موسسه وکیل تلفنی

 • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۰:۲۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۱
 • شاهين عيسي زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۲:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۳۳:۳ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۱۰:۲۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۹:۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۹:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
 • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۸:۳۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی سوء استفاده از سفید امضا

مشاوره حقوقی سوء استفاده از سفید امضا

در زندگی روزمره با بسیاری از قرارداد ها و امضا کردن برخی اسناد سروکار داریم؛ از امضا کردن یک قرارداد کاری گرفته تا اعتماد کردن به اشخاص و دادن برگه سفید امضا به آنها. همه اینها به معنی تایید کردن چیزی است که یا توافق کرده ایم؛ یا روحمان هم خبر ندارد، که قرار است چه اتفاقی بیفتد؛ این مشاوره حقوقی با بهترین وکلای متخصص در زمینه سوء استفاده از سفید امضا، شما را در پیگیری امور حقوقی و احقاق حق، همراهی می کند.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
30.000 تومان
۱۰ دقیقه
50.000  تومان
۱۵ دقیقه
75.000 تومان
۲۰ دقیقه
100.000  تومان
۳۰ دقیقه
150.000  تومان
۱ ساعت
250.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 200.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 10 دقیقه مشاوره با وکیل 100.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

signature abuse

حل فوری تمامی سوءاستفاده ها از امضاء

 

"امضا کردن همیشه بعد از خواندن یک مطلب و سپس تایید کردن آن صورت می گیرد؛ اما امضا کردن یک برگه خالی بدون دانش حقوقی و مشورت با وکیل، حتماً مشکلات بسیاری برای شما به همراه خواهد داشت؛ اگر خدایی ناکرده این مشکل برای شما بوجود آمده است، هیچ جای نگرانی نیست؛ فقط کافیست تا با تماس بگیرید تا بهترین راهکار های حقوقی را از وکیل متخصص در این امورات حقوقی به دست آورید؛ برای اینکار تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

سفید امضاء چیست؟

 

what is signature abuse

وکیل فوری متخصص در سوء استفاده از امضاء

 

سفید امضا برگه ای خالی از نوشته است که فقط به امضا و مهر یک طرف رسیده و طبق توافق صورت گرفته، قرار است مطالبی در آن قید شود؛ حال اگر مطالب خلاف توافق در آن نوشته شود سوء استفاده از سفید امضا اتفاق می افتد که قانون مجازات اسلامی به آن عنوان مجرمانه داده است و در مبحث خیانت در امانت به آن پرداخته است.

ماده ۶۷۳ قانون مجازات اسلامی (بخش تعزیرات): «هرکس از سفید مُهر یا سفید امضائی که به او سپرده شده است یا به هر طریق به دست آورده، سوء استفاده نماید به یک تا سه سال حبس محکوم خواهد شد».

سفید امضا، یک سند ناقص است که فقط امضا شده است و بعد از امضا مطالبی به آن اضافه می شود، که از دو حالت خارج نیست:

 

 • یا طبق توافق صورت گرفته مطالب مورد نظر درج می شود
 • یا از اعتماد شما سوء استفاده می شود و مطالب خلاف توافق با هدف خسارت وارد کردن به شما در آن قید می شود. پس امضا همیشه مقدم در درج مطالب می باشد.

نکته: با مشاوره حقوقی سوء استفاده از سفید امضا و پرسش و پاسخ فوری حقوقی، امکان مشورت با وکیل متخصص در هر زمان از شبانه روز را برای شما فراهم شده است.

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل دادگستری


مصادیق جرم سوء استفاده از سفید امضا

وقتی سند سفید امضا را به شخصی سپردید، به محض استفاده خلاف توافق از آن؛ جرم سوء استفاده از سفید امضا صورت می گیرد. مشاوره حقوقی سوء استفاده از سفید امضا ، شما را با مصادیق این جرم بیشتر آشنا می کند.

یکی از مصادیق بارز آن در روابط کارگر و کارفرما می باشد، که در ابتدای شروع کار، یک برگه سفید امضا از کارگر گرفته می شود و بعدا با استناد با همین برگه، کارگر را از حقوق قانونی اش سلب می کند، که البته با مشاوره حقوقی سوء استفاده از سفید امضا می توانید با راه های ستاندن حق خود آشنا شوید.

ممکن است به شخصی اعتماد داشته باشید و براساس این اعتماد برگه سفید امضا به او دهید و در نهایت با خیانت در امانت، مشکلات مالی و حقوقی بسیاری را برای شما بوجود آورد.

مشاور آنلاین متخصص در امور سوء استفاده شما را در هر زمان و مکان در رسیدن به حق قانونی تان، کمک می کند.

 

جرم سوء استفاده از سفید امضا با چه مدارکی قابل اثبات می باشد؟

 

signature abuse proof with evidence

روش جمع آوری مدارک اثبات سوء استفاده از امضاء

 

اگر جرم سوء استفاده از سفید امضا صورت گرفت؛ اولین اقدام تماس به مشاور حقوقی متخصص در این امر می باشد؛ برای اثبات جرم سوء استفاده از سفید امضا شما باید ادله کافی داشته باشید.

همان طور که گفتیم سفید امضا یعنی یک برگه خالی که حاوی امضا یا مهر است و بعداً مطالبی در آن درج می شود. قرار ارجاع به کارشناسی به شما کمک می کند که بتوانید ثابت کنید که مطالب خلاف توافق، بعد از امضا به آن وارد شده است؛ البته اگر با فاصله کمی، مطالب اضافه شده باشد، اثبات آن را با دشواری همراه می کند.

داشتن شاهد نیز برای اثبات این جرم می تواند به شما کمک کند. روند پیگیری سوء استفاده از سفید امضا با بهره گیری از وکیل تلفنی با تجربه و تمام وقت، به پرونده شما سرعت بیشتری می بخشد.

 

در صورت اثبات وقوع جرم سوء استفاده از سفید امضا چه مجازاتی برای مرتکب جرم دارد

وکیل امور سفید امضا با استناد به ماده 673 بیان می کند: شخصی که مرتکب به جرم سوء استفاده از سفید امضا شده است به یک سال تا سه سال حبس محکوم می شود که این مجازات با وجود معیارهایی چون موقعیت مرتکب، همکاری در کشف جرم، و جلب رضایت شاکی می تواند از تخفیف در مجازات نیز بهره مند شود.

مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین بهترین راهکار حقوقی را به شما ارائه می دهد؛ مشاوره حقوقی سوء استفاده از سفید امضا و همراه داشتن یک وکیل متخصص با تسلط به این قوانین، قطعاً در سرعت بخشیدن به پرونده شما و اثبات بی گناهی تان تاثیر گذار است.

قانون مجازات اسلامی در ماده در ماده 674 آمده که اگر کسی اموال منقول یا غیر منقول یا نوشته هایی ازقبیل سفید چک، قبض و نظایر اینها به عنوان اجاره، امانت، رهن، وکالت و یا برای هر کار دیگر، با اجرت یا بی اجرت به کسی داده باشد، بنابراین بوده است که این اموال و نوشته های داده شده مسترد شود یا به مصرف معینی برسد، ولی شخصی که این اموال و نوشته ها در نزدش بوده آنها را مسترد نکرده یا به مصرف معینی نرسانده بلکه آنها را به ضرر مالک یا متصرف قانونی اش استعمال و تصاحب کرده، تلف کرده و یا مفقود نموده و به عنوان خیانت در امانت حبس 6 ماه تا 3 سال خواهد داشت.

 

روش های اثبات بی گناهی در جرم سوء استفاده از سفید

 

innocency of signature abuse proof

بهترین روش اثبات بی گناهی در جرم سوء استفاده از امضاء

 

اگر بی گناه هستید و ادعا می کنید که شخص خودش اذن و رضایت قلبی داده است که از سفید امضا استفاده شود؛ شما با استناد به اذن صاحب امضا و اینکه شخص این اجازه  را داده است، می توانید بی گناهی خود را اثبات کنید.

اگر شما از آن شخص وکالت انجام اموری را داشته باشید و شخص با دادن سفید امضا از شما می خواهد خانه اش را بفروشید، با استناد به وکالت داده شده می توانید بی گناهی خود را ثابت کنید، اما گاهی اوقات اوضاع به این سادگی نیست و شما نیاز به حمایت حقوقی یک وکیل متخصص را دارید که بتواند به شما در اثبات بی گناهی تان کمک نماید. وکلای متخصص و با تجربه با اشراف بر قوانین و استناد درست به آن، می توانند شما را تبرئه کنند.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین کافیست در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

خدمات 24 ساعته آنلاین و تلفنی ثبت انواع شرکت ها

افزایش فرار مالیاتی شرکت ها و مجازات شدیدتر

مشاوره حقوقی 24 ساعته تلفنی و آنلاین در تمامی زمینه های ملکی

مشکلات حقوقی پولشویی

افترا زدن و مجازات آن در سال 99

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام. سوء استفاده از سفید امضاء درقانون جرم انگاری شده است. و معمولا جایی رخ می دهد که اعتماد بین طرفین است یا بناچار یکی از طرفین مجبور به امضاء برگه ای سفید می شود که بعدها توسط گیرنده امضاء مشکلات حقوقی و مالی و... برا یشخص بوجود می آورد. در این خصوص حتما باید از مشاوره یک وکیل متخصص استفاده نمایید.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی مقاله حاضر مقاله بسیار مفیدی برای کاربران بوده وکمک بسیار شایانی به ایشان در خصوص رفع مشکلات خود می نماید جرم سفید امضا از جمله جرایم غیر قابل گذشت بوده وقانون گذار در خصوص این جرم ومجازات آن سخت گیری بسیاری نموده وبا این امر در حقیقت جلوگیری وپیشگیری از وقوع چنین جرایمی دارد وجرمی است که از جمله جرایم مخل نظم واننیت اجتماعی است .ومعمولا در کنار جرایم جعل واستفاده از اوراق مجعول جرم سو استفاده از سفید امضا مطرح ومورد رسیدگی قرار می گیرد .اینجانب فریبرز ذوالفقاری با ک ۱۵۲۱۴ اماده ارائه مشاوره تکمیلی در این خصوص هستم
با سلام‌وعرض ادب،توجه داشته باشیم در دعاوی کیفری چه در مقام‌شاکی و چه در مقام‌متهم استفاده از مشاوره حقوقی و کمک گرفتن از وکیل متخصص کمک شایانی در کسب نتیجه مثبت در پرونده خواهد نمود،وکیل تلفنی با همراهی وکلای متخصص جهت ارائه مشاوره ۲۴ ساعته آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز می بلشد.با احترام_فاطمه سلیمانی
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره حقوقی به صورت تخصصی در کلیه موضوعات با حقوقدانانی که تحصیلات تخصصی عالیه در دانشگاه های سطح اول کشور و سابقه قضایی و تجربه عملی در خصوص موضوعات را دارند فراهم آورده است‌.
با سلام و خسته نباشید به مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. بهاره توکلی پور با کد 30972 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر
سلام وقتتون بخیر تشکر میکنم از شما بابت این مطالب آموزنده و مفید؛ اگر مردم برای این موضاعات بخواهند وکیل بگیرند باید هزینه کنند اما با خواندن مطالب در سایت شما به آگاهی نسبی میرسند. ممنون
سلام وقتتون بخیر تشکر میکنم از شما بابت این مطالب آموزنده و مفید؛ اگر مردم برای این موضاعات بخواهند وکیل بگیرند باید هزینه کنند اما با خواندن مطالب در سایت شما به آگاهی نسبی میرسند. ممنون
سلام وقتتون بخیر تشکر میکنم از شما بابت این مطالب آموزنده و مفید؛ اگر مردم برای این موضاعات بخواهند وکیل بگیرند باید هزینه کنند اما با خواندن مطالب در سایت شما به آگاهی نسبی میرسند. ممنون
مباحث مربوط به کلاهبرداری امروزه بسیار کاربرد دارد و مطالعه اینگونه مطالب بسیار در سطح آگاهی افراد و جلوگیری از بروز خیلی مشکلات موثر است. من از طریق دوستم با وکیل تلفنی آشنا شدم. دوستم برای پرونده ای از خدمات وکیل تلفنی استفاده کرده بود و به کمک وکیلی که از طریق مجموعه به ایشان معرفی شد توانست در پرونده موفق شود. من هم بعد از اولین مشاوره بسیار رضایت داشتم از سطح خدمات وکیل تلفنی که بسیار سریع و با هزینه ای مناسب امکان مشاوره را برای همه افراد فراهم میکنند. از شما سپاسگزارم
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
روشهای مختلف کلاهبرداری در جامعه ی ما وجود دارد که یکی از این کلاهبرداری ها سوء استفاده از چک های سفید امضا یا برگه هایی هست که تنها با یک امضا صاحب معامله را ورشکست کرده اند برای اینکه دراین حوزه آشنایی وآگاهی بیشتری داشته باشیم نیاز به یک کارشناس داریم تا از وی راهنمایی بگیریم تا در این حوزه دچار سر در گمی نشویم بنابراین راحتترین راه برای انجام مشاوره تماس تلفنی با موسسه ی وکیل تلفنی هست که با داشتن بیشاز هزار وکیل در سراسر کشور به صورت شبانه روز در خدمتگذاری حاضرند فوری وبا هزینه ی کمتر
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
سلام و ارادت خدمت همه ی عزیزان در موسسه وکیل تلفنی من وکیل تلفنی رو یه دانشگاه میدونم هر روز مطلب تازه و عالی و کاربردی خدا خیرتون بده که به مردم آگاهی میدین و واقعا خوشحالم که توی ایران همچین سایت خوب و ساده و روانی راه اندازی شده که به همه ی افراد اجتماع برای احقاق حقشون یاری میده ممنون و سپاسگزار همین فرمون پیش برین که عالی هستین
با سلام و عرض ادب هدمت مخاطبان محترم.بررسی جرم سو استفاده از سفید امضا که در دسته جرایم خیانت در امانت است چرا که در این جرم هم فردی از اعتماد دیگری که چک یا دسته چک یا هر نوع قرارداد سفیدی را در اختیار وی می گذارد سو استفاده می کند و برخلاف قراردادشان و توافقی که نموده اند اقدام به درج مبالغ یا تعهداتی بر خلاف توافقات می نماید.در روابط کارگر و کارفرما هم اغلب زیاد اتفاق می افتد چرا که اکثرا کارفرما ها قرارداد سفید اخذ می کنند همچنین در بین تجار هم زیاد این جرایم اتفاق می افتد ولی عنصر مهم در این جرم اثبات این مسئله است که خارج از اختیاراتی که به فرد امین داده شده ایشان از آن اختیارات عدول کرده و مثلا مبالغی خارج از توافق در برگه چک سفبد امضا درج کرده است با در برگه تعهدات مواردی خارج از اراده متعهد ذکر گردیده است.موفق باشید.مسیح آقاداودی
عزیزان سلام مهم ترین جایی که بحث خیانت در امانت محسوب میشه بحث اسناد سفید امضا هستند حواستون باشه سفید امضایی اگر دستتونه تحت هر شرایطی تاریخ نزنید و وصولش کنید باید حتی اگر موضوع ضمانت هم اتفاق افتاده شرایطی رعایت کنید قبل وصول مقدمات داره سفید امضا هم دست کسی دارید قبل از تحویلش یه کپی ازش بگیرید
بسمه تعالی_با سلام و تحیت،عرض خسته نباشید دارم خدمت شما،متن خوب و علمی بود،از زحمات شما کمال قدردانی را دارم.

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی