موسسه وکیل تلفنی

  • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۱۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۵۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۱:۴۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۷:۱۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۸:۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۱۶:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • مهدی ملک مهدی ملک گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۲:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • سعید پارسافر سعید پارسافر گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۱۵:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی ضمانت وام مسکن

مشاوره حقوقی ضمانت وام مسکن

وام مسکن یکی از وام های پر متقاضی در جامعه مان محسوب می شود. برای دریافت آن نیاز به ضامن است و ضمانت وام دارای اصول و ضوابطی است. مشاوره حقوقی ضمانت وام مسکن مدارک و مستندات، معیار بانک برای قبول ضامن، اخذ تعهد نامه از شخص گیرنده وام و راهکارهای پیشگیرانه در هنگام عدم پرداخت اقساط توسط شخص گیرنده تسهیلات و یا فوت وی ارائه می دهد.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"لمس تصویرک زیر این امکان را فراهم می کند تا شما بتوانید با وکیل متخصص در زمینه املاک مشورت حقوقی تلفنی داشته باشید و بهترین راهکار ها را متناسب با مشکل حقوقی خودتان دریافت نمایید"

 

ضمانت وام مسکن

 

property loan guarantee

معایب ضامن وام مسکن شدن

 

مسکن یکی از نیازهای اساسی فردی است. امروزه به دلیل مشکلات اقتصادی فراوان عده زیادی از مردم جامعه مان از نعمت داشتن آن بی نصیب اند، علت اصلی این امر اختلاف قیمت چشمگیر مسکن و درآمد اکثریت مردم است.

مستأجرین، زوجین جوان، ورشکستگان مالی و ... جزو مهمترین گروه هایی هستند که اقدام به خانه دار شدن می کنند. وام مسکن می تواند راه حلی برای این مشکل باشد؛  اما قبل از اقدام به گرفتن تسهیلات بانکی باید از تمام شرایط و ضوابط آن با مطلع بود تا بعدا دچار زیان و نقصان مایه نگردید. این امر تنها با یک مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی 24 ساعته متخصص در مسکن و املاک حل شدنی است. با مشاوره حقوقی ضمانت وام مسکن امکان مشورت با وکیل مرد و یا مشورت با وکیل زن را برایتان مهیا می سازد.

تمامی بانک ها در ایران مجوز پرداخت پرداخت انواع وام مسکن را دارند، اما تقریبا هیچ بانکی به غیر از بانک مسکن به دلیل نداشتن اعتبار این وام را دریافت نمی کنند؛ بانک مسکن مسئول اصلی پرداخت وام و تسهیلات مسکن است؛ مشاوره حقوقی ضمانت وام مسکن مسیری روشن را برای متقاضیان نشان می دهد.

 

ضمانت وام مسکن چیست؟ و به چه مدارک و مستنداتی برای ضمانت وام مسکن نیاز می باشد؟

اصلی ترین شرط پرداخت وام مسکن برخورداری از تمکن مالی و درآمد مناسب و کافی جهت پرداخت وام و اقساط ماهانه است. طبق گفته رئیس بانک مسکن چنانچه فرد گیرنده وام مسکن نتواند توان مالی خود را با روش هایی چون حکم استخدامی، فیش حقوقی و یا گردش حساب بانکی احراز نماید و یا بانک را از وصول مطالباتش با حقوق ماهانه و یا یک جریان درآمدی ثابت مطمئن کند، دارای شرایط و ضوابط پرداخت تسهیلات نخواهد بود و در این شرایط بانک از وی تقاضای ضامن معتبر خواهد کرد.

البته علی رغم تأکیدی که بانک مسکن به عدم نیاز ضامن در صورت احراز توانمندی فرد گیرنده وام مسکن، مدیران شعبه و اعتبارات سلیقه ای عمل می کنند و حداقل یک عدد ضامن را با شرط کارمندی رسمی دولت در مرحله تکمیل پرونده مطالبه می کنند. گاهی مواقع نیز دو ضامن از بخش خصوصی با فیش حقوقی معتبر برای دریافت وام لازم است. در مشاوره حقوقی ضمانت وام مسکن شرایط و ضوابط این امر را به طور کامل و سریع فرا می گیرید.

مدارک مورد نیاز جهت وام مسکن طبق شرایط مندرج در ماده یک آیین نامه اجرایی قانون ساماندهی و حمایت از تولید مسکن، گواهی کسر حقوقی، استفاده از مستمری نهاد های حمایتی، سهام عدالت و در صورت نبود این موارد، چک و سفته است. متقاضیان باید حداقل دارای یک فقره از این چند مورد باشند. وکیل آنلاین متخصص وام مسکن همچنین می تواند شما را در زمینه وام فوری مسکن بدون ضامن یاری کند و راهکار دریافت وام فوری مسکن بدون ضامن را با یک مشاوره حقوقی آنلاین در اختیارتان قراردهد.

 

عقد ضمان چیست؟