موسسه وکیل تلفنی

  • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
  • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
  • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

وکیل تلفنی

وکیل تلفنی

در جوامع امروزی، بسیار از امورات در فضای مجازی و به وسیله­ ی اینترنت یا تلفن صورت می­ گیرد. مشاوره حقوقی تلفنی، از ابداعات جدید روزگار ماست. وکلای ما در این مجموعه، به صورت تلفنی  و 24 ساعته برای ارائه مشاوره حقوقی تلفنی در خدمت شما خواهند بود. در هر نقطه­ای از کشور عزیزمان که باشید، می­ توانید تنها با یک تماس تلفنی ساده، با وکیل تلفنی ما در ارتباط باشید.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل موسسه حقوقی ما در خصوص تماس تلفنی به وکیل پایه یک دادگستری

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

وکیل تلفنی کیست؟ و مشاوره حقوقی با او چه مزایایی دارد؟

«وکیل تلفنی»، عنوانی به غایت روشن است؛ یعنی تنها با یک تماس ساده، می­ توانید با یک وکیل ارتباط برقرار نموده و از ایشان، مشاوره حقوقی دریافت نمائید. وقتی به مشاوره حقوقی نیاز دارید، کتاب و یا مرجع خاصی برای پاسخگوئی به شما وجود ندارد؛ چرا که دانش حقوق، دانشی سترگ و گسترده بوده و اشراف بر دانش حقوقی نیازمند تحصیلات آکادمیک و مطالعات فراوان می ­باشد. علم حقوق نیز با پیشرفت جوامع بشری و همچنین پیشرفت تکنولوژی، رشد و نموّ کرده و خود را با مقتضیات زمان وفق می­ دهد.

 

telephone lawyer

وکیل تلفنی

 

زمانی نیست که مقرره­ای یا قانونی به منصّه­ی تصویب نرسد و خود را بر جامعه تحمیل نسازد. همگام شدن با این سیر سریع قوانین، نیازمند دانش حقوقی و مطالعات به روز می­ باشد. بسیاری از ما، امکان و یا فرصت مراجعه ­ی حضوری به دفتر وکیل را نداریم و در تلاشیم تا با او تماس بگیریم چه بهتر که در دوران شیوع کورونا به جای مراجعه به او با او تماس بگیریم. بعضاً فوریت امر نیز بر ارتباط سریع با وکیل، صحّه می ­گذارد. وکیل تلفنی این امکان را برای ما فراهم می­ آورد که تنها با یک تماس ساده­ ی تلفنی، مسائل خود را با او طرح نموده و پاسخش را دریافت نمائیم و این مزیت بزرگی به شمار می ­رود که امروزه می توان سوالات حقوقی را به صورت آنلاین و رایگان مطرح کرد و بهترین راهکار را گرفت.

دسترسی سریع، تماس 24 ساعته و شبانه ­روزی، طرح انواع و اقسام سؤالات، مسائل و چالش­های حقوقی، هزینه­ ی ارزان مشاوره حقوقی، دریافت پاسخ سریع و هزاران حُسن دیگر، تنها بخش کوچکی از مزایای مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی به شمار می­ رود.

 

آیا مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل تلفنی می تواند به اندازه مشاوره حضوری مؤثر باشد؟

 

وکیل تلفنی همان کار وکیل حضوری را انجام می­ دهد و در ماهیت امر، تفاوت چندانی با او ندارد. امروزه، فضای مجازی، آینه ­ی تمام­نمای فضای واقعی است. تماس تلفنی نیز صورتی از فضای مجازی و بالتبع، فضای واقعی است. وقتی ما با یک وکیل تلفنی در ارتباط هستیم، گویی در مقابل یک وکیل و در حضور او هستیم؛ چرا که همان نتیجه­ ای را دریافت می­ کنیم که اگر در دفتر وکیل بودیم، دریافت می­ کردیم. پس شک و تردید در این خصوص، بی­ مورد است.

ما در تماس تلفنی با وکیل، سؤالات و چالش­های حقوقی و قضائی خود را بی ­پرده و صریح طرح می­کنیم و پاسخ عملی و کاربری و شفاف آن را دریافت می­ نمائیم و هیچ مسئله­ ی بغرنج و لاینحلی در این زمینه وجود ندارد.

 

آیا مشاوره با یک وکیل تلفنی می­ تواند مشکلات حقوقی را حل کند؟

مشکلات حقوقی، علیرغم صورت­های متفاوت، معنی واحدی دارند. به این معنی که اگر چه دعاوی قضائی، مختلف از هم و متفاوت با یکدیگر می ­  باشند، اما در معنی و غایت متحدند. یعنی هدف و غایت هر خواهان و شاکی از طرح دعوی، پیروزی در دعواست. هدف و غایت هر خوانده و مشتکی­عنه هم رفع دعوا و اتهام از خود می­باشد.

 

telephone lawyer

مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی 

 

با بیان این مقدمه می­توان دریافت که وکیل تلفنی تفاوتی با وکیل حضوری نخواهد داشت، پس عاقلانه تر است تا با یک وکیل به صورت تلفنی مشورت کنید. هر چند که اقتضای برخی دعاوی، اعطای وکالت به وکیل و عقد قرارداد وکالت و حضور مستمر وکیل در محاکم است. پس جز آنچه که اعطای وکالت به وکیل و حضور او در محاکم نیاز است، در سایر موارد مخصوصاً در موارد مشاوره­ ی حقوقی و قضائی، وکیل تلفنی راهکار مفید و ارزنده­ای تلقی می ­شود و می­تواند بسیاری از گروه­های کور و دغدغه­ های ذهنی ما در خصوص مسائل حقوقی و قضائی را مرتفع نماید. مجموعه­ ی ما به صورت 24 ساعته، در خدمت ارائه خدمات حقوقی به شما عزیزان می ­باشند.

 

آیا می ­توان اسرار محرمانه را با یک وکیل تلفنی در میان گذاشت؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

ماده­ ی 648 قانون مجازات اسلامی، بخش تعزیرات (مصوب 1375) اشعار می ­دارد: "اطباء و جراحان و ماماها و داروفروشان و کلیه کسانی که به مناسبت شغل یا حرفه ­ی خود، محرم اسرار می­شوند، هر گاه در غیر موارد قانونی، اسرار مردم را افشا کنند، به سه ماه و یک روز تا یک سال حبس و یا به یک میلیون و پانصد هزار تا شش میلیون ریال جزای نقدی محکوم می ­شوند".

همچنین ماده 745 همان قانون (ماده 17 قانون جرایم رایانه­ای) نیز مقرر می ­دارد: 

"هر کس به وسیله­ ی سامانه­ های رایانه­ ای یا مخابراتی، صوت یا تصویر یا فیلم خصوصی یا خانوادگی یا اسرار دیگری را بدون رضایت او جز در موارد قانونی منتشر کند یا در دسترس دیگران قرار دهد، به نحوی که منجر به ضرر یا عرفاً موجب هتک حیثیت او شود، به حبس از نود و یک روز تا دو سال یا جزای نقدی از پنج میلیون ریال تا چهل میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد".

ماده 648 افشای سر توسط افرادی است که به مناسبت شغل یا حرفه­ ی خود، محرم اسرار می ­شوند و ماده 745 افشای سر به وسیله­ ی سامانه­ ای رایانه­ای و مخابراتی جرم ­انگاری شده است؛ فارغ از اینکه به مناسبت شغل یا حرفه­ ی خود، محرم اسرار باشند یا نباشند.

جرم موضوع ماده 745، جرم مقید است و فقط در صورتی جرم، محقق می­ شود که افشای سر، منجر به تضرّر شده یا عرفاً موجب هتک حیثیت فرد شود. اما جرم موضوع ماده 648، جرم مطلق است و صِرف افشای سر، باعث تحقق جرم است (حتی اگر این اقدام منجر به ضرر یا هتک حیثیت نشود).

نکته ­ی قابل توجه اینکه در نگاه دکترین (نظریات علمای حقوق ایران)، مشاغل مذکور در ماده 648، تمثیلی هستند و نه حصری. یعنی مشاغل مذکور در ماده، منحصر و محصور به شغل­ های گفته شده نیست و این شغل­ها، جنبه­ ی تمثیلی دارند. فلذا صاحبان هر شغل و حرفه­ ای مانند وکلا که به مناسبت شغل و حرفه­ ی خود، محرم اسرار هستند، نیز مشمول این ماده می ­شوند. پس با در نظر گرفتن این مواد قانونی و اینکه افشای اسرار خصوصاً توسط وکلا، جرم تلقی می­ شود، می­توان دریافت که وکیل تلفنی امری بی­ ضرر و بدون تبعات است.

 

telephone lawyer

وکیل محرم اسرار شماست

 

چرا که قاطبه­ ی وکلا از جرم بودن افشای اسرار مطلعند و هیچ وقت این جرم را مرتکب نخواهند شد. پس با خیال آسوده و بدودن دغدغه، با ما تماس بگیرید و تمامی چالش­های حقوقی و قضائی خود را طرح کنید و نگران چیزی نباشید. مجموعه­ ی ما با در اختیار داشتن وکلای متخصص و متعهد، دغدغه­ خاطری برای شما باقی نمی­ گذارد. معمولاً وقتی کسی گرفتاری حقوقی و قضائی دارد، بسیار پریشان و مستأصل می ­شود و دوست دارد تا به یک ملجأ پناه ببرد. ملجئی که علاوه بر اینکه مسائل حقوقی او را حل و فصل می­ نماید، باری، سنگ صبور و تسلّی خاطری بر آلام و مشکلات روحی که ناشی از امر حقوقی وی شده است نیز باشد و اینکه یک وکیل قبل از اینکه وکیل باشد، در مقام یک انسان و هم­نوع، به کمک شما می شتابد.

اینجاست که مسئله­ ی اخلاق حرفه­ ای و مخصوصاً اخلاق حرفه­ ای وکالت بحث مهم و قابل توجهی به نظر می ­رسد و مباحث اساسی چندی را پیش می­ کشد. وانگهی با در نظر داشتن این اصل که جامعه­ ی ما، جامعه­ای اسلامی است و ریشه بسیاری از مواد و اصول حقوقی ما ریشه در فقه شیعی دارند، بایسته و شایسته است که وکلای ما و اصحاب حقوقی ما، الزامات اخلاقی را که شارع مقدس و مقنن نیز به آن تأکید و تصریح نموده است، رعایت نمایند و ملتزمش باشند.

 

هزینه مشاوره حقوقی وکیل تلفنی برای هر دقیقه چه مبلغی می ­باشد؟

 

 

نظر به تعرفه­های مصوب قوه قضائیه و بخشنامه­ ها و ...، معمولاً مشاوره حقوقی و حتی حق­ الوکاله، تعرفه و میزان مشخصی دارد. اما از آنجایی که طبق قاعده ­ی حقوقی «العقود تابعه للقصود»، تمامی عقد و قراردادها، تابع قصد و نیت طرفین است و از آنجایی که عقد وکالت و حتی مشاوره­ی حقوقی و وکیل تلفنی نیز ماهیت قراردادی دارند، از این قاعده مستثنی نیستند. و لذا از این طریق است که نرخ­ های متفاوت، وجود دارد. با این حال، وکلای ما در مجموعه­ ی حاضر، قاعده­ی انصاف را به غایت رعایت می­ کنند و مشکلات اقتصادی مراجعه­ کنندگان را درک می ­نمایند. علیرغم این، تعرفه­ای اقتصادی که در سایت­های اینترنتی برای مشاوره تلفنی اعلام شده، به شرح زیر است که البته این قیمت ها در منصفانه ترین حالت قید شده اند.

 

در مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی، هزینه تلفنی با چه کسی می ­باشد؟

وکیل تلفنی یار و یاور شماست. در وهله­ی اول که شما با ما تماس می ­  گیرید، طبیعی­ست که هزینه تلفن بر عهده­ ی شما خواهد بود ولی مجموعه­ ی ما برای رفاه حال هم­ میهنان گرامی، روش دیگری لحاظ کرده است.

 

telephone lawyer

هزینه مکالمه با وکیل تلفنی است

 

به این ترتیب که در صورت اطاله­ ی مدت مشاوره، مجموعه­ ی ما با شما تماس خواهند گرفت و با این روش، در هزینه­ ی اشتراک شما، صرفه­ جویی خواهد شد. وکیل تلفنی مجموعه­ ی حاضر، در اقصی نقاط ایران زمین، فعال و آماده­ی ارائه­ی خدمات حقوقی و قضائی می ­باشد. وکیل تلفنی در مشهد، اصفهان، تهران و ... و سایر شهرهای ایران آماده ­ی مشاوره حقوقی هستند.

 

 

مشاوره  حقوقی تلفنی با  وکیل  دادگستری

اورژانس وکالت 24 ساعته

استخدام غیر حضوری

گواهی حسن انجام کار

مشاوره حقوقی رایگان

سوالات حقوقی متداول

راهنمای سفارش آنلاین

آدرس شعب و نمایندگی

شماره حساب موسسه وکیل تلفنی

مشاوره  حقوقی  با  وکلای  دادگستری

مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری برای نگارش دادخواست

نگارش فوری تمامی دادخواست های حقوقی به صورت 24 ساعته

نگارش فوری انواع دادخواست طلاق

نگارش فوری دادخواست های مربوط به مهریه

نگارش دادخواست فرجام خواهی

نگارش دادخواست طلاق از طرف زن

وصول فوری مهریه

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام و وقت بخیر خدمت اساتید و همکاران محترم و عوامل مجموعه وکیل تلفنی یکی از مزیت های خوب موسسه وکیلی تلفنی نحوه استخدام وکلاست .موسسات حقوقی دیگری هستند که به راحتی به جذب وکلا اقدام میکنند درصورتیکه استخدام وکلا در این موسسه به مثابه استخدام در ارگان های دولتی هست و این مهم ، این اطمینان خاطر را برای مردم ایجاد می کند که بتوانند به راحتی امور حقوقی خود را به دست وکلای مجرب و با دانش و تجربیات کافی بسپارند
مشاوره با شما بسیار عالی و خیلی خوب و مسلط پاسخگو بودن و بیشتر از وقت اختصاص داده شده بنده را راهنمایی کردند همچنین وکیل محترم پیگیر پیرامون و جزییات پرونده های مشتریان خود هستند و به بهترین نحو ممکن راهنمایی میکنند. سپاس از شما
با سلام وقت بخیر بنده با کمک موسسه عالی وکیل تلفنی تونستم یکی از بزرگترین مشکل و دقدقم رو حل کنم این که تونستم بل همچین موسسه ای اشنا بشم خوش شانسی بزرگی بود من هرچقدر هم از موسسه وکیل تلفنی تشکر کنم کمه این که تونستن بهترین خدمات رو ارائه بدن و به فکر تمامی قشر های جامعه هستن عالیه متشکرم از مشاوره و خدمات عالیتون
سلام وقت بخیر خدمت مدیریت موسسه و امور محترم اداری و همه وکلا، نظر بنده در مورد موسسه وکیل تلفنی این است که با هزینه های رفت و امد و ترافیک سنگین شهرهای بزرگ همچون تهران، خدمات موسسه بسیار موثر در کاهش هزینه ها و افزایش راندمان کاری میباشد، لذا از شما بزرگوارن تشکر و قدردانی بعمل آورده و از آقای احسان والی وکیل کد 11617 رضایتمندی کامل اعلام می‌نمایم.
سلام جناب آقای دکتر محمد ابراهیم داودآبادی فراهانی دارای مدرک مهندسی عمران لیسانس فوق لیسانس ودکتری حقوق خصوصی دارای سابقه بیش از سیزده سال وکالت دارای دومقاله علمی پژوهشی ومقاله سوم در دست تدوین وهم اکنون دارای مطالعات روزانه در موضوعات مختلف حقوقی با کد وکالت۲۹۳۰۱ راهگشای شما در بن بست های حقوقی است گواه توانمندی ایشان مشاوره های موثر وارزشمندی است که کاربران گرامی موسسه دریافت کرده اند
با سلام خدمت مجموعه محترم وکیل تلفنی مطلب نگارش شده مطلب بسیار مفیدی برای کاربران می باشد چون اکثر موکلین پرونده مخصوصا در دعاوی خانوادگی ویا موضوعات اخلاقی وحیثیتی از این ترس دارند که وکیل ایشان اسرار ایشان را به افراد دیگر بازگو وباعث هتک حرمت وحیثیت ایشان شود وبه نوعی حقوق فرد از بین برود ولی با توجه به درج تین نکته قانونی ومجازات افشای اسرار متوجه شدن که وکیل در مقابل حفظ اسرار موکل مسئولیت دارد .اینجانب فریبرز ذوالفقاری با کد وکالت ۱۵۲۱۴ اماده ارایه مشاوره بیشتر ایت زمینه هستم
مطالب حقوقی درج شده در سایت بسیار عالی و یاری کننده هستند
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران عزيز در خصوص مقاله فوق كه مؤثر در علم و دانش مردم از تعريف وكيل تلفني مي باشد ، با توجه به وضع كنوني كه همه مردم درگير محدوديت هاي كرونايي هستند لذا مي توان به مزيت ديگر وكيل تلفني اشاره داشت و آن هم غير حضوري بودن خدمات حقوقي براي ارباب رجوع يا موكل است كه خود راهي براي پيشگيري و رفع حاجت مردم تلقي مي گردد با تشكر
سلام و عرض ادب در دوران کرونا که عدم مراجعات حضوری غیر ضروری اهمیت پیدا کرد، موسسه وکیل تلفنی با گروهی بسیار متخصص و جوان و قوی، به خوبی از عهده برطرف کردن نیازها و مشکلات حقوقی افراد جامعه موثر است. من از طریق فضای مجازی با وکیل تلفنی ارتباط برقرار کردم و از مشاوره های این موسسه بسیار راضی بودم. موفق باشید
سلام مشاوره آقای محمودی فوق العاده بود از اینکه صفر تا صد پرونده را مشاوره دادن تا در نهایت به حقوق خود رسیدیم تشکر ویژه دارم.
مشاوره آقای کاظمی کد ۳۱۷۵ واقعا عالی بود ، مرسی از ایشون .
مشاوره آقای کاظمی کد ۳۱۷۵ واقعا عالی بود ، مرسی از ایشون .
مشاوره آقای کاظمی کد ۳۱۷۵ واقعا عالی بود ، مرسی از ایشون .

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی