موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی به جانبازان جنگ تحمیلی

مشاوره حقوقی به جانبازان جنگ تحمیلی

 

افرادی که به عنوان جانباز جنگ تحمیلی در کشور شناخته می شوند، از یکسری مزایای خاصی برخوردار هستند که ممکن است از حق و حقوق خود اطلاع نداشته باشند. طبیعی است که افرادی که سال ها در جنگ برای دفاع از آب و خاک کشور، جنگیده اند و در این راه جانباز شده اند، باید از یکسری مزایا رفاهی و خدماتی در کشور برخوردار باشند. مشاوره حقوقی به جانبازان جنگ تحمیلی، عمدتا به مسائل پیرامون حق و حقوق آنها و ضوابط تعیین شده در این زمینه می پردازد.

 

 اغلب جانبازان جنگ تحمیلی در وضعیت خوبی به سر نمی برند و نیاز است تا توجه بیشتری به این عزیزان ایثارگر صورت بگیرد. بنیاد شهید و امور ایثارگران مرکزی است که در ایران و جمهوری اسلامی برای رسیدگی به حال و اوضاع و احوال خانواده ی شهدا و ایثارگران تشکیل شده است. لازم است در ابتدا برای مشاوره حقوقی به جانبازان جنگ تحمیلی درباره ی مرجع رسیدگی کننده به امور آنان بدانیم.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

جانبازان بر اساس میزان صدماتی که در دوران جنگ، متحمل شده اند، در گروه های مختلفی قرار می گیرند و در حال حاضر در کشورمان جانبازان زیادی هستند که از لحاظ وضعیت جسمانی و سلامتی در شرایط مناسبی قرار ندارند. در ایران، نهادی تحت عنوان بنیاد شهید و ایثارگران وجود دارد که به امور مختلفی از جمله رسیدگی به اوضاع و شرایط جانبازان می پردازد. با توجه به این که این قبیل افراد، زحمات ارزنده ای را برای جامعه انجام داده اند، باید در وضعیت مناسبی به لحا رفاهی و اقتصادی باشند.

 

در مشاوره حقوقی موسسه وکیل تلفنی به صورت تخصصی به حقوق هرکدام از جانبازان بر اساس میزان درصدی جانبازی و سایر مقررات مربوطه در این زمینه پرداخته می شود. همچنین این که حقوق فرزندان از پدران جانباز خود به چه نحوی است، در مشاوره حقوقی تلفنی به بررسی این موضوع با ابعاد حقوقی آن می پردازیم. برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی در این زمینه با شماره 09212242670 تماس بگیرید.

 

 

بنیاد شهید و امور ایثارگران و نقش آن در ارائه خدمات به جانبازان

جنگ تحمیلی بین ایران و عراق بعد از انقلاب اسلامی، منجر به وقوع تحولات گسترده در کشور به لحاظ فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و غیره شد. در این زمینه افراد بسیاری با حضور در میدان جنگ، شهید شده و یا جانباز شدند. میزان جانباز شدن افراد در دوران جنگ، متفاوت بوده و اشخاصی که آسیب های بدنی زیادی در این زمینه دیده بوده اند، طبیعتا از خدمات رفاهی بهتری نسبت به سایر جانبازان برخوردار هستند.

 

نهادی که در حال حاضر به امور خانواده های شهید و امور جانبازان می پردازد، بنیاد شهید و امور ایثارگران است. این نهاد که به اختصار بنیاد شهید نیز گفته می شود

 

این نهاد یک شخصیت حقوقی است که به طور مستقل و نه وابسته به هیچ نهاد دیگری توسط رهبر و به نظارت ایشان اداره می شود. ریاست بنیاد با حکم رهبری و حکم ریاست جمهوری مشخص می گردد.

 

لازم به ذکر است که در مشاوره حقوقی به جانبازان جنگ تحمیلی مشکلات آن ها ذکر می شود، در حال حاضر وضعیت جسمی و روحی جانبازان و ایثارگران رو به وخامت است، اغلب افراد جانباز به علت آسیب های جسمی وضعیت خوبی ندارند و به تبع روحیه ی آن ها نیز تضعیف می شود، در نتیجه یکی از مشکلات جانبازان وضعیت جسمی آن ها است.

 

 

 

veterans problems

 

 

از دیگر مشکلات می توان به مستمری کم و یا پرداخت نشده ی آن ها اشاره کرد، افراد جانباز به دلیل آسیب های جسمی دیگر توانایی کار کردن به طور کامل ندارند و از این رو نیاز است تا مستمری به آن ها تعلق گیرد در حدی که حوائج زندگی آن ها رفع گردد و دیده می شود که این مستمری با تاخیر پرداخت می شود. جمعیت زیادی از ایثارگران با بیکاری و نبود کار و درآمد مناسب رو به رو هستند و این ها مشکلات جانبازی در ایران است.

 

به نظر دیگر افراد در جامعه اینگونه می آید که جانبازان و مشکلات حقوقی شان چیز قابل توجهی نیست و یا استفاده فرزندان جانبازان از امکانات رفاهی بیشتر از دیگر افراد است، برخی افراد فکر می کنند کفالت فرزند پدر جانباز برای معافیت سربازی یک مزیت است، اما اگر به مشکلات متعدد جانبازان توجه شود قابل درک است چیزی به اسم مزیت بیشتر وجود ندارد.

 

پدر داشتن و از طرفی داشتن یک پدر سالم یک مزیت است که اغلب فرزندان شهدا و ایثارگر از آن محروم هستند، درد کشیدن و داشتن مشکلات جسمی یک عنصر جدا نشدنی از زندگی با یک ایثارگر است. به کرات عدم پرداخت حقوق جانبازی مشاهده می شود که این خود مختل کننده ی زندگی یک خانواده است.

 

 

سوالات پرتکرار در مشاوره حقوقی جانبازان جنگ تحمیلی

مشاوره حقوقی جانبازان جنگ تحمیلی به صورت تخصصی به امور جانبازی و همچنین ایثارگری می پردازد و در این راستا اگر افراد سوالات مختلفی را در حوزه مقررات مربوط به جانبازی داشته باشند، می توانند در مشاوره حقوقی مطرح کنند. ممکن است خود شخص جانبازان و یا فرزندان آنها در خصوص استفاده از مزایا جانبازی آنها سوالاتی را داشته باشند که می توانند از طریق مشاوره حقوقی به پاسخ تمامی این سوالات برسند.

 

از جمله سوالات پرتکرار در مشاوره حقوقی جانبازان جنگ تحمیلی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 

- فردی که جانباز جنگ تحمیلی است، از چه خدمات رفاهی برخوردار است؟

- فردی که به عنوان جانباز بالای 25 درصد است، نسبت به سایر جانبازان از چه خدمات مناسب تری برخوردار است؟

- فرزندان جانبازان در چه مواقعی می توانند از امتیاز جانبازی پدران خود استفاده کنند؟

- فرزندان جانبازان و ایثارگران در آزمون های سراسری از جمله کنکور چه مزایایی خواهند داشت؟

 

موارد فوق تنها بخشی از سوالاتی است که در مشاوره حقوقی به صورت مداوم مطرح می شود که برای یافتن پاسخ آنها کافیست از مشاوره حقوقی وکیل تلفنی استفاده نمایید. برای دریافت مشاوره حقوقی با شماره 02147625900 تماس بگیرید.

 

 

 

solve of veterans problems

 

 

عامه مشکلات جانبازان جنگ تحمیلی با بنیاد شهید چیست؟

مقداری از مشکلات جانبازان جنگ تحمیلی گفته شد و در ادامه به بررسی بیشتر آن ها می پردازیم.

از عامه ی مشکلات حقوقی جانبازان جنگ تحمیلی پرداخت نشدن مستمری است و یا به طور کلی بنیاد شهید به وضع زندگی خانواده های ایثارگر توجه کافی را ندارد و این خود مشکلی دیگر است.

 

نبود دارو و کمبود داروهای ضروری از مشکلات دیگر جانبازان است، برخی از جانبازان به دلیل بیماری های مزمنی که دارند به داروهای خاصی نیز نیازمند هستند، این افراد در اثر مواد شیمیایی به بیماری های ریوی و تنفسی دچار گشته اند که کمبود و نبودن دارو به مرگ آن ها منجر می شود.

 

برخی از جانبازان و ایثارگران نیازمند داروی های قلبی و شیمیایی خاصی هستند که کمبود این دارو ها از مشکلات مهم آن ها به حساب می آید.

 

در حال حاضر یکی از مهم ترین معضلات جامعه بیکاری افراد جوان است و این امر برای فرزندان شهدا و ایثارگر نیز قابل شهود است، بدیهی است که در مشاوره حقوقی به جانبازان جنگ تحمیلی اگر پدر در خانواده توانایی کار کردن نداشته باشد و این ناتوانی بر اثر مشکلات جسمی حاصل از جنگ باشد عهده دار این خانواده باید فردی دیگر گردد. نبود کار مناسب و کافی برای جوانان یکی از چند مشکل از مشکلات خانواده ی جانبازان است. برای بررسی بیشتر مشکلات جانبازان می توانید از مشاوره حقوقی تلفنی بهره مند شوید.

 

همانطور که گفته شد کمبود دارو برای افراد جانباز مشکل بزرگی است که نیاز به مساعدت بیشتر دارد، از آن جایی که کمبود دارو مسئله ای مربوط به زندگی است باید به آن توجهی خاص گردد.

 

جنگ تحمیلی باعث ایجاد مشکلات متعدد جسمی و روانی برای این عزیزان شده است و به نظر می آید ارزش کار آنان دیگر به فراموشی سپرده شده است.

 

یکی از دغدغه های متعدد ایثارگران  جنگ تحمیلی، تحصیل فرزندان است، باید نسبت به هزینه ی تحصیل کودکان و فرزندان جانبازان توجه گردد تا مقداری از فشار روحی آنان کاسته شود.

 

 

 

 

بهترین روش برای حل مشکلات حقوقی جانبازان عزیز در شرایط حساس کرونا

بهترین روش برای حل مشکلات حقوقی مشورت با فردی آگاه و به روز نسبت به مسائل حقوقی است. مشاوره حقوقی در مسائل متعدد لازم و ضروری است.

 

مشاوره حقوقی به جانبازان جنگ تحمیلی سبب می شود تا این عزیزان از شرایط و اوضاع رسیدگی به مشکلات خود آگاه شوند. در حال حاضر و با وجود شیوع بیماری کرونا و در این شرایط حساس بهترین شیوه ی حل مشکلات برای جانبازان مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی 24 ساعته است. مشاوره ی حقوقی آنلاین بسیار به صرفه تر از مشاوره های حضوری است به خصوص در شرایط حاضر که بیرون رفتن ممکن است منجر به از بین رفتن جان آدمی شود.

 

veterans problems lawyers

 

 

چه کسانی می توانند مشکلات حقوقی جانبازان با بنیاد شهید را حل کنند؟

نکته ی مهم دیگر در مشاوره حقوقی به جانبازان جنگ تحمیلی این است که چه فردی صلاحیت رسیدگی و حل به مشکلات حقوقی جانبازان را دارد؟ یک شخص آگاه و دانا به مسائل و مشکلات جانبازان باید مشاوره حقوقی به جانبازان جنگ تحمیلی را انجام دهد. بهتر است از فردی کمک گرفته شود که اطلاعات کافی در مورد مشکلات جانبازان و ایثارگران با بنیاد شهدا دارد.

 

 

چگونگی حل مشکلات حقوقی جانبازان

عدم پرداخت حقوق جانبازی و اصلاح درصد معلولیت از مشکلات مهم جانبازان است، برای رفع مشکلات و آگاهی از حق و حقوق خود می توانید از مشاوره حقوقی آنلاین استفاده کنید. در این مشاوره ها شما می توانید با وکیل و مشاور شرایط خود را در میان بگذارید و این افراد به محقق شدن حق شما کمک خواهند کرد.

 

حل تلفنی مشکلات جانبازان با وکیل تلفنی امکان پذیر شده است، وکیل تلفنی یک مرکز مشاوره ی کارآمد است که به شما در حل مسائل حقوقی مختلف کمک می کند. امکانات آنلاین و تلفنی خدمات جانبازان متنوع است، می توانید از مشاوره حقوقی آنلاین و شبانه روزی استفاده کنید.

 

 

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان در ارتباط با امور جانبازان جنگ تحمیلی

یکی از خدمات اصلی موسسه وکیل تلفنی، ارائه مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان است که در ارتباط با تمامی موضوعات حقوقی، مشاوره به صورت رایگان ارائه می شود. گفتی است که در ارتباط با امور جانبازان جنگ تحمیلی نیز مشاوره حقوقی به صورت رایگان ارائه می شود که کافیست به وب سایت موسسه مراجعه نموده و از این خدمات استفاده نمایید.

 

 

لزوم اجازه پدر در ازدواج دخترش

مشاوره حقوقی امور اداری یا دولتی

مشاوره حقوقی به سربازان نظام وظیفه

مشاوره حقوقی دیوان عدالت اداری

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

باسلام جانباز۲۵درصد هستم غیرحالت اشتغال بیکار کمک معیشت بگیر آیا حقوق وظیفه شامل اینجانب مَیشود یانه راهنمای بفرمایید ممنون
کمک به ایثارگران یا گرفتن پول از ایثارگران کدام ؟
سلام با تشکر از توجه شما به قشر ایثارگر مظلوم شهر شیر جبهه ۲۹ تیر در بزرگراه تصادف کردم خودرو در بزرگراه در لاین سرعت خراب شده و توقف کامل کرده بود خودرویی جلو خودروی من حرکت میکرد در یک لحظه ازخودروی متوقف از راست سبقت گرفت تبعات شلوغ بودن بزرگراه امکان گردش به راست و چپ ممکن نبود حدود ۵۰ متر با ترمز متاسفانه با خودروی متوقف که خراب شده و کاپوت را بالا زده بود برخورد کردم متاسفانه خسارات زیادی به خودروی بنده و ماشین متوقف شده را پیش آمد افسر منو مقصر شناخت فکرکردم چون برخوردازعقب خودرو بنده بودم اعتراض نکردم بعدازبازگشت متوجه شدم خودروی متوقف شده دربزرگراه مقصراست یکماه است در حال دو بین میان راهنمایی رانندگی و دادسرا و دفاتر قضایی هستم و کسی جوابم را نمی دهد حالا خسارات روحی و مالی زیادی دیده ام باتوجه به اینکه حدود۳۵روز از تصادف می گذرد آیا می توانم به کروکی اعتراض و بعد از بازبینی کروکی و عکسهایی که از تصادف دارم به حق و حقوقم برسم . ج.۵۰٪ ممنون که به قشر خاک خورده انقلاب توجه ویژه دارید.
من جانباز ۳۵ درصد ناجا و ۲۵ درصد بنیاد هستم در سال ۶۳ مجروح شده ام جانباز اعصاب وروان هستم تا کنون چندین بار درخواست کرده ام مجداد جهت تعیین درصد به کمسیون معرفی شوم بنیاد هیچ اقدامی نکرده و اکنون از اعصاب و روان و گوش و قلب ناراحتی شدید دارم چکار باید بکنم. ممنوناز شما
باسلام احترام اینجانب علیرضا غلامی هستم درسال 69 در حال رزمایش پدافند هوایی براثر انفجار توپ در حال شلیک از ناحیه گوش واعصاب روان دچار مجروعیت گردیدم لذا بعد ازد2 سال از گذشت سانحه بدلیل عدم اشنای با قوامین تا حالا موفق به گرفتن جانبازی نشده ام اکنون با داشتن صورت سانحه و تاییدیه پزشکان ارتش وسپاه وتاییدیه شوراری عالی پزشکی ارتش نتوانستم جانبازی ام را بگیرم ایثارگران ارتش می گوید مدارک بالینی هم زمان می خواهد ولیکن من نامه از بیمارستان ارتش دارم که مجروعیت منو تایید کرده و گفته است تمام مدارک. من در بیمارستان در سال های گذشته براثر سانحه اتش سوزی در این مرکز درمانی از بین رفته است حتی در بازرسی اجا هم شکایت کردم اثری هم نداشت نمی دانم الان من حق خودم را به صورت باید بگیرم باتشکر از شما
سلام وخسته نباشید دختر من امسال کنکور میده من میخوام ازسهمیه جانبازی یکی از جانبازان نیازمند کمک بگیرم ودرمقابل بیست میلیون به جانباز مورد نظر پول میدم به مدت چند ماه دخترم رو عقد صوری کنند البته حق طلاق با دخترم باشه وبعده اومدن رتبه ها طلاق جاری بشه اگر جانباز نیازمند ومسن بالای25درصد میشناسید معرفی کنید ممنونم
سلام من جانباز۱۵٪ هستم میخواستم ببینم غرامت وخسارت مجروحیت ماروکی از عراق میگیرند به خدا ۶۰ سال دارم وهنومستاجرم هیچ حق وحقوقی برایم درنظرنگرفتن یه مبلغ ناچیز کمک معیشتی دریافت میکنم ماجانبازان چه گناهی کردیم که دراین سن مستحق یه خونه نباشیم وهمیشه درمشکلات غرقیم
باسلام و درود ، من جانباز۲۵درصد ناجاو وظیفه بگیر بازنشسته درکانون بازنشستگان ناجا هستم ، درتاریخ ۱۳۶۳/۳/۱۵ دراثربمباران هواپیماهای عراقی دچارموج انفجارومشکل اعصابوروان وترکش شدم ازسال ۱۳۹۱ جانبازوحقوق بگیرشدم ، آیا طبق ماده۳۸ قانون خدمات رسانی به ایثارگران و جانبازان (ایثارگربا۱۸ ماه جبهه نیزمیباشم ) سنوات وپاداش ازتاریخ مجروحیت تاتاریخ بازنشستگی به من تعلق میگیرد؟ همچنین غرامت آسیب ۲۵ درصدی اعصابوروان وازهمپاشیدگی یکعمرزندگی ام وطلاق همسرم باوجوددوفرزندم چگونه وچه مبلغی تعلق میگیرد؟ ،،،، آیا حقوق ایثارگری که جداازحقوق بازنشستگی است طبق مفاد قانون یادشده به من تعلق میگیرد؟ ارچه تاریخی و چگونه ؟ دیگر مزایایی که میتوانم استفاده کنم چیست ؟ هیچگونه اقدامی تاکنون نکرده ام ، مانند حقوق همسر ، مسکن ووامهای مرتبط و واگذاری اقساطی خودروی داخلی و........ لطفاراهنمایی فرمایید تا به حقوق حقه خودبرسم وبرای فرزندانم جبران مافات نمایم ، چنانچه امیدی هست اقدامات قانونی راباحضرتعالی شروع نمایم ، اجرت بامولا
ببخشید اگر هدف خدمت به جانباز است دیگر چرا باید پول واریزه شود این یعنی خدمت
با سلام وخسته نباشید گو گوش شنوا ودانا وکارگشا به بنده معرفی کن هیچ کس نه حرف میشنو ومیدونه که چی کنم کلی حق حقوق بنده را ازبین بردن نه گوش شنوای بود ونه دلسوزی الان که اگثر ایثارگران درسن کهنسالی هستن گوش شنوا ودلسوز ضمنا اکثر قوانین بنفع ایثارگران هست نه منویات امام راحل ونه رهبری را انجام نمیده امثال ماها دلسوختگان نظام هستیم ولی دلسوز این ایثارگران کی هست خواهشا بمن معرفی کنید
منم ایثارگر منم حق منو خوردن با هزار مدارک صیحیح هیچ کس بداد ما نمیرسه وقت خدا دیگه ماندهایم اگر پارتی داری درسته میشه اگر نداری وووووووووووووووووووووووو
من رزمنده هستم.چجوری وکیل حمایتی از ایثارگران پیدا کنم
رزمندگان انسان نیستند. نه مستمری نه معافیت ۱۲ماه جبهه. نه بیمه
سلام و عرض ادب . جانباز ٣٠% حالت اشتغال و حقوق بگیر بنیاد و در حال حاظر بیکار هستم به تازگی متوجه شدم مدرک لیسانس من در پرونده ام نیست (در حالیکه از بدو تعیین حقوق مدارک لازم تحصیلی را ارائه داده ام ) و در این مدت که حقوق بگیر بنیاد هستم مدرک تحصیلی من لحاظ نشده . چگونه میتوانم مقدار حقوقی را که به من پرداخت نشده دریافت کنم . لطفا راهنمایی بفرمایید با سپاس فراوان
چرا بنیاد جانبازان کمک معیشتی مرا قطع کرده به دلیل دریافتی ماهی سه میلیون بابت بازنشستگی تامین اجتمایی مگر با سه میلیون می شود زندگی کرد
ضمن سلام بنده جانباز 25 درصد جنگ به واسطه اعتیاد به مواد مخدر از ماشینم مقداری مواد کشف و بعداز دادگاه حکمی صادر و بنده را به 9 ماه زندان و مبلغ 15 میلیون تومان جریمه کردن حالا کسی هست بتونه جریمه و یا پابند الکتریکی جایگزین زندان کنه / تشکر
فرزندم گارگر فصلی شهرداری با ۷ سال سابقه مخالفت شهرداری نسبت به تبدیل وضعیت برار بند (د)تبصره ۲۰ قانون بودجه ۱۴۰۰
سلام من فرزند شهیدم یک پرونده حقوقی تو دادگاه ناحیه یک تهران دارم الان 5ماه شده وکیل گرفتم و خودم هم دررفت آمدم هیچکسجواب درستی به مانمیده لطفاً راهنمایی کنید
سلام وقت بخیر پدر من جانباز و مستمری بگیر بنیاد جانبازان بوده که حدود یک ساله فوت شده و من پسر معلول خانواده هستم که مادرم نیز فوت شده از آنجایی که هیچ منبع درآمدی ندارم آیا مستمری یا همون حقوق پدر بهم تعلق می گیره یا نه ممنون میشم راهنمایی کنید
ترا به خدا حرف ما را له کرده. این همه نیرو داخل بنیاد تهران و استانها نشسته ولی برای من جانباز ۴۰درصد می گویند برو کار پیدا کن .ما نامه میدهیم . این است رسم ایرانی بودن برادر شهید .جانباز بدرد کار جانبازنمیخورد باید در هر زمینه متخصص برای جانباز انقلاب اسلامی ایران بیاورید .بخدا فردا قیامت هم هست .
سلام من یک مشکل حقوقی بایک نفر دارم دادگاه گفت مبلغ 525هزارتومان واریز کن برا کارشناس واریز کردم حالا کارشناس ناحق نظر داده چون اون طرف پولداره خریددش حالا باز اعتراض زدم رو پرونده دادگاه میگه پول 6تا کارشناس بده من معیشت بگیر بنیاد شهید هستم از کجا بیارم اگر ندم حقم پامال میشه یا مثل دفعه قبل طرفم پول دار هست هر کاری میکنه به نظر شما چیکار کنم ممنونم
سلام به تیم همه فن حریم وکیل تلفنی بسیار عالی هست ،از مطالب سایتتون بسیار بهره بردم و خیلی عالی هستش امیدوارم برای استفاده و راحتی بیشتر اپلیکیشن روی موبایل هم تهیه کنید تا خیلی بیشتر و راحت تر بتونیم از مطالب عالی و مفیدتون استفاده کنیم
سلام موسسه وکیل تلفنی با در اختیار داشتن وکلای زیاد ومتخصص توانایی پاسخگویی به انواع مشکلات در زمینه های متفاوت وبرای اقشار مختلف جامعه را دارا می باشد مشکلات جانبازان نیز اگرچه مختص به خودشان است اما از دایره مشکلات حقوقی وقانونی بیرون نیست بنابراین مطالعه وآگاهی از قوانین بخشنامه ها ودستور العمل ها ی مرتبط امکان پاسخگویی به مشکلات خاص این عزیزان را ممکن می کند
ممنون از موسسه خوب وکیل تلفنی واقعا در هر زمینه ای خیلی جامع و مسلط خدمات عالی ارائه می دهند
سلام ودرود. یکی از مواردی که نیاز به مشاوره حقوقی و کمک گرفتن از وکیل می شود همین معضلات و سوالات حقوقی خانواده شهدا و ایثارگران عزیز است. چنان چه در این زمینه مشکلی دارید با موسسه تماس بگیرید تا مشاورین حقوقی راهنمایی تان کنند.
سلام و خسته نباشید یکی از همواران من که قبلا جهت یک پرونده با وکیل تلفنی آشنا شده بود ، این موسسه را به من معرفی کرد و من هم در تماسی که وکلای موسسه داشتم از نحوه ارائه خدماتشان بسیار راضی بودم. با مطالعه این مقاله پاسخ بسیاری از سوالات خودم را پیدا کردم. کلا تمام مطالبی که در سایت قرار میدهید بسیار مفید و کاربردی است. موفق باشید
درود در پاسخ به همه ی کسانی که با بنیاد جانبازان بنیاد شهید و کمیسیون مشکل دارند باید دادخواست لایحه اتون رو بفرستید دیوان وکیل هم نیاز نیست رسیدگی غیر حضوریه تماس بگیرید با شماره داخل سایت بنده عرفانیان هستم بگید نگارش دادخواست لایحه براتون ارسال میکنیم ببرید ثبتش کنید رسیدگی میشه به مشکلتون در خصوص کامنت اخر که مزاحم پیامکی داره شما نیاز به طرح شکایت کیفری داری ولی باید یه تشریفاتی رو قبلش رعایت کنید اگر تمایل داشتید با سازمان تماس بگیرید در خدمتیم
با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز و خصوصا جانبازان سرافراز که تمامی ما به وجود آنان افتخار می کنیم و مدیون وجود آنان هستیم.جدای از اینکه واقعا جانبازان ما از اسمی هم که بر روی آنان هست با جان خود بازی نمودند تا الان ارامش را ما داشته باشیم می بایست قدر دان زحمت های تک تک آنان باشیم.معمولا مشاوره های به جانبازان بیشتر حول حقوق و مزابای لحاظ نشده آنان در حوزه دیوان عدالت و مراجع اداری و حقوقی عمومی است که بواقع در حوزه تخصصی حقوق قرار می گیرد که کمتر هم مشاوران و وکلا به قوانین آن تسلط دارند که بهتر است بنیاد جانبازان سعی در نربیت عده ای وکلای متخصص در این امر نماید.موفق بلشید.مسیح آقاداودی
بسیار خوب
سلام من مزاحم پیامکی دارم یکبار هم به همراه اول مراجعه و یک هفته قط کردن خطشو و مجدد شروع کرد میخوام ببینم چطور میتونم شکایت کنم و مشخص بشه کی هست ایا وکیل کار منو انجام میده که خودم نرم
سلام من مزاحم پیامکی دارم یکبار هم به همراه اول مراجعه و یک هفته قط کردن خطشو و مجدد شروع کرد میخوام ببینم چطور میتونم شکایت کنم و مشخص بشه کی هست ایا وکیل کار منو انجام میده که خودم نرم
سلام بنده فرزند بازنشسته 1381 ناجا هستم مرحوم پدرم قبل از بازنشستگیش مدارک جانبازی داشته ولی نمیخواسته، بعداز بازنشتگیش درسال 1381بعلت جراحت پشت گردن وتنگی نفس ریوی که داشت نهایتا درسال 1383ازطریق نامه نگاری ایثارگران ناجا استان کهگیلویه وبویراحمد به بنیادشهید استان مبنی بر کمیسیون درصد، لذا فقط ایشان رو به کمیسیون پای چپ ارجاع دادند وبا پنج درصد درسال 1384،کمیسیون شیمیایی ایشان رو منوط به تهیه مدارک وتآییدیه ماده 3کمیسیون بنیاد شهید دانستند درصورتی که تمامی مدارک ایشان اماده بود ولی به بهانه های مختلفی ایشان فقط به کمیسیون پای چپ ارجاع دادند تااینکه درسال 1386در بیمارستان ام ار ای شیرازبراثر ضایعه پوستی پشت گردن وریوی ناشی از شیمیایی فوت مینماید علیرغم اینکه چون خانواده مرحوم از پزشکی قانونی اگاهی نداشتند یکی از بستگان مرحوم به کلانتری ناحیه قصرالدشت شیراز مراجعه وضمن اظهار کلانتری به قاضی کشیک استان که پیرامون این موضوع کسی یا شخصی شاکی نمیباشد وبه همین علت پزشکی قانونی علت رو نارسایی مزمن وعفونت ارگانهای متعدد داخلی و عوارض ناشی از آن اعلام مینماید وبعداز فوت جانباز 25درصد پای راست معرفی میگردد وبادوبار اعتراض به کمیسیون بنیاد نهایتا نتیجه ای حاصل نگردید مبنی بر اینکه هم بنیادشهید وهم ناحیه انتظامی استان کهگیلویه وبویراحمد به دلیل نفردستان ایشان به کمیسیون درصد منجر به فوت ایشان شد وچون جانبازی پنج درصد داشتند ونظریه پزشکی قانونی قصور این علت بوده باعث اجحاف حق مرحوم گردیده، مبنی براینکه درسال 1392ازطریق ناحیه انتظامی استان کهگیلویه وبویراحمد مبنی تشکیل کمیسون ماده 140 ناجا، لذا طی مکاتبه‌ای با بیمارستان وپزشکی قانونی مبنی براعلام صراحت شیمیایی ایشان، به این یگان، بعداز سه هفته طی نظریه بیمارستان مبنی بر قطعی بودن فوت ایشان براثر شیمیایی بوده وهمچنین پزشکی قانونی مطابق رای قبلی اظهار نموده درصورت هرگونه سوال یا ابهام خاص مقتضی است که از طریق مرجع قضایی مربوطه اقدام گردد لذا باارایه مدارک به ناحیه انتظامی استان کهگیلویه وبویراحمد اظهارنمودند شما دیر امدید وکمیسیون منفی است که بازهم سهل انکاری صورت گرفته وجای سوال بود وچندین بار مکاتبه وطی ملاقات با فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه وبویراحمد مرقوم نمودند که حق ایشان تضیع نگردد وهمچنین طی ارسال مدارک به ارتباطات مردمی ستاد فرماندهی محترم ناجا، لذا با ارسال نامه ای مبنی براینکه هیچ گونه مدارک شیمیایی در سیستم ناجا نمیباشدومیبایستی از طریق کارگزینی ناحیه انتظامی استان کهگیلویه وبویراحمد که مدارک ایشان درانجا بایگانی است اقدام گرددلذا طی تماسی با فرزند ایشان مبنی بر انجام ازان طریق اقدام گردد که بازهم سهل انکاری نمودند لذابا ارایه شکایت به ماده 16بنیاد شهید وامورایثارگران دیروز حکمی صادر شده که کمیسیون مربوط رد شکایت کرده حال باتوجه به مدارک جدیدی که درشعبه 19قصر الدشت وپزشکی قانونی شیرازموجود نیست واما درحال حاضر موجود هست چه اقدامی میتوانید انجام دهید واگرخواستید مدارک رو ازطریق واتساپ ارسال نمایم باتشکر
باسلام جانباز ۴۰درصد هستم در کرمان در عملیات دچار ترکش به چشم و بدن شدم الان ساکن زاهدان هستم کمیسیون را در تهران گرفتن و جانبازی ۴۰درصدی بهم دادن ولی در استان خودم کمیسیون رو گرفتن فرستادن تهران چهار پنج سال میشه هر دفعه که میرم بنیاد شهید میگه جوابش نیومده تو رو خدا راهنمایی کنید اگه بشه واسه کارم وکیل میگردم فقط راهنمایی کنید
سلام.پدرم جانبازشیمیایی فاقددرصدباوجودتمام مدارک پزشک وگواهی مجروحیت و.. ایشان متوفی اعلام کردن. حال باوجوداین مدارک چگونه احقاق حق کنیم
سلام من فرزند جانباز ۳۰ درصد هست و ۴ سال اسارت کشیده در عراق وقتی اومده دکتر ها مورفین رو تجویز کردن چون پدرم هم ترکش داره و اعصاب روان هست .از وقتی کرونا اومده یا مورفین پیدا نمیشه یا پیدا بشه گران و بی کیفیت هست طوری بی کیفیت هست که یک بار به دلیل نرسیدن مورفین بی کیفیت سکته خفیف کرد و تا الان دوبار تشنج کرد آیا دولت نمی خواهد حال جانباز ها رو بپرسد و مشکلاتی که به راحتی میشه حل کرد رو نمیکنه؟ الان ۲ سال و ۲ ماه میشه که بنیاد جانباز ها و ایثارگران حال پدرم رو حتی با زنگ زدن نپرسیدن
سلام بازگشت بکار دارم در دیوان عدالت اداری خواستم مشاوره بگیرم

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی