موسسه وکیل تلفنی

 • مجيد مددي گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۶:۱۶:۱۴ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۳۷:۳۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۴
 • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۲۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۳
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۵۴ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۲:۵۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۹:۲۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۳:۵۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۲:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۰:۴۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

دفتر وکالت رایگان

دفتر وکالت رایگان

بسیاری از اختلافات حقوقی که در محاکم قضایی وجود دارد به دلیل ناآگاهی افراد و عدم شناخت مفاهیم حقوقی است؛ اگر افراد جامعه برای انجام بسیاری از مسائل حقوقی خود به دفتر وکالت رایگان مراجعه نمایند و از خدمات مشاوره وکلای برجسته بهره مند شوند، از تعدد پرونده های کیفری و حقوقی کاسته خواهد شد؛ با توجه به این مطلب، موسسه حقوقی ما در نظر گرفته تا با ارائه مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان 24 ساعته، آمار به روز دعاوی حقوقی، خانوادگی و کیفری را کاهش دهد، اما چگونه؟ با ما همراه باشید تا چگونگی این امر را به همراه روش های دریافت مشاوره رایگان از وکلای دادگستری را برایتان توضیح دهیم.

 

مزایای دریافت مشاوره رایگان از دفتر مشاوره وکیل تلفنی (توصیات بانوی وکیل ما)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

دفتر وکالت رایگان چیست و کجاست؟ 

 

free advocacy office concept

چت آنلاین و رایگان 24 ساعته با وکیل دادگستری

 

دفتر وکالت رایگان تشکیلاتی است که در آن انواع خدمات حقوقی ارائه می گردد؛ از جمله مشاوره، راهنمایی در انجام امور حقوقی، نگارش لایحه، قبول وکالت در پرونده، انجام کارشناسی حقوقی و…. که هر کدام از این موارد در دفاتر اصلی وکیل تلفنی با کیفیت و تضمین قیمت انجام می گیرد. 

بنیاد وکیل تلفنی جزو برجسته ترین نهادهای ارائه خدمات حقوقی است که توانسته با همکاری وکلای برجسته و پایه یک دادگستری مجموعه ای قدرتمند را به وجود بیاورد؛ شما می توانید برای دریافت خدمات حقوقی از طرق مختلف استفاده نمایید. در سایت وکیل تلفنی ارائه خدمات مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین به صورت 24 ساعته انجام می گیرد؛  اما برای کسانی که تمایل به مشاوره حقوقی حضوری دارند، می توانند با مراجعه به شعبات اصلی وکیل تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری گفتگو نمایند؛ لازم به ذکر است که آدرس این شعبات به شرح زیر می باشد:

1. تهران، میدان انقلاب، ابتدای کارگر جنوبی، کوچه رشتچی، پلاک 14،طبقه اول، واحد 3.

2. مازندران، شهر آمل، خیابان طالب آملی، دریای 33، پلاک 16، واحد اول.

 

زمینه های فعالیت دفتر وکالت رایگان 

 

 

کارشناسان حقوقی در دفتر وکالت رایگان در زمینه های متنوعی به ارائه خدمات حقوقی می پردازند، مشاوره در انجام امور بین الملل، قبول پرونده های جزایی، وکالت در امور خانواده، طلاق، و همچنین پیگیری پرونده در محاکم دولتی مانند شهرداری ها و… از جمله خدماتی است که توسط کارشناسان حقوقی انجام می شود. 

برای اطلاع دقیق و گفتگو درباره ی مشکلات حقوقی خود شما می توانید از آسان ترین روش استفاده کرده و از طریق مشاوره حقوقی آنلاین با وکیل آنلاین 24 ساعته درباره ی مسائل حقوقی خود صحبت نمایید. 

سایت وکیل تلفنی مجموعه ای از باتجربه ترین وکلای دادگستری گردآورده و با همکاری قوی با آن ها، خدمات حقوقی ارائه می نماید؛ مشاوره حقوقی آنلاین غیر حضوری باعث شده ارتباط گرفتن با این کارشناس حقوقی آسان و در دسترس باشد.

 

مشاوره آنلاین و رایگان با دفتر وکالت رایگان چه مزایایی دارد؟ 

 

Benefits of online and Free legal advice

مزیت های مشاوره فوری با وکیل دادگستری

 

امروزه صرفه جویی در وقت یکی از اهداف مهم در دفتر وکالت رایگان است، زیرا در امور حقوقی زمان های کوتاه می تواند سرنوشت ساز باشد؛ بنابراین وکیل کارکشته آن را غنیمت شمرده و به بهترین نحو از آن استفاده می کند؛ اگر شما هم با مشکل حقوقی مواجه شوید می بایست سریعاً اقدامات اولیه را انجام دهید تا بتوانید به نتیجه قضایی دلخواه برسید، اولین قدم مشاوره واتساپی با وکیل رایگان است. 

در سایت وکیل تلفنی ارائه خدمات به گونه ای طراحی شده است که شما بتوانید فورا با وکیل مد نظر خود ارتباط آنلاین برقرار کنید و از طریق مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته تماس واتساپی داشته باشید. 

ارائه فوری ترین مشاوره ها و پاسخگویی سریع یکی از امتیازات دریافت خدمات حقوقی از موسسه وکیل تلفنی می باشد؛ شما در کوتاه ترین زمان به کارشناس‌ حقوقی مربوطه معرفی خواهید شد و در ارتباط آنلاین مشکلات حقوقی خود را مطرح می کنید، تنها لازم است، به سایت وکیل تلفنی و به بخش مشاوره واتساپی مراجعه نمایید.

 

آیا امکان مشاوره حقوقی حضوری رایگان در دفتر وکالت رایگان هم وجود دارد؟ 

 

whatsapp dowry legal advice

 

ممکن است برای برخی افراد پرداخت هزینه در شروع پیگیری پرونده های حقوقی امکان پذیر نباشد و در شرایطی توانایی مالی آن ها کفایت نکند؛ اما در دفتر وکالت رایگان موارد مختلف مورد بررسی قرار می گیرد و اگر کارشناس حقوقی به این تصمیم برسد که انجام مشاوره رایگان ضروری می باشد آن را انجام خواهد داد و به افراد کمک می کند که بتوانند بدون دغدغه ی پرداخت هزینه ها، مشکلات حقوقی خود را با وکیل متخصص در میان بگذارند؛ بنابراین در سایت وکیل تلفنی با نگاهی عمیق به مشکلات حقوقی که ممکن‌است برای افراد پیش آید، و با هدف حمایت از برقراری عدل ایران در صورت صلاحدید مشاوره حقوقی رایگان انجام می شود. 

به طور حتم ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکیل نیز در سایت وکیل تلفنی انجام می شود، افراد می توانند به بنیاد حقوقی وکیل تلفنی مراجعه کنند و خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایند.

 

بهترین جا برای مطرح کردن مشکلات خانوادگی کجاست؟ 

 

Best place for solving family problems

پرسش و پاسخ آنلاین با وکیل خانواده 24 ساعته در دسترس

 

توجه: برخی افراد هستند که با بروز مشکلات حقوقی به سراغ خانواده و دوستان رفته و از افراد غیر حرفه ای تقاضای کمک می کنند؛ در بسیاری موارد راهنمایی که از عموم جامعه می گیرند بدون در نظر گرفتن همه ی جوانب می باشد و در میانه راه با گره های حل نشدنی برخورد می کنند ...

 • توصیه اصولی آن است که از همان ابتدا مسائل حقوقی خود را در دفتر وکالت رایگان وکیل تلفنی با کارشناس حقوقی در میان بگذارند و از وی تقاضای کمک کنند؛ پرسش و پاسخ فوری حقوقی در سایت وکیل تلفنی یکی از آسان ترین و کم هزینه ترین راه ها برای بررسی مشکلات حقوقی افراد می باشد، که بهتر است در اسرع وقت به آن مراجعه نمایند.

 

آیا امکان مشاوره تلفنی رایگان هم وجود دارد؟ 

 

 

خدمات نوینی که در سایت وکیل تلفنی وجود دارد امکان استفاده از روش های مختلف را فراهم ساخته است؛ شما می‌توانید در صورت ضرورت از دفتر وکالت رایگان مشاوره تلفنی ارزان و اقساطی بدون بهره را تقاضا نمایند و سپس در پایان هر ماه بر روی قبض تلفن خود هزینه مکالمه با وکیل را پرداخت کنند؛ در این صورت بدون هدر رفتن وقت مسائل حقوقی خود را پیگیری و از نظرات کارشناسی شده وکیل استفاده می کنند.

 

 

کشف خیانت همسر و جمع آوری مدارک

دفتر مشاوره حقوقی رایگان

طلاق مخفیانه به خاطر زود انزالی مرد

جمع آوری مدارک طلاق مبتنی بر غیرت و تعصب بی مورد

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های نادر و رایج حقوقی

ارائه تمامی خدمات ثبت شرکت به صورت 24 ساعته

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران:

استان: مازندران، شهرستان : آمل، بخش : مرکزی، شهر: آمل، خیابان طالب آملی کوچه توحید4[نیما 3]کوچه توحید6[نیما4]، پلاک 36 طبقه اول واحد اول تلفن اداری:01144442509

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی