موسسه وکیل تلفنی

  • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
  • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
  • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

الزام به اخذ صورت‌ مجلس تفکیکی

الزام به اخذ صورت ‌مجلس تفکیکی

الزام به اخذ صورت‌مجلس تفکیکی، مربوط به زمان انجام مراحل پایانِ کارِ احداثِ ساختمان، دریافت سند مالکیت تفکیکی و جداگانه هر واحد، هر قسمت از پارکینگ­ ها، انباری و سایر قسمت­ های مشاعات ساختمان است؛ از این رو دریافت مشاوره در خصوص الزام به اخذ صورت ‌مجلس تفکیکی، امری مهم به شمار می رود؛ با ما همراه باشید تا تمامی رویه های حقوقی به روز در خصوص الزام به اخذ صورتمجلس تفکیکی را بررسی نماییم.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

 

 

صورت‌مجلس تفکیکی چیست؟ چه مدارکی برای ثبت دادخواست صورت ‌مجلس تفکیکی، ضرورت دارد؟

 

separated Assignment concept

اخذ فوری و ارزان صورت مجلس تفکیکی به صورت 24 ساعته

 

صورت ‌مجلس تفکیکی، در رابطه با تفکیک مالِ غیر منقول به قطعات کوچک ‌تر، جهت احراز مالکیت ­های مجزا نسبت به هر قطعه است؛ لیکن در صورت‌مجلس تفکیکی به مالکیت ­های معین پرداخته نمی­ شود و چنانچه ملک غیر منقولی دارای تعدادی مالکین مشاعی باشد که قدر­السهم هریک مشخص است، مالکیت آن­ها به صورت مشاعی محفوظ خواهد بود.

در صورت‌ مجلس تفکیکی، صرفاً به ذکر حدود اربعه، مساحت و شماره ‌گذاری مربوط به هریک از قطعات کوچک ‌تر پرداخته می­ شود و فاقد ذکر مالکیت­ های خصوصی واحد­ های مجزا است.

این اقدامات جهت دریافت تقسیم­ نامه و تعیین مالکیت­ های مجزا در گام بعدی ضروری است؛ بدین منظور بایستی به اداره ثبت اسناد و املاک کشور واقع در محل وقوع ملک، مراجعه شود و ارائه مدارکی از جمله گواهی پایان کار ساختمان (که با مراجعه به شهرداری منطقه ضمن تقاضای نقشه تفکیکی و با رعایت ماده 101 شهرداری بدست می­ آید)، برگه استعلام از دفترخانه اسناد رسمی (که از اداره ثبت تقاضای استعلام جهت تفکیک پلاک ثبتی صورت می­گیرد)، الزامی است؛ هم­چنین ارائه مدارک شناسایی و هویتی مالک یا مالکین و سند مالکیت آنان الزامی است.

جهت طرح پرسش و پاسخ فوری در موضوع الزام به اخذ صورت‌مجلس تفکیکی و یا ضرورت اخذ صورت‌مجلس تفکیکی فوری، با برقراری تماس فوری با وکیل دعاوی ملکی یا وکیل 24 ساعته اخذ صورت ‌مجلس، با موسسه وکیل تلفنی در ارتباط باشید؛ مشاوره در خصوص اخذ صورت‌ مجلس 24 ساعته و الزام به اخذ صورت‌ مجلس تفکیکی به صورت تلفنی، آنلاین، فوری و شبانه ­روزی میسر می ­باشد.

 

هدف از تفکیک ملک و گرفتن صورت ‌مجلس تفکیکی چیست؟

 

point of separating the property

اخذ تضمینی صورت مجلس تفکیکی به صورت 24 ساعته

 

در گام اول، این اقدام به منظور تعیین حدود هریک از واحدهای ملک است و در گام بعدی، جهت تعیین حدود مالکیت نسبت به هر واحد و انتقال سند مالکیت آن به مالک یا مالکین جدید است که ضرورت می ­یابد.

انجام کلیه مراحل اداری در اخذ گواهی پایان­ کار، صورت‌ مجلس تفکیکی، استعلام از دفترخانه، گواهی عدم تجاوز ملک (به شوارع، حریم و املاک مجاور) و... بر عهده مالک یا مالکین فعلی است؛

مالک یا مالکین بعدی که سند مالکیت جدید بایستی بنام آن­ ها صادر شود، مسئولیتی در این خصوص ندارند؛ مگر در طرح دعوی در الزام به اخذ صورت‌مجلس تفکیکی یا الزام به اخذ گواهی پایان­ کار ساختمان و مانند آن.

در این خصوص می­توان با وکیل تفکیک ملک و مالکیت که در تمامی موارد مذکور واجد تخصص و تجربه کافی است، مشاوره نمود و ضمن پرسیدن سوالات حقوقی، راهکار های حقوقی مناسب نیز دریافت نمود.

 

رزرو فوری مشاوره حقوقی با وکیل

 

دعوی الزام به اخذ صورت ‌مجلس تفکیکی در چه دادگاهی مطرح می ­شود؟

همان‌طور که ملاحظه شد، موضوع الزام به اخذ صورت‌مجلس تفکیکی، واجد مسائل و چالش ­های حقوقی است و ممکن است به طرح دعوی نیز منجر شود؛ بدین جهت، موارد مربوط به دادگاه صالح به رسیدگیِ دعاوی آن، مورد اهمیت است.

دعوی الزام به اخذ صورت‌مجلس تفکیکی در زمره دعاوی ملکی و ثبتی است که معمولاً، در صورت امتناع مالکِ اولیه (فروشنده)، از انجام تکالیف قراردادی در اخذ پایان کار و صورت ‌مجلس تفکیکی ملک غیر منقول، توسط خریدار طرح می­ گردد.

دادخواست الزام به اخذ صورت‌مجلس تفکیکی در دادگاه حقوقی طرح می­ شود و در زمره دعاوی مالی است و حسب شرایط مرجع صالح رسیدگی، دادگاه یا شورای حل اختلاف خواهد بود.

در خصوص شرایط و طرح دادخواست و نحوه پیگیری موضوع الزام به اخذ صورت‌مجلس تفکیکی، مشاوره با بهترین وکلای خانم و آقا مجموعه حقوقی وکیل تلفنی که به صورت 24 ساعته، فوری، آنلاین، تلفنی، تصویری و چت، مشاوره و راهکارهای حقوقی مناسب ارائه می ­نمایند؛ یقیناً مثمر ثمر می ­باشد.

 

ابطال صورت ‌مجلس تفکیکی چگونه امکان ­پذیر است؟

 

cancelation of seperated assignment

ابطال صورت مجلس تفکیکی به صورت آنلاین و 24 ساعته

 

تا پیش از ثبت صورت‌ مجلس تفکیکی در دفتر املاکِ اداره ثبت اسناد و املاک کشور، صورت ‌مجلس مذکور هم­ چنان بی ­اثر است؛ ملک غیر منقول هم­ چنان وضعیت مشاعی داشته و مالک یا مالکین می ­توانند تقاضای ابطال آن را بنمایند.

از دیگر موارد درخواست ابطال صورت‌ مجلس تفکیکی توسط خواهان، می­توان ادعای عدم حضور خواهان در محل، عدم امضای او و ادعای جعل امضای خواهان و یا ادعای عدم رعایت موازین و مقررات قانونی در تنظیم صورت‌ مجلس تفکیکی را نام برد.

جهت اطلاعات بیشتر با مجموعه وکیل تلفنی در ارتباط باشید.

 

چگونه دعوای الزام خوانده به صورت‌ مجلس تفکیکی را مطرح کنیم؟

در پاسخ به این پرسش بایستی بیان نمود که اولین نکته و مهم ‌ترین آن، پیش از انجام هرگونه عمل حقوقی، مراجعه به شخص متخصص و با تجربه و کار آزموده‌ای است که تسلط کافی در موضوع مطروحه داشته باشد.

بنابراین؛ در طرح دعوای الزام به اخذ صورت ‌مجلس تفکیکی نیز این امر صادق خواهد بود و به شدت توصیه می ­شود.

پس از امتناعِ مالک از انجام تعهدات قراردادی و عدم اخذ گواهی پایان ­کار و صورت‌مجلس تفکیکی، ضمن در اختیار داشتن قرارداد مذکور، با مراجعه به دادگاه محل وقوع ملک، تقاضای محکومیت خوانده و درخواست الزام به اخذ صورت‌مجلس تفکیکی و یا در صورت لزوم درخواست الزام به اخذ گواهی پایان­ کار و سایر موارد مربوطه طرح می­ شود.

دادگاه نیز ضمن بررسی دلایل و مستندات با صدور حکم محکومیت، الزام خوانده را خواهد خواست؛ با صدور حکم و ابلاغ اجراییه در صورت امتناع مجدد خوانده، خواهان می­ تواند اقدام به اخذ صورت‌ مجلس و سایر موارد لازمه نموده و هزینه­ های مربوطه را از خوانده دریافت نماید.

 

 

بهترین راه پیش فروش آپارتمان ها

بهترین راهکار ها برای ضمانت وام مسکن

همه چیز در مورد ملک وقفی

مشکلات پیش فروش و پیش خرید آپارتمان ها

راه های ساده و کاربردی ابطال فروشنامه

اثبات مالکیت یک ملک بدون سند مالکیت

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام با توجه به وضعیت بیماری واین موسسه کار بسیار خوبی انجام دادن ک بدون مراجعه به بیرون نیازهای حقوقی مارا با بهترین مشاوران خودرفع کردن.بسیار ممنون از خدمات ارزندتان
سلام واحترام در مبحث صورتمجلس تفکیکی باید توجه کرد که اخذ گواهی عدم تجاوز به شوارع واملاک مجاور که توسط نقشه بردار اداره ثبت تهیه شده الزامی است.همچنین گواهی عدم باز داشت ملک باید توسط دفتر بازداشتی اداره ثبت صادر شود
با عرض سلام و ادب و احترام مطالب مطروحه بسیار مفید و آموزنده بودند و در عبارات کوتاهی به نحوی موجز و روشن بسیاری از مسائل حاکم بر صورت مجلس تفکیکی بیان گردید. بیان مطالب حقوقی به صورت کوتاه و واضح به نحوی که برای عموم افراد جامعه قابل درک باشد یکی از محسنات سایت حاضر بوده و به افزایش آگاهی حقوقی افراد جامعه کمک شایانی خواهد نمود . با تشکر
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره و راهنمایی به صورت تخصصی و حتی با حقوقدانانی که سابقه قضایی را دارند فراهم آورده است‌.
سلام خسته نباشید عرض میکنم خدمت تیم حقوقی و مدیریتی موسسه وکیل تلفنی ممنون از شما بابت آگاه کردن آحاد جامعه در خصوص مباحث مختلف حقوقی.
باسلام ضمن عرض تشکراز خدمات موسسه که در وضعیت بحرانی بیماری و وضعیت بداقتصادی دلسوزانه به مردم در مشکلات حقوقیشون کمک میکنند بسیار سپاسگزارم واز زحمات مشاور دلسوز و فرهیخته ام خانم بهاره توکلی پور هم تشکر میکنم.
سلام و احترام خواستم از این طریق مدیریت موسسه آقای دکتر توکلی و کلیه وکلا و متخصصین مجموعه تشکر کنم بابت اخلاق و برخورد خوبشون. من برای یک پرونده ملکی بارها و در ساعات مختلف روز و حتی روز تعطیل رسمی درخواست مشاوره دادم و هربار به سرعت به پیام من پاسخ داده شد و مشاوره انجام شد. همچنین از اینکه خدماتتون رو با بهترین قیمت ارائه میدهید هم ازتون متشکرم. این باعث میشه همه افراد در تمام نقاط کشور بتوانند به خدمات حقوقی دسترسی داشته باشند. موفق باشید
سلام. خداییش با این هزینه با وکیل مشاوره بگیری معرکست. آخه ۳۰ دقیقع مشاوره بگیری با این قیمت پایین!! فقط میتونم بگم خداوند پشت و پناهتون. خدا قوتتون بده. من تقریبا هر روز مطالب سایت و پست های وبلاگ رو مطالعه میکنم. کاملا مشخصه پر از انرژی هستین و مهارت و سواد. و از همه مهمتر به روز هستید.چیزی خیلی خیلی از وکلا متاسفانه نیستند. به روز در علم و تکنولوژی. اجرکم عندالله
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
با سلام خدمت عزیزان.پیش از طرح هر گونه دعوی من جمله دعوی الزام به اخذ صورتمجلس تفکیکی حتما مشاوره با وکلای مجرب را فراموش نکنید.نه فقط این مورد در هر موردی می بایست ابتدا به ساکن مشاوره گرفت و سپس اقدام کرد حتی سعی کنید کار را به کاردان بسپارید و وکیل اخذ نمائید به جای اینکه یک کار را به دلیل آشنائی لازم دوبار انجام دهید.مطالب موسسه راهگشای شما عزیزان است.موفق باشید.مسیح آقاداودی
سلام و دورود بسیار عالی، جامع و کامل

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی