موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

نگارش آنلاین پایان نامه مهریه

نگارش آنلاین پایان نامه مهریه

مهریه، به عنوان یک موضوع داغ و جذاب در میان موضوعات حقوق خانواده شناخته می شود؛ پیچیدگی های زیادی هم در مورد مهریه وجود دارد که باعث شده پرونده های آن حتی سال ها طول بکشد تا به نتیجه برسند؛ این پیچیدگی ها و جذابیت هایی که برای مهریه وجود دارد باعث شده مقالات زیادی هم در مورد آن نگارش شود؛ همه این ها را گفتیم تا به این برسیم که به شما بگوییم، اگر قصد نگارش پایان نامه حقوقی دارید، موضوع مهریه می‌تواند موضوع جذاب و البته نمره آور برای شما باشد و نه تنها قبولی شما را به همراه داشته باشد که به عنوان یک رزومه قوی در کارنامه پژوهشی و علمی شما شناخته شود؛ البته طبیعتاً با توجه به پیچیدگی هایی که موضوع مهریه در کشور ما دارد کار کردن روی پایان نامه مربوط به آن بسیار سخت است و اگر به تنهایی بخواهید این کار را انجام دهید، خیلی بعید است که بتوانید به نتیجه مناسب و مثبتی برسید؛ بهترین راهکار این است که نگارش آنلاین پایان نامه مهریه را انتخاب کنید؛ البته توجه داشته باشید که منظور ما از نگارش آنلاین این نیست که شما کار را به یک نفر دیگر واگذار کنید، بلکه در نگارش آنلاین پایان نامه مهریه شما با یک حقوقدان ارتباط برقرار می کنید و از او مشورت دریافت می کنید تا پایان نامه محکم تر و قابل دفاع تری را ارائه دهید؛ حال عجله نکنید و به مطالعه ادامه مطلب ادامه دهید تا با جزئیات بیشتری در این خصوص آشنا شوید؛ البته بد نیست که ویدئوی کوتاه زیر را هم مشاهده کنید و به اعتبار وکیل تلفنی، ایمان بیاورید.

 

معرفی وکیل تلفنی توسط یکی از بانوان مشغول در آن (به هیچ وجه از دست ندهید)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

از چه کسانی برای نوشتن پایان نامه مهریه باید کمک گرفت؟

 

help from people who can write dessertation

خدمات آنلاین و 24 ساعته نگارش پایان نامه های حقوقی

 

نگارش آنلاین پایان نامه مهریه همان طور که در ابتدای مطلب هم در مورد آن صحبت کردیم در عین حال اینکه می تواند به عنوان یک رزومه قوی برای شما ثبت شود؛ اما در عین حال بسیار سخت و پیچیده است و به تنهایی قادر به این نخواهید بود که آن را به انتها برسانید؛ در مورد اینکه چه کسی می تواند برای نگارش این پایان نامه به شما کمک کند، قطعاً کسی که به تازگی وارد کار حقوق شده و تازه فارغ التحصیل و دانش آموخته علم حقوق باشد گزینه مناسبی برای مشورت نیست؛ او تنها تجربه این را دارد که بر روی یک پایان نامه مربوط به خودش کار کرده باشد و تجربه های دیگر این دارد که در اختیار شما قرار دهد؛ البته می‌توانید از او هم مشورت بگیرید، اما بهتر است به عنوان یک استاد راهنما با کسی مشورت کنید که سال ها کار حقوق کرده باشد و در واقع وکیل دادگستری مهریه باشد.

چنین شخصی هم تجربه کافی دارد و هم پایان نامه های زیادی را در طول دوران زندگی خودش مدیریت کرده است و می تواند به شما کمک کند تا یک پایان نامه قوی ارائه دهید؛ برای اینکه متوجه شوید چگونه می‌توانید با چنین فردی ارتباط برقرار کنید می توانید از مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی تلفنی مجموعه ما اطلاعات بیشتری دریافت کنید.

 

دریافت راهنمایی و مشاوره از وکیل متخصص مهریه برای نوشتن مهریه چگونه است؟

 

 

راه های مختلف وجود دارد که شما میتوانید با وکیل وکیل ارزان برای مشاوره نگارش پایان نامه صحبت کنید اما قطعاً بهترین کار استفاده از وکیل آنلاین و مشاوره حقوقی آنلاین است.شما می توانید با مراجعه به مشاوره حقوقی فوری مجموعه ما هم در این زمینه اقدام کنید. توجه داشته باشید در مجموعه ما شما می توانید با هزینه بسیار پایین با بهترین وکلای گستری که در زمینه مهریه سال ها است فعالیت می‌کنند ارتباط برقرار کنید و از آن ها در زمینه نگارش آنلاین پایان نامه مهریه مشورت بخواهید. دقت داشته باشید که ما ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با وکیل را در اختیار شما قرار میدهیم که قطعاً می تواند بسیار برای شما مفید باشد. همچنین توجه داشته باشید شما در مجموعه ما از مشاوره حقوقی فوری و ۲۴ ساعته کمک خواهید گرفت. یعنی در واقع شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز برای کمک گرفتن و مشورت با مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی رایگان مجموعه ما ارتباط برقرار کنید و مشکلات خودتان را رفع کنید در حالیکه در بسیاری از مجموعه های آنلاین و همچنین مجموعه های حضوری چنین چیزی امکان پذیر نیست؛ اگر در این زمینه سوالات بیشتری هم دارید می توانید با قسمت پرسش و پاسخ فوری حقوقی در مجموعه ما ارتباط بگیرید و مشاور حقوق ما سوالات خودتان را بپرسید.

 

آیا وکلای وکیل تلفنی می‌ توانند نگارش پایان نامه ام را به عهده بگیرند؟

 

writing the legal dissertation by lawyer's help

نگارش فوری و تخصصی تمامی اوراق حقوقی نادر و رایج به صورت 24 ساعته و با کیفیت تضمینی

 

بگذارید ابتدا یک نکته خدمتتان بیان کنم که قطعاً همین نکته می‌تواند تا حدودی پاسخ شما را بدهد. مجموعه وکیل تلفنی تنها به دنبال درآمد کسب کردن از هر طریقی نمی‌ باشد و مهم ترین هدف این مجموعه کمک به اجرای عدالت اجتماعی و اجرای قانون در کشور ما است؛ زمانی که این مجموعه خودش به دنبال اجرای قانون می باشد و کار قانونی و حقوقی انجام می‌دهد قطعاً کارهای خلاف قانون را به هیچ وجه حاضر نمی شود تحویل بگیرد؛ در مورد نگارش آنلاین پایان نامه مهریه اگر کار شما مطابق با قانون باشد مجموعه ما تماماً در اختیار شما است تا بهترین کمک ها را به شما داشته باشد، اما اگر خدای ناکرده کار غیرقانونی قرار است انجام دهید قطعاً این مجموعه ما هیچ کمکی به شما نخواهد کرد. بگذارید راحت تر بگویم. اگر به دنبال این هستید که پایان نامه شما را که قرار است حاصل چندین سال تحصیل شما باشد و چکیده ای از دانش شما قلمداد شود را، مشاورین ما آماده کنند، به هیچ وجه این کار را انجام نمی دهیم.

اگر به دنبال این هستید که از یک مشاوره حقوقی ارزان برای نگارش آنلاین پایان نامه مهریه کمک بگیرید، ما بهترین متخصصین حقوق مهریه در ایران را به شما معرفی کرده و آن ها نیز بیشترین کمک ها را به شما خواهند داشت. اگر می خواهید بیشتر با کارهایی که مجموعه ما انجام می دهد آشنا شوید پیشنهاد میکنیم در مجموعه عدل ایران قسمت قوه قضاییه تحقیقی در مورد مجموعه ما انجام دهید، به شما کمک خواهد کرد.

 

اگر پایان نامه مهریه توسط استاد تایید کننده رد شود چه کنیم؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

نگارش آنلاین پایان نامه مهریه به این معنا نمی باشد که ما تنها برای نگارش متن آن و مسائل علمی مرتبط با حقوق مهریه به شما کمک می کنیم؛ بلکه در کنار شما هستیم تا هرگونه مشکلی که برای پایان نامه تان اتفاق می‌افتد را در کنار یکدیگر رفع کنیم؛ بسیار اتفاق می افتد که به دلایل گوناگون استاد راهنما، پایان نامه مهریه نگارش شده توسط شما را رد کند و مورد تایید قرار ندهد؛ در چنین شرایطی شما باید با وکیل تلفنی مجموعه ما تماس بگیرید و از او درخواست کمک کنید. دقت داشته باشید که شما اولین نفری نیست که برای نگارش آنلاین پایان نامه مهریه با مجموعه ما ارتباط برقرار می‌کند و طبیعتاً مشاورین حقوقی مجموعه ما قبلا هم این کارها را انجام داده اند و نسبت به آن ها آگاهی لازم را دارند تا بتوانند مشکلات پیچیده شما را به آسانی رفع کنند. نگران نباشید، در مجموعه ما شما می توانید به آسانی بر مشکلات خودتان غلبه کنید و بهترین نمره پایان نامه را دریافت کنید. تنها کافی است برای این کار به مشاوران حقوقی مجموعه ما اعتماد کنید و روی مسیر ریل‌گذاری شده آنها حرکت کنید تا به آنچه می خواهید برسید.

 

مزایای نگارش آنلاین انواع پایان نامه وکلای دادگستری با وکیل تلفنی در چیست؟

 

writhing the different dissertation with lawyer

مشاوره حقوقی پایان نامه حقوقی با وکیل دادگستری متخصص امر

 

 • ارزان بودن: قطعاً شما نمی توانید هیچ مجموعه اینترنتی دیگری را پیدا کنید که به اندازه ما هزینه دریافت کند و خدمات ما را ارائه نماید؛ ما در عین حال اینکه پایین ترین هزینه را دریافت می‌کنیم بیشترین خدمات را در راه نگارش آنلاین پایان نامه در اختیار شما قرار می دهیم؛ چراکه هدف ما این است به پژوهش های حقوقی در کشور خودمان بیشتر از گذشته کمک کنیم.

 

 • در دسترس بودن: خدمات ما برای نگارش آنلاین پایان نامه مهریه به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی است؛ در واقع شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز برای حل مشکلات علمی خودتان به مجموعه ما و وکلای ما مراجعه کنید و مشکلات خودتان را رفع نمایید در حالی که در دیگر مجموعه ها چنین چیزی وجود ندارد.

 

 • صرفه جویی در وقت: قطعاً کار کردن بر روی یک پایان نامه تحصیلی وقت زیادی از شما می گیرد و اگر بخواهیم برای مشورت گرفتن با یک حقوقدان نیز ساعاتی را در خارج از منزل بگذرانید وقت بیشتری از شما تلف می‌شود، اما وقتی که به وکیل آنلاین مجموعه ما مراجعه کنید و از اتلاف وقت جلوگیری کرده و در منزل خودتان مشکلاتتان را حل می کنید.

 

 • مشاوره با بهترین حقوقدانان ایران: حقوقدانی که در مجموعه ما فعالیت می کنند همگی از بهترین‌ های ایران هستند و دانش کافی برای مشورت دادن به شما را دارند؛ به عبارت بهتر بگوییم مشاوره با حقوقدانان مجموعه ما یعنی نمره بسیار عالی در پایان نامه شما حقوقدانان آینده ایران.

 

 

مشاوره  حقوقی تلفنی با  وکیل  دادگستری

اورژانس وکالت 24 ساعته

استخدام غیر حضوری

گواهی حسن انجام کار

مشاوره حقوقی رایگان

سوالات حقوقی متداول

راهنمای سفارش آنلاین

آدرس شعب و نمایندگی

شماره حساب موسسه وکیل تلفنی

مشاوره  حقوقی  با  وکلای  دادگستری

مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری برای نگارش دادخواست

نگارش فوری تمامی دادخواست های حقوقی به صورت 24 ساعته

نگارش فوری انواع دادخواست طلاق

نگارش فوری دادخواست های مربوط به مهریه

نگارش دادخواست فرجام خواهی

نگارش دادخواست طلاق از طرف زن

وصول فوری مهریه

درباره ما

 

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام و ارادت مطلبی برای عزیزان آماده کردم در اختیارتون میزارم مهر انواع و اقسام مختلفی دارد که عبارتند از : 1. مهرالسنه یا مهر محمدی : مهری است که پیامبر اسلام (ص) برای حضرت فاطمه (س) مقرر کردند و آن عبارت است از دویست و شصت و دو مثقال و نیم پور نقره مشکوک است. 2. مهرالمسمی : عبارت است از میزان مالی که به عنوان مهریه در عقد نکاح ذکر می گردد و مورد توافق زوجین است و یا مهری است که در عقد نکاح تعیین شده یا تعیین آن به عهده شخص ثالثی گذارده شده است. 3.مهرالمثل: هرگاه در عقد نکاح در زمان عقد مهریه تعیین نشود، زوجین می توانند پس از وقوع عقد با توافق مهریه تعیین نمایند. حال اگر قبل از تراضی برای تعیین مهریه نزدیکی شود زوجه مستحق مهرالمثل است. مهرالمثل عبارت است از مال که با در نظر گرفتن وضع خانوادگی زوجه و حال اقران و نزدیکان زوجه جهت مهر تعیین می شود. مهریه که در نکاح معوضه البضع پس از وقوع نزدیکی و قبل از توافق بر مهر معین برحسب شرافت و اوضاع و احوال زوجه به او داده می شود. (ماده 1091 قانون مدنی) 4. مهرالمتعه: هرگاه در عقد نکاح مهر تعیین نشود و زوج مصمم باشد که زوجه را قبل از نزدیکی طلاق دهد مقداری را به عنوان مهر تعیین و به زوجه پرداخت می کنند و این مبلغ بستگی به وضعیت مالی زوج دارد. برخلاف مهرالمثل که به وضع خانوادگی زوجه داشته است در تعیین مهرالمتعه وضعیت مالی زوج را مدنظر قرار می دهند، به طور خلاصه مهرالمتعه مهری است که در نکاح مفوضه البُضع شوهر به زن مطلقه خود که با او نزدیکی نکرده می دهد برای تعیین این مهر برخلاف مهرالمثل مرد از حیث وضعیت مالی مرد مد نظر قرار می گیرد. 5.مفوضه البضع: زوجه را در عقد نکاحی که دائم بوده و مهر ذکر نشده باشد با شرط عدم مهر شده باشد مفوضه النضع نامند. 6. مفوضه المهر: زوجه را در نکاح دائم که تعیین مقدار مهریه را به اختیار شوهر یا زوجه یا ثالث گذاشته باشند، مفوضه المهر گویند.
با سلام. مهریه هر نوع مالی که قابلیت تبدیل و ارزش اقتصادی داشته باشد را میتوان مهریه قرارداد. لذا مهریه تا جایی که رفع ابهام و اجمال کند و بین زوجین روشن باشد میتوان مهر قرار داد.لذا دانشجویان باید حاصل یک عمر زحمت دانشجویی خود را در قالب پایان نامه که مهمترین بخش علمی یک دانشجو می باشد را با بهترین وجه عرضه نمایند چون پایان نامه یک کار پژوهشی است که نمایانگر علم دانشجو م یباشد. برای نوشتن یک پایان نامه عالی ابتدا باید منابع خوبی داشته باشیم. و دامنه منابع را افزایش دهیم. از کتب عربی فقهی. حقوقی. اجتماعی و... می توان بهره جست.
دانشجویان حقوق می توانند برای نوشتن پایان نامه در مورد مهریه از وکلای سایت وکیل تلفنی کمک بگیرند برای اینکار نیاز است که با سایت تماس بگیرند ودر خواست مشاوره با یک وکیل مهریه کنند تا بتوانند اطلاعات خوب ومناسبی برای پایان نامه ی خود پیدا کنند مطئنن این وکلای زحمت کش کمک می کنند وپاسخ سوالات مربوط به مهریه را می دهند
سلام وقت بخیر ارائه خدمات حقوقی به صورت غیرحضوری و از طریق آسان ترین طرق ارتباطی مانند تلفن و پیام رسان باعث میشود که بسیاری از افراد در کلیه سنین و در کلیه سطوح اجتماعی دسترسی مناسبی به خدمات حقوقی داشته باشند و با اخذ مشاوره و راهنمایی های لازم جلوی بروز بسیاری از مشکلات را بگیرند. من به عنوان کاربری که چندین بار با مشاورین شما در ارتباط بودم خواستم رضایت خودم رو از سطح علمی مشاوره ها و نگارش های موسسه وکیل تلفنی اعلام کنم. براتون آرزوی موفقیت دارم
با سلام خدمت موسسه و همکاران وکیل تلفنی،ضمن تشکر از خدمات ارزندتان در این شرایط خاص و مشکل ساز بیماری به هموطنان عزیز پیشنهاد میکنم با توجه به بودجه بسیار مناسبی که نسبت به حل مشکلات حقوقی خود می‌پردازید از همه مهمتر در زمان خود صرفه جویی میکنید و با تماسی که کمتر از 5دقیقه با شما گرفته میشود از مشاوره وکلای خبره پایه یک بهره مند می شوید و برای مراجعه به دادگاه دیگر استرس و دغدقه چندانی ندارید.باارزوی حل مشکلات حقوقی مردم عزیز.وکیل پایه یک بهاره توکلی پور در زمینه خانواده با کد 30972 در خدمت مردم عزیز هستم.با تشکر
سلام وقت بخیر ... یکی از حقوق مالی زوجه نحله است ... نحله در لغت به معنای بخشش و در اصطلاح حقوقی به معنای مبلغی است که دادگاه بر طبق شرایطی که ذکر می‌گردد، تعیین میکند که زوج به زوجه بپردازد. مستند شرعی آن آیه چهارم سوره نساء می‌باشد. البته این حق تنها از منظر شرعی معتبر نبوده و قانونگذار نیز آن را معتبر میداند. مطابق بند ب تبصره6 قانون اصلاح مقررات مربوط به طلاق، با توجه به سنوات زندگی مشترک و نوع کارهایی که زوجه در خانه زوج انجام داده است. و وسع مالی زوج، دادگاه مبلغی را از باب بخشش(نحله) برای زوجه تعیین می‌نماید.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی های مختلف وجود دارد که شما میتوانید با وکیل وکیل ارزان برای مشاوره نگارش پایان نامه صحبت کنید اما قطعاً بهترین کار استفاده از وکیل آنلاین و مشاوره حقوقی آنلاین است.شما می توانید با مراجعه به مشاوره حقوقی فوری مجموعه ما هم در این زمینه اقدام کنید. توجه داشته باشید در مجموعه ما شما می توانید با هزینه بسیار پایین با بهترین وکلای گستری که در زمینه مهریه سال ها است فعالیت می‌کنند ارتباط برقرار کنید و از آن ها در زمینه نگارش آنلاین پایان نامه مهریه مشورت بخواهید.اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره تکمیلی هستم
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، بحث مطالبه مهریه امروزه به یک مسئله بسیار پیچیده و مبتلا به تبدیل شده است و انصافا نگارش پایان نامه یا هر مقاله علمی برای آن حائز اهمیت فراوان میباشد زیرا از یک طرف بحث علمی و آکادمیک و دانشگاهی بوده و از طرفی بحث ریشه فقهی آن میباشد از سوی دیگر بحث و جنبه آثار مخرب اجتماعی آن و از هم پاشیدن بنیان خانواده و سو استفاده هایی که از مبالغ مهریه می‌گردد همگی دارای مباحث گسترده و بسیط بوده و باهم در تعارض علمی فقهی و عملی قرار می‌گیرند که نیاز به اهتمام مجلس و سایر دستگاه‌ها برای مدیریت آن و حفظ ارکان اصلی مهریه و رفع نواقص قانونی و اجرایی و اجتماعی آن میباشد لذا خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
تعيين مهريه براي زن در ازدواج امري تأييدي در اسلام بوده و خداوند متعال نيز به پرداخت آن تأکيد فرموده است. با اينکه در اسلام بر استحباب مهريه­ي کم و کراهت زيادي آن تأکيد شده است ولی در سال­هاي اخير ميزان آن افزايش زيادي پيدا کرده و اين امر مشکلاتي را در جامعه بوجود آورده است،که بنظر می رسد تعیین نصاب برای آن می تواند راهگشا باشد.در فقه اسلامی پیرامون مهریه دو نظریه وجود دارد :نظر اول که نظر مشهور فقهای امامیه و عامه است ،آنست که مهریه نصاب پذیر نیست، بلکه این امر به تراضی طرفین بستگی دارد،که قانون مدنی نیز از نظر مشهور فقهای امامیه تبعیت نموده است. اگرچه پذیرش نظریه مذکور در زمان و مکان خاص خود قوانین و فقه پویای شیعه را به چالش نکشید، لیکن در حال حاضر جامعه چشم انتظار مداخله شارع در این مقوله می باشد. در مقابل برخي از فقهای امامیه بر اين عقيده ­اند که مهریه نصاب پذیر است و ميزان مهریه نبايد بيشتر از مهرالسنه يعني پانصد درهم باشد. اگرچه این نظریه در بستر زمان نشان داد که دارای پایه های محکمی از نظر منطقی و تجربی بوده ودر زمینه علمی و فقهی نیز قابل دفاع می باشد، لیکن مورد پذیرش قرار نگرفته است. بنظر میرسد با توجه به ضرورت و مصلحت جامعه اسلامی،حاکم اسلامی می تواند همانند دخالت خود در قیمت گذاری کالاها در این امر نیز دخالت کرده و با تغيير در قوانين مربوطه به عنوان حکمي شرعي و حکومتی و با تعيين حداکثري براي ميزان مهريه ، مهريه­اي بيش از آنچه مشخص شده را فاقد اعتبار دانسته و راه را بر اراده هایی که هیچ قید و بندی برای خود تصور نمی کنند ببندد. همچنین چون يکي از شرايط صحت مهریه مقدورالتسليم بودن آن است و مهريه ­هاي سنگين، به علت عدم تمکن مالي مرد مقدورالتسليم نيست، لذا براي صحت توافق طرفین ،راهی جز محدود نمودن اراده آنان وجود نخواهد داشت.
ضمن عرض سلام و احترام خدمت تمام دوستان و بزرگواران لطف كنيد در خصوص نحوه به ثبت رسيدن مقالات در سطحًجهاني در موضوعات مختلف توضيحاتي را مبذول فرماييد پيشاپيش از بذل عنايات شما سپاسگزارم
سلام . ایده بسیارجالبی برای دانشجویان رشته حقوق و مخصوصن علاقمندن مباحث حقوقی میباشد اینکه یک دانشجوی حقوق بتواند به راحتی در خصوص پایان نامه با موضوع مهریه با کمترین هزینه و کمترین وقت ممکن به سوالات خود از طریق وکلای مجرب این موسسه پاسخ داده شود و از طریق آن بتواند پایان نامه خود را به راحتی تدوین و به نظر استاد خود برساند واقعاً در هیچ گونه هیچ موسسه حقوقی تا به حال دیده نشده است و احسن به مجموعه و وکیل تلفنی و امیدوارم که همیشه مجموعه موفق و در سطوح بالا وبالاتر باشد
سلام من دانشجو هستم نیاز به پایان نامه داشتم و چون همه دوستام پایان نامه هاشونو سپرده بودن به کافی نت منم همین کارو کردم ولی فردی که کافی نت داشت بعد از گذشت دوماه هنوز پایان نامه منو تحویل نداده منم رفتم جلوی مغازش داد و بیداد کردم من کلا دو هفته دیگه وقت دارم این آقا به من میگفت هنوز پایان نامه یک ماه دیگه زمان میخواد خلاصه بعد از کلی سرچ تو اینترنت شماره موسسه وکیل تلفنی را پیدا کردم و یکی از وکلا با کد 182 مشاوره داشتم میتونم بگم از صدتا استاد هم بهتر راهنماییم کرد واقعا ممنونم از مجموعه خوبتون که انقدر با دقت و باحوصله به کاربران پاسخ میدهید.
من که هیچ ایده ای نداشتم؛ اصلاً نمی دونستم از کجا باید شروع کنم و رسماً ر*** بودم که این همه راهو اومدم ولی تهش هیچ ایده و تزی نداشته بودم، تا جایی که چند شبانه روز نخوابیدم از ترس اینکه زمان داره تموم می شه و من هنوز هیچیو شروع نکردم؛ خلاصه گفتم ملت همه چیو آنلاین می گیرن چرا پایان نامه رو نشه گرفت؟! رفتم سرچ زدم پایان نامه آنلاین حقوقی که این سایت بالا اومد؛ اومدم داخل و گفتم بالاتر از سیاهی رنگی نیست؛ بزار یه زنگ بهشون بزنم ...؛ خلاصه بگم که خیلی کمک شد بهم؛ یه وکیل بهم وصل کردن که توی ذهنم یه ایده کاشت و کاری کرد که بدون تقلب بتونم پایان نامه ام رو با دست های خودم عمل بیارم؛ خدا پدرشو بیامرزه اسمش آقای **** با کد وکالت ****

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی