موسسه وکیل تلفنی

  • مریم قاسمی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۴:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل بهرنگ محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۵۴:۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۲۶:۵۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۷:۲۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۵:۴۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۳:۲۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۳۸:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۶:۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۴۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
  • زینب نظرپور زینب نظرپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۰:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
انجمن وکیل تلفنی

وکیل اورژانسی

وکیل اورژانسی

یکی از مهمترین خدمات وکیل تلفنی، وکیل در لحظه می باشد؛ به این معنی اگر در هر لحظه از شبانه روز با مشکل حقوقی مواجه شدید و نیاز به یک راهکار فوری داشتید؛ تنها کافی است با مشاوره حقوقی با وکیل اورژانسی آنلاین و تلفنی بهترین راهکار حقوقی را دریافت کنید؛ در وکیل تلفنی با وکیل اورژانسی این امر را آموزش ببینید.

 

اورژانس وکالت 24 ساعته آنلاین و تلفنی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)

 

برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

 

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"اگر در شرایط اضطراری هستید و دقیقا نمی دانید بهترین کار و تصمیم ممکن چیست، و با نگرانی های ناشی از مشکلات حقوقی تان دست و پنجه نرم می کنید، دیگر کافیست؛ خدمات اورژانسی وکیل تلفنی، همه چیز را ساده و در دسترس قرار داده است که بتوانید بدون محدودیت زمانی و مکانی با مشاوره حضوری، آنلاین یا تلفنی با وکیل اورژانسی مشکل حقوقی خود را حل شده بدانید و بهترین راهکار حقوقی را دریافت کنید؛ یکی از روش های دریافت مشاوره حقوقی با وکیل متخصص در زمینه دلخواهتان با لمس تصویرک زیر امکان پذیر است"

 

 

چطور می توان در لحظه به صورت 24 ساعته با یک وکیل در ارتباط بود و بهترین راهکار ها را گرفت؟

 

instant & urgent contact with urgent lawyer

وکیل اورژانسی پایه یک و همیشه در دسترس

 

به منظور دریافت خدمات اورژانسی می توانید با ثبت نام فوری در سایت وکیل تلفنی، سوالات حقوقی تان را برای وکیل اورژانسی آنلاین نوشته و در همان لحظه، راهکار فوری و سریع دریافت خواهید کنید؛ همچنین تماس تلفنی اورژانسی، با وکیل بیست چاری نیز در هر زمان از شبانه روز و حتی روز های تعطیل امکانپذیر می باشد.

 

وکیل اورژانسی کیست و چه موقعی می توانم روی او حساب باز کنم؟

وکیل اورژانسی وکیلی متخصص و با تجربه و به اصطلاح سه سوته می باشد که در هر زمان و مکان، بدون محدودیت زمانی؛ حتی روز های تعطیل می توانید از او مشاوره حقوقی بگیرید. وکیل اورژانسی همیشه در دسترس می باشد و می توانید با مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی آنلاین بهترین راهکار حقوقی را از وکیل اورژانسی بگیرید.

وکلای اورژانسی با تخصص و تجربه در زمینه های مختلف حقوقی اعم از خانواده، تجاری و حتی امور کیفری قادر به ارائه بهترین راهکار حقوقی در همان لحظه به شما می باشند. یک پرسش و پاسخ فوری حقوقی با وکیل اورژانسی همه سوال های حقوقی شما را پاسخ داده و مشاوره حقوقی فوری را تجربه خواهید کرد.

 

وکیل اورژانسی چه مشخصه هایی دارد و چگونه باید در موارد اورژانسی عمل کند؟

 

actions & reflections of a urgent lawyer

تماس فوری با اورژانس وکالت 24 ساعته

 

همانطورکه از کلمه وکیل اورژانسی می توان فهمید، این است که شرایط عادی و معمول نیست و باید در کمترین زمان ممکن، بهترین اقدام صورت گیرد؛ در غیر این صورت مشکلات بیشتری به همراه خواهد داشت.

شما زمانی به وکیل اورژانسی نیاز دارید که وقت و زمان مهمترین اولویت برای شما می باشد و با هرگونه اتلاف وقت متحمل ضرر خواهید شد. پس وکیل اورژانسی دقیقا همان چیزی است که به آن نیاز دارید.

بنیاد حقوقی وکلای اورژانسی مجموعه ای از وکلای متخصص و با تجربه می باشند که آنی و درلحظه بهترین راهکار آنلاین و تلفنی را به شما ارائه می دهند.

عدم شناخت قوانین و تجربه موجب می شود افراد در بسیاری از موارد، لزوم مشاوره با وکیل را جدی نگیرند و همین امر موجب می شود  که پس از مدتی با مشکلات حقوقی روبرو شده که حتی منجر به خسارت مالی و حتی آسیب های روانی می شود.

پیشنهاد وکیل تلفنی این است که حتماً مشاوره با وکیل اورژانسی 24 ساعته را جدی بگیرید، و مشکل حقوقی خود را اعم از اینکه خانواده، تجاری، ملکی، تنظیم قرارداد یا حتی کیفری باشد، از وکیل اورژانسی پرسیده و سپس تصمیم گیری کنید.

قطعا وکیل اورژانسی با تجربه و مهارتی که دارد می تواند در کمترین زمان ممکن بهترین راه حل حقوقی را به شما ارائه داده و پرونده شما را در مسیر با ثباتی قرار دهد.

 

خدمات نامحدود حقوقی اورژانسی توسط وکیل اورژانسی، چگونه انجام می شود؟