موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

قیمت آزمایش DNA برای اثبات نسب فرزند

قیمت آزمایش DNA برای اثبات نسب فرزند

سوالی که ذهن بسیاری از افراد را درگیر خود نموده است و سال های متمادی با این فکر شب های بسیاری را به خواب رفتند و بیدار شدند این است که آیا من فرزند این خانواده هستم و یا از دیدگاه پدر و مادر آیا این بچه فرزند من است؟ در پاسخ به این سوال، خدمتتان عارضیم که موسسه حقوقی ما با استفاده از تجربه و پژوهش وکلای گران قدر و فعال در آن، تصمیم گرفته تا با به اشتراک گذاری پژوهش های این وکلا در خصوص قیمت آزمایش DNA اثبات فرزند و ارائه مشاوره های حقوقی در خصوصی اثبات نسب یا نفی نسب فرزند، بار این مشکل را از دوش هموطنان عزیزمان بردارد؛ از این رو، به شما پیشنهاد می کنیم که به مطالعه ادامه مطلب بپردازید و اینکار را با مشاهده ویدئوی یک دقیقه ای زیر شروع نمایید.

 

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

تعیین ابوت چیست و حداقل – حداکثر هزینه های آن در آزمایشگاه های ایران؟

 

Father ship determining concept

آموزش اثبات نسب فرزند نامشروع و طلاق فوری از زن خیانتکار

 

تعیین ابوت یا همان تعیین هویت همان آزمایشی است که به منظور تایید  رابطه والد  فرزندی انجام می شود؛ این روش در تمامی دنیا از مطمئن ترین روش ها برای تایید رابطه پدر بیولوژیک و فرزند و تعیین هویت انجام می گیرد و دارای دقت 99.9 درصد است.

این آزمایش در بسیار از آزمایشگاه ها انجام پذیر است و افرادی که متقاضی تعیین هویت و یا اطمینان از رابطه پدرو فرزندی هستند می توانند با  مراجعه به این مراکز و آزمایش خون از طریق DNA به اطمینان دست پیدا نمایند و از قیمت آزمایش DNA برای اثبات فرزند با توجه به نوع بیمه خود اطلاع پیدا کنند؛ زیرا تعرفه ها با توجه به نوع بیمه متغیر است.

 

این آزمایش علاوه تعیین ابوت و یا هویت فردی می تواند کاربردهای دیگری نیز داشته مانند:

 1. تشخیص چگونگی اتفاقات و مشخص نمودن مجرم در صحنه های جرم.

 

 1. جستجوی اعضاء گمشده در بسیاری از خانواده ها.

 

 1. تشخیص در دو قلو های همسان که از هم دور افتاده اند.

 

 1. اثبات جابجایی نوزادان بعد از تولد در بیمارستان.

 

 1. و بهترین روش جهت تشخیص هویت افراد در سوانح رانندگی و یا آتش سوزی ها، سوانح هوایی و زمینی، جنگ ها و حوادث غیر مترقبه نظیر سیل و زلزله.

 

آزمایشات مربوط به تعیین هویت در کمترین زمان با توجه به نمونه ای که مورد آزمایش قرار می دهند، متفاوت است و هر چیزی که حاوی سلولی از یک موجود زنده مانند تار مو یا تکه کوچکی از پوست و یا یک قطره از خون حتی نوشیدنی باقی مانده در یک لیوان که حاوی بزاق فرد است می تواند نمونه ای برای انجام آزمایش DNA باشد و متناسب با آن قیمت آزمایش DNA برای اثبات فرزند نیز متفاوت است.

 

توجه: با توجه به ابلاغیه سازمان پزشکی قانونی کشور تعرفه قیمت آزمایش DNA برای اثبات فرزند DNA TYPING (تستی کاربردی برای بررسی ایوب و اثبات نسبت افراد کاربرد دارد)  به روش بررسی  YSTR (یک تکرار کوتاه مدت در کروموزوم Y است) به ازای هر نفر در سال 99 و بعد از آن مبلغ 3.650.000 ریال می باشد.

 

این مبلغ در تعرفه های دیگر مبلغی متفاوتی است و بسته به نوع آزمایش متغیر می باشد.

در موضوعات و ابهامات زندگی سنجیده و هوشمندانه عمل کنید و بدور از هرگونه اتفاقات و صدمات روحی به خود و یا خانواده اتان بهتر است از مشاوران حقوقی تلفنی و ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی فوری یا وکیل متخصص این موسسه که به صورت 24 ساعته جوابگوی سوالات شما و ارائه خدمات هستند کمک بگیرید.

 

توجه: قیمت آزمایش DNA برای اثبات فرزند انجام آزمایش DNA TYPING به روش بررسی YSTR به ازای هر نفر است.

 

روش های آزمایش اثبات فرزند چیست؟ و هزینه هر کدام از آن ها به چه میزان است؟

 

 

در گذشته یکی از راه ها برای هویت فرزند آزمایش خون از والدین بوده است و از دیگر روش ها که در گذشته مورد استفاده قرار می گرفت آنالیز پروتئین های فرد، آنالیز آنزیم ها، آنتی ژن لوکوسیت انسانی HLA استفاده می شد؛ اما با توجه به گسترش علوم آزمایشگاهی و موفقیت های چشمگیر در زمینه ژنتیک، ماده مورد بررسی برای انجام آزمایشات تعیین هویت اشخاص با توجه به DNA افراد می باشد که از نظر دقت و اطمینان و صحت آزمایش نسبت به روش های قدیمی موفقیت های بیشتری را کسب نموده است و  تعرفه قیمت آزمایش DNA برای اثبات فرزند نسبت به دیگر آزمایشات ژنتیکی مناسب و خوب می باشد.

در روش های اثبات فرزند دو حالت پیش می آید؛ اینکه فرزند هنوز به دنیا نیامده و لازم است از جنین نمونه گیری و آزمایشات انجام شود و حالت بعد فرزند متولد شده و آزمایشات لازم جهت اثبات و تاییدیه نسب فرزند از طریق DNA  انجام می گیرد.

 

در صورتی که فرزند بدنیا نیامده باشد، از جنین نمونه گیری می شود و مقایسه آن با نمونه والد انجام می گیرد؛ روش نمونه برداری در جنین داخل رحم به دو صورت است:

1. روش تهاجم:

 • در روش تهاجمی به صورت مستقیم از پرزهای کوریونی cvs و یا می توان با آزمایش آمنیوسنتر از مایع آمونیاک که در اطراف جنین وجود دارد، نمونه برداری را انجام داد؛ در این روش قیمت آزمایش DNA برای اثبات فرزند کمی بیشتر از روش های دیگر می باشد.

 

2. روش غیر تهاجمی:

 • در نمونه برداری غیر تهاجمی از مادر باردار خون وریدی بدون نیاز به ناشتا بودن گرفته می شود که به این روش NIPT گفته می شود این روش خطری برای جنین نداشته، ولی در روش تهاجمی احتمال سقط جنین وجود دارد و در این روش قیمت آزمایش DNA برای اثبات فرزند بالاتر است.

 

تعرفه های سال 1400 برای تست اثبات فرزند در آزمایشگاه ژنتیک

 

قیمت تست DNA برای اثبات نسب فرزند در سال 1400
به روش DAN به روش RAN
دولتی: 851.900 ريال دولتی: 1.209.900 ريال
خصوصی: 2.853.000 ريال خصوصی: 4.141.000 ريال
خیریه: 1.601.000ريال خیریه: 2.263.000 ريال
عمومی غیر دولتی: 1.370.000 ريال عمومی غیر دولتی: 1.983.000 ريال

 

جواب آزمایش ژنتیک اثبات فرزند چقدر طول می کشد؟

 

answer of Genetic test

وکیل برای پرونده فرزند نامشروع

 

جهت انجام آزمایش DAN نیاز به نمونه ای است از سلول ها، بجز گلبول های قرمز و در آزمایشگاه های تخصصی ژنتیک انجام می گیرد و نمونه ی DAN از سلول جدا سازی می شود و بعد از آن توالی رشته DNA باز شده را کد خوانی می کنند.

اطلاع از قیمت آزمایش DNA برای اثبات فرزند با تعرفه های دولتی پایین می باشد و کوتاه ترین زمان برای انجام آزمایش DAN و اثبات ژنتیکی فرزند با آزمایش DAN حدود 36 ساعت می باشد و این بسته به نوع کیفیت و تعداد آن می تواند تا 3 هفته طول بکشد.

 

هزینه تست ژنتیک اثبات فرزند با بیمه تامین اجتماعی، چقدر تمام می شود؟

 

رزرو مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل دادگستری

 

قیمت آزمایش DNA برای اثبات فرزند با توجه به تعرفه های بیمه تامین اجتماعی بسیار مناسب است و بیشترین سهم پرداختی این هزینه توسط بیمه گذار پرداخت می شود. قیمت آزمایش DNA برای اثبات فرزند 4.004.743 (ریال) برای بیمه شدگان تامین اجتماعی می باشد.

باید توجه داشت قبل از هرگونه اقدامی برای اثبات اینگونه ابهامات بهتر است از هزینه های بی مورد اجتناب نموده و با ارتباط آنلاین یا تلفنی با وکیل و مشاور حقوقی تلفنی مشاوره های لازم و مسیر درست برای نتایجی خوب را داشته باشیم.

 

آیا آزمایش اثبات فرزند همان تست تشخیص پدر است؟

 

Genetic test comparing to relation ship test

آموزش شناسایی آنلاین پدر فرزند به صورت 24 ساعته

 

تعیین هویت براساس شفاف نمودن وضعیت ژنتیکی یک فرد و مقایسه آن با افرادی دیگر است.

 ماده ژنتیکی به طور مساوی، تقسیم شده بین پدر و مادر است که در نتیجه آن نیمی از پدر به فرزند می رسد و نیمی دیگر از مادر به فرزند به ارث می رسد؛ در بسیاری از موارد شکل های خاص موسوم به STR  یا  short tandem repeat  موجود در ماده  ژنتیکی است مورد استفاده قرار می گیرد.

روش دیگر برای اثبات استفاده از میتوکندری است؛ این ماده ژنتیکی توارث مادری را نشان می دهد و از مادر به فرزند دختر و پسر به ارث میرسد پس می توان به این نتیجه علمی دست پیدا نمود که اگر افرادی دارای مادر مشترک یا جد مادری مشترک باشند به تبع آن دارای علائم یکسانی در میتوکندری خود خواهند بود.

روش دیگر استفاده از STR های کروموزم Y  است. این کروموزم فقط در مردان قابل مشاهده است و از پدر به پسران منتقل می شود به دنبال این دستاورد علمی می توان نتیجه گرفت با این روش به قرابت افراد ذکور یا مردان خانواده می توان دست یافت.

قبل از انجام مراحل اثبات هویت خود و یا فرزندتان و یا نسب خود و اطلاع از قیمت آزمایش DNA برای اثبات فرزند با مشاوره حقوقی متخصص از طریق ارتباط تلفنی و یا همین سایت در ارتباط باشید و آگاهانه عمل کنید تا نتایج درست و هوشمندانه ای از اقدامات و پاسخ به ابهامات خود بدست آورید.

 

 

مشاوره ارزان و 24 ساعته بارداری نامشروع

رویکرد قضایی ایران نسبت به همجنسبازان در سال 99

کشف سقط جنین نامشروع و مجازات آن

مجازات سکس با مرد متأهل

طلاق فوری به خاطر زودانزالی مرد

طلاق به خاطر غیرت و تعصب بی مورد

گرفتن دیه از دوست پسر به خاطر زدن پرده بکارت

نگارش فوری انواع دادخواست های خانوادگی

نگارش فوری و 24 ساعته دادخواست طلاق

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

آیا من همین طور میتوانم به آزمایشگاه بروم و بگویم آزمایش دی ان ای ازم بگیرند تا همیشه داشته باشم
سلام ،آیا می‌توان با آزمایش دی ان ای مطمئن بشم که خواهرم با من تنی است؟
هزینە آزمایش DNAچقدر هست و چە مراحلی دارد؟
باسلام.من دوفرزند دارم یکی پسر و یکی هم دختر که هر دوی آنها با مادرشان زندگی میکنند.نه من حس پدری نسبت به آنها دارم و نه آنها این حس رو به من دارن.از نظر شباهت هم هیچکدوم به من شبیه نیستن.بحاطر خیانت از سوی همسرم ناچار به جدایی شدیم.سوال من این هست که اگر بخوام درخواست تست dnaبدم از طریق چه ارگانی بایداقدام کنم و هزینه آن برای دو فرزند با بیمه چند میشه و در آخر اگر مشخص بشه بچه ها از خودم هستن مادرشان می‌تونه اعاده حیثیت کنه یانه.ممنون میشم پاسخ سوالاتم رو مطرح کنید.با تشکر از شما
سلام هزینه تست دی ان ای از جنین فقط برای تعیین جنسیت جنین چقدره ؟
میخام از دخترم 16 ساله ازمایش بگیرم
سلام به علت فقر مالی وهزینه بیمارستان با دفترچه بیمه شخص دیگه ای رفتم زایمان کردم والان گواهی ولادت ندارم دخترم شش سالشه شناسنامه نداره میگن بابد ازمایش بدم منی که توان پرداخت پول زابمان نداشتم چطور میتونم هزینه DNA رو بدم بچم علاقه به درس خوندن ومدرسه داره راهنمایی کنید چطور میتونم با هزبنه کم اهراز هویت کنم وواس بچم شناسنامه بگیرم پدرش هم موقع بارداریم فوت کرده یه زن جوون شهرسنانی هستم هیچکسم ندارم چیکار باید بکنم که پیش این بچه شرمنده نشم وبتونم به ارزویی که درس خوندنه برسونمش ممنون میشم راهنماییم کنید
سلام من افغانی م همسرم ایرانی میخام عکس پسرم را تعیطه بگیرم از ادارگذرنامه به من نامه دادن برو آزمایش دی ای ح ن بگیر بدش جوابش را بیار قیمت اش چند میشه ممنون میشم بگین
سلام اگه میخام دی ان ای از پسرم بگیرم باید وکیل بگیرم یا فقط از طرف دادگاه میشه
هزینه تست DNAدر دوران بارداری چقدر است تست جنین و پدر واقعی جنین
آزمایش دی ان ای هم برای فرزند و پدر دقیق نیست حالا من به شما میگم دین هندو تنها دینی هست که اون را علوم تجربی تایید می کنه شاید شما به حرف من بخندی شاید آزمایش دی ان ای نشان بده من دختر بابام دختر پسر خاله بابام و دختر عمه بابام هم هستم و یا دقیق مادر بزرگم هستم آزمایش دی ان ای نسبت خیلی نزدیک را نشان میده اگه بابات دوقلوی همسان داشته باشه ممکنه تو در آزمایش فرزند دوقلوی بابات نشان داده بشی داروین یا مندل جایی شنیدم گفته که همان طور که بوته خیار گاهی ده تا دونه از خیارها همان دانه اول هستند گاهی از نسل فرضا ملکه ویکتوریا چند نفر از فامیل دور دقیق خور ملکه ویکتوریا و یا مادرش هستند دقیق اون آدم هستند با خصوصیات ثانویه متفاوت !!! شما هیج وقت نمیری با پسر خاله بابات آزمایش دی ان ای انجام بدی که مشخص بشه که تو گاهی دقیق بدن دیگر دختر پسر خاله بابات هستی اما با پدرت می تونی آزمایش بدی اما اگه پدرت دوقلوی بابات باشه باز ممکنه آزمایش او را پدر تو نشان بده
درود برشما ،بچه ی ۴ساله دارم چطور بااید بفهمم که بچه از خودمه؟!!و هزینه ی ازمایش Dnaچقدر میشه؟خواهش میکنم پاسخ بدید
زنم بارداری چگونه بفهمه بچه مال خودمه
چگونه بفهمم بچه از خودمه یا بدون خانمم متوجه بشه یه بچه ۹ساله با خانم باردار
برای اثبات فرزند خود حتما باید اول وکیل گرفت
سلام قیمت تست دینه چقدری آیا میتونم از بچم تست دینه بگیرم آیا این بچه مال من هست یانه
من یک پسر هستم میخام مشخص کنم باپدرم نصبت خونی دارم یانه
پدر و مادر فوت کرده باشند از چه کسی میشود دی ان ای گرفت تا بفهمیم پدر فوت شده پدر ما هست یا نه
سلام میخواستم بدونم قیمت تست DNA چقدره و وقتی بچم به دنیا بیاد چکار باید بکنم تا بفهمم این بچه خودمه یا نه

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی