موسسه وکیل تلفنی

 • فرناز بختیاری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۲۰:۲۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • ميلاد صادق سميعي گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۴۴:۲۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • عباس مومنی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۶:۵۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • رضا طوسی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۵۴:۱۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • مجتبی درچه گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۳۹:۲۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • میرزا بایرامی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۴:۳۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۸:۴۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۴۵:۳۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۵
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۴۴:۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۵
 • سید مصطفی حسینی برزل آباد گرامی : پرونده حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۳:۳۰:۱۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۵
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی سوء استفاده از سفید امضا

مشاوره حقوقی سوء استفاده از سفید امضا

در زندگی روزمره با بسیاری از قرارداد ها و امضا کردن برخی اسناد سروکار داریم؛ از امضا کردن یک قرارداد کاری گرفته تا اعتماد کردن به اشخاص و دادن برگه سفید امضا به آنها. همه اینها به معنی تایید کردن چیزی است که یا توافق کرده ایم؛ یا روحمان هم خبر ندارد، که قرار است چه اتفاقی بیفتد؛ این مشاوره حقوقی با بهترین وکلای متخصص در زمینه سوء استفاده از سفید امضا، شما را در پیگیری امور حقوقی و احقاق حق، همراهی می کند.

 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

signature abuse

حل فوری تمامی سوءاستفاده ها از امضاء

 

"امضا کردن همیشه بعد از خواندن یک مطلب و سپس تایید کردن آن صورت می گیرد؛ اما امضا کردن یک برگه خالی بدون دانش حقوقی و مشورت با وکیل، حتماً مشکلات بسیاری برای شما به همراه خواهد داشت؛ اگر خدایی ناکرده این مشکل برای شما بوجود آمده است، هیچ جای نگرانی نیست؛ فقط کافیست تا با تماس بگیرید تا بهترین راهکار های حقوقی را از وکیل متخصص در این امورات حقوقی به دست آورید؛ برای اینکار تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

سفید امضاء چیست؟

 

what is signature abuse

وکیل فوری متخصص در سوء استفاده از امضاء

 

سفید امضا برگه ای خالی از نوشته است که فقط به امضا و مهر یک طرف رسیده و طبق توافق صورت گرفته، قرار است مطالبی در آن قید شود؛ حال اگر مطالب خلاف توافق در آن نوشته شود سوء استفاده از سفید امضا اتفاق می افتد که قانون مجازات اسلامی به آن عنوان مجرمانه داده است و در مبحث خیانت در امانت به آن پرداخته است.

ماده ۶۷۳ قانون مجازات اسلامی (بخش تعزیرات): «هرکس از سفید مُهر یا سفید امضائی که به او سپرده شده است یا به هر طریق به دست آورده، سوء استفاده نماید به یک تا سه سال حبس محکوم خواهد شد».

سفید امضا، یک سند ناقص است که فقط امضا شده است و بعد از امضا مطالبی به آن اضافه می شود، که از دو حالت خارج نیست:

 

 • یا طبق توافق صورت گرفته مطالب مورد نظر درج می شود
 • یا از اعتماد شما سوء استفاده می شود و مطالب خلاف توافق با هدف خسارت وارد کردن به شما در آن قید می شود. پس امضا همیشه مقدم در درج مطالب می باشد.

نکته: با مشاوره حقوقی سوء استفاده از سفید امضا و پرسش و پاسخ فوری حقوقی، امکان مشورت با وکیل متخصص در هر زمان از شبانه روز را برای شما فراهم شده است.


مصادیق جرم سوء استفاده از سفید امضا

وقتی سند سفید امضا را به شخصی سپردید، به محض استفاده خلاف توافق از آن؛ جرم سوء استفاده از سفید امضا صورت می گیرد. مشاوره حقوقی سوء استفاده از سفید امضا ، شما را با مصادیق این جرم بیشتر آشنا می کند.

یکی از مصادیق بارز آن در روابط کارگر و کارفرما می باشد، که در ابتدای شروع کار، یک برگه سفید امضا از کارگر گرفته می شود و بعدا با استناد با همین برگه، کارگر را از حقوق قانونی اش سلب می کند، که البته با مشاوره حقوقی سوء استفاده از سفید امضا می توانید با راه های ستاندن حق خود آشنا شوید.

ممکن است به شخصی اعتماد داشته باشید و براساس این اعتماد برگه سفید امضا به او دهید و در نهایت با خیانت در امانت، مشکلات مالی و حقوقی بسیاری را برای شما بوجود آورد.

مشاور آنلاین متخصص در امور سوء استفاده شما را در هر زمان و مکان در رسیدن به حق قانونی تان، کمک می کند.

 

جرم سوء استفاده از سفید امضا با چه مدارکی قابل اثبات می باشد؟

 

signature abuse proof with evidence

روش جمع آوری مدارک اثبات سوء استفاده از امضاء

 

اگر جرم سوء استفاده از سفید امضا صورت گرفت؛ اولین اقدام تماس به مشاور حقوقی متخصص در این امر می باشد؛ برای اثبات جرم سوء استفاده از سفید امضا شما باید ادله کافی داشته باشید.

همان طور که گفتیم سفید امضا یعنی یک برگه خالی که حاوی امضا یا مهر است و بعداً مطالبی در آن درج می شود. قرار ارجاع به کارشناسی به شما کمک می کند که بتوانید ثابت کنید که مطالب خلاف توافق، بعد از امضا به آن وارد شده است؛ البته اگر با فاصله کمی، مطالب اضافه شده باشد، اثبات آن را با دشواری همراه می کند.

داشتن شاهد نیز برای اثبات این جرم می تواند به شما کمک کند. روند پیگیری سوء استفاده از سفید امضا با بهره گیری از وکیل تلفنی با تجربه و تمام وقت، به پرونده شما سرعت بیشتری می بخشد.

 

در صورت اثبات وقوع جرم سوء استفاده از سفید امضا چه مجازاتی برای مرتکب جرم دارد

وکیل امور سفید امضا با استناد به ماده 673 بیان می کند: شخصی که مرتکب به جرم سوء استفاده از سفید امضا شده است به یک سال تا سه سال حبس محکوم می شود که این مجازات با وجود معیارهایی چون موقعیت مرتکب، همکاری در کشف جرم، و جلب رضایت شاکی می تواند از تخفیف در مجازات نیز بهره مند شود.

مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین بهترین راهکار حقوقی را به شما ارائه می دهد؛ مشاوره حقوقی سوء استفاده از سفید امضا و همراه داشتن یک وکیل متخصص با تسلط به این قوانین، قطعاً در سرعت بخشیدن به پرونده شما و اثبات بی گناهی تان تاثیر گذار است.

قانون مجازات اسلامی در ماده در ماده 674 آمده که اگر کسی اموال منقول یا غیر منقول یا نوشته هایی ازقبیل سفید چک، قبض و نظایر اینها به عنوان اجاره، امانت، رهن، وکالت و یا برای هر کار دیگر، با اجرت یا بی اجرت به کسی داده باشد، بنابراین بوده است که این اموال و نوشته های داده شده مسترد شود یا به مصرف معینی برسد، ولی شخصی که این اموال و نوشته ها در نزدش بوده آنها را مسترد نکرده یا به مصرف معینی نرسانده بلکه آنها را به ضرر مالک یا متصرف قانونی اش استعمال و تصاحب کرده، تلف کرده و یا مفقود نموده و به عنوان خیانت در امانت حبس 6 ماه تا 3 سال خواهد داشت.

 

روش های اثبات بی گناهی در جرم سوء استفاده از سفید

 

innocency of signature abuse proof

بهترین روش اثبات بی گناهی در جرم سوء استفاده از امضاء

 

اگر بی گناه هستید و ادعا می کنید که شخص خودش اذن و رضایت قلبی داده است که از سفید امضا استفاده شود؛ شما با استناد به اذن صاحب امضا و اینکه شخص این اجازه  را داده است، می توانید بی گناهی خود را اثبات کنید.

اگر شما از آن شخص وکالت انجام اموری را داشته باشید و شخص با دادن سفید امضا از شما می خواهد خانه اش را بفروشید، با استناد به وکالت داده شده می توانید بی گناهی خود را ثابت کنید، اما گاهی اوقات اوضاع به این سادگی نیست و شما نیاز به حمایت حقوقی یک وکیل متخصص را دارید که بتواند به شما در اثبات بی گناهی تان کمک نماید. وکلای متخصص و با تجربه با اشراف بر قوانین و استناد درست به آن، می توانند شما را تبرئه کنند.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین کافیست در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

خدمات 24 ساعته آنلاین و تلفنی ثبت انواع شرکت ها

افزایش فرار مالیاتی شرکت ها و مجازات شدیدتر

مشاوره حقوقی 24 ساعته تلفنی و آنلاین در تمامی زمینه های ملکی

مشکلات حقوقی پولشویی

افترا زدن و مجازات آن در سال 99

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی