موسسه وکیل تلفنی

  • امیرحسین خوشحال گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۲۸:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
  • حسین طوسی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵۱:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
  • عرفان عباسقلی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵۴:۵۱ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • احمد رحمانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۴۱:۴۷ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۲:۳۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۱:۳۹ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۴:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • سیمین محمودی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۲۲:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۱
  • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۹:۱۶ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۱
  • سمکو محمدپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۰:۹ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی به زندانی

مشاوره حقوقی زندانی 

زندان یک جامعه کوچک و جدا از جامعه های دیگر محسوب می شود از این رو قوانین خاص خودش را دارد؛ مشاوره حقوقی به زندانیان به آن ها این فرصت را می دهد که این قوانین را یاد بگیرند و به درستی در این جامعه زندگی کنند؛ اما مشاوره حقوقی زندانیان مانند مشاوره حقوقی قانون کاهش حبس تعزیری برای مواد مخدر، چگونه می تواند باعث کاهش حبس شود یا حتی حذف آن گردد؟ با ما همراه باشید تا به این سوال پاسخ دهیم.

 

توصیه های یکی از وکلای خانم ما در خصوص امورات زندانیان گرامی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 20.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 90.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 150.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

 

legal advice to prisoners

تماس فوری با وکیل کیفری تضمینی و ارزان 24 ساعته

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"هموطنان عزیزمان گاه به عمد یا قصد مرتکب جرمی می گردند که ایشان را متحمل شرایط حبس می گرداند؛ اما این آخر راه نیست، چراکه راهنمایی ها و مداخله های یک ریش سفید همواره می تواند رهایی بخش و موثر واقع شود؛ برای تماس 24 ساعته با وکلای پایه یک کیفری خانم و آقای ما کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

مشاوره حقوقی به زندانیان و کمکی که می تواند بکند

 

legal advice to prisoners and its benefits

مشاوره حقوقی مخصوص زندانیان به صورت ارزان و 24 ساعته

 

شاید برای شما جالب باشد بدانید که حیوانات نیز برای خودشان قوانین خاصی دارند و بر اساس قوانین ذاتی خود رفتار می کنند و اگر حیوانی بر خلاف این قوانین قدم بردارد مجازات می شود؛ انسان نیز برای داشتن یک جامعه و تمدن نیاز دارد که قوانین مخصوصی را وضع کند و بر آن پایبند باشد، حال در هر جامعه ای ممکن است کسی یا کسانی بر خلاف این قوانین رفتار کنند و این رفتار ضد قانون به حدی باشد که برای جامعه خطر آفرین باشد؛ از این رو جامعه ناگزیر آن ها را به جامعه ای کوچکتری به نام زندان منتقل می کند.

گرچه زندان محیط و جامعه ای جدا از جامعه اصلی طراحی و تعبیه شده است، اما به هرحال زندان نیز برای خود جامعه ای مجزا دارد و برای حفظ نظم در آن جا نیز شاهد قوانین خاصی هستیم. برخی از این قوانین با قوانین جامعه اصلی یکسان و برخی قوانین جدیدی هستند که نوشته و نانوشته هستند؛ اینجاست که فرد نیاز به مشاوره حقوقی قبل از رفتن به زندان دارد. در کلام بهتر کارکرد مشاوره حقوقی به زندانیان عمدتا این است که آن ها را با حقوقشان در زندان آشنا می کند. طبق قانون وکالت برای زندانی یک امر واجب و لازم است از این رو مشاوره حقوقی به زندانیان  این فرصت را نیز به زندانی می دهد تا رابطه خود با وکیل را بداند و بفهمد چگونه می تواند با او و سایر افراد مرتبط با قانون همچون زندانبان ها رفتار کند؛ همچنین مشاوره حقوقی به زندانیان  اختصاص به گروه خاصی ندارد و حتی مشاوره حقوقی به زندانیان مواد مخدر و سایر جرایم سنگین نیز وجود دارد.

 

مشاوره حقوقی به زندانیان و رابطه آن با کاهش حبس