موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۳۷:۵۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۳۳:۱۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • کورش پور مطراحی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۰:۱۳:۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • امید خلخالی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۹:۲۲:۱۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • سارا عباس زاده گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۸:۱۲:۲۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • ۰ ۰ گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۱۱:۳۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۰:۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • علیرضا سلیمان فز گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۵:۴۳:۵۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • علیرضا سلیمان فز گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۳۷:۲۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۵:۲۳:۲۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی هک پیامک دیگران

مشاوره حقوقی هک پیامک دیگران

هک کردن پیامک ها و سوء استفاده از آن یکی از مصادیق مجرمانه در قانون است، امروزه با رشد روز افزون تکنولوژی بسیاری از فعالیت های ما با یک گوشی تلفن هوشمند براحتی قابل انجام است. این ابزار کوچک با قابلیت های وسیع که در برگیرنده حجم وسیعی از اطلاعات از متن گرفته تا فیلم و عکس و حساب های بانکی و بسیاری از اطلاعات دیگر می باشد که با صرفه جویی در وقت و هزینه منجر به افزایش برخی مشکلات دیگر شده است.

مشاوره حقوقی هک پیامک دیگران افراد را با این حقیقت تلخ که هدف قرار گرفتن این اطلاعات توسط کلاهبردان اینترنتی و حتی بسیاری از دعواهای خانوادگی بیشتر آشنا می کند. از جمله موارد شایع هک پیامک دیگران است که حتی با اینکه قانون به آن عنوان مجرمانه داده است اما همچنان شاهد رشد این جرایم در جامعه هستیم.که موجب سردرگمی های بسیاری در اذهان عمومی شده است.
ماده 1 قانون جرایم رایانه­‌ای بیان می­‌دارد: «هر‌کس به‌طور غیرمجاز به داده‌ها یا سامانه­‌های رایانه­‌ای یا مخابراتی که به‌ وسیله تدابیر امنیتی حفاظت شده است دسترسی یابد به حبس از نود و یک روز تا یک سال یا جزای نقدی از پنج میلیون ریال تا بیست میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد»

مشاوره حقوقی هک پیامک دیگران  یا مشاوره حقوقی پیشگیرانه و استفاده از دانش وکیل تلفنی راهکاری آنلاین است که شما را با مصادیق این جرم بیشتر آشنا می کند و از مشکلاتی با تبعات بیشتر مصون خواهد کرد.

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"وکلایی هستند که اگر در پرونده های جرائم رایانه ای حضور نمی یافتند، امروزه زندان های کشور از افراد مجرم به جرائم رایانه ای پر می بود و در عین حال فضای نا امن به وجود آمده موجب سلب آسایش بسیاری از هموطنانمان می گشت؛ یکی از این موارد سلب آسایش که هنوزم که هنوزه می تواند برای بسیاری از هموطنانمان حادثه آفرین باشد هک شدن پیامک های گوشی آنهاست که احتمال لو رفتن اطلاعات شخصی و محرمانه از قبیل حساب های بانکی را فراهم می سازد، لذا تیم وکیل تلفنی این امکان را برای شما عزیزان فراهم نموده تا با لمس تصویرک زیر به صفحه تماس تلفنی با وکیل متخصص در امور حقوقی هک، منتقل گردید"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

آیا شکایت از هکری که پیامک های شخصی شما را هک کرده نتیجه بخش است؟

 

hacking a phone through sms

سریع ترین راه شکایت فوری از هکری که پیام های شخصی شما را هک کرده

 

قطعاً مصادیقی را که قانون جرم انگاشته است مجازاتی نیز برای آن مقرر داشته است، این بدین معنا است که شما به عنوان یک شهروند حق شکایت و احقاق حق در این زمینه را دارید. مشاوره حقوقی هک پیامک دیگران به شما کمک می کند که در چه صورت و داشتن چه شرایطی می توانید شکایت کنید. یک پرسش و پاسخ فوری تلفنی این اطمینان را به شما می دهد که در روند تنظیم شکایت به چه نتیجه ای دست خواهید یافت. از آنجا که مطابق ماده ۱۷ قانون جرایم رایانه‌ای مصوب ۱۳۸۸ «هر کس به‌وسیله سامانه‌های رایانه‌ای یا مخابراتی صوت یا تصویر یا فیلم خصوصی یا خانوادگی یا اسرار دیگری را بدون رضایت او جز در موارد قانونی منتشر کند یا در دسترس دیگران قرار دهد، به نحوی که منجر به ضرر یا عرفاً موجب هتک حیثیت او شود، به حبس از۹۱ روز تا دو سال یا جزای نقدی از ۵ میلیون ریال تا ۴۰۰ میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد». مشاوره حقوقی تلفنی با بهره مندی از وکلای متخصص در زمینه جرایم رایانه ای و مشاوره حقوقی هک پیامک دیگران شما را همیشه یک قدم جلوتر می برد.

 

آیا استفاده از پیامک های فرد هک شده به عنوان دلیلی علیه خود آن شخص امکانپذیر است؟

یکی از مسائلی که موجب افزایش نگرانی بسیاری از افراد شده است این می باشد که ابتدا فرد اقدام به یک عمل مجرمانه می کند و با دسترسی به پیامک های دیگران شخص را تهدید می کند و ادعا می کند که در دادگاه علیه شخص مورد نظر استفاده کند . مشاوره حقوقی هک پیامک دیگران با راهکار حقوقی آنلاین و افزایش آگاهی این اطمینان را به شما می دهد که قانون  ادله الکترونیک را به رسمیت شناخته است اما این ادله  باید از طریق قانونی حاصل شود و هرگز با هک پیامک دیگران و انجام یک عمل مجرمانه نمی توان در دادگاه بر علیه دیگری استفاده کرد. مشاوره حقوقی تلفنی  و مشورت با وکیل تمام وقت افراد را در جریان دادرسی همراه می کند.


به محض فهمیدن هک شدن گوشی اولین قدم چیست؟

 

first step after being hacked

بررسی و فهمیدن آنلاین هک شدن گوشی در سال 99

 

اگر شما جز آن دسته از افراد هستید که گوشی تان هک شده است اولین قدم استفاده از مشاوره حقوقی پیامک دیگران می باشد اما چگونه؟ مشاوره حقوقی 24 و فوری با اشراف بر قوانین جرایم رایانه ای می تواند شما را به حل این مشکل حقوقی که آیا واقعا گوشی شما هک شده است کمک کند و اقداماتی را که می بایستی انجام دهید را پیش روی شما قرار می دهد . از آنجا که قانون دسترسی به اطلاعات دیگران با هر قصد و نیتی را جرم محسوب می کند شما می توانید به منظور جلوگیری از سو استفاده از اطلاعات شما اقدام قانونی به عمل آورید. استفاده از مشاوره حقوقی هک پیامک دیگران یک ضرورت است. با مشاوره حقوقی یا  چت با وکیل به افزایش آگاهی و چگونگی برخورد با این جرم بیشتر آشنا شوید.

 

چگونه مشاوره حقوقی تلفنی حتی بعد از هک شدن پیامک ها شما را در دادگاه نجات می دهد؟

دریافت مشاوره حقوقی هک پیامک دیگران چه پیش از هک شدن به عنوان مشاوره حقوقی پیشگیرانه و چه پس از اینکه اطمینان حاصل شد پیامک های شما هک شده است ؛ در هر دو صورت آگاهی و دانش نجات بخش است. وکیل تلفنی با  مشاوره حقوقی آنلاین در  24 ساعت شبانه روز به شما کمک می کند که  چگونه باید ثابت کنید که هک شدن به معنای «دسترسی غیر مجاز» صورت گرفته است. اثبات یک عمل مجرمانه «هک شدن پیامک ها» به آشنایی به قوانین جرایم رایانه ای و مصادیق این جرایم نیاز دارد. مشاوره حقوقی هک پیامک دیگران و استفاده از پرسش و پاسخ فوری حقوقی مهمترین اولویت برای حل این مشکل می باشد.

 

استخدام هکر برای هک پیامک ها، مصداق بارز تجاوز به حریم خصوصی افراد محسوب می شود

 

hacking crime

جرم استخدام هکر شناسایی شده و پیگرد قانونی دارد

 

حریم خصوصی از مهمترین حقوق فردی شهروندی و از مصادیق حقوق بنیادین بشر به شمار می رود. لزوم احترام به حریم خصوصی افراد در قوانین ملی و همچنین در بسیاری دیگر از اسناد حقوق بشری پرداخته شده است و بر حفظ و حراست آن توجه ویژه ای شده است. قانون اساسی به عنوان مهمترین قانون هر کشور در اصل 25 مقرر می دارد: بازرسی و نرساندن نامه ها، ضبط و فاش کردن مکالمات تلفنی، افشای مخابرات تلگرافی و تلکس و سانسور، عدم مخابره و نرساندن آنها، استراق سمع و هرگونه تجسس ممنوع است مگر به حکم قانون.

ماده 16 قانون جرایم‌ رایانه‌ای افشای اسرار خصوصی دیگران را جرم دانسته و مجازات آن را جزای ‌‌نقدی و تا دو سال حبس درنظر گرفته است. در ماده 8 قانون احترام به آزادیهای مشروع و حفظ حقوق شهروندی نامه‌ها، عکس‌ها، نوشته‌ها و فیلم‌های خصوصی را از مصادیق بارز حریم خصوصی دانسته‌ شده است. مشاوره حقوقی هک پیامک دیگران نه یک توصیه بلکه ضرورتی اجتناب ناپذیر است و تنها یک وکیل متخصص با اشراف بر قوانین در این زمینه می تواند با یک مشاوره حقوقی هک پیامک دیگران  نقض حریم خصوصی افراد را که مورد سو استفاده  هکر ها با هر قصد و نیتی خواه به عنوان سرگرمی یا اخاذی یا هتک حیثیت قرار گرفته است  را اثبات کند.

 

مطالعه مطالب زیر در بسیاری از موارد حقوقی رایج در سطح کشور می تواند نوید قدم های اولیه محکم تا قبل از انتخاب وکیل مطمئن در این حوزه ها را برای شما فراهم آورد

افزایش تمایل مردم به هک شبکه های اجتماعی و دستگیری هکر ها

دریافت تذکر از پلیس فتا طی یک تماس

دستگیری گسترده ادمین های کانال های پورن محور

دستگیر شدن به خاطر انجام چالش اینستاگرامی که وایرال شد

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی