موسسه وکیل تلفنی

 • سارا الهویسی نیت گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۵۷:۱۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۴
 • حسین صمیمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • محسن رسولی محسن رسولی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۱۹:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • میلاد ونارچی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۱۰:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • حسن رستمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۲:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • بهروز بهروزحسن پور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۳۳:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • وجیح اله سالاری وجیح اله سالاری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۲۲:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۲
 • الیاس عرفانی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۵:۵۰:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۲
 • غزل فیضی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۲:۵۴ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۱
 • مظاهری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۴۴:۱۷ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

نگارش دادخواست فرجام خواهی

نگارش دادخواست فرجام خواهی

 

فرجام خواهی به چه معناست و چه کاربردی دارد؟ در پاسخ باید گفت گاهی ممکن است دادگاه حکمی را برای ما صادر کرده که مورد قبول ما نیست و قصد داریم اعتراض کنیم. اما ایا میدانید برای اعتراض به رای صادره چه باید کرد؟ اولین گام، فرجام خواهی و تقدیم دادخواست فرجام خواهی به دادگاه صادرکننده رای می باشد. از انجایی که نگارش دادخواست فرجام خواهی امری بسیار حساس و مهم است پیشنهاد می شود توسط یک فرد متخصص انجام شود. بدین منظور می توانید از خدمات موسسه حقوقی وکیل تلفنی استفاده نمایید

 

 موسسه وکیل تلفنی با بکارگیری بیش از 1000 وکیل و مشاوره حقوقی از سراسر کشور، توانسته است ارتقای کیفیت نگارش دادخواست فرجام خواهی با استفاده از وکیل متخصص در کنار کاهش هزینه را برای شما به ارمغان بیاورد؛ البته  شما  می توانید قبل از  هرگونه  اقدام  به نگارش دادخواست  فرجام  خواهی،  اقدام به مشاوره  حقوقی با  وکلای  موسسه  وکیل  تلفنی  نمایید. با مشاوره  حقوقی برای  نگارش دادخواست  فرجام  خواهی، مسیر  احقاق حق  شما  شفاف و با  اطمینان  بیشتر  اقدام  می نمایید.

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

 

در قانون ایران، طرق مختلفی از اعتراض به آرای محاکم دادگستری پیش بینی شده است که یکی از آنها، فرجام خواهی است. روش هایی مانند تجدید نظر خواهی، اعاده دادرسی و فرجام خواهی، به عنوان اصلی ترین روش های اعتراض نمودن به احکام دادگاه ها به شمار می رود که در قانون برای هر کدام از آنها، شرایط خاصی عنوان شده است.

 

اعتراض به آرای صادره از مراجع قضایی، حق اصحاب دعوا محسوب می شود و در این صورت باید از هر یک از طرق اعتراضی آراء استفاده شود. اعتراض به رای دادگاه، صرفا از طریق فرجام خواهی صورت نمی گیرد اما این روش به عنوان روش های قانونی است که در رویه قضایی از آن استفاده می شود. تقاضای فرجام خواهی، از طریق تسلیم دادخواست فرجام خواهی به دادگاه صالح صورت می گیرد. در این صورت دادگاه صادر کننده رای، دادخواست فرجام خواهی را به دیوان عالی کشور ارسال می کند و لازم است که در زمان نگارش دادخواست، به اصول کلی درج شده در قانون توجه شود.

 

از این جهت برای نگارش دادخواست فرجام خواهی، به شما پیشنهاد می کنیم که با موسسه حقوقی وکیل تلفنی در تماس باشید. با توجه به این که باید دادخواست فرجام خواهی، بر اساس تشریفات قانون آیین دادرسی مدنی انجام شود، باید تنظیم آن را برعهده وکیل دادگستری و یا حقوقدانانی که متخصص در نگارش انواع دادخواست هستند، قرار دهید. جهت نگارش دادخواست فرجام خواهی، می توانید از طریق شماره 09212242670 اقدام نمایید. برای دریافت مشاوره حقوقی انلاین و رایگان به وبسایت موسسه مراجعه نمایید.

 

 

 

 

 

 

فرجام خواهی چیست؟

فرجام در لغت به معنای انجام، عاقبت و آخر می‌‌باشد و فرجام خواستن یعنی تقاضای تجدید نظر دعوائی که، حکم آن از دادگاه تجدید نظر استان صادر شده است . برخی از پرونده ها از جمله پرونده طلاق و یا  قتل عمدی قابلیت فرجام خواهی دارد یعنی شما بعد از اینکه رای از دادگاه کیفری یک و یا رای طلاق از دادگاه تجدید نظر صادر شود، شما می توانید مجدداً اعتراض خود را این بار توسط دادخواست فرجام خواهی به دیوان عالی کشور ارسال نمایید.

 

نگارش دادخواست فرجام خواهی، با توجه به اهمیت فرجام خواهی دارای اهمیت دوچندانی می باشد. اگر شما بتوانید برای دادخواست فرجام خواهی  خود نگارش صحیح و درستی داشته باشید و تمام ملزومات نگارش دادخواست فرجام خواهی را رعایت نمایید، به احتمال زیاد می توانید نتیجه مثبتی را در دیوان عالی کشور بگیرید. برای مشاوره حقوقی با شماره 02147625900 تماس بگیرید.

 

 

 

 

immediate will appeal concept

 

 

نکات طلایی در تنظیم دادخواست فرجام خواهی 

 • مشخصات فرجام خواه: یعنی کسی که دادخواست فرجام خواهی را نسبت به دادنامه مورد فرجام دادخواهی می کند.

 • مشخصات فرجام خوانده: کسی که دادخواست فرجام خواهی بطرفیت ایشان مطرح می گردد.

 

 

نکته: در قسمت محکوم به، شماره دادنامه مورد فرجام خواهی باید قید گردد؛ مدت تنظیم دادخواست فرجام خواهی از زمان ابلاغ رأی به کلیه سکنه ایران به مدت بیست روز  و برای افراد مقیم خارج از ایران دو  از زمان ابلاغ دادنامه مورد فرجام خواهی می باشد.

 

 

نگارش فوری دادخواست فرجام خواهی 

برای نگارش دادخواست فرجام خواهی دیگر لازم نیست که ساعت ها در دفتر وکیل منتظر بمانید؛ موسسه وکیل تلفنی با آماده سازی بستری مناسب برای وکلا و موکلین، این امکان را فراهم ساخته است که مردم بدون نیاز به خارج شدن از محل کار یا منزل خود و به صورت کاملاً آنلاین درخواست نگارش دادخواست فرجام خواهی را از وکیل فرجام خواهی 24 ساعته موسسه وکیل تلفنی داشته باشند.

 

برای این منظور کافی است با شماره 09212242670 تماس گرفته،موضوع خود را اعلام نمایید. پس از واریز هزینه نگارش و ارسال مدارک وکیل مربوطه برای نگارش دادخواست واخواهی اقدام کرده و در قالب فایل word و pdf برای شما ارسال می گردد. همه مراحل در کمتر از 24 ساعت انجام می شود. 

 

 

will appeal concept

 

هشدار های لازم در خصوص نگارش دادخواست فرجام خواهی

در مورد نگارش دادخواست فرجام خواهی باید توجه داشته باشید که تمامی احکام صادره دادگاه های بدوی و تجدید نظر قابل فرجام خواهی نخواهد بود؛ در این باره در کتاب آیین دادرسی مدنی مواد قانونی 367 الی 369 به تفصیل توضیح داده است.

 

 

هشدار: نکته مهم در نگارش دادخواست فرجام خواهی این می باشد که باید جهات فرجام خواهی، ترتیبات فرجام خواهی و مهلت آن را رعایت نمایید، جهات فرجام خواهی، یعنی آن دلایلی که برای فرجام خواهی می توان به آن استناد کرد؛ جهات فرجام خواهی باید حتماً به صورت روشن و مشخص در دادخواست نوشته شود تا دیوان عالی کشور بتواند به راحتی به آنان استناد کند.

 

ترتیبات فرجام خواهی یعنی فرجام خواهی بر اساس مواد 380 الی 382 آیین دادرسی مدنی انجام شود. در مورد مهلت فرجام خواهی باید بیان شود که بر طبق ماده 397 این قانون، برای افرادی که ساکن ایران هستند 20 روز و برای افراد مقیم خارج از کشور 2 ماه می باشد.

 

 

 

Appealing petition in 24 hour

 

 

دادخواست فرجام خواهی بهتر است توسط چه کسانی نگارش شود؟

یکی از مشکل ترین دادخواست های حقوقی، نگارش دادخواست فرجام خواهی می باشد. همان طور که می دانید فرجام خواهی یعنی انطباق رای صادر شده در دادگاه با قانون و شرع؛ پس کسی که می خواهد درخواست فرجام خواهی دهد باید تسلط کافی بر قانون و شرع مقدس را داشته باشد.

 

ضمن این که نوع  نگارش دادخواست فرجام خواهی دارای اهمیتی بسیار بالایی می باشد، باید به نحوی نگارش شود که ...

 • اولاً به صورت احسن دلایل شما در دادخواست قرار بگیرد.

 

 • ثانیاً باید برای قضات دیوان عالی کشور قانع کننده و شفاف باشد؛ چون همان طور که می دانید نگارش دادخواست فرجام خواهی نقش مهمی در تصمیم گیری قضات دارد؛ پس باید سعی کنید در زمینه مشکل حقوقی که قصد فرجام خواهی آن را دارید، از وکیل پایه یک که در زمینه مشکل حقوقی شما متخصص است درخواست نگارش دادخواست فرجام خواهی را داشته باشید؛ برای دریافت مشاوره به صورت آنلاین یا تلفنی می توانید به صفحه مشاوره حقوقی مراجعه نمائید.

 

 

 

 

Appealing petition writhing by lawyer

 

هزینه نگارش دادخواست فرجام خواهی 

هزینه نگارش دادخواست فرجام خواهی بسته به نوع پرونده شما دارای تفاوت قیمتی جزئی می باشد؛ به عنوان مثال، برای امور ورشکستگی مبلغ دادخواست 200 هزار تومان است، برای دعاوی بین کارگر و کارفرما صد هزار تومان می باشد، برای دعاوی مربوط به ثبت شرکت ها هزینه آن 250 هزار تومان می باشد.

 

نرخ نگارش دادخواست فرجام خواهی در دعاوی خانواده و امور حسبی 200 هزار تومان می باشد، در دریافت و مطالبه چک صد هزار تومان می باشد و در سایر دعاوی حقوقی بین 200 هزار تومان الی یک میلیون تومان متغیر می باشد. برای مشاهده نرخ کامل قیمت های نگارش فوری فرجام خواهی ارزان و تضمینی 24 ساعته می توانید به صفحه هزینه نگارش دادخواست مراجعه نمایید.

 

 

آیا در خصوص کیفیت نگارش فرجام خواهی، ضمانت و گارانتی نیز موجود است؟

از جمله مواردی که می توان با استناد به آن معتبر بودن موسسه وکیل تلفنی اشاره کرد؛ نماد اعتماد، ضمانت کیفیت و گواهی حسن انجام کار است.

معمولاً برای این که سایتی را از نظر معتبر بودن بسنجیم به نماد اعتماد آن سایت که در پایین صفحه اصلی هر سایت می باشد باید توجه کنیم؛ شما نماد اعتماد سایت وکیل تلفنی را در پایین صفحه آن می توانید مشاهده نمایید.

 

ضمناً موسسه وکیل تلفنی دارای گواهی حسن انجام کار می باشد؛ گواهی حسن انجام کار نوعی تعهد می باشد که وکلای پایه یک موسسه وکیل تلفنی به مخاطبان خودشان ارائه می دهند، تا بر اساس آن کارهایی که در حق موکلشان انجام می دهند با ضمانت و تعهد باشد. در صورتی که وکیل کار خودش را به نحو احسن انجام ندهد، موکل می تواند بخشی از قرارداد را به عنوان خسارت دریافت نماید. شما به راحتی می توانید نگارش ارزان و تضمینی دادخواست فرجام خواهی را از وکلای متعهد این موسسه داشته باشید. برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی با شماره 09212242670 تماس بگیرید.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل

 

مرجع صالح به رسیدگی دادخواست فرجام خواهی

در خصوص این موضوع که درخواست فرجام خواهی توسط چه مرجعی مورد رسیدگی قرار می گیرد، باید گفت که قانون آیین دادرسی مدنی، در این زمینه عنوان نموده است که دادخواست فرجام خواهی، تقدیم دادگاه صادرکننده رای می گردد. سپس این دادگاه دادخواست مزبور را برای رسیدگی به دیوان عالی کشور ارسال می کند.

 

در واقع می توان گفت که مرجع صالح به رسیدگی دادخواست فرجام خواهی، دیوان عالی کشور است. با توجه به این که مرجع بالا مقام قضایی اقدام به رسیدگی دادخواست فرجام خواهی می کند، در این صورت لازم است که تنظیم این دادخواست بر اساس قواعد دادخواست نویسی صورت گرفته و تمام نکات حقوقی لازم در آن رعایت شود.

 

تمامی این مسائل دلیلی است برای آن که نوشتن متن دادخواست فرجام خواهی، توسط وکلا متخصص در حوزه تنظیم اوراق قضایی انجام شود و از این رو باید نگارش این دادخواست با کمک وکیل دادگستری انجام شود.

 

 

پیوست های دادخواست فرجام خواهی

علاوه بر رعایت قواعد شکلی و موارد موضوع ماده 380 قانون آیین دادرسی مدنی، باید برگه و فرم هایی ضمیمه دادخواست مزبور کردد. پیوست های دادخواست فرجام خواهی، عبارت است از:

 

 1. رونوشت یا تصویر مصدق حکم یا قراری که از آن فرجام خواسته می شود.
 2. لایحه متضمن اعتراضات فرجامی
 3. وکالتنامه وکیل یا مدرک تایید کننده سمت تقدیم کننده دادخواست فرجامی در صورتی که خود فرجام خواه، دادخواست را ارائه نکرده باشد.

 

 

نگارش فوری دادخواست تجدید نظر

نگارش فوری دادخواست ابطال طلاق

نگارش دادخواست اثبات وقوع عقد نکاح

شکایت نامه آنلاین و فوری تضمینی

نگارش فوری  دادخواست ملاقات با فرزند

نگارش فوری اظهارنامه

نگارش فوری تمامی دادخواست ها

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

اپرونده های حقوقی قابل فرجام خواهی هست
بسیار عالی و کامل
بسیار عالی بینهایت ممنون از صبر و حوصله و راهنمایی های مفیدتون ،بسیار با علم و دانش و خیلی مسلط به موضوع و با صبر و حوصله و دلسوزانه موضوعات بنده را بسیار روان و قابل فهم توضیح دادید تا به حال از هیچ یک از همکاران شما وکیل به خوبی وکلای شما مشاوره نگرفته بودم قطعا اگر مجددا نیاز به مشاوره حقوقی پیدا کنم مزاحتمان خواهم شد از راهنمایی عالی و علم و دانایی وکلای محترم استفاده خواهم برد امیدوارم همواره موفق و سربلند باشید
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی مطالب نگارش شده در خصوص فرجام خواهی مطلب بسیار مفید وجالب وخیلی جامعی بوده وکمک شایانی به کاربران جهت فرجام خواهی می نماید بدیهی است استفاده از وکیل مجرب کمک شایانی در این قضیه می نماید
سلام نکته قابل توجه در فرجام خواهی آن است که رسیدگی در دیوان شکلی است نه ماهیتی یعنی اینکه دیوان رسیدگی دوباره به پرونده نمی کند در مرحله فرجام خواهی دلایل جدید از کسی پذیرفته نمی شود فقط دیوان به رای صادره از جهت رعایت مقررات قانونی وشرعی رسیدگی می کند
سلام.متاسفانه من توانایی پرداخت حق الوکاله وکیل را نداشتم اما با مراجعه به سایت وکیل تلفنی و مشاوره از مشاوران آن توانستم راهنمایی لازم را برای پرونده خودم اخذ نمایم.
سلام و خسته نباشید من از طریق جست و جو در فضای مجازی با وکیل تلفنی آشنا شدم و برای حل یک مشکلی با مشاورین مجموعه تماس گرفتم و بسیار سریع و دقیق و دلسوزانه مرا راهنمایی کردند همچنین قیمتهای موسسه هم در مقایسه با سایر موسسات بسیار منطقی و مقرون به صرفه است.موفق باشید
برای فرجام خواهی همانطور که به خوبی در مقاله ی حاضر امده است جهات و رعایت مهلت باید لحاظ گردد دادخواست فرجام خواهی باید طوری نگارش یابد که قضات دیوان عالی کشور مجاب شوند که جهت لازم برای نقض رای وجود دارد کابران می توانند نگارش این دادخواست را به وکلای موسسه بسپارند جمشیدی وکیل موسسه کد ۳۰۴۷۴
ضمن عرض سلام و احترام خدمت دوستان و همكاران معزز در خصوص مقاله بسيار عالي و كاربردي فوق در رابطه با فرجام خواهي نسبت به آراء يك نكته بايد عرض شود كه در دعاوي غير مالي حقوقي (اصل نكاح ،فسخ نكاح، طلاق،نسب،حجر، وقف) حتي اگر شخص تجديدنظرخواهي هم كرده باشد قابليت فرجام خواهي نيز خواهد داشت موفق باشيد
با سلام خدمت کاربران عزیزو گرامی.همانطوری که در مبحث نگارش دادخواست تجدید نظر خواهی عرض کردم فرجامخواهی هم یک مرحله بالاتر از مرحله تجدید نظر خواهی است و با حضور قضات عالی درجه اداره می شود که در برخی از دعاوی هم مثل طلاق کاربرد دارد و از انجاییکه در این مرحله هم به ندرت حضور اصحاب دعوی ضروری است پس آنچه اهمیت زیادی پیدا می کند لوایح طرفین است که بررسی می گردد و در نهایت رای دادگاه بدوی و تجدید نظر نقض یا اصطلاحا ابرام یا همان تائید می گردد پس با توجه به اهمیت لوایح تنظیم آنرا به وکلای موسسه وکیل تلفنی بسپارید.پتشکرم.مسیح آقاداودی به کد ۲۰۵۵۴
درود فرجام خواهی مرحله ای بسیار حساس و تخصصی میباشد مراتب بسیاری باید در آن رعایت شود جهات بسیاری در نظر گرفته شود و استنادات قدرتمند،و اینکه رسیدگی در دیوان بیشتر مواقع حضوری نیست بنابراین کل مسیر شما برای دفاع همین دادخواست و لایحه ارسالی است حتما این مورد را به متخصص بسپارید و راسا در این خصوص اقدام نکنید
باسلام.جای تشکر و قدردانی داره از وکلای وکیل تلفنی موسسه مخصا خانم بهاره توکلی پور که همواره با علمشون مارو کمک میکنند و بسیار دلسوز و مهربانند و در کمترین زمان ممکن با تماس با کاربر مارا در حل مسایل حقوقیمان کمک میکنند.با سپاس
سلام علیکم. دیروز برای من ابلاغی اومد به عنوان واخواهی

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی