موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

وکیل تخصصی مهریه

وکیل تخصصی مهریه

مهریه یکی از مهمترین مسائلی است که از گذشته تاکنون جز مسائل مورد بحث و چالش بسیاری از افراد جامعه بوده است؛ از این رو موسسه حقوقی وکیل تلفنی با بهترین وکلای تخصصی مهریه ارتباط گرفته و این امکان را فراهم آورده تا تمامی بانوان عزیزی که به دنبال گرفتن مهریه خود هستند، با این عزیزان مشاوره داشته و مهریه خود را به روشی تضمینی و ارزان، بستانند؛ البته قبل از ورود به مبحث وکیل تخصصی، بهتر است تا ویدئوی زیر را مشاهده نموده و کمی از خدمات حقوقی مهریه این موسسه مطلع گردید.

 

توصیه بانوی وکیل در خصوص یکی از موارد رایج در انواع ازدواج

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

وکیل تخصصی مهریه فوری کیست؟ و چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

 

professional dowry lawyer concept

وکیل تخصصی مهریه ارزان و تضمینی 24 ساعته

 

وکیل تخصصی مهریه کسی است صلاحیت ارائه ی مشاوره حقوقی در رابطه با موضوع مهریه را دارد و می تواند تمام سوالات افراد را در رابطه با این موضوع پاسخ دهد.

وکیل مهریه در حقیقت بر تمامی مسائل مربوط به پرونده های مربوط به مهریه تسلط دارد و می تواند راهکار های مناسب حقوقی را به صورت فوق حرفه ای به شما ارائه دهد.

 

اگر هنوز هم نتوانسته اید تا یک وکیل متخصص مهریه را بشناسید، پس بهتر است با ویژگی های وکیل تخصصی مهریه آشنا شوید؛ این ویژگی ها به شرح زیر هستند:

 

 1. داشتن سابقه ی طولانی در رابطه با حل و فصل پرونده های مربوط به مهریه؛ (این افراد در وصول مهریه، مو سپید کرده اند).

 

 1. تسلط بر ماده قانونی، نحوه دادرسی به موضوع پرونده، آرای وحدت رویه مربوطه؛ (مراحل وصول مهریه را مثل کف دستشان می دانند).

 

 1. داشتن فن بیان و قدرت کلام بالا و توانایی مدیریت جلسه دادگاه؛ (دادگاه نمی تواند در مقابل این وکلا بایستد).

 

وکیل متخصص وصول مهریه، چگونه مهریه را وصول می کند؟

 

 

همزمان با جاری شدن عقد نکاح، مهریه ی زن جز حقوق او محسوب می گردد و او می تواند در هر زمان که بخواهد آن را مطالبه کند و مرد نیز وظیفه دارد تا آن را در اسرع زمان پرداخت کند؛ در چنین مواردی وکیل متخصص مهریه دست به کار شده و با در نظر گرفتن فاکتور های مختلف، اقدامات حقوقی لازم را برای وصول مهریه انجام می دهد.

به عبارت دیگر، وکیل تخصصی مهریه با در اختیار داشتن مدارکی همچون اصل سند ازدواج، اصل شناسنامه، کپی کارت ملی از طریق مراجع قانونی همچون دادگاه خانواده و یا اداره ثبت برای وصول مهریه اقدام می نماید.

پرسش: شاید اکنون این سوال برای بسیاری از افراد پیش اید که چگونه وکیل متخصص مهریه تشخیص می دهد که باید از کدام مرجع قانونی برای دریافت مهریه اقدام کرد؟

 • در پاسخ به این سوال باید گفت که در طی جلسه مشاوره حقوقی تلفنی، وکیل آنلاین وصول مهریه با با بررسی مدارک مختلفی که شما یا هر شخص دیگری به این وکیل ارائه می دهند، ایشان  تشخیص می دهد که باید از طریق کدام مرجع قانونی، اقدامات لازم را انجام داد تا در کوتاه ترین زمان ممکن مراحل قانونی وصول مهریه طی شود.

 

وکیل تخصصی مهریه به چه روش هایی مشاوره می دهد؟

 

types of consultancy with dowry lawyer

ارتباط همه جوره با وکیل متخصص مهریه

 

ارتباط با برترین وکلای تخصصی مهریه به سختی سابق نیست و شما در هر زمان و مکانی که باشید، می توانید به روش های زیر با ایشان ارتباط برقرار کنید:

 1. مشاوره حقوقی تلفنی.
 2. مشاوره حقوقی آنلاین.
 3. مشاوره حقوقی حضوری.

نکته: هر کدام از سه روش فوق، به روش های دیگری نیز تقسیم می شوند؛ مثلاً تماس صوتی واتساپی با وکیل تخصصی مهریه، که ترکیبی از مشاوره حقوقی صوتی و مشاوره حقوقی آنلاین است.

 

مزایای مشاوره حقوقی با وکیل متخصص مهریه چیست؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

این مزایا بی شمارند و تجربه مسرت بخش همه ی آن ها را به صورت یک سورپرایز برایتان باقی می گذاریم؛ اما برخی از رایج ترین آنها که شاید حتی تا کنون خودتان متوجه شان شده بودید به سبک زیر هستند:

 1. وصول فوری و آنلاین مهریه.
 2. عدم اتلاف وقت.
 3. عدم اتلاف زمان.
 4. عدم نیاز به مراجعه ی حضوری به دفتر وکیل.
 5. صرفه جویی در هزینه.
 6. هیچگونه محدودیت زمانی و مکانی در ارتباط با این وکلا وجود ندارد.

 

اورژانس تخصصی مهریه 24 ساعته چیست و در چه مواردی می توان به آن مراجعه نمود؟

 

dowry agency of vakiltel

وکیل مهریه تضمینی و ارزان اورژانسی

 

مسلماً انتخاب و استفاده از خدمات مشاوره حقوقی که توسط وکیل تخصصی مهریه ارائه می شود، دارای چالش های بسیار زیادی است و در اکثر مواقع افراد به دلیل اینکه زمان آنها برای پیدا کردن یک وکیل متخصص به هدر می رود و مراجعه به مشاوره حقوقی شامل هزینه ی بسیار زیادی برای آنها می گردد.

به همین علت نیز بسیاری از افراد ترجیح می دهند که در چنین مواردی به سراغ وکیل تخصصی مهریه نروند و یا آنکه شرایط شغلی و زندگی آنها به نحوی است که نمی توانند زمان بگذارند و هزینه ی زیادی را خرج کنند تا بتوانند سوالات خود را از وکیل بپرسند؛ بنابراین وکیل آنلاین متخصص مهریه با در نظر گرفتن چنین نیازی در میان مردم جامعه، این امکان را ایجاد کرده است تا مردم در هر زمان و مکانی با وکیل تخصصی مهریه ارتباط یابند، در تمامی موارد حقوقی مربوط به حقوق خانواده و مهریه می توان از مشاوره تخصصی مهریه کمک گرفت.

 

مشاوره حقوقی ابرامهریه

استرداد جهیزیه با وکیل تخصصی

وکیل تخصصی طلاق

لزوم مشاوره حقوقی قبل از خواستگاری

وکیل تخصصی تمکین

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های خانوادگی

نگارش فوری و 24 ساعته دادخواست طلاق

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام خدمت شما وکلای سایت وکیل تلفنی که با گذاشتن مطالب حقوقی خانواده،به هموطنان خود یاری می رسانید. وقتی بین زن و شوهر دعوایی رخ می دهد اولین فکری که به ذهن زوجه می رسد مهریه هست منتها نمی داند که چگونه واز کجا اقدام کند، سایت وکیل تلفنی با داشتن وکلا و مشاوران متخصص خانواده با هزینه ی کمتر و فوری می تواند به آنها کمک کند و تنها با یک تماس با سایت می توانید بهترین مشاوره را بگیرید.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .داشتن وکیل در دعاوی خانواده من جمله پرونده مطالبه مهریه کمک شایانی به موکل در جهت تسریع در دریافت مهریه دارد چون وکیل با دانش حقوقی که دارد از طرق مختلف من جمله اجرای ثبت اسناد ودادگاه خانواده اقدام به توقیف اموال ومطالبه مهریه زوجه می نماید چه بسا از خانم هایی که به دلیل عدم اشنایی با مسائل حقوقی ونداشتن وکیل حقوق آنها تضییع شده مثلا زوج اقدام به جابه جایی اموال خود به نام دوستان واشنایان و... نموده در حالی که با راهنمایی وکیل می توانست از این امر جلوگیری نماید .اینجانب فریبرز ذوالفقاری با کد وکالت ۱۵۲۱۴ به شماره همراه۰۹۲۱۵۳۶۹۸۷۴ اماده مشاوره تخصصی در این زمینه هستم
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
سلام. ممنون از مطالبی که ارائه فرمودید. باتوجه به افزایش پرونده های طلاق، شاهد افزایش پرونده ها و دعاوی مربوط به مهریه نیز می باشیم، که مردم عزیز میتونن با استفاده از تجارب وکلا و مشاورین با اطمینان و سرعت بیشتری، نتیجه بگیرند در این پرونده ها.
سلام با توجه به وضعیت بیماری واین موسسه کار بسیار خوبی انجام دادن ک بدون مراجعه به بیرون نیازهای حقوقی مارا با بهترین مشاوران خودرفع کردند.بسیار ممنون از خدمات ارزندتان
سلام واحترام آنچه در مورد مطالبه مهریه باید مورد توجه قرار بگیرد تمکن ودارایی شوهر است به این معنی که زوجه نباید امید زیادی به وصول مهریه خود از زوجی که مالی ندارد داشته باشد ونباید به امید امکان حبس زوج مشقت فراوان را بر خود روا دارد به خصوص که در حال حاضر تمایلی برای افزایش آمار زندانیان در نزد قوای سه گانه کشور وجود ندارد در صورتی که زوج دارای اموالی باشد بهتری راه وصول مهریه نیز اقدام از طریق اداره ثبت اسناد واملاک محل وقوع عقد است.دکتر محمد ابراهبم داودآبادی فراهانی آماده راهنمایی شماست۰۹۱۲۴۵۱۸۶۵۰
سلام خسته نباشید موضوع مهریه از جمله موصوعاتی است که لازمه هم زوج و هم زوجه از حق و حقوق خود آگاه باشند ممنون از اطلاع رسانی شما و تشکر از وکلای محترم
با سلام خدمت عزیزان.با توجه به اینکه طبق قانون ششم توسعه اقتصادی اجتماعی مصوب شد مهریه اجبارا باید توسط بانوان از طریق اجرای ثبت ابتدائا مطالبه شود و برای آن اجرائیه صادر شود دیگر مثل سابق دادگاه ها در ابتدای امر تکلیفی برای رسیدگی ندارند و بانوان ابتدا باید اقدام به معرفی اموال ثبتی از مرد نمایند و سپس ظرف ۲ ماه که از معرفی اموال مرد نا امید شدند باید به دادگاه اادخواست بدهند این پروسه به همین کوتاهی و آسانی نیست و همین باعث می شود که بانوان اکثرا خسته شوند ولی پیشنهاد می شود بانوان گرامی برای اسان شدن راه و درگیر نشدن طاقت فرسا در این پروسه زمانبر اقدام به گرفتن وکیل نمایند وکیل در این امر می تواند علاوه بر تقاضای صدور اجرائیه باقی مانده راه را در دادگاه ادامه دهد.برای مشاوره با وکیل مسیح اقاداودی در خدمت هستم.کد ۲۰۵۵۴
باسلام.ممنونم از موسسه وکیل تلفنی بابت خدمات ارزنده
سلام یکی از بهترین راههای ممکن برای وصول مهریه مشاوره از وکیل های متخصص در این امر توسط وکیل تلفنیه
سلام، من واقعا بعد از آشنایی با سایت وکیل تلفنی متوجه شدم، فن بیان یک وکیل خیلی تاثیر گذاره، چون من از پشت تلفن واقعا جذب شدم و دیگه مشتری پرو پا قرص سایت شما شدم. مشاوره حقوقی تلفنی کلیه انتظارات و توقعات من را برآورده کرد و وجدان کاری و مهارت وکلا و مشاورین حقوقی شما مرا مبهوت کرده
قطعا کار برای رضای خدا بدون اجر و پاداش نخواهد ماند لازم میدونم از زحمات بی شائبه و موثر شما عزیزان در امر خدمت رسانی به هموطنان و همچنین آگاهی بخشی به جامعه در موضوعات کاربردی حقوقی تقدیر و تشکر نموده و موفقیت و بهروزی روز افزونتان از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.مطالب و محتواتون عالی عالی عالی
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره و راهنمایی به صورت تخصصی و حتی با حقوقدانانی که سابقه قضایی را دارند فراهم آورده است‌.
سلام و احترام خدمت همه همکاران محترم وکیل تلفنی بنده از طریق فضای مجازی با وکیل تلفنی آشنا شدم و جهت نگارش اقرارنامه در دفتراسناد رسمی در مورد طلاق توافقی و تعیین تکلیف حقوق ایام زوجیت از مشاوره های وکلای شما استفاده کردم. بسیار راه گشا بود و در کمال دقت و حوصله پاسخگو بودند. از این طریق از خدمات شایسته وکیل تلفنی و مدیریت محترم آقای توکلی سپاسگزارم. موفق باشید
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی