موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

راهنمای مشاوره حقوقی تلفنی

راهنمای مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی، خدمتی نوین جهت ارائه آسان خدمات مشاوره حقوقی که توسط برخی از موسسات حقوقی در حال ارائه می باشد. در گذشته ای نه جندان دور تنها راه دریافت مشاوره حقوقی از وکلای متخصص، مراجعه حضوری به دفتر وکیل بود این روش مشکلات بسیاری را به همراه داشت . از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره نمود :

 

- طی کردن مسافت های طولانی جهت مراجعه به دفتر وکیل

- دریافت مرخصی از محل کار

-محدودیت زمانی

- محدودیت مکانی

-پرادخت هزینه بیشتر

-عدم دسترسی به وکیل در مواقع ضروری

-انتظار در نوبت های طولانی مدت

 

از این رو بسیاری از افراد علیرغم نیاز شدید به مشاوره؛ از دریافت مشاوره از وکیل صرف نظر می کردند. در چنین مواردی مشکلات حل نشده باقی می ماند و بسیاری از موراد هم دریافت مشاوره از اهالی منزل و فامیل نه تنها مشکل را حل نمی کرد بلکه مشکلات بیشتری را ایجاد می کرد. در این شرایط برخی از موسسات حقوقی در پی حل این مشکل، مشاوره حقوقی تلفنی را ایجاد کردند. از جمله موسسات فعال در این زمینه می توان به موسسه حقوقی وکیل تلفنی اشاره نمود . جهت آشنایی بیشتر با نحوه دریافت مشاوره حقوقی تلفنی از موسسه حقوقی وکیل تلفنی تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

مشاوره حقوقی تلفنی چیست؟

مشاوره حقوقی در واقع به ارائه و بیان اطلاعات حقوقی به اشخاص مختلف صورت می گیرد و افرادی که قصد دریافت مشاوره در حوزه مسائل حقوقی را دارند، باید به وکلای دادگستری و یا موسسات حقوقی معتبر مراجعه کنند. مشاوره حقوقی دادن، عموما از طرف وکلای دادگستری صورت می گیرد که البته در این میان هستند افرادی که رسما وکیل نبوده اما قانونا امکان ارائه مشاوره حقوقی را دارند.

 

در خصوص این موضوع که مشاوره حقوقی تلفنی چیست، باید گفته شود که مشاوره حقوقی تلفنی در واقع شیوه نوین در ارائه مشاوره مسائل حقوقی به شمار می رود. در واقع سبک های مختلفی برای ارائه مشاوره حقوقی در نظر گرفته می شود، که یکی از مهم ترین آنها، مشاوره به شیوه تلفنی است. در مشاوره حقوقی به صورت تلفنی، افراد ابتدا وکیل مورد نظر خود را انتخاب نموده و در زمان تعیین شده، اقدام به گفتگو حقوقی با وی به شکل تلفنی می کند.

 

خدمات مشاوره حقوقی، صرفا به شیوه تلفنی ارائه نمی شوند و روش های دیگری چون مشاوره آنلاین و حضوری نیز در نظر گرفته می شود. از آن جهت که عمده مشاوره های حقوقی به صورت غیر حضوری ارائه می شوند، شیوه تلفنی مشاوره به عنوان روش متداول ارائه مشاوره حقوقی به شمار می رود.

 

اما بر اساس تجربه و آمار های منتشر شده، مشاوره تلفنی، بیشتر بین موکلین کارایی داشته و از این حیث، موسسات و مجموعه های حقوقی، ارائه مشاوره تلفنی را همواره در دستور کار خود قرار می دهند. در هر صورت، موسسه وکیل تلفنی به بهترین شکل ممکن، آماده ارائه مشاوره حقوقی به شیوه تلفنی است.

 

مزایای مشاوره حقوقی تلفنی

در مشاوره حقوقی تلفنی نیازی به خروج شما از منزل و یا محل کار برای مراجعه به دفتر وکیل نیست. شما در هر مکانی که هستید می توانید با وکیل مشورت نمایید. هزینه مشاوره حقوقی تلفنی به مراتب کمتر از مشاوره حقوققی حضوری است چرا که دیگر نیازی به پرئداخت هزینه حمل و نقل وجود ندارد . از طرفی اگر شما شاغل باشید در همین پروسه رفت و آمد هم قادر به انجام کار خود نبوده و از این جهت نیز متضرر خواهید شد. 

 

ممکن است در طول روز شرایط دریافت مشاوره را نداشته باشید با مشاوره حقوقی تلفنی دیگر محدودیتی از نظر زمان هم وجود ندارد. شما در هر ساعت از شبانه روز که بخواهید می توانید با وکیل مورد نظر خود مشورت نمایید. 

 

در گذشته برای مشورت با وکلای سرشناس و کاربلد باید از شهری به شهر دیگر سفر می کردید که این امر خطرات بسیاری را به همراه داشت اما با مشاوره حقوقی تلفنی دیگر نیازی به این کار نیست شما در شهر اهواز در منزل خودتان نشسته اید و با برترین وکیل کیفری در شهر تهران مشورت می کنید. 

 

مشاوره حقوقی تلفنی

 

مراحل دریافت مشاوره حقوقی تلفنی 

برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی می توانید با شماره 09212242670 و یا 02147625900 تماس گرفته، موضوع خود را مطرح نمایید مدت زمان مشاوره خود را اعلام نموده و بر اساس آن حق المشاوره را پرداخت نمایید. در کمتر از 5 دقیقه پس از واریز وجه یکی از وکلای متخصص در حوزه مورد نظر شما با شما تماس خواهند گرفت.

 

در روشی دیگر شما می توانید به وبسایت موسسه حقوقی وکیل تلفنی مراجعه کرده و از چارت هزینه ها ، براساس مدت زمان مشاوره خود هزینه را پرداخت نمایید. 

 

مشاوره حقوقی فوری با وکیل دادگستری

 

روش های واریز حق المشاوره 

برای پرداخت هزینه مشاوره حقوقی تلفنی چندین روش وجود دارد :

 

- شما می توانید به وبسایت موسسه حقوقی وکیل تلفنی مراجعه کرده و از طریق لینک پرداخت هزینه را به صورت انلاین واریز نمایید. 

 

- در روش دوم شما مبلغ مشاوره را از طریق همراه بانک و یا دستگاه خودپرداز به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نموده و فیش واریز را به واتس اپ 09212242670 ارسال می نمایید. 

 

تمدید مدت زمان مشاوره حقوقی تلفنی 

خیلی مواقع پیش آمده که برای دریافت یک نوبت برای پزشک، روانشناس، وکیل و ... روزها و با حتی ماه ها منتظر مانده باشیم اما موقع مراجعه، مطالب به قدری زیاد است و زمان محدود که انتهای جلسه متوجه می شویم هنوز سوالات پاسخ داده نشده بسیاری باقی مانده است و امکان ادامه دادن جلسه هم نیست چرا که مراجع بعدی پشت درب اتاق  منتظر نشسته و ادامه دادن جلسه باعث عصبانیت و یا گاها بحث خواهد شد. ناچارا با سوالات بی جواب به خانه برمی گردیم و تا نوبت بعدی منتظر می مانیم چه بسا این انتظار، مشکل ما را بزرگتر و گاها غیر قابل حل کند. موسسه وکیل تلفنی این امکان را فراهم اورده که شما یک زمان را به دلخواه با وکیل متخصص در حوزه مورد نظر خود صحبت کرده و در صورت لزوم، زمان مشاوره را به مدت دلخواه تمدید نمایید تا زمانی که به پاسخ همه سوالات خود برسید. برای این کار، شما مجدد با موسسه تماس گرفته و هزینه تمدید مشاوره را واریز می نمایید و در کمتر از 5 دقیقه مشاوره حقوقی خود را وکیل را ادامه می دهید .

 

مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی

 

دریافت مشاوره حقوقی تلفنی در هر لحظه با استفاده از کیف پول مجازی

مدرنیته شدن زندگی، علیرغم مزایا و محاسن بسیار، مشکلات عدیده ای برای جوامع بشری به دنبال داشت. مشاوره های خانوادگی، وساطت ریش سفیدهای محل و ... دیگر پاسخ گوی حجم بالای مشکلات حقوقی مردم دنیای امروز نیست. از لحظه ای که صبح خود را شروع می کنیم تا انتهای روز با مشکلات حقوقی مختلف دست و پنجه نرم می کنیم. استفاده از تجربه و دانش حقوقی وکیل پایه یک دادگستری برای حل این مسائل امری اجتناب ناپذیر است. مشغله مردم، ترافیک و ..  مراجعه حضوری به دفتر وکیل را سخت و گاها غیرممکن ساخته است. مشاوره حقوقی تلفنی گزینه مناسبی برای حل مشکلات یاد شده می باشد اما با این وجود هم گاهی مواقع پروسه دریافت نوبت از مرحله هماهنگ کردن با موسسه، پرداخت هزینه و ارتباط با وکیل زمان بر باشد و ما فرصت کافی برای طی شدن این پروسه را نداشته باشیم. موسسه وکیل تلفنی، کیف پول مجازی را برای رفع این مشکل در نظر گرفته است. شما با شارژ یکجای آن می توانید با خیال آسوده در هر لحظه به صورت فوری با بهترین وکلای موسسه مشورت نمایید و حق المشاوره شما به صورت خودکار از شارژ کیف پول شما کسر خواهد شد. علاوه بر این داشتن کیف پول مقرون به صرفه تر است و دیگر نیازی نیست هر دفعه هزینه اضافه برای انتقال پول پرداخت نمایید.

 

 شرایط تلکنفرانس برای مشاوره حقوقی تلفنی 

علیرغم رواج خدمات تلفنی، هنوز هم عده ای ترجیح می دهند مشاوره حقوقی خود را به صورت چشم در چشم انجام دهند. تماس تصویری واتس اپ این شرایط را فراهم کرده تا همه افراد بتوانند از خدمات مشاوره حقوقی بهره مند شوند. هزینه این نوع مشاوره بیش از مشاوره تلفنی می باشد و بستگی به نظر شما نحوه برگزاری مشاوره حقوقی مشخص می گردد.علاوه براین گاهی مواقع مشاوره جو تنها یک فرد نیست بلکه افرادی هستند که حضور آنها در جلسه مشاوره حقوقی الزامی است مثلا هیئت مدیره یک شرکت و یا وراث متوفی . در این صورت مشاوره حقوقی از طریق تلکنفرانس در واتس اپ برگزار می گردد و تصویر وکیل بر روی ویدئو پرژکتور برای تمامی افراد حاضر در جلسه نمایش داده می شود ضمن اینکه مراجعین محترم می توانند به طور همزمان با چند وکیل صحبت کرده و بهترین تصمیم را اتخاذ کنند. برای دریافت مشاوره حقوقی از طریق تلکنفرانس لازم است با موسسه هماهنگ نمایید و پس از پرداخت هزینه، مشاوره حقوقی خود را دریافت کنید.

 

 

مراحل پس از پرداخت انلاین هزینه مشاوره حقوقی تلفنی 

همانطور که برای دریافت مشاوره حقوقی به صورت حضوری ویزیت پرداخت می کنیم برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی هم هزینه مشاوره دریافت می شود . پرداخت هزینه به روش های مختلف از جمله پرداخت انلاین از طریق سایت انجام میگردد. بدین منظور کافی ست بر روی لینک پرداخت هزینه مشاوره حقوقی کلیک کرده و از قسمت چارت هزینه ها واریز را انجام دهید پس از واریز لینک واتس اپ را کلیک کرده و فیش واریز را ارسال می نمایید. یا اینکه از فیش واریز اسکرین شات گرفته و به واتس اپ شماره 09212242670 ارسال می کنید.

 

در صورتی که دسترسی به واتس اپ ندارید می توانید با شماره 09212242670 تماس گفته و مشخصات واریز را اعلام نمایید. لازم به ذکر است که پس از واریز هزینه مشاوره حقوقی به صورت انلاین اطلاعات شما در سامانه درج شده و همکاران ما با شما تماس گرفته اطلاعات واریز و موضوع مشاوره را از شما دریافت کرده و شما را به وکیل متخصص در حوزه مورد نظر ارجاع می دهند .

 

هزینه مکالمه تلفنی برای مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل است یا مشاوره جو؟

مشکلات اقتصادی یکی از بزرگترین دغدغه های مردم ایران است. خیلی مواقع عدم استطاعت مالی مردم برای دریافت مشاوره حقوقی باعث بزرگ شدن مشکلات حقوقی کوچک می شود. مشاوره حقوقی تلفنی هزینه مردم را تا حدودی کاهش می دهد اما مسئله دیگری که پیش می آید این است که هزینه تماس را چه کسی پرداخت می کند؟ اگر مراجع بخواهد هزینه تماس را بپردازد که هزینه ها بیش از مشاوره حضوری خواهد شد. پس وکیل تلفنی چگونه هزینه ها را کاهش می دهد؟ موسسه وکیل تلفنی شرایطی را فراهم اورده که هزینه تماس را وکیل پرداخت نماید نه مراجع. این مسئله اندکی دغدغه ذهنی مردم را کاهش داده است و مردم بیش از پیش از خدمات مشاوره حقوقی استفاده می کنند و از حقوق خود آگاه می شوند.

 

 

هر دفعه باید همه چیز را از اول برای وکیل جدید تکرار کنم؟

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که از یک موسسه به صورت حضوری یا تلفنی خدماتی را دریافت کرده باشید که برای به نتیجه رسیدن، جلسات متعددی لازم باشد اما مسئله ای که هست اینکه هر دفعه با یک نفر صحبت می کنید و هرجلسه باید از ابتدا همه چیز را توضیح دهید این مسئله باعث می شود علاوه بر کلافگی و گاها انصراف ما از ادامه مشاوره، علیرغم متحمل شدن هزینه مالی و زمانی مشکل ما حل نشده باقی بماند. در موسسه حقوقی وکیل تلفنی هر یک از وکلا دارای کد مخصوص بوده که شما در هر مراجعه می توانید با اعلام کد به مسئول پذیرش با همان وکیل صحبت کنید این امر موجب می شود تا دیگر نیازی به تکرار نباشد، مطالب به صورت زنجیره ای بررسی و مشکل حقوقی شما به صورت ریشه ای حل شود . حتی در صورت پیش آمدن مشکل در ماه ها یا حتی سال های بعد میتوانید با وکیل خود مشورت نمایید.

همچنین می توانید از مشاوره حقوقی انلاین و رایگان در وبسایت موسسه حقوقی وکیل تلفنی بهره مند شوید. 

 

ارائه مشاوره حقوقی تلفنی به هموطنان مقیم خارج

گاهی مواقع هموطنان عزیز مقیم خارج از کشور با مسائل حقوقی مواجه می شوند که مستلزم دریافت مشاوره حقوقی از یک وکیل متخصص در ایران می باشد. مثلا پرونده طلاق، تقسیم سهم الارث پدری و .... . موسسه حقوقی وکیل تلفنی بستر مناسبی جهت دریافت مشاوره برای این افراد فراهم کرده است. برای پرداخت هزینه مشاوره 3 روش وجود دارد . اولین مورد دریافت مشاوره حقوقی رایگان از طریق  سایت موسسه است. گاهی مواقع موضوع نیاز به بررسی بیشتر دارد حال سوالی که مطرح می شود این است که به چه صورت هزینه را واریز نمایند ؟ برای افرادی که اقوامی در داخل کشور دارند واریز هزینه از سمت آنها انجام شده و مشاوره حقوقی از طریق تماس، چت، و یا ویدئوکال در بستر واتس اپ انجام می شود. در صورتی که مراجع هیچ آشنایی در ایران نداشته باشد با شماره 09212242670 تماس گرفته تا اطلاعات حساب برای واریز برای ایشان ارسال گردد و با واحد پول کشور خود پرداخت را انجام داده و در کمتر از 5 دقیقه با یکی از بهترین وکلای متخصص در حوزه مورد نظر خود مشورت نماید.

 

راهنمای نگارش انلاین
هزینه مشاوره حقوقی انلاین
وکیل برای مشاوره
هزینه مشاوره حقوقی تلفنی 
درباره ما 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی