موسسه وکیل تلفنی

 • منصور تقی فام گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۲:۵۶ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱۰
 • ناهید جهانگیر گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۹:۱۷ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۹
 • هادی مجد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۳۵:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۷
 • ایلیا جمالزهی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۲:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۳۳:۵۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
 • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۸:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۷:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
 • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۷:۱۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
 • وکیل رسول خیابانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۵۷:۴۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تدلیس در ازدواج

مشاوره حقوقی تدلیس در ازدواج

تدلیس در لغت به معنای فریب است؛ اگر بخواهیم تدلیس را در حقوق معنا کنیم، باید به قانون مدنی رجوع کنیم که در این قانون دو ماده به امر تدلیس اختصاص داده شده است؛ در این مقاله دلایل الزامی بودن مشاوره حقوقی تدلیس در ازدواج را بیان می کنیم و بهترین مشاور تلفنی تدلیس در ازدواج را به شما معرفی خواهیم کرد؛ با ما همراه باشید.

 

فریب خوردن در ازدواج (توصیات بانوی وکیل ما) 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"در بسیاری از موارد اتفاق می افتد که یک شخص به علت حب و علاقه زیاد به جلب توجه و حفظ معشوقه خود، تصمیم می گیرد که به هر طریقی بودن با او را به دست آورد، حتی اگر مجبور باشد تا او را فریب دهد؛ من باب چنین شرایط تأسف باری که فرد خاطی، قدرت تفکر به عواقب این مسئله را از او می گیرد، تنها می توان گفت که آفتاب پشت ابر نخواهد ماند و این مشکل نیز به سادگی توسط وکلای ما قابل حل است؛ البته گاهاً نیز این عمل از روی عشق و علاقه زیاد صورت نمی گیرد و فرد خاطی به دلیل وجود یک منفعت مالی اقدام به فریب معشوق می نماید؛ اما همانطوری که گفته شد، تدلیس در امر ازدواج از هر نوعی که صورت گرفته باشد، قابل حل بوده و تنها باید در این امر با وکلای پایه یک خانم و آقای ما در این امر مشورت حاصل نمایید تا بهترین راهکار را با هم تعیین نماییم؛ برای اینکار تنها کافیست تا با ما تماس حاصل نمایید"

 

 

چرا باید برای اثبات یا رفع تدلیس، از مشاوره حقوقی تدلیس در ازدواج استفاده کنیم؟

 

seducing to marry

وکیل آنلاین فریب در ازدواج تضمینی و ارزان 24 ساعته

 

در ابتدا تدلیس را در حقوق مدنی بررسی می کنیم؛ مجازات تدلیس برای مجرم را خواهیم گفت و سپس موارد لزوم مشاوره حقوقی تدلیس در ازدواج را قبل از ارائه دادخواست به دادگاه، بیان خواهیم کرد و سپس به بررسی دلایل لزوم مشاوره حقوقی تدلیس در ازدواج پرداخته و قبل از تقدیم دادخواست به معرفی بهترین وکیل خانواده برای مشاوره حقوقی تدلیس در ازدواج و بهترین موسسه مشاوره تلفنی می پردازیم؛ با ماه همراه باشید.

تدلیس در حقوق مدنی به چه معناست؟

اگر بخواهیم تدلیس را در لغت معنی کنیم، به معنای فریب دادن و گول زدن فرد است؛ طبق ماده 438 قانون مدنی، تدلیس عبارت است از: عملیاتی که موجب فریب طرف معامله شود.

 

در فصل موارد امکان فسخ نکاح در قانون مدنی در ماده 1128 مجدداً درباره تدلیس ماده ای بدین مضمون آورده شده است:

 • هرگاه در یکی از طرفین صفت خاصی شرط شده و بعد از عقد معلوم شود که طرف مذکور فاقد وصف مقصود بوده، برای طرف مقابل حق فسخ برقرار خواهد بود، خواه وصف مذکور در عقد تصریح شده یا عقد متبانیاً بر آن واقع شده باشد.

نکته: امری که در این ماده قانونی پر واضح است حق فسخ نکاح پس از اثبات تدلیس در نکاح برای طرفین ازدواج است.

 

چطور و کجا اقامه دعوی تدلیس کنیم؟

 

مجبور کردن دوست پسر به ازدواج

 

مسلماً منوط به خانوادگی بودن امر تدلیس در نکاح، طرح دعوی باید در دادگاه خانواده باشد؛ اما درباره چگونگی طرح دعوی باید گفت که فرد مدعی مورد تدلیس باید دادخواست فسخ نکاح بر اثر تدلیس را به دادگاه ارائه دهد که معمولاً به صورت اظهارنامه به طرف مقابل ارسال می شود.

 

مجازات تدلیس چیست؟

جرم تدلیس، برای تدلیس کننده هم دارای مجازات مدنی و هم دارای مجازات کیفری است؛ باید به این نکته توجه کنیم که تدلیس چه از طرف زوج باشد چه از جانب زوجه، یا حتی اگر از جانب شخص ثالثی باشد نیز مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت و برای تدلیس دهنده دارای مجازات کیفری و مدنی خواهد بود؛ به عنوان مثال اگر زنی شوهر خود را از قبل فریب داده باشد که باکره است، در صورتی که باکره نبوده است و همچنین اگر شرط ازدواج زوج با زوجه باکره بودن زوجه باشد و مرد متوجه شود، می تواند به جرم تدلیس از زن شکایت کند و خسارت خود را از مهریه زن برداشت نماید.

 

 • مسئولیت مدنی: طبق قوانین مدنی فردی که مورد تدلیس واقع شده است می تواند از تدلیس کننده مطالبه خسارت کند، میزان خسارت بسته به نوع تدلیس است.

 

 • مسئولیت کیفری: طبق ماده 647 قانون مجازات اسلامی، چنانچه هر یک از زوجین قبل از عقد ازدواج طرف خود را به امور واهی از قبیل: داشتن تحصیلات عالی، تمکن مالی، موقعیت اجتماعی، شغل و سمت خاص، تجرد و امثال آن تدلیس دهد و عقد بر مبنای هر یک از آن ها واقع شود، مرتکب به حبس تعزیری از 6 ماه تا 2 سال محکوم می شود.
 •  

 

seducing to marriage legal advice

جمعی از بانوان وکیل متخصص به امور زناشویی ما در یکی از شعبات مرکزی وکیل تلفنی

 

چرا قبل از تقدیم دادخواست به دادگاه به مشاوره حقوقی تدلیس در ازدواج نیاز داریم؟

شما قبل از تقدیم دادخواست به دادگاه خانواده نیاز به یک وکیل خانواده برای مشاوره حقوقی تدلیس در ازدواج دارید؛ مشاوره تدلیس در ازدواج به شما کمک می کند که قبل از اقامه دعوا متوجه بشوید که دلایلتان تا چه اندازه محکمه پسند است و تا چه اندازه ممکن است رای دادگاه به نفع شما صادر شود؛ مشاوره حقوقی تدلیس در ازدواج کمک می کند تا ادله تان را مورد بررسی قرار دهید و دلایل مورد قبول به دادگاه ارائه دهید؛ همچنین مشاوره حقوقی تدلیس در ازدواج باعث می شود بی دلیل وقت هزینه تان را صرف دادگاهی که امکان بردتان در آن کم است نکنید.

اگر به طور اشتباه و ناحق مورد اتهام تدلیس قرار گرفته اید هم یک وکیل خوب می تواند با مشاوره حقوقی تدلیس در ازدواج به شما در دفاع از خود و رفع اتهام یاری دهد تا متحمل خسارت مدنی و کیفری نشوید؛ با توجه به این که به اهمیت مشاوره حقوقی تدلیس در ازدواج پی خواهید برد که چگونه امور حقوقی فریب خوردگی در ازدواجتان را با بهترین وکیل تدلیس در ازدواج حل نمایید.

 

بهترین وکیل مشاوره حقوقی تدلیس در ازدواج کیست؟

اگر به دنبال مجرب ترین و با سابقه ترین وکلا در امور خانواده برای مشاوره حقوقی تدلیس در ازدواج هستید، فوراً با ما تماس بگیرید تا این مشکل حقوق را با هم حل کنیم.

 

مزایای وکیل تلفنی در مشاوره حقوقی تدلیس در نکاح چیست؟