موسسه وکیل تلفنی

  • مریم قاسمی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۴:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل بهرنگ محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۵۴:۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۲۶:۵۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۷:۲۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۵:۴۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۳:۲۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۳۸:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۶:۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۴۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
  • زینب نظرپور زینب نظرپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۰:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی به جانبازان جنگ تحمیلی

مشاوره حقوقی به جانبازان جنگ تحمیلی

مشاوره حقوقی به جانبازان جنگ تحمیلی بسیار حائز اهمیت است، اغلب جانبازان جنگ تحمیلی در وضعیت خوبی به سر نمی برند و نیاز است تا توجه بیشتری به این عزیزان ایثارگر صورت بگیرد. بنیاد شهید و امور ایثارگران مرکزی است که در ایران و جمهوری اسلامی برای رسیدگی به حال و اوضاع و احوال خانواده ی شهدا و ایثارگران تشکیل شده است. لازم است در ابتدا برای مشاوره حقوقی به جانبازان جنگ تحمیلی درباره ی مرجع رسیدگی کننده به امور آنان بدانیم.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 
"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"به جرأت می توان گفت که کسب توانایی در حل مشکلات حقوقی جانبازان عزیزمان در سطح کشور، از بزرگترین آرزوها و اهداف وکیل تلفنی بوده که امروزه به حول و قوه ی الهی تحقق یافته است و وکلای متخصص در این امر با کوله باری پر از تجربه در حل مشکلات جانبازان عزیزمان، آماده خدمت رسانی به صورت 24 ساعته هستند؛ برای تماس با وکلای متخصص ما در این امر که بعضاً خود نیز از جانبازان هستند می توانید تصویرک زیر را لمس نمایید تا به صفحه تماس تلفنی با این وکلا، منتقل گردید"

 

نقش بنیاد شهید در مشاوره حقوقی به جانبازان جنگ تحمیلی

 

veterans problems

مشکل کمبود دارو های خاص برای جانبازان شیمیایی

 

جنگ تحمیلی به جنگ نابرابر و غم انگیز بین ایران و عراق اشاره دارد و بنیاد شهدا و ایثارگران مرجعی است که برای رسیدگی به وضعیت فرهنگی، اقتصادی و معیشتی این افراد تشکیل شده است.

این نهاد یک شخصیت حقوقی است که به طور مستقل و نه وابسته به هیچ نهاد دیگری توسط رهبر و به نظارت ایشان اداره می شود. ریاست بنیاد با حکم رهبری و حکم ریاست جمهوری مشخص می گردد.

لازم به ذکر است که در مشاوره حقوقی به جانبازان جنگ تحمیلی مشکلات آن ها ذکر می شود، در حال حاضر وضعیت جسمی و روحی جانبازان و ایثارگران رو به وخامت است، اغلب افراد جانباز به علت آسیب های جسمی وضعیت خوبی ندارند و به تبع روحیه ی آن ها نیز تضعیف می شود، در نتیجه یکی از مشکلات جانبازان وضعیت جسمی آن ها است.

از دیگر مشکلات می توان به مستمری کم و یا پرداخت نشده ی آن ها اشاره کرد، افراد جانباز به دلیل آسیب های جسمی دیگر توانایی کار کردن به طور کامل ندارند و از این رو نیاز است تا مستمری به آن ها تعلق گیرد در حدی که حوائج زندگی آن ها رفع گردد و دیده می شود که این مستمری با تاخیر پرداخت می شود. جمعیت زیادی از ایثارگران با بیکاری و نبود کار و درآمد مناسب رو به رو هستند و این ها مشکلات جانبازی در ایران است.

به نظر دیگر افراد در جامعه اینگونه می آید که جانبازان و مشکلات حقوقی شان چیز قابل توجهی نیست و یا استفاده فرزندان جانبازان از امکانات رفاهی بیشتر از دیگر افراد است، برخی افراد فکر می کنند کفالت فرزند پدر جانباز برای معافیت سربازی یک مزیت است، اما اگر به مشکلات متعدد جانبازان توجه شود قابل درک است چیزی به اسم مزیت بیشتر وجود ندارد.

پدر داشتن و از طرفی داشتن یک پدر سالم یک مزیت است که اغلب فرزندان شهدا و ایثارگر از آن محروم هستند، درد کشیدن و داشتن مشکلات جسمی یک عنصر جدا نشدنی از زندگی با یک ایثارگر است. به کرات عدم پرداخت حقوق جانبازی مشاهده می شود که این خود مختل کننده ی زندگی یک خانواده است.

 

عامه مشکلات جانبازان جنگ تحمیلی با بنیاد شهید چیست؟

 

solve of veterans problems

حل فوری و آنلاین مشکلات حقوقی تمامی جانبازان 

 

مقداری از مشکلات جانبازان جنگ تحمیلی گفته شد و در ادامه به بررسی بیشتر آن ها می پردازیم.

از عامه ی مشکلات حقوقی جانبازان جنگ تحمیلی پرداخت نشدن مستمری است و یا به طور کلی بنیاد شهید به وضع زندگی خانواده های ایثارگر توجه کافی را ندارد و این خود مشکلی دیگر است.

نبود دارو و کمبود داروهای ضروری از مشکلات دیگر جانبازان است، برخی از جانبازان به دلیل بیماری های مزمنی که دارند به داروهای خاصی نیز نیازمند هستند، این افراد در اثر مواد شیمیایی به بیماری های ریوی و تنفسی دچار گشته اند که کمبود و نبودن دارو به مرگ آن ها منجر می شود.

برخی از جانبازان و ایثارگران نیازمند داروی های قلبی و شیمیایی خاصی هستند که کمبود این دارو ها از مشکلات مهم آن ها به حساب می آید.

در حال حاضر یکی از مهم ترین معضلات جامعه بیکاری افراد جوان است و این امر برای فرزندان شهدا و ایثارگر نیز قابل شهود است، بدیهی است که در مشاوره حقوقی به جانبازان جنگ تحمیلی اگر پدر در خانواده توانایی کار کردن نداشته باشد و این ناتوانی بر اثر مشکلات جسمی حاصل از جنگ باشد عهده دار این خانواده باید فردی دیگر گردد. نبود کار مناسب و کافی برای جوانان یکی از چند مشکل از مشکلات خانواده ی جانبازان است. برای بررسی بیشتر مشکلات جانبازان می توانید از مشاوره حقوقی تلفنی بهره مند شوید.

همانطور که گفته شد کمبود دارو برای افراد جانباز مشکل بزرگی است که نیاز به مساعدت بیشتر دارد، از آن جایی که کمبود دارو مسئله ای مربوط به زندگی است باید به آن توجهی خاص گردد.

جنگ تحمیلی باعث ایجاد مشکلات متعدد جسمی و روانی برای این عزیزان شده است و به نظر می آید ارزش کار آنان دیگر به فراموشی سپرده شده است.

یکی از دغدغه های متعدد ایثارگران  جنگ تحمیلی، تحصیل فرزندان است، باید نسبت به هزینه ی تحصیل کودکان و فرزندان جانبازان توجه گردد تا مقداری از فشار روحی آنان کاسته شود.

 

بهترین روش برای حل مشکلات حقوقی جانبازان عزیز در شرایط حساس کرونا، از چه طریقی است؟

بهترین روش برای حل مشکلات حقوقی مشورت با فردی آگاه و به روز نسبت به مسائل حقوقی است. مشاوره حقوقی در مسائل متعدد لازم و ضروری است.

مشاوره حقوقی به جانبازان جنگ تحمیلی سبب می شود تا این عزیزان از شرایط و اوضاع رسیدگی به مشکلات خود آگاه شوند. در حال حاضر و با وجود شیوع بیماری کرونا و در این شرایط حساس بهترین شیوه ی حل مشکلات برای جانبازان مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی 24 ساعته است. مشاوره ی حقوقی آنلاین بسیار به صرفه تر از مشاوره های حضوری است به خصوص در شرایط حاضر که بیرون رفتن ممکن است منجر به از بین رفتن جان آدمی شود.

 

نکته: مشاوره 24 ساعته تلفنی نیز بسیار کارآمد است، شما از این طریق می توانید با فردی کاردان مشورت کنید و مزیت این امر در 24 ساعته بودن آن است.

 

چه کسانی می توانند مشکلات حقوقی جانبازان با بنیاد شهید را حل کنند؟