موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۸:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵
  • فاطمه عابد گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۷:۳۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۷:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۷:۱۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل رسول خیابانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۵۷:۴۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • سید مسعود عربی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۳۷:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل مائده اسدپور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۲۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳۰
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۷:۳۱:۵۵ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۲۹
  • هادی مجد گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۴۷:۳۹ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی شوگر ددی

مشاوره حقوقی شوگر ددی

بررسی این مورد که در چه مواردی ارتباط یک دختر با شوگرددی اش جنجال برانگیز نباشد بسیار مورد توجه است؛ مشکلات حقوقی با شوگر ددی، علیرغم سابقه مصادیق آن در گذشته، مسئله­ ای نوظهور در ساختار حقوقی و فرهنگی ایران می­ باشد. جهت تعریف مشکلات حقوقی با شوگر ددی، ابتدا بایستی مبنای تعریف اصطلاح (شوگر ددی) را در زبان انگلیسی یافت.

طبق تعریف واژه ­نامه ­های زبان انگلیسی، شوگر ددی (Sugar Daddy)، مردی ثروتمند و مسن است که برای یک زن جوان هدیه می­ خرد یا به او پول می ­دهد، معمولاً به جهت اینکه آن جوان با او وقت بگذراند یا رابطه جنسی برقرار نماید. این تعریف، در رابطه با شوگر مامی نیز صدق می ­نماید.

 

حل مشکلات حقوقی با شوگرددی بدون آبروریزی به صورت آنلاین و تلفنی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

این اصطلاحات در فرهنگ عرفی و حقوقی ایران نوظهور هستند. در ایران قانون صریحی در این خصوص موجود نیست؛ لیکن از آنجا که مسائل نوظهور، معمولا با ابهامات و پیچیدگی­هایی همراه هستند، با در نظر داشتن امکان بروز مشکلات حقوقی با شوگر ددی یا شوگر مامی و...، می­توان از فحوای قوانین، مبنای قانونی و جرم انگاری­ های مرتبط با آن را یافت.

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"در صورتیکه به دلایل مختلف تصمیم گرفتید که یک نفر را به عنوان شوگر ددی خود انتخاب نمایید اما اکنون به مشکل برخورده اید، شاید برای اطرافیانتان قابل هضم نباشد، اما ما شما را درک می کنیم و شما را در حل مشکل حقوقی تان به صورت گام به گام یاری می نماییم، برای اینکار کافیست تا تصویرک زیر را لمس کنید تا به صفحه تماس تلفنی با وکیل متخصص در این امور منتقل شوید"

 

sugar daddy problems

 

از مهم­ترین ویژگی­ ها­ و خصائص مشاوران حقوقی و وکلای خبره اینست که با توجه به دانش حقوقی و اِشرافی که نسبت به قانون دارند؛ یافتن، تفسیر و تطبیق قوانین مربوط با موضوعات مختلف جهت طرح و پیگیری دعاوی، (در اینجا، دعاوی مربوط به مشکلات حقوقی با شوگر ددی) را میسر و ممکن ­سازند.

طبق مفاد قانون اساسی، همه افراد در برقراری روابط اجتماعی، به رعایت موازین شرعی ملزم و از تظاهر به منکرات اسلامی ممنوع می­باشند.

علاوه بر روابط اجتماعی روزانه که در جهت امرار معاش و همکاری شغلی و... می ­باشد؛ مبنای روابط زن و مرد در ایران، طبق شریعت اسلام و در قالب روابط نَسَبی و سَبَبی است.

افراد غیر از روابط اجتماعی فوق­ الذکر، بایستی دارای نسبت نَسَبی (خویشاوندی_خونی) یا سَبَبی (خویشاوندی به سبب ازدواج) و مَحرمیت باشند تا قانوناً ارتباطشان موجه باشد. از این نظر روابط (زن یا دختر) با شوگر ددی و مانند آن، بدون محرمیتِ نسبی یا سببی، قانونا موجه نبوده و طبق فحوای قوانین، قابل پیگیری و مجازات است. همچنانکه پیشینه فرهنگی و عرفی جامعه ایران نیز آن را نمی­ پذیرد.

 

رویکرد حقوقی ایران نسبت به موضوع شوگر ددی چیست؟