موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

جرم خرید و فروش ابزار سکس مصنوعی

جرم خرید و فروش ابزار مصنوعی سکس

اسباب بازی های جنسی که امروزه در اکثر کشورها ساخته و تولید می شوند، نوعی اشیاء و دستگاه هایی هستند که اشخاص جهت لذت جنسی از آن ها استفاده می کنند؛ این اسباب بازی ها همانند یک شخص زنده بوده که دارای آلت های زنانه و مردانه می باشند، تا افراد جهت رفع نیازهای جنسی خود از آن استفاده کنند؛ اما در کشور ایران استفاده از این عروسک ها را جایز نمی دانند و در برخی موارد آن را حرام دانسته اند؛ از این رو با افرادی که به خرید و فروش ابزارآلات جنسی مصنوعی سکس مشغول هستند، طبق قانون برخورد می شود؛ اما شدت مجازات آن ها ممکن است متفاوت باشد و قانون کشور ایران میزان مشخصی را برای آن در نظر نگرفته است و تنها از طریق رای قاضی دادگاه، جرم تایید و میزان مجازاتش مشخص می شود؛ حال با ما همراه باشید تا این جرم نسبتاً جدید را مورد بررسی تخصصی قرار دهیم، اما قبل از آن از شما خواهشمندیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را با دقت بالایی مشاهده فرمایید.

 

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

ابزار مصنوعی سکس شامل چه مواردی می شوند؟

 

artificial sexual tools crime

وکیل آنلاین و 24 ساعته جرایم جنسی

 

ابزارآلات جنسی متفاوتی وجود دارند که افراد در دنیای زناشویی و یا خودارضایی از آن استفاده می کنند؛ ابزارآلاتی همچون دیلدو و واژن های مصنوعی و عروسک های جنسی که در صفحات اینستاگرام و یا دیگر صفحات مجازی می توان خریداری کرد.

افراد زیادی هستند که از این طریق توانستند جیب مردم را خالی کنند، در واقع این افراد سودجو یا تبلیغات این ابزارآلات جنسی در صفحات مجازی مردم را تحریک کرده تا با استفاده از این وسایل لذت خود را چند برابر کنند؛ خرید و فروش ابزار مصنوعی سکس که ممکن است مشکلاتی را برای مصرف کننده به وجود بیاورد چه در دنیای مجازی و چه در فروشگاه ها جرم محسوب می شود و با این افراد طبق قانون رفتار می شود.

نکته: برخی از افراد در زندگی زناشویی خود از این ابزارهای جنسی استفاده می کنند ولی علمای کشور ما آن را جایز ندانسته و ترک آن را بهتر می دانند و حتی در برخی موارد نیز آن را حرام دانستند.

 

حکم قضایی خرید و فروش ابزار جنسی چیست و چه مجازاتی برای آن در نظر گرفته می شود؟

 

 

در کشور ایران خرید و فروش ابزار مصنوعی سکس و انواع ابزارالات جنسی و کسانی که در این حوزه فعالیت دارند مجازات مشخصی برای آن ها در نظر گرفته نشده است و این موارد طبق نظر قاضی تعیین می شود و اگر فردی بیش از اندازه در اینگونه موارد فعالیت داشته و پا را فراتر بگذارد و اقدام به فروش لوازم جنسی و مانند آنها بپردازد؛ ممکن است شرایط سختی برای خود به وجود آورد. این مجازات می تواند از شلاق گرفته تا جریمه نقدی را در پی داشته باشد.

 

توجه: در واقع اگر افراد مجوز لازم از بهداشت را جهت فروش ابزارآلات جنسی نداشته باشند؛ این موارد به عنوان جرم محسوب شده و میزان مجازات آن مشخص نیست و جزو جرایم شرعی محسوب می شود.

 

به عنوان مثال، فردی را در نظر بگیرید، از شخصی که به خرید و فروش ابزار مصنوعی سکس فعالیت دارد و به صورت قاچاقی به فروش آن ها می پردازد جنسی را خریداری کرده که باعث ایجاد مضراتی برای وی شده است، این شخص می تواند به وسیله مشورت با شخصی که به عنوان وکیل متخصص جرایم جنسی است و یا از طریق مشاوره آنلاین راهی پیدا کند تا شخص فروشنده را به دادگاه معرفی کرده و مجازات او را از دادگاه درخواست نماید.

 

هشدار: توجه کنید که با خریدار وسایل جنسی نیز طبق قانون رفتار می شود، زیرا همان طور که فروش ابزارآلات جنسی غیر قانونی می باشد؛ خرید آن نیز جرم محسوب شده و از طریق قانون مجازات شده، اما میزان مجازات آن ها مشخص نمی باشد.

 

همچنین افراد متخصص دیگری نیز وجود دارند که به عنوان وکیل جرایم جنسی آنلاین مشاوره هایی را در این زمینه در اختیار افراد قرار می دهند تا هنگامی که با چنین مواردی روبرو شدند به وسیله مشورت با این اشخاص بتوانند راهی برای حل مشکلاتشان پیدا کنند.

 

مجازات های ابزار جنسی مصنوعی شامل چه کسانی می شود؟

 

crime of usage or smuggling sexual tools in iran

مشاوره زناشویی فوری و تضمینی 24 ساعت ارزان با وکیل متخصص امور زناشویی

 

همه افرادی که در این زمینه بدون داشتن مجوز فعالیت دارند چه شخصی که به فروش این محصولات می پردازد و چه آن کسی که به خرید آن اقدام می کند مجازات برای آن ها در نظر گرفته شده است و مقدار آن مشخص نمی باشد؛ همچنین مجازات خرید عروسک جنسی در کشور ایران طبق قانون می باشد و طبق نظر قاضی حکم اجرا می شود؛ به طور کلی سه نفر مشمول مجازات می باشند:

 • توزیع کننده: شخصی که این ابزارهای مصنوعی را در بین افراد توزیع می کند و یا به وسیله تبلیغات در صفحاتی همچون تلگرام و اینستاگرام به فروش آن می پردازد.

 

 • مصرف کننده: شخصی که این ابزارها را خریداری کرده و از آن استفاده می کند.

 

 • فروشنده به صورت قاچاقچی: کسی این وسایل مصنوعی را از اشخاصی که توزیع می کنند خریده و با قیمت بالاتری به افراد مصرف کننده می فروشد.

 

آیا سکس با عروسک های جنسی سیلیکونی شامل گناه بوده و رابطه نامشروع و زنا محسوب می شود؟

 

 

 

نیاز جنسی نیز مانند سایر نیاز ها همچون نیاز به غذا و مسکن در انسان ضروری می باشد و همان طور که جهت رفع نیاز غذایی با خوردن غذا نیاز انسان برطرف می شود در مورد نیازهای جنسی نیز امر ازدواج باعث رفع آن است و انسان ها با اختیار داشتن شریک زندگی می توانند این نیازشان را برطرف کنند؛ اما در بعضی موارد اشخاص که نمی توانند با ازدواج این نیازشان را تامین کنند به سراغ عروسک های جنسی می روند تا خواسته هایشان را برطرف کنند، اما طبق احکام شرعی هر نوع رابطه جنسی با این عروسک ها حرام است و جزو روابط نامشروع محسوب می شود.

 

آیا امکان خرید قانونی ابزار جنسی نیز در ایران وجود دارد؟

 

possibility of Buying sexual tools

مشاوره خرید عروسک جنسی و بررسی جرایم آن

 

هر چند افراد زیادی وجود دارند که از طریق رسانه های اجتماعی به خرید و فروش ابزارآلات جنسی پرداخته اند؛ اما در کشور ایران طبق قانون و دادگاه برای کسانی که به خرید و فروش ابزار مصنوعی سکس و مانند این لوازم پرداخته اند مجازاتی همچون شلاق زنان و مردان و پرداخت جریمه نقدی در نظر گرفته است و در صورتی می توانند در این موارد فعالیت داشته باشند که خود کشور ایران نماد اعتماد به آنها بدهد؛ البته در میان این ابزارآلات جنسی بعضی لوازم وجود دارد که در بهتر شدن زندگی زناشویی افراد تاثیر مثبتی دارد برای این منظور بهتر است افراد قبل از خرید مشاوره تلفنی با افرادی که در این زمینه آگاهی دارند و یا مشاوره ای با افرادی که در این زمینه مشاوره حقوقی انجام می دهند داشته باشند تا اگر دچار مشکلاتی شوند بتوانند از آن ها استفاده کنند.

 

 

مجازات کتمان بیماری مقاربتی قبل سکس

مجازات رابطه نامشروع با زن شوهر دار

رویکرد قضایی ایران نسبت به همجنسبازان در سال 99

کشف سقط جنین نامشروع و مجازات آن

مجازات سکس با مرد متأهل

طلاق فوری به خاطر زودانزالی مرد

طلاق به خاطر غیرت و تعصب بی مورد

گرفتن دیه از دوست پسر به خاطر زدن پرده بکارت

نگارش فوری انواع دادخواست های خانوادگی

نگارش فوری و 24 ساعته دادخواست طلاق

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و خسته نباید و تشکر به خاطر اطلاعات بروز و مفیدتون من یک قناد هستم و برخی از مشتریان روزهای خاص مثل ولنتاین به من سفارش اندام بدن از جنس پاستیل خوراکی می دهند ومن اینها را تهیه میکنم من صرفا ابنها را برای خوراکی تهیه میکنم ولی کاربرد دیگه ای هم می توانند داشته باشند از لحاظ شرعی و قانونی این کار من پیگرد دارد؟
به نظر من عروسک های سکسی بهترین گزینه برای ارضای نیاز جنسی هست چون جوان مجرد تو این اوضاع نمیتونه ازدواج کنه و نیازش رو برطرف کنه یا باید روابط ازادانه داشته باشه یا از عروسکهای سکسی استفاده کنه
خرید و فروش ابزار آلات جنسی در ایران جرم انگاری نشده است. لذا از لحاظ شرعی مشکل دارد. و شرع مقدس راه حل این موضوعات را در ازدواج می داند .ولیکن اگر کسی به خرید و فروش این ابزار آلات اقدام نماید از طرف حاکم تعزیر خواهد شد.
درود و سلام مبلغ حاصله از وقوع مورد مذکور باعث ایجاد چند رخداد حقوقی میباشد اولا ابطال و کان لم یکن اعلام شدن کلی قراردادهای ضمنی و کتبی در این خصوص به سبب نامشروع بودن جهت معامله دو کل مبلغ حاصل شده توسط دولت به سبب تحصیل از مسیر نامشروع ضبط و توقیف میگردد موفق باشید
آنچه که مسلم و محرز است احترام به دستورات الهی و قوانین هر کشور باعث جرم انگاری موضوعات مختلف می شود با توجه به اینکه شریعت مقدس اسلام در زمینه جنسی مصلحت افراد را به خوبی لحاظ کرده و هرگونه دابطه و استفاده از تجهیزات جنسی را سرآغاز انحطاط فرد دانسته است لذا جرم قلمداد کردن خرید و فروش ابزارآلات جنسی که موجبات بیماری و حتی گرسنگی جنسی افراد را فراهم می کند امری بجاست سپاس از مقاله ی خوب و مفیدتان
با سلام‌و‌عرض خداقوت خدمت مدیریت محترم واعضای فعال سایت وکیل تلفنی.کسب موفقیت روزافزون شما عزیزان در راستای ارائه مطالب کاربردی و مفید به هموطنان عزیز را آرزومندم.با احترام
سلام وقت بخیر مطالب بسیار متنوع و منطبق با مسائل روز جامعه هست . ممنون از حسن توجه شما.
با سلام وخسته نباشید خدمت همکاران گرامی در کشور ایران طبق قانون و دادگاه برای کسانی که به خرید و فروش ابزار مصنوعی سکس و مانند این لوازم پرداخته اند مجازاتی همچون شلاق زنان و مردان و پرداخت جریمه نقدی در نظر گرفته است لذا ارتکاب چنین اعمالی از طریق سایت ها واینستاگرام وتلگرام و.... جرم بوده ومجازات سنگینی دارد اینجانب فریبرز ذوالفقاری آماده مشاوره حقوقی در این خصوص هستم
سلام عرض خسته نباشید به همکاران پرتلاش شما من برای استفاده از خدمات نگارش دادخواست موسسه وکیل تلفنی تماس گرفتم و از دقت و سرعت مشاورین که بسیار هم باحوصله پاسخگو بودند بسیار رضایت داشتم. براتون آرزوی سلامتی دارم
با سلام و خسته نباشید به مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. بهاره توکلی پور با کد 30972 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر
سلام. من میخواستم یک کانال تلگرامی بزنم‌ یا یک پیج در اینیستا به عنوان اینکه افرادی را جهت ازدواج موقت(صیغه) باهم آشنا نمایم. که در همین راستا با سایت خوب و وکلای عالی شما مشاوره گرفتم. که وکیل محترم ریز به ریز نکات مربوط را به من توضیح دادند و آثار و عواقب شرعی و قانونی این قبیل فعالیت ها را به طور موشکافانه بهم توضیح دادند. همچنین ی موضوع دیگر هم در ذهن من بود که چون در پیج های مختلف دیده بودم خواستم ببینم میشه این کار را کرد یا خیر.... در خصوص ابزارآلات جنسی مصنوعی که پیج های مختلف اقدام به فروش آن میکنند هم به طور کامل سوالاتم رو پرسیدم و موضوع برام واضح و روشن شد.
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره حقوقی به صورت تخصصی در کلیه موضوعات با حقوقدانانی که تحصیلات تخصصی عالیه در دانشگاه های سطح اول کشور و سابقه قضایی و تجربه عملی در خصوص موضوعات را دارند فراهم آورده است‌.
با سلام و عرض ادب و احترام خدمت مخاطبان.در خصوص بحث خرید و فروش اسباب بازی های جنسی مطالب موسسه به خوبی بیانگر تمامی ابعاد ان بود است.ولی در این خصوص قبل از هر اقدامی در این حوزه می بایست از مشاوره متخصصان و وکلا و مشاوران بهره کافی و وافی را برد تا یک راه صحیح را طی کرد و یک راه را دوبار امتحان ننمود.موفق باشید.مسیح اقاداودی
بسمه تعالی،با سلام و عرض احترام و خسته نباشید خدمت شما،متن خیلی به روز و کاربردی بود از زحمات شما کمال تشکر را دارم
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
از مطلبی که ارائه نمودین استفاده کردیم و بسیار عالی بود درود و سپاس از وب سایت خوب وکیل تلفنی و وکلای عزیز که با دانش و دقت بسیار بالا به پرسش ها و ابهامات ما در موارد حقوقی پاسخ میدین بسیار خرسندم که پایگاه دانش بنیان و معتبری همچون وکیل تلفنی با مشاوران و وکلای آگاه و معتقد بنده را آگاهانه برادرانه و خواهرانه راهنمایی میفرمایند از خدای بزرگ و مهربان آرزوی سلامتی برای تک تک شما عزیزان در موسسه وزین وکیل تلفنی خواستارم که برای طرح مشکلات حقوقی حتی در ساعت ۳ نیمه شب با ظرافت به لایه های پنهانی و مخفی مشکل طرح شده توجه دارند و برای هر مسئله ای راه حل و راهکار ارائه دارند خدا قوت آرزوی توفیق بیشتر ❤❤
متاسفانه امروزه در جوامع یک سری افراد هستند که با دامن زدن به بی بندو باری در جامعه و فروش آلات لهو ولعب که مصنوع کشورهایی است که تهاجم فرهنگی را دوست دارند وبا ساخت این ابزار مثل لوازم مختلف سکس از جمله عروسک هایی به شکل زن ویا سایر ابزار الات سکسی سعی در رواج یک زندگی بی معنا وپوچ در جوامع مختلف از جمله کشورهای مسلمان دارند و یک سری از افراد هم با خرید انها واستفاده از این مصنوعات این جوامع را تشویق به ساختن این الات می کنند دریغ از اینکه متاسفانه بیشترین اسیب را اول به خود سپس به جامعه می زنند وکانون خانواده را متزلزل می کنند واگر شکایتی در این زمینه پیش بیاید مشاوران وکیل تلفنی بهترین راهنما هستند که می توانند در زمینه ی مشکلات حقوقی ومجازاتهای در نظر گرفته شده برای این افراد را توضیح بهند ویاریگر شما باشند تنها با یک تماس وفوری با هزینه ی کم با سایت وکیل تلفنی

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی