موسسه وکیل تلفنی

  • وحید زارعی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۲۹:۱۲ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۶
  • مهدی نعمت زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۳۹:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
  • مهدی نعمت زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۳۷:۴۱ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
  • محسن محسنی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۲۸:۴۴ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
  • صلاح معروفیان صلاح معروفیان گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۲۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
  • محمد شرفایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۰:۵۲:۳۸ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
  • اکبر صدق آمیز حقیقی اکبر صدق آمیز حقیقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۱۱:۳۷ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
  • جواد فدایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۷:۴۰:۵۲ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
  • بیژن متقیان گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۱:۸ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
  • آزاده آزاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۳۵:۳۷ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
انجمن وکیل تلفنی

وکیل تلفنی

وکیل تلفنی

در جوامع امروزی، بسیار از امورات در فضای مجازی و به وسیله­ ی اینترنت یا تلفن صورت می­ گیرد. مشاوره حقوقی تلفنی، از ابداعات جدید روزگار ماست. وکلای ما در این مجموعه، به صورت تلفنی  و 24 ساعته برای ارائه مشاوره حقوقی تلفنی در خدمت شما خواهند بود. در هر نقطه­ای از کشور عزیزمان که باشید، می­ توانید تنها با یک تماس تلفنی ساده، با وکیل تلفنی ما در ارتباط باشید.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل موسسه حقوقی ما در خصوص تماس تلفنی به وکیل پایه یک دادگستری

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) 021-47625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

وکیل تلفنی، اولین و قدیمی ترین موسسه حقوق آنلاین در سطح کشور بوده که با تحقیقات و پژوهش های میدانی و گسترده، اقدام به استخدام سرشناس ترین وکلای پایه یک از سطح کشور نموده و خدمات حقوقی این عزیزان را انحصاراً و به صورت 24 ساعته در اختیار هموطنان عزیز قرار می دهد؛ روش های مختلف آنلاین و تلفنی یا حتی حضوری برای کسب مشاوره حقوقی از این عزیزان در سایت تعبیه شده است که  شما با لمس تصویرک زیر از شرایط دریافت فوری و بی معطلی آن ها، آگاه خواهید شد ...

 

telephone legal advice button

 

 

وکیل تلفنی کیست؟ و مشاوره حقوقی با او چه مزایایی دارد؟

«وکیل تلفنی»، عنوانی به غایت روشن است؛ یعنی تنها با یک تماس ساده، می­ توانید با یک وکیل ارتباط برقرار نموده و از ایشان، مشاوره حقوقی دریافت نمائید. وقتی به مشاوره حقوقی نیاز دارید، کتاب و یا مرجع خاصی برای پاسخگوئی به شما وجود ندارد؛ چرا که دانش حقوق، دانشی سترگ و گسترده بوده و اشراف بر دانش حقوقی نیازمند تحصیلات آکادمیک و مطالعات فراوان می ­باشد. علم حقوق نیز با پیشرفت جوامع بشری و همچنین پیشرفت تکنولوژی، رشد و نموّ کرده و خود را با مقتضیات زمان وفق می­ دهد.

 

telephone lawyer

وکیل تلفنی

 

زمانی نیست که مقرره­ای یا قانونی به منصّه­ی تصویب نرسد و خود را بر جامعه تحمیل نسازد. همگام شدن با این سیر سریع قوانین، نیازمند دانش حقوقی و مطالعات به روز می­ باشد. بسیاری از ما، امکان و یا فرصت مراجعه ­ی حضوری به دفتر وکیل را نداریم و در تلاشیم تا با او تماس بگیریم چه بهتر که در دوران شیوع کورونا به جای مراجعه به او با او تماس بگیریم. بعضاً فوریت امر نیز بر ارتباط سریع با وکیل، صحّه می ­گذارد. وکیل تلفنی این امکان را برای ما فراهم می­ آورد که تنها با یک تماس ساده­ ی تلفنی، مسائل خود را با او طرح نموده و پاسخش را دریافت نمائیم و این مزیت بزرگی به شمار می ­رود که امروزه می توان سوالات حقوقی را به صورت آنلاین و رایگان مطرح کرد و بهترین راهکار را گرفت.

دسترسی سریع، تماس 24 ساعته و شبانه ­روزی، طرح انواع و اقسام سؤالات، مسائل و چالش­های حقوقی، هزینه­ ی ارزان مشاوره حقوقی، دریافت پاسخ سریع و هزاران حُسن دیگر، تنها بخش کوچکی از مزایای مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی به شمار می­ رود.

 

آیا مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل تلفنی می تواند به اندازه مشاوره حضوری مؤثر باشد؟

 

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته از سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.