موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۳:۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۱۶:۳۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۷:۵۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۵:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۵۰:۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۴۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
  • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۴۸:۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۸:۵۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۷:۳۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۶:۴۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
انجمن وکیل تلفنی

وکیل تلفنی

وکیل تلفنی

در جوامع امروزی، بسیار از امورات در فضای مجازی و به وسیله­ ی اینترنت یا تلفن صورت می­ گیرد. مشاوره حقوقی تلفنی، از ابداعات جدید روزگار ماست. وکلای ما در این مجموعه، به صورت تلفنی  و 24 ساعته برای ارائه مشاوره حقوقی تلفنی در خدمت شما خواهند بود. در هر نقطه­ای از کشور عزیزمان که باشید، می­ توانید تنها با یک تماس تلفنی ساده، با وکیل تلفنی ما در ارتباط باشید.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل موسسه حقوقی ما در خصوص تماس تلفنی به وکیل پایه یک دادگستری

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه هشت رقمی) 021-47625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

وکیل تلفنی، اولین و قدیمی ترین موسسه حقوق آنلاین در سطح کشور بوده که با تحقیقات و پژوهش های میدانی و گسترده، اقدام به استخدام سرشناس ترین وکلای پایه یک از سطح کشور نموده و خدمات حقوقی این عزیزان را انحصاراً و به صورت 24 ساعته در اختیار هموطنان عزیز قرار می دهد؛ روش های مختلف آنلاین و تلفنی یا حتی حضوری برای کسب مشاوره حقوقی از این عزیزان در سایت تعبیه شده است که  شما با لمس تصویرک زیر از شرایط دریافت فوری و بی معطلی آن ها، آگاه خواهید شد ...

 

telephone legal advice button

 

 

وکیل تلفنی کیست؟ و مشاوره حقوقی با او چه مزایایی دارد؟

«وکیل تلفنی»، عنوانی به غایت روشن است؛ یعنی تنها با یک تماس ساده، می­ توانید با یک وکیل ارتباط برقرار نموده و از ایشان، مشاوره حقوقی دریافت نمائید. وقتی به مشاوره حقوقی نیاز دارید، کتاب و یا مرجع خاصی برای پاسخگوئی به شما وجود ندارد؛ چرا که دانش حقوق، دانشی سترگ و گسترده بوده و اشراف بر دانش حقوقی نیازمند تحصیلات آکادمیک و مطالعات فراوان می ­باشد. علم حقوق نیز با پیشرفت جوامع بشری و همچنین پیشرفت تکنولوژی، رشد و نموّ کرده و خود را با مقتضیات زمان وفق می­ دهد.

 

telephone lawyer

وکیل تلفنی

 

زمانی نیست که مقرره­ای یا قانونی به منصّه­ی تصویب نرسد و خود را بر جامعه تحمیل نسازد. همگام شدن با این سیر سریع قوانین، نیازمند دانش حقوقی و مطالعات به روز می­ باشد. بسیاری از ما، امکان و یا فرصت مراجعه ­ی حضوری به دفتر وکیل را نداریم و در تلاشیم تا با او تماس بگیریم چه بهتر که در دوران شیوع کورونا به جای مراجعه به او با او تماس بگیریم. بعضاً فوریت امر نیز بر ارتباط سریع با وکیل، صحّه می ­گذارد. وکیل تلفنی این امکان را برای ما فراهم می­ آورد که تنها با یک تماس ساده­ ی تلفنی، مسائل خود را با او طرح نموده و پاسخش را دریافت نمائیم و این مزیت بزرگی به شمار می ­رود که امروزه می توان سوالات حقوقی را به صورت آنلاین و رایگان مطرح کرد و بهترین راهکار را گرفت.

دسترسی سریع، تماس 24 ساعته و شبانه ­روزی، طرح انواع و اقسام سؤالات، مسائل و چالش­های حقوقی، هزینه­ ی ارزان مشاوره حقوقی، دریافت پاسخ سریع و هزاران حُسن دیگر، تنها بخش کوچکی از مزایای مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی به شمار می­ رود.

 

آیا مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل تلفنی می تواند به اندازه مشاوره حضوری مؤثر باشد؟

 

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته از سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

وکیل تلفنی همان کار وکیل حضوری را انجام می­ دهد و در ماهیت امر، تفاوت چندانی با او ندارد. امروزه، فضای مجازی، آینه ­ی تمام­نمای فضای واقعی است. تماس تلفنی نیز صورتی از فضای مجازی و بالتبع، فضای واقعی است. وقتی ما با یک وکیل تلفنی در ارتباط هستیم، گویی در مقابل یک وکیل و در حضور او هستیم؛ چرا که همان نتیجه­ ای را دریافت می­ کنیم که اگر در دفتر وکیل بودیم، دریافت می­ کردیم. پس شک و تردید در این خصوص، بی­ مورد است.

ما در تماس تلفنی با وکیل، سؤالات و چالش­های حقوقی و قضائی خود را بی ­پرده و صریح طرح می­کنیم و پاسخ عملی و کاربری و شفاف آن را دریافت می­ نمائیم و هیچ مسئله­ ی بغرنج و لاینحلی در این زمینه وجود ندارد.

 

آیا مشاوره با یک وکیل تلفنی می­ تواند مشکلات حقوقی را حل کند؟

مشکلات حقوقی، علیرغم صورت­های متفاوت، معنی واحدی دارند. به این معنی که اگر چه دعاوی قضائی، مختلف از هم و متفاوت با یکدیگر می ­  باشند، اما در معنی و غایت متحدند. یعنی هدف و غایت هر خواهان و شاکی از طرح دعوی، پیروزی در دعواست. هدف و غایت هر خوانده و مشتکی­عنه هم رفع دعوا و اتهام از خود می­باشد.

 

telephone lawyer

مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی 

 

با بیان این مقدمه می­توان دریافت که وکیل تلفنی تفاوتی با وکیل حضوری نخواهد داشت، پس عاقلانه تر است تا با یک وکیل به صورت تلفنی مشورت کنید. هر چند که اقتضای برخی دعاوی، اعطای وکالت به وکیل و عقد قرارداد وکالت و حضور مستمر وکیل در محاکم است. پس جز آنچه که اعطای وکالت به وکیل و حضور او در محاکم نیاز است، در سایر موارد مخصوصاً در موارد مشاوره­ ی حقوقی و قضائی، وکیل تلفنی راهکار مفید و ارزنده­ای تلقی می ­شود و می­تواند بسیاری از گروه­های کور و دغدغه­ های ذهنی ما در خصوص مسائل حقوقی و قضائی را مرتفع نماید. مجموعه­ ی ما به صورت 24 ساعته، در خدمت ارائه خدمات حقوقی به شما عزیزان می ­باشند.

 

آیا می ­توان اسرار محرمانه را با یک وکیل تلفنی در میان گذاشت؟