موسسه وکیل تلفنی

  • روح الله عالی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۹:۵۷:۴۰ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۴:۱۵ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
  • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۲۶:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۷:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۳:۵۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۱:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۷:۳۵ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۵
  • بهروز آقایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۵۶:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۵
  • امیر امیری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۱۶:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۵
  • میسا لاله زار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۵
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی به جانبازان جنگ تحمیلی

مشاوره حقوقی به جانبازان جنگ تحمیلی

مشاوره حقوقی به جانبازان جنگ تحمیلی بسیار حائز اهمیت است، اغلب جانبازان جنگ تحمیلی در وضعیت خوبی به سر نمی برند و نیاز است تا توجه بیشتری به این عزیزان ایثارگر صورت بگیرد. بنیاد شهید و امور ایثارگران مرکزی است که در ایران و جمهوری اسلامی برای رسیدگی به حال و اوضاع و احوال خانواده ی شهدا و ایثارگران تشکیل شده است. لازم است در ابتدا برای مشاوره حقوقی به جانبازان جنگ تحمیلی درباره ی مرجع رسیدگی کننده به امور آنان بدانیم.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 
 
 
"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"به جرأت می توان گفت که کسب توانایی در حل مشکلات حقوقی جانبازان عزیزمان در سطح کشور، از بزرگترین آرزوها و اهداف وکیل تلفنی بوده که امروزه به حول و قوه ی الهی تحقق یافته است و وکلای متخصص در این امر با کوله باری پر از تجربه در حل مشکلات جانبازان عزیزمان، آماده خدمت رسانی به صورت 24 ساعته هستند؛ برای تماس با وکلای متخصص ما در این امر که بعضاً خود نیز از جانبازان هستند می توانید تصویرک زیر را لمس نمایید تا به صفحه تماس تلفنی با این وکلا، منتقل گردید"

 

نقش بنیاد شهید در مشاوره حقوقی به جانبازان جنگ تحمیلی

 

veterans problems

مشکل کمبود دارو های خاص برای جانبازان شیمیایی

 

جنگ تحمیلی به جنگ نابرابر و غم انگیز بین ایران و عراق اشاره دارد و بنیاد شهدا و ایثارگران مرجعی است که برای رسیدگی به وضعیت فرهنگی، اقتصادی و معیشتی این افراد تشکیل شده است.

این نهاد یک شخصیت حقوقی است که به طور مستقل و نه وابسته به هیچ نهاد دیگری توسط رهبر و به نظارت ایشان اداره می شود. ریاست بنیاد با حکم رهبری و حکم ریاست جمهوری مشخص می گردد.

لازم به ذکر است که در مشاوره حقوقی به جانبازان جنگ تحمیلی مشکلات آن ها ذکر می شود، در حال حاضر وضعیت جسمی و روحی جانبازان و ایثارگران رو به وخامت است، اغلب افراد جانباز به علت آسیب های جسمی وضعیت خوبی ندارند و به تبع روحیه ی آن ها نیز تضعیف می شود، در نتیجه یکی از مشکلات جانبازان وضعیت جسمی آن ها است.

از دیگر مشکلات می توان به مستمری کم و یا پرداخت نشده ی آن ها اشاره کرد، افراد جانباز به دلیل آسیب های جسمی دیگر توانایی کار کردن به طور کامل ندارند و از این رو نیاز است تا مستمری به آن ها تعلق گیرد در حدی که حوائج زندگی آن ها رفع گردد و دیده می شود که این مستمری با تاخیر پرداخت می شود. جمعیت زیادی از ایثارگران با بیکاری و نبود کار و درآمد مناسب رو به رو هستند و این ها مشکلات جانبازی در ایران است.

به نظر دیگر افراد در جامعه اینگونه می آید که جانبازان و مشکلات حقوقی شان چیز قابل توجهی نیست و یا استفاده فرزندان جانبازان از امکانات رفاهی بیشتر از دیگر افراد است، برخی افراد فکر می کنند کفالت فرزند پدر جانباز برای معافیت سربازی یک مزیت است، اما اگر به مشکلات متعدد جانبازان توجه شود قابل درک است چیزی به اسم مزیت بیشتر وجود ندارد.

پدر داشتن و از طرفی داشتن یک پدر سالم یک مزیت است که اغلب فرزندان شهدا و ایثارگر از آن محروم هستند، درد کشیدن و داشتن مشکلات جسمی یک عنصر جدا نشدنی از زندگی با یک ایثارگر است. به کرات عدم پرداخت حقوق جانبازی مشاهده می شود که این خود مختل کننده ی زندگی یک خانواده است.

 

عامه مشکلات جانبازان جنگ تحمیلی با بنیاد شهید چیست؟