موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

مجازات خشونت مردان علیه زنان

مجازات خشونت مردان علیه زنان

مسئله خشونت مردان علیه زنان، مسئله بسیار مهمی است که از گذشته در کشور ما وجود داشته و هنوز هم متاسفانه موارد متعددی در این زمینه دیده می‌شود؛ در برخی از موارد خشونت مردان علیه زنان واقعاً این آقایان مقصر هستند و مواردی هم هستند که خانم ها برای تحت فشار گذاشتن همسرشان جهت بهانه ای برای طلاق، او را مجبور به چنین کاری می کنند؛ البته برای اینکه مجازات خشونت مردان علیه زنان به طور عادلانه رقم بخورد، دسته بندی های مختلفی برای خشونت علیه زنان در قانون مشخص شده است که در ادامه به توضیح مفصل آن ها خواهیم پرداخت، اما قبل از آن کاغذ و قلم برداشته و از نکاتی که در ویدئوی زیر خواهید آموخت، یادداشت برداری نمایید.

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

Violence against females trial

وکیل آنلاین جرایم خشونت 24 ساعته

 

 • دسته اول خشونت مردان علیه زنان همان خشونت های جسمی و فیزیکی است که همگی ما با آن ها آشنایی داریم و شامل تنبیه بدنی زنان است.

 

 • دسته دوم از خشونت ها علیه زنان خشونت های جنسی هستند که مواردی مثل تجاوز تا مزاحمت‌های جنسی را شامل می‌شوند؛ (نکته جالب این است که ارسال عکس و فیلم های مستهجن هم برای خانم ها در این دسته بندی قرار می گیرد).

 

 • دسته سوم از خشونت هایی که علیه زنان در جامعه وجود دارد، شامل موضوعاتی مثل تحقیر و توهین و همچنین بی احترامی های مختلف است.

 

 • دسته بندی چهارم هم خشونت اقتصادی نام دارد؛ متاسفانه در کشور ما قوانین مشخص و منحصر به فردی برای مجازات خشونت مردان علیه زنان وجود ندارد و خانم ها برای چنین مواردی باید از قوانین عمومی مجازات خشونتی که هر شخصی به شخص دیگری وارد می کند استفاده کند؛ البته استفاده از این قوانین هم نیازمند مشاوره با وکیل متخصص بانوان در مجموعه وکیل تلفنی است؛ شما برای این منظور می توانید با قسمت مشاوره حقوقی و وکیل تلفنی ارتباط بگیرید.

 

معیار محاسبه مجازات خشونت مردان علیه زنان چه مواردی هستند؟

 

 

معیار ثابت و یکسانی برای محاسبه مجازات خشونت مردان علیه زنان وجود ندارد؛ در حقیقت، دادگاه و قاضی براساس شرایط تشخیص می دهند که چه مجازاتی برای خشونت مردان علیه زنان تعیین کند ...

 • به دلایلی از قبیل فوق است که استفاده از وکیل متخصص ضرب و جرح بانوان برای پرونده های تعیین مجازات خشونت مردان علیه زنان به شدت توصیه می شود، وکیل متخصص به خوبی می تواند در چلسات دادگاه از حقوق بانوان دفاع کند و جریان پرونده را به نفع آن ها تغییر دهد؛ البته حتماً نباید به صورت حضوری به وکیل مراجعه کنید و یا یک وکیل دائمی برای پرونده خودتان استخدام کنید. شما می توانید به صورت آنلاین هم از مشاوره با وکیل متخصص بانوان کمک بگیرید و از نظرات او در جلسات دادگاه از آن استفاده کنید؛ شما برای آسان تر شدن کار حتی می توانید از مشاوره حقوقی وکیل تلفنی با هزینه بسیار پایین استفاده کنید.

 

آیا می توان به خاطر ضرب و جرح از سوی زوجه از ایشان طلاق گرفت؟

 

divorce because of getting hit

بهترین راهکار در قبال کتک خوردن از همسر

 

یکی از موضوعات بسیار مهمی که معمولاً در مورد ضرب و جرح بانوان و همچنین خشونت مردان علیه بانوان فراموش می‌شود و خیلی کمتر به آن پرداخته می شود، این است که ممکن است کاملاً این موضوع برعکس باشد و زوجه همسر خودش را به دلایل مختلف مورد آسیب قرار داده باشد و او در دفاع از خود با همسرش وارد درگیری شده باشد ...

 • در صورت بروز موضوعاتی از قبیل فوق، دادگاه باید به صورت دقیق آن را بررسی کند و به نتیجه مطمئن برسد و بر اساس آن نتیجه رای خودش را صادر کند؛ البته قطعاً استفاده از یک وکیل متخصص و آشنا با قوانین مجازات ضرب و جرح بانوان می تواند به شما برای پیروزی در دادگاه کمک کند. شاید تعجب کنید که چرا وکیل آنلاین متخصص به امور بانوان، می‌تواند علیه بانوان هم در دادگاه موثر باشد؛ دلیل آن این است که زمانی که شما از مشاوره آنلاین با وکیل متخصص بانوان استفاده می‌کنید از نظرات شخصی استفاده می کنید که سالها پرونده های مختلف را در این زمینه مورد بررسی قرار داده و قطعاً با برخی دروغ های بانوان در این پرونده ها آشنایی کامل دارد و می‌تواند آن را آشکار کند.شما می توانید با استفاده از قسمت مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین وکیل تلفنی از مشاوره تلفنی ارزان و فوری با وکیل متخصص بانوان در این زمینه بهره ببرید و مشکل خودتان را حل کنید.

 

آیا ممکن است در دادگاه شوهر دلیل مناسبی برای کتک زدن من ارائه دهد و از مجازات تبرئه شود؟

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل

 

اگر در جلسه دادگاه محرز شود که زن به صورت عمدی مرد را در شرایطی قرار داده که مجبور شود تحت فشار روانی شدید، علیه همسرش خشونت نشان دهد آن گاه به احتمال زیاد در دادگاه مجازات خشونت مردان علیه زنان، مرد تبرئه می شود؛ مثال های زیادی برای این موضوع وجود دارد که یکی از مهم ترین آن ها درگیر شدن زن در یک رابطه عاطفی و عاشقانه با فرد دیگری است.

 

وقتی زن در رابطه عاشقانه با فرد دیگری قرار می گیرد، چندین اتفاق ممکن است رخ دهد که چند مورد از آن ها را در ادامه شرح می دهیم:

 • اولین و محتمل ترین اتفاق این است که زن با طرف مقابل رابطه نامشروع داشته باشد و همسرش متوجه این موضوع شود و زن برای اینکه در مقابل او راه حل حقوقی برای دفاع داشته باشد با رفتارش او را مجبور به واکنش کند.

 

 • همچنین مورد دیگر در چنین شرایطی این است که زن قصد جدایی از همسرش را داشته باشد و با رفتار زننده خودش و احیاناً توهین هایی که به او و بستگانش می کند، اورا مجبور به واکنش کند و در جلسه دادگاه با استفاده از قوانین مجازات خشونت مردان علیه زنان طلاق خودش را از همسرش بگیرد.

 

 • و بسیاری از موارد محتمل دیگر که می توانید از طریق پرسش و پاسخ فوری حقوقی در مجموعه وکیل تلفنی پاسخ سوال هایتان را پیدا کنید.

 

چگونه از شوهر خشن و عصبانی ام خلاص شوم؟

 

Getting relieved from angry and rough husband

وکیل مدافع حقوق بانوان ارزان و تضمینی 24 ساعته

 

اگر رفتار و حرکات خشونت آمیز همسر بگونه ای باشد که شما را تحت فشار قرار دهد، باید این موضوع را به اطلاع دادگاه برسانید؛ اما قبل از مراجعه به دادگاه بهتر است با وکیل آنلاین متخصص به امور بانوان صحبت کنید و از او بخواهید مشکل همسرتان را بررسی کند و ببیند که آیا می توان از طریق مجازات خشونت مردان علیه زنان در دادگاه حکم طلاق را گرفت یا خیر؟

دقت داشته باشید که برای این منظور مشاوره حقوقی فوری 24 ساعته وکیل تلفنی در خدمت شما می باشد تا مشکلات خودتان را با مشاوران این مجموعه مطرح کرده و راه حل مناسبی پیدا کنید.

 

 

وکیل طلاق واتساپی و آنلاین

وکیل تضمینی طلاق

سامانه طلاق توافقی فوری

خدمات 24 ساعته آنلاین و تلفنی ثبت انواع شرکت ها

مشاوره حقوقی 24 ساعته تلفنی و آنلاین در تمامی زمینه های ملکی

درخواست مشاوره  حقوقی دیوان عدالت اداری

مشاوره حقوقی حضوری در تمامی شهر های ایران

درباره ما

 

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام وقت بخیر مطالبتون کااااملا به روز و مناسب برای اوضاع فعلی جامعه هست.. خیلی از زحمات شما ممنونم.
با سلام. خشونت مردان علیه زنان می تواند از مصادیق عسر و حرج برای زن باشد. مطابق مواد 1119 و 1129 و 1130 قانون مدنی در صورت اثبات عسر و حرج از سوی زن ، زوجه می تواند در دادگاه مطابق تبصره 1133 قانون مدنی تقاضای طلاق نماید. و موارد دیگر هم مثل توهین می توان از طریق شکواییه و اثبات آن به نفع خود رای گرفت. وکیل محترم موسسه در این زمینه مشاوره خوبی ارائه دادند
سلام عرض خسته نباشید خواستم از خدمات مشادرا ای فوق العاده خوب و سریع و دقیق وکیل تلفنی تشکر کنم. قیمتهای مناسب و همچنین برخورد شایسته با مراجعین توسط شما یکی دیگه از نکاتیه که باعث میشه همه ترغیب بشن تا از مشاوره های حقوقی استفاده کنند. براتون بهترین هارو آرزو میکنم
مشاورین حقوقی سایت وکیل تلفنی بسیار باسواد، صبور و با حوصله هستند و مشخصه علاوه بر اطلاعات حقوقی قوه روانشناسی خوبی هم دارند. من در خصوص ضرب و جرحی که اتفاق افتاد مشاوره حقوقی میخواستم که به بهترین شکل ممکن بهم مشاوره حقوقی داده شد. و از داخل سایت نمونه لوایح و نگارش های وکلا رو که دیدم واقعا سطح سواد و سبک نگارش عالی ای دارند وکلاتون. که من با وکیل تخصصی پرونده های کیفری ارتباط گرفتم و مستقیم با خودشون صحبت کردم و در مورد موضوعی که داشتم کلی اطلاعات در قالب مشاوره حقوقی تلفنی گرفتم.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی مقاله حاضر مقاله بسیار مفیدی برای کاربران می باشد چرا که جرایم خشن وخشونت علیه زنان در جامعه بسیار افزایش یافته است از قبیل همسر ازاری ضرب وجرح و... که قانون گذار در حمایت از خانم ها قوانین خوبی تصویب کرده ومجازات های بعضا سنگینی نیز علیه چنین افرادی اعمال شده اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده ارایه مشاوره در این خصوص هستم
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
درود و وقت بخیر فزیزانی که توسط همسرشون مورد ضرب و جرح قرار گرفتند و تهدید به قتل شدند توجه بفرمایید شما میتونید هم زمان هم ضرب و جرح رو پیگیری کنید هم طلاق رو هم بعد برد پرونده ضرب و جرح حضانت رو و هم اینکه در این ندت اورژانس اجتماعی کاملا شمارو تو یک محیط امن نگه میداره نگران نباشید بنده عرفانیانم اگر خواستید میتونم این پرکسه رو بهتون آموزش بدم
با سلام خدمت همه کاربران عزیز.یکی از دلایلی که بلنوان می توانند طلاق بگیرند موضوع ضرب و جرح مکرر و مستمر زوج علیه زوجه استکه به استناد محکومیت به پرداخت دیه توسط مرد به زن،زوجه بتواند لز مرد طلاق بگیرد با توجه به اینکه زن در عسر و حرج یعنی تنگا و مشقت قرار گرفته باشد که البته باید مستمر باشد حال البته رویه محاکم می تواند در این جهت باشد که که با یک ضرب و جرح ساده هم این موضوع عسر وحرج را تشخیص دهد بنابراین در اولین قدم می بایست بانوان عزیز برای طلاق به استنتد ضرب و جرح حکم محکومیت قطعی شده از محاکم بگیرند و با آن برای طلاق اقدام کنند.موفق و پیروز باشید.مسیح آقاداودی
درود و سپاس از وب سایت خوب وکیل تلفنی و وکلای عزیز که با دانش و دقت بسیار بالا به پرسش ها و ابهامات ما در موارد حقوقی پاسخ میدین بسیار خرسندم که پایگاه دانش بنیان و معتبری همچون وکیل تلفنی با مشاوران و وکلای آگاه و معتقد بنده را آگاهانه برادرانه و خواهرانه راهنمایی میفرمایند از خدای بزرگ و مهربان آرزوی سلامتی برای تک تک شما عزیزان در موسسه وزین وکیل تلفنی خواستارم که برای طرح مشکلات حقوقی حتی در ساعت ۳ نیمه شب با ظرافت به لایه های پنهانی و مخفی مشکل طرح شده توجه دارند و برای هر مسئله ای راه حل و راهکار ارائه دارند خدا قوت آرزوی توفیق بیشتر ❤❤
بسمه تعالی_با سلام و عرض احترام خدمت شما،حقوق زنان یکی از موضوعات مهم امروزه قرار گرفته و باید همه جامعه با آن آشنا شوند،از زحمات شما کمال تشکر و قدردانی را دارم.
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره حقوقی به صورت تخصصی در کلیه موضوعات با حقوقدانانی که تحصیلات تخصصی عالیه در دانشگاه های سطح اول کشور و سابقه قضایی و تجربه عملی در خصوص موضوعات را دارند فراهم آورده است‌.
سلام وقت بخیر همسرم دست بزن داره میتونم شکایت کنم؟ میشه راهنماییم کنید؟
ممنون از سایت خوبتون

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی