موسسه وکیل تلفنی

 • روح الله عالی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۹:۵۷:۴۰ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۴:۱۵ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۲۶:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۷:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۳:۵۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۱:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۷:۳۵ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۵
 • بهروز آقایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۵۶:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۵
 • امیر امیری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۱۶:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۵
 • میسا لاله زار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۵
انجمن وکیل تلفنی

نگارش دادخواست فرجام خواهی

نگارش دادخواست فرجام خواهی

فرجام خواهی به چه معناست و چه کاربردی دارد؟ در پاسخ باید گفت گاهی ممکن است دادگاه حکمی را برای ما صادر کرده که مورد قبول ما نیست و قصد داریم اعتراض کنیم. اما ایا میدانید برای اعتراض به رای صادره چه باید کرد؟ اولین گام فرجام خواهی و تقدیم دادخواست فرجام خواهی به دادگاه صادرکننده رای می باشد. از انجایی که نگارش دادخواست فرجام خواهی امری بسیار حساس و مهم است پیشنهاد می شود توسط یک فرد متخصص انجام شود. بدین منظور می توانید از خدمات موسسه حقوقی وکیل تلفنی استفاده نمایید. موسسه وکیل تلفنی با بکارگیری بیش از 1000 وکیل و مشاوره حقوقی از سراسر کشور، توانسته است ارتقای کیفیت نگارش دادخواست فرجام خواهی با استفاده از وکیل متخصص در کنار کاهش هزینه را برای شما به ارمغان بیاورد؛ البته  شما  می توانید قبل از  هرگونه  اقدام  به نگارش دادخواست  فرجام  خواهی،  اقدام به مشاوره  حقوقی با  وکلای  موسسه  وکیل  تلفنی  نمایید. با مشاوره  حقوقی برای  نگارش دادخواست  فرجام  خواهی، مسیر  احقاق حق  شما  شفاف و با  اطمینان  بیشتر  اقدام  می نمایید.

 

 
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
25000 تومان
۱۰ دقیقه
40000  تومان
۱۵ دقیقه
60000 تومان
۲۰ دقیقه
80000  تومان
۳۰ دقیقه
120000  تومان
۱ ساعت
250000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهی

 

 

فرجام خواهی چیست؟

فرجام در لغت به معنای انجام، عاقبت و آخر می‌‌باشد و فرجام خواستن یعنی تقاضای تجدید نظر دعوائی که، حکم آن از دادگاه تجدید نظر استان صادر شده است . برخی از پرونده ها از جمله پرونده طلاق و یا  قتل عمدی قابلیت فرجام خواهی دارد یعنی شما بعد از اینکه رای از دادگاه کیفری یک و یا رای طلاق از دادگاه تجدید نظر صادر شود، شما می توانید مجدداً اعتراض خود را این بار توسط دادخواست فرجام خواهی به دیوان عالی کشور ارسال نمایید.

نگارش دادخواست فرجام خواهی، با توجه به اهمیت فرجام خواهی دارای اهمیت دوچندانی می باشد. اگر شما بتوانید برای دادخواست فرجام خواهی  خود نگارش صحیح و درستی داشته باشید و تمام ملزومات نگارش دادخواست فرجام خواهی را رعایت نمایید، به احتمال زیاد می توانید نتیجه مثبتی را در دیوان عالی کشور بگیرید. برای مشاوره حقوقی با شماره 02147625900 تماس بگیرید.

 

immediate will appeal concept

 

نکات طلایی در تنظیم دادخواست فرجام خواهی 

 • مشخصات فرجام خواه: یعنی کسی که دادخواست فرجام خواهی را نسبت به دادنامه مورد فرجام دادخواهی می کند.

 • مشخصات فرجام خوانده: کسی که دادخواست فرجام خواهی بطرفیت ایشان مطرح می گردد.

 

نکته: در قسمت محکوم به، شماره دادنامه مورد فرجام خواهی باید قید گردد؛ مدت تنظیم دادخواست فرجام خواهی از زمان ابلاغ رأی به کلیه سکنه ایران به مدت بیست روز  و برای افراد مقیم خارج از ایران دو  از زمان ابلاغ دادنامه مورد فرجام خواهی می باشد.

 

نگارش فوری دادخواست فرجام خواهی 

برای نگارش دادخواست فرجام خواهی دیگر لازم نیست که ساعت ها در دفتر وکیل منتظر بمانید؛ موسسه وکیل تلفنی با آماده سازی بستری مناسب برای وکلا و موکلین، این امکان را فراهم ساخته است که مردم بدون نیاز به خارج شدن از محل کار یا منزل خود و به صورت کاملاً آنلاین درخواست نگارش دادخواست فرجام خواهی را از وکیل فرجام خواهی 24 ساعته موسسه وکیل تلفنی داشته باشند.

برای این منظور کافی است با شماره 09212242670 تماس گرفته،موضوع خود را اعلام نمایید. پس از واریز هزینه نگارش و ارسال مدارک وکیل مربوطه برای نگارش دادخواست واخواهی اقدام کرده و در قالب فایل word و pdf برای شما ارسال می گردد. همه مراحل در کمتر از 24 ساعت انجام می شود. 

will appeal concept

هشدار های لازم در خصوص نگارش دادخواست فرجام خواهی

در مورد نگارش دادخواست فرجام خواهی باید توجه داشته باشید که تمامی احکام صادره دادگاه های بدوی و تجدید نظر قابل فرجام خواهی نخواهد بود؛ در این باره در کتاب آیین دادرسی مدنی مواد قانونی 367 الی 369 به تفصیل توضیح داده است.

 

هشدار: نکته مهم در نگارش دادخواست فرجام خواهی این می باشد که باید جهات فرجام خواهی، ترتیبات فرجام خواهی و مهلت آن را رعایت نمایید، جهات فرجام خواهی، یعنی آن دلایلی که برای فرجام خواهی می توان به آن استناد کرد؛ جهات فرجام خواهی باید حتماً به صورت روشن و مشخص در دادخواست نوشته شود تا دیوان عالی کشور بتواند به راحتی به آنان استناد کند.

 

ترتیبات فرجام خواهی یعنی فرجام خواهی بر اساس مواد 380 الی 382 آیین دادرسی مدنی انجام شود. در مورد مهلت فرجام خواهی باید بیان شود که بر طبق ماده 397 این قانون، برای افرادی که ساکن ایران هستند 20 روز و برای افراد مقیم خارج از کشور 2 ماه می باشد.

 

 

Appealing petition in 24 hour

دادخواست فرجام خواهی بهتر است توسط چه کسانی نگارش شود؟

یکی از مشکل ترین دادخواست های حقوقی، نگارش دادخواست فرجام خواهی می باشد. همان طور که می دانید فرجام خواهی یعنی انطباق رای صادر شده در دادگاه با قانون و شرع؛ پس کسی که می خواهد درخواست فرجام خواهی دهد باید تسلط کافی بر قانون و شرع مقدس را داشته باشد.

 

ضمن این که نوع  نگارش دادخواست فرجام خواهی دارای اهمیتی بسیار بالایی می باشد، باید به نحوی نگارش شود که ...

 • اولاً به صورت احسن دلایل شما در دادخواست قرار بگیرد.

 

 • ثانیاً باید برای قضات دیوان عالی کشور قانع کننده و شفاف باشد؛ چون همان طور که می دانید نگارش دادخواست فرجام خواهی نقش مهمی در تصمیم گیری قضات دارد؛ پس باید سعی کنید در زمینه مشکل حقوقی که قصد فرجام خواهی آن را دارید، از وکیل پایه یک که در زمینه مشکل حقوقی شما متخصص است درخواست نگارش دادخواست فرجام خواهی را داشته باشید؛ برای دریافت مشاوره به صورت آنلاین یا تلفنی می توانید به صفحه مشاوره حقوقی مراجعه نمائید.

 

 

Appealing petition writhing by lawyer

آموزش فوری نوشتن نمونه لایحه فرجام خواهی حقوقی

هزینه نگارش دادخواست فرجام خواهی 

هزینه نگارش دادخواست فرجام خواهی بسته به نوع پرونده شما دارای تفاوت قیمتی جزئی می باشد؛ به عنوان مثال، برای امور ورشکستگی مبلغ دادخواست 200 هزار تومان است، برای دعاوی بین کارگر و کارفرما صد هزار تومان می باشد، برای دعاوی مربوط به ثبت شرکت ها هزینه آن 250 هزار تومان می باشد.

نرخ نگارش دادخواست فرجام خواهی در دعاوی خانواده و امور حسبی 200 هزار تومان می باشد، در دریافت و مطالبه چک صد هزار تومان می باشد و در سایر دعاوی حقوقی بین 200 هزار تومان الی یک میلیون تومان متغیر می باشد. برای مشاهده نرخ کامل قیمت های نگارش فوری فرجام خواهی ارزان و تضمینی 24 ساعته می توانید به صفحه هزینه نگارش دادخواست مراجعه نمایید.

 

آیا در خصوص کیفیت نگارش فرجام خواهی، ضمانت و گارانتی نیز موجود است؟

از جمله مواردی که می توان با استناد به آن معتبر بودن موسسه وکیل تلفنی اشاره کرد؛ نماد اعتماد، ضمانت کیفیت و گواهی حسن انجام کار است.

معمولاً برای این که سایتی را از نظر معتبر بودن بسنجیم به نماد اعتماد آن سایت که در پایین صفحه اصلی هر سایت می باشد باید توجه کنیم؛ شما نماد اعتماد سایت وکیل تلفنی را در پایین صفحه آن می توانید مشاهده نمایید.

ضمناً موسسه وکیل تلفنی دارای گواهی حسن انجام کار می باشد؛ گواهی حسن انجام کار نوعی تعهد می باشد که وکلای پایه یک موسسه وکیل تلفنی به مخاطبان خودشان ارائه می دهند، تا بر اساس آن کارهایی که در حق موکلشان انجام می دهند با ضمانت و تعهد باشد. در صورتی که وکیل کار خودش را به نحو احسن انجام ندهد، موکل می تواند بخشی از قرارداد را به عنوان خسارت دریافت نماید. شما به راحتی می توانید نگارش ارزان و تضمینی دادخواست فرجام خواهی را از وکلای متعهد این موسسه داشته باشید. برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی با شماره 09212242670 تماس بگیرید.

 

 

نگارش فوری دادخواست تجدید نظر

نگارش فوری دادخواست ابطال طلاق

نگارش دادخواست اثبات وقوع عقد نکاح

شکایت نامه آنلاین و فوری تضمینی

نگارش فوری و 24 ساعته دادخواست ملاقات با فرزند

نگارش فوری اظهارنامه

نگارش فوری تمامی دادخواست های نادر و رایج حقوقی به صورت 24 ساعته

درباره ما

 

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

اپرونده های حقوقی قابل فرجام خواهی هست
بسیار عالی و کامل
بسیار عالی بینهایت ممنون از صبر و حوصله و راهنمایی های مفیدتون ،بسیار با علم و دانش و خیلی مسلط به موضوع و با صبر و حوصله و دلسوزانه موضوعات بنده را بسیار روان و قابل فهم توضیح دادید تا به حال از هیچ یک از همکاران شما وکیل به خوبی وکلای شما مشاوره نگرفته بودم قطعا اگر مجددا نیاز به مشاوره حقوقی پیدا کنم مزاحتمان خواهم شد از راهنمایی عالی و علم و دانایی وکلای محترم استفاده خواهم برد امیدوارم همواره موفق و سربلند باشید
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی مطالب نگارش شده در خصوص فرجام خواهی مطلب بسیار مفید وجالب وخیلی جامعی بوده وکمک شایانی به کاربران جهت فرجام خواهی می نماید بدیهی است استفاده از وکیل مجرب کمک شایانی در این قضیه می نماید
سلام نکته قابل توجه در فرجام خواهی آن است که رسیدگی در دیوان شکلی است نه ماهیتی یعنی اینکه دیوان رسیدگی دوباره به پرونده نمی کند در مرحله فرجام خواهی دلایل جدید از کسی پذیرفته نمی شود فقط دیوان به رای صادره از جهت رعایت مقررات قانونی وشرعی رسیدگی می کند
سلام.متاسفانه من توانایی پرداخت حق الوکاله وکیل را نداشتم اما با مراجعه به سایت وکیل تلفنی و مشاوره از مشاوران آن توانستم راهنمایی لازم را برای پرونده خودم اخذ نمایم.
سلام و خسته نباشید من از طریق جست و جو در فضای مجازی با وکیل تلفنی آشنا شدم و برای حل یک مشکلی با مشاورین مجموعه تماس گرفتم و بسیار سریع و دقیق و دلسوزانه مرا راهنمایی کردند همچنین قیمتهای موسسه هم در مقایسه با سایر موسسات بسیار منطقی و مقرون به صرفه است.موفق باشید
برای فرجام خواهی همانطور که به خوبی در مقاله ی حاضر امده است جهات و رعایت مهلت باید لحاظ گردد دادخواست فرجام خواهی باید طوری نگارش یابد که قضات دیوان عالی کشور مجاب شوند که جهت لازم برای نقض رای وجود دارد کابران می توانند نگارش این دادخواست را به وکلای موسسه بسپارند جمشیدی وکیل موسسه کد ۳۰۴۷۴
ضمن عرض سلام و احترام خدمت دوستان و همكاران معزز در خصوص مقاله بسيار عالي و كاربردي فوق در رابطه با فرجام خواهي نسبت به آراء يك نكته بايد عرض شود كه در دعاوي غير مالي حقوقي (اصل نكاح ،فسخ نكاح، طلاق،نسب،حجر، وقف) حتي اگر شخص تجديدنظرخواهي هم كرده باشد قابليت فرجام خواهي نيز خواهد داشت موفق باشيد
با سلام خدمت کاربران عزیزو گرامی.همانطوری که در مبحث نگارش دادخواست تجدید نظر خواهی عرض کردم فرجامخواهی هم یک مرحله بالاتر از مرحله تجدید نظر خواهی است و با حضور قضات عالی درجه اداره می شود که در برخی از دعاوی هم مثل طلاق کاربرد دارد و از انجاییکه در این مرحله هم به ندرت حضور اصحاب دعوی ضروری است پس آنچه اهمیت زیادی پیدا می کند لوایح طرفین است که بررسی می گردد و در نهایت رای دادگاه بدوی و تجدید نظر نقض یا اصطلاحا ابرام یا همان تائید می گردد پس با توجه به اهمیت لوایح تنظیم آنرا به وکلای موسسه وکیل تلفنی بسپارید.پتشکرم.مسیح آقاداودی به کد ۲۰۵۵۴
درود فرجام خواهی مرحله ای بسیار حساس و تخصصی میباشد مراتب بسیاری باید در آن رعایت شود جهات بسیاری در نظر گرفته شود و استنادات قدرتمند،و اینکه رسیدگی در دیوان بیشتر مواقع حضوری نیست بنابراین کل مسیر شما برای دفاع همین دادخواست و لایحه ارسالی است حتما این مورد را به متخصص بسپارید و راسا در این خصوص اقدام نکنید
باسلام.جای تشکر و قدردانی داره از وکلای وکیل تلفنی موسسه مخصا خانم بهاره توکلی پور که همواره با علمشون مارو کمک میکنند و بسیار دلسوز و مهربانند و در کمترین زمان ممکن با تماس با کاربر مارا در حل مسایل حقوقیمان کمک میکنند.با سپاس
سلام علیکم. دیروز برای من ابلاغی اومد به عنوان واخواهی

جهت پرداخت بر روی تصویر کلیک نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

[email protected]

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

[email protected]

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

[email protected]

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی