موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۳:۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۱۶:۳۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۷:۵۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۵:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۵۰:۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۴۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
  • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۴۸:۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۸:۵۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۷:۳۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۶:۴۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی ابطال وکالت بلاعزل

مشاوره حقوقی ابطال وکالتنامه بلاعزل

سوالی که برای بسیاری از ما وجود دارد این است که اصلاً وکالت نامه بلاعزل چیست؟ وکالت بلاعزل یک عقد جایز می باشد که از طریق اعمالی مانند، استعفای وکیل، عزل وکیل توسط موکل، مرگ هر یک از طرفین و یا جنون هریک از آنها، پایان می یابد؛ قبل از اینکه ادامه این مباحث را دنبال کنیم، شما را به تماشای ویدئوی زیر که در همین خصوص می باشد، دعوت می نماییم.

 

توصیه های وکیل خانم در خصوص مشکلات رایج اعطای وکالت

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"طبق قانون، موکل می تواند هر زمانی که بخواهد وکیل خود را عزل کند و یا بلاعزل بودن وکیل را در قرارداد به درخواست خود یا وکیل شرط کند؛ توجه داشته باشید که بلاعزل بودن وکیل موجب منع شدن موکل از انجام عمل مورد وکالت نخواهد شد؛ فلذا اگر فکر می کنید که با عزل نمودن وکیلتان، با مشکلات حقوقی مواجه شده اید و کنترل اوضاع از دستتان خارج شده است؛ می توانید با وکلای متخصص ما در این زمینه تماس گرفته و چاره جویی حقوقی نمایید؛ برای اینکار تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

روش های محدود کردن وکالت نامه بلاعزل چیست؟

 

limitation of the advocacy contract

تعیین آنلاین حدود اختیارات وکیل در وکالت نامه به صورت تضمینی و 24 ساعته

 

طبق نظر اکثر حقوقدانان در وکالت نامه های رسمی، مانند وکالت نامه بلاعزل می تواند محدود به زمانی باشد که توسط موکل تعیین شده است؛ یعنی موکل هر زمانی که بخواهد می تواند وکیلش را برکنار کند، مگر اینکه عدم عزل وکالت یا وکیل در متن قرارداد شرط شده باشد.

 

نکته: موکل می تواند در قرارداد برای وکیل محدودیت هایی نیز در فعالیتش ایجاد کند؛ بدین صورت که می تواند تنها در انجام یک سری امور مشخص به وکیل اجازه داده باشد؛ توجه داشته باشید که وکالت نامه بلاعزل، باید در امور جزئی داده شود و نه امورات کلی و مورد یا موارد وکالت، توسط طرفین به دقت مطالعه و بررسی شود؛ همچنین باید موارد مورد نظر طرفین به صورت دقیق در وکالتنامه ذکر شده باشد.

 

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره حقوقی  برای گرفتن مشاوره حقوقی ابطال وکالت نامه بلاعزل و جمع آوری اطلاعات بیشتر درباره مشکلات وکالتنامه بلاعزل با وکلای متخصص و مجرب ما از سراسر دنیا ارتباط برقرار کنید.

 

کاربرد وکالت نامه بلاعزل چیست؟

امروزه عقد وکالت بلاعزل در دفترخانه ها به وفور انجام می شود؛ به عنوان مثال، هنگام خرید و فروش املاک یا ماشین، وکالتنامه بلاعزل بین طرفین رد و بدل می شود.

از مثال های دیگری که می توان برای وکالت بلاعزل زد، می توان به زمانی اشاره کرد که فروشنده مبلغ توافقی را به صورت کامل دریافت می کند و طی وکالت نامه ای، به خریدار اجازه می دهد که به جای او کار های اداری اش را انجام دهد؛ این کار های اداری می تواند مواردی مثل انتقال سند و ... باشد که به تنهایی و بدون نیاز به حضور فروشنده، توسط وکیل انجام شود.

شما می توانید از طریق مشاوره حقوقی آنلاین یا تلفنی برای گرفتن مشاوره حقوقی ابطال وکالتنامه بلاعزل با مشاورین متخصص و مجرب ما از سراسر دنیا به صورت آنلاین ارتباط برقرار کنید.

 

انواع وکالت نامه بلاعزل