موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۸:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵
  • فاطمه عابد گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۷:۳۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۷:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۷:۱۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل رسول خیابانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۵۷:۴۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • سید مسعود عربی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۳۷:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل مائده اسدپور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۲۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳۰
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۷:۳۱:۵۵ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۲۹
  • هادی مجد گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۴۷:۳۹ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی هک پیامک دیگران

مشاوره حقوقی هک پیامک دیگران

هک کردن پیامک ها و سوء استفاده از آن یکی از مصادیق مجرمانه در قانون است، امروزه با رشد روز افزون تکنولوژی بسیاری از فعالیت های ما با یک گوشی تلفن هوشمند براحتی قابل انجام است. این ابزار کوچک با قابلیت های وسیع که در برگیرنده حجم وسیعی از اطلاعات از متن گرفته تا فیلم و عکس و حساب های بانکی و بسیاری از اطلاعات دیگر می باشد که با صرفه جویی در وقت و هزینه منجر به افزایش برخی مشکلات دیگر شده است.

مشاوره حقوقی هک پیامک دیگران افراد را با این حقیقت تلخ که هدف قرار گرفتن این اطلاعات توسط کلاهبردان اینترنتی و حتی بسیاری از دعواهای خانوادگی بیشتر آشنا می کند. از جمله موارد شایع هک پیامک دیگران است که حتی با اینکه قانون به آن عنوان مجرمانه داده است اما همچنان شاهد رشد این جرایم در جامعه هستیم.که موجب سردرگمی های بسیاری در اذهان عمومی شده است.
ماده 1 قانون جرایم رایانه­‌ای بیان می­‌دارد: «هر‌کس به‌طور غیرمجاز به داده‌ها یا سامانه­‌های رایانه­‌ای یا مخابراتی که به‌ وسیله تدابیر امنیتی حفاظت شده است دسترسی یابد به حبس از نود و یک روز تا یک سال یا جزای نقدی از پنج میلیون ریال تا بیست میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد»

مشاوره حقوقی هک پیامک دیگران  یا مشاوره حقوقی پیشگیرانه و استفاده از دانش وکیل تلفنی راهکاری آنلاین است که شما را با مصادیق این جرم بیشتر آشنا می کند و از مشکلاتی با تبعات بیشتر مصون خواهد کرد.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"وکلایی هستند که اگر در پرونده های جرائم رایانه ای حضور نمی یافتند، امروزه زندان های کشور از افراد مجرم به جرائم رایانه ای پر می بود و در عین حال فضای نا امن به وجود آمده موجب سلب آسایش بسیاری از هموطنانمان می گشت؛ یکی از این موارد سلب آسایش که هنوزم که هنوزه می تواند برای بسیاری از هموطنانمان حادثه آفرین باشد هک شدن پیامک های گوشی آنهاست که احتمال لو رفتن اطلاعات شخصی و محرمانه از قبیل حساب های بانکی را فراهم می سازد، لذا تیم وکیل تلفنی این امکان را برای شما عزیزان فراهم نموده تا با لمس تصویرک زیر به صفحه تماس تلفنی با وکیل متخصص در امور حقوقی هک، منتقل گردید"

 

 

 

آیا شکایت از هکری که پیامک های شخصی شما را هک کرده نتیجه بخش است؟

 

hacking a phone through sms

سریع ترین راه شکایت فوری از هکری که پیام های شخصی شما را هک کرده

 

قطعاً مصادیقی را که قانون جرم انگاشته است مجازاتی نیز برای آن مقرر داشته است، این بدین معنا است که شما به عنوان یک شهروند حق شکایت و احقاق حق در این زمینه را دارید. مشاوره حقوقی هک پیامک دیگران به شما کمک می کند که در چه صورت و داشتن چه شرایطی می توانید شکایت کنید. یک پرسش و پاسخ فوری تلفنی این اطمینان را به شما می دهد که در روند تنظیم شکایت به چه نتیجه ای دست خواهید یافت. از آنجا که مطابق ماده ۱۷ قانون جرایم رایانه‌ای مصوب ۱۳۸۸ «هر کس به‌وسیله سامانه‌های رایانه‌ای یا مخابراتی صوت یا تصویر یا فیلم خصوصی یا خانوادگی یا اسرار دیگری را بدون رضایت او جز در موارد قانونی منتشر کند یا در دسترس دیگران قرار دهد، به نحوی که منجر به ضرر یا عرفاً موجب هتک حیثیت او شود، به حبس از۹۱ روز تا دو سال یا جزای نقدی از ۵ میلیون ریال تا ۴۰۰ میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد». مشاوره حقوقی تلفنی با بهره مندی از وکلای متخصص در زمینه جرایم رایانه ای و مشاوره حقوقی هک پیامک دیگران شما را همیشه یک قدم جلوتر می برد.

 

آیا استفاده از پیامک های فرد هک شده به عنوان دلیلی علیه خود آن شخص امکانپذیر است؟

یکی از مسائلی که موجب افزایش نگرانی بسیاری از افراد شده است این می باشد که ابتدا فرد اقدام به یک عمل مجرمانه می کند و با دسترسی به پیامک های دیگران شخص را تهدید می کند و ادعا می کند که در دادگاه علیه شخص مورد نظر استفاده کند . مشاوره حقوقی هک پیامک دیگران با راهکار حقوقی آنلاین و افزایش آگاهی این اطمینان را به شما می دهد که قانون  ادله الکترونیک را به رسمیت شناخته است اما این ادله  باید از طریق قانونی حاصل شود و هرگز با هک پیامک دیگران و انجام یک عمل مجرمانه نمی توان در دادگاه بر علیه دیگری استفاده کرد. مشاوره حقوقی تلفنی  و مشورت با وکیل تمام وقت افراد را در جریان دادرسی همراه می کند.


به محض فهمیدن هک شدن گوشی اولین قدم چیست؟