موسسه وکیل تلفنی

 • یوسف محبی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۶:۳۵ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۱۰:۲۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۹:۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۹:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
 • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۸:۳۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
 • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۷:۲۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷
 • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۰:۴۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی دفتر خدمات قضایی

مشاوره حقوقی دفتر خدمات قضایی 

دوران دادگستری سنتی تمام شده است و آنچه مسلم است با پیشرفت فناوری و اطلاعات و از همه مهم تر فرهنگ استفاده از اینترنت و قبول جمعی مردم از این موضوع دیگر برای شکی نبوده که دادگستری و نهاد های قضایی نیز باید به استقبال این فناوری می رفتند؛ با قبول این موضوع نرم افزاری تحت وب، بنام عدل ایران شکل گرفته  که مدیریت ان را به دفاتر خدمات قضایی در بخش تشکیل پرونده و ارسال آن به نهاد قضایی ایجاد گردیده است؛ با ما همراه باشید تا این جهش نوین و تاریخی را بررسی نماییم.

 

توصیه های یکی از وکلای خانم ما در خصوص دفاتر خدمات قضایی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 75000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 100000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 150000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

برای رزرو مشاوره حقوقی فوری تلفنی یا آنلاین با وکیل پایه یک دادگستری عکس ذیل را لمس نمایید 

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل دادگستری

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"از هنگامیکه دفاتر خدمات قضایی از حالات سنتی خود به شیوه ی آنلاین و نوین تبدیل گشتند، عده ی بسیاری از هم میهنان عزیزمان و حتی برخی از وکلا و کارآموزان وکالت در استفاده از نسخه آنلاین دفاتر خدمات قضایی به مشکل خورده اند و نمی دانند که از چه کسی در این خصوص راهنمایی و مشاوره دریافت نمایند؛ امروزه موسسه حقوقی ما به لطف ایزد منان توانسته است تا در این خصوص به تمامی هم میهنان عزیز که در این خصوص به مشکل خورده اند به صورت 24 ساعته مشاوره حقوقی ارائه دهد؛ برای دریافت این مشاوره حقوقی به صورت تلفنی از وکلای متخصص دفاتر خدمات قضایی ما تنها کافیست تا تصویرک زیر ر ا لمس نمایید"

 

 

سامانه دفتر خدمات قضایی چیست؟

سامانه دفتر خدمات قضایی توسط قوه قضاییه به منظور ابلاغ سریع و راحت آرا، احکام و کسب اطمینان از مشاهده ابلاغیه توسط طرفین، امکان انجام امور قضایی به صورت ساده و سریع، جلوگیری از ازدحام در مراجع قضایی و همچنین تسریع روند رسیدگی به پرونده های قضایی راه اندازی شده است.

شما می توانید از طریق مشاوره حقوقی تلفنی با مشاوران مجرب ما از طریق تماس تلفنی برای گرفتن مشاوره حقوقی و کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سامانه آنلاین دفتر خدمات قضایی، ارتباط برقرار کنید.

 

وظایف دفاتر خدمات قضایی به شرح زیر اند

 

online Iranian judicial system legal advice

وکیل متخصص امور دفاتر الکترونیک خدمات قضایی

 

 1. ثبت نام ثنا.

 2. ثبت دادخواست.

 3. ثبت شکواییه.

 4. ثبت اظهارنامه.

 5. ثبت تجدید نظر.

 6. ثبت فرجام خواهی.

 7. ثبت دادخواست اعاده دادرسی.

 8. ویرایش پروفایل کاربری افرادی که دارای کاربری در سامانه ثنا می باشند.

 

هدف از تاسیس سامانه آنلاین دفتر خدمات قضایی چه بود و این سامانه چقدر موثر عمل می کند؟

طبق ماده 175 قانون آیین دادرسی کیفری، قوه قضاییه موظف به ابلاغ اوراق قضایی با استفاده از سامانه مخابراتی یا الکترونیکی می باشد؛ تمام اشخاص حقیقی و حقوقی که عبارتند از: طرفین دعوا یا نماینده قانونی آنها، ضابط ها، کارشناسان قضایی و همچنین دفاتر خدمات قضایی با ثبت نام در سامانه دفتر خدمات قضایی از ابلاغیه ها، آرا، احکام صادر شده، خلاصه پرونده و وضعیت رسیدگی به پرونده بدون ایجاد ازدحام در مراجع قضایی، مطلع شوند.

شما می توانید از طریق اخذ مشاوره حقوقی با وکلای مجرب و متخصص ما در وکیل تلفنی از سراسر دنیا در هر زمان و مکانی برای انجام امور حقوقی خود ارتباط برقرار کرده و کمک بگیرید.

 

پشتیبانی رسمی 24 ساعته سامانه دفتر خدمات قضایی، به چه ارگانی واگذار شده است؟

 

Judicial online services

رسیدگی فوری و 24 ساعته به امورات سامانه دفاتر خدمات قضایی

 

پشتیبانی رسمی آنلاین و تلفنی خدمات قضایی به صورت 24 ساعته سامانه دفتر خدمات قضایی یا سامانه ثنا به مشاوران و وکلای مجرب وکیل تلفنی واگذار شده است.

شما می توانید از طریق اخذ مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته  با وکلای ما در هر زمان و مکانی به صورت تلفنی یا پشتیبانی 24 ساعته خدمات قضایی بصورت آنلاین ارتباط برقرار کنید.

 

مشکلات رایج مردم با سامانه دفاتر خدمات قضایی چیست؟

راه اندازی سامانه آنلاین دفتر خدمات قضایی عملاً هیچ تاثیری در تسهیل امور مردم نداشته و متقاضیان پس از مراجعه به دفتر خدمات قضایی مجبور به مراجعه حضوری به دادگاه و شعب محاکم برای پیگیری و تکمیل پرونده در صورت بروز مشکلاتی مانند: مناسب نبودن اندازه مدارک اسکن در سامانه دفاتر خدمات قضایی و لزوم اخذ کپی مجدد از مدارک ارائه شده می باشد.

سامانه دفتر خدمات قضایی باعث متحمل شدن شهروندان به هزینه های غیر ضروری و فرا قانونی، مانند: هزینه های اسکن و کپی اوراق قضایی و هزینه تعرفه خدماتی مانند مشاوره می شود.

هیچ مرجع قابل دسترسی برای شکایت از اقدامات غیر قانونی روسای سامانه دفاتر خدمات قضایی پیش بینی نشده است و حتی در صورت دسترسی افراد به یک مرجع یا مقام برای ثبت شکایت، نیازمند صرف وقت و هزینه های مختلفی مانند: ایاب و ذهاب می باشند.

در سامانه دفتر خدمات قضایی عناوین مربوط به تعیین خواسته محدود و معین می باشند و اشخاص باید دعوی مورد نظر را از لیست انتخاب کنند؛ اما در صورتی که موضوع دعوی مورد نظر داخل لیست از قبل پیش بینی شده نبود اشخاص می توانند یک موضوع را انتخاب و بعد اقدام به اصلاح آن نمایند.

لازمه ثبت دادخواست در سامانه دفاتر خدمات قضایی باطل کردن تمبر مالیاتی در دفاتر فروش تمبر دادگستری و سپس مراجعه به دفاتر خدمات قضایی برای ثبت دادخواست می باشد.

شما می توانید از طریق اخذ مشاوره حقوقی آنلاین با مشاوران متخصص ما از سراسر دنیا با اطمینان خاطر در هر زمان و مکانی ارتباط برقرار کنید.

 

دریافت مشاوره حقوقی از وکیل تلفنی چه تاثیری در حل مشکلات با سامانه دفتر خدمات قضایی دارد؟