موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۸:۳۹:۳۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۸:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۳۶:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۳۰:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۸:۴۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • محمد رضا جعفری محمد رضا جعفری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۰:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۹:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • غلامرضا بهنامی غلامرضا بهنامی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۹:۱۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۸:۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی دور کاری

مشاوره حقوقی دور کاری

دورکاری کلمه آشنایی است که این روزها بیشتر از قبل آن را همه جا می شنویم؛ پدیده ای که این امکان را برای افراد فراهم می کند که خارج از محل کار خود با استفاده از اینترنت، امور کاری خود را سازماندهی کنند و امنیت شغلی آنها همچنان حفظ شود. با مشاوره حقوقی دورکاری با این موضوع بیشتر آشنا خواهید شد با ما همراه باشید.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

teleworking legal advice

همه چیز راجع به دور کاری اینترنتی

 

"موسسه حقوقی وکیل تلفنی ضمن اولین بودن در ارائه خدمات حقوقی آنلاین، خود نیز پس از شیوع کرونا تمام کارمندان خود را دعوت به دور کاری نمود و امروزه هنگامیکه اکثر شرکت ها در ایران به علت اصلی شیوع کرونا با کاهش بازدهی کارکنانشان دست و پنجه نرم می کنند، این شرایط برای وکیل تلفنی معکوس شده و این موسسه با رشد بازدهی کارکنان همراه بوده است؛ در صورتیکه به شما پیشنهاد دورکاری شده است، اما شرایط این نوع کار برایتان واضح نیست، قبل از هر اقدام برای استخدام، تصویرک زیر را لمس نمایید تا فوراً به صفحه تماس تلفنی با وکیل متخصص منتقل شوید"

 

الزام قانونی برای دور کاری در نظام حقوقی ایران؟

 

law of teleworking in iran

تمایل اداره جات به دورکاری به دلیل کرونا

 

جدا از شرایط کنونی جامعه به دلیل ویروس کرونا، باید پذیرفت که گسترش دسترسی به اینترنت و دولت الکترونیک به ما کمک می کند تا در کمترین زمان ممکن بتوانیم بیشترین بهره وری را داشته باشیم؛ صرف هزینه های زیاد و اتلاف وقت، این روزها به امری کنترل شده تبدیل شده است. مشاوره حقوقی دورکاری شما را در این باره آگاه می کند.

 

آیا اداره کار نظام دور کاری را می پذیرد؟

با اینکه مشاوره حقوقی دورکاری بر این باور است که  نمی توان مزایا و معایب دورکاری را نادیده گرفت؛ اما باید قبول کنیم که مزایای آن بر معایبش برتری دارد. اینکه شما همه انرژی تان را بدون اتلاف وقت با خیال آسوده برای کارتان بگذارید؛ قطعاً بهره وری سازمان مربوطه را نیز افزایش می دهید، اما ممکن است در برخی مشاغل امکان سوء استفاده را نیز  فراهم کند.

قانون اداره کار در عین پذیرفتن اصل کلی دورکاری شرایط و ضوابط مشخصی را برای دورکاری فراهم کرده است، مشاوره حقوقی تلفنی دورکاری شما را در این زمینه  راهنمایی می کند.

 

آیا به شاغلین دوری کاری حق و حقوق موضوع قانون کار تعلق می گیرد؟

در شرایط کنونی موضوع دورکاری با هدف حمایت از افراد و کسب و کارها؛ از دغدغه های مهم قانون می باشد. از جمله اهداف این است؛ که از افزایش بیکاری در جامعه جلوگیری می کند، باید پذیرفت که دورکاری شرایط تحمیل شده به شاغلین و البته با هدف حمایت از آنها و به نفع آنها است، و آنها همچنان از حقوق خود طبق قانون کار برخوردار هستند.

به طوری که در ماده 8 و 9 قانون دورکاری ذکر شده است: هر ماه مبلغي به ميزان 5 درصد حداقل حقوق موضوع ماده (76) قانون مديريت خدمات كشوري تحت عنوان كمك هزينه ‌هاي جانبي براي مواردي از قبيل گرمايش، سرمايش و روشنايي منزل كارمندان دوركار به آنان پرداخت مي‌ گردد.

 

تبصره: پرداخت‌ هاي رفاهي مستقيم و غيرمستقيم مانند ساير كاركنان به اين افراد پرداخت خواهد شد.

 

طبق ماده 9 كارمند دوركار ملزم به رعايت موارد زير مي‌ باشد