موسسه وکیل تلفنی

 • درسا نیک سیرت گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۱۹:۳ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۴
 • محمدامین سلمانپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۸:۵۰:۲۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳
 • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

اموال توقیفی

اموال توقیفی

از لحاظ لغوی می توان گفت که اموال توقیفی به معنای بازداشت اموال است؛ به عنوان یک قاعده ی کلی می توان گفت که توقیف اموال زمانی اتفاق می افتد که یک حکم به ضرر محکوم علیه صادر شود و در نهایت اموال او به حکم قانون توقیف شود. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی این امکان برای همه ی افراد بوجود آمده است تا از طریق تماس فوری با وکیل توقیف اموال بتوانند به بررسی آنلاین و تلفنی وضعیت توقیف اموال بپردازند.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

 

اموال توقیفی برای مهریه

 

seizure the properties for dowry

اورژانس رها سازی 24 ساعته اموال توقیفی

 

بر اساس آمار و ارقام بدست آمده، امروزه تعداد آقایانی که پس از مطالبه مهریه از جانب همسرشان برای پرداخت آن اقدامی نمی کنند بسیار زیاد است و همین موضوع نیز باعث شده است تا قانونگذار کشور ما این حق قانونی را به بانوان بدهند که بتوانند از اموال توقیفی برای احقاق حقوق خود استفاده کنند؛ بانوان می توانند با کمک وکیل منصف و 24 ساعته از تمامی شرایط مربوط به توقیف اموال برای دریافت مهریه اطلاع یابند؛ بر اساس قانون کشور ما تمامی موارد زیر در صورت مطالبه مهریه از جانب زن، قابلیت توقیف دارند:

 

 1. آپارتمان.

 2. حساب سپرده.

 3. سهام.

 4. حقوق.

 5. طلب مرد از شخص ثالث.

 6. یک چهارم حقوق کارمندان.

درخواست مشاوره حقوقی فوری با وکیل پایه یک

اموال غیرقابل توقیف

امروزه بنگاه آزاد سازی اموال توقیفی آنلاین و 24 ساعته نقش بسیار مهم و اساسی در جامعه ی حقوقی امروزی دارد؛ مسلماً تمام افراد از روند حقوقی پرونده های اموال توقیفی اطلاعات دقیقی ندارند، اما این امکان برای همه وجود دارد که با استفاده از بنیاد حقوقی و 24 ساعته رسیدگی به اموال توقیف شده، تمام این اطلاعات را کسب کنند.

در رابطه با موضوع حقوقی اموال غیر قابل توقیف، می توان با استناد به ماده 523 قانون آیین دادرسی مدنی و 65 اجرای احکام مدنی به این موضوع اشاره کرد که اجرای رای از مستثنیات دین اموال محکوم‌ علیه، از جمله مسکن مورد نیاز محکوم‌ علیه و خانواده وی، وسیله نقلیه مناسب، اثاثیه مورد نیاز و آذوقه، کتب و وسایل ابزار کار، قابلیت اجرای حکم ندارد؛ همچنین در بعضی از موارد، اموالی که مالکیت محکوم‌ علیه نسبت به آ‌نها محرز نیست و هیچ دلیلی بر ید مالکانه وی وجود ندارد، قابلیت توقیف ندارند.

 

توقیف اموال غیر منقول

 

touchable seizured properties

وکیل توقیف اموال 24 ساعته

 

اموال توقیفی چه منقول و چه غیر منقول باید مطابق قانون اجرای احکام مدنی توقیف شوند؛ البته شرایط و احکام مربوط به آنها نیز به طور کامل در قانون مشخص شده است، بر اساس ماده 12 قانون مدنی، مال غیر منقول آن است که از محلی به محل دیگر نتوان نقل کرد، اعم از اینکه استقرار آن ذاتی باشد یا به واسطه عمل انسان، به نحوی که نقل آن مستلزم خرابی یا نقص خود مال یا محل آن شود.

همچنین بر اساس ماده 19 همین قانون، اشیایی که نقل آن از محلی به محل دیگر ممکن باشد، بدون ‌این که به خود یا محل آن خرابی وارد آید، منقول است‌؛ امروزه این امکان برای افراد بوجود آمده است که از مزایای عودت آنلاین و 24 ساعته اموال توقیف شده استفاده نمایند.

 

میزان اموال توقیفی

در رابطه با میزان اموال توقیفی باید به این نکته اشاره کرد که قرار نیست برای پرداخت بدهی شخص از جانب قانون تمامی اموال منقول و غیر منقول او مورد توقیف واقع شوند؛ در چنین مواردی تنها اموالی توقیف می شوند که معادل محکومیت مالی فرد و بدهکاری او باشند.

 

فروش اموال توقیف شده چگونه و از چه طریق صورت می پذیرد؟

 

selling the seizured properties

فروش فوری و 24 ساعته اموال توقیف شده

 

فروش اموال توقیفی معمولاً از طریق مزایده صورت می گیرد؛ در این روش اصولاً مدیر اجرا مکانی را مشخص می کند تا حد الامکان با حقوق محکوم علیه و منافع او مطابقت داشته باشد و اگر عملیات مزایده توسط شهرداری یا دولت انجام شود، مامور اجرایی عملیات مزایده را باید در همان مکان معین برگزار کند؛ با کمک مشاوره رهاسازی آنلاین و 24 ساعته اموال توقیف شده، می توان اطلاعات بیشتر و دقیق تری در رابطه با این موضوع بدست آورد.

 

آیا برای خرید اموال توقیف شده محدودیتی برای اشخاص وجود دارد؟

هیچ محدودیتی برای خرید اموال توقیفی وجود ندارد و همه ی افراد می توانند در جلسه مزایده شرکت کنند؛ توجه داشته باشید که حتی محکوم له، مباشران فروش اموال، مامور اجرا و تمام وابستگان آنها این اختیار قانونی را دارند تا برای خرید اموال توقیف شده اقدام نمایند.

 

چنانچه در عملیات فروش از طریق مزایده هیچکس حاضر به خرید اموال نشود، تکلیف این اموال چه خواهد شد؟

 

selling the seizured properties due an auction

جلوگیری فوری از فروش اموال در مزایده

 

اصولاً در چنین مواردی، این حق قانونی به محکوم له واگذار می گردد که اموال دیگری را که متعلق به محکوم علیه هستند، معرفی کند و تقاضای توقیف و به مزایده گذاشتن آنها را داشته باشد؛ بنابراین اموال توقیفی که خریدار داشته باشند در جلسه مزایده به فروش می رسند.

 

با ذکر این توصیفات در فروش اموال غیر منقول چه نکاتی را باید مدنظر داشت؟

 1. اگر مال توقیفی از لحاظ حقوقی مشاع باشد، تنها سهمی که مربوط به محکوم علیه می باشد در جلسه مزایده به فروش می رسد.

 2. دادگاهی که انجام عملیات اجرایی بر عهده او می باشد، باید پس از بررسی صحت جلسه مزایده، دستور قطعی صدور انتقال سند را صادر کند.

 

چنانچه شخص ثالثی نسبت به مال منقول و یا غیرمنقول یا وجه نقد توقیف شده مدعی حقی شود، چه تصمیمی اتخاذ خواهد شد؟

شخص ثالث با استناد به سند رسمی ‌که تاریخ آن مقدم بر تاریخ اموال توقیفی یا حکم قطعی دادگاه است می تواند برای رفع اثر عملیات توقیف اقدام نماید.

اگر شخص ثالث سند رسمی یا حکم قطعی دادگاه نداشته باشد و از ادعای حق و حقوق خود اطمینان داشته باشد، می تواند برای بررسی مجدد جریان پرونده با کمک وکیل اموال توقیفی برای تنظیم شکایت نامه به محاکم قضایی مراجعه نماید.

 

مجازات مداخله در اموال توقیف شده چیست؟

 

intercepting in seizured properties

بررسی فوری و آنلاین امکان توقیف اموال به صورت 24 ساعته

 

در رابطه با موضوع مداخله در جریان حقوقی اموال توقیفی می توان به ماده 663 قانون مجازات اسلامی اشاره کرد. بر اساس متن این ماده هر کس عالماً در اشیا و اموالی که توسط مقامات ذی صلاح توقیف شده است و بدون اجازه دخالت یا تصرف نماید که منافی با توقیف باشد و لو مداخله کننده یا متصرف مالک آن باشد، به حبس از سه ماه تا یک سال محکوم خواهد شد.

 

روند حقوقی و قانونی فروش اموال توقیفی چیست؟

برای فروش اموال توقیفی، به صورت کلی می توان گفت که وجود توافق میان محکوم له و محکوم علیه برای تعیین محل و زمان فروش مال توقیفی بسیار مهم است و جریان فروش نیز در جلسه مزایده انجام خواهد شد. وکیل کنترل اموال نیز می تواند از جانب محکوم علیه در این جلسه حضور یابد.

 

 

روش جایگزین مزایده اموال

الزام فوری به تحویل مبیع به صورت 24 ساعته و آنلاین

فسخ معامله فوری به صورت 24 ساعته

مشاوره حقوقی با وکیل دعاوی آپارتمان ها

مشکلات حقوقی ضمانت وام مسکن

همه چیز در خصوص دستور موقت

اثبات معامله به صورت آنلاین و 24 ساعته

نکات قابل توجه در پش فروش و پیش خرید آپارتمان ها

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های  حقوقی

وکیل حامی مستأجران

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام در مزایده اموال غیر منقول توجه به این نکته مهم است که ملک می تواند قابل افراز ویا غیر قابل افراز باشد افراز ملک به معنی تعیین سهم اختصاصی هر شخص با اعلام حدود اربعه آن است.تعیین قابلیت ویاعدم قابلیت افراز یک ملک امری تخصصی است که دادگاه آن را به کارشناس مربوطه ارجاع می دهد.در صورت عدم قابلیت افراز باید از دادگاه درخواست فروش ملک مشاع را نمود.برای توضیح بیشتردکتر فراهانی در خدمت شما خواهد بود۰۹۱۲۴۵۱۸۶۵۰
با عرض سلام موضوع مطروحه امر مهمی بود که امروز برخی پرونده های قضایی رو به خود اختصاص داده است . مطلب بنظر کامل و جامع می رسید و می تواند راهنمای طیف وسیعی از افراد جامعه در خصوص موضوع مشارالیه باشد . امید که با درج مطالبی از این دست آگاهی حقوقی جامعه مان روز به روز بیشتر شود . با تشکر
سلام توقیف اموال چه از طریق اجرای مهریه توسط زوجه و چه از طریق صدور اجرائیه در خصوص پرداخت محکوم به از اموال محکوم علیه از جمله راههای وصول دین محسوب میشه که برای استفاده از آن باید چندین مرحله طی بشه. این مهم توسط وکلا و کارشناسان خوب موسسه وکیل تلفنی به افراد جامعه آموزش داده میشه
سلام. به نظرم یکی از خوبی های موسسه وکیل تلفنی نیروی جوان و پرانرژی ای هست که تلفیق شده با تجربه مدیریت و هیات مدیره موسسه. و این لزوما به معنی موفقیت این سایت میباشد. امید به اینکه کشور ما هم با الگو پذیری از این جوانگرایی به تخصص و مهارت جوانانمون اعتماد کنند و مسئولیت های بزرگ رو به جوانها بسپارند
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی مقاله حاضر کمک بسیار شایانی به کاربران در زمینه توقیف اموال شخص بدهکار می کند چرا که در بسیار موارد چنانچه شخص طلبکار در همان بدو ماجرا اقدام به توقیف اموال مدیون ننماید دیگر امکان دسترسی به اموال وی با توجه به جابه جایی اموال وجود ندارد لذا چنانچه در همان بدو امر اقدام به توقیف نماییم می توانیم طلب خود را وصول کنیم در غیر اینصورت ممکن است شخص بدهکار از پرداخت طلب استنکاف یا اعسار و.. نماید .اینجانب فریبرز ذوالفقاری با کد وکالت ۱۵۲۱۴ اماده مشاوره هستم
سلام موضوع توقیف اموال در بسیااااری از پرونده های حقوقی و متفاوت کاربرد دارد ممنون از اطلاع رسانی
گاهی به دلیل بدهکاری اموالی توسط دولت یا بستانکار توقیف میشود برای رفع توقیف باید بدهکار اقداماتی انجام دهد ولی نمی داند از کجا شروع کند در این مواقع نیاز دارد تا از افراد متخصص و کارشناس این کار راهنمایی بگیرد سایت وکیل تلفنی، با داشتن وکلای متخصص می توانند در اسرع وقت و هزینه ی کمتر ، یاری برسانند وفقط با یک تماس می توانید ارتباط برقرار کنید
سلام وقت بخیر خواستم از این طریق از کلیه همکاران و وکلای موسسه خوب وکیل تلفنی تشکر کنم. من برای مشورت در مورد پرونده خواهرم با وکیل تلفنی آشنا شدم و از خدماتشون استفاده کردم. ارایه خدمات غیرحضوری و اینترنتی با قیمت بسیار مناسب برای همه اقشار جامعه یکی از کارهای قابل تقدیر وکیل تلفنی است. موفق باشید
با سلام خدمت کاربران عزیز.استفاده از وکیل و مشاور حقوقی یک ضرورت عقلی است که به تدریج باید به یک فرهنگ تبدیل شود تا از تبعات نتایج خیلی بد در پرونده هایی که توسط خود فرد دنبال می شود جلوگیری نمود.مطالب موسسه وکیل تلفنی به طور جامع و کامل به شما در موفقیت در موضوعات فنی و پیچیده حقوقی کمک می نماید.موفق باشید.مسیح آقاداودی وکیل موسسه
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی