانشگاه های سطح اول کشور و سابقه قضایی و تجربه عملی در خصوص موضوعات را دارند فراهم آورده است‌.
باسلام و ادب خدمت موسسه وکیل تلفنی.در وضعیت سخت و بیماری کرونا وشرایط بد مالی کاری بسیار ارزشمند و عالی انجام شده در راستای احقاق حق مردم و موسسه ای با بهترین وکلا ومتخصصین این رشته.بنده از مشاورین همکاران شما از جمله خانم بهاره توکلی پور در زمینه خانواده بهره بردم که بسیار راضی بودم بسیار سپاسگزارم.
سلام خسته نباشید از مطالب و محتوای سایتتون که همیشه بسیار به نکات مفیدی اشاره میکند سپاسگزارم. با مطالعه این موارد بسیاری از مردم عادی به حقوق خویش آگاه میشوند و این اطلاع رسانی توسط شما شایسته تقدیر و تشکر است.
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
با سلام مطالب فوق یکی از مسائل مبتلابه جامعه امروزی ما بوده و بسیار مهم می باشد. با تشکر
بسمه تعالی،با سلام و تحیت و عرض احترام خدمت شما،متن عالی و کاربردی بود،از مجموعه خوبتون تشکر میکنم
سلام و درود. با مداقه در قانون در بحث زنا و جرایم منافی عفت و رابطه نامشروع در می یابیم، زنا و رابطه نامشروع دو مقوله کاملا مجزاست. چراکه از دو نوع جرایم حدی و تعزیری میباشد.همانطوریکه مجازات حد زنا سنگین تر است اثباتش نیز سخت تر است. و در مقابل همانطوریکه مجازات رابطه نامشروع سبک تر است اثباتش نیز آسان تر است. و نکته مهم اینکه وقتی مجازات زنا برای پسر مجرد ۱۰۰ ضربه شلاق است قاضی امکان کمتر کردن و تخفیف این تعداد را ندارد. اما مجازات رابطه نامشروع که از ۳۳ ضربه تا ۹۹ ضربه است قاضی اختیار دارد از بین این تعداد با توجه به شواهد و قرائن پرونده و شرایط و جایگاه اجتماعی و متناسب با شخصیت خانوادکی اجتماعی آن شخص به طور متغیر حکم صادر نماید.
با سلام و عرض ادب.بحث های پیرامون جرایم حدی به خصوص زنا بحث هایی است که تلاش در جهت عدم اثبات آنها است یعنی چی؟یعنی اینکه شارع مقدس به دلیل حساسیت موضوع و قداست بستر خانواده شرایط اثبات انرا سخت کرده است و البته که ما نمی توانیم مصلحت خیلی از امور فقهی را درک کنیم چرا که ریشه در احکام اسمانی دارد و حتما مصالحی داشته است که شارح حکیم این گونه تعیین نموده است.پس در حدود به راحتی نمی توان چیزی را اثبات کرد خصوصا در زنا اینکه به فیلم و صوت و عکس بسنده کنیم ممکن است قاضی به علم نرسد البته به ندرت هم دیده ایم که قاضی با اینها به علم رسیده است.و حکم هم صادر شده ایت چون یکی از ادله قابل استناد در حکم علم قاضی است البته علم قاضی هم باید مبتنی به یه سری موارد باشد.موفق باشید.مسیح آقاداودی
با سلام،توجه‌داشته‌باشیم اثبات اتهام‌زنا‌و رابطه نامشروع بسیار سخت میباشد پس با اخذ مشاوره از وکلای متخصص گامهای درستی در اقدامات‌ خود بر خواهیم داشت.وکیل تلفنی با افتخار جهت ارائه مشاوره به کاربران عزیز حاضر میباشد.با احترام_فاطمه سلیمانی
با سلام وخسته نباشید خدمت وکلای سایت وکیل تلفنی که به صورت شبانه روز در امدادرسانی به هموطنان خود اماده اند وبرای مشاوره دادن ونوشتن انواع دادخواستها در همه ی حوزه های حقوقی هر لحظه وهر زمان و در هر نقطه ای از کشور که باشند به صورت انلاین ورایگان یا تلفنی با هزینه ی کمتر یاری رسان هستند داشتن رابطه ی یک مرد نامحرم با زن شوهر دار اگر کاری باشد یا در رابطه با موضوعی خاص باشد در حد معمولی خیانت محسوب نمیشود ولی اگر این رابطه بیش از اندازه ادامه دار باشد یا به بیراهه کشیده شود باعث ایجاد شک وشبهه در میان زن وشوهر شود مرد می تواند با اثبات این رابطه ی پنهانی ونامشروع در دادگاه خانواده درخواست مجازات طرفین را با معرفی هر دوطرف بدهد در این زمان زوجنیاز به یک مشاور دارد تا در این حوزه به وی مشاوره دهد وامین باشد تا ابرو حفظ شود ومیزان ومقدار مجازا این رابطه بستگی به اندازه ی رابطه ی طرفین دارد پس بهترین گزینه برای مشاوره تماس با سایت وکیل تلفنی هست که همیشه در دسترس وپاسخگو هستند
سلام عرض خسته نباشید خدمت تیم قوی و کاربلد موسسه مردمی وکیل تلفنی. تشکر از زحمات بی اندازه شما.
سلام بابت اول از همه راه اندازی همچین سایت خوب و ساده و کاربردی کمال تشکر رو دارم وجه تمایزتون با سایر موسسات کیفیت بالای مشاوره با وکلای خوبتون و تعرفه بسیار عالی و پایین هستش به نحوی که برای کار های کوچیک هم دیگه مشورت میگیریم و از بسیاری ضرر های مالی جلوگیری میشه واقعا تقدیر داره آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون برای همه ی عزیزان در سایت وکیل تلفنی
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی وبا تشکر از وکلای محترم مجموعه جهت نگارش مقالات مذکور .موضوع روابط نامشروع ونیز مجازات زنا با زن شوهردار از موارد مهمی است که به بسیاری از افراد جامعه به دلیل عدم اطلاع از ان دچار مشکلات ودرگیری های متعدد قضایی گردیده ودر برخی موارد منتهی به مجازات اعدام می گردد اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره در این خصوص هستم
سلام و خداقوت. همانطوریکه در عمل و در مقام اثبات در دادگاه شاهد آن هستیم ثابت کردن زنا، کار دشوار و عملا بسیار بسیار سخت است. چراکه مقنن تا جاییکه امکان داشته شرایط اثبات این جرم را طوری مقرر نموده که عملا امکان اثبات نباشد. و حتی اقرار در این جرم نیز با جرایم غیر منافی عفت متفاوت است و تعداد اقرار ۲ برابر سایر جرایم است. و حتی در ماده ای از قانون آیین دادرسی کیفری نیز آمده است اگر شخصی نزد قاضی قصد اقرار به زنا داشته باشد قاضی مکلف است او را به عدم اقرار و پوشاندن جرم نصیحت کند. همه این موارد گواهی بر این موضوع است که نگاه قانون نسبت به این نوع از جرایم بسیار محتاطانه میباشد.
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره حقوقی به صورت تخصصی در کلیه موضوعات با حقوقدانانی که تحصیلات تخصصی عالیه در دانشگاه های سطح اول کشور و سابقه قضایی و تجربه عملی در خصوص موضوعات را دارند فراهم آورده است‌.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی