موسسه وکیل تلفنی

  • جواد فدایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۰:۵۴:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۶
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۱:۵۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۶
  • بهنام یارمحمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۴۶:۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۵
  • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۸:۴۴:۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۵
  • امید علمداری گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۱۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۵
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۴۵:۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۵
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۴۳:۴۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۵
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۴۱:۴۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۵
  • امید علمداری گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۵۴:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۵
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۳۵:۱۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۵
انجمن وکیل تلفنی

راهنمای مشاوره حقوقی تلفنی

راهنمای مشاوره حقوقی تلفنی

 

چگونگی دریافت مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل ملکی

از گذشته تا به امروز معاملات ملکی، یکی از مهمترین مسائل حقوقی به شمار می آیند. از خرید زمین گرفته تا ساخت آپارتمان، مغازه و ... . اکثریت قریب به اتفاق مردم، ثمره سالها تلاش خود را پس انداز کرده تا بتوانند خانه ای برای خود داشته باشند. اما گاها افراد سودجو و دلال ها برای سود خود، تمام سرمایه زندگی این افراد را به تاراج برده و آنها را درگیر دادگاه می کنند. همه ما می دانیم که پیشگیری بهتر از درمان است، پس بهترین کار این است که موقع خرید زمین، مغازه و یا آپارتمان پیش از هر کار با یک وکیل متخصص در حوزه املاک مشورت نماییم تا درگیر حقه بازی افراد حیله گر نشویم. گاهی مواقع افراد بدون اطلاع از مسائل حقوقی اقدام به معاملات ملکی می کنند غافل از اینکه یک کلمه در قرارداد می تواند همه شرایط را تغییر داده و حتی علیه انها کند. همه افرادی که روزانه پله های دادگاه را برای مشکلات ملکی بالا و پایین می کنند در همین گروه قرار دارند. با همه تفاسیر بنا به هر دلیلی اگر درگیر مشکلات ملکی شدیم  بهترین کار، دریافت مشاوره حقوقی با وکیل متخصص است. وکلای موسسه وکیل تلفنی ثمره سالها تلاش و تجربه خود در دنیای حقوق را در اختیار شما قرار می دهند تا بتوانید به حق و حقوق خودتان برسید و نتیجه سالها تلاش خود را حفظ نمایید. برای دریافت مشاوره حقوقی از موسسه وکیل تلفنی کافی است با شماره 09212242670 و یا شماره   02147625900 تماس گرفته و پس از پرداخت هزینه مشاوره با یکی از بهترین وکلای ملکی موسسه مشورت نمایید .

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل دادگستری 

 

 

پرداخت هزینه مشاوره حقوقی تلفنی به صورت کارت به کارت

پیشرفت چشمگیر در حوزه فناوری اطلاعات باعث شد تا استفاده از خدمات الکترونیک و مجازی با استقبال مردم مواجه شود. از سوی دیگر اپیدمی کرونا اهمیت این امر را دو چندان کرد. به گونه ای که اکثریت قریب به اتفاق مردم، امور مختلف خود را به صورت مجازی و تلفنی انجام می دهند. اما در این بین گاها مشکلاتی هم وجود دارد از جمله عدم ارسال رمز پویا برای پرداخت های اینترنتی. موسسه وکیل تلفنی همه جوانب را سنجیده و تمهیدات لازم برای رفع مشکلات احتمالی را در نظر گرفته است.  چنانچه موقع پرداخت انلاین حق المشاوره مشکلی از جمله عدم ارسال رمز پویا ایجاد شود، شماره کارت موسسه برای مشاوره جویان عزیز ارسال می گردد تا در اولین فرصت بتوانند با بهترین وکلای متخصص در حوزه مورد نظر خود مشورت نمایند.

 

مشاوره حقوقی تلفنی

تمدید مدت زمان مشاوره حقوقی تلفنی 

خیلی مواقع پیش آمده که برای دریافت یک نوبت برای پزشک، روانشناس، وکیل و ... روزها و با حتی ماه ها منتظر مانده باشیم اما موقع مراجعه، مطالب به قدری زیاد است و زمان محدود که انتهای جلسه متوجه می شویم هنوز سوالات پاسخ داده نشده بسیاری باقی مانده است و امکان ادامه دادن جلسه هم نیست چرا که مراجع بعدی پشت درب اتاق  منتظر نشسته و ادامه دادن جلسه باعث عصبانیت و یا گاها بحث خواهد شد. ناچارا با سوالات بی جواب به خانه برمی گردیم و تا نوبت بعدی منتظر می مانیم چه بسا این انتظار، مشکل ما را بزرگتر و گاها غیر قابل حل کند. موسسه وکیل تلفنی این امکان را فراهم اورده که شما یک زمان را به دلخواه با وکیل متخصص در حوزه مورد نظر خود صحبت کرده و در صورت لزوم، زمان مشاوره را به مدت دلخواه تمدید نمایید تا زمانی که به پاسخ همه سوالات خود برسید. برای این کار، شما مجدد با موسسه تماس گرفته و هزینه تمدید مشاوره را واریز می نمایید و در کمتر از 5 دقیقه مشاوره حقوقی خود را وکیل را ادامه می دهید .

 

دریافت مشاوره حقوقی تلفنی در هر لحظه با استفاده از کیف پول مجازی

مدرنیته شدن زندگی، علیرغم مزایا و محاسن بسیار، مشکلات عدیده ای برای جوامع بشری به دنبال داشت. مشاوره های خانوادگی، وساطت ریش سفیدهای محل و ... دیگر پاسخ گوی حجم بالای مشکلات حقوقی مردم دنیای امروز نیست. از لحظه ای که صبح خود را شروع میکنیم تا انتهای روز با مشکلات حقوقی مختلف دست و پنجه نرم می کنیم. استفاده از تجربه و دانش حقوقی وکیل پایه یک دادگستری برای حل این مسائل امری اجتناب ناپذیر است. مشغله مردم، ترافیک و ..  مراجعه حضوری به دفتر وکیل را سخت و گاها غیرممکن ساخته است. مشاوره حقوقی تلفنی گزینه مناسبی برای حل مشکلات یاد شده می باشد اما با این وجود هم گاهی مواقع پروسه دریافت نوبت از مرحله هماهنگ کردن با موسسه، پرداخت هزینه و ارتباط با وکیل زمان بر باشد و ما فرصت کافی برای طی شدن این پروسه را نداشته باشیم. موسسه وکیل تلفنی، کیف پول مجازی را برای رفع این مشکل در نظر گرفته است. شما با شارژ یکجای آن می توانید با خیال آسوده در هر لحظه به صورت فوری با بهترین وکلای موسسه مشورت نمایید و حق المشاوره شما به صورت خودکار از شارژ کیف پول شما کسر خواهد شد. علاوه بر این داشتن کیف پول مقرون به صرفه تر است و دیگر نیازی نیست هر دفعه هزینه اضافه برای انتقال پول پرداخت نمایید.

 

مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی

 شرایط تلکنفرانس برای مشاوره حقوقی تلفنی 

علیرغم رواج خدمات تلفنی، هنوز هم عده ای ترجیح می دهند مشاوره حقوقی خود را به صورت چشم در چشم انجام دهند. تماس تصویری واتس اپ این شرایط را فراهم کرده تا همه افراد بتوانند از خدمات مشاوره حقوقی بهره مند شوند. هزینه این نوع مشاوره بیش از مشاوره تلفنی می باشد و بستگی به نظر شما نحوه برگزاری مشاوره حقوقی مشخص می گردد.علاوه براین گاهی مواقع مشاوره جو تنها یک فرد نیست بلکه افرادی هستند که حضور آنها در جلسه مشاوره حقوقی الزامی است مثلا هیئت مدیره یک شرکت و یا وراث متوفی . در این صورت مشاوره حقوقی از طریق تلکنفرانس در واتس اپ برگزار می گردد و تصویر وکیل بر روی ویدئو پرژکتور برای تمامی افراد حاضر در جلسه نمایش داده می شود ضمن اینکه مراجعین محترم می توانند به طور همزمان با چند وکیل صحبت کرده و بهترین تصمیم را اتخاذ کنند. برای دریافت مشاوره حقوقی از طریق تلکنفرانس لازم است با موسسه هماهنگ نمایید و پس از پرداخت هزینه، مشاوره حقوقی خود را دریافت کنید.

 

مراحل پس از پرداخت انلاین هزینه مشاوره حقوقی تلفنی 

همانطور که برای دریافت مشاوره حقوقی به صورت حضوری ویزیت پرداخت می کنیم برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی هم هزینه مشاوره دریافت می شود . پرداخت هزینه به روش های مختلف از جمله پرداخت انلاین از طریق سایت انجام میگردد. بدین منظور کافی ست بر روی لینک پرداخت هزینه مشاوره حقوقی کلیک کرده و از قسمت چارت هزینه ها واریز را انجام دهید پس از واریز لینک واتس اپ را کلیک کرده و فیش واریز را ارسال می نمایید. یا اینکه از فیش واریز اسکرین شات گرفته و به واتس اپ شماره 09212242670 ارسال می کنید.

در صورتی که دسترسی به واتس اپ ندارید می توانید با شماره 09212242670 تماس گفته و مشخصات واریز را اعلام نمایید. لازم به ذکر است که پس از واریز هزینه مشاوره حقوقی به صورت انلاین اطلاعات شما در سامانه درج شده و همکاران ما با شما تماس گرفته اطلاعات واریز و موضوع مشاوره را از شما دریافت کرده و شما را به وکیل متخصص در حوزه مورد نظر ارجاع می دهند .

 

هزینه مکالمه تلفنی برای مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل است یا مشاوره جو؟

مشکلات اقتصادی یکی از بزرگترین دغدغه های مردم ایران است. خیلی مواقع عدم استطاعت مالی مردم برای دریافت مشاوره حقوقی باعث بزرگ شدن مشکلات حقوقی کوچک می شود. مشاوره حقوقی تلفنی هزینه مردم را تا حدودی کاهش می دهد اما مسئله دیگری که پیش می آید این است که هزینه تماس را چه کسی پرداخت می کند؟ اگر مراجع بخواهد هزینه تماس را بپردازد که هزینه ها بیش از مشاوره حضوری خواهد شد. پس وکیل تلفنی چگونه هزینه ها را کاهش می دهد؟ موسسه وکیل تلفنی شرایطی را فراهم اورده که هزینه تماس را وکیل پرداخت نماید نه مراجع. این مسئله اندکی دغدغه ذهنی مردم را کاهش داده است و مردم بیش از پیش از خدمات مشاوره حقوقی استفاده می کنند و از حقوق خود آگاه می شوند.

 

هر دفعه باید همه چیز را از اول برای وکیل جدید تکرار کنم؟

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که از یک موسسه به صورت حضوری یا تلفنی خدماتی را دریافت کرده باشید که برای به نتیجه رسیدن، جلسات متعددی لازم باشد اما مسئله ای که هست اینکه هر دفعه با یک نفر صحبت می کنید و هرجلسه باید از ابتدا همه چیز را توضیح دهید این مسئله باعث می شود علاوه بر کلافگی و گاها انصراف ما از ادامه مشاوره، علیرغم متحمل شدن هزینه مالی و زمانی مشکل ما حل نشده باقی بماند. در موسسه حقوقی وکیل تلفنی هر یک از وکلا دارای کد مخصوص بوده که شما در هر مراجعه می توانید با اعلام کد به مسئول پذیرش با همان وکیل صحبت کنید این امر موجب می شود تا دیگر نیازی به تکرار نباشد، مطالب به صورت زنجیره ای بررسی و مشکل حقوقی شما به صورت ریشه ای حل شود . حتی در صورت پیش آمدن مشکل در ماه ها یا حتی سال های بعد میتوانید با وکیل خود مشورت نمایید.

 

دریافت مشاوره حقوقی تلفنی برای هموطنان مقیم خارج

گاهی مواقع هموطنان عزیز مقیم خارج از کشور با مسائل حقوقی مواجه می شوند که مستلزم دریافت مشاوره حقوقی از یک وکیل متخصص در ایران می باشد. مثلا پرونده طلاق، تقسیم سهم الارث پدری و .... . موسسه حقوقی وکیل تلفنی بستر مناسبی جهت دریافت مشاوره برای این افراد فراهم کرده است. برای پرداخت هزینه مشاوره 3 روش وجود دارد . اولین مورد دریافت مشاوره حقوقی رایگان از طریق ثبت نام در سایت موسسه است. گاهی مواقع موضوع نیاز به بررسی بیشتر دارد حال سوالی که مطرح می شود این است که به چه صورت هزینه را واریز نمایند ؟ برای افرادی که اقوامی در داخل کشور دارند واریز هزینه از سمت آنها انجام شده و مشاوره حقوقی از طریق تماس، چت، و یا ویدئوکال در بستر واتس اپ انجام می شود. در صورتی که مراجع هیچ آشنایی در ایران نداشته باشد با شماره 09212242670 تماس گرفته تا اطلاعات حساب برای واریز برای ایشان ارسال گردد و با واحد پول کشور خود پرداخت را انجام داده و د کمتر از 5 دقیقه با یکی از بهترین وکلای متخصص در حوزه مورد نظر خود مشورت نماید.

مشاوره حقوقی تلفنی

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

جهت پرداخت بر روی تصویر کلیک نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی