موسسه وکیل تلفنی

 • فرناز بختیاری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۲۰:۲۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • ميلاد صادق سميعي گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۴۴:۲۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • عباس مومنی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۶:۵۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • رضا طوسی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۵۴:۱۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • مجتبی درچه گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۳۹:۲۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • میرزا بایرامی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۴:۳۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۸:۴۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۴۵:۳۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۵
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۴۴:۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۵
 • سید مصطفی حسینی برزل آباد گرامی : پرونده حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۳:۳۰:۱۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۵
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی دور کاری

مشاوره حقوقی دور کاری

دورکاری کلمه آشنایی است که این روزها بیشتر از قبل آن را همه جا می شنویم؛ پدیده ای که این امکان را برای افراد فراهم می کند که خارج از محل کار خود با استفاده از اینترنت، امور کاری خود را سازماندهی کنند و امنیت شغلی آنها همچنان حفظ شود. با مشاوره حقوقی دورکاری با این موضوع بیشتر آشنا خواهید شد با ما همراه باشید.

 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

teleworking legal advice

همه چیز راجع به دور کاری اینترنتی

 

"موسسه حقوقی وکیل تلفنی ضمن اولین بودن در ارائه خدمات حقوقی آنلاین، خود نیز پس از شیوع کرونا تمام کارمندان خود را دعوت به دور کاری نمود و امروزه هنگامیکه اکثر شرکت ها در ایران به علت اصلی شیوع کرونا با کاهش بازدهی کارکنانشان دست و پنجه نرم می کنند، این شرایط برای وکیل تلفنی معکوس شده و این موسسه با رشد بازدهی کارکنان همراه بوده است؛ در صورتیکه به شما پیشنهاد دورکاری شده است، اما شرایط این نوع کار برایتان واضح نیست، قبل از هر اقدام برای استخدام، تصویرک زیر را لمس نمایید تا فوراً به صفحه تماس تلفنی با وکیل متخصص منتقل شوید"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

الزام قانونی برای دور کاری در نظام حقوقی ایران؟

 

law of teleworking in iran

تمایل اداره جات به دورکاری به دلیل کرونا

 

جدا از شرایط کنونی جامعه به دلیل ویروس کرونا، باید پذیرفت که گسترش دسترسی به اینترنت و دولت الکترونیک به ما کمک می کند تا در کمترین زمان ممکن بتوانیم بیشترین بهره وری را داشته باشیم؛ صرف هزینه های زیاد و اتلاف وقت، این روزها به امری کنترل شده تبدیل شده است. مشاوره حقوقی دورکاری شما را در این باره آگاه می کند.

 

آیا اداره کار نظام دور کاری را می پذیرد؟

با اینکه مشاوره حقوقی دورکاری بر این باور است که  نمی توان مزایا و معایب دورکاری را نادیده گرفت؛ اما باید قبول کنیم که مزایای آن بر معایبش برتری دارد. اینکه شما همه انرژی تان را بدون اتلاف وقت با خیال آسوده برای کارتان بگذارید؛ قطعاً بهره وری سازمان مربوطه را نیز افزایش می دهید، اما ممکن است در برخی مشاغل امکان سوء استفاده را نیز  فراهم کند.

قانون اداره کار در عین پذیرفتن اصل کلی دورکاری شرایط و ضوابط مشخصی را برای دورکاری فراهم کرده است، مشاوره حقوقی تلفنی دورکاری شما را در این زمینه  راهنمایی می کند.

 

آیا به شاغلین دوری کاری حق و حقوق موضوع قانون کار تعلق می گیرد؟

در شرایط کنونی موضوع دورکاری با هدف حمایت از افراد و کسب و کارها؛ از دغدغه های مهم قانون می باشد. از جمله اهداف این است؛ که از افزایش بیکاری در جامعه جلوگیری می کند، باید پذیرفت که دورکاری شرایط تحمیل شده به شاغلین و البته با هدف حمایت از آنها و به نفع آنها است، و آنها همچنان از حقوق خود طبق قانون کار برخوردار هستند.

به طوری که در ماده 8 و 9 قانون دورکاری ذکر شده است: هر ماه مبلغي به ميزان 5 درصد حداقل حقوق موضوع ماده (76) قانون مديريت خدمات كشوري تحت عنوان كمك هزينه ‌هاي جانبي براي مواردي از قبيل گرمايش، سرمايش و روشنايي منزل كارمندان دوركار به آنان پرداخت مي‌ گردد.

 

تبصره: پرداخت‌ هاي رفاهي مستقيم و غيرمستقيم مانند ساير كاركنان به اين افراد پرداخت خواهد شد.

 

طبق ماده 9 كارمند دوركار ملزم به رعايت موارد زير مي‌ باشد

 

teleworking rules

شرایط حقوقی دور کاری در ایران

 

 • گزینه اول: با دستگاه يا واحد سازماني متبوع خود هماهنگي كامل داشته و از انضباط كاري لازم در خصوص حضور و تحويل به موقع محصول كاري خود برخوردار باشد.

 

 • گزینه دوم: همواره امكان دسترسي سهل و آسان به كارمند وجود داشته باشد به طوري كه حداكثر به فاصله يك روز كاري پس از درخواست تلفني دستگاه متبوع، كارمند جهت انجام امور مورد نظر و هماهنگي به واحد مربوط مراجعه نمايد مگر آنكه با هماهنگي قبلي در مرخصي باشد.

 

 • گزینه سوم: امور محول شده را خود به انجام رسانده و از واگذاري تمام يا بخشي از آن به شخص يا اشخاص ثالث پرهيز نمايد.

 

 • گزینه چهارم: كيفيت و كميت مورد انتظار و لازم در انجام امور محول شده را به طور دقيق مدنظر قرار داده و رعايت نمايد.

 

 • گزینه پنجم: چنانچه به دلايل مشكلات شخصي يا بيماري امكان انجام كار وجود نداشته باشد، كارمند دوركار موظف است مطابق با آيين‌نامه استفاده كاركنان از مرخصي مراتب را به اطلاع مدير بلافصل رسانده و براي مدت موردنظر درخواست مرخصي نمايد.

 

 • گزینه ششم: چنانچه امكانات و تجهيزات مورد استفاده براي دوركاري به گونه‌اي ايراد پيدا نمايد كه امكان ادامه فعاليت ميسر نباشد، ضمن توقف فعاليت مراتب را سريعاً به اطلاع دستگاه برساند.

 

نکته: برای اینکه بدانید چگونه از مزایای این قوانین بهره مند شوید؛ با استفاده از مشاوره حقوقی دورکاری و استفاده از تخصص وکلای وکیل تلفنی همواره می توانید در طول 24 ساعت شبانه روز سوالات خود با مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین بپرسید.

 

آیا قانون کار دورکاری را تعریف کرده است؟

دورکاری بستر مناسبی برای کمک به افراد و اقدامی پیشگیرانه در این روزهای کرونایی می باشد؛ همچنین به اشتغال پایدار در جامعه کمک می کند، برای همین است که قانون همیشه به نفع افراد و یاری رسان است البته به شرط آگاهی.

در ماده 1 آیین نامه دورکاری تعریف مشخصی از دورکاری شده است، در اين آيين نامه اصطلاحات زير در معاني مشروح مربوط به كار مي‌ روند:

 

 • دوركاري:‌ "انجام وظايف محول شده بدون حضور فيزيكي كارمند واجد شرايط در محل كار سازمان خود با رعايت ضوابط و براي دوره زماني مشخص" شما با مشاوره حقوقی دورکاری با مفاد این آیین نامه متناسب با نیازتان آشنا خواهید شد.

 

بیمه تامین اجتماعی آیا برای شاغلین دور کار برای ارسال و قبول لیست بیمه دارای ضوابطی می باشد؟

 

teleworker,s insurance and salary

بیمه و حقوقی مشاغل دورکار طبق مصوبه قانونی ایران در سال 99

 

باید پذیرفت در شرایط کنونی دور کاری یک ضرورت است و بستر مناسبی برای پیگیری امور افراد فراهم شده است. بیمه تامین اجتماعی در ارتباط با کارگاه هایی که نسبت به ارسال لیست و پرداخت حق بیمه کارکنان خود برابر مقررات اقدام می نمایند و در سال جاری به دلیل شیوع بیماری ناشی از ویروس کرونا به واسطه دورکاری بسته و یا با کسری از افراد شاغل در کارگاه مشغول فعالیت می باشند، همچنان ارسال لیست و پرداخت حق بیمه کارگاه های موصوف برابر مقررات و با لحاظ بسته بودن کارگاه و عدم امکان بازرسی حضوری ، بلامانع خواهد بود.

البته مشاوره حقوقی دورکاری به شما می گوید که طبق این آیین نامه کارگاه هایی که دارای معافیت حق بیمه سهم کارفرما می باشند، از این قاعده مستثنی هستند. شما با بهره گیری از وکلای متخصص در طول شبانه روز می توانید از مشاوره حقوقی دورکاری بهره مند شوید و با پرسش و پاسخ فوری حقوقی درباره دورکاری بیشتر آشنا شوید.

 


فواید مشاوره حقوقی دورکاری

چرا ما مشاوره حقوقی دورکاری را به شما پیشنهاد های حقوقی می دهیم؛ یکی از مسائلی که دغدغه بسیاری از افراد شاغل می باشد؛ عدم آشنایی با قوانین است، و به محض برخورد با یک مشکل حقوقی دچار سردرگمی شده و به دنبال راه حل مناسب هستند، مشاوره حقوقی دورکاری دقیقاً چیزی است که به شما در انتخاب درست و آگاهانه برای بهره مندی از حقوق خود و حل مشکلات حقوقی که با آن درگیر هستید، کمک بسیاری می کند.

یک مشاوره حقوقی دورکاری همه چارچوب های لازم درباره کارتان را به شما با بیانی ساده خواهد گفت و شما را از طی یک مسیر اشتباه مصون نگه می دارد.

 

در مطالب زیر بهترین راهکار های حقوقی ارائه شده است و شما با مطالعه آنها می توانید دانش حقوقی خودتان را بالا ببرید تا از بروز مشکلات حقوقی پیشگیری نمایید

نحوه راه اندازی کسب و کار اینترنتی در دوران کرونا

چگونه اختراع خود را در دوران کرونا ثبت رسمی کنیم

چرا نباید ایده های خود را به عزیزانمان بگوییم

جرایم مربوط به ارز دیجیتال

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی