موسسه وکیل تلفنی

  • درسا نیک سیرت گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۱۹:۳ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۴
  • محمدامین سلمانپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۸:۵۰:۲۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳
  • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
  • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
  • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

هزینه نگارش لایحه

هزینه نگارش لايحه 

 

لایحه چیست و چه کاربردی دارد؟ ایا خودم می توانم لایحه نگارش کنم یا حتما باید وکیل این نگارش را انجام دهد؟ هزینه نگارش لایحه توسط وکیل چقدر است؟

 

به درخواست مکتوب، لایحه می گویند. در دعاوی قانونی نیز، درخواستی است که توسط طرفین دعوا نوشته می شود. نگارش لایحه در کنار دفاعیات شفاهی، راهی برای پیگیری پرونده ی قضایی می باشد. کمک گرفتن از یک وکیل برای تنظیم لایحه  به روند پرونده قضایی سرعت می بخشد. در ادامه، مدارک لازم برای نگارش لایحه، مراحل قانونی آن هزینه نگارش لایحه توسط وکیل را مورد بررسی قرار می دهیم.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

تغییر در روند دادرسی از طریق نگارش لایحه امکان پذیر است. نگارش لایحه ضروری نیست، اما تقدیم آن در کنار دفاعیات شفاهی، می تواند مسیر پرونده را تغییر داده و در رای دادگاه تاثیر داشته باشد. تکمیل دفاعیات طرفین، از طریق نگارش لایحه دفاعیه هم در دعاوی حقوقی و هم در دعاوی کیفری، امکان پذیر است. البته اگر ارائه توضیحات اضافی الزامی نباشد، بدون نگارش لایحه نیز می توان مراحل دعاوی حقوقی و کیفری را پشت سر گذاشت؛ اما در صورت وجود نکات مبهم و یا عدم آگاهی دادگاه نسبت به برخی مسائل، متن مکتوب لایحه باید به اطلاع دادگاه برسد. در برخی پرونده های قضایی،  تقدیم لایحه به دادگاه، اهمیت زیادی در روند پرونده خواهد داشت.

 

علاوه بر این، اگر پس از دفاعیات شفاهی توسط افراد، مدارک و اسناد جدیدی در ارتباط با پرونده کشف شود، با نگارش یک لایحه دفاعیه، می توان قاضی را قبل از صدور حکم دادگاه، در جریان مدارک قرار داد. همچنین، اگر یکی از طرفین در هنگام دفاعیات شفاهی دچار فراموشی شود و مطلبی را از قلم بی اندازد، با نگارش یک لایحه می تواند مطلب را به محضر دادگاه برساند.

 

نکته ی دیگری که در تعریف لایحه وجود دارد این است که لایحه با دادخواست تفاوت دارد. از نظر حقوقی، نگارش دادخواست به منظور مطالبه ی حقوق در امور حقوقی بوده و از طریق دادخواست، دادگاه به ادعای شما رسیدگی می کند. اما نگارش لایحه به منظور دفاع و ارائه ی توضیحات اضافی می باشد. از طریق لایحه می توان درخواست خود را در دادگاه مطرح نمود و مراجع حقوقی نیز موظفند تا به درخواست شما رسیدگی کنند؛ حتی اگر این درخواست منجر به تغییر حکم صادره در دادگاه شود.

 

 

 

 

 

در چه مواردی می توان از لایحه استفاده کرد؟

اغلب، به منظور دفاعیه جلسه رسیدگی، تجدید نظر خواهی و فرجام خواهی از نگارش لایحه استفاده می شود. برای دفاعیه ابطال مبایعه نامه و معامله صوری، دفاعیه دعوای ملکی، دفاعیه سرقت، دفاعیه خیانت در امانت، دفاعیه مطالبه و استرداد وجوه اضافی از پیمانکار، دفاع در پاسخ به ادعای مالکیت خودرو، دفاع از ادعای فسخ به دلیل پشیمانی مشتری و دفاعیه مطالبه اجرت المثل تصرف ملک شوهر توسط زن، می توان از نگارش لایحه استفاده نمود.

 

تمامی پرونده های ذکر شده با پرداخت هزینه نگارش لایحه و تنظیم صحیح آن، قابل پیگیری می باشند. کمک گرفتن از یک وکیل با تجربه، موجب پذیرفته شدن لایحه و سریعتر شدن روند پیگیری پرونده قضایی می شود. به همین منظور، مشاوره حقوقی موسسه حقوقی وکیل تلفنی، با کارشناسان حقوقی مجرب خود، آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی می باشد. شما می توانید از طریق برقراری تماس با وکلای این موسسه، از خدمات تنظیم لایحه توسط آنان بهره مند شوید.

 

 

اصول نگارش لایحه 

هنگام نگارش لایحه، باید موضوع لایحه واضح بوده و خواسته ی طرفین به صورت کاملا شفاف بیان شود. لحن لایحه نیز باید کاملا رسمی بوده و احترام به مقامات قضایی در آن لحاظ شود. وجود غلط املایی در لایحه از ارزش آن کاسته و ممکن است منظور را به درستی نرساند. اگر برای نگارش لایحه وکیلی اختیار می کنید، باید او را در جریان تمام اتفاقات پرونده قرار دهید تا بتواند لایحه را به شکلی مناسب نگارش کند.

 

 

 

 

 

مقدمه، متن و نتیجه گیری سه قسمت اصلی یک لایحه را تشکیل می دهند. مقدمه شامل شرح کوتاهی از درخواست بوده و ذکر جزئیات در آن ضروری نیست. متن، قسمتی است که در آن تمام جزئیات به دقت بیان می شود. در قسمت نتیجه گیری نیز از دلایل خود برای دفاع و نگارش لایحه نتیجه گیری می کنیم.

 

افراد با مراجعه به دفاتر خدمات قضایی و ورود به سامانه ثنا می توانند نسبت به نگارش لایحه اقدام کنند. برای تکمیل فرم لایحه به شماره 16 رقمی پرونده، ردیف فرعی پرونده و یک رمز شخصی  نیاز است. اما اگر شخصی از طریق یک وکیل اقدام به نگارش لایحه کند، خود وکیل به صفحه حقوقی خود در سامانه عدل ایران، مراجعه کرده و پس از نگارش لایحه، در صورت لزوم مستندات را نیز ضمیمه کند.

 

 

هزینه نگارش انواع لایحه توسط وکیل

هزینه نگارش لایحه برای دفاعیات مختلف متفاوت است. یک وکیل، با مطالعه پرونده، مشاهده مدارک و مستندات و یا شنیدن خلاصه پرونده از زبان موکل خود، هزینه دقیق نگارش لایحه را مشخص می کند. اگر قصد نگارش یک لایحه را دارید، مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان  موسسه حقوقی وکیل تلفنی، می تواند راهنمای خوبی برای شما باشد. کافیست از راهنمایی مجرب ترین وکلای این مجموعه برای نگارش لایحه استفاده کرده و لایحه دفاعیه خود را به صحیح ترین شکل نگارش کنید. از طریق ارتباط با کارشناسان این مجموعه، در مورد هزینه های مربوط به لایحه اطلاعات کسب کنید.

 

 

چگونگی پرداخت هزینه نگارش لایحه

 اگر در مورد نحوه پرداخت هزینه نگارش لایحه سوالی دارید، می توانید با مشاوره حقوقی تلفنی در ارتباط باشید. کارشناسان حقوقی موسسه حقوقی وکیل تلفنی در مورد هزینه نگارش لایحه و همچنین چگونگی پرداخت آن، شما را راهنمایی می کنند.

 

 

 

نوع لایحه هزینه نگارش لایحه

نگارش لایحه دفاعیه جلسه رسیدگی

300.000 تا 500.000 تومان

نگارش لایحه تجدید نظر خواهی

400.000 تا 600.000 تومان

نگارش لایحه فرجام خواهی

1.000.000 تا 4.000.000 تومان

 

 

نحوه نگارش لایحه به صورت غیرحضوری

پیشنهاد ما به شما این است که قبل از نگارش لایحه توسط وکیل یک تایم مشاوره 5 دقیقه ای با وکیل داشته باشید تا وکیل همه جوانب را بسنجد و مدارک و مستنداتی که لازم هست را به شما اعلام کند تا برای ایشان واتس اپ نمایید. سپس با هماهنگی پشتیبانی سایت هزینه نگارش لایحه را واریز  می کنید. وکیل ظرف مدت 24 ساعت نگارش لایحه را انجام داده و در قالب فایل word یا pdf در واتس اپ برای شما ارسال می کند. سپس، شما می توانید با گرفتن پرینت از فایل مورد نظر، آن را در اختیار محاکم قرار دهد.

 

 

عواقب نگارش غیراصولی لایحه

اگر لایحه به شکلی مناسب نگارش شود، در سرنوشت دعوا موثر خواهد بود و روند پیگیری پرونده در دادگاه را تسریع می کند. اگر نگارش لایحه به شکلی غیر اصولی انجام شود، هم هزینه نگارش لایحه هدر می رود و هم لایحه توسط دادگاه رد می شود. لذا، کمک گرفتن از یک وکیل مجرب برای نگارش لایحه، بسیار مفید خواهد بود. نگارش غیراصولی لایحه، افراد را از حقوق خود محروم می کند. پس بهترین کار برای مطالبه ی حقوق خود، نگارش لایحه به کمک یک وکیل ماهر و زبده است.

 

 

 

نحوه واریز هزینه نگارش لایحه

با شماره 09212242670 تماس بگیرید و هزینه نگارش لایحه را از پشتیبان سایت استعلام کنید و به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز و فیش آن را به واتس اپ 09212242670 ارسال نمایید و یا اینکه با شماره 09212242670 تماس بگیرید و چهار رقم اخر کارت بانکی خود که با ان واریز انجام داده اید را اعلام کنید تا بررسی و به وکیل ارجاع داده شود. 

 

حق الوکاله وکیل 
هزینه نگارش لایحه
هزینه نگارش لایحه دفاعیه
نگارش لایحه 
درباره ما 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام، آیا جهت شکوائیه ملکی میتوان لایحه تنظیم کرد؟
از وکیل تلفنی ممنونم که شرایطی محیا کرده که با کمترین هزینه بهترین نتیجه را بگیریم و وکلای دلسوزی که با صبر و حوصله و ظرافت سوالات مارو پاسخ میدن نسبتا 99 درصد جواب سوالاتم را دقیق گرفتم و مشاوره و خدمات در کل خوبی بود
سلام ما این امکان را در اختیار شما قرار می دهیم که خواسته های متنوع گوناگون خود از سیستم قضایی را در قالب دادخواست بیان کنید ما در کوتاه ترین زمان خواسته های شما را به زبان حقوقی وقانونی در قالب دادخواست ریخته وقابل ارائه به دادگاه می نمائیم
ممنون از اطلاع رسانیتون در مورد هزینه های نوشتن دادخواست و سایر موارد حقا که هزینه های دریافتی شما کمتر هست
نگارش لایحه در ‌روند رسیدگی تاثیر فوق العاده بالایی دارد چه بسا قاضی به مطالعه لایحه اکتفا نموده و طبق آن رای صادر کند بهتر است افرادی که وکیل در پرونده ندارند اقدام به نگارش لایحه توسط وکیل نمایند تا بتوانند درصد بالایی در پیروزی داشته باشند
سلام ودرود. موسسه وکیل تلفنی واقعا خدمات خوبی در این حوزه ارائه می دهد علاوه براینکه نگارش لایحه به صورت تخصصی و در کمال دقت انجام میشود بلکه در صورت تماس با موسسه و اخذ وقت مشاوره هم واقعا مشاورین خیلی سریع و بادقت راهنمایی می کنند. برخود لازم می دانم از خدمات وکلا و مشاورین حقوقی در موسسه وکیل تلفنی تشکر و قدردانی نمایم.
با سلام خدمت کاربران گرامی.ارزش لایحه کاربردی انقدر نقش در رای دادگاه دارد که می تواند ورق را اصطلاحا به نفع یا ضرر شما برگرداند پس بواقع ارزش آن را نادیده نگیرید و قبل از هر اقدام مشورت با وکلای موسسه نمائید و نگارش لایحه را آنان بسپارید.موفق باشید
با سلام وقت بخیر نگارش یک لایحه علمی و مدون برابر با حضور یک وکیل در جلسه میباشد که از خدمات موسسه وکیل تلفنی ست
سلام عرض ادب خسته نباشید من از طریق جست و جوی فضای مجازی با وکیل تلفنی آشنا شدم و برای حل مشکلی در پرونده با مشاورین و متخصصین تماس گرفتم. خیلی دقیق و سریع با بنده تماس گرفتند و کاملا مرا راهنمایی کردند. از خدمات خوبتان سپاس گزارم
خیلی خوب
بسیار عالی و کاربردی مثل همیشه
سلام. من یک وکیل دارم که پیگیری هامو انجام میده،اما برای روز جلسم خواستم که نظر یک وکیل دیگه رو هم بدونیم . این شد که طی مکالمه تلفنی که با یکی از وکلاتون داشتم درخواست کردم با توجه به مهارت و سواد بالایی که از وکیل تلفنیتون دیدم خواستم که یک لایحه هم ایشون زحمتشو بکشند. در حقیقت این لایحه کمکی بودو و بعد دادم به وکیل خودم و در نهایت وکیلم جمع بندی کرد و طی یک لایحه قوی و عالی روز جلسه از خودم دفاع کردم
درود در پاسخ به کامنت ها عرض کنم که دوستان برای طرح دعوی شما نیاز به دادخواست یا دادخواست و لایحه باهم دارید با لایحه دفاعیه مال زمانیه که دادخواست صادر شده شما میخواین پاسخ بدید یا خودتون دادخواست زو صادر کردید به تنهایی باعث طرح دعوی نمیشه
باسلام وعرض ادب ببخشیدمزاحمتون شدم ازشماراهنمایی میخواستم بنده کارمندبازنشسته مستمری بگیرسازمان تامین اجتماعی هستم بعلت گرفتاری مالی متاسفانه بادیدن آگهی استخدام درسایت دیواردردام شخصی افتادم که نمیدانم چراخام شدم وبه این کارادامه دادم ازطریق آن شخص به تازه عروس داماددسترسی پبدامیکردیم ودرقبال دریافت وجه ضامن بانکی آنهامیشدیم تاوام ازدواج بگیرندالبته همه هماهنگیهاتوسط آن شخص که بنده رااستخدام کرده بودبابانکهاانجام میشدالبته بنده تازه متوجه شدم مدارک جعلی به بانکهامیداده حال به بانکی جهت جابجایی حساب شخصی مراجعه کردم گغتندحسابت مسدودشده وام گیرنده قسط نداده حال نمیدانم چه کنم تاازاین مجمصه خارج بشم استخدام کننده متواریه لطفاراهنمایی بفرماییدهزینه حقوقی بنده چفدرمیشه ایام به کام
سلام لطفا هزینه تنظیم لایحه عدم انفاق از طرف مرد را بفرمایید همسرم دو ماهه رفته نمیدونم کجاست

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی