موسسه وکیل تلفنی

 • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی شوگر ددی

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

sugar daddy problems

 

از مهم­ترین ویژگی­ ها­ و خصائص مشاوران حقوقی و وکلای خبره اینست که با توجه به دانش حقوقی و اِشرافی که نسبت به قانون دارند؛ یافتن، تفسیر و تطبیق قوانین مربوط با موضوعات مختلف جهت طرح و پیگیری دعاوی، (در اینجا، دعاوی مربوط به مشکلات حقوقی با شوگر ددی) را میسر و ممکن ­سازند.

طبق مفاد قانون اساسی، همه افراد در برقراری روابط اجتماعی، به رعایت موازین شرعی ملزم و از تظاهر به منکرات اسلامی ممنوع می­باشند.

علاوه بر روابط اجتماعی روزانه که در جهت امرار معاش و همکاری شغلی و... می ­باشد؛ مبنای روابط زن و مرد در ایران، طبق شریعت اسلام و در قالب روابط نَسَبی و سَبَبی است.

افراد غیر از روابط اجتماعی فوق­ الذکر، بایستی دارای نسبت نَسَبی (خویشاوندی_خونی) یا سَبَبی (خویشاوندی به سبب ازدواج) و مَحرمیت باشند تا قانوناً ارتباطشان موجه باشد. از این نظر روابط (زن یا دختر) با شوگر ددی و مانند آن، بدون محرمیتِ نسبی یا سببی، قانونا موجه نبوده و طبق فحوای قوانین، قابل پیگیری و مجازات است. همچنانکه پیشینه فرهنگی و عرفی جامعه ایران نیز آن را نمی­ پذیرد.

 

رویکرد حقوقی ایران نسبت به موضوع شوگر ددی چیست؟

 

sugar daddy in iran

مجازات برای شوگرددی ها در ایران

 

در جامعه امروز، گاهاً مواردی با جنبه­ ای اقتصادی، جنسی، اخلاقی و... در خصوص مسائل و داستان­های شوگر ددی و مانند آن مطرح می­ گردد: شوگر ددی و دختر پول پرست، شوگر ددی با شاسی بلند، داشتن شوگر ددی و شاسی بلند به عنوان هدیه، شوگر ددی شرور و تهدید و تجاوز یا سکس با شوگر ددی و... که اصولا شناخت مزایا و معایب شوگر ددی و موارد مطروحه و همانند آن، مربوط به مباحث جامعه شناختی_روانشناختی بوده و لزوم توجه متخصصان امر را می­ طلبد.

لیکن موارد فوق واجد جنبه­ های بسیار مهم حقوقی است که نمی­توان از آن غافل بود؛ بنابراین، مشاوره حقوقی جهت راهکاریابی برای مشکلات حقوقی با شوگر ددی ضرورت می­ یابد.

 

در قوانین، نص صریحی در مورد (مشکلات حقوقی با شوگر ددی) موجود نیست؛ اما طبق فحوای قانون، موارد ذیل بدست می­ آید:

 

 • گزینه اول (وجاهت قانونی): مطابق قوانین ایران، ارتباط زن و مرد علاوه بر جنبه­های اجتناب­ ناپذیر و بدیهیِ اجتماعی، تنها در صورت داشتن روابط نَسَبی یا سَبَبی پذیرفتنی و دارای وجاهت قانونی است. بنابراین زن و مردی که تحت معنای مصطلح شوگر ددی، ارتباط دارند و دارای رابطه نَسَبی و محرمیت نیستند، می­بایستی در قالب رابطه سببی و با عقد نکاح این وجاهت را کسب نمایند.

 • گزینه دوم (جرم انگاری): طبق ماده 20 قانون حمایت خانواده، اولین نکته راجع به مشکلات حقوقی با شوگر ددی، مسئله ثبت رسمی رابطه زوجیت و نکاح خواهد بود تا رابطه خارج از حدود قانونی نباشد.

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل پایه یک

 

همچنین طبق ماده 637 قانون تعزیرات و مجازات­ های بازدارنده، چنانچه رابطه شوگر ددی با (زن یا دختر) مشمول زوجیت نباشد و روابط نامشروع داشته باشند یا اعمال و رفتار خلاف عفت مرتکب شوند، مجازات خواهند شد. همچنین است هرکس علنا در انظار و اماکن عمومی و معابر تظاهر به عمل حرام نماید. (مثال: افراد ضمن عدم وجود رابطه زوجیت، با رفتار خلاف عفت عمومی، آن را جریحه­ دار سازند.)

مطالب فوق دارای جنبه ­ها و ظرایف حقوقی بسیاری است که با تغییر جزئیات آن، شرایط حقوقی موضوع دگرگون می­ گردد و بر مجازات، عدم مجازات، تخفیف یا تشدید آن می­انجامد.

به طور کلی، مسائل و مشکلات حقوقی با شوگر ددی با مواد قانونی مربوط به دو فصل هجدهم و نوزدهم از قانون تعزیرات و مجازات­ های بازدارنده مرتبط است.

در این خصوص مسائل حقوقی دیگری نیز متصور می­ باشد: مانند توهین، افترا، تهمت، ارعاب، تهدید، اخاذی، اشاعه فساد و فحشاء، تجاوز و اکراه و... (این مسئله در رابطه با دختران جنبه­ های دیگری نیز دارا است)، که با در نظر گرفتن مفاد قانونی مرتبط آن­ها، شرایط طرح دعوی و پیگیری و نتیجه متفاوت خواهد بود.

در خصوص مشکلات حقوقی با شوگر ددی، وفق اصل 25 قانون اساسی و ماده 582 قانون تعزیرات و قانون جرایم رایانه­ ای ، موارد دیگری (با موضوعیت ضبط صدا، فیلم و تصویر، بدون اطلاع فرد، شنود غیر قانونی مکالمات او و افشای تصاویر فیلم­های حریم خصوصی و مانند آن)، توام با یکی یا برخی از موارد فوق­­ الذکر مطرح است که قابل جرم انگاری و پیگیری قانونی است.

 

پرسش ها و پاسخ های رایج در خصوص مشکلات حقوقی با شوگر ددی به شرح زیر اند

 

female abusion in iran by old men

روزمرگی های یک شوگر ددی

 

 پرسش (1): در مورد خواسته ­های بیجای شوگر ددی از چه کسی راهنمایی بگیرم؟

 • پاسخ به پرسش (1): ابتدا بایستی، (خواسته­ بیجا)، از منظر قانونی تعریف گردد. چراکه بیان خواسته، به خودی خود جرم محسوب نشده و اگر مضمون آن قابل تطبیق با قوانین باشد، قابلیت پیگیری خواهد داشت. مثلا اگر خواسته فردی مشمول توهین یا منافی عفت و اخلاق عمومی و... باشد، قابل پیگیری قانونی است. در خصوص مشکلات حقوقی با شوگر ددی می­توان با اخذ مشاوره حقوقی 24 ساعته و کم­ هزینه، از مشاوران حقوقی و بهترین وکلای متخصص، راهکارهای حقوقی دریافت نمود.

 

پرسش (2): آیا فیلم­ هایی که شوگر ددی­ ام از من دارد، واقعا می­ تواند مرا برده امیال او کند؟

 • پاسخ به پرسش (2): در دادگاه­­های ایران، فیلم، تصویر و صدا ضبط شده از ادله اثبات دعوی نیست مگر اینکه از موجبات علم قاضی و یکی از امارات باشد. چنانچه فردی فیلم، عکس یا صدای دیگری را بدون اطلاع او ضبط و در اختیار بگیرد و آن­ها را وسیله تهدید، ارعاب، سوء­استفاده و هتک حرمت و آبرو و... نماید، مطابق قوانین جرم است؛ همچنین اگر از طریق شبکه­ های اجتماعی، ابزار مخابراتی یا رایانه ­ای اشتراک یا افشا گرداند یا وسیله سوء­استفاده، تهدید و... قرار دهد، مجرم شناخته شده و حسب قوانین مربوطه، قابل پیگیری و مجازات است.

 

پرسش (3): اگر پدرم بفهمد که به خاطر پول با مرد همسن خودش رابطه دارم، چه کنم؟

 • پاسخ به پرسش (3): در رابطه با تجویز اختلاف سنی یا عدم آن، نص قانونی موجود نیست. قانون فقط در خصوص اماره شرعی برای حداقل سن مجاز برای دختران و پسران، تعیین تکلیف نموده و سقف حداکثری برای آن متصور نیست. بنابراین ایرادِ اختلاف سنی زیاد در روابط زن و مرد، مبنای قانونی ندارد و باید به عرف، فرهنگ یا خواست افراد رجوع نمود.

 

نکته: به طور کلی، اذن پدر یا جد پدری پیش از ازدواج دختران الزامی است. در خصوص اینگونه مسائل و مشکلات حقوقی با شوگر ددی و مانند آن، اخذ مشورت پیشگیرانه به صورت تلفنی، آنلاین و شبانه روزی، توصیه می­ گردد.

 

 

مجازات رابطه با زن شوهر دار

نحوه برخورد با خیانت همسر

معایب سکس قبل از ازدواج چیزی فراتر از از دست دادن بکارت است

شکایت بدون آبروریزی از دوست پسر به خاطر زدن پرده بکارت

بررسی وضعیت و مراتب حقوقی سقط جنین به دلایل مختلف 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

باسلام و ادب خدمت موسسه وکیل تلفنی.در وضعیت سخت و بیماری کرونا وشرایط بد مالی کاری بسیار ارزشمند و عالی انجام شده در راستای احقاق حق مردم و موسسه ای با بهترین وکلا ومتخصصین این رشته.بنده از مشاورین همکاران شما از جمله خانم بهاره توکلی پور در زمینه خانواده بهره بردم که بسیار راضی بودم بسیار سپاسگزارم.
سلام خسته نباشید عرض میکنم خدمت ادمین محترم و تیم حقوقی و مدیریتی موسسه مردمی وکیل تلفنی . ممنون از اطلاع رسانی های روزانه و متنوع و گسترده .
با سلام. شوگرددی اصطلاحی است نوظهور و اگر فرد تحت تاثیر محبت های فرد قرارگیرد و تن به امیال و خواسته های او بدهد بدون صیغه یا عقد شرعی وفق ماده 637 قانون تعزیرات تا 99 ضربه شلاق تعزیر می شود.
ضمن عرض سلام و ادب خدمت مجموعه گرامی وهمه دوستان و همكاران گرامي موضوع شوگر ددی وشوگر مامی امروزه در جامعه ما با توجه به رواق بی اخلاقی وفساد افزایش پیدا کرده است واین موضوع باعث بروز پدیده فساد وفحشا در جامعه می گردد واین موضوع جرم بوده ودر قانون مجازات اسلامی برای آن مجازات پیش بینی شده ومجازات شلاق وحبس دارد ‌اینجانب فریبرز ذوالفقاری آماده ارائه مشاوره در این خصوص هستم
سلام. سایت وکیل تلفنی صرفا دغدغه اش مردم و موضوعات و مسائل حقوقی روز هست. مسائلی که شاید خیلی ها به دنبال پنهان کردن آن هستند تا شاید واقعیت را بپوشانند. حال آنکه با پوشاندن واقعیت چیزی حل نخواهد شد. بلکه با نشان دادن واقعیت جامعه هست که میتوانیم مشکلات را بررسی و منشا وجود همیچین مسایلی را ریشه یابی و در نهایت ارائه راه حل جهت حل مشکلات تا حدی که امکان دارد بدهیم. شوگر ددی و شوگر مامی از مسائلی ست که کاملا داریم در بطن جامعه میبینیم.واقعیتی که در دل خود خیلی حرف ها و معظلات را نهفته است. که منشا اصلی و اساسی آن هم امور اقتصادی و مالی ست. امیدواریم با مطالعه و بالابردن سطح فکری و فرهنگی خود تا حد امکان در جامعه ارزش گذاری و فرهنگ سازی نماییم تا جامعه ای قشنگ تر و به دور از زشتی ها و پلشتی ها داشته باشیم.
با سلام مطالب مطروحه بسیار مفید و کاربردی بودند. با تشکر
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
با سلام و عرض ادب خدمت تمامی مخاطبان عزیز.رواج فرهنگ روابط جنسی خارج از محدوده شرعی و قانونی ایران با توجه به قوانینی که نظام ما در خصوص روابط مرد و زن دارد تبعاتی را به همراه دارد من جمله همین مباحث تهدید به افشای فیلم خصوصی سکس دو فرد در حقیقت این روابط با توجه به قوانین اسلامی ما قابل پدیرش نه از دیدگاه جامعه است و نه از دیدگاه قوانین.نمونه اش همین بحث رابطه نامشروع تعزیری است که در قانون آمده است.بحث شوگر ددی و شوگر مامی هم از جمله این مباحث است که به فرض اینکه یکی از طرفین هم برود و قصد شکایت کند چون خودش هم در رابطه نامشروع بوده متحمل مجازات می شود پس این روابط دامنش در ایران با توجه به قوانین ما تبعات بدی خواهد داشت.موفق باشی.مسیح آقاداودی
سلام،وقت بخیر.باتشکر از مدیریت محترم و اعضای فعال سایت وکیل تل جهت ارائه مطالب مفید و کاربردی در سایت که کمک قابل توجهی جهت افزایش سطح آگاهی افراد عامه جامعه میباشد.
سلام و عرض ادب این گونه موارد امروزه در جامعه فراگیر شده و اطلاعاتی که شما در سایت قرار میدهید بسیار میتواند مفید و راه گشا باشد. من خودم و خانواده ام چندین بار با موسسه تماس گرفتم و درخواست مشاوره دادم. همیشه تماسها باکیفیت و سریع برقرار شد و هزینه ها هم بسیار مقرون به صرفه بود. متشکرم
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره حقوقی به صورت تخصصی در کلیه موضوعات با حقوقدانانی که تحصیلات تخصصی عالیه در دانشگاه های سطح اول کشور و سابقه قضایی و تجربه عملی در خصوص موضوعات را دارند فراهم آورده است‌.
درود و سپاس از وب سایت خوب وکیل تلفنی و وکلای عزیز که با دانش و دقت بسیار بالا به پرسش ها و ابهامات ما در موارد حقوقی پاسخ میدین بسیار خرسندم که پایگاه دانش بنیان و معتبری همچون وکیل تلفنی با مشاوران و وکلای آگاه و معتقد بنده را آگاهانه برادرانه و خواهرانه راهنمایی میفرمایند از خدای بزرگ و مهربان آرزوی سلامتی برای تک تک شما عزیزان در موسسه وزین وکیل تلفنی خواستارم که برای طرح مشکلات حقوقی حتی در ساعت ۳ نیمه شب با ظرافت به لایه های پنهانی و مخفی مشکل طرح شده توجه دارند و برای هر مسئله ای راه حل و راهکار ارائه دارند خدا قوت آرزوی توفیق بیشتر ❤❤
امروزه یکسری از دختران جوان در پی این هستند که یک مرد ثروتمند رو پیدا کنند بدون در نظر گرفتن سن وبا وی ارتباط دوستانه یا شاید هم بیشتر از آن یک رابطه جنسی برقرار کنند تا از ثروت وی استفاده کنند وشاید هم یک سری پسران جوان که با یک پیرزن ثروتمند را بطه ی جنسی برقرار می کنند واین خود زنا ورابطه ی نامشروع محسوب میشود و مجازات های سنگین وخاص خود را دارد برای آگاهی از نوع مجازات می توانید از موسسه ی وکیل تلفنی که همیشه در دسترس است کمک بگیرید وبا خیال راحت سوالات خودرا از مشاوران این سایت بپرسید تا دچار اسیب بیش از حد نشوید وکلای سایت وکیل تلفنی به صورت شبانه روزی همیشه حاضرند ومی توانند به راحتی با شما در هر حوزه ی حقوقی که مشکل داشته باشید مشاوره وراهنمایی بگیرید با هزینه ی کم وفوری فقط با یک تماس
بسمه تعالی_با سلام و عرض احترام خدمت شما،متن خیلی به روز بود به نظرم به روز بودن در مسائل خیلی مهم است،از زحمات شما تشکر میکنم
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
درود و وقت بخیر جرم زنا از جرائم منافی عفت و تحقیقات در خصوص آن محرمانه تلقی میشود تحت هیچ شرایطی در صورتی که مدارک و استنادات کافی ندارید اقدام به گزارش آن نکنید که مستوجب مجازات جرم قذف نشوید موفق باشید
حاجی شوگر مامی خوب پیدا شد بع این شماره بزنگه بدنم فیتنسی و فیسمم خوبه 09933364310

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی