موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی ابطال وکالت بلاعزل

مشاوره حقوقی ابطال وکالتنامه بلاعزل

سوالی که برای بسیاری از ما وجود دارد این است که اصلاً وکالت نامه بلاعزل چیست؟ وکالت بلاعزل یک عقد جایز می باشد که از طریق اعمالی مانند، استعفای وکیل، عزل وکیل توسط موکل، مرگ هر یک از طرفین و یا جنون هریک از آنها، پایان می یابد؛ قبل از اینکه ادامه این مباحث را دنبال کنیم، شما را به تماشای ویدئوی زیر که در همین خصوص می باشد، دعوت می نماییم.

 

توصیه های وکیل خانم در خصوص مشکلات رایج اعطای وکالت

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

روش های محدود کردن وکالت نامه بلاعزل چیست؟

 

limitation of the advocacy contract

تعیین آنلاین حدود اختیارات وکیل در وکالت نامه به صورت تضمینی و 24 ساعته

 

طبق نظر اکثر حقوقدانان در وکالت نامه های رسمی، مانند وکالت نامه بلاعزل می تواند محدود به زمانی باشد که توسط موکل تعیین شده است؛ یعنی موکل هر زمانی که بخواهد می تواند وکیلش را برکنار کند، مگر اینکه عدم عزل وکالت یا وکیل در متن قرارداد شرط شده باشد.

 

نکته: موکل می تواند در قرارداد برای وکیل محدودیت هایی نیز در فعالیتش ایجاد کند؛ بدین صورت که می تواند تنها در انجام یک سری امور مشخص به وکیل اجازه داده باشد؛ توجه داشته باشید که وکالت نامه بلاعزل، باید در امور جزئی داده شود و نه امورات کلی و مورد یا موارد وکالت، توسط طرفین به دقت مطالعه و بررسی شود؛ همچنین باید موارد مورد نظر طرفین به صورت دقیق در وکالتنامه ذکر شده باشد.

 

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره حقوقی  برای گرفتن مشاوره حقوقی ابطال وکالت نامه بلاعزل و جمع آوری اطلاعات بیشتر درباره مشکلات وکالتنامه بلاعزل با وکلای متخصص و مجرب ما از سراسر دنیا ارتباط برقرار کنید.

 

کاربرد وکالت نامه بلاعزل چیست؟

امروزه عقد وکالت بلاعزل در دفترخانه ها به وفور انجام می شود؛ به عنوان مثال، هنگام خرید و فروش املاک یا ماشین، وکالتنامه بلاعزل بین طرفین رد و بدل می شود.

از مثال های دیگری که می توان برای وکالت بلاعزل زد، می توان به زمانی اشاره کرد که فروشنده مبلغ توافقی را به صورت کامل دریافت می کند و طی وکالت نامه ای، به خریدار اجازه می دهد که به جای او کار های اداری اش را انجام دهد؛ این کار های اداری می تواند مواردی مثل انتقال سند و ... باشد که به تنهایی و بدون نیاز به حضور فروشنده، توسط وکیل انجام شود.

شما می توانید از طریق مشاوره حقوقی آنلاین یا تلفنی برای گرفتن مشاوره حقوقی ابطال وکالتنامه بلاعزل با مشاورین متخصص و مجرب ما از سراسر دنیا به صورت آنلاین ارتباط برقرار کنید.

 

انواع وکالت نامه بلاعزل

 

different types of advocacy contracts

صدور انواع وکالت نامه ارزان به صورت تضمینی و 24 ساعته

 

وکالت نامه بلاعزل به دو نوع تقسیم می شود:

 1. وکالت در امور خاص: در این نوع وکالت، انجام کار یا یک امر خاص در حدود اختیارات تعیین شده است و موکل می تواند محدودیت زمانی نیز برای وکالت در قرارداد شرط کند یا یا هر زمان که خواست، وکیل را عزل کند.

 

 1. وکالت جامع: در این نوع از وکالت، وکیل می تواند در کلیه امور زندگی موکل خود دخالت کرده و پیگیری نماید؛ این نوع وکالت نامه فقط زمانی که یکی از شرایط استعفای وکیل، عزل وکیل توسط موکل، مرگ هر یک از طرفین و یا جنون هریک از آنها ایجاد شود، پایان می یابد.

 

نکته: شما می توانید از طریق تماس فوری با وکلای متخصص ما از اعتبار و دانش آنها آگاهی یافته و در صورت تمایل به آنها وکالت آنلاین اعطا نمایید؛ البته شما می توانید با وکلای ما مشاوره داشته و وکیل فعلی خود را ارزیابی کنید.

 

روش های ابطال وکالت نامه بلاعزل چیست؟

اگر وکالت نامه بلاعزل از نوع ساده یا وکالت در امور خاص باشد، قرارداد وکالت نامه بلاعزل با عزل وکیل توسط موکل یا استعفای وکیل، قابل فسخ می باشد؛ زیرا همانطور که گفته شد طبق ماده 679 قانون مدنی، موکل می تواند هر وقت که بخواهد وکیلش را عزل و یا برکنار کند.

همچنین عواملی مانند، فوت وکیل یا موکل، سفاهت یا جنون وکیل یا موکل، از بین رفتن موضوع وکالت و انجام عملی برخلاف وکالت داده شده توسط موکل، پایان مدت زمان تعیین شده برای وکالت از مواردی هستند که باعث فسخ عقد وکالت بلاعزل از هر نوع آن می شوند.

شما می توانید از طریق پرسش و پاسخ فوری حقوقی  برای پرسیدن سوالات خود درباره ابطال وکالتنامه بلاعزل فوری و مشاوره حقوقی ابطال وکالتنامه بلاعزل با مشاورین متخصص و مجرب ما  از سراسر دنیا ارتباط برقرار کنید.

 

نکات ضروری در وکالت بلاعزل چیست؟

 

special objects to hire a dismissal advocacy

باید ها و نباید های استخدام وکیل بلاعزل

 

وکالت نامه بلاعزل علاوه بر محاسن زیادی که دارد در بعضی مواقع ممکن است دارای مشکلات یا پیامد هایی نیز باشد؛ یکی از این موارد می تواند این باشد که افراد با امضای یک وکالت نامه رسمی بلاعزل، ناخواسته تمام دارایی ها و اموال خود را از دست بدهند؛ زیرا بعضی از افراد از طریق وکالت نامه بلاعزل اقدام به کلاهبرداری می کنند؛ بنابراین شما باید در دادن وکالتنامه بلاعزل بسیار دقیق و هوشیار باشید؛ توصیه ما به شما این است که حتماً با وکلای ما تماس بگیرید.

 

برای تنظیم وکالت نامه بلاعزل باید به چه مکانی مراجعه کرد؟

تنها مکانی که برای تنظیم و ثبت وکالت نامه قانونی بلاعزل باید به آن مراجعه شود؛ دفتر اسناد رسمی می باشد که به راحتی و در هر خیابانی وجود دارد؛ مشاوره حقوقی ابطال وکالتنامه بلاعزل به افراد برای تنظیم وکالتنامه بلاعزل کمک فراوانی می کند.

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته برای گرفتن مشاوره حقوقی ابطال وکالتنامه بلاعزل و آشنایی با نحوه ابطال فوری و اورژانسی وکالتنامه بلاعزل از سراسر دنیا و به صورت 24 ساعته ارتباط برقرار کنید.

 

چه مدارکی برای تنظیم وکالت نامه بلاعزل لازم می باشد؟

 

evidence for dismissal advocacy contract

اورژانس وکالت بلاعزل 24 ساعته ارزان و تضمینی

 

به صورت کلی برای نوشتن وکالت نامه بلاعزل همراه داشتن اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه وکیل و موکل ضروری می باشد.

از آنجایی که برای دادن هر حقی از سوی موکل به وکیل باید سند و مدرکی مبنی بر داشتن آن حق توسط شخص موکل ارائه شود، مدارک لازم دیگر بر اساس موضوع  مورد وکالت متفاوت می باشند؛ برای مثال وقتی فردی قصد دارد برای خرید یا فروش خودرو یا ملکی، وکالتنامه ای تنظیم نماید، می بایست علاوه بر مدارک ذکر شده، سند و مدارکی که نشان دهنده مالکیت موکل است را نیز، به دفتر خانه ارائه دهد.

 

برای جلوگیری از فروش مجدد ملک توسط موکل به شخص دیگری باید چه اقداماتی انجام داد؟

برای جلوگیری از فروش مجدد و یا همزمان ملک توسط موکل باید مبایعه نامه ای نیز همزمان با تنظیم وکالتنامه تنظیم شود و همچنین در وکالتنامه نیز حق فروش ملک به شخص دیگر از فروشنده سلب شود.

 

هشدار:  با تنظیم مبایعه نامه، یعنی وکیل مالک ملک می باشد و در صورت به وجود آمدن هر نوع مشکلی از سوی موکل می توان در دادگاه آن را اثبات کرد؛ مشاوره حقوقی ابطال وکالتنامه بلاعزل به افراد به آشنایی بیشتر با وکالتنامه بلاعزل و نکته های قابل توجه آن کمک می کند.

 

dismissal advocacy contract

انعقاد آنلاین وکالت نامه بلاعزل به صورت کاملاً بی خطر و تضمینی

 

بررسی آیین نامه قرارداد الکترونیک وکالت در سال 1399/1400

وکالت آنلاین و 24 ساعته به وکیل دادگستری

جمع آوری مدارک کشف خیانت همسر

مشاوره حقوقی بین المللی 24 ساعته به فارسی زبانان جهان

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های نادر و رایج حقوقی

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و عرض ادب موسسه وکیل تلفنی بصورت ۲۴ ساعته آماده خدمت رسانی هستند مشاوره با وکلای متخصص پایه یک دادگستری و تا احقاق حق در کنارتان هستیم .
سلام و عرض ادب، طبق قانون، موکل می تواند هر زمانی که بخواهد وکیل خود را عزل کند و یا بلاعزل بودن وکیل را در قرارداد به درخواست خود یا وکیل شرط کند؛ توجه داشته باشید که بلاعزل بودن وکیل موجب منع شدن موکل از انجام عمل مورد وکالت نخواهد شد؛ فلذا اگر فکر می کنید که با عزل نمودن وکیلتان، با مشکلات حقوقی مواجه شده اید و کنترل اوضاع از دستتان خارج شده است؛ می توانید با وکلای متخصص ما در این زمینه تماس گرفته و چاره جویی حقوقی نمایید؛پایدار باشید.
کاربران گرامی می توانند در هر ساعت از شبانه روز از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی موسسه وکیل تلفنی با کادری مجرب و ماهر بهره مند شوند
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .طبق قانون، موکل می تواند هر زمانی که بخواهد وکیل خود را عزل کند و یا بلاعزل بودن وکیل را در قرارداد به درخواست خود یا وکیل شرط کند؛ توجه داشته باشید که بلاعزل بودن وکیل موجب منع شدن موکل از انجام عمل مورد وکالت نخواهد شد؛ فلذا اگر فکر می کنید که با عزل نمودن وکیلتان، با مشکلات حقوقی مواجه شده اید و کنترل اوضاع از دستتان خارج شده است؛ می توانید با وکلای متخصص ما در این زمینه تماس گرفته و چاره جویی حقوقی نمایید
با سلام وجود وکیل در بسیاری از کارهای مورد نظر موکل که خود وی نیز قادر به انجام آنها می باشد جنبه قانونی و معتبر دارد. برخی از افراد برای سهولت در انجام امورات و اقدامات مورد نیاز قانونی غالبا" وکیل اختیار می نمایند، سپردن امورات تخصصی به افراد متخصص و خبره علاوه بر تسریع در کار موجب کسب نتیجه مطلوب برای موکل می شود. امروزه به وفور شاهد این موضوع هستیم که وکالت نامه هایی برای امورات مختلف صادر می گردد که بیشترین آنها در حوزه فعالیت در بازار خرید و فروش ملک و خودرو است. وکالت بلاعزل واژه بسیار آشنایی است که در دفاتر اسناد رسمی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. به واسطه این نوع وکالت موکل می تواند به دو صورت اجرای امورات خود را وکیل انتقال دهد، اول اینکه وکالت برای اجرای امورات خاص و انجام کارهای تعیین شده را به وکیل بسپارد، دوم انجام امورات کلی زندگی خود را به وکیل بسپارد و حق عزل وکیل را در موارد مذکور از خود سلب نماید. قابل ذکر است که در هر دو مورد با فوت هر یک از طرفین و یا حجر هر کدام از آنان وکالت خود به خود ابطال می شود. اما باور عمومی بر این است که وکالت بلاعزل به معنی این است که موکل به هیچ وجه حق عزل وکیل خود را ندارد، این باور اشتباه موجب شده تا در بسیاری از موارد افراد از طریق اهدای این وکالت نامه ها متضرر شده اند. لازم به ذکر است که وکالت نامه بلاعزل هم در صورت اتمام مدت ذکر شده و یا امورات معین شده و انجام آنها، همانند سایر وکالت نامه ها قابل ابطال می باشد. اجرای امورات به صورت کلی و ذکر بلاعزل بودن وکیل در وکالت نامه می تواند از عزل وکیل جلوگیری نمایند، هرچند که در مورد اخیر هم با فوت موکل یا وکیل و حجر هر یک از آنها وکالت نامه از بین خواهد رفت.
سلام طبق نظر اکثر حقوقدانان در وکالت نامه های رسمی، مانند وکالت نامه بلاعزل می تواند محدود به زمانی باشد که توسط موکل تعیین شده است؛ یعنی موکل هر زمانی که بخواهد می تواند وکیلش را برکنار کند، مگر اینکه عدم عزل وکالت یا وکیل در متن قرارداد شرط شده باشد

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی