موسسه وکیل تلفنی

 • ف احمدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۳:۱۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
 • Morteza Dorosti گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
 • محمد مصطفائی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۱۰:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
 • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • اعظم گیوه‌کی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۲۴:۳۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۲۵:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • وکیل علیرضا محمدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۴۹:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
 • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی جعل

مشاوره حقوقي در پرونده جعل

امکان ندارد چیزی راجع به جعل و موارد حقوقی جعلی که تا کنون در ایران اتفاق افتاده چیزی ندانیم، اما تصور اینکه این مورد ممکن است برای خود ما یا آشناینمان به هر طریقی اتفاق بیافتد، کسب اطلاعات بیشتر در مورد جعل ملزومیت بیشتری پیدا می کند، در صوورتیکه مایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد رویکرد حقوقی ایران در مورد جعل موارد مختلف مثل ترویج سکه جات تقلبی در ایران که سر وصدای زیادی به پا کرده است بدانید، با ما همراه باشید.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"اگر کسی از اسناد شما یا پرونده هایتان جعل انجام داده است یا اگر شما اینکار را انجام داده اید، پیشنهاد ما به شما این است که حتماً با وکیل مجرب در زمینه پرونده جعل تماس بگیرید تا در اسرع وقت به پرونده شما رسیدگی گردد؛ برای اینکار می توانید تصویرک زیر را لمس کنید تا صفحه مربوطه تماس به وکیل متصل شوید"

 

انواع جعل اسناد در ایران

 

types of forgery

انواع جعل اسناد

 

 • جعل مادی: تغییر ظاهری سند با استفاده از روش های فیزیکی مثل برش و تراشیدن.

 • جعل معنوی: تغییر مفاد سند.

 

در قانون هر تغییری در سند جرم نیست بلکه آن تغییر باید باعث ضرر شود. لطفا توجه نمایید که جعل سند و استفاده از سند مجعول دو جرم جداگانه می باشند و اگر فردی هم سند جعل کرد و هم از آن استفاده نمود مرتکب دو جرم جداگانه شده است که مجازات جداگانه دارد.

 

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین در مورد جعل کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ برای منتقل شدن به صفحه ثبت نام و ثبت سوال حقوقی رایگان کافیست دکمه زیر را فشار دهید.

 

 

مجازات جرم جعل

 

crime of forgery

مجازات جرم جعل

 

 • مجازات جرم جعل در اسناد عادی: مثلا فروشنامه، اجاره نامه، فاکتور خرید علاوه بر جبران خسارت وارده به حبس از شش ماه تا دوسال يا به سه تا دوازده ميليون ريال جزاي نقدي در حق دولت محکوم می گردد.

 

 • مجازات جرم جعل در اسناد رسمی:  به این صورت است که هرکس اسنادی را که توسط مامورین دولتی و یا کارمندان دولت را جعل نماید به مجازاتهایسی زیر محکوم می شوند.

 

انواع نمونه مجازات ها که برای جرم جعل مقدر شده اند

 

 1. جعل امضاء، مهر، خط مقام رهبری، رئیس قوه قضاییه، قوه مجریه، قوه مقننه را جعل نماید حبس از سه تا 15 سال دارد.

 2. جعل امضاء رئیس جمهور، وزیران، اعضای شورای نگهبان، نمایندگان مجلس، یک تا ده سال حبس دارد.

 3. جعل اسکناس رایج یا چکهای صادره از طرف بانکها پنج تا بیست سال حبس دارد.​

 4. جعل ریز نمرات تحصیلی، مدارک اشتغال به تحصیل و یا مدارک فراغت از تحصیل مثل دانشنامه حبس از یک تا سه سال دارد.

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و خسته نباشید خدمت شما. موضوع جعل از جمله مواردی است که نیاز به آگاهی دارد برای عموم مردم. تسکر از شما.
با سلام و عرض ادب خدمت کاربران گرامی.با پیشرفت تکنولوژی جرم جعل هم مفهوم خود را از آن مفهوم سنتی دستبردن در کارت های شناسایی و شناسنامه و امثالهم و خراشیدن و تراشیدن و... از دست داد البته نه به این مفهوم که اصلا وجود ندارد بلکه همچنان پابرجاست اما با الکترونیکی شدن اسناد جعل مفهوم تازه ای به خود گرفته و جعل الکترونیکی هم در قوانین پیش بینی شده است که در قانون جرایم رایانه ای در این باره وضع گردیده است.در سال ۹۷ قانوگذار در قانون کاهش مجازات حبس و مجازات برخی از جرایم را به قابل گذشت تبدیل نمود و جرم جعل در برخی اسناد عادی هم به جرم قابل گذشت تبدیل شد که گامی در جهت کاهش امار زندانیان بود.موفق بلشید.مسیح آقاداودی
سلام وقت بخیر خسته نباشید میگم به همه همکاران پرتلاش وکیل تلفنی. بار اول که ساعت ۱۲ شب درخواست مشاوره دادم اصلا فکر نمیکردم واقعا کسی بهم جواب بده. اما در کمال تعجب کمتر از ۵ دقیقه مشاوری با حوصله و خوش اخلاق با من تماس گرفت و به تمام سوالاتم جوابد دادند. راهنمایی هایی که انجام دادند تو جلسه روز بعدش واقعا بهم کمک کرد. خواستم از خدمات شایسته وکیل تلفنی تشر کنم و براتون آرزوی موفقیت داشته باشم
قطعا امروزه انتخاب یک وکیل از انتخاب یک پزشک یا حتی بیشتر با اهمیت است قبل از هر اقدام قانونی حتما با وکلای خوب وکیل تلفنی مشورت بگیرین انشالله خداوند تمام کسانی را که با وجدان کار و زندگی می کنند پشت و پناهشون باشه امیدوارم همیشه موفق و مؤید باشید
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره و راهنمایی به صورت تخصصی و حتی با حقوقدانانی که سابقه قضایی را دارند فراهم آورده است‌.
عزیزان سلام لازم به تذکره کارشناس های محترم خط نه تنها امضا و دست خط جعلی را تشخیص میدهند بلکه میتوانند راجب زمان نوشته ای که ممکنه به نوشته ی قبلی اضافه شده باشه هم اظهار نظر کنند واسه وقتایی که امضا برای خودتونه ولی متوجه میشید به سندی که امضا کردید مواردی رو اضافه کردن
سلام وکلای موسسه وکیل تلفنی سابقه درخشانی در دستگیری ومجازات جاعلین دارند.این وکلا فورا وبدون درنگ جاعل را به دستگاه عدالت می سپارند شما که از نیرنگ جاعل زخم خورده اید برای تسکین روح وجان خود بی تعلل با موسسه قدرتمند وکیل تلفنی تماس بگیرید تا مهارت واستعداد و توانمندی ای موسسه و وکلای قدرتمند آن را با چشم خود ببینید وباور کنید پس هم اکنون تردید نکنید گوشی را بردارید وتماس بگیرید درود برشما
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
بابت این همه زحمت که شما عزیزان متحمل میشوید که هموطنان خود را آگاه کنید تا که حقی به حق نا حق نشود صمیمانه تشکر میکنم

جهت پرداخت بر روی تصویر کلیک نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی