موسسه وکیل تلفنی

 • درسا نیک سیرت گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۱۹:۳ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۴
 • محمدامین سلمانپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۸:۵۰:۲۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳
 • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

نگارش دادخواست طلاق از طرف زوج

نگارش دادخواست طلاق از طرف زوج

 

طلاق از جانب مرد، پدیده ای که این روزها بسیار زیاد اتفاق می افتد. بر اساس ماده 1133 قانون مدنی، مرد هر موقع که بخواهد می تواند همسر خود را طلاق بدهد بدون انکه نیازی به موافقت و رضایت زن باشد. سوالی که ممکن است برای بانوان کشور مطرح شود این است که پس زن هیچ حقی در این زندگی ندارد؟ یعنی مرد خیلی راحت می تواند یک زن را کنار بگذارد؟ حرمت و حق و حقوق زن در قانون ایران تعریف نشده است؟ برای پاسخ به همه این سوالات لطفا تا پایان متن با ما همراه باشید.

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
80.000 تومان
۱۰ دقیقه
150.000  تومان
۱۵ دقیقه
170.000 تومان
۲۰ دقیقه
250.000  تومان
۳۰ دقیقه
280.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 1.000.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 200.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  500.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  150.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  200.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 


طلاق موضوعی است که تقریبا همه ما با آن آشنا هستیم که در حال حاضر یکی از معضلات اجتماعی جامعه محسوب می شود. طبق قانون مدنی، یکی از راه های پایان دادن به روابط زن و شوهری، طلاق است. زوجینی که به دلایلی امکان زندگی باهم را نداشته، می توانند برای طلاق اقدام کنند. به طور کلی، طلاق می تواند از طرف مرد، زن و یا به صورت توافقی رخ دهد. طلاق از طرف زوج، یکی از شایع ترین انواع طلاق بوده که قانونا در روابط زوجیت، حق طلاق با مردان است. البته حق طلاق با مرد، بدین معنا نیست که زنان نیز از چنین حقی محروم باشند، اما شرایط طلاق از جانب مرد با زن متفاوت است.

 

در دادخواست طلاق از طرف مرد، باید به نکات حقوقی که برای شیوه نگارش دادخواست در قانون آیین دادرسی مدنی ذکر شده است، مد نظر قرار گیرد. با فرض این که زوج، حقوق مالی همسر خود را پرداخت کرده است، می تواند مبادرت به تنظیم دادخواست نماید. نگارش دادخواست به عنوان اولین مرحله در طلاق از طرف مرد محسوب می شود که بعد از ثبت آن در دفاتر خدمات الکترونیک قضایی نیز مراحلی چون شرکت در جلسات مشاوره و همچنین ارجاع پرونده طلاق به امر داوری نیز در قانون ذکر شده است.

 

با توجه به این که تنظیم دادخواست طلاق از طرف مرد، شیوه و اصول نگارشی خاص خود را دارد، حتی الامکان توصیه می شود که تنظیم آن را برعهده وکلا با تجربه و متخصص در زمینه نگارش اوراق قضایی قرار دهید. می توانید از مشاوره حقوقی انلاین و رایگان در وبسایت موسسه یهره مند شوید.

 

 

طلاق از طرف مرد چیست؟

طلاق از طرف مرد به عنوان طلاق یک طرفه نیز شناخته می شود. در صورتی که زوج، خواهان جدا شدن از همسر خود باشد، می تواند درخواست طلاق به دادگاه بدهد. پرواضح است که در طلاق از جانب زوج، زوجه رضایتی بابت طلاق نداشته و این امر صرفا از طرف مرد درخواست می گردد.

 

طلاق از طرف شوهر، منوط به رعایت یکسری شریط است. طبق ماده 1133 قانون مدنی، مرد می تواند با رعایت شرایط مندرج در قانون و با مراجعه به دادگاه تقاضای طلاق همسرش را بنماید. شرایطی که برای طلاق آن هم از طرف مرد در نظر گرفته شده، این است که قانون تنها در صورتی حق طلاق را به شوهر می دهد که کلیه حقوقی مالی زوجه را پرداخت نموده باشد. در واقع طلاق از جانب زوج، منوط به پرداخت حق و حقوق قانونی زن که شامل مهریه، نفقه، اجرت المثل ایام زوجیت و غیره است.

 

پرواضح است که مرد نسبت به زن در بحث طلاق، حق اولویت دارد اما این موضوع دلیلی نمی شود که شوهر هر زمان که تمایل داشت بتواند از همسرش طلاق بگیرد. تا زمانی که حقوق مالی زن، پرداخت نشده باشد، دادگاه با درخواست طلاق از طرف مرد موافقت نمی کند. بنابراین در دادخواست طلاق از طرف مرد، باید مدارکی ارائه شود که نشان دهد زوج، حقوق زن به واسطه ایام زوجیت را پرداخت نموده است.

 

 

 

divorce petition by male

 

مراحل طلاق از طرف مرد

طلاق از جانب زوج نیز مراحل مختلفی دارد و به صرف این که شوهر، دادخواست طلاق را ثبت نماید، امکان صدور گواهی عدم امکان سازش وجود ندارد. در هرصورت مراحل طلاق از طرف مرد، عبارتند از:

 

 • نگارش دادخواست طلاق

 

 • ثبت دادخواست طلاق در دفاتر خدمات الکترونیک قضایی

 

 • ارجاع پرونده طلاق به داوری

 

 • دریافت گواهی عدم امکان سازش

 

 • مراجعه به محضر جهت ثبت واقعه طلاق

 

موارد که به آن اشاره کردیم، به عنوان مراحل طلاق از جانب مرد به شمار می رود. در صورتی که دادگاه تشخیص بدهد، زوجین باید چند جلسه ای را در مراکز مشاوره امور خانواده بگذرانند. قبل از آن که پرونده در دادگاه خانواده بررسی شود، به امر داوری ارجاع داده خواهد شد. دادگاه می تواند اتخاذ تصمیم در مورد پرونده طلاق را طبق نظر داور یا برخلاف آن انجام دهد. در صورتی که تمامی فرآیند طلاق، انجام شود و دادگاه نیز تشخیص دهد که امکان سازش بین طرفین وجود ندارد، به درخواست زوج، حکم طلاق صادر می شود.

 

بعد از صدور گواهی عدم امکان سازش، جهت ثبت رسمی واقعه طلاق باید به دفاتر ثبت ازدواج و طلاق مراجعه شود. مدت زمان اعتباز این گئاهی، سه ماه از تاریخ صدور آن است که در این بازه زمانی، زوجین باید برای ثبت طلاق اقدامات لازم را انجام دهند. جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی با شماره 09212242670 تماس بگیرید.      

 

     

 

investigating the male divorce request

 

طلاق از طرف زوج در دوران عقد

گاهی اوقات ممکن است که در دوران عقد، زوج بخواهد اقدام به طلاق گفتن از زوجه نماید. در این صورت باید تمامی مراحل مزبور را برای طلاق انجام دهد. تنها تفاوتی که می توان در مورد طلاق از طرف مرد در دوران عقد با طلاق در دوران زندگی مشترک ذکر کرد، این است که در صورت عدم نزدیکی بین زوجین، به میزان نصف مهریه که بین طرفین توافق شده است، به زوجه پرداخت می‌گردد.

 

 

مزایای طلاق از طرف زوج

مرد می تواند بدون حتی دلیل موجه زن خود را طلاق دهد، در این صورت:

 

 • طلاق رجعی خواهد بود (مگر اینکه زن دوشیزه یا یائسه باشد).
 • بدون حضور مرد، اگر وکیل داشته باشد این پروسه دادرسی طی خواهد شد.
 • کوتاه تر بودن زمان روند دارسی.

 

 

معایب طلاق از طرف زوج

تمام حقوق زن از جمله مهریه، نفقه ایام زوجیت، نفقه جاری، رعایت شرط تنصیف اموال و دارایی ایام زوجیت، اجرت المثل و حسب مورد نحله و تعیین تکلیف در مورد حضانت و نفقه فرزندان، باید مشخص و ادا گردد.

 

 

طلاق از طرف زوج آیا دارای مبنای قانونی می باشد یا خیر؟

 بله، وفق ماده 1133 ق.م: مرد می تواند با رعایت شرایط مقرر در این قانون (پرداخت حقوق مالی زوجه، تعیین حضانت فرزندان مشترک و ...)، با مراجعه به دادگاه تقاضای طلاق همسرش را بخواهد.

 

 

 

frequent questions about divorce

 

 

مدارک مورد نیاز طلاق از طرف زوج شامل چه مواردی است؟

 

 1. کپی مصدق اصل سند و یا رونوشت سند نکاحیه.

 2. کپی مصدق شناسنامه و کارت ملی طرفین.

 3. نامه مشاوره حقوقی.

 

 

دلایل طلاق از طرف زوج

حسب مورد عدم تمکین زن – سوء رفتار زن – محکومیت زن به حبس – ترک زندگی مشترک – عقیم بودن زن و ... .

 

 

 مهریه عندالاستطاعه در طلاق از طرف زوج 

 

- زوجه باید مالی از زوج معرفی کند و در غیر اینصورت زوج ملزم به پرداخت مهریه عندالاستطاعه نمی باشد و نیازی به طرح دعوای اعسارهم بدلیل عندالستطاعه بودن مهریه نیست.

 

- زوجه می تواند مالی از زوج معرفی کند و یا زوج ادعای اعسار و تقاضای تقسیط مهریه کند.

 

- شرط عندالاستطاعه بودن پرداخت مهریه، یک شرط ضمن عقد نکاح می باشد و تازمانی اعتبار دارد که اصل عقد نکاح پابرجاست و با طلاق از ناحیه زوج، اجرای این شرط منتفی می باشد؛ بنابراین در این موارد زوج مکلف است کلیه حقوق ناشی از زوجیت را حین اجرای صیغه طلاق و ثبت آن نقدا در حق زوجه تادیه نماید.

 

 

در طلاق از طرف زوج آیا مهریه تقسیط می شود؟

 مطابق ماده 29 ق.ح.خ، دادگاه رسیدگی کننده زمانی که زوج متقاضی طلاق است مکلف است در ضمن حکم طلاق نسبت به حقوق مالی زوجه از جمله مهریه نیز تعیین تکلیف کند؛ در این جا باید بین 2 حالت تفکیک قائل شد:

 

 • زمانی که زوجه از قبل یا در اثنای رسیدگی به امر طلاق دادخواست مطالبه مهریه داده باشد، در این حالت بایستی دادخواست اعسار و تقسیط مهریه به همان شعبه ای تقدیم شود که دارد به این دعوا رسیدگی می کنند.

 

 • زوجه هنوز مطالبه مهریه را مطرح نکرده باشد، در اینجا پس از صدور حکم طلاق مرد می تواند در همان دادگاهی که حکم صادر کرده است از مهریه مندرج در دادنامه، دادخواست اعسار بدهد.

 

 

 

online divorce lawyer

 

 

شیوه نگارش دادخواست طلاق از طرف مرد

نحوه نگارش دادخواست طلاق از طرف مرد به این نحو می باشد که در ابتدا ستون مربوط به مشخصات اصحاب دعوی تکمیل می شود. ستون خواهان، مربوط به مشخصات زوج و ستون خوانده مربوط به مشخصات زوجه است. ستون خواسته نیز به ارائه توضیخات لازم در خصوص صدور گواهی عدم امکان سازش می باشد. در واقع خواهان از دادگاه تقاضا می کند که حکم طلاق را صادر نماید.

 

 

ضمائم دادخواست طلاق از طرف مرد

ضمائم دادخواست طلاق از طرف مرد، همان مدارک مورد نیاز برای امر طلاق است که می بایست ضمیمه دادخواست گردد. دادخواست هایی که بدون ذکر ادله نگارش شده و همچنین مدارکی نیز در این زمینه پیوست دادخواست نمی شود، علی الاصول توسط دادگاه های خانواده مورد رسیدگی قرار نمی گیرند. مدارک زیر باید برای دادخواست طلاق از طرف زوج، تهیه شده و پیوست دادخواست گردد:

 

 • مدارک شناسایی زوج مانند شناسنامه و کارت ملی
 • اصل سند ازدواج
 • وکالتنامه وکیل(در صورتی که زوج برای درخواست طلاق وکیل گرفته باشد)
 • ارائه گواهی مربوط به گذراندن دوره های شرکت در جلسات مشاوره
 • گواهی پزشکی قانونی
 • ارائه مدارکی دال بر پرداخت حقوق مالی زوجه

 

 

مشاوره حقوقی فوری با وکیل دادگستری

 

نگارش فوری دادخواست طلاق از جانب زوج

با توجه به این که شروع دعوی طلاق از طرف مرد مانند سایر دعاوی حقوقی، از طریق تقدیم دادخواست به دادگاه صورت می‌گیرد، لازم است که شیوه نگارش دادخواست طلاق از طرف مرد به بهترین شکل ممکن انجام شود. اگر به دنبال تنظیم دادخواست خوب در ارتباط با موضوع طلاق از طرف مرد هستید، می‌توانید نگارش آن را برعهده موسسه حقوقی وکیل تلفنی قرار دهید.

موسسه حقوقی وکیل تلفنی برای رفاه حال موکلین، تنظیم انواع اوراق قضایی را با هزینه های مناسبی انجام می دهد. جهت دریافت مشاوره حقوقی و نگارش فوری دادخواست طلاق از طرف مرد با هزینه مناسب می توانید از طریق شماره 09212242670 اقدام کنید.

 

 

شرح دادخواست طلاق از طرف زوج 

ریاست محترم دادگاه خانواده ...

با عرض سلام و ادب، احتراماً به استحضار می رساند:

اینجانب (زوج) به استناد سند نکاحیه به شماره ... مورخه ... ثبت شده دردفتر رسمی ازدواج ... خوانده خانم (زوجه) را به عقد نکاح دائم به همسری خود درآوردم و مدت 6 سال از زندگی مشترکمان می گذرد و علی رغم انجام آزمایشات و درمان های پزشکی که همگی بیان کننده عقیم و نازا بودن زوجه است، ایشان نیز رضایت به ازدواج مجدد بنده نمی دهند و ایضاً از این باب دارای سوء رفتار نیز می باشد،لذا حق قانونی و انسانی بنده ایجاب می کند که از نعمت پدر شدن برخوردار باشم و مطابق ماده 1133 قانون مدنی و عدم رعایت مفاد ماده 1103 قانون مدنی و چون بیش از 5 سال از زمان عقد ازدواجمان می گذرد، تقاضای صدور حکم به عدم امکان سازش و صدور حکم طلاق از محضر آن مقام عالی را دارم.

شرایط: تمام حقوق مالی ایشان، شامل پرداخت دفعی مهریه و اجرت المثل ایام زوجیت را تا روز طلاق با تعیین مبلغ از طرف دادگاه ایفاء و اداء می کنم و جهیزیه هم مسترد خواهد شد.

 

 

نگارش دادخواست طلاق
نگارش دادخواست تمکین
نگارش دادخواست نفقه
نگارش دادخواست دستور موقت
نگارش دادخواست استرداد جهیزیه
نگارش فوری دادخواست سلب حضانت
نگارش داخواست طلاق از طرف زوجه

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام ممنونم به خاطر نگارش دادخواست از مشاوره با شما بسیار رضایت داشتم ممنونم اطلاعات خوبی کسب کردم دادخواستی که زحمت نگارشش با شما بود رو ثبت کردم ان شا الله بتونم در دادگا پاسخ مثبت بگیرم.
سلام وقت بخیر خدمت مدیریت موسسه و امور محترم اداری و همه وکلا، نظر بنده در مورد موسسه وکیل تلفنی این است که با هزینه های رفت و امد و ترافیک سنگین شهرهای بزرگ همچون تهران، خدمات موسسه بسیار موثر در کاهش هزینه ها و افزایش راندمان کاری میباشد، لذا از شما بزرگوارن تشکر و قدردانی بعمل آورده و از آقای احسان والی وکیل کد 11617 رضایتمندی کامل اعلام می‌نمایم.
سلام و خسته نباشید از کاربران مجموعه هستم و خواستم از این طریق از همکاران و مشاورین موسسه تشکر کنم که به بهترین نحو بنده رو راهنمایی کردند و در کوتاه ترین زمان با من تماس گرفتند. موفق و پیروز باشید
علیرغم اینکه مرد می تواند هر زمانی و بدون هیچ علتی همسرش را طلاق دهد اما برای طلاق بهتر است از طریق وکلای متخصص در این امر اقدام کند چرا که پروسه طلاق به درخواست زوج از سایر طلاق ها طولانی تر است و از طرفی دعاوی دیگری نیز همزمان با طلاق مثل اعسار زا پرداخت مهریه نیز ممکن است مطرح شود تخصصی بودن وکلای وکیل تلفنی در زمینه های مختلف و ارجاع موارد به این وکلا می تواند بهترین نتیجه را در پی داشته باشد.سپاس از موسسه وکیل تلفنی
در طلاق زن مدخوله از جهت زمان وقوع طلاق باید به طهر مواقعه توجه کرد همچنین برای صدور گواهی عدم سازش ارائه گواهی وزشکی مبنی بر وجود یا عدم حمل ضروری ولازم است ودادگاه این گواهی را درخواست می نماید
ضمن عرض سلام و احترام خدمت دوستان و همكاران عزيز و محترم ر خصوص نگارش دادخواست زوج باستحضار مي رساند با توجه به اينكه قانونگذار محترم حق طلاق را براي زوج در نظر گرفته است نسبت به مبحث طلاق زوجه خيلي آسام و راحت تَر است و زوج مي تواند پس از اداي حق و حقوق قانوني و شرعي زوجه وي را طلاق دهد كه تشريفات خاص خودش را دارد موفق باشيد
با سلام خدمت کاربران عزیز.خیلی از مشاوره جوهای گرامی در سوالات خود درباره طلاق به درخواست مرد فکر می کنند که در این نوع طلاق مرد بدون هیچ گونه تعهدی و براحتی می تواند همسر خود دا طلاق بدهد در حالی که اگر به مطالب بالا خود و بدقت تامل گردد و مطالعه شود تشریفات پرداخت مهریه و نفقه و اجرت المثل و نصف اموال باعث شده که در بیشتر موارد با وضعیت اقتصادی کنونی کمتر کسی به طرف طلاق به درخواست مرد برود و البته عدم اطلاع احاد جامعه و عامه مردم باعث می شود که دچار مشکلاتی شوند موسسه وکیل تلفنی مثل همیشه رسالت بالای خود را در این زمینه هم ایفا می نماید و بهتر است کاربران عزیز به مطالب بالا سری بزنند.مسیح آقاداودی وکیل موسسه به کد ۲۰۵۵۴
من دیشب ساعت ۱۲ تایم مشاوره داشتم با یکی از وکلای خوبتون. مشکل حقوقیم رو که مطرح کردم ایشون برام تجویز کردن فورا یک اظهارنامه برای طرف مقابلم ارسال کنم که حتی وکیل به من گفت فردا اول وقت باید انجام بشه و یک ساعت هم دیر کنی به ضررته. و من از وکیل خواستم که خودشون برام تهیه کنن و برام از طریق واتساپ ارسال کنن اما خوب ساعت ۱۲ شب بود و من هم صبح ساعت ۸ صبح اول وقت میخواستم ببرم و ثبتش کنم. که خداروشکر در کمال ناباوری وکیل پرتوان و فعالتون گفتند شب بیدار میمونم و این متنو براتون تنظیم میکنم. حدود ساعت ۳ نصفه شب بود که متنو برام ارسال کردن . واقعا دستمریزاد. خدا شما وکلای دلسوز و قدرتمند رو حفظ کنه و سلامت نگه داره تا ما از وجودتون بهره مند شویم. آمین
من دیشب ساعت ۱۲ تایم مشاوره داشتم با یکی از وکلای خوبتون. مشکل حقوقیم رو که مطرح کردم ایشون برام تجویز کردن فورا یک اظهارنامه برای طرف مقابلم ارسال کنم که حتی وکیل به من گفت فردا اول وقت باید انجام بشه و یک ساعت هم دیر کنی به ضررته. و من از وکیل خواستم که خودشون برام تهیه کنن و برام از طریق واتساپ ارسال کنن اما خوب ساعت ۱۲ شب بود و من هم صبح ساعت ۸ صبح اول وقت میخواستم ببرم و ثبتش کنم. که خداروشکر در کمال ناباوری وکیل پرتوان و فعالتون گفتند شب بیدار میمونم و این متنو براتون تنظیم میکنم. حدود ساعت ۳ نصفه شب بود که متنو برام ارسال کردن . واقعا دستمریزاد. خدا شما وکلای دلسوز و قدرتمند رو حفظ کنه و سلامت نگه داره تا ما از وجودتون بهره مند شویم. آمین
بسیار عالی ممنون
سلام روزتان بخیر بنده کمال تشکر دارم بابت نگارش دادخواست از موسسه که بنده برای طلاق با خانمم میخواستم را نحوه احسن انجام داده اند

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی