موسسه وکیل تلفنی

  • فاطمه پوررستمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۱۹:۵۳ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶
  • عباس صفارزاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۱۷:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶
  • فیروز عباسی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۹:۱۶:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶
  • علیرضا ودود گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۴۸:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۵
  • محمدرضا قاسمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۴۰:۱۷ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۴
  • مهدی بالود گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۰:۴ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۳
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۸:۵۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۳
  • وحید نعمتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۵۰:۹ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲
  • امیر حسن فرامرزی اصل گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۵:۵۶ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵:۴۸ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲
انجمن وکیل تلفنی

وکیل اورژانسی

وکیل اورژانسی

یکی از مهمترین خدمات وکیل تلفنی، وکیل در لحظه می باشد؛ به این معنی اگر در هر لحظه از شبانه روز با مشکل حقوقی مواجه شدید و نیاز به یک راهکار فوری داشتید؛ تنها کافی است با مشاوره حقوقی با وکیل اورژانسی آنلاین و تلفنی بهترین راهکار حقوقی را دریافت کنید؛ در وکیل تلفنی با وکیل اورژانسی این امر را آموزش ببینید.

 

اورژانس وکالت 24 ساعته آنلاین و تلفنی

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

 

چطور می توان در لحظه به صورت 24 ساعته با یک وکیل در ارتباط بود و بهترین راهکار ها را گرفت؟

 

instant & urgent contact with urgent lawyer

وکیل اورژانسی پایه یک و همیشه در دسترس

 

به منظور دریافت خدمات اورژانسی می توانید با ثبت نام فوری در سایت وکیل تلفنی، سوالات حقوقی تان را برای وکیل اورژانسی آنلاین نوشته و در همان لحظه، راهکار فوری و سریع دریافت خواهید کنید؛ همچنین تماس تلفنی اورژانسی، با وکیل بیست چاری نیز در هر زمان از شبانه روز و حتی روز های تعطیل امکانپذیر می باشد.

 

وکیل اورژانسی کیست و چه موقعی می توانم روی او حساب باز کنم؟

 

 

وکیل اورژانسی وکیلی متخصص و با تجربه و به اصطلاح سه سوته می باشد که در هر زمان و مکان، بدون محدودیت زمانی؛ حتی روز های تعطیل می توانید از او مشاوره حقوقی بگیرید. وکیل اورژانسی همیشه در دسترس می باشد و می توانید با مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی آنلاین بهترین راهکار حقوقی را از وکیل اورژانسی بگیرید.

وکلای اورژانسی با تخصص و تجربه در زمینه های مختلف حقوقی اعم از خانواده، تجاری و حتی امور کیفری قادر به ارائه بهترین راهکار حقوقی در همان لحظه به شما می باشند. یک پرسش و پاسخ فوری حقوقی با وکیل اورژانسی همه سوال های حقوقی شما را پاسخ داده و مشاوره حقوقی فوری را تجربه خواهید کرد.

 

وکیل اورژانسی چه مشخصه هایی دارد و چگونه باید در موارد اورژانسی عمل کند؟

 

actions & reflections of a urgent lawyer

تماس فوری با اورژانس وکالت 24 ساعته

 

همانطورکه از کلمه وکیل اورژانسی می توان فهمید، این است که شرایط عادی و معمول نیست و باید در کمترین زمان ممکن، بهترین اقدام صورت گیرد؛ در غیر این صورت مشکلات بیشتری به همراه خواهد داشت.

شما زمانی به وکیل اورژانسی نیاز دارید که وقت و زمان مهمترین اولویت برای شما می باشد و با هرگونه اتلاف وقت متحمل ضرر خواهید شد. پس وکیل اورژانسی دقیقا همان چیزی است که به آن نیاز دارید.

بنیاد حقوقی وکلای اورژانسی مجموعه ای از وکلای متخصص و با تجربه می باشند که آنی و درلحظه بهترین راهکار آنلاین و تلفنی را به شما ارائه می دهند.

عدم شناخت قوانین و تجربه موجب می شود افراد در بسیاری از موارد، لزوم مشاوره با وکیل را جدی نگیرند و همین امر موجب می شود  که پس از مدتی با مشکلات حقوقی روبرو شده که حتی منجر به خسارت مالی و حتی آسیب های روانی می شود.

پیشنهاد وکیل تلفنی این است که حتماً مشاوره با وکیل اورژانسی 24 ساعته را جدی بگیرید، و مشکل حقوقی خود را اعم از اینکه خانواده، تجاری، ملکی، تنظیم قرارداد یا حتی کیفری باشد، از وکیل اورژانسی پرسیده و سپس تصمیم گیری کنید.

قطعا وکیل اورژانسی با تجربه و مهارتی که دارد می تواند در کمترین زمان ممکن بهترین راه حل حقوقی را به شما ارائه داده و پرونده شما را در مسیر با ثباتی قرار دهد.

 

خدمات نامحدود حقوقی اورژانسی توسط وکیل اورژانسی، چگونه انجام می شود؟

 

unlimited urgent lawyer services

جمعی از وکلای طلاق اورژانسی خانم شاغل در یکی از شعبات حقوقی وکیل تلفنی

 

وکیل اورژانسی محدودیت ندارد؛ همه انواع خدمات حقوقی را در بر می گیرد، این خدمات شامل:

 

 

در هر کدام از موارد فوق، وکیل اورژانسی همه امور مربوط؛ از تنظیم 24 ساعته دادخواست و نوشتن یک لایحه قوی تا پیگیری و رسیدگی در دادگاه و دفاع در جلسه دادگاه و رسیدن به بهترین نتیجه مورد نظر را بر عهده خواهد گرفت.

 

اجتماع 24 ساعته وکلای اورژانسی با تخصص های مختلف

 

whatsapp dowry legal advice

 

شما در هر کجای ایران باشید یا حتی خارج از کشور، اجتماع وکلای اورژانسی در طول 24 ساعت شبانه روز به شما خدمات حقوقی را ارائه می دهند. مجموعه ای از بهترین وکلا با تخصص های مختلف که در لحظه و به طور آنی بهترین راهکار حقوقی را به افرادی که به خدمات اورژانسی نیاز دارند را ارائه می دهد.

تماس اورژانسی با وکیل به شما کمک می کند که راهکار مناسب با شرایطی که در آن قرار دارید را دریافت کنید.

 

اگر مشکل حقوقی مان عوض شود، می توان فوراً از یک وکیل اورژانسی با تخصص مربوط، مشاوره گرفت؟

 

types of urgent lawyers & their different type of professionality

ارتباط فوری آنلاین و تلفنی اورژانسی با وکیل پایه یک دادگستری

 

مزیت وکیل اورژانسی این می باشد که مجموعه ای عظیم از بهترین وکلا، در تخصص های مختلف با هدف ارائه خدمات اورژانسی گرد هم آمده اند. اگر در هر زمان از شبانه روز به مشاوره اورژانسی نیاز داشتید می توانید مشاوره با وکیل اورژانسی را تجربه کنید.

اگر مشکلات حقوقی متفاوت از یکدیگر دارید به راحتی و در همان لحظه می توانید از وکیل اورژانسی دیگری، سوال خود را مطرح کرده و راهکار حقوقی دریافت کنید.

 

 

خدمات 24 ساعته آنلاین و تلفنی ثبت انواع شرکت ها

مشاوره حقوقی 24 ساعته تلفنی و آنلاین در تمامی زمینه های ملکی

درخواست مشاوره  حقوقی دیوان عدالت اداری

مشاوره حقوقی حضوری در تمامی شهر های ایران

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

باسلام وکیل اورژانسی یعنی وکیل در لحظه و همواره در دسترس در شرایط غیر معمول، یعنی مشورت با وکیلی متخصص، باتجربه که در هر زمان و مکان، بدون محدودیت زمانی، حتی روزهای تعطیل می توان از او مشاوره حقوقی گرفت. وقتی شخص در شرایط اضطراری قرار می گیرد و با نگرانی های ناشی از مشکل حقوقی، دست و پنجه نرم میکند، خدمات اورژانسی وکیل تلفنی به صورت آنلاین و تلفنی، شیوه ای مناسب برای دریافت بهترین راهکار حقوقی می باشد. بنیاد حقوقی وکلای اورژانسی موسسه وکیل تلفنی، مجموعه ای از وکلای متخصص و با تجربه می باشند که آنی و در لحظه، بهترین راهکار آنلاین و تلفنی را به عموم افراد جامعه، ارائه می دهد. درود بر شما
سلام و عرض ادب، اگر در شرایط اضطراری هستید و دقیقا نمی دانید بهترین کار و تصمیم ممکن چیست، و با نگرانی های ناشی از مشکلات حقوقی تان دست و پنجه نرم می کنید، دیگر کافیست؛ خدمات اورژانسی وکیل تلفنی، همه چیز را ساده و در دسترس قرار داده است که بتوانید بدون محدودیت زمانی و مکانی با مشاوره حضوری، آنلاین یا تلفنی با وکیل اورژانسی مشکل حقوقی خود را حل شده بدانید و بهترین راهکار حقوقی را دریافت کنید؛
همانطورکه از کلمه وکیل اورژانسی می توان فهمید، این است که شرایط عادی و معمول نیست و باید در کمترین زمان ممکن، بهترین اقدام صورت گیرد؛ در غیر این صورت مشکلات بیشتری به همراه خواهد داشت
وکیل به کسی گفته می شود که به جای موکل، اقداماتی را که خود موکل توانایی انجام آن را دارد را برعهده می گیرد. در صورتی که وکالت با سند عادی و یا سند رسمی واگذار گردد، برای انجام امور اداری و یا انجام معاملات می توان استفاده کرد. ولی با وکالت تنظیمی در دفترهای اسناد رسمی نمی توان از سوی فرد حقیقی و یا حقوقی مستقیماً به دادسراها و دادگاه ها رجوع و موضوع وکالت را انجام داد. ولی این امکان وجود دارد که در وکالت رسمی حق انتخاب وکیل دادگستری را اضافه کرد. وکیل دادگستری فردی را می گویند که با داشتن پروانه وکالت و عضویت در یکی از کانن های وکلای دادگستری از سوی افراد حقیقی و یا حقوقی دفاع از حقوق موکل و جواب دادن به ادعاها و علل و ارارئه آن ها را در دادسراها و دادگاه ها و ادارات ثبت اسناد و املاک قبول می کند. لذا تنها وکیل دادگستری و یا نماینده حقوقی سازمان های دولتی و یا مدیر شرکت در چارچوب اختیارات قانونی از طرف شرکت و یا موسسه مرتبط این امکان را دارند که در مراجع قضایی، ثبتی و اداری، از سوی موکل و یا شرکت یا موسسه یا مرکزی که نمایندگی داده است، حضور داشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید. هر فرد و یا افراد حقوق می توانند که به طور آزادانه از میان وکلای دادگستری، وکیل دادگستری خود را انتخاب نمایند و رابطه بین وکیل و موکل با تنظیم و امضای وکالتنامه و مشخص کردن حق الزحمه وکیل شروع می گردد. پرداخت هزینه های پرنده همچون هزینه های دادرسی، آگهی، کپی، کارشناسی، تیپ، اوراق استفاده شده و تماس تلفنی بر عهده موکل می باشد که می بایست با اعلام وکیل آن را بپردازد. وکالت چیست؟ به موجب ماده 656قانون مدنی :وکالت عقدی است که به موجب آن یکی ازطرفین طرف دیگررا برای انجام امری نایب خود می نماید. قانون اساسی نیزانتخاب وکیل را به عنوان حق طرفین در همه دادگاه ها ،مورد تایید قرارداده است. وکالت در لغت به معنی سپردن و واگذار کردن است و در اصطلاح حقوقی، وکالت به عقدی گفته می شود که بر اساس آن یکی از طرفین، طرف دیگر را برای انجام کاری به عنوان وکیل انتخاب می کند. در قانون مدنی ایران در ماده 656وکالت اینگونه تعریف شده است: “وکالت به عقدی گفته می شود که بر اساس آن یکی از طرفین، فرد دیگری را برای انجام کاری وکیل خود می نماید.” با بستن قرارداد وکالت، وکیل و موکل در مقابل هم حق و تکلیف یافته، روابط حقوقی، وظایف و مسئولیت های دو طرفه ای را دارا می باشند. وکالت از جمله عقدهای بسیار متداول است، که در حال حاضر در صحنه های اجتماعی، بانک ها و اقتصاد بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. وکالت نوعی عقد است که در نهایت به پذیرفتن موکل و ایجاب وکیل نیاز می باشد. لزوم استفاده از وکیل دادگستری در دعاوی : آیین دادرسی دارای مسائل دشوارو دقیقی است که احاطه برآنها برای اشخاص غیرحقوقدان ،به آسانی وسرعت میسّرنمیشود.به همین دلیل استفاده از وکیل میتواندبسیارراهگشا باشد. ممنوعیت دخالت غیروکیل دادگستری : درایران قاعده براین است که اقامه ی دعوا ودفاع ازآن مستلزم دخالت وکیل دادگستری است. به موجب ماده 55قانون وکالت مصوب 1315،تظاهربه وکالت وهمچنین مداخله ی اشخاصی که پروانه وکالت دادگستری ندارند درعمل وکالت دادگستری،به قید مجازات ممنوع شده است . انواع وکالت وکالت مطق: به این معناست که فردی را برای همه ی کارها وکیل نماید و این وکالت امور اداری و مالی موکل را شامل می شود مانند فروش و یا خرید و یا پرداخت هزینه خانواده که در این بخش اعمال وکیل به اجازه ی موکل نیازی نخواهد داشت. 2-وکالت مقید: در وکالت مقید، مورد وکالت مشخص و تعیین شده می باشد و وکیل باید در همان مورد مشخص، عمل کند، مانند خرید خانه و یا فروش ماشین. وکالت به سه نوع وکالت رسمی، عادی و شفاهی دسته می شود. مورد وکالت باید موردی باشد که بر اساس قانون و یا به طور طبیعی در انحصار فرد نباشد مانند وکالت در مجلس معامله که می بایست خودش انجام دهد و این امکان را ندارد که فرد دیگری را به عنوان وکیل انتخاب کند. دیگر اینکه خود فرد موکل بتواند آن را انجام دهد، به عنوان مثال فردی که ورشکسته شده است از دخالت در اموال ممنوع بوده و نمی تواند در خصوص آن به فرد دیگری وکالت دهد
با سلام وکیل اورژانسی وکیلی متخصص و با تجربه و به اصطلاح سه سوته می باشد که در هر زمان و مکان، بدون محدودیت زمانی؛ حتی روز های تعطیل می توانید از او مشاوره حقوقی بگیرید. وکیل اورژانسی همیشه در دسترس می باشد و می توانید با مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی آنلاین بهترین راهکار حقوقی را از وکیل اورژانسی بگیرید
با سلام و احترام، برای همه در زندگی شرایطی پیش آمده که نیاز فوری به کمک داشته باشیم و انتظار داریم خدمات لازم در اسرع وقت به دادمان رسیده و مشکل مان را برطرف نماید. زمانی که تصادف می کنیم، دچار حمله قلبی می شویم یا از جاده اصلی منحرف شده و وارد بی راهه می گردیم . در همین همه این اوقات نیاز مبرم به وجود یک یار و همراه که بتواند مشکلمان را مرتفع کند احساس می گردد. امور حقوقی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و همیشه نیاز به یک وکیل زبردست در تمام امور مختلف احساس می گردد . کسی که بتواند در زمان تصادف رانندگی راه حل مناسب را ارئه کند ، در دم در دادگاه به ما بگوید که چگونه از خود دفاع کنیم تا حقمان را استیفا نماییم، در زمان قرارداد اجاره یا عقد بیع چگونه بند های مندرج را تنظیم نماییم و .. اما آیا کسی پیدا می شود که در این امور یاری مان کند؟ خوشبختانه پاسخ سوال مثبت است . موسسه وکیل تلفنی با داشتن بیش از هزار وکیل و کارشناس با تجربه در رشته های گوناگون نیا های کاربران خود را دسته بندی نموده و شما می توانید در تمام 24 ساعت شبانه روز و همه روز های سال هر مشکلی را با فشردن چند دکمه و در کمتر از چند دقیقه کوتاه بر طرف نمایید.

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران:

استان: مازندران، شهرستان : آمل، بخش : مرکزی، شهر: آمل، خیابان طالب آملی کوچه توحید4[نیما 3]کوچه توحید6[نیما4]، پلاک 36 طبقه اول واحد اول تلفن اداری:01144442509

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی