موسسه وکیل تلفنی

 • روح الله عالی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۹:۵۷:۴۰ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۴:۱۵ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۲۶:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۷:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۳:۵۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۱:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۷:۳۵ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۵
 • بهروز آقایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۵۶:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۵
 • امیر امیری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۱۶:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۵
 • میسا لاله زار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۵
انجمن وکیل تلفنی

تایید اصالت و تنفیذ سند

تایید اصالت و تنفیذ سند

شاید تاکنون با این جمله تایید اصالت و تنفیذ سند رو به رو نشده باشید و یا راه­های قانونی اطمینان از معتبر بودن یک سند را ندانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با این موضوع تا آخر این مطلب همراه ما باشید. املاک بخش عظیمی از سرمایه­های اشخاص در کل جهان می­باشد بنابراین قانون توجه ویژه­ای به بخش املاک دارد چرا که بارها دیده شده که افراد مختلف به شیوه­های گوناگون و با استفاده از یک سند جعلی اقدام به کلاهبرداری نموده­اند. اسناد به دو صورت رسمی و عادی تنظیم می­شوند در اسناد رسمی به دلیل اینکه در دفترخانه­ها ثبت می­شوند معمولا مشکلات بسیار کمتر از اسناد عادی است چرا که سند اعتبار بیشتری دارد. در اسناد عادی به دلیل اینکه هیچ تایید قانونی پشت آن نیست و فقط یک برگه کاغذ معمولی با کلمات واقعی و ارزشمند است نیاز بیشتری برای تایید اصالت و تنفیذ آن وجود دارد. اگر می­خواهید در مورد روش  بررسی آنلاین اصالت انواع سند بدانید همین حالا وارد سایت مجموعه وکیل تلفنی شوید و از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین این مجموعه جهت تایید اصالت و تنفیذ سند خود بهره­ مند شوید. 

مشاوره حقوقی اصالت سند

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه هشت رقمی) 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

تنفیذ قرارداد یعنی چه؟

در واقع تنفیذ به معنای اعتبار بخشیدن  و  به رسمیت شناختن می­باشد. زمانی که ما از تنفیذ قرارداد صحبت می­کنیم منظورمان قراردادهای عادی مانند قولنامه، هبه نامه و ... می­باشد. اگر شخصی بخواهد به قرارداد خود که مابین او و دیگری تنظیم شده اعتبار ببخشد باید به طرح دعوای حقوقی بپردازد، روش کار آن هم نوشتن دادخواست تنفیذ قرارداد و تقدیم آن به دادگاه می­باشد. منظور از طرح دعوای تنفیذ قرارداد اصالت بخشیدن به سند عادی در قرارداد منعقده و استفاده از آثار حقوقی سند پس از اعتبار بخشیدن به آن است. امروزه به دلایل شرایط کرونا همچنین شرایط مشاوره مانند هزینه­های بالا دفاتر حقوقی معتبر انواع مشاوره حقوقی را جهت تایید اصالت و تنفیذ سند  در قالب مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین ارائه می­دهند. وکیل تلفنی علاوه بر ارائه مشاوره حقوقی تنفیذ انواع سند به بررسی اصل یا فیک بودن سند به صورت آنلاین و 24 ساعته نیز می­پردازد

 

آیا دعوی تایید و تنفیذ سند عادی صحیح است؟

 

همانگونه که از نام سند عادی پیداست تنظیم قرارداد در یک برگه کاغذ معمولی صورت می­گیرد و در حالت عادی معمولا دو شاهد هم پای برگه را امضا می­زنند. اما این سند به دلیل اینکه دستنویس می­باشد و ممکن است که موضوع آن کلاهبرداری بوده و یا اصلا مورد معامله وجود خارجی نداشته باشد، باید در محاکم قانونی بررسی شود به همین دلیل زمانی که یکی از طرفین بخواهد به سند اعتبار قانونی ببخشد یا در زمان لزوم از اعتبار حقوقی آن استفاده کند باید به طرح دعوای حقوقی علیه دیگری بپردازد تا سند به رسمیت درآید و اعتبار قانونی پیدا کند، در واقع باید مشخص شود که پشت این قرارداد حقیقتی قانونی نهفته است یا خیر. وظیفه تایید و برملا ساختن این قضیه با محاکم قانونی است پس طرح دعوای تنفیذ قرارداد جهت تایید اصالت و تنفیذ سند صحیح می­باشد.  اگر سوالات بیشتری در رابطه با طرح دعوای تایید اصالت و تنفیذ سند عادی دارید از وکلای مجموعه ما به صورت آنلاین و تلفنی بپرسید.

مشاوره حقوقی دعاوی ملکی

 

اثبات صحت، اصالت و تنفیذ سند عادی

اثبات اصالت و صحت سند جهت جلوگیری از انکار یکی از طرفین یا جلوگیری از مباردرت خواهان جهت جعل می­باشد بنابراین پس از طرح دعوای خواهان و بررسی در محاکم صالح در صورتی که خوانده سند را انکار کند یا خود خواهان به دلیل جعل بودن سند مبادرت به طرح شکایت کرده باشد در این میان سند جهت بررسی صحت و اصالت به کارشناس رسمی دادگستری ارجاع داده می­شود. کارشناس جهت بررسی­های لازم مانند اصل بودن امضا و اثر انگشت اقدام می­کند حتی در صورت لزوم جهت تایید هویت سند به اداره تشخیص هویت ارجاع داده می­شود. وکیل تلفنی در تمامی ساعات شبانه­ روز آماده ارائه مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین جهت تایید اصالت و تنفیذ سند می­باشد.

تنفیذ قرارداد مالی هست یا غیر مالی

مال به چیزی گفته می­شود که قابلیت تبدیل به پول و یا مبادله با پول باشد. در موضوع پیش رو خود برگه­ای که قرارداد در آن تنظیم شده است یک برگه کاغذ معمولی است و ارزش مالی چندانی ندارد اما موضوعی که در آن نوشته شده و چیزی که مورد معامله قرار گرفته دارای ارزش مالی بسیار است، این موضوع در ماده 16 قانون آیین دادرسی مدنی به روشنی بیان شده است؛ هر دعوایی که ذاتا به مال مربوط باشد مالی است. تنفیذ قرارداد چون درباره یک سند که موضوع آن مالی است صورت می­گیرد پس یک قرارداد مالی می­باشد و کلمات، امضاها، اثر انگشت و تمامی چیزهایی که در قرارداد وجود دارد همگی در رابطه با یک مال در قرارداد نگاشته شده است بنابراین ارتباط یک قرارداد را به یک موضوع غیر مالی امری غیر معقول است. اگر همچنان می­خواهید در رابطه با مالی و غیر مالی بودن سند عادی بدانید بهتر است که با مجموعه وکیل تلفنی تماس بگیرید. وکلای این مجموعه نکات مربوط به تایید اصالت و تنفیذ سند را به شما کامل توضیح خواهند داد.