موسسه وکیل تلفنی

 • حسن رضایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۳:۲۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • فرناز بختیاری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۴۰:۴۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • رضا محمودی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۱۴:۴۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • مجتبی درچه گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۵۱:۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • ام البنین بهمنی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۳۸:۱۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • میثم خالقی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۳۱:۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • مهرداد سپهرمنش گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۱۷:۴۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • فرشته احمدی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۹:۱۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۳۳:۴۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۳۲:۳۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی شوگر ددی

مشاوره حقوقی شوگر ددی

بررسی این مورد که در چه مواردی ارتباط یک دختر با شوگرددی اش جنجال برانگیز نباشد بسیار مورد توجه است؛ مشکلات حقوقی با شوگر ددی، علیرغم سابقه مصادیق آن در گذشته، مسئله­ ای نوظهور در ساختار حقوقی و فرهنگی ایران می­ باشد. جهت تعریف مشکلات حقوقی با شوگر ددی، ابتدا بایستی مبنای تعریف اصطلاح (شوگر ددی) را در زبان انگلیسی یافت.

طبق تعریف واژه ­نامه ­های زبان انگلیسی، شوگر ددی (Sugar Daddy)، مردی ثروتمند و مسن است که برای یک زن جوان هدیه می­ خرد یا به او پول می ­دهد، معمولاً به جهت اینکه آن جوان با او وقت بگذراند یا رابطه جنسی برقرار نماید. این تعریف، در رابطه با شوگر مامی نیز صدق می ­نماید.

 

حل مشکلات حقوقی با شوگرددی بدون آبروریزی به صورت آنلاین و تلفنی

 

این اصطلاحات در فرهنگ عرفی و حقوقی ایران نوظهور هستند. در ایران قانون صریحی در این خصوص موجود نیست؛ لیکن از آنجا که مسائل نوظهور، معمولا با ابهامات و پیچیدگی­هایی همراه هستند، با در نظر داشتن امکان بروز مشکلات حقوقی با شوگر ددی یا شوگر مامی و...، می­توان از فحوای قوانین، مبنای قانونی و جرم انگاری­ های مرتبط با آن را یافت.

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"در صورتیکه به دلایل مختلف تصمیم گرفتید که یک نفر را به عنوان شوگر ددی خود انتخاب نمایید اما اکنون به مشکل برخورده اید، شاید برای اطرافیانتان قابل هضم نباشد، اما ما شما را درک می کنیم و شما را در حل مشکل حقوقی تان به صورت گام به گام یاری می نماییم، برای اینکار کافیست تا تصویرک زیر را لمس کنید تا به صفحه تماس تلفنی با وکیل متخصص در این امور منتقل شوید"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

 

sugar daddy problems

 

از مهم­ترین ویژگی­ ها­ و خصائص مشاوران حقوقی و وکلای خبره اینست که با توجه به دانش حقوقی و اِشرافی که نسبت به قانون دارند؛ یافتن، تفسیر و تطبیق قوانین مربوط با موضوعات مختلف جهت طرح و پیگیری دعاوی، (در اینجا، دعاوی مربوط به مشکلات حقوقی با شوگر ددی) را میسر و ممکن ­سازند.

طبق مفاد قانون اساسی، همه افراد در برقراری روابط اجتماعی، به رعایت موازین شرعی ملزم و از تظاهر به منکرات اسلامی ممنوع می­باشند.

علاوه بر روابط اجتماعی روزانه که در جهت امرار معاش و همکاری شغلی و... می ­باشد؛ مبنای روابط زن و مرد در ایران، طبق شریعت اسلام و در قالب روابط نَسَبی و سَبَبی است.

افراد غیر از روابط اجتماعی فوق­ الذکر، بایستی دارای نسبت نَسَبی (خویشاوندی_خونی) یا سَبَبی (خویشاوندی به سبب ازدواج) و مَحرمیت باشند تا قانوناً ارتباطشان موجه باشد. از این نظر روابط (زن یا دختر) با شوگر ددی و مانند آن، بدون محرمیتِ نسبی یا سببی، قانونا موجه نبوده و طبق فحوای قوانین، قابل پیگیری و مجازات است. همچنانکه پیشینه فرهنگی و عرفی جامعه ایران نیز آن را نمی­ پذیرد.

 

رویکرد حقوقی ایران نسبت به موضوع شوگر ددی چیست؟

 

sugar daddy in iran

مجازات برای شوگرددی ها در ایران

 

در جامعه امروز، گاهاً مواردی با جنبه­ ای اقتصادی، جنسی، اخلاقی و... در خصوص مسائل و داستان­های شوگر ددی و مانند آن مطرح می­ گردد: شوگر ددی و دختر پول پرست، شوگر ددی با شاسی بلند، داشتن شوگر ددی و شاسی بلند به عنوان هدیه، شوگر ددی شرور و تهدید و تجاوز یا سکس با شوگر ددی و... که اصولا شناخت مزایا و معایب شوگر ددی و موارد مطروحه و همانند آن، مربوط به مباحث جامعه شناختی_روانشناختی بوده و لزوم توجه متخصصان امر را می­ طلبد.

لیکن موارد فوق واجد جنبه­ های بسیار مهم حقوقی است که نمی­توان از آن غافل بود؛ بنابراین، مشاوره حقوقی جهت راهکاریابی برای مشکلات حقوقی با شوگر ددی ضرورت می­ یابد.

 

در قوانین، نص صریحی در مورد (مشکلات حقوقی با شوگر ددی) موجود نیست؛ اما طبق فحوای قانون، موارد ذیل بدست می­ آید:

 

 • گزینه اول (وجاهت قانونی): مطابق قوانین ایران، ارتباط زن و مرد علاوه بر جنبه­های اجتناب­ ناپذیر و بدیهیِ اجتماعی، تنها در صورت داشتن روابط نَسَبی یا سَبَبی پذیرفتنی و دارای وجاهت قانونی است. بنابراین زن و مردی که تحت معنای مصطلح شوگر ددی، ارتباط دارند و دارای رابطه نَسَبی و محرمیت نیستند، می­بایستی در قالب رابطه سببی و با عقد نکاح این وجاهت را کسب نمایند.

 • گزینه دوم (جرم انگاری): طبق ماده 20 قانون حمایت خانواده، اولین نکته راجع به مشکلات حقوقی با شوگر ددی، مسئله ثبت رسمی رابطه زوجیت و نکاح خواهد بود تا رابطه خارج از حدود قانونی نباشد.

 

همچنین طبق ماده 637 قانون تعزیرات و مجازات­ های بازدارنده، چنانچه رابطه شوگر ددی با (زن یا دختر) مشمول زوجیت نباشد و روابط نامشروع داشته باشند یا اعمال و رفتار خلاف عفت مرتکب شوند، مجازات خواهند شد. همچنین است هرکس علنا در انظار و اماکن عمومی و معابر تظاهر به عمل حرام نماید. (مثال: افراد ضمن عدم وجود رابطه زوجیت، با رفتار خلاف عفت عمومی، آن را جریحه­ دار سازند.)

مطالب فوق دارای جنبه ­ها و ظرایف حقوقی بسیاری است که با تغییر جزئیات آن، شرایط حقوقی موضوع دگرگون می­ گردد و بر مجازات، عدم مجازات، تخفیف یا تشدید آن می­انجامد.

به طور کلی، مسائل و مشکلات حقوقی با شوگر ددی با مواد قانونی مربوط به دو فصل هجدهم و نوزدهم از قانون تعزیرات و مجازات­ های بازدارنده مرتبط است.

در این خصوص مسائل حقوقی دیگری نیز متصور می­ باشد: مانند توهین، افترا، تهمت، ارعاب، تهدید، اخاذی، اشاعه فساد و فحشاء، تجاوز و اکراه و... (این مسئله در رابطه با دختران جنبه­ های دیگری نیز دارا است)، که با در نظر گرفتن مفاد قانونی مرتبط آن­ها، شرایط طرح دعوی و پیگیری و نتیجه متفاوت خواهد بود.

در خصوص مشکلات حقوقی با شوگر ددی، وفق اصل 25 قانون اساسی و ماده 582 قانون تعزیرات و قانون جرایم رایانه­ ای ، موارد دیگری (با موضوعیت ضبط صدا، فیلم و تصویر، بدون اطلاع فرد، شنود غیر قانونی مکالمات او و افشای تصاویر فیلم­های حریم خصوصی و مانند آن)، توام با یکی یا برخی از موارد فوق­­ الذکر مطرح است که قابل جرم انگاری و پیگیری قانونی است.

 

پرسش ها و پاسخ های رایج در خصوص مشکلات حقوقی با شوگر ددی به شرح زیر اند

 

female abusion in iran by old men

روزمرگی های یک شوگر ددی

 

 پرسش (1): در مورد خواسته ­های بیجای شوگر ددی از چه کسی راهنمایی بگیرم؟

 • پاسخ به پرسش (1): ابتدا بایستی، (خواسته­ بیجا)، از منظر قانونی تعریف گردد. چراکه بیان خواسته، به خودی خود جرم محسوب نشده و اگر مضمون آن قابل تطبیق با قوانین باشد، قابلیت پیگیری خواهد داشت. مثلا اگر خواسته فردی مشمول توهین یا منافی عفت و اخلاق عمومی و... باشد، قابل پیگیری قانونی است. در خصوص مشکلات حقوقی با شوگر ددی می­توان با اخذ مشاوره حقوقی 24 ساعته و کم­ هزینه، از مشاوران حقوقی و بهترین وکلای متخصص، راهکارهای حقوقی دریافت نمود.

 

پرسش (2): آیا فیلم­ هایی که شوگر ددی­ ام از من دارد، واقعا می­ تواند مرا برده امیال او کند؟

 • پاسخ به پرسش (2): در دادگاه­­های ایران، فیلم، تصویر و صدا ضبط شده از ادله اثبات دعوی نیست مگر اینکه از موجبات علم قاضی و یکی از امارات باشد. چنانچه فردی فیلم، عکس یا صدای دیگری را بدون اطلاع او ضبط و در اختیار بگیرد و آن­ها را وسیله تهدید، ارعاب، سوء­استفاده و هتک حرمت و آبرو و... نماید، مطابق قوانین جرم است؛ همچنین اگر از طریق شبکه­ های اجتماعی، ابزار مخابراتی یا رایانه ­ای اشتراک یا افشا گرداند یا وسیله سوء­استفاده، تهدید و... قرار دهد، مجرم شناخته شده و حسب قوانین مربوطه، قابل پیگیری و مجازات است.

 

پرسش (3): اگر پدرم بفهمد که به خاطر پول با مرد همسن خودش رابطه دارم، چه کنم؟

 • پاسخ به پرسش (3): در رابطه با تجویز اختلاف سنی یا عدم آن، نص قانونی موجود نیست. قانون فقط در خصوص اماره شرعی برای حداقل سن مجاز برای دختران و پسران، تعیین تکلیف نموده و سقف حداکثری برای آن متصور نیست. بنابراین ایرادِ اختلاف سنی زیاد در روابط زن و مرد، مبنای قانونی ندارد و باید به عرف، فرهنگ یا خواست افراد رجوع نمود.

 

نکته: به طور کلی، اذن پدر یا جد پدری پیش از ازدواج دختران الزامی است. در خصوص اینگونه مسائل و مشکلات حقوقی با شوگر ددی و مانند آن، اخذ مشورت پیشگیرانه به صورت تلفنی، آنلاین و شبانه روزی، توصیه می­ گردد.

 

مطالب زیر را هم مطالعه نمایید، چرا که از رایج ترین مسائل حقوقی در ایران بوده و می توانند به شما آگاهی کافی برای مقابله با این قبیل مشکلات را ارائه دهند

مجازات رابطه با زن شوهر دار

نحوه برخورد با خیانت همسر

معایب سکس قبل از ازدواج چیزی فراتر از از دست دادن بکارت است

شکایت بدون آبروریزی از دوست پسر به خاطر زدن پرده بکارت

بررسی وضعیت و مراتب حقوقی سقط جنین به دلایل مختلف 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی