موسسه وکیل تلفنی

  • ف احمدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۳:۱۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
  • Morteza Dorosti گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
  • محمد مصطفائی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۱۰:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
  • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • اعظم گیوه‌کی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۲۴:۳۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۲۵:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • وکیل علیرضا محمدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۴۹:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
  • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

اثبات بذل انقضای مدت در ازدواج موقت

اثبات بذل / انقضای مدت در ازدواج موقت

در ابتدا می بایست مبحث ازدواج موقت یا عقد موقت اصلا چیست؟ خیلی ها شاید معنی ازدواج موقت را ندانند؛ در بین مسلمانان مخصوصاً شیعیان برای جلوگیری از فساد یا بی بند و باری در بین جوانان، یا زنان و مردانی که توانایی ازدواج دائم را ندارند، یک فرجه یا راهکاری به نام ازدواج موقت قرار داده شده؛ برای اینکه ازدواج موقت صورت بگیرد، حتماً باید برای آن زمان تعیین شود؛ یعنی زمان به پایان رسیدن عقد موقت یا به اصطلاع صیغه، زمانی است  که مدت این عقد موقت به پایان می رسد و بعد از اتمام آن هر رابطه جنسی جزء زنا و روابط نامشروع محسوب می گردد.

 

توصیه بانوی وکیل در خصوص یکی از موارد رایج در انواع ازدواج

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"خیلی از جوانان برای اینکه در زمان خواستگاری و قبل از عقد دائم، با اخلاق و روحیات  هم دیگر بیشتر آشنا شوند به سراغ عقد موقت می روند؛ این جوانان برای اینکه با جزئیات عقد موقت آشنا شوند، نیاز به دریافت یک مشاوره حقوقی خانواده دارند تا آنها را در این امر یاری کند؛ بنابراین می توانند با هزینه مالی و زمانی کمتر با وکلای خانواده ما تماس گرفته تا دلواپسی های توأم با مشکلات حقوقی آنها حل گردد؛ برای اینکار می توانید تصویرک زیر را لمس نمایید تا امکانات تماس فوری با وکلای خانواده ما فراهم گردد"

 

 

بذل مدت در ازدواج موقت به چه صورت انجام می شود؟

 

Time of Temporary marriage

اورژانس وکالت امورات خانوادگی 24 ساعته

 

وقتی که بین زن و مردی ازدواج موقتی انجام می گیرد، حتماً برای آن مدتی تعیین شده است و هنوز مدت آن به پایان نرسیده است؛ اما زوج می خواهد بقیه ی مدت صیغه را به زوجه ببخشد و در واقع وی را از زندگی مشترک می رهاند؛ به این بخشش زوج، بذل مدت در ازدواج موقت می گویند.

بذل مدت فقط در ازدواج موقت صورت می گیرد، چون در ازدواج دائم وقت تعیین نمی شود، پس یکی از روش های به پایان رسیدن عقد موقت بذل مدت توسط مرد است که در این بذل مدت، نیازی به حضور زن نیست و همینکه بگوید (من این مدت باقیمانده از عقد موقت را به زن بخشیدم ) کفایت می کند.

بذل مدت، پروسه ی پیچیده ی طلاق را ندارد، چون در طلاق باید دو نفر مرد عادل شاهد طلاق باشند؛ اما در بذل مدت کافی است که مرد از روی اختیار خود تصمیم بگیرد که بذل مدت را انجام دهد و با هر لفظی محقق می شود.

بهترین راهکار برای اطلاع از نحوه ی بذل مدت و یا چگونگی آن، مشورت با یک وکیل خانواده و یا به عبارتی مشاوره حقوقی خانواده است؛ برای اینکار نزدیکترین راه ارتباط با سایت وکیل تلفنی است تا از مشاوران حقوقی خانواده ویا وکلای با تجربه ی سایت وکیل تلفنی راهنمایی و مشاوره بگیرید.

 

 

آیا زن می تواند در ازدواج موقت اقدام به بذل مدت کند؟