موسسه وکیل تلفنی

  • مجيد مددي گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۶:۱۶:۱۴ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۳۷:۳۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۴
  • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۲۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۳
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۵۴ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۲:۵۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۹:۲۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۳:۵۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۲:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۰:۴۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

تایید اصالت و تنفیذ سند

تایید اصالت و تنفیذ سند

شاید تاکنون با این جمله تایید اصالت و تنفیذ سند رو به رو نشده باشید و یا راه­های قانونی اطمینان از معتبر بودن یک سند را ندانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با این موضوع تا آخر این مطلب همراه ما باشید. املاک بخش عظیمی از سرمایه­های اشخاص در کل جهان می­باشد بنابراین قانون توجه ویژه­ای به بخش املاک دارد چرا که بارها دیده شده که افراد مختلف به شیوه­های گوناگون و با استفاده از یک سند جعلی اقدام به کلاهبرداری نموده­اند. اسناد به دو صورت رسمی و عادی تنظیم می­شوند در اسناد رسمی به دلیل اینکه در دفترخانه­ها ثبت می­شوند معمولا مشکلات بسیار کمتر از اسناد عادی است چرا که سند اعتبار بیشتری دارد. در اسناد عادی به دلیل اینکه هیچ تایید قانونی پشت آن نیست و فقط یک برگه کاغذ معمولی با کلمات واقعی و ارزشمند است نیاز بیشتری برای تایید اصالت و تنفیذ آن وجود دارد. اگر می­خواهید در مورد روش  بررسی آنلاین اصالت انواع سند بدانید همین حالا وارد سایت مجموعه وکیل تلفنی شوید و از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین این مجموعه جهت تایید اصالت و تنفیذ سند خود بهره­ مند شوید. 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

 

تنفیذ قرارداد یعنی چه؟

در واقع تنفیذ به معنای اعتبار بخشیدن  و  به رسمیت شناختن می­باشد. زمانی که ما از تنفیذ قرارداد صحبت می­کنیم منظورمان قراردادهای عادی مانند قولنامه، هبه نامه و ... می­باشد. اگر شخصی بخواهد به قرارداد خود که مابین او و دیگری تنظیم شده اعتبار ببخشد باید به طرح دعوای حقوقی بپردازد، روش کار آن هم نوشتن دادخواست تنفیذ قرارداد و تقدیم آن به دادگاه می­باشد. منظور از طرح دعوای تنفیذ قرارداد اصالت بخشیدن به سند عادی در قرارداد منعقده و استفاده از آثار حقوقی سند پس از اعتبار بخشیدن به آن است. امروزه به دلایل شرایط کرونا همچنین شرایط مشاوره مانند هزینه­های بالا دفاتر حقوقی معتبر انواع مشاوره حقوقی را جهت تایید اصالت و تنفیذ سند  در قالب مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین ارائه می­دهند. وکیل تلفنی علاوه بر ارائه مشاوره حقوقی تنفیذ انواع سند به بررسی اصل یا فیک بودن سند به صورت آنلاین و 24 ساعته نیز می­پردازد

 

آیا دعوی تایید و تنفیذ سند عادی صحیح است؟

 

همانگونه که از نام سند عادی پیداست تنظیم قرارداد در یک برگه کاغذ معمولی صورت می­گیرد و در حالت عادی معمولا دو شاهد هم پای برگه را امضا می­زنند. اما این سند به دلیل اینکه دستنویس می­باشد و ممکن است که موضوع آن کلاهبرداری بوده و یا اصلا مورد معامله وجود خارجی نداشته باشد، باید در محاکم قانونی بررسی شود به همین دلیل زمانی که یکی از طرفین بخواهد به سند اعتبار قانونی ببخشد یا در زمان لزوم از اعتبار حقوقی آن استفاده کند باید به طرح دعوای حقوقی علیه دیگری بپردازد تا سند به رسمیت درآید و اعتبار قانونی پیدا کند، در واقع باید مشخص شود که پشت این قرارداد حقیقتی قانونی نهفته است یا خیر. وظیفه تایید و برملا ساختن این قضیه با محاکم قانونی است پس طرح دعوای تنفیذ قرارداد جهت تایید اصالت و تنفیذ سند صحیح می­باشد.  اگر سوالات بیشتری در رابطه با طرح دعوای تایید اصالت و تنفیذ سند عادی دارید از وکلای مجموعه ما به صورت آنلاین و تلفنی بپرسید.

مشاوره حقوقی دعاوی ملکی

 

اثبات صحت، اصالت و تنفیذ سند عادی

اثبات اصالت و صحت سند جهت جلوگیری از انکار یکی از طرفین یا جلوگیری از مباردرت خواهان جهت جعل می­باشد بنابراین پس از طرح دعوای خواهان و بررسی در محاکم صالح در صورتی که خوانده سند را انکار کند یا خود خواهان به دلیل جعل بودن سند مبادرت به طرح شکایت کرده باشد در این میان سند جهت بررسی صحت و اصالت به کارشناس رسمی دادگستری ارجاع داده می­شود. کارشناس جهت بررسی­های لازم مانند اصل بودن امضا و اثر انگشت اقدام می­کند حتی در صورت لزوم جهت تایید هویت سند به اداره تشخیص هویت ارجاع داده می­شود. وکیل تلفنی در تمامی ساعات شبانه­ روز آماده ارائه مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین جهت تایید اصالت و تنفیذ سند می­باشد.

تنفیذ قرارداد مالی هست یا غیر مالی

مال به چیزی گفته می­شود که قابلیت تبدیل به پول و یا مبادله با پول باشد. در موضوع پیش رو خود برگه­ای که قرارداد در آن تنظیم شده است یک برگه کاغذ معمولی است و ارزش مالی چندانی ندارد اما موضوعی که در آن نوشته شده و چیزی که مورد معامله قرار گرفته دارای ارزش مالی بسیار است، این موضوع در ماده 16 قانون آیین دادرسی مدنی به روشنی بیان شده است؛ هر دعوایی که ذاتا به مال مربوط باشد مالی است. تنفیذ قرارداد چون درباره یک سند که موضوع آن مالی است صورت می­گیرد پس یک قرارداد مالی می­باشد و کلمات، امضاها، اثر انگشت و تمامی چیزهایی که در قرارداد وجود دارد همگی در رابطه با یک مال در قرارداد نگاشته شده است بنابراین ارتباط یک قرارداد را به یک موضوع غیر مالی امری غیر معقول است. اگر همچنان می­خواهید در رابطه با مالی و غیر مالی بودن سند عادی بدانید بهتر است که با مجموعه وکیل تلفنی تماس بگیرید. وکلای این مجموعه نکات مربوط به تایید اصالت و تنفیذ سند را به شما کامل توضیح خواهند داد.

مشاوره حقوقی تلفنی

تنفیذ  بیع نامه و قرارداد؟

بیع اصطلاح حقوقی خرید و فروش است. زمانی که دو نفر می­خواهند یک ملک را معامله کنند مابین خودشان یک قرارداد را به صورت دستی تنظیم می­کنند. قراردادی که مابین خریدار و فروشنده تنظیم شده است مبایعه ­نامه می­باشد. قرارداد یک مفهوم کلی در رابطه با هر موضوع مالی مانند صلح نامه، قولنامه، هبه ­نامه، بیع نامه و خلاصه هر موضوعی که در نهایت به مال منجر گردد می­باشد. موضوع قرارداد می­تواند به انتقال مالکیت یا منافع مال بینجامد مانند قرارداد اجاره که اصل مالکیت انتقال پیدا نمی­کند اما منافع مال به مستاجر منتقل می­شود. تنفیذ یک مبایعه­نامه یا هر قرارداد دیگری نیازمند طرح دعوای حقوقی در محاکم قضایی می­باشد. روال کار مانند هر پرونده دیگری مانند احضار طرفین، استماع سخنان بررسی هویتی و کارشناسی موضوع مورد نظر و در نهایت در صورت صحت تنفیذ آن می­باشد. تایید اصالت و تنفیذ سند عادی مانند مبایعه­نامه و یا هر قرارداد دیگری بر عهده مرجع معتبر است. جهت آشنایی بیشتر با موضوع تایید اصالت و تنفیذ سند می­توانید با وکلای مجموعه وکیل تلفنی تماس بگیرید تا همه چیز را به روش آسان و ساده برای شما توضیح دهند.

وکیل دعاوی ملکی 
نگارش دادخواست اثبات مالکیت 
نمونه رای دادگاه درخصوص تنفیذ بیع نامه عادی 
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل دعاوی ملکی 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران:

استان: مازندران، شهرستان : آمل، بخش : مرکزی، شهر: آمل، خیابان طالب آملی کوچه توحید4[نیما 3]کوچه توحید6[نیما4]، پلاک 36 طبقه اول واحد اول تلفن اداری:01144442509

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی