موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی دور کاری

مشاوره حقوقی دور کاری

 

دورکاری کلمه آشنایی است که این روزها بیشتر از قبل آن را همه جا می شنویم؛ پدیده ای که این امکان را برای افراد فراهم می کند که خارج از محل کار خود با استفاده از اینترنت، امور کاری خود را سازماندهی کنند و امنیت شغلی آنها همچنان حفظ شود. دورکاری، فرآیندی است که با گسترش فناوری و اینترنت در سال های اخیر، بسیار مورد توجه قرار گرفته و کارمندان زیادی از آن استقبال می کنند. قانون کار ایران، اشاره ای به شیوه کار به صورت دورکاری نکرده است و از این رو نمی توان قوانین این حوزه را اختصاص به مشاغل دورکار قرار داد. امروزه بسیاری از مشاغل به صورت دورکاری فعالیت می کنند و در همین راستا لازم است که قوانین حوزه کار نیز برای این قبیل از مشاغل رعایت شود. مسائلی مانند این که افراد شاغل در مشاغل دورکار چگونه حقوق و مزایا دریافت می کنند و آیا همان مقررات کارهای حضوری برای مشاغل دورکاری نیز رعایت می شود یا خیر، از طریق مشاوره حقوقی موسسه وکیل تلفنی می توانید پاسخ این سوالات و سایر ابهامات در خصوص مشاوره دورکاری را کسب نمایید.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

گسترش اینترنت و تکنولوژی، باعث ایجاد تغییرات در همه زمینه ها شده که دنیای کار نیز از این قاعده مستثنی نبوده و متناسب با قالب و چارچوب دنیای اینترنت، تغییراتی را متحمل شده است. انجام کار با استفاده از فناوری اطلاعات، چه در محل کار باشد چه خارج از آن، دورکاری محسوب می شود. امروزه، واژه ی دور‌کاری بیشتر تداعی‌گر کار آنلاین بوده که مهمترین عنصر آن اینترنت است. بنابراین، مدیر دورکار با استخدام کارمند دورکار به او وظایفی را محول می کند و کارمند دورکار موظف است تا این وظایف را به صورت منظم در منزل و یا مکانی دیگر انجام دهد.

 

 

دورکاری چیست؟

شاید افراد زیادی باشند که درباره دورکاری اطلاعات چندان زیادی نداشته باشند و در این صورت بخواهد که با این شیوه کاری آشنا شوند. دورکاری، سبکی از کار و پرداختن به کسب و کار است که افراد در محلی غیر از محل کار بنا به دستور شرکت، موسسه و یا کارفرما، کار مشخص شده را انجام می دهند.

 

در دورکاری، نیازی به حضور افراد شاغل در محل کار نیست و می توانند کار خود را در هر مکانی که بخواهند انجام دهند. این موضوع بسته به اختیار افراد دارد که به صورت حضوری و یا دورکاری، اقدام به کار نمایند که البته موسسات و شرکت های مربوطه در همان بدو شروع کار، شرایط کلی همکاری خود را اعلام می کنند.

 

همانطور که نام دورکاری پیدا است، انجام کار از مکان و محل هایی به غیر از مکان اصلی شغل مربوطه است و به نحوی متقاضیان کار را از راه دور انجام می دهند.

 

 

مزایا و معایب دورکاری

یکی از مزایای  دورکاری برای افراد این است که می توانند فرصت های زیادی را در خانه و در کنار خانواده خود سپری کنند و در عین حال به انجام وظایف کاری خود بپردازند. بنابراین، تعادل میان کار و زندگی، جنبه ی مثبتی از دورکاری است. البته توصیه می شود که کارمندان دورکار برای جلوگیری از انزوا و دوری از اجتماع، هر چند وقت یکبار، شغل حضوری در محیط کار و تعامل با سایر همکاران خود را تجربه کنند. بعلاوه، دورکاری، فرصت های شغلی زیادی را برای افرادی با شرایط مختلف فراهم کرده است. تنوع مشاغل برای افرادی مانند معلولین جسمی که رفت و آمد به محیط کار برایشان دشوار است، از دیگر مزایای دورکاری می باشد.

 

 

اصلی ترین مزیت دورکاری، انجام کار از راه دور بوده و امکان کار کردن در هر مکان و در هر ساعاتی وجود دارد. اغلب مشاغل دورکاری، ساعت مشخصی برای انجام کار ندارند و افراد می توانند ساعت کاری خود را انتخاب کنند. البته که در برخی از دورکاری ها، شرکت مربوطه، ساعت کاری را مشخص می کند و در این صورت، باید طبق زمانبندی تعیین شده اقدام به انجام کار نمود.

 

از دیگر مزایای دورکاری می توان به کاهش هزینه ها اشاره کرد. همین که شخص بداند با کار در منزل، هزینه هایی ماند هزینه رفت و آمد، تهیه لباس جداگانه برای محیط کار و هزینه آب و برق و سیستم های تهویه مطبوع در محیط کار کاهش می یابد، خودبخود به دور‌کاری ترغیب می شود. کاهش رفت و آمد شهری و جلوگیری از آلودگی هوا و محیط زیست نیز، یکی دیگر از مشخصه هایی است که به گسترش دور‌کاری کمک می کند.

 

 

 

 

teleworking legal advice

 

دورکاری می تواند تمام وقت باشد که در این حالت، کارمند دورکار تمام وظایف خود را در منزل انجام می دهد. دور‌کاری پاره وقت نیز به این صورت است که کارمند، گاهی به صورت حضوری و گاهی به صورت غیرحضوری به انجام وظایف خود می پردازد. این نوع دور‌کاری دارای برنامه منظمی بوده و روزهای مشخصی از ماه به دورکاری اختصاص داده می شود. دورکاریِ موردی به گونه ای است که دور‌کاری طبق برنامه منظمی انجام نمی شود و در شرایطی مانند شیوع بیماری یا تعطیلات دولتی، کاربرد بیشتری دارد.

 

مهمترین عیب  دورکاری این است که عمدتا از مزایا مشاغل غیر دورکاری برخوردار نیستند. تقریبا در تمامی مشاغل که افراد به صورت حضوری کار انجام می دهند، کارفرما وظیفه دارد که کارجویان را بیمه کند که در دورکاری عموما چنین بحثی مطرح نیست. البته این موضوع تا حد زیادی به نوع امکاناتی که شرکت ها در اختیار افراد قرار می دهند، بستگی دارد.

 

برخی از شرکت ها کلیه مزایا کارهای حضوری را برای دورکاری نیز در نظر می گیرند که میزان امکانات ارائه شده از سوی کارفرمایان در این زمینه حائز اهمیت است.  برای دریافت مشاوره حقوقی با شماره 02147625900 تماس بگیرید.

 

 

آیا به افرادی که دورکار هستند هم بیمه تعلق می گیرد؟

سازمان تامین اجتماعی طی توافقی با اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی، بیمه دورکاری را برای افراد شاغل در فضای مجازی در نظر گرفته است. در نتیجه، تمامی رانندگان تاکسی های اینترنتی ، فریلنسرها و تمامی کسانی که به صورت خویش فرمایی در حال کسب و کار در فضای مجازی هستند، از این بیمه بهره مند می شوند. بنابراین، شرط لازم برای استفاده از این نوع بیمه، خویش فرمایی بوده و شخص نباید از افراد دیگر دستمزد بگیرد. در حقیقت، فرد دورکار، خود باید کسب و کاری راه انداخته و از طریق آن کسب درآمد کند. البته این نوع بیمه شامل تمامی مزایای بیمه تامین اجتماعی نشده و فقط تعداد محدودی از مزایا را دربرمی گیرد.

 

شرط دیگر برای بیمه دورکاری این است که علاوه بر خویش فرمایی، کسب و کار شخص نیز باید مورد تایید اتحادیه کشوری کسب و کار مجازی باشند. در این صورت، افرادی که مشمول بیمه می شوند، توسط اتحادیه به تامین اجتماعی معرفی می گردند تا از مزایای بیمه بهره مند شوند. علاوه بر این، در زمان شروع بیمه، متقاضی نباید بیشتر از 50 سال سن داشته باشد. لازم به ذکر است که بیمه دور‌کاری، به سوابق بیمه ای افراد که در گذشته داشته اند، افزوده می شود. افراد با داشتن بیمه دور‌کاری، مانند تمام بیمه شدگان دیگر سازمان، از بیمه بازنشستگی و هزینه های درمانی تا سقف معین، بهره مند می شوند.

 

اگر شما هم کسب و کار آنلاین داشته و تمایل دارید از بیمه دورکاری بهره مند شوید، از راهنمایی کارشناسان حقوقی موسسه حقوقی وکیل تلفنی استفاده کنید. شما می توانید با مشاوره حقوقی تلفنی  در مورد چگونگی اقدام برای بیمه دورکاری و مزایای آن اطلاعاتی کسب کنید.

 

 

 

law of teleworking in iran

 

آیا اداره کار نظام دور کاری را می پذیرد؟

با اینکه مشاوره حقوقی دورکاری بر این باور است که  نمی توان مزایا و معایب دورکاری را نادیده گرفت؛ اما باید قبول کنیم که مزایای آن بر معایبش برتری دارد. اینکه شما همه انرژی تان را بدون اتلاف وقت با خیال آسوده برای کارتان بگذارید؛ قطعاً بهره وری سازمان مربوطه را نیز افزایش می دهید، اما ممکن است در برخی مشاغل امکان سوء استفاده را نیز  فراهم کند.

 

قانون اداره کار در عین پذیرفتن اصل کلی دورکاری شرایط و ضوابط مشخصی را برای دورکاری فراهم کرده است، مشاوره حقوقی تلفنی دورکاری شما را در این زمینه  راهنمایی می کند.

 

آیا به شاغلین دوری کاری حق و حقوق موضوع قانون کار تعلق می گیرد؟

در شرایط کنونی موضوع دورکاری با هدف حمایت از افراد و کسب و کارها؛ از دغدغه های مهم قانون می باشد. از جمله اهداف این است؛ که از افزایش بیکاری در جامعه جلوگیری می کند، باید پذیرفت که دورکاری شرایط تحمیل شده به شاغلین و البته با هدف حمایت از آنها و به نفع آنها است، و آنها همچنان از حقوق خود طبق قانون کار برخوردار هستند.

 

به طوری که در ماده 8 و 9 قانون دورکاری ذکر شده است: هر ماه مبلغي به ميزان 5 درصد حداقل حقوق موضوع ماده (76) قانون مديريت خدمات كشوري تحت عنوان كمك هزينه ‌هاي جانبي براي مواردي از قبيل گرمايش، سرمايش و روشنايي منزل كارمندان دوركار به آنان پرداخت مي‌ گردد.

 

 

تبصره: پرداخت‌ هاي رفاهي مستقيم و غيرمستقيم مانند ساير كاركنان به اين افراد پرداخت خواهد شد.

 

 

teleworking rules

 

 

طبق ماده 9 كارمند دوركار ملزم به رعايت موارد زير مي‌ باشد

 

 • گزینه اول: با دستگاه يا واحد سازماني متبوع خود هماهنگي كامل داشته و از انضباط كاري لازم در خصوص حضور و تحويل به موقع محصول كاري خود برخوردار باشد.

 

 

 • گزینه دوم: همواره امكان دسترسي سهل و آسان به كارمند وجود داشته باشد به طوري كه حداكثر به فاصله يك روز كاري پس از درخواست تلفني دستگاه متبوع، كارمند جهت انجام امور مورد نظر و هماهنگي به واحد مربوط مراجعه نمايد مگر آنكه با هماهنگي قبلي در مرخصي باشد.

 

 

 • گزینه سوم: امور محول شده را خود به انجام رسانده و از واگذاري تمام يا بخشي از آن به شخص يا اشخاص ثالث پرهيز نمايد.

 

 • گزینه چهارم: كيفيت و كميت مورد انتظار و لازم در انجام امور محول شده را به طور دقيق مدنظر قرار داده و رعايت نمايد.

 

 • گزینه پنجم: چنانچه به دلايل مشكلات شخصي يا بيماري امكان انجام كار وجود نداشته باشد، كارمند دوركار موظف است مطابق با آيين‌نامه استفاده كاركنان از مرخصي مراتب را به اطلاع مدير بلافصل رسانده و براي مدت موردنظر درخواست مرخصي نمايد.

 

 

 • گزینه ششم: چنانچه امكانات و تجهيزات مورد استفاده براي دوركاري به گونه‌اي ايراد پيدا نمايد كه امكان ادامه فعاليت ميسر نباشد، ضمن توقف فعاليت مراتب را سريعاً به اطلاع دستگاه برساند.

 

 

 

 

 

نکته: برای اینکه بدانید چگونه از مزایای این قوانین بهره مند شوید؛ با استفاده از مشاوره حقوقی دورکاری و استفاده از تخصص وکلای وکیل تلفنی همواره می توانید در طول 24 ساعت شبانه روز سوالات خود با مشاوره حقوقی تلفنی و  مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان بپرسید.

 

 

آیا قانون کار دورکاری را تعریف کرده است؟

دورکاری بستر مناسبی برای کمک به افراد و اقدامی پیشگیرانه در این روزهای کرونایی می باشد؛ همچنین به اشتغال پایدار در جامعه کمک می کند، برای همین است که قانون همیشه به نفع افراد و یاری رسان است البته به شرط آگاهی.

 

در ماده 1 آیین نامه دورکاری تعریف مشخصی از دورکاری شده است، در اين آيين نامه اصطلاحات زير در معاني مشروح مربوط به كار مي‌ روند:

 

 • دوركاري:‌ "انجام وظايف محول شده بدون حضور فيزيكي كارمند واجد شرايط در محل كار سازمان خود با رعايت ضوابط و براي دوره زماني مشخص" شما با مشاوره حقوقی دورکاری با مفاد این آیین نامه متناسب با نیازتان آشنا خواهید شد.

 

 

 

 

teleworker,s insurance and salary

 

 

بیمه تامین اجتماعی آیا برای شاغلین دور کار برای ارسال و قبول لیست بیمه دارای ضوابطی می باشد؟

باید پذیرفت در شرایط کنونی دور کاری یک ضرورت است و بستر مناسبی برای پیگیری امور افراد فراهم شده است. بیمه تامین اجتماعی در ارتباط با کارگاه هایی که نسبت به ارسال لیست و پرداخت حق بیمه کارکنان خود برابر مقررات اقدام می نمایند و در سال جاری به دلیل شیوع بیماری ناشی از ویروس کرونا به واسطه دورکاری بسته و یا با کسری از افراد شاغل در کارگاه مشغول فعالیت می باشند، همچنان ارسال لیست و پرداخت حق بیمه کارگاه های موصوف برابر مقررات و با لحاظ بسته بودن کارگاه و عدم امکان بازرسی حضوری ، بلامانع خواهد بود.

 

البته مشاوره حقوقی دورکاری به شما می گوید که طبق این آیین نامه کارگاه هایی که دارای معافیت حق بیمه سهم کارفرما می باشند، از این قاعده مستثنی هستند. شما با بهره گیری از وکلای متخصص در طول شبانه روز می توانید از مشاوره حقوقی دورکاری بهره مند شوید و با پرسش و پاسخ فوری حقوقی درباره دورکاری بیشتر آشنا شوید.

 

 

حقوق افراد دورکار چگونه محاسبه می شود؟

اغلب، میزان و چگونگی محاسبه حقوق کارمندان دورکار در قرارداد دورکاری قید می شود. شرایط کاری، مهمترین عاملی است که بر حقوق کارمند دورکار تاثیر می گذارد. حقوق افراد متناسب با زمان کار آنها مشخص می شود. هیچ چارچوب مشخصی برای زمان دور‌کاری وجود ندارد. به عبارت دیگر، افراد می توانند یک روز 5 ساعت روی کار وقت بگذارند و روز دیگر 8 ساعت. بالطبع هرچه زمان بیشتری صرف کار شود، دستمزد نیز بیشتر خواهد بود. بنابراین، گاهی کارمندان دورکار برای دریافت حقوق بیشتر، از اوقات فراغت خود نیز برای کار کردن استفاده می کنند.

اگر دورکاری را به عنوان شغل خود انتخاب کرده و می خواهید قرارداد دور‌کاری را با کارفرمای خود تنظیم کنید، می توانید از وکیل اداره کار برای تنظیم شرایط قرارداد استفاده کنید. به همین منظور، مشاوره حقوقی  موسسه ما به شما در این زمینه کمک می کند.

 

 

 

 

 

 

هزینه های اینترنت، برق و غیره در دورکاری برعهده چه کسی است؟

برخی موسسات دورکار، طی قراردادی با کارمندان، مسئولیت تمامی هزینه های برق و اینترنت دورکاری را برعهده می گیرند. اما اگر موسسه، عهده دار این هزینه ها نشود، تامین هزینه های مربوط به دورکاری در منزل به عهده ی خود کارمند می باشد.

 

چگونه بفهمیم موسسات دورکار معتبرند؟

موسسات غیرمعتبر، با دریافت وجه، اقدام به استخدام کارمندان دورکار می کنند. این امر، خلاف قوانین استخدامی سازمان اداری و استخدامی کشور می باشد. بهترین راه برای اطمینان از معتبر بودن یک موسسه دورکار، مراجعه به سامانه استعلام شرکت های ثبت شده و استعلام نام و شناسه ملی شرکت و موسسه دورکار است. شما می توانید با مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان  موسسه حقوقی وکیل تلفنی از معتبر بودن یک موسسه دورکار مطمئن شوید.

 

 

 

 

مشاوره حقوقی امور اداری یا دولتی

مشاوره حقوقی اداره کار

مشاوره حقوقی امور استخدامی

مشاوره حقوقی بیمه

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سپاس از نگارش مقاله ی خوب و به روز که در خصوص قواعد و حقوق افراد در زمان دورکاری است مقاله ی بسیار کاربردی بود موسسه در تمام زمینه ها به خوبی عمل کرده است با آرزوی موفقیت برای موسسه وکیل تلفنی
ضمن تشکر از محتوای عالی سایت و اطلاعات خوبی که به ما میده ؛دور کاری برای من که شغل دومم هست و بیمه ام رو خودم مستقلا دارم واریز میکنم بسیار عالی بوده و بسیار هم راضی هستم همین جا لازم میدونم از زحمات همه ی عزیزان و اساتید گرامی جناب آقای توکلی مدیریت خوب سرکار خانم خیری و خانم قاسمی و وکلای عزیز موسسه وکیل تلفنی تشکر کنم و شخصا برای بهبود کیفیت خدمت تلاش خواهم کرد ممنون از تلاش های شبانه روزیتون
سلام ودرود. چگونگی پرداخت حق و حقوق قانونی در ایام دورکاری معمولا یکی از سوالات رایجی است که در یک سال گذشته با توجه به شرایط وخیم بیماری کرونا مطرح شده است.جالب است بدانید کارمند یا کارگری که دور کار هم هست از کلیه حقوق قانونی ان سمت برخوردار است و عدم حضور فیزیکی شخص نباید دست اویز تضییع حقوقش شود برای راهنمایی بیشتر میتوانید با موسسه تماس بگیرید یا اگر سوالی دارید در همین قسمت مطرح بفرمائید تا توسط مشاورین پاسخ داده شود.
بسیار عالی
با وجود کرونا الان بسیاری از شغل ها به صورت دور کاری انجام میشود وخیلی از این افراد دوست دارند در مورد این گونه شغل اطلاعات بگیرند تا بعدا مشکلی پیش نیاید برای بدست آوردن اطلاعات بهتر است با مشاوران وکیل تلفنی با هزینه ی کمتر در تماس باشیم
با سلام بسیار عالی بود، توضیحات در مورد موضوعات مختلف و متنوع و کاربردی بوده و تشکر ویژه مینماییم از موسسه وکیل تلفنی و مدیریت آن و خانم خیری عزیز و خانم قاسمی و سایر عزیزان دست اندرکار
سلام و عرض ادب مفهوم دورکاری با توجه به شرایط ایجاد شده در دوران کرونا بسیار حائز اهمیت است و برای همگان مورد سوال است. از اینکه اطلاعات جامع و کامل و مفیدی در اختیار کاربران قرار میدهید، بسیار سپاسگزارم
من نیاز مبرم به وکیل تخصصی بیمه تامین اجتماعی داشتم. از طریق سایت مستقیم ازشون سوالاتم رو پرسیدم و ایشان پاسخم را یک به یک دادند. کاملا مشخص بود هم تخصصی کارشان بیمه بود و هم اینکه خیلی با حوصله بود. چون حدود بیشتر از نیم ساعت از طریق سایت باهم تبادل پیام داشتیم. و سوالاتم مربوط به مرخصی زایمان هم بود و واقعا به دلیل شرایط نه توان حضوری پیش وکیل رفتن دارم و نه حتی تلفنی. چون روزهای آخرمه و نفس نفس میزنم و خوب نمیتونم صحبت کنم. واقعا خداروشکر که همچین بستری فراهم نمودین که من تونستم از طریق سایتتتون مستقیم با وکیل محترم ارتباط بگیرم
کارفرماهای عزیز در جریان باشید میشه رابطه کارمند کارفرمایی را بین شما و نیروی کارتان با یک قرارداد حرفه ای منتفی کرد بنده عرفانیان هستم در صورت تمایل با سازمان تماس بگیرید تا برای تحویل این قرارداد هماهنگی های لازم انجام شود
با سلام خدمت کاربران عزیز.با شیوع بیماری منحوس کرونا دور کلری در خیل بیشماری از مشاغل و مناصب و راه حل های خیلی از اقدامات مثل گرفتن شهادت شهود در محاکم قضایی مورد استقبال قرار گرفت و خدمات الکترونیک ابزاری برای تسریع فرآیند های شغلی شد که خود یکی از ویژگی های توسعه هزاره سوم می باشد.اما دور کاری هم قواعد و قوانین خودش را دارد که موسسه وکیل تلفنی در مقاله بالا به آنها اشاره کرده است.موفق باشید.مسیح آقاداودی وکیل موسسه
بسیار خوب

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی