موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تدلیس در ازدواج

مشاوره حقوقی تدلیس در ازدواج

تدلیس در لغت به معنای فریب است؛ اگر بخواهیم تدلیس را در حقوق معنا کنیم، باید به قانون مدنی رجوع کنیم که در این قانون دو ماده به امر تدلیس اختصاص داده شده است؛ در این مقاله دلایل الزامی بودن مشاوره حقوقی تدلیس در ازدواج را بیان می کنیم و بهترین مشاور تلفنی تدلیس در ازدواج را به شما معرفی خواهیم کرد؛ با ما همراه باشید.

 

فریب خوردن در ازدواج (توصیات بانوی وکیل ما) 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

چرا باید برای اثبات یا رفع تدلیس، از مشاوره حقوقی تدلیس در ازدواج استفاده کنیم؟

 

seducing to marry

وکیل آنلاین فریب در ازدواج تضمینی و ارزان 24 ساعته

 

در ابتدا تدلیس را در حقوق مدنی بررسی می کنیم؛ مجازات تدلیس برای مجرم را خواهیم گفت و سپس موارد لزوم مشاوره حقوقی تدلیس در ازدواج را قبل از ارائه دادخواست به دادگاه، بیان خواهیم کرد و سپس به بررسی دلایل لزوم مشاوره حقوقی تدلیس در ازدواج پرداخته و قبل از تقدیم دادخواست به معرفی بهترین وکیل خانواده برای مشاوره حقوقی تدلیس در ازدواج و بهترین موسسه مشاوره تلفنی می پردازیم؛ با ماه همراه باشید.

تدلیس در حقوق مدنی به چه معناست؟

اگر بخواهیم تدلیس را در لغت معنی کنیم، به معنای فریب دادن و گول زدن فرد است؛ طبق ماده 438 قانون مدنی، تدلیس عبارت است از: عملیاتی که موجب فریب طرف معامله شود.

 

در فصل موارد امکان فسخ نکاح در قانون مدنی در ماده 1128 مجدداً درباره تدلیس ماده ای بدین مضمون آورده شده است:

 • هرگاه در یکی از طرفین صفت خاصی شرط شده و بعد از عقد معلوم شود که طرف مذکور فاقد وصف مقصود بوده، برای طرف مقابل حق فسخ برقرار خواهد بود، خواه وصف مذکور در عقد تصریح شده یا عقد متبانیاً بر آن واقع شده باشد.

نکته: امری که در این ماده قانونی پر واضح است حق فسخ نکاح پس از اثبات تدلیس در نکاح برای طرفین ازدواج است.

 

چطور و کجا اقامه دعوی تدلیس کنیم؟

 

مجبور کردن دوست پسر به ازدواج

 

مسلماً منوط به خانوادگی بودن امر تدلیس در نکاح، طرح دعوی باید در دادگاه خانواده باشد؛ اما درباره چگونگی طرح دعوی باید گفت که فرد مدعی مورد تدلیس باید دادخواست فسخ نکاح بر اثر تدلیس را به دادگاه ارائه دهد که معمولاً به صورت اظهارنامه به طرف مقابل ارسال می شود.

 

مجازات تدلیس چیست؟

جرم تدلیس، برای تدلیس کننده هم دارای مجازات مدنی و هم دارای مجازات کیفری است؛ باید به این نکته توجه کنیم که تدلیس چه از طرف زوج باشد چه از جانب زوجه، یا حتی اگر از جانب شخص ثالثی باشد نیز مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت و برای تدلیس دهنده دارای مجازات کیفری و مدنی خواهد بود؛ به عنوان مثال اگر زنی شوهر خود را از قبل فریب داده باشد که باکره است، در صورتی که باکره نبوده است و همچنین اگر شرط ازدواج زوج با زوجه باکره بودن زوجه باشد و مرد متوجه شود، می تواند به جرم تدلیس از زن شکایت کند و خسارت خود را از مهریه زن برداشت نماید.

 

 • مسئولیت مدنی: طبق قوانین مدنی فردی که مورد تدلیس واقع شده است می تواند از تدلیس کننده مطالبه خسارت کند، میزان خسارت بسته به نوع تدلیس است.

 

 • مسئولیت کیفری: طبق ماده 647 قانون مجازات اسلامی، چنانچه هر یک از زوجین قبل از عقد ازدواج طرف خود را به امور واهی از قبیل: داشتن تحصیلات عالی، تمکن مالی، موقعیت اجتماعی، شغل و سمت خاص، تجرد و امثال آن تدلیس دهد و عقد بر مبنای هر یک از آن ها واقع شود، مرتکب به حبس تعزیری از 6 ماه تا 2 سال محکوم می شود.
 •  

 

seducing to marriage legal advice

جمعی از بانوان وکیل متخصص به امور زناشویی ما در یکی از شعبات مرکزی وکیل تلفنی

 

چرا قبل از تقدیم دادخواست به دادگاه به مشاوره حقوقی تدلیس در ازدواج نیاز داریم؟

شما قبل از تقدیم دادخواست به دادگاه خانواده نیاز به یک وکیل خانواده برای مشاوره حقوقی تدلیس در ازدواج دارید؛ مشاوره تدلیس در ازدواج به شما کمک می کند که قبل از اقامه دعوا متوجه بشوید که دلایلتان تا چه اندازه محکمه پسند است و تا چه اندازه ممکن است رای دادگاه به نفع شما صادر شود؛ مشاوره حقوقی تدلیس در ازدواج کمک می کند تا ادله تان را مورد بررسی قرار دهید و دلایل مورد قبول به دادگاه ارائه دهید؛ همچنین مشاوره حقوقی تدلیس در ازدواج باعث می شود بی دلیل وقت هزینه تان را صرف دادگاهی که امکان بردتان در آن کم است نکنید.

اگر به طور اشتباه و ناحق مورد اتهام تدلیس قرار گرفته اید هم یک وکیل خوب می تواند با مشاوره حقوقی تدلیس در ازدواج به شما در دفاع از خود و رفع اتهام یاری دهد تا متحمل خسارت مدنی و کیفری نشوید؛ با توجه به این که به اهمیت مشاوره حقوقی تدلیس در ازدواج پی خواهید برد که چگونه امور حقوقی فریب خوردگی در ازدواجتان را با بهترین وکیل تدلیس در ازدواج حل نمایید.

 

بهترین وکیل مشاوره حقوقی تدلیس در ازدواج کیست؟

اگر به دنبال مجرب ترین و با سابقه ترین وکلا در امور خانواده برای مشاوره حقوقی تدلیس در ازدواج هستید، فوراً با ما تماس بگیرید تا این مشکل حقوق را با هم حل کنیم.

 

مزایای وکیل تلفنی در مشاوره حقوقی تدلیس در نکاح چیست؟

 

legal advice because of being sedated after marriage

مجازات فریب در مراسم خواستگاری و ازدواج

 

ممکن است شما در هر ساعت از شبانه روز به مشاوره سریع نیاز داشته باشید؛ وکیل تل به صورت شبانه روزی به شما مشاوره حقوقی تدلیس در ازدواج می دهد؛ با اینکه تماس با وکیل تل از سراسر ایران در 24 ساعت شبانه روز امکان پذیر است، هزینه تماس با وکیل تل بسیار ارزان است.

برای راحتی شما مشاوره با وکیل آنلاین خانم تدلیس در ازدواج نیز میسر است؛ وکیل تل دارای بهترین وکیل خانواده برای مشاوره حقوقی تدلیس در ازدواج است و هر آن چه که باید بدانید را به شما ارائه خواهد داد.

وکلای پایه یک دادگستری در وکیل تل، در هر ساعت شبانه روز که به مشاوره احتیاج داشتید با ما در تماس باشید و این را به یاد داشته باشید که مشاوره حقوقی تدلیس در ازدواج قبل از ارائه دادخواست با دادگاه خانواده امری ضروری برای شماست.

همچنین مشاوره حقوقی برای تدلیس در ازدواج برای فرد مورد اتهام به تدلیس نیز امری بدیهی و الزامی است زیرا که اگر تدلیس وی ثابت شود برای او هم تبعات مدنی دارد و هم کیفری.

 

همه چیز درباره ابرا مهریه

مشکلات صیغه شدن بدون اجازه پدر

مجازات مخفیانه گوش دادن (استراق سمع)

نمونه های فریب در ازدواج

مشکلات ازدواج یک دختر 19 ساله با یک مرد 71 ساله

مزایای طلاق توافقی فوری

درباره ما

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام وقت بخیر و عرض خسته نباشید در تمام کشورهای جهان مشاوره با وکیل قبل از انجام هرکاری ضروری است و تقریبا هیچ تصمیمی بدون اخذ مشاوره گرفته نمیشود. اهمیت مشاوره برای من زمانی روشن شد که با یک تماس و یک جلسه مشاوره، وکلای شما به نکاتی اشاره کردند که قبل از حضور در دفترخانه بسیار به بنده کمک کرد تا جلوی اتفاقات زیادی گرفته شود. من از خدمات دریافتی از موسسه وکیل تلفنی بسیار راضی بودم و وکیل تلفنی را به کلیه آشنایان و خانواده ام نیز معرفی کردم. پیروز باشید
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .جرم تدلیس، برای تدلیس کننده هم دارای مجازات مدنی و هم دارای مجازات کیفری است؛ باید به این نکته توجه کنیم که تدلیس چه از طرف زوج باشد چه از جانب زوجه، یا حتی اگر از جانب شخص ثالثی باشد نیز مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت و برای تدلیس دهنده دارای مجازات کیفری و مدنی خواهد بود؛ به عنوان مثال اگر زنی شوهر خود را از قبل فریب داده باشد که باکره است، در صورتی که باکره نبوده است و همچنین اگر شرط ازدواج زوج با زوجه باکره بودن زوجه باشد و مرد متوجه شود، می تواند به جرم تدلیس از زن شکایت کند و خسارت خود را از مهریه زن برداشت نماید.
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي براي تضييع نشدن حق و حقوق خود و اينكه از تمامي حق و حقوق خود آگاه گرديد حتما با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد زيرا دفع ضرر و رعايت احتياط شرط عقل است كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است ضمن اينكه مجموعه وكيل تل در سراسر كشور با وكلائي مجرب و متخصص در حال همكاري است كه بر اساس موضوع مطروحه به شخص وكيل متخصص موضوع مذكور متصل شده و امكان ارائه خدمات حقوقي براي شما كاربر گرامي فراهم خواهد شد و اين موضوع را هميشه در نظر داشته باشيد به فرموده استادم: حقيقت را از دو شخص پنهان نكن يك طبيب و دو وكيل عدليه در پناه حق هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی