موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

قرارداد طرح توجیهی

نمونه قرارداد طرح توجیهی

قرارداد تهیه طرح توجیهی اقتصادی و فنی، همینطور که از نام آن پیداست، قراردادیست که درخصوص توجیه جنبه های اقتصادی و فنی یک طرح (اعم از صنعتی یا غیر صنعتی) به کار می رود؛ حال با ما همراه باشید تا این مورد را به طور مفصل مورد بحث قرار دهیم.

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

ماده (1): طرفین قرارداد

 

Rationale contract

وکیل آنلاین طرح توجیهی 24 ساعته و فوری

 

این قرارداد فنی ما بین شرکت ... به عنوان مشاور و تدوین‌کننده طرح که من بعد در این قرارداد شرکت نامیده می‌شود از یک طرف و ... عنوان کارفرما و صاحب طرح منعقد گردید.

 

ماده (2): موضوع قرارداد

تهیه و تدوین طرح توجیه اقتصادی و فنی برای ایجاد کارخانه تولید شیرهای هیدرولیک خودرو به ارزش تقریبی 500 میلیارد ریال برای ارائه به بانک صنعت و معدن اصفهان.

 

ماده (3): مدت قرارداد

مدت انجام موضوع قرارداد از 1399/06/01 الی 1399/06/31 به مدت 25 روز کاری می ‌باشد.

 

تبصره: در صورت عدم انجام و اتمام در موعد مقرر در این ماده، وجه التزام قراردادی موضوع ماده 8 این قرارداد اعمال می گردد.

 

ماده (4): مبلغ قرارداد و نحوه پرداخت

 

expense of contract and way to pay

اورژانس قرارداد طرح توجیهی تضمینی و 24 ساعته

 

کل مبلغ قرارداد برابر 430 میلیون ریال معادل چهل و سه میلیون تومان می ‌باشد که به صورت زیر از طرف کارفرما به شرکت پرداخت خواهد شد.

 

 • مبلغ 150 میلیون ریال به عنوان پیش پرداخت در زمان عقد قرارداد.

 

 • مبلغ 200 میلیون ریال در زمان تحویل طرح نهایی.

 

 • مبلغ 80 میلیون پس از ارائه مفاصاً حساب بیمه از طرف مشاور.

 

ماده (5): تعهدات شرکت (طراح طرح توجیهی)

 

company oats

نظارت آنلاین و 24 ساعته بر عقد قرارداد طرح توجیهی به صورت تضمینی

 

انجام موضوع قرارداد با ملاحظات ماده 2 به این قرارداد، شامل موارد زیر:

 

1. انجام مطالعات بازار برای طرح موضوع قرارداد.

 

2.ارزیابی فنی برای تولید طرح موضوع قرارداد.

 

3. انجام محاسبات مالی برای طرح موضوع قرارداد.

 

4. انجام محاسبات طرح با استفاده از نرم‌افزار تخصصی Comfar III Expert

 

5. دفاع از طرح در مراجع ذیصلاح.

 

تبصره 2: پس از انجام کار در صورت نیاز به تغییرات در طرح که ناشی از اشتباه مشاور در تدوین طرح باشد، مشاور موظف به بازنگری و اصلاح طرح برای تایید بانک خواهد بود.

 

ماده (6): تعهدات کارفرما

 

1. پرداخت حق‌الزحمه شرکت در زمان مقرر طبق ماده 6 قرارداد.

 

2. ارائه اطلاعات، اسناد و مدارک مورد نیاز برای تکمیل طرح.

 

تبصره 3: پس از تایید محاسبات انجام ده و تهیه نسخه نهایی گزارش، در صورت نیاز به تغییرات ناشی از تغییر نظر کارفرما در شرایط سرمایه‌گذاری و یا تسهیلات دریافتی، تدوین مجدد طرح منوط به پرداخت 20% مبلغ قرارداد خواهد بود.

 

ماده (8): آثار قرارداد

در صورتی که به هردلیلی موضوع قرارداد در زمان مقرر در ماده 3 انجام نشود، روزانه هزار دلار خسارت تاخیر در انجام تعهد تعیین گردیده که شرکت طراح باید بدون هیچ قید و شرطی خسارت قراردادی معنونه را پرداخت نمایند.

 

ماده (9):

شرکت طرح با توجه به رزومه و سابق کاری اعلام نموده موضوع و تعهدات این قرارداد تعهد به وسیله نبوده؛ بلکه تمام مفاد این قرارداد خصوصاً پذیرش طرح توجیهی در سازمان های موضوع طرح را تعهد به نتیجه نموده است و شرط استحقاق کل مبلغ موضوع ماده 4 این قرارداد موضوع قرارداد پذیرش نهایی طرح از سوی سازمان ها و بانک های ذیربط می باشد؛ در صورت عدم پذیرش باید کل مبالغ دریافتی را نقداً به حساب شرکت صاحب طرح تحویل نمایند.

 

ماده (10):

شرکت طراحِ طرح توجیهی تعهد نموده که کل فرایند موضوع قرارداد را مباشرتاً انجام و حق انتقال موضوع قرارداد را به اشخاص ثالث ندارد که در فرض ثبوت خلاف این بند این قرارداد منفسخ و شرکت طراح باید صد برابر مبلغ موضوع این قرارداد را به عنوان خسارت قراردادی به شرکت صاحب طرح پرداخت نمایند.

 

ماده (11): الزامات قبل از امضا ذیل قرارداد

 

essentialities to do for contract

نظارت آنلاین بر انعقاد انواع عقود توجیهی به صورت 24 ساعته

 

طرفین قرارداد و نمایندگان قانونی، اعم از مدیر عامل و صاحبان امضا قبل از امضای ذیل این قرارداد، حتماً باید در سامانه ثنا قوه قضاییه داری کاربری فعال باشند.

 

ماده (12): شرط محرمانگی دو طرفه NDA

با عنایت به مواد 10، 190 و 219 قانون مدنی، قرارداد حاضر بر مبنای اصل آزادی اراده، احراز صحت و سلامت طرفین قرارداد و رعایت قواعد عمومی قرارداد مندرج در فصل سوم از قسمت دوم قانون مدنی، همچنین علم و آگاهی طرفین قرارداد به مفاد مندرج در آن به منظور حفظ و حراست از اطلاعات و اسنادی، مبادرت به تعهدات ذیل نموده اند:

 

1. طرفین متعهد می گردند که در صورت قطع همکاری با موضوع این قرارداد، همچنان بر مبنای اصل محرمانگی دو جانبه نسبت به حفظ اسناد، اطلاعات و اسرار تجاری کسب و کار پیشین اقدامات مقتضی را اعمال نماید. حتی در صورتی که پس از قطع همکاری، باشرکتها مشابه دیگری وارد یک رابطه قراردادی شدند، همچنان نسبت به تعهد پذیرفته شده در این قرارداد متعهد باقی بماند در غیر اینصورت مسئول جبران خسارات و زیان های وارده به طرف دیگر می باشد.

 

2. طرفین متعهد می گردند نسبت به اطلاعات و اسناد مندرج در این قرارداد حق هیچ گونه نسخه برداری یا کپی برداری شخصی را ندارد و صرفاً به منظور امور اجرایی و اداری محق به انجام چنین عملی می باشد.

 

3. طرفین قرارداد مجاز نیستند بدون اخذ موافقت طرف دیگر یا شخص صاحب صلاحیت اقدام به جابه جایی یا تغییر اسناد، اطلاعات و اسرار تجاری نماید؛ در صورت درخواست چنین اقدامی، در صورت موافقت طرف دیگر، با رعایت تمامی ملاحظات امنیتی و علم و اطلاع پیشین شرکت اقدام نماید.

 

4. طرفین حق واگذاری صلاحیت خویش از قِبل رابطه قراردادی، به شخص غیر را دارا نیستند و استمرار رابطه قراردادی حقی را نسبت به ورود شخص دیگری بجای خویش ایجاد نمی کند.

 

5. به هنگام امضای قرارداد حاضر، طرفین با آگاهی کامل نسبت به شرح وظایف، اختیارات و مسئولیت خویش اقدام به امضای این قرارداد می نماید و ادعای جهل به برخی مفاد آن رافع مسئولیت نیست.

 

6. تعهد شخص متعهد به حفظ و حراست از اسناد و اطلاعات، تعهد به نتیجه می باشد.

 

ماده (13): رفع اختلاف

 

solve of contract

رفع اختلاف آنلاین و 24 ساعته در انعقاد انواع قراردادها

 

طبق مواد ۴۴۵ و ۴۵۸ قانون آیین دادرسی مدنی دولت جمهوری اسلامی ایران در جهت حل اختلاف بین طرفین قرارداد، به شرح زیر اقدام خواهد شد:

 

 • شرط داوری: اتاق بارگانی استان ... به ادرس ... (داور منتخب از سوی آنکه موردقبول طرفین است)، به‌عنوان داور مرضی الطرفین انتخاب شد که در صورت حدوث اختلاف و يا هر گونه تخلف طرف دیگر نسبت به هریک از شرایط این صورت جلسه، درخواست رسیدگی به اختلاف را در محل اتاق بازرگانی داوري، کتباً اعلام و ثبت نماید؛ رای صادره از طرف داور منتخب، برای طرفین لازم الاجرا است، ابلاغ اوراق و کلیه مراسلات داوری به طرفین از طریق پيامك به شماره همراه مندرج در اين قرارداد معتبر است.

 

تبصره: حق الزحمه داوری با فرد محکوم می باشد.

 

ماده (14): نسخ قرارداد

این قرارداد در 14 ماه و چهار تبصره و در 2 نسخه متحد المتن تنظیم گردیده و به امضاء رسیده است، که هر کدام از نسخ حکم واحد دارند و برای طرفین لازم الاجرا هستند.

 

دانلود نمونه اصلی قرارداد طرح توجیهی اقتصادی و فنی

 

 

آخرین آپدیت قرارداد قانون کار سال 99

قرارداد اصلی و اورجینال وستینگ

قرارداد نشر کتاب

قرارداد فروش اعتباری در استارتاپ ها

قرارداد سرویس خدمات نرم افزاری

قرارداد کامل واگذاری حق تملک اعیان در آپارتمان مسکونی

نگارش فوری انواع دادخواست های حقوقی نادر و رایج به صورت 24 ساعته

تمامی خدمات ثبت شرکت به صورت آنلاین و 24 ساعت (ویژه شرایط کرونا)

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

امروز که به دنبال پاسخ سوالاتم بودم سایتهای زیادی را دنبال کردم اما هیچ کدام به اندازه مقاله شما برام مفید نبود تک تک نکاتی که بیان کردید ارزشمند بود و برای افرادی مانند من که به دنبال عقد قراردادهایی از این دست هستند کمک بزرگی محسوب میشه حتما از مشاوره های تخصصی موسسه خوبتون استفاده خواهم کرد ممنونم و براتون آرزوی موفقیت دارم
با سلام و احترام؛ همانطور که می دانیم هر قرادادی که بین دو طرف منعقد می گردد به نوعی عقدی محسوب می شود که طرفین دو اراده را بهم گره بسته اند و در نتیجه این گره زدن اراده ها شرایط حقوقی جدیدی ایجاد می گردد که در این شرایط جدید دو طرف قرارداد ملزم به رعایت تعهداتی هستند که در ابتدای کار آن را قبول نموده اند . یعنی در زبان ساده بعد از ثبت این عقد دو طرف ملزم به رعایت مواردی هستند که در ابتدا قول انجام آن داده شده است . یکی از انواع قرارداد ها که در جامعه ما یا بسیاری از دیگر جوامع رواج دارد قرارداد طرح توجیهی برای یک ملک می باشد که بر اساس آن برای اینکه یک پروزه مهم عمرانی با پیش نیازهای اوله آن به تایید برسد لازم است که بر اساس اصول و قواعد کاری اقتضای انجام این عمل، توجیه اقتصادی کار، شرایط منطقه ، سود آوری طرح و دیگر موارد مورد نیاز در آن پیش بینی شده و بعد از چکش کاری های لازم و تایید نهایی افراد ذیصلاح به تصویب برسد . از آن جایی که طرح های توجیهی عمدتا برای طرح های عظیم و چند صد میلیاردی نگارش می شود برای تنظیم آن حتما باید از افرادی آگاه و کارکشته استفاده برد زیرا هر تغییر کوچکی یا ابهام در آن می تواند تا چندین میلیارد روی طرح اثر داشته باشد و شرایط بسیار متفاوتی را برای طرفین رقم بزند پس هر عقل سلیمی حکم می کند که جهت انجام این کار افراد کارکشته استفاده کرده و ریسک کار را تا حد زیادی پایین بیاوریم.
با سلام "اگر به خاطر داشته باشید، کمی بالاتر به این مسئله اشاره شد که برای اجرای طرح های صنعتی که معمولاً اجرای آن ها نیازمند هزینه های هنگفت مالی است، مسلماً نیاز به توجیه و صرفه اقصادی دارند؛ از این رو طرفین این معامله تصمیم می گیرند تا بر توجیهی که در خصوص طرح مورد اجرا در آن به توافق رسیده اند، قراردادی را تحت همان عنوان منعقد نمایند؛ یک قرارداد طرح توجیهی، قراردادی است که آینده آن طرح در پسای مفاد مندرج در آن قابل رویت خواهد بود؛ بدین معنا که هرچه این قراداد پر مایه تر باشد، احتمال بروز دعاوی های عظیم، کاسته شده و به نوبه خود آینده روشن تری در انتظار آن دعاوی می باشد

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی