موسسه وکیل تلفنی

 • سارا الهویسی نیت گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۵۷:۱۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۴
 • حسین صمیمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • محسن رسولی محسن رسولی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۱۹:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • میلاد ونارچی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۱۰:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • حسن رستمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۲:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • بهروز بهروزحسن پور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۳۳:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • وجیح اله سالاری وجیح اله سالاری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۲۲:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۲
 • الیاس عرفانی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۵:۵۰:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۲
 • غزل فیضی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۲:۵۴ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۱
 • مظاهری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۴۴:۱۷ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی ضمانت وام مسکن

مشاوره حقوقی ضمانت وام مسکن

وام مسکن یکی از وام های پر متقاضی در جامعه مان محسوب می شود. برای دریافت آن نیاز به ضامن است و ضمانت وام دارای اصول و ضوابطی است. مشاوره حقوقی ضمانت وام مسکن مدارک و مستندات، معیار بانک برای قبول ضامن، اخذ تعهد نامه از شخص گیرنده وام و راهکارهای پیشگیرانه در هنگام عدم پرداخت اقساط توسط شخص گیرنده تسهیلات و یا فوت وی ارائه می دهد.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

ضمانت وام مسکن

 

property loan guarantee

معایب ضامن وام مسکن شدن

 

مسکن یکی از نیازهای اساسی فردی است. امروزه به دلیل مشکلات اقتصادی فراوان عده زیادی از مردم جامعه مان از نعمت داشتن آن بی نصیب اند، علت اصلی این امر اختلاف قیمت چشمگیر مسکن و درآمد اکثریت مردم است.

مستأجرین، زوجین جوان، ورشکستگان مالی و ... جزو مهمترین گروه هایی هستند که اقدام به خانه دار شدن می کنند. وام مسکن می تواند راه حلی برای این مشکل باشد؛  اما قبل از اقدام به گرفتن تسهیلات بانکی باید از تمام شرایط و ضوابط آن با مطلع بود تا بعدا دچار زیان و نقصان مایه نگردید. این امر تنها با یک مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی 24 ساعته متخصص در مسکن و املاک حل شدنی است. با مشاوره حقوقی ضمانت وام مسکن امکان مشورت با وکیل مرد و یا مشورت با وکیل زن را برایتان مهیا می سازد.

تمامی بانک ها در ایران مجوز پرداخت پرداخت انواع وام مسکن را دارند، اما تقریبا هیچ بانکی به غیر از بانک مسکن به دلیل نداشتن اعتبار این وام را دریافت نمی کنند؛ بانک مسکن مسئول اصلی پرداخت وام و تسهیلات مسکن است؛ مشاوره حقوقی ضمانت وام مسکن مسیری روشن را برای متقاضیان نشان می دهد.

 

ضمانت وام مسکن چیست؟ و به چه مدارک و مستنداتی برای ضمانت وام مسکن نیاز می باشد؟

اصلی ترین شرط پرداخت وام مسکن برخورداری از تمکن مالی و درآمد مناسب و کافی جهت پرداخت وام و اقساط ماهانه است. طبق گفته رئیس بانک مسکن چنانچه فرد گیرنده وام مسکن نتواند توان مالی خود را با روش هایی چون حکم استخدامی، فیش حقوقی و یا گردش حساب بانکی احراز نماید و یا بانک را از وصول مطالباتش با حقوق ماهانه و یا یک جریان درآمدی ثابت مطمئن کند، دارای شرایط و ضوابط پرداخت تسهیلات نخواهد بود و در این شرایط بانک از وی تقاضای ضامن معتبر خواهد کرد.

البته علی رغم تأکیدی که بانک مسکن به عدم نیاز ضامن در صورت احراز توانمندی فرد گیرنده وام مسکن، مدیران شعبه و اعتبارات سلیقه ای عمل می کنند و حداقل یک عدد ضامن را با شرط کارمندی رسمی دولت در مرحله تکمیل پرونده مطالبه می کنند. گاهی مواقع نیز دو ضامن از بخش خصوصی با فیش حقوقی معتبر برای دریافت وام لازم است. در مشاوره حقوقی ضمانت وام مسکن شرایط و ضوابط این امر را به طور کامل و سریع فرا می گیرید.

مدارک مورد نیاز جهت وام مسکن طبق شرایط مندرج در ماده یک آیین نامه اجرایی قانون ساماندهی و حمایت از تولید مسکن، گواهی کسر حقوقی، استفاده از مستمری نهاد های حمایتی، سهام عدالت و در صورت نبود این موارد، چک و سفته است. متقاضیان باید حداقل دارای یک فقره از این چند مورد باشند. وکیل آنلاین متخصص وام مسکن همچنین می تواند شما را در زمینه وام فوری مسکن بدون ضامن یاری کند و راهکار دریافت وام فوری مسکن بدون ضامن را با یک مشاوره حقوقی آنلاین در اختیارتان قراردهد.

 

عقد ضمان چیست؟

 

concept of guarantee contract

عقد ضمان به معنی ضامن کسی شدن است

 

طبق ماده 684 قانون مدنی عقد ضمان عبارت است از اینکه شخصی مالی را که بر ذمه دیگری است به عهده بگیرد. متعهد را ضامن طرف دیگر را مضمون‌له و‌شخص ثالث را مضمون‌عنه یا مدیون اصلی می گویند.

 

معیار بانک برای پذیرش یک شخص به عنوان ضامن چیست و چرا بانک بعضی از افراد را به عنوان ضامن قبول نمی کند؟

معمولا نوع وام و شرایط ضامن در بانک های مختلف متفاوت است، ولی قانون ضمانت ثابت است و برای تمام وام ها صدق می کند. با مشاوره حقوقی تلفنی ضمانت وام مسکن از دلیل اینکه چرا بانک بعضی افراد را به عنوان ضامن نمی پذیرد مطلع می گردید. در مورد وام مسکن دانستن موارد زیر الزامی است:

 

 1. ضامن باید رشید، عاقل و بالغ باشد.

 2. عقد ضمانت قابل فسخ نیست و عقدی است لازم که نیاز به ایجاب و قبول بین ضامن و طلبکار دارد. ایجاب عقد ضمانت را شخص ضامن با کلماتی چون ضمانت (ضامن شدم) تقبلت (تقبل کردم) و یا تکفلت (به عهده گرفتم) اعمال می کند؛ الفاظ دیگری به جای این کلمات مثل مال تو بر من است یا نزد من است یا آنچه بر اوست بر من است صحیح نیست و صراحت در ضمانت ندارد، پس از ایجاب طلبکار باید قبول کند و البته نیاز به تصریح ندارد و فوریت شرط نیست.

 3. رضایت بدهکار در شرایط ضمانت نقش ندارد، چرا که رضایت او به طور داوطلبانه است، چنانچه فردی داوطلبانه و بدون درخواست کسی ضامن او شود و عقد ضمانت را قبول کند، دارای صحت است و بدهکار حقی برای اعتراض ندارد؛ منتها در آخر او (ضامن) حق مراجعه به بدهکار را ندارد.

 4. اگر طلبکار طلب خود را به ضامن ببخشد، ضامن نمی تواند چیزی از بدهکار درخواست کند و چنانچه مقداری از آن را ببخشد نمی تواند آن مقدار را از بدهکار بستاند؛ اما اگر همه ی آن یا قسمتی را هبه کند یا از صدقات، خمس، زکات و امثال آن محسوب کند ضامن می تواند از بدهکار درخواست کند.

 5. ضامن باید از ملائت مالی جهت پرداخت طلب بدهکار برخوردار باشد و یا این که طلبکار از اعسار او خبردار باشد.

 6. زمانی که ضامن فرم قرارداد را امضا کند به این معنی است که عقد ضمانت را قبول کرده و امضای او این اختیار را به مضمون له (در اینجا بانک) می دهد که در صورت عدم پرداخت به وسیله مدیون اصلی، طلبکار بدهی خود را از موجودی حساب و فیش حقوقی و سپرده های متعلق ضامن برداشت کند. مشاوره حقوقی ضمانت وام مسکن با شرکت وکیل تلفنی قبل و در حین ضمانت وام تمام اطلاعات لازمه برای آگاهی از روند این امر را به سمع متقاضی می رساند.

 

در صورت فوت وام گیرنده ضامن در قبال وام اخذ شده دارای مسئولیت پرداخت وام می باشد؟

 

responsibility about a deceased person's depts

فوت وام گیرنده و وضعیت ضامن

 

کسی که ضمانت فرد گیرنده وام مسکن را کرده است، در صورت فوت وام گیرنده باید بدهی بانک را بپردازد. در اصل مطابق با قانون بانک به وراث دیگر مدیون اصلی مراجعه نمی کند و برای تسویه بدهی خود به سراغ ضامن می رود.

 

در صورت عدم توانایی در پرداخت قسط وام مسکن چه کار کنیم که بانک به سراغ ضامن ها نرود؟

راه حل ناتوانی در پرداخت وام مسکن اثبات اعسار و یا ورشکستگی است؛ به صورتی که اگر شخصی از عهده پرداخت قسط وام برنیاید باید دادخواست اعسار تنظیم کند و قبل از موعد پرداخت قسط با کلیه مدارک تحویل دادگاه دهد که سراغ ضامن نروند در این صورت بدهی قسط بندی شده و سبب پرداخت آسان وام مسکن می گردد. مشاورحقوقی فوری و24 ساعته اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد.

 

ارتباط بین اعسار و یا ورشکستگی وام گیرنده و مسئولیت پرداخت وام با ضامن چیست؟

اعسار در وام مسکن به گونه ای است که چنانچه شخصی دادخواست آن را دهد و اعسار او پذیرفته شود اقساط معوقه او قسط بندی می شود؛ اما در مورد ضامن مسئولیتش تضامنی است، یعنی زمانی که مدیون نتواند اقساط وام را پرداخت کند ضامن تعهد دارد که تمام تعهدات مالی او را پرداخت نماید و اعسار بدهکار نقشی در ضمانت ندارد و ضامن نیز باید جداگانه اعسار دهد.

بعد از رسیدگی دادگاه به درخواست اعسار شخص مضمون عنه، نهایتاً اگر اموالی برای توقیف از طرف ضامن نداشته باشد، با اثبات اعسار (ناتوانی مالی)، با توجه به وضعیتتان قسط بندی برای پرداخت بدهی به ضامن انجام خواهد شد.

اعسار با ورشکستگی تفاوت دارد و کلمه ورشکستگی برای تجار به کار می رود و روال قانونی برای اثبات آن باید طی گردد؛ جهت اعلام ورشکستگی از طرف مدیون اصلی یا ضامن باید داد خواستی را با همین مضمون به استناد کلیه دفاتر خود به دادگاه ارائه داد و دادگاه پس از صدور حکم تصفیه تعیین از محل املاک وام دار یا ضامن، بدهی های شخص را پرداخت نماید. وام های بانکی جزو دیون فرد حساب خواهند شد. مشاوره حقوقی ضمانت وام مسکن بهترین راه برای دریافت راهکار حقوقی آنلاین و رسیدن به سوالات حقوقی در این زمینه است.

 

مشورت حقوقی پیشگیرانه با وکیل متخصص مسکن قبل از اقدام برای دریافت وام مسکن چقدر مؤثر است؟

 

preventive legal advice about a property guarantee

بهترین راهکار ها برای یک ضامن وام

 

داشتن اطلاعات قبل از ضمانت کردن شخصی برای وام مسکن به حدی ضروری است که شخص ضامن برای متحمل نشدن زیان جدی در میان یا انتهای امر نیاز به یک مشاوره حقوقی پیشگیرانه دارد. مشورت حقوقی آنلاین و تلفنی قبل از گرفتن وام مسکن باعث ورود آگاهانه فرد گیرنده وام و ضامن به این عرصه می شود. مشاوره حقوقی آنلاین با ایجاد علم به شروط و شرایط عقد ضمانت در شما با یک پرسش و پاسخ فوری حقوقی سبب می شود نه تنها مشکلات ضامن بلکه بدهکار هم به حداقل برسد.

 

در صورت عدم پرداخت اقساط از سوی وام گیرنده ضامن چه اقدام حقوقی می تواند انجام دهد؟

بر طبق ماده 709 قانون مدنی، در صورت پرداخت نشدن اقساط وام توسط شخص مضمون عنه، ضامن حق ندارد تا ادای دین (در این جا تسویه کامل بدهی بانک)، به او مراجعه کند؛ اما پس ازپرداخت دینی که ضامن ضمانت آن را بر عهده گرفته است می تواند به مدیون رجوع کرده و با مدرکی از جانب بانک حق خود را بگیرد. با مشاوره حقوقی ضمانت وام مسکن توسط بهترین وکیل تلفنی سریعترین و نزدیکترین راهکار حقوقی آنلاین در اختیار شما قرار می گیرد.

 

ضامن برای باز پرداخت وام چه تعهد نامه ای را باید از وام گیرنده بگیرد؟

ضامن در هنگام تشکیل پرونده در بانک می تواند ضمانت هایی را از گیرنده وام بگیرد. به این ترتیب که مضمون عنه چک یا سفته هایی به مبلغ مورد ضمانت به ضامن دهد و سبب آسودگی خیال او از بابت پرداخت اقساط و دیگر تعهدات شود؛ اما باید توجه داشت که چک تاریخ داشته باشد (تاریخی بعد از تاریخ آخرین قسط وام)، تاریخ صدور چک در آن چک نشود و هدف از پرداخت چک (تهعد یا شروط) در چک نوشته نشود و حتماً دارای امضا باشد.

 

 

جلوگیری از به مزایده گزاشته شدن ملک

بهترین روش ابطال فروشنامه

تخلیه و خلع ید از یک ملک

منطقی ترین راه اثبات مالکیت

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

مثل همیشه عالی و مفید از نقاط قوت موسسه وکیل تلفنی ارایه مقالات و دادن راهکارهای حقوقی در هر موضوع بخصوصه
باسلام. ضمانت وام مسکن چگونه انجام می شود. در بخش ضمان که عقد می باشد ضامن دین مضمون عنه را بر عهده می گیرد و جانشین مضمون عنه در مقابل مضمون له می شود و از ین پس ضامن در مقابل مضمون له مسولیت پیدا می کند. برای ضمانت وام مسکن رویه بدین گون است که بانک جهت اطمینان از باز پرداخت وام داده شده به متقاضی از وام گیرنده تقاضای تضمین معتبر می نماید و یا با گردش حساب متقاضی وام می فهمد که وام گیرنده می تواند بازپرداخت وام داشته باشد. در این خصوص از مشاوره وکلای محترم وکیل تلفنی استفاده نمودم و توانستم مشکل خودمو با بانک حل نمایم. باتشکر از وکلای وکیل تلفنی.
سلام در بحث ضمانت نکته قابل توجه این است که در صورت عدم پرداخت اقساط توسط مضمون عنه بانک در اخذ اقساط از هریک از ضامنین که خود بخواهد مختار است وهیچ ضامنی نمی تواند نسبت به آن معترض باشد.ودر واقع بانک بر اساس اولویت منافع خود اقدام می نماید چنانکه بانک می تواند از حقوق ضامن کارمند که احتمالا سهل الوصول تر است برداشت نماید.
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
سلام اتفاقا قصد داشتم ضامن یک بنده خدایی بشم که با خوندن این مقاله متوجه موضوعات مهمی شدم. تشکر
سلام عرض احترام خدمت تمام همکاران و مدیریت موسسه خوب وکیل تلفنی. خواستم از این راه تجربه خودم در استفاده از خدمات وکیل تلفنی را به اشتراک بگذارم. در هر ساعت شبانه روز و حتی ایام تعطیل وکلا و متخصصین در دسترس هستند و از طرفی نقطه قوت دیگر وکیل تلفنی هزینه ها و قیمت های مناسب وکیل تلفنی بود. با توجه به میزان رضایتی که داشتم ،من شمارو به تمام اقوام و آشنایان معرفی کردم. موفق باشید
متاسفانه معمولا در زمانی که اقدام می کنیم برای دریافت وام، اوراق متعددی بعنوان قرارداد رو در بانک امضا میکنیم، بدون اینکه حتی یک خط از محتویاتشون رو مطالعه کنیم و همین باعث بروز مشکلاتی در آینده میشه، اگر در زمان امضای قرارداد، یک وکیل یا مشاور حقوقی همراه داشته باشید قطعا بهتر و دقیق تر میشه اقدام کرد
برای گرفتن وام مسکن، قوانینی وجود دارد که باید با آنها آشنا شویم تا دچار مشکل حقوقی نشویم برای فهمیدن این قوانین بهتر است از متخصصین و مشاوران حقوقی کمک بگیریم، وکلای سایت وکیل تلفنی با داشتن بیش از هزار مادر مجرب، در اسرع وقت وبا هزینه ی کمتر می توانند بهترین راهنما باشند و بهترین نحو کمک کنند بنابر این تنها بایک تماس باسایت وکیل تلفنی می توان در خواست مشاوره با وکیل متخصص کرد و مشاوره گرفت .
با عرض سلام و ادب مطالب مطروحه بسیار مفید و آموزنده بودند امروزه عقد ضمان به دو شکل نقل ذمه به ذمه و ضم ذمه به ذمه منعقد می گردد بی شک شناخت قواعد حاکم بر تضامن یا ضم ذمه به ذمه بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره و راهنمایی به صورت تخصصی و حتی با حقوقدانانی که سابقه قضایی را دارند فراهم آورده است‌.
با سلام خدمت کاربران عزیز.ضمانت یک نوع شمشیر دو لبه است که می تواند تبعات مثبت و منفی برای هم ضامن و هم وام گیرنده یا مدیون داشته باشد.در نظام حقوقی ما که ضمه ها پس از عقد ضمان منتقل می گردد ابتدا به ساکن در صورت ندادن اقساط وام به سراغ ضامنان می روند پس ضامن در لبه پرتگاه قرار دارد.و اگر بدون تحقیقات از وضع مدیون ضمانت نمائیم عاقبت باید از عهده دینی برآئیم که صرفا برای کمک به دوستان یا آشنایان خواسته ایم قدمی برداریم اما بواقع خود گرفتار کار خیری شده ایم که متاسفانه نباید تن به چنین کاری می دادیم.پس قبل چنین کار پر ریسکی به تبعات آن توجه کنیم.موفق باشید.مسیح اقاداودی کد ۲۰۵۵۴
سلام. اینکه من از خارج از کشور بتونم به طور تلفنی مشکلم رو با وکیلی از شهر خودم شیراز در میان بگذارم و بهشون وکالت بدم تا اینکه کارهای اولیه و مطالعه پروندم رو انجام بدهند و من خودم حدود ۱۰ روز دیگه بیام ایران، این یعنی پیشرفت، این یعنی تکنولوژی و این یعنی ایرا سرافراز. اینکه سایت انقدر قوی هست و مطالبش هم انقدر به روز هست این هم یعنی اوج قله. وکیلی که باهاشون صحبت کردم انقدر باسواد بود لذت بردم از مشاوره تلفنی با ایشان. خواستم خوبی هاتون رو بهتون بگم تا همینطور پرقدرت و پرانرژی پیش برین.
بسمه تعالی_متن خیلی خوبی بود.بیشتر افراد به دلیل نداشتن علم کافی از این موضوعات دچار مشکل میشوند.ازشما ممنونم که این آگاهی هارو به اشتراک میزارین.خدا قوت.یا علی
بسمه تعالی_متن خیلی خوبی بود.بیشتر افراد به دلیل نداشتن علم کافی از این موضوعات دچار مشکل میشوند.ازشما ممنونم که این آگاهی هارو به اشتراک میزارین.خدا قوت.یا علی
بسمه تعالی_متن خیلی خوبی بود.بیشتر افراد به دلیل نداشتن علم کافی از این موضوعات دچار مشکل میشوند.ازشما ممنونم که این آگاهی هارو به اشتراک میزارین.خدا قوت.یا علی
سلام وقتتون بخیر.با توجه به هزینه های بسیار بالای مشاوره اینکه موسسه وکیل تلفنی با هزینه اندک امکان مشاوره را برای همه ایجاد می‌کنند بسیار عالی می باشد.
درود.از دوستانی که درخواست وام دارن یه وام فوری دارم اگه کسی نیاز داره.ضمنأ هرکی توانایی گذاشتن وثیقه ملکی داره فقط تماس بگیره.تشکر ۰۹۳۷۷۵۱۴۳۲۳

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی